İngiltere’nin En İyi Hisse Senetleri Paranızı İkiye Katlayabilir

Hisse senedi alım satımına yeni başlayan ve İngiltere borsasına yatırım yapmayı mı düşünüyorsunuz? Belki de uluslararası hisse senetlerine bağlı kalmayı seven, ancak İngiltere hisse senetlerini satın almayı düşünen bir yatırımcısınız? 2021, İngiltere borsasına yatırım yapmak için iyi bir yıl olacak mı? 2021’de en iyi yatırım getirisi Birleşik Krallık hisseleri hangileri olabilir? Hadi bir bakalım!

Bu makalede, 2021’de potansiyel olarak iki katına çıkabilecek İngiltere’deki ilk 10 hisseden bazılarına bakacağız.!

Sermayenizi İkiye Katlayabilecek En İyi İngiltere Hisse Senetleri

2020, İngiltere borsası ve dolayısıyla bireysel İngiltere hisse senetleri için zor bir yıldı.

İngiliz ticaret piyasası, 2020’nin başında Coronavirüs salgınının üzerimizde yarattığı yıkıcı etki nedeniyle en popüler olmayan ticaret piyasalarından biri veya en sevilmeyen ticaret piyasası gibi görünüyordu..

İngiltere endeksi neredeyse% 14,5 düştüğü için 2008’den bu yana en kötü yılını yaşayan FTSE 100 endeksi dahil.

Pazarın yıl sonuna doğru geri gelmeye başladığını ve birçok İngiliz hisse senediyle birlikte 2021’de bazı normallere geri dönerek başarılarını yeniden kazanmaya veya sağlamlaştırmaya hazır olduğunu söyledi..

İngiltere endeksi de dahil olmak üzere, şu ana kadar 2021’in başında yükselişte olan FTSE 100.

Öyleyse, 2021 ve sonrasında potansiyel olarak paranızı ikiye katlayacak İngiliz hisse senetlerinin bazıları nelerdir? Paranızı ikiye katlayabilecek İngiltere’deki en iyi 10 hissemizi seçtiğimize bir göz atalım..

Yani daha fazla uzatmadan…

2021’de Paranızı İkiye Katlayabilecek İngiltere’nin En İyi 10 Hisse Senedi:

 1. Lloyds Banking Group
 2. HSBC Holdings PLC
 3. EasyJet
 4. BP PLC
 5. Barclays PLC
 6. Auto Trader Group PLC
 7. Taylor Wimpey Plc
 8. Barratt Gelişmeleri
 9. BT Grubu
 10. Burberry Group PLC

Paranızı ikiye katlayabilecek 10 Birleşik Krallık hissesi listemiz, çeşitlilik, güçlü geçmiş performanslar ve önde gelen markalar için sağlıklı bir pozitif potansiyel gelecek görünümü karışımı sunar..

2021’de Alınacak 10 İngiltere Hissesi 2021’de İkiye Katlanabilir:

1. Lloyds Banking Group PLC (LLOY)


Bankacılık şirketi Lloyds Banking Group, paranızı potansiyel olarak ikiye katlayabilecek 10 İngiltere hissesinden birinin listesine giriyor. Kısa vadede değilse, o zaman bu hisse senedi kesinlikle uzun vadeli yatırım için bir tanesidir..

Bu yıl tüm sektörlerde olduğu gibi, bankacılık sektörü de Covid-19 salgınından etkilendi ve bazı yıkıcı etkileri oldu. Ancak Covid-19’un bu bankacılık şirketine getirdiği zorlukların, markayı sadece ileriye dönük olarak güçlendireceğine inanıyoruz..

29 Ekim’de Lloyds, şirketin üçüncü çeyrek sonuçlarını açıkladı ve bu, önde gelen bankanın sunmaya alışkın olduğu farklı türden sonuçlar gösterdi..

3. çeyrek net geliri 3.4 milyar £ önceki çeyrekte% 2 azaldı, şirketin 1.0 milyar £ olan diğer gelirinin düşük müşteri etkinliği seviyeleri ve AMMR2 ücretinden etkilendiği kabul edildi..

Son üç ayda marka hisselerinin önemli bir iç satışının yanı sıra bankacılık hissesi için bir uyarı işareti de gösterdi..

Ancak bankacılık şirketi için büyük olumlu notlara göre LLOY, üçüncü çeyrekte şirketlerin ipoteklerinde 3 milyar sterlinlik net bir büyüme bildirdi; bu, bireylerin hayallerine girme hayallerini desteklemek için yürürlüğe giren hükümetin Damga Vergisi Tatili programı tarafından artırılacaktı. emlak piyasası veya ev sahiplerinin yeni bir başlangıç ​​yapması için.

Şirket ayrıca açık ipotek defterinde 3,5 milyar sterlinlik bir artışa, güçlü bir boru hattına ve% 22 pazar payı onayına sahiptir. Ve% 7,4’lük RoTE ile üçüncü çeyrekte yasal karı iyileştirdi.

Şirket, 2020 itibariyle rekor bir dijital müşteri bağlılığı ve memnuniyeti puanına sahip ve bu da stratejilerinin işe yaradığını kanıtladı..

Koronavirüs salgınından öğrenilen stratejik ileri görüşlü planlar, ileriye yönelik çabanın markanın lehine çalışacağı marka tarafından doğrulandı..

Şirketin kazançlarının, gelecekteki büyüme ile birlikte sağlıklı bir finansal pozisyona sahip olan Lloyds ile birlikte yılda% 51.61 artacağı tahmin ediliyor..

Şirket, analistler tarafından ortalama 1 yıllık tahmini% 2,02 artışla 0,14p £ ve 2 yıllık tahmini% 58,47 artışla 0,21 pound olarak tahmin edildi..

Bununla birlikte, şirket şu anda 52 haftalık 23.98 ila 58.50 En yüksek aralığına sahip ve hisse başına 0,04 £ kazanç (EPS).

LLOY hisse senedi ROE’sinin de% 32,95’lik bir tahmine sahip olması nedeniyle güçlü olduğu düşünülmektedir..

Lloyds Banking Group’un da bir temettü ödediği biliniyor, bu temettü daha güçlü hale gelirse, bu aynı zamanda bu hisse için başka bir avantajdır. Lloyds Banking Group’un temettü getirisi% 3,6.

İleriye dönük olarak, Lloyds Banking Group’un, şirketin uzun vadeli yatırımda olacağına kesinlikle inandığımızdan kısa vadede olmasa bile paranızı ikiye katlama potansiyeli verecek bir hisse senedi olduğuna inanıyoruz..

2. HSBC Holdings plc (HSBA)

Bankacılık sektörüne bağlı kalarak HSBC Holdings, yatırımınızı ikiye katlayabilecek bir hisse senedi olarak karşımıza çıkıyor..

Hali hazırda Birleşik Krallık’ta, koronavirüs salgınının geleceğe doğru ölümcül bir şekilde ele geçirilmesine veya önlenmesine yardımcı olmak için şu anda ülke genelinde uygulanan üç aşı var..

Bu olumlu gelişmeler ilerledikçe ve finansal rakamlar çekici görünmeye başladığında, bankacılık sektörünün toparlanmaya hazır olmasının nedeni budur..

HSBC Holdings, şirketlerin 3. çeyrek sonuçlarının bildirdiği gibi zorlu bir yıl geçirdi.

Şirket, vergi sonrası kârın% 46 düşüşle 2.0 milyar $ ve şirketin vergi öncesi karının% 36 düşüşle 3.1 milyar $ ‘a düşmesi de dahil olmak üzere çeşitli yollarda bir düşüş bildirdi. Virüs hız kazandıkça şirketin uluslararası varlığı da genel olarak sarsıldı..

Brexit, markanın raporlarında da küçük bir faktör oynadı, ancak şimdi bir anlaşma yapıldığına göre, bu şirketin gelecekteki beklentilerini dengelemelidir..

HSBC, 2020’nin getirdiği etkileri göz önünde bulundurarak iyi ve sağlıklı bir bilançoya sahiptir. Şirket ayrıca, 2021 ve daha ilerisine giderken büyümek için büyük bir fırsat sunuyor..

19 analist raporuna göre, HSBC’nin şirket için gelecekteki büyümesinin iyi bir şekilde artacağına inanıyorlar ve HSBC Holdings’e önümüzdeki 3 yıl içinde şirket kârlı hale geldikçe% 48,6’lık tahmini yıllık kazanç artışı sağladığını düşünüyorlar..

Şirket, çeşitli araştırma firmaları ve analistler tarafından verilen bir oydaşma notuna sahip olsa da, bu, bu hisse senedinin bu yıl potansiyeline ulaşamayacağı veya bu potansiyeli aşamayacağı ve önümüzdeki yıllarda lider olacağı anlamına gelmez..

“HSBC ile sadece hisse senedi satın almıyorsunuz. Ayrıca kolaylık, güvenilirlik, güvenlik ve güven satın alıyorsunuz. “- HSBC yönetimi.

3. Easyjet PLC (EZJ)

Bu yıl, havacılık endüstrisinin bildiğimiz kadarıyla uluslararası seyahatlerin daha sık görülmesine tanık olmaya başladığı yıl olabilir. Gerçekçi olarak, havacılık endüstrisinin operasyonlarının daha sık hareket ettiğini göreceğinin 2021’in ortalarına doğru baktığını söyledi..

Birleşik Krallık, ulusu aşılama kaydı ile ilerlerken, bu, tüm havacılık şirketleri için bu gerçekçi hayale bir adım daha yaklaşıyor. İşte bu nedenle Easyjet, paranızı ikiye katlayarak uzun vadeye götüren bir hisse senedi olarak gelir..

Geçtiğimiz günlerde EZJ hissesi, şirketin bilançosunu övünmenin yanı sıra borç ödemelerini azaltıp yönetirken Covid-19 krizinde onları görmek için 5 yıla yayılmış 1,8 milyar dolar (1,4 milyar) değerinde bir kredi aldı..

EZJ’nin CEO’su Johan Lundgren, marka için kredi duyurusu hakkında yaptığı açıklamada, marka yayına döndüğünde şirketin konumunu doğruladı..

Ticari şartlarda sağlanan kredi olanağı, EasyJet, birden çok banka ve İngiltere İhracat Finansmanı arasındaki yapıcı ve işbirliğine dayalı çalışmayı yansıtıyor. Eşsiz kısa mesafe ağımız ve güvenilir markamızla EasyJet, müşteriler 2021’de gökyüzüne dönerken iyi bir konumdadır. “

Hali hazırda olduğu gibi, Easyjet hisse fiyatı ile zaten yükselişte, ancak zaman zaman verilmiş olsa da dalgalanma gösteriyor.

Havayolu şirketi ayrıca 52 haftalık ortalama aralığı 470.70 ile 1.152,00 arasında en yüksek olanıdır..

Gelecekteki büyüme, bu hisse senedi için sağlam duran şeydir; bu hisse senedini doğru fiyata satın aldığınızda size büyük bir potansiyel getiri sağlayabilir..

Şirketin gelecekteki büyüme potansiyeline baktığımızda, bu hisse senedini uzun vadede önemli bir değer katacak bir hisse senedi olarak seçmemizin nedeni budur çünkü gökyüzünü tekrar gezebiliriz..

4. BP Plc (BP)

2020’den fazla BP. hisse senedi, yatırımcılar ve mevcut hissedarları için yönetim kurulunda popüler olmamıştır. Ancak petrol ve gaz şirketi, hepimizi normalliğe bir adım daha yaklaştıran olumlu aşı haberleri ışığında 2021’e adım atarak doğru yönde ilerleyebilir..

Koronavirüsün birçok sektöre getirdiği etkilerin birçoğunun yanı sıra, BP Plc için Üretimi durdurmak ve BP’nin havacılık endüstrisine petrol hizmetlerini tedarik ettiği ve tedarik ettiği büyük bir sektörü durdurmak için büyük planları vardı..

Marka üzerinde olumsuz etkiye sahip olan bir diğer alan da sürülen araçların kullanılmasıydı..

Evde kalma önlemleri dünyaya dayatıldığından ve yalnızca temel seyahatlerin çalışmasına izin verildiğinden, bu şirket için başka bir ek olumsuz nokta oldu..

Yolda daha az otomobil olmasına ek olarak, çevre dostu yöntemlerimizle önümüzdeki yıllara öncülük ettiğimiz için elektrikli araçlar artık seyahat edilecek gelecek olarak kabul ediliyor ve bu da ilerideki stokta büyük bir etki yaratabilir..

Ancak bunun ışığında, gerçekçi bir şekilde dünyanın petrole ihtiyacı var ve bu durumda bugün yoldaki çoğu araç hala fosil yakıtlarla çalışıyor..

Öyleyse BP hisseleri gelecekte kazancınızı ikiye katlamak için nasıl görünebilir??

BP stoğu yukarıda belirtilen iki sektörle yoğun bir şekilde ilgilense de, ana sıfatı hem işletmelere hem de bireylere dünya çapında çeşitli enerji ürünleri sunmak olduğu için şirket başka yollarda da yer almaktadır..

Şirket ayrıca, 2021 İlkbaharında BP’yi yeniden icat etmek için yeni planlar yayınlayacaklarını belirtti. Yeni iş modeli, önümüzdeki yıllarda marka tarafından hayal kırıklığına uğrayan değişiklikleri dinleyip uyarladıkça genişlemeyi hedeflediğinden tüketici taleplerinde, yatırımcılarda ve hükümetlerde değişim.

BP’nin CEO’su Bernard Looney, bireylere şirketin liderlik ettiği ve gelecekte ilerlemeye devam etme yollarını görme şansı verdi. Looney, şirketin stratejik planlarının çoğunlukla geleceğin enerji çözümlerini hedeflediğini ve 2030’a geldiğimizde şirketin farklı bir enerji şirketi olacağını tavsiye etti..

Son olarak, 2020’de yayınlanan stratejinin, değeri yükseltmek için üç ana faaliyet alanı ve üç farklılaşma kaynağı etrafında inşa edildiğini de ekleyerek.

Mevcut durumda, şirketin kazancının yılda% 77.29 artacağı tahmin ediliyor ve ayrıca 3 yılda yükselmeye devam ederken, hisse başına ortalama 1 yıllık kazanç tahmini 1.32 £ +% 51 olarak verildi, şirketin özkaynak getirisi ( ROE) ayrıca 4 yıllık bir dönemde iyi bir ışıkta% 60.26 olarak tahmin edilmiştir..

Petrol talebinin hala belirgin olması ve şirketin yeni yeniden keşfetme yöntemlerinin 2021 Baharında devreye girmesiyle, BP’ye inanıyoruz. hisse senedi, sermayenizi artırabilecek iyi bir potansiyel hisse senedi.

5. Barclays PLC (BARC)

Listeye giren son finansal hizmet şirketi Barclays PLC.

FTSE 100, 2021’in başında ivme kazandığından, BARC potansiyel olarak uygun olan bir hisse senedi..

Barclays PLC şu anda 151.32’de hisse fiyatı oynuyor ve 14 Ocak’ta kapanışta 152.86 idi. % 0,4’lük bir P / B (fiyat-kitap) oranı, hisse senedinin şu anda değerinin düşük olduğuna inanmaya yol açıyor.

Şirketin 3. Çeyrek raporunda şirket, bazı olumsuz sonuçların yanı sıra olumlu haberler de paylaştı; bu, Covid-19’un tüm endüstrilerde yarattığı etki göz önüne alındığında, adalet açısından yatırımcıların beklediğinden çok daha fazla..

3. Çeyrek raporunda Barclays, 2019 YTD’nin 3. çeyreğinden 2,4 milyar sterlin vergi öncesi YTD Grubu karı,% 5,1’in 1019’un üçüncü çeyreğine kıyasla% 3,6’lık bir YTD Grubu karı ve şirketin hisse başına kazancı (EPS), Q3 2019 10,4’e kıyasla 7,6p olarak sağladı. p.

Şirket ayrıca, yıllık bazda% 6 düşüşle 5,6 milyar £ gelir geliri elde ettiğini doğruladı..

Sadece İngiltere’ye indirgendiğinde, Birleşik Krallık geliri, 2019’un 3. çeyreğindeki% 17,2’ye kıyasla% 2,5’lik bir RoTE ile bir önceki yıla göre% 12 düşüşle 4,7 milyar sterlin oldu, vergi öncesi kar, karşılaştırıldığında 300 milyon sterlin oldu. 3. çeyrekte 1.899 milyon sterlin.

Şirket, diğer bankaların ipoteklerde görüldüğü gibi bir artış gördü, ancak Barclays RWA’ların (risk ağırlıklı varlıklar) Aralık 2019’da 74,9 milyar sterlin iken 76,2 milyar sterline yükseldiğini gördü.

Bankanın uluslararası varlığına gelince, Barclays International’ın geliri şu anda 2019’a kıyasla% 11 artarak 12,4 £ oldu..

Gördüğünüz gibi, Barclays, yıl ve sonrasına doğru ilerlediğimizde büyüme için daha fazla alana sahip ve şirketin kazanç tahmini geçen yıl teyit edilen kazançları% 12 arttığı için yıllık% 40,85 artacak..

Barclays’ın son performansları, görünümleri ve öngörülen tahminleri, bu İngiltere bankacılık hissesinin, 2021’de uzun vadede paranızı ikiye katlayabilecek bir hisse senedi olabileceğini kanıtlıyor..

6. Auto Trader Group PLC (AUTO)

İngiliz otomotiv reklamcılık işi, 2021’de ve uzun vadede iyi bir stok olabilir, çünkü aşılamanın yaygınlaşması ışığında yavaş yavaş normale dönmeyi umuyoruz..

Otomobil galerileri, ulusların 3. ulusal kilitlenmesinde ülke çapında kapılarını kapatırken, Auto Trader, şirkete aylık 7 milyon sterlin civarında işletme kaybına neden olabilecek ücretsiz bir reklam hizmetini devreye sokarken bir zararı göze almaya hazırlanıyor..

Birleşik Krallık’ın önde gelen çevrimiçi otomobil reklam platformu olmanın büyük avantajına sahip olarak, tünelin sonunda net bir ışık olmadan belirsiz 3. kilitlemeden geçerken bu hisse senedinin önümüzde inişli çıkışlı bir yol olduğu açıktır..

Ancak, 3. kilitlemenin sona erdiğinde onay geldiğinde ve tüketiciler evde yeni bir araç veya potansiyel olarak birden fazla araç aramak için araştırma yapmak ve seçim yapmak için zaman harcadıkça, bunun şirketin hisselerini artıracağını ve göreceğini söyledi. şirketin finansal rakamları yükseliyor, tahmin ediliyor.

Şirketin en son üç aylık mali raporunda, çoğu alanda düşüş görüldü.

Şirketin gelirinin, yılın ilk yarısında 186.7 milyon £ ‘a kıyasla% 37 düşüşle 118.2 milyon £’ a düştüğü, ticaret gelirinin ise 161.8 milyon £ ‘a kıyasla% 38, 100.2 milyon £’ a düştüğü teyit edildi. düşüşün, müşterilerin ihtiyaçlarına yardımcı olmak ve uyum sağlamak için Nisan-Haziran arasındaki kilitlenme dönemlerinde müşterilerin ücretsiz olarak reklam vermesine izin vermek için şirketin kendi seçiminden kaynaklandığını.

Şirketin hisse başına kazancı (EPS) da 11.1p ile yılın ilk yarısına kıyasla% 50 düşüşle 5.6p oldu..

Auto Trader ayrıca Nisan ayında şirketin 46 milyon hisse sattığını doğruladı ve tüm ücretlerden net hasılat elde ederek şirketin bilançosunu ve likidite pozisyonunu güçlendirdiğini doğruladı..

AUTO şu anda% 35 gibi çekici bir PE oranı gösteriyor. 52 haftalık aralık ortalaması en düşük olan 364.70 ve en yüksek fiyat olan 609.80 arasındadır..

Auto Traders’ın bilançosundan rahat finansal pozisyonu, özellikle de bitiş tarihinin L3 için ne zaman olacağından emin olmadığımız için, ileride hala bir iniş çıkışla karşı karşıya olabileceğinden otomotiv markası için güçlü bir olumludur..

AUTO hisse senetlerinin kanıtlanmış finansal pozisyonuna, 2020’nin ilk yarısındaki geçmiş performansına ve bilinçli bir ‘Hold’ notu veren analistlere ve cazip PE oranına baktığımızda, yatırımınızı ikiye katlama potansiyeli olan bir hisse senedi olarak bizi bu hisse senedine getiriyor. 2021.

7. Taylor Wimpey (TW)

Ev inşaatı şirketi Taylor Wimpey, şirketin Mart 2021 rakamları raporu öncesinde erken bir mali tablo yayınladı..

Şirket rakamlarının açıklanmasından itibaren, analistlerin hisse senedi üzerindeki tahminlerini değiştirdi ve Zacks Rank derecelendirme, fikir birliği derecesini “Satın Al” derecelendirmesinden “Tut” a değiştirdi..

Bununla birlikte, şirket piyasa değeriyle uyumludur ve öngörülen 2021 tahminlerini tutturmaya hazırdır..

Şirketin 14 Ocak’ta yayınladığı yıllık raporundan, şirket, İngiltere’deki toplam ev tamamlama sayısının 2019’daki 15.719’a kıyasla gecikmiş üretime neden olan ikinci kilitlenme dönemi nedeniyle 2020’de% 39 düşüşle 9.609’a düştüğünü gösterdiğinden bir haber karışımını doğruladı..

İptal oranları da 2019’a kıyasla% 20 ile% 15 ile yıl için normal oranların üzerindeydi, ancak bu Covid-19’un şirkete yaptığı büyük bir etkidir, ancak sonunda yıl sonuna doğru% 16 olarak dengelenmiştir..

Son olarak şirket, 2019 yılındaki 545,7 milyon sterlin net nakit ile karşılaştırıldığında 719 milyon sterlinlik güçlü bir net nakit tutarı ile yılı tamamladıklarını doğruladı. Ancak, onları güçlü bir pozisyonda bırakırken, şirketin ileriye doğru gelişme planlarının göreceğini doğruladı. daha fazla yeni arazi satın almak isterken nakit miktarı azalır.

Diğer bir kayda göre şirket, 2020 temettü ödemelerini 2022’de yapılacak ödemeler için 2021’deki özel temettüyü gözden geçirerek devam ettirmeyi beklediklerini doğruladı..

Konut şirketinden alınan son sonuçlar, koronavirüs salgını ikinci çeyrekte inşaat sürecini durdurduğu için hala iyileştirme alanı olduğunu gösteriyor..

Şirket yılı Aralık 2019’un sonunda 2,68 milyar £ değerindeki bir sipariş defteriyle 2,18 milyar £ artışla tamamladı. Ve 16 Aralık itibarıyla TW. Satın Almak İçin Yardım programı kapsamında rezervasyon almaya başladı ve 31 Aralık 2020’ye kadar, 2021’in 2. çeyreğinde tamamlanması planlanan 650 rezervasyon var.

Şirket 2020 yılında üretimi durdurmuş olsa da, Covid-19 güvenlik önlemlerinin ardından konut piyasasına açık kalması ve güvenli bir şekilde çalışması için yeşil ışık yakıldı. Şirket büyümeyi planladığından, bu hisse senedi uzun vadeli görünümde daha fazlasını verebilecek bir hisse senedi..

8. Barratt Developments plc (BDEV)

Birleşik Krallık’taki en büyük emlak geliştiricilerinden biri de gelecekte TW gibi iyi bir kazanç potansiyeli görecek bir hisse senedi..

Verildiğine göre, bu hisse kısa vadeli olmaktan çok uzun vadeli bir hisse senedidir, çünkü ekonomi ilerlemeye çalıştıkça, daha fazla kişinin ilk evlerini satın almak veya manzarasını değiştirmek için atılım yaptığını görecektir..

BDEV hissesi, yakın zamanda önceki “Tut” pozisyonundan hisse için 2 numaralı “Satın Al” şeklinde yeniden gözden geçirilmiş bir Zacks Sıralaması derecesi verildiği için son zamanlarda iyi bir ses çıkarıyor..

Hükümetin uygulamaya koyduğu Damga Vergisi Tatili programı nedeniyle konut talebi artarken, Barratt Developments 2020’de yılın ikinci yarısında “beklenenden daha iyi” bir performans sergiledi.

Şirketin geçtiğimiz günlerde açıklanan 2020 finansal ticaret güncelleme raporunda, bu hisse senedi ileriye doğru ilerlerken daha fazla başarıyı arşivlemeye hazırlanıyor ve biri de.

Şirket, 31 Aralık 2020’de toplam vadeli satışların (JV’ler dahil), 2019’daki 11.885 konuta kıyasla% 14.3 artarak 13.588 eve yükseldiğini ve bir önceki yıla göre% 19.4 artışla 3.212,1 milyon £ değerinde olduğunu bildirdi. Ve şu anki haliyle, Barratt Developments bu mali yıl için% 90’ın üzerinde vadeli satıldı.

Şirket ayrıca, 2019’da 8.314 adete kıyasla 9.077 adet teslimat gerçekleştirerek, 2019 yılında ev tamamlama sayısında% 9,2 artış olduğunu doğruladı..

Ev geliştirme şirketi, Birleşik Krallık hükümetinin, tüm güvenlik önlemlerinin alınmasının ardından mülk geliştiricilerinin kilitlenme süreleri boyunca faaliyetlerine devam etmelerine izin verdiği ışığında, daha da iyi bir konumda yer almaktadır..

Satış ofislerinin sadece randevu ile açık olması, inşaatın halen güvenlik önlemleri altında devam etmesi ve gelecek için arazi açısından yatırımların yapılması beklendiği için şirketin sağlam odağı budur..

Barratt Developments, 52 haftalık ortalama aralığı en düşük 364.70 ile 878.40 ile en yüksek ve PE oranı 17.84’tür..

Gayrimenkul markası için bir başka olumlu not, şirketin 4 Şubat 2021 ara sonuçlarında teyit edilecek olan temettü ödemeye devam etmeleridir..

Şirketin sağlıklı mali konumu, umut verici görünen P / E oranı, daha fazla başarı dürtüsü ve markanın emlak piyasasındaki itibarı, Barratt hisselerinin şirket geleceğe doğru ilerlerken size iyi getiri sağlayabileceğine inanıyoruz..

9. BT Group plc (BT)

İngiliz çokuluslu telekomünikasyon şirketi BT Group, 2021’de çiçek açmaya devam edebilecek ve aynı zamanda size iyi kazançlar sağlayabilecek iyi bir hisse senedi gibi görünüyor..

BT.A hisse fiyatı son iki ayda oldukça yükseldi ve 52 haftalık bir aralıkla en düşük seviyesinde 97,86 ve en yüksek fiyatı% 9,27’lik bir F / K oranıyla 184,12 oldu..

Bu rakamlarla, hisse senedinin potansiyeli nedeniyle değerinin düşük olduğu görülmüştür..

BT Group ile şu anda çok şey oluyor. Şirket, 1 Nisan 2021’den itibaren geçerli olacak dijital varlığını ilerletmek ve yönetmek için yeni bir teknoloji dijital biriminin oluşturulmasıyla yeni nesilde ilerlemeyi planladığını doğruladı. Yeni dijital teknoloji, geliştirmeye ve sunmaya odaklanacak. veri ve sağlık gibi alanlarda yenilikçi ürün ve hizmetler.

Gelecek beklentileri için yapılan duyurunun yanı sıra, Grup, Strateji ve Dönüşüm Direktörü Mike Sherman’ın BT Grubu’ndan ayrıldığı doğrulandığı için yönetiminde de bir sarsıntı yaşadı..

Son yönetim haberleri, şirketin stratejik planları ve şirketin finansal görünümü, bu hisse senedinin önümüzdeki yıllarda nasıl gelişeceğinin kanıtıdır..

Şu anda analistler tarafından hisse senedine,% 5,83’lük potansiyel bir artış olan 148,80 sterlinlik bir fikir birliği hedef fiyatıyla “Tut” şeklinde bir fikir birliği derecelendirmesi verilmiştir..

Hisse senedinin ayrıca% 13.27 temettü getirisi var. Bununla birlikte, koronavirüsün birçok sektör üzerindeki etkisi nedeniyle şirket temettü ödemesini kesti ancak önümüzdeki yıl eski haline getirmeyi planlıyor..

BT Grubu’nun ayrıca, önemli spor etkinliklerini yayınlamak için makul gelir elde eden popüler BT Sports kanallarını elinde bulunduran BT Tüketici de dahil olmak üzere markanın finansal sonuçlarına dahil edilecek başka yollar da var. Yine Covid-19 çarpması nedeniyle bu caddenin sert vurulduğunu gördü. Bununla birlikte, 2021/2022 umarım göründüğü için bu akış da hızlanacaktır..

Şirketin kazançlarının her yıl% 7,87 artacağı tahmin ediliyor..

Bu FTSE 100 hissesi, geleceğe daha fazla yatırım yapmak istiyor ve uzun vadede güzel bir şekilde karşılığını verebilir..

10. Burberry Group plc (BRBY)

2021’de ikiye katlanabilecek 10 İngiltere hisse senedi listemize giren son hisse senedi Burberry Group Plc’dir..

Merkezi Londra’da bulunan önde gelen ikonik İngiliz moda markası, dünyanın her yerinden büyük ilgi ve gelir çekiyor..

Ancak koronavirüs salgını ışığında, çoğu moda perakendecisi gibi marka da büyük bir darbe aldı. 250 yılı aşkın süredir sektörde yer alan, yüksek profilli, köklü perakende şirketi Debenhams gibi Birleşik Krallık’ın tanınmış markalarından bazılarının mağaza kapatıcılarına tanık olduğumuz kadar yıkıcı bir darbe değil..

Burberry Group, 2020 yılında dünya çapındaki birçok mağazasının kapılarını kapatmak zorunda kaldı ve yalnızca şirketin dijital çevrimiçi varlığına güvenmek zorunda kaldı..

Ancak şirket, öne çıkan ve çevrimiçi olarak sunulan markaların yeni ve taze tasarımları da dahil olmak üzere olumsuz yönler arasında bir miktar pozitifliğe sahipti. Tasarımları öne çıkarmanın ve çevrimiçi olarak kullanıma sunmanın amacı, markanın perakende mağazalarındaki fiziksel varlığı kapalı kalarak satışları artırmaktı ve yeni tasarımlar olumlu geri dönüşler aldı..

Moda ile ilerleyen BRBY, markanın yeni moda görünümüyle iyi büyümek isteyen güçlü bir rakip gibi görünüyor. Yeni tasarımların, güçlü Asya talebini sürdürmenin yanı sıra tasarımları daha geniş bir kitleye hitap ettiği için yeni tüketicilerin ilgisini çekeceğine şüphe yok..

Burberry Grupları hisse fiyatı 52 haftalık bir aralığa sahiptir; en düşük olan 1,085,00 ve en yüksek olan 2,329,00.

Yıllık% 30,59 artacağı tahmin edilen kazançların yanı sıra, şirketin kazançlarının 1-3 yıllık bir dönem arasında güçlü bir şekilde artacağını doğruluyor. Şirketin gelecekteki ROE’sinin (özkaynak kârlılığı) da% 26,8 artacağı tahmin ediliyor..

Burberry zorlu bir yıl geçirmiş olsa da, en azından moda hissesi, yatırımcılar zaten bu hisse senedini aradıkları veya büyüme kazanç potansiyeli için portföylerine ekledikleri için yukarı bakıyor.

İngiltere’deki İlk 10 Hisseye Nasıl Yatırım Yapılır??

Şimdi, en iyi performans gösteren 10 İngiliz hisse senedinin 2021’de ikiye katlanabilecek kapsamlı bir dökümünü anladınız ve şimdi başarılarının bir parçası nasıl olunacağına bakmanın zamanı geldi..

Hem Birleşik Krallık piyasasında hem de Uluslararası piyasada herhangi bir hisse senedine yatırım yapmak, bugün olduğu kadar basit ve kolay olmamıştı.

Öncelikle, en hayati nokta, ticaret yolculuğunuz için bir komisyoncu araştırmak ve seçmektir. Bununla birlikte, güvenilir bir lisanslı broker ile bir hesap açabileceğiniz ve tabiri caizse tüm ticaret hizmetlerinizi tek bir kemer altında alabileceğiniz lider bir ticaret platformu da seçebilirsiniz..

Önerdiğimiz bir platform, önde gelen çevrimiçi ve ödüllü ticaret platformudur, eToro.

15 milyondan fazla aktif yatırımcıyı seçtikleri hisse senetlerine bağlayarak, tümü mevcut 16 uluslararası pazara yayılmıştır. Sıfır komisyon ücretine sahip olmanın harika ilavesi ile, ödeyeceğiniz komisyon ücreti olmadan seçtiğiniz hisse senetlerine yatırım yapabileceğiniz anlamına gelir..

EToro ile hesap açmak hızlı, basit ve kolaydır.

Yapmanız gereken tek şey, çevrimiçi olarak verilen adımları takip etmektir ve hesabınızı birkaç dakika içinde işlem yapmaya hazır bir komisyoncu ile birlikte açıp hazır hale getireceksiniz..

Alım satım hesabınızı açtıktan sonra, hisse senedi alım satımına başlamak istediğiniz zaman kendi hızınıza gelir.

eToro – En İyi İngiltere Hisselerini% 0 Komisyonla Satın Alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Temel Çıkarımlar:

 • Paranızı ikiye katlayabilecek 10 İngiltere hissesi, hem olumlu görünümlerle birlikte gelir hem de kendi risk faktörlerini ortaya çıkarır..
 • Auto Trader Group, HSBC ve Lloyds Bank üçü İngiltere’deki ilk 10 hisse 2021’de ikiye katlanabilir. İkili, önümüzdeki yıl çok fazla güç göstermeye devam ediyor..
 • İngiltere’deki bu 10 hisse senedinin tümü, gelecekteki büyüme ile birlikte sağlıklı bir finansal sağlık görünümü sunuyor.
 • İngiltere’deki 10 hisse senedinin geçmiş bir geçmişi olsa da, şirketin geçmişte nasıl bir performans sergilediğini araştırmak ve anlamak akıllıca olacaktır. Gelecekteki hisse senetleri için durum her zaman bunu göstermediği için.
 • Yatırım yapmadan önce seçtiğiniz hisse senetleri hakkında daha fazla araştırma yapmanız tavsiye edilir..
 • Son olarak, hisse senedi alım satımına yatırım yaparken hiçbir garanti yoktur. Mantıklı, akıllı olmak ve zamanınızı ayırmak ticaret yolculuğunuz boyunca taşıyabileceğiniz en iyi unsurlardır..

Daha fazla oku:

1. 2021’de ve Ötesinde Aranacak En İyi 7 İngiltere Hisse Senedi

2. 2021’de Yatırım Yapacak 7 Büyüme Hissesi

3. 2021’de Yatırım Yapılması Gereken İlk 5 Temettü Hisse Senedi

4. 2021’de İngiltere’de Satın Alınacak Değerlenmemiş İlk 10 Hisse Senedi Nedir??

2021’de Satın Alınacak 10 Birleşik Krallık Hisse Senedi Paranızı İkiye Katlayabilir Okumaktan keyif aldıysanız, lütfen ilginizi çekeceğini düşündüğünüz başka kişilerle paylaşın..

Lütfen Unutmayın: Geçmiş performans gelecekteki performansın bir göstergesi değildir. Yatırımların değeri yükselebileceği gibi düşebilir. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir fikir, haber, araştırma, analiz, fiyat veya diğer bilgiler genel piyasa yorumu olarak sunulmuştur ve yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Trading Education, herhangi bir öneri, tahmin veya sağlanan diğer bilgilere dayalı herhangi bir yatırımdan kaynaklanan zararlardan sorumlu olmayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector