2021 Mart Ayının En Büyük Esrar Hisse Senetleri

Bu Ayın En İyi Performans Gösteren Esrar Hisse Senetleri

Mart 2021’de parlayan Kenevir Endüstrisinin bir parçası olmak istiyor?

Ardından, mükemmelleşmek için ayarlanmış en iyi marihuana stoklarını kırarken bir göz atın ve hisse senedi koleksiyonunuza çeşitlilikle birlikte kar da eklediğinizden emin olun..

2021 Mart Ayının En İyi Esrar Stokları

Kenevir endüstrisi, 2021’e doğru ilerlerken ve önümüzdeki yıllarda her zamankinden daha iyi tanınacak bir endüstridir..

Sektör, hakkında geniş çapta konuşulmaya devam ediyor ve bunun da fantastik potansiyele ulaşacak olan küçümsenen bir endüstri olduğu tahmin ediliyor..

Kenevir endüstrisi, hem tıbbi hem de eğlence amaçlı kullanım için esrar araştıran, geliştiren ve yaratan şirketlerden oluşur. Kenevir ürünlerinin yaratılması ve geliştirilmesi sürecinde doğrudan erişime sahip olamayan bu kenevir şirketlerini destekleyen, sektörünün bir parçası olan firmalara sahip olmanın yanı sıra.

Başkan seçilen Joe Biden birkaç hafta içinde Beyaz Saray’ı yönetmeye gelirken, Arizona, New Jersey ve Güney Dakota da dahil olmak üzere ABD eyaletleri esrarın hem eğlence hem de tıbbi kullanım için yasal olmasını seçti. Büyük olasılıkla yasalar değiştirilecek ve yabani otun artık yasadışı olmadığı onaylanacak olsa da, kesinleştirme sürecinde yasallaşma sürecinde hafif bir gecikme olmuştur..

Size daha büyük bir imaj vermek gerekirse, ABD’de eğlence amaçlı esrar kullanımı için onaylanmış 15 onaylanmış eyalettir ve bu da birçok kişinin, tüm eyaletler aynı şeyi yapmasa bile, diğerlerinden önce yalnızca bir zaman meselesi olduğuna inanmasına neden olur..

Başarılı Kanada esrar stoklarından, büyüme ve ivme kazanan Amerikan kenevir stoklarına, potansiyel olarak aynı derecede büyük hale gelmeye kadar. Size hepsinden bir koleksiyon sunan Mart 2021 için en iyi ve en iyi performans gösteren marihuana stoklarından bazılarına bir göz atalım..

Mart 2021 için En İyi 5 Esrar Hisse Senedi:

1. Canopy Growth Corporation

2. Aphria Inc


3. Scotts Miracle-Gro Co

4. GrowGeneration Corp

5. Curaleaf Holdings Inc

6. Cresco Labs Inc

Tüm bu En İyi Kenevir Hisse Senetlerini ve diğer birçoklarını adresinden satın alabilirsiniz. eToro ve% 0 ücret ödeyin!

Mart 2021 için seçtiğimiz en iyi esrar stokları, geçmiş tarihlerinden en iyi Değer, Büyüme ve Momentum için en iyi hisse senetlerini içeren bir faktör kombinasyonu ile seçildi ve yıla girerken.

Bu en iyi esrar stoklarını satın alırken göz önünde bulundurulması gereken güçlü faktörleri içeren seçtiğimiz kenevir stoklarımızdan bazılarını seçip parçalara ayırırken bir göz atın..

Bu ay göz önünde bulundurulacak en iyi Esrar Stoklarının bir listesini hazırladık..

Yani daha fazla uzatmadan…

1. Canopy Growth Corp (CGC)

Uzun yıllardır sektördeki yatırımcılar arasında favorilerden biri olan Kanadalı kenevir markası, koleksiyonunuzda yer alması gereken bir kenevir stoğu olmanın değerini hala kanıtlıyor..

Büyük hacimli hisse senedi, 2019’un sonlarına doğru 2020’ye girerken yeniden yapılanmaya başladı ve 2020’deki en son mali rakamlarından görebileceğiniz gibi, yeniden yapılanmanın lider marka için ne gibi bir etkisi olduğunu gösterdi..

Şirketin 30 Eylül 2020’de sona eren ikinci çeyrek mali sonuçları raporunda, şirket gelirinin önceki yıl olan 85.621 $ ‘dan 150.828 $’ a yükseldiğini ve 6 aylık dönemde toplam gelirinin 189.012 $ ‘dan 269.916 $’ a yükseldiğini gördü..

Şirket ayrıca, satış, genel ve idari giderlerde, raporunda gösterilen yaklaşık 40.000 $ düşüş gösteren ve şirketi daha net bir olumlu ışığa soktuğu için maliyetleri düşürme önlemlerini kanıtladı..

Yeni yıla girerken, Canopy Growth hisse fiyatı 40,14’tür ve potansiyel büyümesi ve notu oluşturan değeri nedeniyle on bir araştırma şirketi tarafından “Satın Al” derecesi verilmiştir..

Zacks Rank, Büyüme için C derecelendirmesine sahip hisse senedi için # 3 (Hold) derecelendirmesini verdi.

11,71 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan ve bu yıl kenevir endüstrisinde olumlu bir görünüm elde eden Canopy Growth hissesi, istikrarla birlikte size büyüme sunabilecek bir hisse senedi..

2. Aphria Inc (APHA)

Başka bir Kanadalı kenevir şirketi ve aşina olunması gereken bir hisse senedi Aphria Inc’dir..

Kanadalı kenevir şirketinin hisseleri son günlerde sıçradı, ancak yıl ilerledikçe durumun potansiyel olarak bu olabileceğine inanmaya neden oluyor..

Aphria, Kanada dışındaki 10 uluslararası ülkeye de ana distribütör olan, Kanada’nın önde gelen esrar şirketidir. Bu stokla ilgili hatırlanması gereken bir diğer önemli faktör, ellerinin esrar endüstrisinin yanı sıra başka yollarda da yer almasıdır.

Çeşitli markalar altında çeşitli kenevir ürünlerine sahip olan APHA ile birlikte Aphria, 2020’nin sonlarında ABD’nin bugün piyasadaki en büyük bira şirketlerinden biri olan SweetWater Brewing Company’yi satın aldı..

Aphria Inc’in piyasa değeri 2,70 milyar dolardır.

Halen şirketin mevcut hisse fiyatı 9,05 $ ‘dır ve 52 haftalık bir aralık en düşük 1,95 ve en yüksek 9,39’dur..

Aphria’nın şirketin dördüncü çeyrek ve 2020 mali sonuçlarında teyit edilen son rakamlarına gelince, Aphria net gelirini ikinci çeyrekte% 5 artışla 152,2 milyon $ ‘a yükseltti, bu da yıllık% 18 artışla birlikte net esrar geliri% 81’e yükseldi. 531,1 milyon dolar.

Düzeltilmiş FAVÖK’ü% 49 artışla 8,6 milyon $ olan ve dördüncü çeyrekte esrar operasyonlarından elde edilen FAVÖK’ü% 55 artışla 9,3 milyon $ ‘a çıkaran şirket için diğer olumlu finansal sonuçlar ve şirketin bilançosunun sağlıklı ve güçlü göründüğünü teyit etti. Hem Kanada’da hem de uluslararası düzeyde planlanan büyümeyi finanse etmeye yardımcı olmak için toplam 497,2 milyon ABD doları.

Şirketin Q1 2021 sonuçlarına bakıldığında, net kenevir geliri geçen yıla göre% 103 artarak 62,5 milyon $, net gelir% 16 artışla 2020 Q1’den 145,7 milyon $ ‘a ve ilk çeyrekte 10.0 milyon $’ lık düzeltilmiş FAVÖK 17 2020’nin 4. çeyreğine göre% artış.

Bunlar, Aphria’nın şirketin son mali raporunda ürettiği artan rakamlardan sadece birkaçıdır ve daha fazla performans gösteren vurgular eklenecektir..

Tarafından hazırlanan bir rapora göre geleceğe daha yakından bakmak MarketBeat Aphria Inc’e 7 analist tarafından genel bir “Satın Al” derecelendirmesi verildi ve 2’si hisseye “Tut” derecesi verdi.

Aphria, 2021’de başarılı olmaya devam etmek için sağlam bir konumda duran bir kenevir stoğudur..

3. Scotts Miracle-Gro (SMG)

Scotts Miracle-Gro, 2021’e girerken size büyük bir büyüme ve karlılık sağlayacak harika bir hisse senedi ve kenevir endüstrisi gelişmeye hazırlanıyor..

SMG, sektöre yeni başlıyorsanız veya genel olarak hisse senedi alım satımına yeni başlıyorsanız, hisse senedi size istikrar sağladığından, ancak büyüme alanı olduğundan yatırım yapmak için güvenli bir hisse senedidir. uzun vadeli.

Scotts Miracle-Gro, öncelikle bahçe ürünlerine odaklanmasıyla bilinir. Bununla birlikte, şirket son yıllarda kenevir endüstrisinde büyük oyuncular haline geldi ve şirketin Hawthrone ürünleri, kenevir ürünleri üretirken önemli bir temel ürün haline geldi..

SMG’nin Hawthorne ürünlerini satın alabilmenin kolaylığı ve erişilebilirliği nedeniyle ve aslında kendi esrar kreasyonlarınızı evden oluşturup yapabilmeyi daha kolay ve basit hale getirmesi nedeniyle, bu, stoğun içinde güçlü, sıcak bir rakip haline gelmesine neden oldu. endüstri ve satın alınacak hisse senedi.

Amerikan merkezli şirket, 30 Eylül’de sona eren dönem için Kasım 2020’de yılsonu rakamlarını açıkladı ve cirosu geçen yıla göre% 31 artarak 4,1 milyar dolara yükseldi..

Şirketin Hawthrone segmenti de yıldan yıla% 61 arttı ve bu, koronavirüs pandemisinden etkilenen evde kalma ölçümleri nedeniyle doğal olarak yükseldi ve tüketici segmenti yıldan yıla etkileyici bir şekilde% 90 büyüdü..

Kilitleme önlemleri devam ederken, SMG hisselerinin yıl içinde ve önümüzdeki yıllarda iyi bir ivme ve büyüme kazanmaya devam edeceğini görebiliriz. İşin esrar tarafı açısından, ABD’deki daha fazla eyalet esrarın eğlence amaçlı kullanımının yasallaştırılmasına izin verdikçe ve daha fazlası da buna uymaya hazırlandıkça, Hawthorne segmentine olan talebin güçlü ve SMG hissesi için olağanüstü bir büyüme olduğunu görebiliriz.

4. Curaleaf Holdings Inc (CURA)

Gelir bakımından dünyanın en büyük kenevir şirketi olan bu Amerikan kenevir şirketi, satın alınacak veya daha iyisi satın alınacak bir esrar stoğu olarak geliyor..

Merkezi Wakefield, Massachusetts’te bulunan şirket, aynı zamanda Candian borsasında da işlem görmektedir..

Curaleaf 2020’de yükseldi ve şu anda 2021’e girerken% 20 arttı.

Şirketin 3. Çeyrek raporundan elde edilen sonuçlar, 2020 yılında oluşturulan etkileyici sonuçların yanı sıra, Curaleaf’ın İcra Kurulu Başkanı (CEO) Joseph Lusardi’nin cesaret verici sözleriyle 2021’e bakan ümit verici beklentileri gösterdi..

Şirket, bir önceki yıla göre% 164 artışla 193,2 milyon $ ‘lık rekor bir gelir elde etti, bir önceki yıla göre% 195 artışla 182.4 milyon $’ lık rekor bir toplam gelir ve 42.3 $ ‘lık rekor bir FAVÖK ile arttığı doğrulandı. 2019’un dört katı.

Önde gelen kenevir şirketi, Grassroots satın alımını da kapattı, bu da hisse senedinin gelire dayalı olarak dünyanın en büyük kenevir şirketi olarak adlandırılmasının gerekçesi..

Şirketin CEO’sunun sözleri, biz 2021’e doğru ilerlerken hisse senetlerinin olumlu konumunu doğruladı.

"Curaleaf’ın rekor üçüncü çeyrek sonuçları, varlığımızı Illinois ve Pennsylvania gibi hızlı büyüyen pazarlar da dahil olmak üzere 6 yeni eyalete genişleten Grassroots’u satın almamızın başarıyla tamamlanmasıyla tamamlandı. 2021’e girerken, Curaleaf, Arizona ve New Jersey’de yetişkin kullanımı esrarın dönüştürücü yasallaştırılması ve sonuç olarak New York, Pennsylvania ve Connecticut’ta gelecekteki yetişkin kullanım potansiyeli sonrasında inanılmaz derecede iyi bir konumda olmaya devam ediyor..

Bu pazarların her biri, bu eyaletlerin her birinde lider varlığı olan tek MSO olarak bizim için muazzam bir fırsat sunuyor. İleriye baktığımızda, büyümemizin ana eyaletlerdeki organik girişimler, artan kapasite ve dispanserler ile Arizona ve New Jersey’de yetişkin kullanımının yaygınlaşması tarafından yönlendirilmesini bekliyoruz.."

New Jersey ve Arizona da dahil olmak üzere eyaletler, esrar kullanımı için nihai mevzuatın eşiğindeyken, şirketin Amerika Birleşik Devletleri’nde Doğu Kıyısı’nda uzun süredir varlığını sürdürdüğü için ilerleyen şirket için bir başka büyük artı artı.

Ve Demokratlar bu yıldan itibaren ABD’yi sıkı bir şekilde yönetmeye hazırlandıklarından, daha fazla sayıda eyaletin esrarın hem eğlence hem de tıbbi kullanım için yasal bir ürün olduğunu onaylaması an meselesi mi?.

Curaleaf, fantastik bir uzun vadeli hisse senedi olmanın ek faydası ile birlikte, fantastik büyüme ve karlılık potansiyeline sahip etkileyici bir kenevir stoğudur..

5. GrowGeneration Corp (GRWG)

Son olarak, en iyi performans gösteren esrar stokları listesinde yer alan bir başka en iyi kenevir stoğu GrowGeneration Corp..

Bu hisse senedi tartışmasız 2020 yılında en iyi performans gösteren kenevir stoğuydu çünkü sonuçları sektördeki diğer şirketlerin ve S&Sonuçları ile P 500.

GRWG, ABD içinde 11 eyalette 31 perakende konumunda bulunan özel perakende hidroponik ve organik bahçe mağazaları işletmekte ve işletmektedir..

Hidroponik ekipman stokları, kendi evlerinde kendi esrar kullanımlarını yaratmak ve üretmek isteyen kişiler için mükemmel bir ektir. Ancak ekipman ucuza gelmiyor, bu yüzden ciddi uzun vadeli esrar yetiştiricileri için tasarlandı çünkü tek bir ekipman parçası sizi 10.500 doların üzerine çıkarabilir..

Ancak, finansal rakamların şirketin son üçüncü çeyrek raporunda gösterdiği gibi, şirket yıl boyunca harika bir ilerleme kaydetti. Şirketin rekor gelirleri, 2019’un aynı dönemindeki 21,8 milyon $ ‘dan 55.0 milyon $’ a yükseldi ve 2019’daki 2.2 milyon $ ‘a kıyasla 6.6 milyon $’ lık düzeltilmiş FAVÖK.

Etkileyici sonucun yanı sıra şirket, mevcut kılavuz rakamlarından daha iyi performans göstermeye çalışırken ilerleyen bazı rakamlarını da ayarladı. Şirket, 2021 için hem gelirini 280-300 milyon $ ‘a yükseltti hem de FAVÖK’ü 34-36 milyon $’ a ayarladı..

GrowGeneration, şirket büyümekte olan işine eklemek için çeşitli başka şirketleri satın almaya başlar başlamaz herhangi bir zamanda yavaşlamak istemiyor..

Aralık 2020’de şirket, satın alındığı Grassroots Hydroponics’i satın aldığını ve lider kuruluşa yaklaşık 20 milyon dolarlık gelir daha eklemeyi planladığını duyurdu. Grassroots’un yanı sıra GrowGeneration, ABD’deki üçüncü en büyük hidroponik bahçe merkezi zinciri olan The GrowBiz’i satın almaya hazırlanıyor ve daha yakın zamanda, en iyi bahçe ürünlerini getirmeyi amaçlayan Kaliforniyalı şirket Canopy Crop Management’ı satın almaya hazır olduklarını duyurdu. müşterilere.

Analistler ayrıca, 2021’e girecek hisse senedi için tahmin tahminlerini de verdiler ve 7 analistten 7’si hisse senedine ‘Güçlü Alım’ notu verdi. Şirketin gelir tahmini yılda% 40,58 artacak..

Zaman ilerledikçe potansiyel olarak sektördeki en büyük oyuncularla eşleşmeyi amaçlayan bu kenevir stoğu için geleceğin sağlam ve güçlü göründüğünü inkar etmek mümkün değil..

6. Cresco Labs Inc (CL)

CRLBF hisse senedi

Amerikan kenevir şirketi Cresco Labs, 2021 için saklanacak veya satın alınacak bir hisse senedi.

Merkezi Chicago, Illinois’de bulunan kenevir şirketi, şirketin 2020’de etkileyici derecede güçlü bir performans sergilediği için her şeyin mümkün olduğunu gösterdi..

Cresco Labs, ABD çapında tıbbi marihuana ve marihuana ürünleri yaratır, üretir ve satar.

Cresco, Mindy’s Brand altında tatlılar, çikolatalar ve meyve çiğnemeleri gibi çeşitli biçimlerde eğlence amaçlı esrar sunarken, aynı zamanda patlamış mısır, vapes ve daha fazlası gibi çeşitli başka yaratıcı ürünler de sunduğundan, yaratıcılığı belirgin olan çeşitli diğer caddelere sıkı sıkıya bağlı..

2.619 milyar dolarlık bir piyasa değeri ve ABD genelinde 21 perakende mağazası ile CRLBF, ülke genelinde daha fazla eyalet esrar kullanımını yasallaştırdıkça bu yıl genişlemeye hazırlanıyor..

Şirketin üçüncü çeyrek raporunda şirketin performansı hak edilmişti.

Cresco, yalnızca 90,5 milyon dolarlık toptan satış geliri ile kenevir endüstrisindeki en büyük markalı ürün toptancısı olduğunu doğruladı. Bu başarının yanı sıra, şirketin geliri de rekor bir rakam oldu, çünkü 2019 Q3 sonuçlarına göre% 63 artarak 59 milyon $ ‘lık artışla 153.3 milyon $’ a yükseldi..

Şirket ayrıca, 17,8 milyon dolarlık operasyonlardan elde ettiği en büyük nakit akışını, üçüncü çeyrekten% 60 artışla 62,8 milyon dolara çıkan Perakende gelirini ve 46,4 milyon dolarlık düzeltilmiş FAVÖK’ü, 2019’un üçüncü çeyreğine göre etkileyici bir% 182 büyüme ile bildirdi.

ABD markası, bazı rakiplerine kıyasla yetersiz kalmış olsa da, uzun vadede ABD’nin esrar gücü için büyük bir itici güç olmaya çalıştığı için, marka için potansiyel olarak gelmekte olan sonuçlar açıktır..

Kenevir Endüstrisine Nasıl Yatırım Yapılır?

Artık esrar endüstrisini ve marihuana endüstrisinin geleceğe bakmanın ne kadar umut verici olduğunu daha iyi anladınız, şimdi küçümsenen büyüyen endüstrinin bir parçası olma zamanı..

Doğru komisyoncu ve platforma sahip olduğunuzda, herhangi bir hisse senedine yatırım yapmak basit, kolay ve basittir..

Çeşitli ticaret platformlarını ve saygın brokerleri araştırmanız ve araştırmanız tavsiye edilirken, yasal olarak ticaret yapmak için doğru lisanslara sahip olan düzenlenmiş platformları araştırmak da önemlidir..

Önde gelen çevrimiçi ticaret platformuna yatırım yapmakta yeniyseniz, eToro yatırım ihtiyaçlarınız için hepsi ve daha uygun mu?.

Önde gelen çevrimiçi ticaret platformu, borsa ticaret piyasasının püf noktalarını öğrenen bir yatırımcıysanız, ticaret yolculuğunuz boyunca kazanacak ve yanınızda taşıyacak çok daha fazla bilgi ile yatırımcıysanız mükemmel bir platformdur..

Kılavuzlu adımları başarıyla izledikten ve seçtiğiniz komisyoncu ile birlikte bir hesap açtıktan sonra maceraya hazırsınız..

Ticaret yolculuğunuza başlamanız için minimum 200 $ depozito gerekecektir..

Ancak, herhangi bir baskı yoktur, hesabınızı açtıktan sonra, hazır olduğunuzu hissettiğinizde erişebilir ve yatırım yapabilirsiniz..

Bugüne kadar platformda işlem gören 12 milyondan fazla aktif müşteriyle, platformlar, ticari bilgilerinizi geliştirmek için şirketin faydalı eğitim materyalleri için hazır olan yardımsever ve arkadaş canlısı aracılar. eToro, esrar ticareti yolculuğunuza başlamanız için harika bir platform olan ödüllü bir platformdur..

eToro – En İyi Hisse Senedi Komisyoncusu, Hisse Senedi Satın Al % 0 Komisyon

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Esrar Stokları – Önemli Noktalar:

  • Mart 2021 için En İyi Esrar Hisse Senetleri önümüzdeki mali yılların çiçeklenmesini bekliyor.
  • Cumhurbaşkanı seçilen Joe Biden iktidara gelirken Kenevir Endüstrisinin yıl içinde yükseleceği tahmin ediliyor.
  • Esrar, hem eğlence hem de tıbbi kullanım için zaman ilerledikçe daha fazla ABD eyaletinde yasallaşmaktadır..
  • En İyi Esrar Stoklarına yatırım yapmak basit, hızlı ve kolaydır. Önde gelen ticaret platformu eToro, seçtiğiniz kenevir hisselerine birkaç dakika içinde yatırım yaparak çalışmanızı sağlayabilir..
  • Ticaret yolculuğunuzu mükemmelleştirmek için doğru komisyoncuyu seçmenin yanı sıra her zaman akıllıca ve akıllıca yatırım yapın.

Daha fazla oku:

2021 için İlk 7 Hisse Senedi Seçimi Nelerdir??

2021 Yılında Yatırım Yapılması Gereken İlk 5 Temettü Hisse Senedi

2021 Yılında Satın Alınacak En İyi Performans Gösteren 7 Telekom Hisse Senedi Nedir?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map