2021 Yılında Satın Alınacak İlk 10 Büyüme Hissesi Hangisi?

2021’in En İyi Büyüyen Hisse Senetleri

2021’de hisse senetlerine yatırım yapmayı mı planlıyorsunuz? Hisse senedi trendlerinin bir adım önünde olmak ister misiniz? 2021’de satın alınabilecek ilk 10 büyüme hissesine yönelik eksiksiz kılavuzumuzla işinizi kolaylaştırdık..

2021 için en iyi büyüme hisse senetlerine erken başlamak büyük zaman kazandırabilir!

2021 için en iyi büyüme stokları hangileri? 2021 için iyi büyüme stokları olacak mı? 2021 için en yüksek büyüme stoklarını nerede bulabilirim? Artık endişelenme! Onları toparladık!

Aşağıda satın almak için 2021 yılı için en iyi 10 büyüme hissesi listemize göz atın! Hepsini ele aldık!

Bekle, büyüme stoğu nedir ve neden birine yatırım yapmalıyım??

Açıklayalım.

Büyüme hisse senetleri, hisse senedi ticareti oyununda oldukça popüler, tGenellikle tüm borsadaki en iyi getirilerden bazılarını sunmak. Henüz radarınızda değillerse,!

“Mega hisse senetleri” gibiler ve doğru zamanda gelirseniz sizi çok mutlu bir hisse senedi tüccarı yapacaklar.

Onları bu kadar değerli kılan şey her zaman sahip olduklarıbüyüme‘Akıllarında – daha büyük ve daha büyük olmaları bekleniyor, bu da hisse senedi fiyatlarının da büyüyeceği anlamına gelir.!

Ama büyüme stokları olan tüm eğlence ve oyunlar değil! Akılda tutulması gereken pek çok şey var. borsa düşüşe geçtiğinde büyük fiyat dalgalanıyor.

Bu yüzden akıllı olmanız ve büyüme stoklarına nasıl yatırım yapacağınızı öğrenmeniz gerekiyor. Dahil olmak için doğru zamanı bilmek çok önemlidir!

Bu makalede, büyüme hisse senetlerinin ne olduğunu, bunlara nasıl yatırım yapılacağını açıklayacağız ve umarız 2021’de satın alınabilecek en iyi 10 büyüme hissesini ortaya çıkaracağız..

Tüm bu en çok büyüyen hisse senetlerinin yanı sıra diğer pek çok hisse senedini şu adresten satın alabilirsiniz: eToro ve% 0 komisyon ödeyin!

Büyüme stoğu nedir? Ve neden 2021’de birine yatırım yapmalıyım??


Bir büyüme stoğu ortalama hisse senetlerinden daha hızlı büyümesi beklenen herhangi bir şirket. Tipik olarak, büyüme hisseleri olan şirketler, büyümeye devam etmek için kazançlarını yeniden yatırmak ister..

Hisse senedi tüccarları için onları bu kadar çekici kılan da bu genişlemedir. Onların büyüme, iyi gittiklerini gösterir ve iyi yapmaya devam edecek.

Büyüme stoğu herhangi bir endüstri olabilir, bu terimlerle sınırlı değildir. Büyüme stokları, endüstri bozucuları köklü bir sektörde değişiklik yaratan.

Şunu da belirtmek gerekir ki büyüme stokları değil değer hisse senetleri ile aynı. Ancak, hem portföyünüzü çeşitlendirmek hem de riski en aza indirmek için yatırım yapmak iyi bir fikirdir.

Bunu not edin büyüme stokları ortalama hisse senetlerine göre ticaret yapmak daha riskli olabilir, daha değişken olma eğiliminde olmak ve aşağı ve yukarı doğru büyük fiyat dalgalanmaları yaşamak.

Bahsedilen, büyüme stokları boğa piyasasında özellikle iyi iş çıkars. Ayı piyasalarında, yatırımcılar uzak durdukça ve değerli hisse senetlerine daha fazla odaklandıkça büyüme hisse senetleri düşebilir, bu nedenle bir büyüme hissesine dahil olmak için doğru anı tanıdığınızdan emin olun..

Ayrıca muhtemelen çok hızlı büyüyen şirketlere yatırım yapmak istemezsiniz. Bunun belirtilerini görürseniz, uzak durmanız gerekebilir..

Bu, özellikle çok iyi gitmeyen veya geleceği olmayan sektörlerde belirsiz zamanlarda büyüyen şirketler için geçerlidir..

Ayrıca yapmalısın arayarak riskten kaçının büyüme stokları zaten gelir elde eden, Henüz o noktada olmayanlardan kaçının (yine de başarısız olabilirler).

Ve nihayet büyüme hisse senetlerine yatırım yapmaya karar verdiğinizde, akıllıca yatırım yapın. Tüm paranızı bunlara dökmenize gerek yok. Her şey yolunda giderse, o kadar da ihtiyacınız olmaz, ancak işler kötüye giderse, en azından yoğun bir şekilde yatırım yapmamışsınızdır.

Risk ve oynaklığı seviyorsanız, o zaman büyüme stokları senin için. Değilse, muhtemelen bunun yerine değer stoklarına odaklanmalısınız..

2021’de satın alınabilecek en iyi büyüme hisse senetleri!

İşte 2021 için satın alabileceğiniz en iyi büyüme hisse senetleri listemiz – hepsini kontrol ettiğinizden emin olun!

1. Netflix (NFLX)

Netflix’in 2021 için en iyi büyüme hisse senetleri listemize girmesi şaşırtıcı değil!

Bir ev adı haline geldi ve tanımı gereği, insanları sinema ve televizyondan uzaklaştıran ve bunun yerine dizüstü bilgisayar ekranının önüne getiren bir sektörde devrim yaratan bir unsur haline geldi..

Bununla birlikte, bazı şeylerin değişmeye başladığını ve Netflix gibi yayın hizmetlerinin norm haline gelmeye başladığını söyledi, bu nedenle bu anlamda bir endüstri yıkıcısı yerine daha çok bir endüstri lideri olduğu söylenebilir..

Son yıllardaki en büyük değişiklik, sadece birkaç isim vermek gerekirse, HBO Max, Disney + ve Amazon Prime Video biçimlerinde meydana geldi..

Bu şirketler akışlı oyunda yeni olsalar da, TV ve film endüstrisi için yeni değiller ve büyük bir tehdit oluşturabilirler..

Bununla birlikte, Netflix kendisi için oldukça iyi iş çıkardı. 2002’deki halka arzından bu yana yaklaşık% 30.200 değer kazanmıştır..

Satın Almayı Düşündünüz mü Netflix Stok?

neetflix hisse senedi ticareti

2. Adobe Systems Inc. (ADBE)

Adobe’nin sadece PDF’leri okumak ve Photoshop’ta mem oluşturmak için süslü bir uygulama olduğunu düşündüğünüz için affedilebilirsiniz.!

Aslında Adobe, diğer şirketlere çok çeşitli hizmetler sunan bir şirkettir..

Bunlardan bazıları, işletmelerin kullanıcılara e-posta ve anlık bildirimler gibi pazarlama materyalleri göndermesine olanak tanıyan Adobe Campaign ve web siteleri oluşturmak için mükemmel bir araç olan Adobe Experience Manager’ı içerir..

Bu araçları diğerlerinden ayıran şey, neredeyse hiç kodlama gerektirmemeleridir, yani neredeyse herkes bunları nispeten az eğitimle kullanabilir..

Adobe’nin 1986 yılındaki halka arzından bu yana, yaklaşık% 119.200 değer kazandı (bu listedeki en yüksek oran!), özellikle diğer büyük şirketlerle güçlü ortaklıklar kurmaya devam ederlerse, onları 2021 için en iyi büyüme hisselerimizden biri yapmak.

Üstelik son beş yılda Adobe’nin hisseleri yaklaşık 93,94 ABD dolarından 466,11 ABD dolarına çıktı (yazım sırasında).

Satın Almayı Düşündünüz mü Adobe Stok?

ticaret hisse senetleri

3. MercadoLibre Inc. (MELI)

Hepimiz Amazon ve Alibaba’yı biliyoruz, ancak e-Ticaret Kasabasında yeni bir oyuncu olduğunu biliyor muydunuz? Ve Latin Amerika’nın tamamına hakim olmaya oldukça yakın olduklarını? (bu yaklaşık 652 milyon kişi!)

Eh, var ve adı MercadoLibre! Aslında, bu listedeki diğerleri gibi, MercadoLibre de bir süredir ortalıkta ve ilk olarak 1999’da Arjantin’de kuruldu..

Ve son yıllarda, gerçekten bir ölüm yapmaya ve e-ticarette önemli bir güç haline gelmeye başladı.

2020 onlar için özellikle iyi bir yıldı ve Mart ayından bu yana fiyatta dramatik bir şekilde yukarı sıçradı (büyük olasılıkla koronavirüsle ilgili!).

MercadoLibre, e-ticaret ve çevrimiçi açık artırmalar için çevrimiçi bir pazar yeridir, ve bu nedenle bazı açılardan eBay’e Amazon’dan biraz daha benzer.

Bununla birlikte, varlığı büyüktür ve sürekli büyümektedir, bu da onları 2021 ve sonrası için en iyi büyüme stoklarından biri haline getirmektedir..

Satın Almayı Düşündünüz mü MercadoLibre Stok?

4. Five Below Inc. (BEŞ)

Five Below, özellikle ABD dışındakiler için, belki de birçok insanın hala aşina olmadığı göreceli bir yeni gelen..

Bilmeyenler için, Five Below, çoğunlukla 5 $ ‘a kadar ürün satan bir indirimli mağazalar zinciridir (bu nedenle Five Below adı – oldukça zekice!).

Onları belki de bir “endüstriyi bozan” olarak düşünülecek kadar benzersiz kılan bir başka faktör de, alışveriş fikrini heyecan verici hale getirmeye çalışan “mağaza deneyimine” odaklanmalarıdır..

Bunu yaparak, çoğu indirim mağazasının tüketicinin alışveriş deneyiminden keyif almasını sağlamaya odaklanmadığını belirterek, satışları artırabileceklerine inanıyorlar..

Five Below, 2011 civarında ürün yelpazesini ve lokasyonlarını gerçekten genişletmeye başladı ve o zamandan beri nefes almak için neredeyse hiç durmadı.

Bugün var ABD’nin 38 eyaletinde yaklaşık 900 Five Below mağazası.

Satın Almayı Düşündünüz mü Aşağıda Beş Stok?

5. Align Technology Inc. (ALGN)

Align Technology, en iyi büyüyen hisse senetleri için son derece ilginç bir seçimdir ve muhtemelen satın alınacak hisse senetlerini düşündüğünüzde aklınıza hemen gelmeyecek.

Esasen ortodonti için kullanılan bir dijital 3D tarayıcı üreticisidir (çoğunlukla yanlış hizalanmış dişleri ve ısırık kalıplarını düzeltmekle ilgilenen bir diş hekimliği uzmanlığı).

Bu listedeki diğer tüm hisse senetleri gibi, hoş bir genişleme alışkanlığına sahipler ve 2001’den beri halka açık olarak işlem görüyorlar..

İlginç gerçek, Diş teli takanların yaklaşık% 8’i Align Teknolojisi ile ilgili ürünler kullanmıştır., bu size pazarda ne kadar etkiye sahip olduklarına dair bir bakış açısı sağlar..

Dahası, Mart 2020’den bu yana, sert bir şekilde yukarı doğru tırmanıyorlar. Bununla birlikte, son beş yılda, en az üç kez zirve yaptıklarını ve çukurlaştıklarını, ancak yine de, bu seferin biraz farklı göründüğünü unutmayın..

Satın Almayı Düşündünüz mü Hizala Stok?

6. Tesla (TSLA)

Tesla, elektrikli araç endüstrisindeki tek gerçek oyuncu. Sadece elektrikli arabaları havalı yapmakla kalmadılar, aynı zamanda onlara gerçek bir olasılık da yaptılar – birkaç on yıl önce bir rüyadan biraz daha fazlasıydılar!

Ve sürekli tükenen petrol ve diğer fosil yakıt arzı nedeniyle, gerçekten onların üstesinden gelmelerine ihtiyacımız var..

Ancak Tesla sorunsuz değildir. Başlangıç ​​olarak, şimdi bazı rakipleri var. Özellikle Nikola gerçekten hızlanmaya başlıyor.

Daha da önemlisi, Elon Musk’ın bir yatırımcının tweet attığı her tweetinde gözyaşı döktüğü (Elon tweetleri, yatırımcılar ağlar!).

Kelimenin tam anlamıyla değil, ama Musk’ın Twitter alışkanlığı Tesla’nın hisse senedi fiyatına birçok kez zarar verdi.

Tesla, 2010 yılındaki halka arzından bu yana yaklaşık% 1,280 değer kazandı, bu nedenle 2021’in önde gelen hisse senetlerinden biri..

Satın Almayı Düşündünüz mü Tesla Stok?

7. Peloton Interactive Inc. (PTON)

Formda kalmak ve düzenli egzersiz yapmak ister misiniz? Öyleyse neden henüz Peloton Interactive’e yatırım yapmıyorsunuz??!

Peloton Interactive, sadece sekiz yıldır ortalıkta olmasına rağmen dünyanın en iyi egzersiz ekipmanı şirketlerinden biridir..

Peloton’un en iyi ürünleri, egzersiz bisikleti ve koşu bandı, ancak bu ürünleri gerçekten öne çıkaran şey, sahiplerin egzersiz sınıflarına uzaktan katılmak için aylık bir aboneliğe abone olabilmeleridir. bisiklet veya koşu bandı ekranında yayınlanan.

Gördüğünüz gibi, Peloton Interactive sadece size egzersiz ekipmanı satmakla değil, tüm egzersiz rutininizden para kazanmakla ilgileniyorlar.!

Peloton’un interaktif egzersiz seansları, çoğumuz kilit altında ve egzersiz yapacak hiçbir yerimiz olmadığından, koronavirüs salgını sırasında da büyük bir darbe oldu..

Satın Almayı Düşündünüz mü Peloton Stok?

8. Etin Ötesinde (BYND)

Beyond Meat, dünyadaki en hızlı büyüyen bitki bazlı gıda üreticileridir (sağlıklı yaşamla ilgilenenler için başka bir büyüme stoğu!).

Onlar sahip vegan / vejeteryan yaşam tarzını benimseyen insan sayısının artmasından yararlandı, bunun sağlık nedenleriyle, hayvan hakları nedenleriyle veya çevresel nedenlerle olup olmadığı.

Ve belki de onları bu kadar başarılı kılan, ünlülerin övgüsü ve büyük ortaklıkların yanı sıra tavuk, hamburger ve sosis gibi gerçek et ürünlerini ne kadar iyi taklit etmeleridir..

Beyond Meat, kesinlikle akıllarında büyümeye devam eden ve onları 2021 için en iyi büyüme hisse senetlerinden biri yapan, sektörde bir aksaklık olduğu açıkça görülüyor..

Bununla birlikte, Beyond Meat’in gıda güvenliği konusunda endişelerle karşı karşıya olduğunu ve bazılarının yiyeceklerinin inanılmaz derecede işlendiğini iddia ettiğini ve bu durumun bazı tüketiciler için kapalı olduğunu unutmayın..

Düşündün mü Ötesinde Satın Alma Et stoğu?

9. Amazon (AMZN)

Amazon’un yapamayacağı bir şey var mı? Artık pek çok farklı pazara girdiler, saymaya devam etmek zor!

Amazon bugün yalnızca e-ticaret sektöründe değil, aynı zamanda akış hizmetlerine (Amazon Prime Video) ve bu listedeki birçok hisse senediyle rakip olmalarını sağlayan bulut bilişim (Amazon Web Hizmetleri) de genişledi.!

Bunun, 1999’daki bir şirket ile aynı sokakta bulunan aynı şirket olduğuna inanmak zor. rehin dükkanı, eroin iğnesi takası ve yetişkinlere yönelik film “salonu”.

Evet, Amazon artık çok büyük bir şirket ama inanılmaz bir şekilde büyümeye ve büyümeye devam ediyor.

Amazon, 1997’deki halka arzından bu yana yaklaşık% 86,260 değer kazandı, yirmi yıldan biraz daha uzun bir süredir dinsiz bir miktar.

Ve bu muazzam büyüme, Amazon’u bugünün belki de en iyi büyüme hisselerinden biri ve özellikle 2021 için en çok büyüyen hisse senetlerinden biri yapan şeydir..

Amazon hissesi almayı düşündünüz mü?

10. Microsoft (MSFT)

Microsoft, bilgisayarı bugün bildiğimiz şekilde herkesin evine getirdi. Apple ile büyük bir rekabetleri olsa da, gerçek kazananların Microsoft olduğu açık..

Bu nedenle, Microsoft’un endüstriyi bozanlar yerine belki de daha fazla endüstri lideri olduğunu da söyleyebilirsiniz..

Sektörde güçlü bir tekelleri olduğunu bile söyleyebilirsiniz (Microsoft veya Apple bilgisayar kullanmıyorsanız, Dünya’da ne kullanıyorsunuz?).

Ve Microsoft, hisse senetlerini piyasadan geri almayı çok seviyor ve bu da hisse senedi fiyatını hızla artırabilir.

Microsoft, 1986’daki halka arzından bu yana yaklaşık% 104.000 değer kazandı., onları 2021 için en iyi büyüme hisselerine sahip olmak.

Microsoft hissesi almayı düşündünüz mü?

Anahtar noktaları

2021’de borsaya yatırım yapmak için birçok fırsat var, ancak bu yıl netleşen şey, mümkün olan en iyi büyüyen hisse senetlerine bakmaya değer olduğu. 2021’de büyüme stokları için en önemli anahtar noktalar aşağıdadır.

Satın Almak İçin 2021 İçin En İyi Büyüyen Hisse Senetleri’nden bir şey hatırlıyorsanız, bu önemli noktaları yapın.

  • Büyüme stokları, ortalama hisse senetlerinden çok daha hızlı büyümesi beklenen hisse senetleridir.. Tipik olarak, yeniden yatırım ve genişlemeye odaklanırlar..
  • MercadoLibre, Five Below, Align Technology, Peloton Interactive ve Beyond Meat’e daha az aşina olabilirsiniz. Ancak bu hisse senetleri bugünlerde büyük oyuncular ve onları izlemelisiniz.
  • Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, en iyilerin çoğu büyüme stokları teknoloji şirketleri. Amazon, Microsoft, Adobe, Netflix, Tesla – liste devam ediyor!
  • Amazon ve Microsoft listemizin başında 2021 için en iyi büyüme stokları. Her ikisi de 2020’de son derece iyi gidiyor ve güçlü bir büyüme geçmişine sahip..

Büyüyen İlk 10 hisse senedine yatırım yapmaya başlamak istiyorum?

Artık 2021’de yatırım yapabileceğiniz en büyük büyüme stokunun ne olduğunu biliyorsunuz, hisse senedi yatırımlarına başlamak için sağlam bir temele sahipsiniz. Bir sonraki adım saygın bir borsa komisyoncusu bulmaktır

Çoklu varlık platformunda eToro, Bu listede adı geçen ilk 10 hissenin tamamını satın alabilirsiniz. İster daha önce hisse senedi alıp satmış olun ister bu yatırım biçimine yeni giriyor olun, kullanıcı dostu hizmeti para birimlerini karşılaştırmak ve bugün ticarete başlamak için harika bir yoldur.

En iyi hisse senedi komisyoncuları 2021’i arayan bir hisse senedine yeni başlayan biriyseniz, eToro’nun yenilikçi CopyTrader özelliği size en iyi hisse senedi alım satım stratejileri hakkında bazı değerli bilgiler sağlayabilir. Bu işlevsellik, deneyimli yatırımcıların eylemlerini gerçek zamanlı olarak izlemenizi ve ardından kararlarını otomatik olarak kopyalamanızı sağlar. Sizin için kazanan formülü bulmadan önce farklı stratejiler denemenin harika bir yolu.

eToro -% 0 Komisyonla En Çok Büyüyen Hisse Senedi Satın Alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsa sektöründe uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Yine de, en iyi büyüyen hisse senetlerinin bile size para kazandırmasının garanti edilmediğini unutmayın. Bu, hisse senedi alım satımına başlamadan önce durum tespiti yapmanız ve sağlam bir risk yönetimi stratejisi bulmanızın önemli olduğu anlamına gelir..

2021’de satın alınacak en büyük 10 büyüme hisse senedi listemizin yardımcı olacağını umuyoruz.

Sorumluluk Reddi: Hisse senetleri oldukça değişken. Sermayeniz risk altında

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map