2021 Yılında Alınacak İlk 8 Turizm Hisse Senedi Nelerdir?

2021’de Satın Almayı Düşünmek İçin En İyi Turizm Hisse Senetleri

Biz 2021’e doğru ilerlerken bir kez daha parlamanın eşiğinde olan turizm hisse senetlerine yatırım yapmayı mı düşünüyorsunuz??

Dünyayı bir kez daha gezebilmek için yaklaştıkça, size sunma potansiyeli olan 8 önemli turizm hissesini seçtiğimize bir göz atın..

2021 Yılında Değerlendirmeniz Gereken En Büyük 8 Turizm Stoku:

Öyleyse, 2021’de bir parçası olmak için çeşitli pazarlardaki en iyi turizm hisse senetlerinin 8’ine bir göz atalım..

1. EasyJet

2. Walt Disney

3. Airbnb Inc

4. Rezervasyon Holdings

5. Royal Caribbean Cruises

6. InterContinental Hotels Group

7. Uber Teknolojileri

8. Expedia Grubu

Tüm bu en iyi hisse senetlerinin yanı sıra diğer pek çok hisse senedini şuradan satın alabilirsiniz: eToro ve% 0 ücret ödeyin!

2021 Turizm Stokları


Turizm endüstrisi en azından 2020’de bir darbe aldı.

Dünya genelinde oteller, eğlence parkları, Airbnb’ler, tatil köyleri, havacılık endüstrisi ve çok daha fazlası, koronavirüs enfeksiyonu devraldığı ve hâkim olmaya devam ettiği için çoğunlukla gerileme durdu..

Birleşik Krallık, sokağa çıkma yasakları ve sınırlı seyahat kısıtlamaları uygulayan diğer ülkelerle birlikte şu anda üçüncü ulusal tecrit döneminde olduğu için. Bu, 9 trilyon dolarlık küresel endüstri üzerinde büyük bir etki.

Bu endüstrinin Birleşik Krallık’ta ne kadar büyük olduğunu size göstermek için, İngiltere’deki turizm endüstrisinin 2025 yılına kadar 257 milyar sterline ulaşacağı ve toplam iş sayısının yaklaşık% 11’ini oluşturan yaklaşık 3,8 milyon iş yaratacağı tahmin ediliyor. Birleşik Krallık içinde.

Seyahat ve turizm endüstrisinin ne kadar büyük olduğu ve küresel olarak ne kadar büyük olduğu şaşırtıcı, hepimiz bir endüstrinin bu güçlü gücüne bizden alındığında güveniyoruz..

Devam eden küresel büyük aşılama operasyonu ile bu, birçok endüstri için olumlu umutlar getiriyor ve turizm endüstrisi, havacılık ve konaklama sektörlerinin yanı sıra büyük bir endüstri. Muhtemelen dünya çapında en çok etkilenen sektörler.

Son günlerde, çeşitli pazarlardaki turizm hisse senetleri hisse fiyatlarında bir artış gördü. Dünya genelinde kısıtlama ölçümlerini kaldırmaya yaklaştıkça, insanlar gökyüzüne çıkmak ve 2021’in ortası için tatiller veya kısa kaçamaklar için rezervasyon yapmak için hiç vakit kaybetmeyecekler..

Aynı notta, çevrimiçi seyahat acentesi Booking.com’un beğenileriyle, herhangi bir ön ödeme gerekmeden ve ücretsiz bir iptal politikasıyla fırsatlar rezerve edebilir ve güvence altına alabilirsiniz..

Bu, bireylerin seyahat için her şey açık bir şekilde verildiğinde son dakika uçuşları için rezervasyon yapma umuduyla önceden rezervasyon yapmalarını sağlar..

Beklenenden daha yavaş giden yeni normale dönmek zaman alsa da, yatırımcıları bu hisse senetlerine bakmaya veya atlamaya bırakan şey olumlu umutlar ve zamandır. Dünyanın daha normal işleyebileceği gün gelince, bir kez daha yükseldiklerini görecek..

Ek olarak, bu hisse senetleri nispeten iyi fiyatlarla hisse senedi fiyatları, yatırımcılar için büyük bir avantajdır, çünkü kesinlikle bu hisse senetlerinin yıl ve önümüzdeki yıllarda iyi performans gösterdiğini ve büyüdüğünü göreceklerdir..

2021’de Satın Almayı Düşünecek İlk 8 Turizm Hisse Senedi!

İşte çeşitli sektörlere ve ülkelere yayılmış en önemli 8 turizm payından oluşan listemiz:

1. EasyJet plc (EZJ)

En büyük turizm stokları listesine ilk giren isim İngiliz havayolu şirketi EasyJet’tir..

Yatırımcılar, aşıların kaydı daha da ilerledikçe, bunun seyahat koridorlarının açıldığını ve havacılık ve turizm endüstrisinin yerden kalkmaya başlayacağı konusunda iyimser olduklarından, bu hisse senedi son haftalarda hisse fiyatlarında artışa tanık oldu..

Sadece hisse fiyatı yükselmekle kalmadı, geçtiğimiz günlerde İcra Kurulu Başkanı Johan Lundgren, mevcut kısıtlamalar kaldırıldıktan sonra sektöre olan güvenini ifade etti..

EasyJet’in 2020’ye kıyasla yaz rezervasyonlarında çok büyük bir artış gördüğü doğrulandı ve Mayıs ayı, kalkış yapmak isteyen gezginler için en popüler ay oldu..

EasyJet tatilleri, 2019’un sonlarına doğru devreye girdiği için marka için nispeten yeni bir sektördür ve o zamandan beri, 2020’nin Covid-19 tarafından devralındığı için şimdiye kadar başarılı olmak için net bir fırsat bulamamıştır.

Bu rakam, seyahat ve turizm endüstrisinin şu anda ne kadar talep gördüğünün büyük bir göstergesidir ve zaman geçtikçe daha da artacağına eminiz..

Şirketin ileriye dönük stratejik planları, tüketiciler için en iyisini sunmanın yanı sıra şirketin bilançosuna odaklanmaya, maliyet pozisyonlarını iyileştirmeye ve güçlü ağları ile gelirlerini en üst düzeye çıkarmaya dayanıyor..

Analistler, İngiliz havayolu şirketine, biz ilerledikçe yıllık% 77.76’lık bir büyüme kazanç tahmini veriyor..

Firmayı kapsayan 10 analist tahminine dayanan mevcut fikir birliği derecelendirmesi olan “Tut” ile.

Şirketin hisse fiyatı, belirtildiği gibi, geçtiğimiz haftalarda arttı ve şu anki haliyle 846.80p’de oturuyor ve yükselişini sürdürüyor..

Şirketin şu anda 52 haftalık aralığı en düşük 470,70 ve en yüksek 1,552,00 aralığına sahip..

2. Walt Disney Co (DIS)

Walt Disney Co, muhtemelen bu gezegendeki herkesin çok iyi bildiği bir markadır. Sadece tema parkları için değil, tabii ki diğer caddelerin yanı sıra seyir hattı operasyonlarında da ayaklarını sıkılaştırıyor..

Dünyanın dört bir yanındaki tüm Disney parkları, her yıl etkileyici gelir sonuçları elde ediyor ve Florida, Disneyland parklarının altı arasında en büyüğü olduğu için en büyük gelir elde ediyor..

2020’deki koronavirüs pandemisinden önce, bu turizm caddesi, markanın durmak için yolcu gemilerini durdurmak zorunda kalması ve dünyadaki tüm Disneyland parklarının kapanması nedeniyle her şey çökene kadar muazzam sonuçlar getiriyordu..

Bugün itibariyle, Disneyland Paris’e yeniden açılışı iki ay daha erteleme talimatı verildi ve bu şimdi Şubat ayının ikinci haftasında yeniden açılacak..

Diğer Disneyland tatil köyleri açık olsa da, virüsün yayılmasını uzak tutmak için belirlenen Covid-19 güvenlik önlemlerini takip ederek ve yine de bireylere biraz gelir ve eğlence getiriyor..

Disney’in yolcu gemileri bir sonraki duyuruya kadar hala askıya alındı.

Şirketin 4. çeyrek sonuçlarında Disney parkları, Deneyimler ve Ürünler gelirleri toplamda% 61 düşüşle 2,6 milyar dolara geriledi ve segment faaliyet sonuçları 2,5 milyar dolardan 1,1 milyon dolara geriledi. Bu sonuçlar, Coronavirüs salgınının şirkete getirdiği şeyin sağlam ve doğrudan bir sonucuydu..

Disney parklarının tam kapasiteye dönmesi ve seyir operasyonlarının yüksek seviyelere ulaşması ve tam olarak çalışabilmesi biraz zaman alabilirken, Disney’in diğer yollarına daha fazla güvenmeye devam etmesi gerekebilir. Etkileyici bir cadde dahil, Disney+.

2020 yılının sonunda 73 milyonun üzerinde abonesi ile 4. çeyreğin sonunda 1,94 milyar dolarlık bir gelire sahip olan Disney +, 2022 yılına kadar yalnızca ABD’de potansiyel olarak 4 milyar doları arşivlemeye hazırlanıyor..

Disney bugün en düşük 52 haftalık 82.72 ve 182.38 ile 172.54p hisse fiyatına sahip..

Öngörülen gelir kazançları her yıl% 45,81 artacak..

Walt Disney’in fikir birliği Zacks Rank # 4 ‘Sat’ derecesine sahip olmasına rağmen, şimdi bu turizm hissesini tutmayı veya incelemeyi düşünmek için uygun bir zaman olabileceğine inanıyoruz, çünkü gelmekten umutlu olmamız için sadece bir zaman meselesi. normalliğe dönüş.

3. Airbnb Inc (ABNB)

Airbnb, tartışmasız bugün piyasadaki en çok konuşulan ve en çekici turizm hisselerinden biridir..

Kısa bir süre içinde dünya çapında jet sosyeteye gidebilmek için baktığımızda, ABNB aslında dünyadaki otel zincirlerinden daha popüler olduğunu kanıtladı.

Amerikan tatil kiralama şirketi, bireylerin zevk alması ve eğlenmesi için dünyanın her yerinde konaklama için kolaylık, basitlik ve en önemlisi uygun fiyatta sunuyor.

ABNB’nin sunduğu bu benzersiz hizmet, Covid-19 salgını arasında bile son derece popüler olmuştur ve insanların daha uzun süreli kalışları görmek zorunda kaldıkları bir otelde kalmak yerine nispeten daha uygun bir fiyata kısa vadeli kiralamalara sahip olmalarını sağlar. kilitleme önlemleri nedeniyle.

Bu hisse senedi salgın sırasında bir şekilde faaliyet gösterebildiğinden, şirketin üçüncü çeyrek ticaret güncelleme raporunda ABNB hala 219 milyon dolar kar elde etti. Geliri% 19 düşmesine rağmen, dünya olayları göz önüne alındığında bu beklenen bir durumdu..

Geleceğe baktığımızda, Airbnb popüler olacak, inkar etmek yok ve beklediğimiz hiçbir zaman büyük gelir sonuçları elde edecek..

Şirketin hisse fiyatı itibariyle, bazıları bu hissenin yüksek fiyatlandırıldığını söyleyebilir. Ancak, bu şirketin gelecekteki büyüme potansiyeli açısından, aslında başlangıçta inandıkları kadar yüksek görünmeyebilir..

Şirketin hisse fiyatı, 52 haftalık 121.50 ve en yüksek seviyesi 187.42 ile 168.83p oldu..

Şu anda olduğu gibi, henüz karlı olmayacak, ancak bunun yalnızca geçici bir pozisyon olacağına inanıyoruz, dünya küresel aşı kayıtlarından sonra ilerlemeye devam ediyor..

Şirket, ileriye dönük olarak yıllık% 24.71’lik bir kazanç büyüme geliri tahminine sahip.

Büyüme potansiyeli için B notu puanına sahip hisse senedi için Zacks Rank # 3 “Hold” derecesi ile.

4. Bookings Holdings Inc (BKNG)

Muhtemelen bugün piyasadaki en popüler çevrimiçi seyahat acentelerinden biri olan Booking.com, 2021’de ve önümüzdeki yıllarda teslim edilebilecek bir turizm stoğu..

Gelecek, mükemmel kaçışınızı planlarken birçok avantaj sunmaya devam ettiği için bu hisse senedi için güçlü görünüyor. Dünyanın her yerinden daha uzun süreli bir hafta sonu olsun, booking.com ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Booking.com web sitesinde veya uygulamasında rezervasyon yapmak, varış tarihinizle aynı gün geçerli olan bazı politikalar ile ücretsiz bir iptal politikası sunmanın benzersiz bir ek avantajına sahiptir..

Bu göze çarpan özellik, tüketicileri bu lider marka aracılığıyla çalışmaya çeken büyük bir özelliktir..

Otel, daire ve ev rezervasyonlarının yanı sıra, booking.com ayrıca Rentalcars.com aracılığıyla araç kiralama işletmek dahil çok daha fazlasını sunar..

Bu kadar güçlü caddelerde şaşılacak bir şey yok, Covid-19 salgınına karşı çıkan hisse senedi% 5,4 kazandı.

Bugün şirketin hisse fiyatı 2.131.87’de oturuyor ve 52 haftalık bir aralık 1.107.29 en düşük ve 2.290.04 arasında en yüksek.

Analistler, bu hisse senedini kapsayan 37 analist tarafından verilen hisse senedi için bir fikir birliği “Tut” derecesi verdiler..

Yaklaşan adımlar normalliğe yaklaştıkça, insanlar bu yıl tatil rezervasyonu yapmak için booking.com’un benzersiz iptal özelliğini kullanmaya devam ederken zaten bir adım önde..

Booking.com hisseleri önümüzdeki yıllarda artabilir ve bu, hisse senedi koleksiyonunuza sahip olmak için iyi bir uzun vadeli yatırım olacaktır..

5. Royal Caribbean Cruise Ltd (RCL)

Royal Caribbean kruvaziyer hatları, gerçekçi bir şekilde 2022’de denizlerde daha sık seyreden yolcu gemilerini görebildiğimiz için yıla öncülük etmeyi göz önünde bulundurmamız gereken bir stoktur..

Yolculuklar çok popüler ve eski nesil arasında daha da popüler gibi görünüyor, ancak her şeyden biraz içeren bir gezi arayan genç neslin giderek daha fazla bu caddeye atladığını söyleyerek.

Koronavirüs salgını nedeniyle RCL, yılın başında büyük bir darbe aldı ve yıl sonunda% 44’lük bir zarara ulaştı..

Ancak, dünyanın normale veya Covid-19 sonrası ‘yeni normale’ döndüğünü varsayarsak, şirketin kârının yılda yaklaşık 1,5 milyar doları bulabileceği bildirildiğinden, gelecekteki görünüm bu yelkenli hisse senedi için çok iyimser görünüyor..

Son haberlerde Royal Caribbean, Azamara Line’ı 201 milyon $ ‘a satma planını uygulamaya koydu ve bu, geri dönüşünü beklemeye devam ederken şirkete daha fazla para kazandıracak..

Bu hisse senedinin potansiyeli göz önüne alındığında, şu anki hisse fiyatı 74.29p’de, 52 haftalık aralık en düşük 19.25 ve en yüksek 133.35’te..

Kazancının yılda% 85,05 oranında artacağı tahmin edilmektedir..

Royal Caribbean stoğu, 2021’de dikkate alınması gereken bir turizm stoğudur..

6. InterContinental Hotels Group Plc (IHG)

InterContinental Hotels Group plc, dünya çapında otelleri yöneten, sahibi olan, kiralayan ve franchise veren bir İngiliz çok uluslu otelcilik şirketidir..

IHG, Holiday Inn Express, InterContinental, Kimpton Hotels and Resorts, Crowne Plaza ve daha fazlası dahil olmak üzere en bilinen otel markalarından bazılarının sahibidir..

Ancak İngiliz şirketi sadece otel işletmekle kalmıyor, aynı zamanda tatil köyleri, restoranlar ve çok daha fazlasını da işletiyor..

Şirket, dünya genelinde kilitlenme önlemlerinin büyük ölçüde etkilendiğinden, şirketlerin 3. çeyrek raporunda doğal olarak düşen sonuçları bildirdi. Grup geliri% 52,3 azalırken, 82 otelin açılışı da dahil olmak üzere diğer caddeler iyi seyretmeye devam etti. Şirketin nakit akışı ile ilgili olarak, bu olumlu oldu ve 2,1 milyar dolara yükseldi..

Bu kadar çok insan hak edilmiş bir tatil geçirmeye hazırlanıyor, umarım bu yıl bu marka uzun vadeye baktığımızda iyi bir ivme ve büyüme kazanmaya hazır gibi görünüyor..

Market Insight’ın bildirdiğine göre, IHG’nin 2026 yılına kadar diğer otel zincirleriyle birlikte “Büyük Büyüme” görmesi bekleniyor..

Market Insights’ın öngörülen tahmininin yanı sıra, daha fazla analist de bu markanın mükemmel olduğunu gördüklerinden markaya yılda% 87,54’lük bir büyüme geliri tahmini verdiler ve mevcut birlikte kısıtlamalar yükselecek gibi görünüyor..

Şirketin hisse fiyatı bugün 4,858,00, bir önceki güne göre biraz yükseldi, 52 haftalık bir aralık en yüksek 2,385,50 ile 5,121,00 arasında..

InterContinental Hotels Group, son aylarda büyük ilgi gördü ve hisse senedi uzmanları, bu turizm stokunun, dünya yavaşça açılırken 2021 için göz önünde bulundurulması gereken bir turizm stoğu olduğunu düşünüyor..

7. Uber Technologies Inc (UBER)

Aynı zamanda çok daha fazlasını yapan American Ridesharing şirketi, 2021’e doğru iyi bir başlangıç ​​yapıyor.

Bu hisse senedinin bir parçası olmayan yatırımcılar büyük ölçüde büyüyen hisse senedinin bir parçası haline geldiğinden, Ocak ayının üçüncü haftasında oturduğumuz için şirketin hisseleri şimdiden yaklaşık% 16 arttı. Mevcut hissedarları hisse senedi içinde olumlu bir konumda yer alırken.

Bu şirket, dünyanın neresine giderseniz gidin turizmden büyük fayda sağlıyor, hiç şüphesiz Uber operasyonları devam edecek. Bu, konum ayarlarınızı güncellerken mevcut uygulamanızda kalabileceğiniz için kolay bir yoldur.

Turizmin yanı sıra, Uber firmasının düzenli kullanıcıları olan yerel halk, geçen yıl bu şirketi seyahat etmek için pek kullanmadı. Bu, korktukları veya dünyanın daha sıkı kısıtlamalarla oturduğu için gidecek hiçbir yerlerinin olmaması da dahil olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı olabilir..

Şirketin Uber yiyor işi, bu zorlu dönemde yardımcı olmaya hazırdı, işin otomotiv tarafı sorun yaşarken, yemek dağıtım hizmetleri yıllar geçtikçe hız kazandı..

Bu hisse senedi, her iki departmanda da kolaylık ve zaman verimliliği sağladığından genç nesiller arasında oldukça popülerdir..

Yatırımcıların son zamanlarda ve biz 2021’e doğru ilerlerken neden bu hisse senedine daha fazla sıçradığına dair hiç şüphe yok..

Şirketin bugünkü hisse fiyatı 55.69 ve 52 haftalık bir aralıkta en düşük seviyesinde 13.71 ve en yüksek 59.08 aralığında yer alıyor..

Gelecekte bu hisse senedi için neler var?

Açıkladığımız gibi, bu hisse senedinin yakında hiçbir yere gitmeyeceğini, devam edeceğine veya yıllar geçtikçe daha da popüler olacağına inandığımız bir şey olursa.

Uber’in hisse fiyatı hedefi 70,00 ABD Dolarına yükseldiğinden, otuz yedi analist, hisse senedinin tüm alanlarda hangi yönde ilerlediğini gördüklerini onaylamak için hisse senedine bir ‘Satın Al’ derecesi verdi..

Uber Technology’nin gelirinin yılda% 22,26 artacağı tahmin ediliyor.

8. Expedia Group Inc (EXPE)

Listede 2021’de izlenecek son turizm stoğu Expedia Group Inc’dir..

Amerikan çevrimiçi seyahat şirketi, son günlerde analistler tarafından aşırı değerli görülmesine rağmen, hem tüketiciler hem de yatırımcılar arasında popüler. Bununla birlikte, hisse senedine analistler tarafından 175.00 $ ‘a yükselen artan bir fiyat hedefi verildi..

2020’nin ikinci yarısında en iyi toparlanma hisselerinden biri olarak kabul edilen Expedia Group, Covid-19 salgınıyla yılın başında sert darbe aldığından zorlukları yaşadı..

Ancak maliyetleri düşürme ve stoğu yenileme operasyonu, şirketlerin üstlenmeleri gereken görevler listesindeydi. Seyahat sektörü önümüzdeki aylarda geri dönmeyi planladığından, bu hisse senedinin son birkaç aydır artan talebinin yoluna geri dönmesinin büyük bir nedeni var, her şey yolunda..

Şirketin 2019 performansını ileriye bakmak için kullanmayı amaçladıkları gelecek planları hakkında size bir fikir vermek gerekirse, şirketin işletme geliri 2019’da 903 milyon dolara ulaşırken şirketin faaliyet gelirinin yeni bir seviyeye yükseldiğini göreceksiniz..

Şirketin hisse fiyatı bugün 107,22 oldu ve 52 haftalık aralık en düşük 40,76 ve en yüksek 147,55 aralığında..

Şirketin yılda% 68,95 büyümesi için bir kazanç tahmini belirlendi.

Bu hisse senedi, dünyanın en iyi çevrimiçi seyahat şirketi olma yolunda ilerleyebilir mi? Sadece zaman gösterecek.

Özet

Geleceğe baktığımızda bu ilk 8 turizm hisseleri iyi eklemeler gibi görünüyor.

Bu hisse senetleri, 2021’e giden ve 2022 ve ötesi için gerçekçi bir şekilde güzel bir şekilde kurulan iyi değere sahip iyi uzun vadeli yatırımlar olmanın yanı sıra fantastik bir büyüme potansiyeli sunuyor..

Bu hisse senetleri kendi risk unsurlarını oluştursa da, yatırım yapmadan önce daha fazla araştırma yapılması tavsiye edilir..

Öyleyse, belki bir kez daha yelken açmaya hazırlanırken turizm stoklarını keşfetme zamanı belki de..

En İyi Turizm Stoklarına Nasıl Yatırım Yapılır??

Şimdi, dünya normal bir şekilde çalışabildiğinde, olumlu bir görünüme sahip olacak en iyi potansiyel turizm hisselerinden 8’inin keşfini keşfettik, şimdi bunlara nasıl yatırım yapabileceğinizi öğrenmenin zamanı geldi..

Çeşitli pazarlarda herhangi bir hisse senedine yatırım yapmak hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı.

Yol boyunca herhangi bir “İhbar” almamanın yanı sıra doğru rehberliği takip etmek ve ona bağlı kalmak da akıllıca tavsiye edilir..

Atmanız gereken ilk adım, tüm yatırım ihtiyaçlarınıza uyan ve bunları karşılayan bir komisyoncu veya en iyi çevrimiçi ticaret platformunu aramaktır..

Bugün piyasada birçok çevrimiçi ticaret platformu ve komisyoncu var, ancak seçtikten sonra seçtiğiniz komisyoncu veya platformun işlem yapma lisansına sahip olduğundan emin olmak akıllıca olacaktır..

Şirketlerin ticaret web sitesinde, faaliyet göstermesi gereken düzenlenmiş lisanslara sahip olup olmadığını göreceksiniz, çünkü bu şirket ana sayfasında, lisansı çevrimiçi olarak görülemeyen güvenilir bir komisyoncu ile birlikte görüntülenecektir, eğer seçmeden önce onaylayamıyorsanız.

Aklınızda bir komisyoncu veya bir ticaret hesabınız olduğunda, hisse senedi alım satım yolculuğunuza başlamaya ve başlamaya hazırsınız..

Yatırım yapmak istediğiniz uluslararası hisse senetleriyse, bu, araştırmanın işe yaradığı başka bir hayati nokta, komisyoncunuzun Uluslararası pazarlarda faaliyet gösterme lisansına sahip olduğundan emin olmaktır..

Bu hayati noktanın, sizi önde gelen çevrimiçi ticaret platformuyla tanıştırmamızı sağladığını söyleyerek – eToro.

Bugün lider platformda 17 milyondan fazla müşteriyle, 16’dan fazla uluslararası pazara erişim, hepimizin bildiği ve sevdiği en iyi hisse senetlerinden bazılarına yatırım yapabilmenizi sağlar ve bu en iyi 8 turizm hissesi, dost canlısı aracılar Sıfır komisyon ücreti sunmanın muazzam ek avantajı ile birlikte ticaret yolculuğunuzu mükemmelleştirmeye hazır.

Bir ticaret hesabı açmak eToro şirketin web sayfasındaki basit adımları izleyerek, hızlı, kolay ve basittir. Birkaç dakika içinde, güvenilir bir broker ile birlikte aktif bir hesabınız olacak ve parmaklarınızın ucunda 16 uluslararası pazara erişebileceksiniz..

Bir hesap açtıktan sonra, temel stratejileri öğrenmenin yanı sıra hisse senedi alım satımının nasıl işlediğini daha iyi anlayıp daha iyi anlayabilmenin harika faydasını da elde edersiniz..

eToro – En İyi Hisse Senedi Komisyoncusu,% 0 Komisyonla Hisse Senedi Satın Al

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Temel Çıkarımlar

  • Turizm endüstrisi çok büyük bir sektör ve bugüne kadar yaklaşık 9 Trilyon Dolar değerinde.
  • 8 En iyi turizm stokları bu yıl potansiyel olarak iyi performans gösterecek şekilde ayarlandı ve 2022 bizi umutla yeni normale doğru görüyor.
  • Normal zamanlarda turizm sektörü, kesinlikle talep gören bir sektör.
  • Bu turizm hisse senetlerinin bazıları hisse fiyatları şimdiden yükselişte ve diğerleri, yıllar ve gelecek yıllarda büyüme potansiyelleri göz önüne alındığında güzel ve nispeten ucuz duruyor.
  • Hisse senedi uzmanlarına göre, Turizm stokları uzun vadeli yatırımlardır.
  • Yatırım yapmadan önce seçtiğiniz turizm stokları hakkında ek araştırma yapmanız her zaman tavsiye edilir..
  • Akıllıca ve akıllıca yatırım yapmak, finansal araçlarınıza yatırım yapmanın yanı sıra her zaman tavsiye edilir..

2021’de Satın Alınacak En İyi 8 Turizm Stoku Nedir?.

Lütfen Unutmayın: Geçmiş performans gelecekteki performansın bir göstergesi değildir. Yatırımların değeri yükselebileceği gibi düşebilir. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir fikir, haber, araştırma, analiz, fiyat veya diğer bilgiler genel piyasa yorumu olarak sunulmuştur ve yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Trading Education, herhangi bir öneri, tahmin veya sağlanan diğer bilgilere dayalı herhangi bir yatırımdan kaynaklanan zararlardan sorumlu olmayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map