2021’de Patlayacak Sıradaki Hisse Senetleri Neler? 10 Dikkat Edilecek

Bunlar 2021’de patlayacak sonraki 10 hisse senedi mi??

2021’de nereye yatırım yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? 2021’de hangi hisse senetlerinin patlayacağını mı arıyorsunuz? Borsanın 2021’de çökeceğinden mi endişeleniyorsunuz? Ya da belki 2021’de hangi hisse senetleri ikiye katlanacak? O zaman doğru yerdesin!

2021’de bir sonraki hisse senetleri patlayacak bir dizi farklı geçmiş ve sektörden geliyor. Bazıları zorlu bir 2020’den sonra hız kazanırken, diğerleri yeni zirvelere ulaşıyor.

Ve bazı stoklar roket gemileri gibidir, fırlatma rampasında bekleyen, her an stratosfere ateş etmeye hazırdır. İhtiyaç duydukları tek şey o küçük itme ve BOOM, keşfedilmemiş bölgeye patlıyorlar ve “daha önce kimsenin gitmediği yere cesurca gidiyorlar”.

Hisse senedi tüccarlarını büyük bir zenginlik haline getirmek için büyük bir potansiyele sahip olan bu sulu hisse senetleridir Eğer onları fark edip doğru zamanda girebilirler.

Fakat borsa tüccarları onları her zaman doğru zamanda tespit etmez, bazen bu hisse senetleri hemen yanlarından fırlar ve onları hiç görmediklerine şaşırırlar. Yeterince sert görünmüyorlardı!

2021, borsa için özellikle ilginç bir yıl olma potansiyeline sahip. Birincisi ve en önemlisi, hala koronavirüs pandemisini zorluyoruz ve ekonomi bu yıldan biraz iyileşebilir (umarım).

Bu şu anlama gelebilir Mücadele eden ve hatta değer kaybetmiş olan hisse senetlerinin toparlanma şansı olabilir, Hisse senedi tüccarlarına mükemmel satın alma fırsatları sunmak.

Nihayetinde, gerçekten patlayacak hisse senetleri, tüketicilere başka hiçbir yerde elde edemeyeceğiniz, gerçekten benzersiz bir şey sunan hisse senetleridir.

Bu hisse senetleri endüstri aksaklıkları, liderler ve sorun çözücüler. Onlara değer katan yenilikleridir.

Bu makalede, 2021’de patlayacak 10 potansiyel hisse senedine bakacağız! Hepsini kontrol edin ve unutmayın kendi araştırmanı yap!

2021’de Patlayacak Önümüzdeki 10 Hisse!

İşte 2021’de patlayacak hisse senedi listemiz:

 1. Peloton Interactive – 2020’de% 348’e varan büyüme!
 2. MarketAxess – Günümüzün en hızlı büyüyen stoğu?
 3. Taylor Wimpey – Zor bir 2020’den sonra toparlanmaya hazırlanıyor?
 4. Shopify – 2025’e kadar% 300 artabilir mi??
 5. Rolls Royce – Havacılık endüstrisindeki liderler yükselişte
 6. Meydan – Para göndermenin geleceği?
 7. Veeva Sistemleri – Bulut bilişim, bilim ve ilaçların benzersiz bir kombinasyonu
 8. Spirit Havayolları – 2021’in en iyi satın alma fırsatı?
 9. Netflix – Akışın kralı hala güçlü
 10. Fiş Gücü – Çevre dostu teknolojide geleceğin liderleri?

Bugün patlamak üzere bir sonraki hisseye yatırım yapmak istiyorsanız, bunu yapmak için eToro’dan daha iyi bir yer yoktur. Bugün kaydolmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir!


Patlayacak Sonraki Hisse Senetleri Nelerdir??

1. Peloton Interactive (PTON) – 2020’de% 348’e varan büyüme!

Peloton Interactive hisseleri, ‘PTON’ hisse senedi sembolüyle işlem görüyor ve 2021’de patlamaya hazır görünüyor.!

CEO John Foley başkanlığındaki Peloton Interactive, 2020’nin başından beri son derece iyi durumda., ABD başkanı Joe Biden hatta bir tane var.

Peloton Interactive, diğer egzersiz ekipmanı markalarından sıyrılıyor çünkü sadece egzersiz bisikletleri değil, aynı zamanda ayrıca bisikletin ekranından katılabileceğiniz çevrimiçi eğitim oturumlarına da abone olabilirsiniz.

Peloton hissesi almalı mıyım? Peloton hissesi iyi bir alım mı?

Göre Wall Street Zen, Peloton stokunun 12 ayda yaklaşık 200 dolara ulaşır ve hisse senedine “Güçlü Alım” verin.

Devlet Başkenti daha da yükselişe geçerek Peloton’un hisse senedi fiyatının 473,215106 ABD doları, tahmin sistemlerine göre aşağı yukarı aynı dönemde.

Salgın hala tüm hızıyla devam ederken, böyle bir ürünün bu kadar iyi durumda olması çok şaşırtıcı değil. Çoğumuz egzersiz yapacak hiçbir yerimiz olmadığı için evde sıkışıp kaldık ve insanlarla eskiden olduğundan daha az etkileşime giriyoruz..

Connor Smith için yazıyor Barron’s Kasım 2020’de “[t] o pandemi 2020’de Peloton’un hisselerini% 348 artırdı”. Ve henüz sonu görünmüyor, ne kadar yükseğe çıkabileceğini kim bilebilir?.

Muhtemelen gelebilecek daha çok şey var Peloton Interactive. Bu nedenle, patlayacak sonraki hisse senetleri listemizde bir numara.

Satın almayı düşündün mü PTON stoğu?

2. MarketAxess (MKTX) – Günümüzün en hızlı büyüyen hisse senedi?

MarketAxess, kurumsal yatırımcıların ve komisyoncuların çoğu yatırım sınıfı ve / veya yüksek getirili borç olan tahvil ticareti yapmaları için finansal bir platform olarak faaliyet gösteren ilginç bir finans şirketidir..

Dan Caplinger Motley Aptal 2021’de MarketAxess hissesi satın almanın belki de en büyük nedenlerinden birinin, 2019’da hisse senedi fiyatları% 80 yükseldikten sonra bile salgın sırasında büyümeye devam etti.

MarketAxess’in fiyat geçmişine bakıldığında, geçen yıl olağanüstü derecede iyi iş çıkardı. Göre Yahoo Finans, 10 Şubat 2020’de MarketAxess 342,01 $ ‘dan açıldı. Bir yıl sonra 567,07 dolardan açılıyor!

Hisse senedi tüccarları da dikkat etmelidir MarketAxess’in rakipleri Bunların çoğu (çoğu broker tarafından sunulan en büyük ticaret araçlarından biri olan MetaTrader dahil).

Ancak hisse senedi yatırımcılarına güven vermesi gereken şey, olağanüstü derecede iyi büyümeleridir. Göre MarketBeat, MarketAxess 1,91 $ kazanç bildirdi 2020’nin son çeyreğinde hisse başına.

Üstelik, MarketAxess’in şu kadar kazanç elde edeceğini de tahmin ediyorlar: 2022’nin ikinci çeyreğine kadar hisse başına 2,27 ABD doları.

Daha fazla yükseliş Cüzdan Yatırımcısı, bunu kim tahmin ediyor MarketAxess yılda 703.833 dolara ulaşacak, büyük bir artış!

Sonuç olarak, Market Axess muhtemelen yıllarca patlayacak sonraki hisse portföyümüzde kalacak..

Satın almayı düşündün mü MKTX hisse senedi?

3. Taylor Wimpey (TW) – Zorlu bir 2020’den sonra toparlanmaya hazırlanmak?

Taylor Wimpey hisselerini satın almanız gerekip gerekmediğini düşünürken, kendinize hatırlatmanız gereken ilk şey, İngiltere’deki en büyük ev inşaat şirketlerinden biridir ve farklı şirketleri satın alma geçmişine sahiptir. büyümeye devam etmek.

Aslında, Taylor Wimpey iki şirket arasında birleşme olarak kuruldu Taylor Woodrow ve George Wimpey 2007’de geri döndü.

Taylor Wimpey’e dönüp bakınca tarihi hisse fiyatı, şirketin yıllar içinde birkaç iniş çıkış yaptığını görebilirsiniz., Şubat 2020’de yaklaşık 232,40 £ zirveye ulaşan burun estetiği yapmadan önce.

Bu nedenle, Taylor Wimpey’in iyi bir yatırım olduğuna inanmak bazıları için zor olabilir..

Ama hatırlaman gereken şey bu Şirket, Birleşik Krallık’ta kilitleme önlemleri getirildiğinde Şubat 2020’de tüm çalışmalarını fiilen durdurdu.. Bu, herhangi bir inşaat çalışmasının yapılmadığı uzun bir dönem olduğu anlamına geliyordu..

Yatırımcılar, kilitleme önlemleri gevşetildiğinde tekrar toparlanacağına inanıyorsa, şimdi giriş yapmak harika bir fırsat olabilir..

Alejandro Arrieche için yazıyor Capital.com Taylor Wimpey’in “satın almaya değer bir düşüşte” olduğunu kabul ediyor.

“Birleşik Krallık’taki çoğu ev inşaatçısı yeni siparişlerde artış bildirdiği için, kısıtlanmış talep ve tarihsel olarak düşük mortgage oranlarının birleşimi konut piyasası için bir destek sağlıyor gibi görünüyor” dedi..

Göre Ekonomi Tahmin Ajansı, Taylor Wimpey hisse fiyatı tahmin Aralık 2021’e kadar maksimum 153 £ ‘a ulaşmak için.

Taylor Wimpey’in yakın zamanda yavaşladığını görmüyoruz, bu nedenle 2021’de en çok tercih ettiğimiz seçimlerden biri..

Satın almayı düşündün mü TW hisse senedi?

4. Shopify (DÜKKAN) – 2025’e kadar% 300 artabilir mi??

Shopify, tüccarların bir çevrimiçi mağaza kurabileceği bir Kanadalı e-ticaret platformudur..

Onları rakiplerinden biraz daha öne çıkaran şey, “Shopify POSSatıcıların ürünlerini şahsen satmalarına da olanak tanıyan ’(satış noktası).

Başlangıçta snowboard ekipmanları için bir çevrimiçi mağaza olarak başlayan Shopify, büyüyenbazılarını nables dünyanın en büyük markaları The Economist, Heinz, Penguin Books ve Red Bull dahil olmak üzere tüketicilere çevrimiçi olarak ulaşmak için.

Gibi bazı analistler Samad Samana, tahmin Shopify’ın 2025 hisse senedi % 300’ün üzerine çıkarak toplam 10 milyar ABD Dolarına yükselmek!

Ancak bu iddia, Shopify’ın cari fiyatının 988 $ ‘a yakın olduğu Kasım 2020’de geri döndü. Şubat itibariyle, fiyat zaten 1.432,99 $, Bu, Samana’nın tahmininin oldukça düşük olabileceği anlamına gelebilir.

Shopify hissesi satın almaları gerekip gerekmediğini düşünen borsacılar, potansiyelleri hakkında fikir edinmek için Shopify’ın fiyat geçmişine göz atmalıdır..

Şubat 2020 itibarıyla Shopify 479,11 $ ‘a kadar düşük işlem görüyordu.. Ve bugünün fiyatına bakıldığında, pratik olarak üç katına çıktı!

Shopify hisselerinin 2021’in sonuna kadar bundan çok daha büyük olabileceğini düşünüyoruz.

Satın almayı düşündün mü MAĞAZA hisse senedi?

5. Rolls-Royce (RR.L) – Havacılık endüstrisindeki liderler yükselişte

Rolls Royce, patlayacak bir sonraki hisseler listemizi oluşturan İngiltere merkezli birkaç şirketten biridir..

Lüks otomobilleriyle tanınırken, Rolls-Royce teknik olarak daha çok bir “havacılık” şirketidir ve şaşırtıcı bir şekilde dünyanın en büyük ikinci uçak motoru üreticisi, ve bu onların gerçek değerinin geldiği yerdir.

Rolls-Royce hisselerinin satın alınmasının uygun olup olmadığını merak eden herkes geçmişine bakarak başlamalıdır..

100 yıldan daha uzun bir süre önce kurulan, arabalarını bilenler, Rolls-Royce’un engebeli bir yolculuk geçirdiğini bilecek, hatta 1971’de gönüllü tasfiyeye giriyor..

Ürünleri süper pahalı olan lüks otomobil şirketlerinin bazen kar elde etmekte zorlanması şaşırtıcı değildir..

Ancak o günler büyük ölçüde geride kaldı. Rolls-Royce’un 2021 hisse fiyatı tahminini incelemek, Jonathan Smith, Yahoo Finance için yazıyor İnandığını söyledi fiyat “240p esnek hedefle” 210p’ye kadar ulaşacak.

Göre Statista, Rolls-Royce, uçak motoru pazarının% 30’unu oluşturuyor ve General Electric birincil rakipleri oluyor. Onları öne çıkaran şey, dünyanın en iyilerinden biri olarak bilinen ürünlerinin yüksek kalitesidir..

Rolls-Royce hisse senedi geçmişine baktığınızda, hisse senedinin neler yapabileceğine dair bir fikir edinebilirsiniz., Ocak 2020’de en yüksek 238,98 £ ve en düşük 212,67 £ seviyesine ulaştı, göre Investing.com.

Satın almayı düşündün mü RR hisse senedi?

6. Kare (SQ) – Para göndermenin geleceği?

Square, öncelikle mobil ödemeleri etkinleştirmeye odaklanan, çok çeşitli farklı ürünler sunan bir finansal hizmetler şirketidir..

İlginç gerçek: Square’in CEO’su, aynı zamanda Twitter’ın da CEO’su olan Jack Dorsey’dir. (yani muhtemelen onları destekleyen bazı büyük oyuncular olduğunu biliyorsunuz).

Square’in ana ürünü, Nakit uygulaması Bu, kullanıcıların kolayca para gönderip almasına, önemli bir amaç için bağış yapmasına ve hatta profesyonellere bahşiş vermesine olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılara kredi alma olanağı da sunar..

Uygulamanın doğası, Square ve PayPal hisselerini birbirleriyle doğrudan rekabete sokmuştur. Aslında Square, PayPal’a karşı en iyi önlem olabilir.

Ancak gerçekte PayPal, Square’e karşı çok zayıf bir rekabet bile oluşturabilir. PayPal kısa süre önce aktif olmayan hesaplardan ücret almaya başladı, onlara herhangi bir popülerlik yarışması kazandırmayacak bir hamle.

Square’in 2021 için hisse senedi tahmini oldukça iyi görünüyor. CNN Square’in 12 ayda maksimum 304 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Ve Devlet Başkenti verir Square stock 2025 tahmini 1300.774 $, hangisi çok muazzam!

Yine de, bankacılık ve para gönderme uygulamaları üzerindeki rekabetin son yıllarda ortaya çıkan birkaç farklı uygulama ile oldukça kızıştığını unutmayın. Facebook’un Messenger uygulaması para gönderme yeteneklerini tanıtıyor.

Satın almayı düşündün mü SQ hisse senedi?

7. Veeva Sistemleri (VEEV) – Bulut bilişim, bilim ve ilaçların benzersiz bir kombinasyonu

Peter Gassner ve Matt Wallach tarafından kurulan Veeva Systems, bu makalenin belki de en ilginç seçkisidir.

Veeva Systems, ilaç ve yaşam bilimleri uygulamalarına hizmet veren bulut bilişim şirketi. Bu çok özel bir niş, ancak sonuçta sağlıkla ilgili uygulamaların çalışma biçiminde devrim yaratabilecek bir alan.

Belki de Veeva Systems’ın 2021’de başarılı olacağının tahmin edilmesi çok şaşırtıcı değil çünkü koronavirüs öfkelenmeye devam ederken, birçok ilaç şirketinin araştırma ve geliştirme konusunda yardıma ihtiyacı var..

Yazılım ve veri (araştırma amacıyla kullanılabilir) gibi çok çeşitli ihtiyaçları karşılar ve ortakları aracılığıyla da destek sunarlar.

Veeva’ya Bakmak, büyüyen bir şirket oldukları açık. 31 Ocak 2020’de, Veeva kazanç bildirdi nın-nin “Bir yıl önceki 862,2 milyon dolardan 1.104,1 milyon dolar, yıldan yıla% 28 artış ”.

Üstelik Veeva, bir çok çeşitli diğer şirketler, Adobe, AWS ve Microsoft dahil olmak üzere.

Ve sonra Veeva Systems hisse senedi tahminine bakıyorum, CNN Veeva’ya bir Önümüzdeki 12 ay için 340 ABD doları gibi yüksek bir tahmin ve 255 ABD doları gibi düşük bir tahmin, medyan 320 $ ‘dır ve bu hala yazı yazarken olduğundan daha yüksektir.

8. Spirit Airlines (SAVE) – 2021’in en iyi satın alma fırsatı?

Spirit Airlines, listemiz için ilginç bir seçimdir. Onları tanımayanlar için, ABD merkezli (ayrıca Latin Amerika ve Karayipler’in bazı bölgelerinde faaliyet gösteren) süper düşük maliyetli bir havayolu ve Kuzey Amerika’daki sekizinci en büyük ticari havayolu.

Ancak soru şu ki, hisse senedi tüccarları şu anda Spirit Airlines hissesi satın almalı mı? Muhtemelen, havayolu olmak için oldukça kötü bir zaman – çoğumuz yakında herhangi bir yere gitmeyi planlamıyoruz.

Ve gerçekten, Spirit Airlines hissesi Mart 2020’de büyük bir düşüş yaşadı, ama önemli olan şey onlar tekrar yavaşça yükselmeye başlıyor, ve en önemli olan bu harekettir. 2021, Spirit Airlines hissesi için en önemli satın alma zamanı olabilir.

Borsa tüccarları, özellikle insanların Spirit Havayollarına yatırım yapmanın riske değip değmeyeceğine dair fikir edinmek için uçma olasılığının daha yüksek olduğu yaz ve Noel dönemlerinde havayolu seyahatiyle ilgili istatistikleri yakından izlemelidir..

Spirit Airlines hisse senedi fiyat geçmişini kontrol etmek Yahoo Finans, havayolu Mayıs 2020’de 8.01 $ ile yıllık en düşük seviyeye ulaştı ve o zamandan beri Şubat 2021’e kadar 32.68 $ ‘a yükseldi, harika bir iyileşme.

Ve Spirit Airlines’ın 2021 hisse senedi tahminine bakıyorum, MarketBeat şunu öneriyor Spirit Airlines’ın 52 haftalık aralığı 44,80 dolara kadar ulaşabilir.

Devamını Oku: 2021’de Alınacak İlk 8 Turizm Hisse Senedi

9. Netflix (NFLX) – Akışın kralı hala güçlü

Netflix’ten daha iyi bir hisse senedi var mı? Muhtemelen değil! Son on yılda, Netflix, sektörde yıkıcı olmaktan sektör liderliğine dönüştü – tartışmalı olsa da rakipleri güçlenmeye başlıyor.

Netflix’in hisse senedi fiyat geçmişine bakıldığında, başlangıçtan bu yana hemen hemen yükselişte ve yükselişte, özellikle 2020’nin başında zemin kazanıyor.

Göre Macrotrends, Netflix, 2020’ye 329.8100 dolardan başladı. Yazma sırasında, bu sayının üstüne 200 dolardan fazla.

Ve Yatırımcı Cüzdanı Netflix’in geleceği hakkında olumlu, Netflix, bir yılda 640.408 ABD doları ve beş yıl içinde 964.439 ABD doları tahmini, Netflix hisselerini büyük bir uzun vadeli yatırım yapma potansiyeli var.

Netflix hisselerini satın almaları gerekip gerekmediğini merak eden tüccarlar, başta Amazon Prime Video, Disney +, Hulu ve HBO Max olmak üzere rakiplerini takip etmelidir ve bunların hepsi yayın oyunlarında büyük oyuncular haline gelmektedir..

Borsa tacirleri, işler iyi gitmezse bu diğer hisse senetlerini Netflix’e karşı iyi bir koruma olarak bile görebilirler..

Çoğu analist gibi Netflix konusunda da çok iyiyiz. Paylaşımlar ne zaman geri çekilirse çekilsin, daha fazlasını yüklemeyi düşünün.

Satın almayı düşündün mü NFLX hisse senedi?

neetflix hisse senedi ticareti

10. Fiş Gücü (FİŞ) – Çevre dostu teknolojide geleceğin liderleri?

Plug Power CEO’su Andrew J. Marsh ve Başkan George C. McNamee ve geleneksel akülerin yerini alacak hidrojen yakıt hücreleri geliştirir. Sözüm ona, teknolojileri pillerin dakikalar içinde şarj olmasını sağlar.

“Plug Power hissesi almalı mıyım?” Diye merak eden herkes Ocak 2021’de bunu duymaktan heyecan duyacaktır., Plug Power, Fransız otomobil üreticisi Renault ile anlaşma imzaladı, ve 2021’in ilk yarısının sonunda bir ortak girişim başlatacak.

Kamyonetler ve kamyonetler gibi hafif ticari araçlarda (Hafif Ticari Araçlar) lider olmayı hedefliyorlar. Eğer başarırlarsa, Plug Power stoğu Tesla gibileriyle rekabet etmeye bile başlayabilir.

Ve Renault ortaklığının gelecekte diğer Avrupalı ​​otomobil üreticileriyle ortaklığa yol açma ve diğer araç türlerine geçme olasılığı bile var. Arkasındaki fikir, otomobil endüstrisinde devrim yaratabilir ve onu 21. yüzyıla getirebilir.

Plug Power’ın 2021 hisse senedi tahminine bakıldığında, Cüzdan Yatırımcısı hisse senedinin bir yıl içinde 75.086 $ değerinde olacağını tahmin ediyor.

Üstelik Plug Power da verdiler. 2025 hisse senedi tahmini 102.051 $, birkaç yıl beklemenin iyi bir hisse senedi olabileceğini öne sürüyor.

Satın almayı düşündün mü FİŞ stoğu?

Sonuç

Hangi hisse senetlerinin patlayacağını bilmek zor olabilir – özellikle de hisse senetlerini nasıl araştıracağını çok az anlayan bir yatırım acemisiyseniz. Bunu akılda tutarak, bu makale 2021’de patlayacak bir sonraki hisse senetlerini özetledi..

Bununla birlikte, bugün portföyünüze patlamak üzere bir sonraki hisse senetlerini eklemeye hazırsanız – eToro, bunu komisyonsuz olarak yapmanıza izin verir.

eToro -% 0 Komisyonla En İyi Hisse Senetlerini Satın Alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

2021’de nereye yatırım yapmalıyım?

Bu soruyu cevaplaması gereken sensin! Size sadece ipuçları verebiliriz ve bu bilgilerle ne yapacağınıza karar vermelisiniz..

Unutmayın, internetteki insanlar paranızı nereye koyacakları konusunda çok çeşitli fikirleri barındırabilir. Tüccarlar bazı sektörlerde bilgiye sahip olabilirken diğerlerinde olmayabilir, bu nedenle bir tüccar için harika bir hisse senedi seçimi gibi görünen şey, diğerine korkunç bir hisse senedi gibi görünebilir..

2020’ye dönüp baktığımızda, tahminler çılgınca yanlıştı, ancak kimse küresel bir salgını tahmin edemezdi!

Bize tahminlerin doğasını hatırlatıyor – kesin değiller, gelecekte ne olacağını kesin olarak tahmin edemiyoruz. Sadece geçmişten bildiklerimize dayanarak tahminler yapabiliriz.

“Beklenmeyeni bekle”, çok fazla fırlatılan bir alıntıdır (tam olarak nereden geliyor, kim bilir?), Ancak borsa bağlamında, doğru geliyor.

Zihinsel olarak kendinizi şoka, şaşırmaya ve hatta hayal kırıklığına uğramaya hazırlamalısınız. En iyi zamanlarda bile en kötüsü olabilir ve buna tepki verebilmeniz gerekir.

Ama sonunda şu sorulara geliyor:

 • Ne tür bir borsacısın?
 • Günlük ticaret yapar mısın?
 • Uzun vadeli misiniz yoksa belirli bir hisse senedi türüne özel bir ilginiz mi var??
 • Üstelik risk alma iştahınız nedir? Düşük veya yüksek?

Potansiyel olarak daha riskli bir şey arıyorsanız, Rolls-Royce sizin için uygun olabilir.

Finansla daha çok ilgileniyorsanız (ve arkasındaki teknolojiyi anlıyorsanız), MarketAxess ve Square mükemmel seçenekler olabilir.

Sonra var Netflix ve Peloton, karantina yaşam tarzımıza devam edersek her ikisi de toparlanmaya devam edebilir..

Sektörde aksaklıklar arayan borsa tüccarları, her ikisi de kendi sektörlerinin zirvesine çıkma konusunda önemli bir şansa sahip olan hem Shopify hem de Plug Power’ı izlemelidir..

Son olarak, hisse senedi tüccarları, dünyanın farklı sektörlerinde ve bölgelerinde gerçek sorunları çözme şansı olan hisse senetlerine bakmalıdır..

Örneğin, Birleşik Krallık’taki en büyük ev inşa şirketlerinden biri olarak Taylor Wimpey’in devam eden konut krizinden kazanacağı çok şey var. Veeva Systems, ilaç endüstrisinde devrim yaratabilir.

2021 için çok sayıda seçenek var, sadece memnun olduğunuzdan emin olun!

Anahtar noktaları

2021’de Patlayacak Bir Sonraki Stok Nedir? 10 Dikkat Edilmesi Gerekenler, bu önemli noktaları yapın.

 • Pazar aktörleri, sorun çözücüler ve endüstri liderleri, 2021’de en iyi stokların patlamasına öncülük ediyor. Bu yılki en iyi hisse senetlerinin çoğu, tüketicilerin başka hiçbir yerde elde edemeyeceği benzersiz bir şey sunuyor – bu onlara değer veriyor.
 • Bu listedeki bazı hisse senetleri, Spirit Airlines gibi 2020’den itibaren hala toparlanıyor. Bu da onları ayağa kalktıkça mükemmel satın alma fırsatları haline getiriyor.
 • 2020 için tahminlerin çoğu pencereden dışarı çıktı! Hiç kimse bir pandemi beklemiyordu ve yine de borsayı sekteye uğratmaya devam edebilir..
 • Sonunda, yatırım yapmaya karar verdiğiniz şey size kalmış! Anlamadığınız hisse senetlerine yatırım yapmayın. Sektör hakkında iyi bilgiye sahip olmalısınız ve stoğun sağladığı değeri anlamalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

2021’de borsadan ne bekleyeceğinizden hala emin değil misiniz? Belki bu SSS’ler size yardımcı olur.

Borsa 2021’de çökecek mi?

Bu, son birkaç yıldır herkesin aklına takılan bir soruydu, ancak şu ana kadar bu sorudan kaçtık ve ekonomistlerin ve tüccarların çelişkili tahminlerini görmeye devam ediyoruz..

Birçoğu, salgının 2020 veya 2021’de bir borsa çöküşüne yol açacağına inanıyordu ve aslında endişe oldukça gerçekti, ancak beklediğimiz ısırığı hiç görmedik..

Business Insider, Jefferies’in genel müdürü Desh Peramunetilleke’den alıntı yaparak, “[piyasada] uzun süreli bir gevşeme görme olasılığı düşüktür” ve iYatırımcılar 2021’de herhangi bir düşüş satın almaktan korkmamalı.

Wall Street herkesi bir borsa balonu olduğu konusunda uyarırken, 2021’de büyük olasılıkla patlamayacağını açıklayarak.

Balonu patlatabilecek faktörler arasında “beklenmedik bir faiz oranı artışı” veya COVID-19’un “tamamen nüksetmesi”, anında ABD vergi artışları, “felç edici teknoloji düzenlemeleri” ve ABD-Çin teknoloji savaşının tırmanması “yer alıyor, ancak Peramunetilleke bunlardan herhangi birinin olma ihtimalinin düşük olduğunu söyledi.

Motley Aptallar“Sean Williams’ın biraz farklı bir fikri vardı. Bize şunu hatırlatırken, “S&P 500, 2020’yi% 16 yükselerek tamamladı [ve] 2021’e yüksek bir notla başladı ”, ayrıca hisse senedi tüccarlarının% 20’lik bir borsa düşüşü olasılığına hazırlıklı olmaları gerektiğine inanıyor.

Williams, “Shiller P / E oranı bir boğa piyasası rallisinde 30’un üstüne çıktığında ve bunu sürdürdüğünde, bunun en sonunda% 20’lik bir düşüşle sonuçlandığını” belirtiyor ve bunun son iki kez “Büyük Buhran ve nokta- com balonu “.

Borsa çökmeleri tüccarlardan mı yoksa teknik arızalardan mı kaynaklanıyor??

Kıdemli Katkıda Bulunan Forbes, Simon Moore, bize şunu hatırlatıyor “çarpışma olayları genellikle teknik olaylardır ticaret dengesizliklerinden kaynaklanıyor “.

Bununla kastettiği şey şudur tarihsel olarak çökmeler, tüccarların eylemlerinden değil, teknik nedenlerden dolayı meydana gelme eğilimindedir. ve bize çökmeleri önlemek için artık devre kesiciler gibi cihazlarımız olduğunu hatırlatıyor.

Moore, daha çok endişelenmemiz gereken şeyin “önümüzdeki yıllarda daha düşük getiri beklentisi” olduğuna inanıyor.

Yani, hepsi bir arada, belki 2021’de muhtemelen olmayacak diye tanımlama eğiliminde olduğumuz bir borsa çöküşü, ancak yine de, borsadaki düşüşün hala bir olasılık olduğunu unutmamalıyız..

Borsa 2021’de nasıl görünecek??

2021’de, borsayı potansiyel olarak canlandırabilecek bir miktar ekonomik iyileşme görebiliriz..

Ryan Ermey için yazıyor Meşe palamudu büyür “Ekonomi toparlandıkça hisse senetlerinin artmaya devam edeceğini” ifade ederek, “analistler ekonominin 2021’de büyümesini bekliyor“Aşı dağıtımı arttıkça.

Bunun üzerine Ermey, Wells Fargo’nun “küçük firmaların 2021’de öncülük etmesini beklediğini de sözlerine ekledi. Ortalama hisse senedinin altında performans göstermeyi planlayan büyük şirketler“.

Bunu akılda tutarak, büyük şirketlerden çok küçük şirketlere odaklanmak akıllıca olabilir..

John Jennings için yazıyor Forbes 2021 için “tatmin edici olmayan” bir tahmin olarak adlandırdığı şeyi verdi ve şöyle dedi: “Pazarın 2021’de ne geri döneceğine dair tahminim, 2020 tahminimle aynı: muhtemelen yükselecek, ancak düşebilir”.

Anahtar kelimeler “muhtemelen” ve “olabilir”. Yani, ona göre, en azından borsanın 2021’de yükselme olasılığı daha yüksek olsa da, hala “çıkmayabilir” ihtimali var..

Hisse senedi yatırımcılarının dikkat etmesi gereken bir diğer şey de, Pandemi sırasında iyi performans gösteren hisse senetleri dalgalanmayı durdurabilir, ya da en azından momentum dışında.

2020 gibi hisse senetleri gördü Netflix, Amazon ve Zoom İnsanların internet bağlantısı ile evlerinin rahatlığında kullanabilecekleri şirketler oldukları için gerçekten iyi iş çıkarıyorlar.

2021’de koronavirüsten güçlü bir iyileşme görürsek, belki de bu hisse senetleri tüketicilerin alışkanlıkları değiştikçe durgunlaşabilir..

Reddit, GameStop ve Robinhood

Hisse senedi yatırımcılarının 2021 için akıllarında tutmaları gereken en ilginç hikayelerden biri belki de Reddit ve GameStop.

Gibi CNNAllison Morrow bunu tanımladı, bu büyük ölçüde bir “David ve Goliath hikayesi”. Reddit WallStreetBets sayfasındaki genç, amatör günlük tüccarlar, Goliath rolünü oynayan David ve Wall Street kısa satıcılarının rolünü oynuyor..

Morrow, Redditor’un hedeflerini şu şekilde açıkladı: “Kendileri için kar elde etmek için hisse senedi fiyatlarını artırın ve aynı zamanda, kurum yatırımcılarını GameStop (GME), AMC (AMC), Macy’s ( M) ve diğerleri “.

Şimdi, başlangıçta bir grup amatör günlük tüccarın Wall Street ‘profesyonellerine’ karşı çok az şansının olacağını düşünseniz de, muhtemelen size WallStreetBets grubunun 8,8 milyon takipçisi var.

Birlikte hareket eden grup, GameStop hisselerinin fiyatını 347,51 $ ‘a kadar itmeyi başardı., şimdiye kadarki en yüksek ve GameStop’ı kısaltmayı hedefleyen birkaç hedge fonu oldukça endişeliydi.

Hisse senedi tüccarları için tüm bunlar neden önemlidir??

Önemli çünkü 2021’de bundan daha fazlasını görebiliriz. Reddit, perakende günü tüccarlarının tek bir birim olarak birlikte hareket edebilecekleri bir merkez haline geliyor ve piyasa üzerinde gerçek bir etkiye sahip.

Bu nedenle, borsa haberlerinizi nereden alırsanız alın, ara sıra Reddit’i de kontrol ettiğinizden emin olun..

Ama bekleyin, bu hikayede daha fazlası var …

Kısa bir süre sonra, ticaret için bir mobil uygulama olan Robinhood, yatırımcılarının GameStop satın almaya devam etmesini engelledi ve Redditors’ın yükselttiği diğer hisse senetleri, yalnızca pozisyonlarını kapatmalarına izin veriyor.

Robinhood, bloğun arkasındaki neden olarak “dalgalanma” yı gösterdi Bu, GameStop hisselerini satın almak için uygulamayı kullanan birçok Reddit kullanıcısını kızdırdı. Onlara, Robinhood hedge fonları ve Wall Street kısa satıcıları ile bir ekip oluşturmuş gibi geldi..

Sorun, ABD’de hem siyasi sol hem de sağı bir araya getirdi ve her iki taraftaki insanlar, Robinhood’un tüccarların pozisyon açıp kapamasını engelleyemeyeceği konusunda hemfikir oldular..

Robinhood’dan uzaklaşan bir hareket ve hatta 2021 boyunca bu tür bir faaliyetle ilgili potansiyel bir soruşturma görebiliriz..

Daha fazla oku:

Sizi Zengin Yapacak İlk 9 Hisse Senedi

2021 Yılında Dikkate Alınması Gereken En İyi 10 İngiliz Hisse

2021’de Alınacak En İyi 100 FTSE Hisse Senedi

Şimdi Satın Alınacak En İyi Hisse Senetleri Nasıl Seçilir

Apple Hisse Senedi İyi Bir Yatırım mı?

Lütfen Unutmayın: Geçmiş performans gelecekteki performansın bir göstergesi değildir. Yatırımların değeri yükselebileceği gibi düşebilir. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir fikir, haber, araştırma, analiz, fiyat veya diğer bilgiler genel piyasa yorumu olarak sunulmuştur ve yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Trading Education, herhangi bir öneri, tahmin veya sağlanan diğer bilgilere dayalı herhangi bir yatırımdan kaynaklanan zararlardan sorumlu olmayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map