Sizi uzun vadede milyoner yapacak, şimdi satın alınabilecek en iyi hisse senetleri

Sizi milyoner yapacak piyasadaki en iyi hisse senetlerinden bazılarına yatırım yapmayı mı düşünüyorsunuz? Uzun vadede sizi milyoner yapacak ve size mükemmel emeklilik güvencesi sağlayacak 9 hisse senedi seçtiğimize bir göz atın..

2021 Yılının İlk 9 Milyoner Hisse Senedi:

  1. Yenilikçi Endüstriyel Özellikler
  2. Tilray
  3. Sezgisel Cerrahi
  4. ETSY
  5. Lovesac
  6. Shopify
  7. Chipotle Meksika Izgarası
  8. Teladoc Sağlık
  9. Altimmun

Tüm bu en iyi hisse senetlerinin yanı sıra diğer pek çok hisse senedini şuradan satın alabilirsiniz: eToro ve% 0 ücret ödeyin!

Pek çok yatırımcının yatırım yapmadan önce çabalamaya çalıştığı temel faktörlerden biri başarılı olmaktır. Başarılı olmak milyoner olmaya bakmak anlamına geliyorsa, evet bu hedefe ulaşmak mümkün olandan daha fazla. Bununla birlikte, gerçekçi bir şekilde böyle bir hedefi arşivlemek, adanmış yatırımdan belirli bir süreye yayılmış birçok unsuru gerektirir..

Harcama, biriktirme ve yatırım yapma konusunda doğru disipline sahipseniz, arşivlemek için gerekli yeteneklere sahipsiniz demektir. Her şey, akıllıca yatırım yapmanın yanı sıra, pazar ve uluslararası pazarlar hakkında güçlü bilgi ve anlayışa sahip büyük bir durum tespiti ile ilgilidir..

Hatta birçoğu, böyle bir hedefe ulaşmak için büyük miktarlarda yatırım yapmanız gerektiği izlenimi altında olabilir, ancak bu gerçeklerden daha fazla olamaz. Hisse senedi portföyünüze yatırılan küçük miktarlar, yıllar içinde önemli ölçüde büyüyebilir ve büyüyebilir. Yatırıma erken başlarsanız, önemli ölçüde büyüme potansiyeline sahip olan ve yıllar boyunca büyümeye devam edecek ve size harika getiriler bırakacak bazı harika şirketler var.

Bugün piyasada bulunan devasa gelir rakamları ve fantastik getiri elde eden dünya devlerinden bazılarının, bu daha büyük hisse senetlerinin fiyatı olsa da, uzun vadede harika kazançlar elde etmenize katkıda bulunabileceğini söyledi. küçük hisse senetlerine kıyasla çok daha yüksek.

Daha küçük hisse senetleri konusunda, çoğu muhteşem sonuçlar veriyor ve bu hisse senetleri, başarıya ne kadar çabuk ulaşabildikleriyle sizi şaşırtabilir. Bu çiçek açan stoklara araştırma yapmak ve zaman ayırmak, hedeflerinize düşündüğünüzden daha hızlı ulaşmanızı sağlayabilir..

Öyleyse, yatırım yaparak sizi zenginleştirmeye bakabilecek bu tür hisse senetlerini nasıl bulursunuz? Size büyük potansiyel kazançlar sağlayabilecek hisse senetlerini nasıl bulduğunuza bir göz atalım..

Sizi Milyoner Yapabilecek En İyi Hisse Senetleri Nasıl Seçilir

Sürecin bir sonraki kısmı, size bu tür finansal getiri sağlamak için bakmanız gereken bir hisse senedi olarak bir hisse senedini neyin belirlediğine ve hisse senetlerinin gelecekteki potansiyel görünümünü belirlemek için hangi unsurlara bakmanız gerektiğine bakmaktır..

Yapmanız gereken ilk şey, zaman ayırmak ve çeşitli hisse senetleri üzerinde araştırma yapmak, son günlerde ne kadar iyi performans gösterdiklerini görmek için geçmiş performanslarına bakmak. Bir hisse senedinin geçmişinin hisse senedinin geleceği olacağı garanti edilmese de, bu size şirketin neler yapabileceğinin ve şirketin geleceğe yönelik büyüme potansiyeline bakmanın iyi bir göstergesini verir. Bunun yanı sıra, hisse senedi alım satım yolculuğunuz için olası hisse senetlerini ve kişisel finansal limitlerinizi içeren bir plan yapmakta fayda var..

Bu notta, belirli hisse senetleriyle ilgili araştırmanızı yürütürken, 2020 gibi bir yılda ne kadar iyi iş çıkardıklarını belirtmekte fayda var. 2020 yılı çoğu için zor bir mücadele oldu, ancak bu size daha büyük bir imaj verecek şirket zor zamanlarda iyi performans gösterdi, ardından Covid-19 sonrası büyüme artışını sürdürebilme yeteneğine sahip. Ancak bunu söyledikten sonra, bu şirketler yine de kendi risk unsurlarına sahip olacaklar..


Zamanınızı bir kenara bırakıp araştırma yaptıktan sonra, şimdi çeşitli stoklardaki statiğe bakmak olacaktır..

Hisse senedi ile bakmanın iyi bir göstergesi, önceki yıllarda getirdiği getirileri ve bugün bulunduğu yeri görmektir. Bir şirketin F / K (Fiyat / Kazanç Oranı) ve ileriye dönük F / K oranı gibi diğer yönlere bakmanın yanı sıra, şirketin bilançosu ve şirketin hisse fiyatı ve 52 haftalık aralığı. Tüm bu istatistikler, şirketin büyüme açısından nasıl ilerlediğini, hisse senedinin hisse fiyatına göre düşük veya aşırı değerli olup olmadığını ve bir hisse senedinden arşivlemek için hangi getirilere bakabileceğinizi anlamanızı sağlayacaktır..

Bir hisse senedinin milyoner gibi görünüp görünmeyeceğini belirlemeye çalışırken göz önünde bulundurulması gereken harika bir formül “72 Kuralı” dır. Bu formül, paranızı ikiye katlamanın kaç yıl alacağına dair bir tahminde bulunmaya çalışırken hızlı ve faydalı olacak şekilde tasarlanmıştır veya bu formülü basitçe büyüyen her şeye uygulayabilirsiniz. Bu formül, yatırımcıların belirli bir hisse senedi üzerinde hızlı bir yaklaşık değer elde etmelerine izin verdiği için finans dünyasında oldukça popülerdir..

Şimdi formülün nasıl çalıştığına bakalım. Örnek olarak mega dev marka Amazon’u ele alalım. Eylül ayında şirketin yatırım getirisi% 20.07 idi, şimdi formül 72’yi 22.07’ye (72 / 22.07) bölersek bu 3.26’da çıkacak, yani üç buçuk yıl bu hisse senedini ikiye katlama potansiyeline bakacak şekilde alacak. paranız, ancak bu hisse senedine ne kadar yatırım yaptığınızı dikkate alarak.

Daha büyük resme bakmak için, 2020’de% 9,70 geri dönen popüler endeks Dow Jones Industrial Average’ı ele alalım, ancak temettü getirilerini geri almak endeksi% 6,87’lik bir getiri ile terk etti. Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarına ev sahipliği yapan bu endeks, 2020 yılında Coronavirüs salgını nedeniyle darbe aldı.&P 500 endeksi, 2020’deki en iyi ABD endekslerinden biriydi. Ancak, Kural 72’yi uyguladığınızda, bu 10.48’lik bir sonuç bırakıyor, yani 10 yıldan fazla bir süredir paranızı ikiye katlamaya bakın.

Ancak, pazarda sağlam bir anlayışa sahip olmak ve ek araştırma yapmak, doğrudan herhangi bir hisse senedine yatırım yapmaya başlamadan önce her zaman tavsiye edilir, özellikle de büyük getiri arıyorsanız akıllıca araştırma yapmak akıllıca olacaktır..

Şimdi bir hisse senedinin potansiyel bir “milyoner yapıcı” olup olmadığını belirlemenin yollarını aradık, şimdi de bu hedefe ulaşma potansiyeline sahip 9 hisse senedine göz atalım..

Sizi Milyoner Yapabilecek En Büyük Hisse Senetleri:

1. Yenilikçi Endüstriyel Özellikler (IIPR)

Listeye başlamak için Innovative Industrial Properties Inc (IIPR) ilk sırada yer almalıdır. 2021’e girerken, marihuana endüstrisi büyük başarı için zayıf bir endüstri olmaya hazırlanıyor ve aynı zamanda potansiyel olarak daha fazla ülke marihuana kullanımını yasallaştırmaya çalışırken dünya çapında büyümeye devam edecek bir sektör..

Başkan Joe Biden’ın ABD’nin yeni lideri olma başarısının ardından, bu, kenevir endüstrisini daha da yükseltti, çünkü Başkan Biden ve ekibi, çeşitli alanlarda hem eğlence hem de tıbbi kullanım için esrar kullanımına izin verme lehinde olacak. tüm ABD eyaletleri değil.

Pek çok yatırımcının merakla beklediği ve merakla beklenen bu haber ışığında, IIPR, sektördeki bir hisse senedi, büyük zirvelere ulaşmak için bakılması büyük bir rakip..

Innovative Industrial Properties Inc, kenevir endüstrisinin tıbbi kullanımı için öncü bir gayrimenkul güvenidir. Şirket, marihuananın düzenlenmiş tıbbi kullanımı için gayrimenkul varlıklarına yoğun bir şekilde odaklanır ve yatırımcıların bir parçası olması için başka gayrimenkul çözümleri sunar..

Ancak bu cadde kesinlikle önemli bir odak noktasıdır, şirketin odak noktası, daha fazla ABD eyaleti tıbbi esrar kullanımını yasal hale getirdikçe daha fazla tıbbi kullanım kenevir operasyon tesisi edinmeye devam etmektir..

Innovative Industrial Properties, şu anda ABD’deki 16 eyalette 67’den fazla mülkün sahibidir ve 25 Ocak 2021 itibarıyla% 100’ü kiralanmış olup, bu da şirketin Kasım 2020 raporunun çoktan ileride olduğunu doğrulamaktadır. Daha fazla eyalet esrar kullanımını yasallaştırdıkça, bu lider emlak şirketi için bu rakamların kısa sürede yükselmesini bekleyin..

Şirketler 2020 raporunda, şirket, Sermayenin (öz sermaye ve değiştirilebilir senetler dahil) 1.43 milyar dolar olduğunu doğruladı, 126.1 milyon dolarlık üçüncü çeyrek kira geliri, 1.18 milyar dolar sermaye yatırıldı ve kiralanan birimlerin neredeyse% 95’i.

Bu hisseyi çevreleyen tüm pozitiflerin yanı sıra, şirketin onu en ‘çekici’ özelliklerinden biri olarak gördüğü bir temettü hissesi olan şirket, vergilendirilebilir gelirinin% 90’ını temettü olarak hissedarlarına ödüyor. üç ayda bir ödenir ve 2017’den beri.

2019’a dönüp baktığımızda, ABD’de kenevir satışları 2018’den% 37 artarak yaklaşık 12,4 milyar dolara yükseldi ve ileriye bakıldığında, endüstrinin 2025 yılına kadar 34 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Bu, dikkate alınması gereken şaşırtıcı bir miktardır ve 35 ABD eyaleti yasallaştırılmış tıbbi esrar kullanımının kullanımını onaylayarak, bu endüstrinin hangi yöne doğru ilerlediğine dair büyük bir gösterge.

Stok bugün nerede duruyor?

Bugün itibarıyla IIPR hisse fiyatı 211.47 $ ‘da, 52 haftalık bir aralıkta en düşük 40.21 $ ve en yüksek 211.47 $ ve 43.78 P / E (fiyat / kazanç oranı) ile birlikte..

Şirketin yıllık temettü ödemesi, 15 Ocak’taki son ödemesi itibariyle 4,96 $ ‘dır..

NYSE’de listelenen bu emlak firması, görebileceğiniz gibi, esrar endüstrisi yükselmeye başladığında, bu hisse senedinin sahip olduğu emlak dünyasındaki diğer yolları dahil etmemek için büyük bir büyüme potansiyeline sahip bir hisse senedi..

Çünkü bu hisse senedinin pozitif bilançosu, büyüyen bir sektördeki güçlü konumlanması ve geliştirmeye yönelik stratejik planları, bu hisse senedini uzun vadede sizi zenginleştirecek bir hisse ve dünya devam ederken elde tutmanız gereken bir hisse yapıyor. esrarı her iki kullanım için yasallaştırmak.

2. Eğim (TLRY)

52 haftalık aralık – 2,43 $ – 28,86 $

Tilray’ın neden milyoner yaratan bir hisse senedi olabileceğini öğrenelim.

Kenevir endüstrisine yapışan Tilray Inc (TLRY), potansiyel olarak ikramiyeyi vurabilecek hisse senetleri listesinde bir sonraki sırada geliyor..

IIPR’yi tartışırken belirtildiği gibi, bu yıl içinde kenevir endüstrisinin patlaması bekleniyor ve bu nedenle, sizi uzun vadede zenginleştirebilecek hisse senetleri listesine lider bir kenevir üreticisi eklemeye ne dersiniz?.

Tilray inc, Toronto, Ontario merkezli Kanadalı bir ilaç ve kenevir şirketidir. Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Yeni Zelanda, Avustralya, Latin Amerika ve daha birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Bu hisse senedi hakkında belirtilmesi gereken hayati bir faktör, Aralık 2020’de Tilray’ın, TLRY altında işlem görmeye devam edecek olan Aphria Inc (APHA) ile birleşme duyurusunda bulunmasıdır, şimdi bu hisse senedi, dünyanın gelire dayalı en büyük çokuluslu esrar şirketi olarak oturuyor..

Bu olumlu haber, analistlerin bu heyecan verici ve gelişmekte olan endüstri için öngördükleri ile birlikte geleceğe baktığımızda bu hisse senedinin konumlandırmasının sadece büyük bir kısmı. Yıllar içinde Tilray’ın performanslarına baktığımızda her şey çok inişli çıkışlı ama istikrarlı ve tabii ki gelecek olanları da kapsamıyor.

Tilray, hisse fiyatının yıllar içinde dalgalandığını gördü ve bugün 25.72 dolardan oldukça iyi durumda. Ancak Aphria Inc ile birleşmesi ile, bu hisse senedi, gelecekteki büyük başarı için çabalayan TLRY hissesinin arkasındaki en büyük etken olabilir..

Aphria Inc, Tilray ile birleşmeden önce, şirketin 3. çeyrek Kasım sonuçlarında, şirketin gelirini 2019’un 30 Kasım’da sona eren 246.712 $ ‘lık altı aylık rakamlarından 306.221 $’ a çıkardığını doğruladı. Bu rakamın yanı sıra, Kasım’da sona eren aynı altı aylık dönemde kenevir Net Geliri, 2019’dan 30 Kasım 2020’ye kadar 64.943 $ olan 131.402 $ ‘dan ikiye katlandı..

Şimdi, bu çiçek açan rakamları, 2019’daki 120.043 $ ‘a kıyasla 2020’nin ilk dokuz ayında geliri 153.922 $’ a varan Tilray’ın sonuçlarına eklerseniz, bu esrar endüstrisinin bir parçası olmak için bir güç gibi görünüyor. Ek olarak, son haberlerde TLRY stoku zaten olumlu görünümü sürdürüyor ve aynı zamanda Portekiz’de tıbbi kenevir ürünleri sunmak için ilk piyasa yetkisi aldı..

TLRY hissesi bugün piyasada nerede duruyor?

Tilray’ın bugünkü hisse fiyatı, 2018’deki en yüksek hisse fiyatının önemli ölçüde altında olan 25,65 ABD doları seviyesinde bulunuyor. Ancak, potansiyel var ve yutturmaca bu sektörü kuşatmaya devam ettikçe hisse fiyatının da yükseleceği tahmin ediliyor..

Tilray Inc, 52 haftalık 2,43 dolarlık bir aralıkta, en düşük 28,86 dolarla en yüksek seviyesinde tutuyor..

Tilray, bu hisse senedinin misyonunun noktasını kanıtlıyor; bu hisse senedi, hisse senedi fiyatı ile bugüne kadar adil bir şekilde ilerlerken, uzun vadede potansiyel olarak ne kadar şaşırtıcı kazançlar elde edebileceğiniz konusunda analistlerin tahmin ettiği gibi. Bu önde gelen esrar stokları gelirinin, marihuana endüstrisinde neredeyse% 20’lik bir pazar payına sahip olmakla birlikte yılda% 53.07 artacağını tahmin etti..

3. Sezgisel Cerrahi (ISRG)

52 haftalık aralık – 360,50 ABD doları – 826,81 ABD doları

Intuitive Surgical Inc, bu hisse senedi büyüme, güç ve yüksek kazanç potansiyeli sunduğu için portföyünüze eklemeyi ciddi şekilde düşünmeye değer bir Amerikan medikal şirketidir..

Amerikan şirketi, hastaların cerrahi prosedürlerinden elde edilen klinik sonuçları iyileştirmek amacıyla robotik tıbbi ürünler üretir, geliştirir ve reklamını yapar. Şirketin bugüne kadarki en etkileyici tasarımı olan da Vinci Cerrahi Sistemi, önümüzdeki yıllarda gelişmeye hazırlanıyor ve sonuçlarıyla profesyonelleri ve hastaları etkilemeye devam ederken bunu şimdiden yapıyor..

Da Vinci Cerrahi Sistemi tıp endüstrisi içinde “bir sanat eseri” olarak kabul edilmiştir. Robotik cerrahi sistem, bir cerrah tarafından bir konsol aracılığıyla kontrol edilmek üzere oluşturulmuş ve tasarlanmıştır; bir cerrahi prosedür uygulandığında, tıp uzmanları bölgeye yaklaştıkça çıplak gözün neyi yapamayacağını gördüğü kanıtlanmıştır. Ekipmanı kullanan cerrahın kendi elinden ziyade, konsolun her bir kolunun ucunda bulunan tıbbi ekipmanı kullanırken ve yönlendirirken. Da Vinci Cerrahi Sistem fiyat aralıkları değişiyor, ancak toplamda parça başına yaklaşık 1,5 milyon dolara mal oluyor, Nisan 2019’da piyasaya sürülen yeni model da Vinci SI parça başına 1,75 milyon dolardan daha yüksekti..

Bu fütüristik teknoloji parçası etkileyici ancak biraz maliyetli olmasına rağmen, belirli prosedürlerin sonuçları ve zaman verimli bir şekilde hüküm sürdükçe daha fazla başarı için öngörülen satışlarla birlikte iyi satış yapmayı başardı. Bugünkü haliyle, şirket bugüne kadar Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve dünyanın diğer bölgelerine yayılmış 6.000 da Vinci Cerrahi sistemi sattı..

Şirketin 21 Ocak’ta bildirdiği 4. Çeyrek raporunda, şirket, birçok prosedürü durduran Covid-19 salgını göz önüne alındığında, dünya çapında da Vinci prosedürlerinin 2019’a kıyasla% 6 artmasıyla olumlu görünümü doğruladı..

ISRG ayrıca, 2020 dördüncü çeyrek gelirinin 2019’un 4. çeyreğinden 1.28 milyar $ ‘a göre% 4 artışla 1.33 milyar $’ a yükseldiğini ve da Vinci Cerrahi Sistem kurulum tabanının 31 Aralık 2020’ye kadar% 7 artışla 5.989’a yükseldiğini doğruladı..

Büyük resme bakıldığında, Intuitive Surgical Inc, son rapordan itibaren iyi bir finansal pozisyonda oturuyor. Şirket, 2020’nin 4. çeyreğini, yalnızca 4. çeyrekte çeşitli operasyonlardan 508 milyon dolar artan nakit olarak 6,9 milyar dolar ile kapattı, şirketlerin gelirinin% 4 arttığını doğruladı, aletler ve aksesuar geliri de Da Vinci prosedür hacmi, GAAP sayesinde% 11 arttı. operasyon geliri de 2019’a göre 416 milyon dolara çıktı.

Bu sonuçlarla, dünyanın dört bir yanındaki hastanelerin, Covid-19 ölümcül hastalığının bir gün kontrol altına alınmaya daha da yaklaşması umuduyla, kendi tesislerinde temel bir araç olarak bu ekipmanlara sahip olmalarını talep edeceklerine şüphe yok. Da Vinci Sistemlerine olan taleple birlikte dünya çapında daha fazla prosedürün gerçekleştirildiğini ve satışların arttığını göreceğiz..

Stok bugün nerede duruyor?

Bugün ISRG hisse fiyatı 762,25 $ seviyesinde bulunuyor ve 52 haftalık 360,50 $ aralığında en düşük ve 826,81 $ aralığında tutuyor..

Şirketin hisse fiyatına göre, 86,08’lik P / E oranı yüksek tarafta olabilir, ancak doğru fiyata bu hisse senedi kesinlikle ilerledikçe yüksek notu vurmaya bakabilecek bir hisse senedi..

Bu lider şirket için ufukta bol miktarda büyüme potansiyeli var, şüphesiz en son da Vinci Sistemlerini genişletmeye ve geliştirmeye odaklanmanın yanı sıra potansiyel olarak diğer robotik yaratımlara da genişlemeyi düşünecekler, bu hisse senedi size harika getiri sağlayabilir. ve mükemmel bir uzun vadeli yatırımdır.

4. ETSY (ETSY)

52 haftalık aralık – 29,95 ABD doları – 226,72 ABD doları

Her geçen gün daha popüler hale gelen ve dünya çapında tanınan bir hisse senedi olan ETSY Inc, milyoner yapıcı olmanın kesin temellerine sahiptir..

Dünya çapında ev yapımı ürünler yaratan ve satan satıcılara odaklanan ve ev sahipliği yapan Amerikan e-ticaret web sitesi, 2020 yılında geleceğe bakan büyük bir dalgalanmaya tanık oldu. Dünyanın her yerinden hem alıcılar hem de satıcılar yaratıcı yönleriyle temasa geçtikçe ve çizimlerden giyime, malzemelerden ev dekoruna kadar benzersiz el yapımı tasarımlar satın almaya ve yaratmaya çalıştıkça, bu e-‘de bulamayacağınız hiçbir şey yok. ticaret sitesi.

ETSY hissesi, diğer e-ticaret web sitelerine kıyasla nispeten iyi ölçekli bir şirket için iyi bir şekilde büyüyor ve bu hisse senedi 2015 yılında kurulduğundan bu yana, henüz 15 yıldır faaliyet gösteren bir bebek olduğunu gösteriyor. fantastik getiriler sunma kapasitesinden daha fazlası ve benzersizliği ile zaman ilerledikçe, potansiyel olarak gezegendeki en iyi e-ticaret web sitesi olma potansiyeline sahip olmak için devasa bir caddeye sahip.

2020’de Covid-19 salgını dünyayı ele geçirirken, Etsy Inc, virüsü önlemek ve onunla savaşmak için yüz maskeleri yapmak için tüm satıcılara bir açıklama eklemek üzere yapması gereken değişiklikleri uyarlamaya başladı. Bu haberi takiben, satıcılar benzersiz tasarımlar yarattı ve dünya çapında satılırken, 3. çeyrekte şirketlerin satışlarının% 11’ini maskelerin oluşturduğu bildirildi ve tek başına 24 milyon dolar sattığı bildirildi..

Covid-19 salgınının ardından, evlerine hapsedilmiş ve keşfetmek için yeni yollar arayan bireylerle Etsy hisseleri önemli ölçüde yükseldi, öyle ki analistlerin tahminlerini suyun üzerinde, bireyler zaman geçirdikçe büyük miktarda uçurdu ve web sitesinde para.

Şirket, bir sonraki kazanç raporunu 24 Şubat 2021’de rapor etmek istiyor ve bu rapor, bu hissenin 2020’de ne kadar iyi performans gösterdiğini teyit edecek. analistler bu hisse senedine sırasıyla ‘daha iyi performans’ ve ‘Satın alma’ konsensüs derecelendirmeleri verdiler.

2019’da Etsy’nin geliri, bir önceki yıla göre% 35,6 artarak 2018’de 603,7 milyon ABD dolarından 818,4 milyon ABD dolarına yükselirken, Net gelir 2019’da bir önceki yıla göre 18,4 milyon ABD dolarından 95,9 milyon ABD dolarına çıktı..

Etsy Inc, borç seviyelerini dengelemenin yanı sıra dijital varlığını geliştirirken dünya çapında yerel işletmeleri desteklemeye devam edebilecek daha küçük bir e-ticaret stoğu için iyi bir finansal konumdadır. Bu hisse senetlerinin özkaynak / borç oranı% 158,2 ile yüksek seviyededir, ancak nakit akışı açılarak iyi karşılanmaktadır..

2020 yılı içinde Etsy’nin hisse fiyatı fırladı ve 2020 Nisan ayından bu yana etkileyici bir şekilde büyüdü ve bugün Nisan 2020’nin başından itibaren 231,12 $ ‘a yükselişinden önce 38.15 $’ a yükseldi..

Hiç şüphe yok ki, bu hisse senedinin uzun vadeli yatırım yaparsanız sizi zenginleştirecek kesin özellikleri ve temelleri var, bu hisse senedini satın almak için iyi bir zaman çünkü finansallarına göre değerinin düşük olduğu görülüyor ve büyüme potansiyeli verildi. 17 Wall Street analistinden 15’i, bu yaratıcı hisse senedine, her yıl% 25,06 artacak gelir tahminiyle “Satın Al” notu verdi.

5. Aşkım

52 haftalık aralık – 4,00 $ – 61,46 $

E-ticaret tarafına yapışan Lovesac Co (LOVE), özel büyük boy fasulye torbaları, kanepeler, battaniyeler ve çok daha fazlasını içeren benzersiz tasarımlar sunan bir Amerikan mobilya perakendecisidir..

Merkezi Stamford’da bulunan Connecticut, bireylerin zamanlarını kullanmalarına ve güce sahip bu benzersiz, uygun fiyatlı mobilya perakendecisini keşfetmelerine olanak tanıdığından, 2020 yılı boyunca yükselişte olan bu parlayan şirket, devam eden Covid-19 virüsünün de yardımcı olduğu tartışmalı bir şekilde yükseldi. yeni normal dünyada ilerlerken daha fazla başarı yaratmaya bakmak.

Şirketlerin 3. çeyrek mali mali raporundan alınan şirket, yönetim kurulunun tüm caddelerine yayılmış bir pozitiflik ışını gördü. Net Satış Büyümesinin,% 125,2’ye ulaşan internet satışları ile markanın çevrimiçi varlığından ötürü cennetsel olarak yönlendirilen 8,6 milyon ABD doları ile 74,7 milyon ABD doları gelir elde ederek% 43,5 arttığı doğrulandı..

Ancak şirketler raporunda bildirilen iki büyük sonuç, 2021’in üçüncü çeyreğinde 2,5 milyon dolar olan İşletme Geliri, bir önceki yılda 6,9 milyon dolarlık bir zarara ve% 13,2’ye kıyasla% 3,4’lük bir faaliyet kar marjına ilişkin oldu. 2020’nin üçüncü çeyreğindeki net satışların yüzdesi.

Doğal olarak bu, Yeni Gelir’in yeşilde gelmesine yol açtı, şirketin Net Geliri, Net Gelir’in aynı üçüncü çeyrek döneminde 6.7 milyon $ zararla geldiği bir önceki yıla kıyasla 2021 yılının 3. çeyreğinde 2.5 milyon $ oldu. Şimdi bu yükselişteki bir hisse senedi değilse, ne olduğunu bilmiyoruz.

Bu hisse senedine hangi yönden bakarsanız bakın, rakamlar ve talep geçen yıldan belli olduğu için onu çevreleyen bir potansiyele ve pozitifliğe sahiptir. Sosyal medyanın yanı sıra baskın çevrimiçi satışlarının yardımı, bu yalnızca ABD genelinde daha fazla hane bu markanın farkına vardıkça ilerleyecektir ve talep devam ederse bu şirketin gelecekte başka hangi yollardan aşağı inmek isteyebileceğini kim bilebilir? yüksek.

Bu hisse bugün nerede duruyor?

LOVE hissesi bugün 57.26 $ ‘a yükselen hisse fiyatına sahip. 52 haftalık aralık en düşük 4.00 $ ve en yüksek 61.46 $’ dır..

Şirket şu anda 13.79’luk bir P / E oranına ve sağlıklı bir nakit pozisyonuna sahip ve 1 Kasım 2020 itibarıyla ödenmemiş borcu yok..

Analistler bu hisse senedi için ne tahmin etti?

Bu hisse senedi, geçen yılki performansı ışığında, büyük resme de bakan analistler tarafından iyi bir şekilde tercih edildi. 7 Wall Street analistinden 7’si bu hisse senedine, büyüme için Zack Rank Investment B derecesiyle “Satın Al” notu verdi.

“Yaşam için tasarlandı” sloganını taşıyan bu mobilya stoğu için, bu stok kesinlikle ya dikkat edilecek ya da satın alınacak bir üründür, çünkü bu, çok kısa sürede mükemmel bir şekilde mükemmelleşebilecek ve size istisnai getiri sağlayabilecek bir üründür..

6. Shopify (DÜKKAN)

52 Haftalık Aralık: 305,30 $ – 1.285,18 $

Shopify Inc, Koronavirüs salgını nedeniyle geçen yıl önemli ölçüde yükseldi. Basitçe söylemek gerekirse, son 5 yılda bu hisse senedine yaklaşık 40.000 $ tutarında yatırım yaptıysanız, bu hisse senedinin performansı nedeniyle, Mart 2020’de piyasa olarak hisse fiyatındaki hafif düşüşe rağmen, şimdiye kadar milyonun üzerinde olacaksınız. ve dünya bir patlama ile vuruldu.

Shopify Inc nedir?

Bu hisse senedine henüz aşina değilseniz, Shopify Inc Ottawa, Ontario merkezli bir Canadain çok uluslu e-ticaret şirketidir..

Platform, perakendecilerin işlerinin pazarlanması ve reklamı, ödemeleri, nakliyesi gibi çeşitli hizmetlerle tek bir çatı altında toplanmasını sağlar ve tüketicilere ulaşabilmek için müşteri etkileşim araçları sunar..

Pandemik nedeniyle, tartışmalı bir şekilde şirketi biraz önceden tasvir ettiği şeye yeni bir seviyeye taşıdı. Dünya, dünya genelinde evden uzaktan çalışma önlemlerine sahipken ve buna uyum sağlamaya devam ederken, Shopify, bu tür zorlu zamanlarda işletme sahiplerinin operasyonlarını daha sorunsuz, erişilebilir ve verimli hale getirdi..

Şirket, yaptığı açıklamada, Ocak 2021 itibariyle, Shopify aracılığıyla faaliyet gösteren dünya genelinde yaklaşık 175 ülkeye yayılmış 1 milyondan fazla işletmenin olduğunu doğrulamıştı..

Ancak şu anda bu hisse senedi parlıyor, ancak birçok yatırımcı ve şirketin şu anda sahip olduğu istatistiklere bakarak şu anda aşırı değerli bir görünüm sergiliyor. Ancak bu, bu hisse senedinin dikkate alınmaması gereken bir şey olduğu anlamına gelmez, sadece onu doğru fiyattan elde etmek ve dünya yeni bir normale yaklaşırken gelecekteki yönlerini dikkate almak anlamına gelir..

Şirketin yakın tarihli Üçüncü Çeyrek raporunda, hisse senedi sonuçlarıyla birlikte patladı. Başlangıç ​​olarak şirket, üçüncü çeyrekte 767,4 milyon $ olan Toplam gelirinde yıldan yıla% 96 artış bildirdi. 2020’nin üçüncü çeyreği için işletme geliri, 2019’daki 35,7 milyon dolarlık zarara kıyasla 50,6 milyon dolardı, Net gelir de bu hisse senedinin 2020 Q3 için 191,1 milyon dolarlık Net geliri teyit ederek yıl boyunca ne kadar başarılı olduğunu kanıtladı ve doğruladı. veya temel ve seyreltilmiş hisse başına 72.8 milyon dolar veya 0.64 dolarlık net zarara kıyasla seyreltilmiş hisse başına 15.54 dolar.

Bu sonuçlar en az etkileyici olanıdır..

Diğer birçok önemli faktörle birlikte, bu durum şirketin kısa sürede karlı hale gelmesine neden oldu. Görünüşe göre şirketin kar marjı% 19’dan% 8’e yükseldi. Kara Cuma ve Siber Pazartesi’de dünya çapında 5,1 milyar doların üzerinde satışa ulaşan rekor satışlardan bahsetmiyorum bile..

Hisse şu anda piyasada 1.287.76 $ ‘da bulunuyor ve 2020 Nisan ayından bu yana büyük ölçüde arttı ve başlangıçta 357.65 $’ a yükseldi, hisse senetleri yeni zirvelerine fırlamadan önce hafif inişler ve çıkışlar yaşamaya başlamadan önce..

Ancak, şu anda faaliyet gösteren nakit akışı ve gelecek tahminleri de dahil olmak üzere bu hisse senedinin elinde tuttuğu diğer faktörlere dayanarak, varlıklardan elde edilen yüksek getirinin% 10 artması bekleniyor, gelirinin her yıl% 38,15 artarak piyasa ortalamasını geçmesi ve son olarak da şirketin% 1,6 oranında sermaye getirisi elde etme konusunda daha verimli olması.

Bu hisse senedi risk unsurları oluşturmasına ve değerlemesine göre yüksek tarafta olmasına rağmen, bu hisse senedi kesinlikle sizi uzun vadeli görünümde zenginleştirebilecek bir hisse senedi..

Şirket, Dördüncü Çeyrek mali sonuçlarını 17 Şubat 2021’de açıklayacak..

7. Chipotle Meksika Izgarası (CMG)

52 Hafta Aralığı: 415,00 $ – 1,553,55 $

Amerikan fast-food zinciri Chipotle Mexican Grill Inc, aynı zamanda ABD, İngiltere, Almanya, Fransa ve Kanada dahil olmak üzere çeşitli diğer ülkelerde de faaliyet gösteriyor, Covid-19 salgının otelcilik endüstrisini büyük ölçüde vurmasına rağmen, geçen yıl olumlu bir hareket kazanmayı başardı. zor.

Son günlerde şirket, 2020 için dördüncü çeyrek ve tüm yıl sonuçlarını açıkladı ve bu fast-food zinciri, küresel bir pandeminin ortasında nelerin başarılabileceğini gösterdi..

Dördüncü çeyrekte Toplam gelir% 11,6 artışla 1,6 milyar $ ‘a ulaştı, şirket için bir yıl boyunca tasarruf sağlayan dijital satışlar, şirketin toplam satışlarının neredeyse yarısını oluşturan restoran satışlarının neredeyse yarısını oluşturan dördüncü çeyrekte% 177,2 arttı. % 5,7 arttı, 61 yeni restoran açıldı, 3,77 $ gelir vergisi dahil hisse başına kazanç 6,69 $ olarak teyit edildi, diğer maliyetlerle ilgili giderlerden 0,56 $ ücret ile kısmen dengelendi ve% 162,4 arttı. önceki rakam 2,55 dolar.

Şirketlerin Tam Yıl performansı içinde, önemli noktalar etkileyicidir, çünkü Toplam gelir bir önceki yıla göre% 7,1 artarak 6,0 milyar $ ‘a yükselirken, dijital satışlar% 174,1 artarak şirketin toplam satışlarının yarısından biraz daha azını oluşturarak% 46,2’ye ulaşmıştır. Yıl içinde altı yer değiştirme ve 9 kapatma ve seyreltilmiş EPS dahil olmak üzere toplam 161 yeni restoran açılması% 1,1 artışla 12,52 $ ‘a yükseldi..

CMG, zorlu zamanlarda bile harika sonuçlar elde edebileceğinizi kanıtlamıştır. Ve bu hisse senedi için dijital görünümünden ötürü çok övgü almak gerekiyor, çünkü dünya çapında birçok mağaza, devam eden pandemi nedeniyle getirilen güvenlik önlemlerinden etkilendi ve çoğu Avrupa çapında kapandı..

Bu gelecek için ne getirecek??

Chipotle Mexican Grill Inc, sadece 2020’nin zorlu yılında değil, etkileyici sonuçlar verdiği için uzun yıllar boyunca kanıtlandığı gibi harika bir büyüme potansiyeline sahip olmasına rağmen. Ancak bu hisse senedi şu anda 174 P / E oranına sahip olduğu için ucuza gelmiyor, ancak uzun vadeli bir yatırımın sizi zaman içinde zengin yapma potansiyeline sahip..

Şirketin hisse fiyatı bugün 1.506,88 $ seviyesinde bulunuyor. Beş yıllık bir ölçeğe bakarsanız, bu hisse senedinin hisse fiyatı bugün bulunduğu yere göre 5 kattan fazla arttı. Bu yılla birlikte, salgının başlangıcında Mart / Nisan döneminde bir düşüş görüldü, ancak daha sonra, bu listeye giren ve hisse fiyatları istikrarlı bir şekilde artmaya devam ettiği için hiçbirinin düşmediği birçok hisse senedi gibi, önemli ölçüde mükemmelleşmeye devam etti. CMG’nin hisse fiyatını 27 Mart 2020’de 635,03 $ ile karşılaştırdığınızda, bu hissenin bugün fiyatının iki katından fazla arttığını görebilirsiniz..

Etkileyici rakamlara rağmen, şirketin arşivleme ve daha fazla büyüme sağlamaya yönelik stratejik planları, ABD genelinde yeni mağazalar açmaya ve popülaritesi nedeniyle dijital satışları artırmaya devam etmek için potansiyel olarak uluslararası düzeyde net bir dürtüye sahip olduklarından açıkça kartlarda yer alıyor. Ancak bu, salgın sonrası yatırımcılara, dijital satışların şu anda neyi başardığına dair hala ulaşılabilir olup olmadığı konusunda şüphe unsurları getirebilir..

Modern dünyada, her zamankinden daha popüler olan fast-food zincirleri ile çabaladığımız, bu, önümüzdeki yıllarda mükemmel olacağına inandığımız bir fast-food stoğu, bu yüzden bu stoğa yatırım yapıyoruz. uzun vadede potansiyel olarak altı haneli meblağa ulaşabilirsin.

8. Teladoc Sağlık (TDOC)

52 haftalık aralık: 102,01 ABD doları – 294,74 ABD doları

Amerikan çokuluslu teletıp ve sanal sağlık hizmetleri şirketi Teladoc Health Inc, sadece mükemmel sonuçlar göstermekle kalmıyor, aynı zamanda yaratıcı ileri görüşlü planları da ileriye doğru yol alıyor ve bununla birlikte daha büyük getiri getirmeye hazırlanıyor..

Sağlık markası, müşterilerine yalnızca temel birincil hizmetleri sunmaktan gurur duymakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilere telefon, video konferans yazılımı ve mobil uygulamalar aracılığıyla isteğe bağlı uzaktan tıbbi bakım sunan lisanslanabilir platform hizmetleriyle de geleceğe bakıyor. Bu hizmetler sadece ABD vatandaşlarına sunulmamaktadır, aslında TDOC 130’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve veriler 2019’da dünya çapında yaklaşık 27 milyon müşteriye hizmet verdiğini doğrulamıştır..

Marka, BetterHelp ve Best Doctors gibi üst düzey işletmeleri satın alarak güçlenerek birinden diğerine gitti ve daha yakın bir tarihte 2020’de TDOC, InTouch Health’i satın aldı ve Livongo Health ile birleşmesini 18,5 milyar dolarlık bir anlaşma ile tamamladı. Gerçekçi olarak, bu sağlık sektörünün büyüyen işletmesine daha fazla şey katması an meselesi olacak..

2015 yılından bu yana bu hisse senedi, belirli alanlarda maliyetleri düşürmek, daha sonra planlarını oluşturmak ve benzersiz uzaktan hizmetlerini kurmak için kesin planlarını harekete geçirdi ve Covid-19 salgını ışığında, doğru seçim oldu. Bireyler olarak bu marka için doğru zamanda ve şu anda kendi evlerinin rahatlığında profesyonel tıbbi tavsiye alabilirler.

Bu benzersiz hizmet, bu hisse senedinin sizi uzun vadede zengin yapacak bir set olması için büyük bir pozitif görünüm katıyor, çünkü bu cadde hiç şüphesiz Covid-19 sonrası talep görecek..

Şirketin üçüncü çeyrek sonuçlarında, şirket birçok düzeyde beklentileri aştı. Yılın üçüncü çeyreğinde yıllık gelir% 109 artışla 288,8 milyon dolara çıktı ve toplam üye ziyaretleri üçüncü çeyrekte% 206 artışla 2,8 milyon dolara çıktı. Son dokuz aydaki büyük resme bakıldığında, şirketin geliri% 79 artarak 710,6 milyon dolara yükseldi ve toplam üye ziyaretleri yıldan yıla 7,6 milyona çıktı..

Geleceğe bakıldığında, Teladoc’un gelirinin yılda% 75,95 gibi etkileyici bir oranda artacağı tahmin ediliyor ve 23 Wall Street analistinden 15’i bu hisse senedine Zacks Investment tarafından verilen A sınıfı bir Büyüme notunun yanı sıra önerilen bir ‘Satın Al’ derecesi veriyor. Araştırma.

Analistlerin şirketin organik büyüme vizyonunun mümkün göründüğünü doğrulamasıyla şirketin hisse fiyatı bugün 285.03 $ seviyesinde bulunuyor ve bu da şirketin fiyat hedeflerinin çeşitli analistler tarafından hafifçe artırılmasına neden oldu. stok.

Teladoc’un tele sağlık sektörü salgın nedeniyle yükselirken, bu caddeyi daha fazla organik büyümeyi hızlandırmaya yönlendiriyor ve bu da potansiyel olarak önümüzdeki yıllarda en az% 40 artabilir..

Şirketin hisseleri geçen yıl% 161’in üzerinde arttığı için, bu hisse senedi yakın zamanda yavaşlayacak gibi görünmüyor, bunun tersi, bu sağlık hizmeti stokunun uzun vadede elde tutulması gereken bir hisse senedi olarak görülmesine neden oluyor. fantastik getiriler verecek gibi görünüyor, potansiyel olarak o milyoner yapımcı.

9. Altimmün (ALT)

52 Haftalık Aralık: 1,60 $ – 35,10 $

Sizi milyoner yapacak 9 hisse senedinin listesini ödüllendiren son hisse senedi, Altimmune Inc’dir..

Altimmune Inc (ALT), birincil amacı burun içi aşılara, karaciğer hastalığı tedavilerine ve modüle edici tedavilere odaklanan bir biyofarmasötik şirkettir..

Bu şirket, bugün piyasadaki diğer şirketlere kıyasla daha küçük ve daha sessiz bir biyofarmasötik şirket olmasına rağmen, bu hisse senedi, gelecekteki potansiyeli sizi sağlıklı ve zengin bir konumda oturmaya bırakabileceğinden, aşina olmak isteyebileceğiniz ve hızlı bir şekilde isteyebileceğiniz bir hisse senedidir. hat.

Şirketin şarbon, hepatit B, grip aşıları ve potansiyel olarak en çok talep gören aşılardan biri de dahil olmak üzere ileriye dönük sağlıklı bir boru hattı var, bu stok tahmin edilenden daha hızlı öne çıkmasının nedeni Covid-19 için tescilli intranazal aşılar olabilir..

Şirketin şu anda hazırlık aşamasında olan AdCOVID aşısı, şu anda piyasada bulunan ve aşının tam etkilerinin etkili olabilmesi için bireylerin iki doz almasını gerektiren diğer aşıların aksine tek dozluk bir aşıdır. Bu haber, bir dizi nedenden ötürü olumludur, bunun talep edildiğine dair açık ve net mantığın dışında eminiz, ancak ikinci olarak, tek bir atışla daha basit ve daha fazla kişiye daha fazla doz verilebileceği anlamına gelir, bu da süreci hızlandıracaktır. normalliğe yaklaşma.

Altimmune stoğu nasıl performans gösterdi??

Şirketin 3.Çeyrek raporunda, gelir 2019’daki 0,6 milyon dolara kıyasla 2,9 milyon dolara ve 30 Eylül 2020 itibarıyla nakit, nakit benzerleri ve kısa vadeli yatırımlarda 206,8 milyon dolara ulaştı..

Şirket ayrıca, artan çalışan seviyeleri, idari giderler ve yasal maliyetler nedeniyle 4,8 milyon dolarlık yüksek harcamaları doğruladı, araştırma ve geliştirme giderleri de şirketin aşı kreasyonlarıyla ilgili çeşitli yükümlülükler nedeniyle 2019’da 8,7 milyon dolara kıyasla 17 milyon dolar arttı..

Bugünkü haliyle şirketin hisse fiyatı 18.36 $ ‘dır ve 52 haftalık bir aralığı en düşük 1.60 $ ile en yüksek 35.10 $ arasında tutar, bu da şimdi bu hisse senedine yatırım yapmaya bakmak için iyi bir zaman yapar..

Bu şirket, sadece 681,94 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olduğu için küçük ölçekli bir hisse senedi olarak görülse de, bu aynı zamanda bu hissenin diğer ilaç şirketlerine kıyasla daha fazla risk unsuru oluşturduğu anlamına gelir. Ancak bu hisse senedi 2020’de etkileyici bir oranla yükseldi..

Bu hisse senedinin size altı rakamlı bir meblağ oluşturmaya bakması için gerçekçi olarak iyi bir miktar ve uzun vadeli yatırım yapmanız gerekecek, ancak bu başarılabilir. Aslında, bu hisse senetleri düşündüğünüzden daha yakın bir noktaya ulaşabilecek bir hisse senedi olabilir, özellikle de şirketin aşısı olan AdCOVID, FDA’nın tüm onaylarını karşılıyorsa ve önümüzdeki yıl içinde açık pazara çıkarsa, bu yatırımcıların dilediği bir hisse olacaktır. doğru zamanda bakmışlardı.

2021 için Milyoner Üretici Hisse Senetleri – Özet

İşte burada, yatırımcıları potansiyel olarak altı rakamlı kazançlarla ödüllendirmek için temelleri belirlenmiş çeşitli sektörlerden alınan seçilmiş 9 hissemizin bir listesi var, eğer bu hisse senetleri büyüyen başarı hikayelerini devam ettirirken doğru fiyata satın alırsanız..

Bu seçilmiş hisse senetlerinin her birini göz önünde bulundurmak, bir şirketin ileriye dönük F / K oranına bakmak da dahil olmak üzere, bu ‘milyoner yapıcı’ hisse senetlerinden birine yatırım yapmayı seçmeden önce belirli finansal unsurlara bakmak da dahil olmak üzere, parlak pozitifleri dikkate almak, bu size iyi bir gösterge sağlayacaktır bir şirketin büyüme beklentisinin yanı sıra, bir hisse senedinin aşırı veya değerinin altında olduğuna dair net bir gösterge.

Şirketin stratejilerini ve hisse senedi piyasası değerini göz önünde bulundurmanın yanı sıra, bu iki unsur size şirketin geleceğe doğru ilerlerken büyümeyi sağlayacak yerin yanı sıra şirketin nereye taşınmayı hedeflediğine dair başka bir net gösterge sağlayacaktır..

Bu hisse senetlerinin 2020 gibi zorlu bir yılda mükemmelleşmesine rağmen, yine de kendi risk unsurlarını oluşturduklarını akılda tutmak akıllıca olacaktır. Bu nedenle, seçtiğiniz hisse senetlerine yatırım yapmadan önce ek araştırma yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz ve akıllıca davranıyoruz..

eToro -% 0 Komisyonla hisse senedi satın alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Daha fazla oku:

2021’de En Büyük 15 Hisse Ne Patlayacak??

Cazip Bir Gelir Akışı Sağlayan Şimdi Satın Almak İçin 7 İngiltere Temettü Hisse Senedi

2021 ve Ötesi İçin Tesla Hisse Fiyatı Tahmini

2021 için İlk 7 Hisse Senedi Seçimi Nelerdir??

2021’de Dikkate Alınması Gereken En İyi 10 İngiliz Hisse

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector