İngiltere’deki en iyi 7 Temettü hissesi, bir Cazip Gelir Akışı vaat ediyor

2021’de Alınacak En İyi İngiltere Temettü Hisse Senetleri

Hisse senedi alım satımına yeni başlayan birisiniz ve hisse senedi portföyünüze düzenli gelirle birlikte çeşitlilik eklemek mi istiyorsunuz? Yoksa koleksiyonunuza İngiltere’deki en iyi temettü hisselerini eklemek isteyen ancak hangi temettü hisselerinin seçilecek en iyi hisse senetleri olduğundan emin olmayan bir yatırımcı mısınız? Şimdi satın almak için cazip bir gelir akışı sunan 7 İngiltere temettü hissesi seçtiğimize bir göz atın.

En İyi 7 İngiltere Temettü Hisse Senedi Hemen Satın Al

İngiltere’nin 2021’deki en iyi temettü hisselerine daha yakından bakmadan önce, işte en iyi 7 seçimimiz:

1. PayPoint PLC

2. Yasal & Genel Grup PLC

3. GlaxoSmithKline

4. Unilever PLC

5. Moneysupermarket.com Grup PLC

6. Tate & Lyle PLC

7. Wm Morrisons Süpermarketleri

Birleşik Krallık’taki bu en iyi temettü hisselerinin tamamını ve diğer pek çoğunu şu adresten satın alabilirsiniz: eToro ve% 0 ücret ödeyin!


Cazip Gelir Akışı ile İngiltere Temettü Hisse Senetleri

Pek çok yatırımcı için, iyi bir kâr elde etmek, çoğu yatırımcının piyasaya yatırım yapmaya başladıklarında amaçladığı şeydir. Ancak birçok yatırımcının gözden kaçırdığı ve belki de fark etmediği şey, temettü hisselerinin size büyük getiriler de dahil olmak üzere büyük avantajlar sunabileceği ve aynı zamanda büyüme hisse senetlerinden daha hızlı ve daha güvenli bahisler olarak görülmesidir..

Temettü hisse senetleri yatırımcı olarak size her iki dünyanın da en iyisini sunar. Yol boyunca potansiyel olarak çok fazla para kaybetmemek için güvenlik ağı ile birlikte potansiyel büyüme potansiyeli olan gezegendeki en iyi bilinen heyecan verici şirketlerden bazılarının bir parçası olmak.

Bununla birlikte, Büyüme hisseleri aynı zamanda iyi bir yatırımdır çünkü size özellikle hisse senedi fiyatından iyi getiri sağlar. Bununla birlikte, para kazanma söz konusu olduğunda büyüme hisse senetleri daha uzun yatırımlardır ve temettü hisselerinden daha riskli kabul edilirler. Ama aynı derecede elbette iyi yatırımlar.

Bu nedenle, her iki dünyanın da bir parçası olmak isteyen sabırlı bir yatırımcıysanız, her ikisinin de farklı bir koleksiyonuna sahip olmanızı öneririz..

2021 için yatırım yapmak için en iyi büyüme hisse senetlerinin hangileri olduğunu belirlemek istiyorsanız, 2021’de Dikkate Alınacak En İyi 10 İngiliz Hisse Senedi’ni okuduğunuzdan emin olun..

Ancak, ticaret yolculuğunuzda aradığınız şey normal bir pasif gelir akışı ise, şimdi satın alabileceğiniz ve size cazip getiriler sunabilecek en iyi 7 temettü hissesine bir göz atalım..

Cazip Bir Gelir Akışı Sağlayan Şimdi Satın Alınacak En İyi 7 İngiltere Temettü Hisse Senedi

Burada, bugün İngiltere piyasasındaki en cazip hisse senetleri gibi görünen 7 İngiltere temettü hissesi listemiz var. Bu hisse senetlerinin önümüzdeki yıllarda ne kadar iyi performans gösterebileceğine daha yakından bakalım. Onlara göz kulak olun! Önümüzdeki yıl son derece başarılı olabilirler.

1. PayPoint PLC (PAY.L)

Temettü Verimi:% 6.01

Listeye giren ilk İngiliz temettü hissesi PayPoint plc.

1996 yılında kurulan ve merkezi Welwyn Garden City’de bulunan bu İngiliz şirketi, İngiltere ile birlikte Romanya’da da faaliyet göstermektedir. Şirket, bireylerin faturalarını hızlı ve basit bir şekilde birkaç düğmeyle ödemelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır..

Şirket sadece büyümek ve gelecek yıllarda daha da büyümesi beklemekle kalmadı, aynı zamanda hissedarlarına güvenilir bir temettü ödüyor, önceki temettü hisse başına 7,80p olarak 29 Aralık 2020’de ödenmiş ve şirketin bir sonraki ödemesi 8 Mart 2021’de ödendi.

Bu İngiltere hisse senedi, 21 Ocak 2021’de yayınlanan son ticaret raporuna göre önümüzdeki yıl için iyi bir şekilde yükseliyor ve devam ediyor gibi görünüyor..

Şirket, devam eden faaliyetlerden elde edilen temel grup net gelirinin 2020’de 27,5 milyon sterlin iken% 10,8 düşüşle 3,0 milyon sterline gerilemiş olmasına rağmen, İngiltere perakende hizmetleri net gelirinin% 1,4 düşüşle 10,6 milyon sterline gerilediğini bildirdi, şirketin hala bazılarını gösterdi güçlü sonuçlar.

İngiltere perakende hizmetleri geliri düşmesine rağmen, dijital ödemelerde kazanan yeni iş sektörünün yanı sıra kartlı ödeme işlemlerinde hala artışlarla karşılaştı, büyük müşterilerin yenilemeleri şirketin perakende satışını artırma teklifini geliştirdi..

Şirket, hem Handepay hem de Merchant Rentals için satın almanın 2021’in başlarında onaya tabi olarak tamamlanacağını açıkladığından, şirketin büyüme genişlemesi açısından planı devam etmek istiyor. Kasım 2020 sonunda tamamlanan i-movo satın almanın yanı sıra, marka için daha heyecan verici fırsatlar yaratacak.

Bu şirketin Romanya’da da faaliyet gösterdiğine dikkat çeken şirket, işin Romanya tarafını elden çıkarmaya çalıştıklarını doğruladı, bu da şirketin Birleşik Krallık’taki iş hacminin büyümesini sürdürmek ve gelişmek için önemli miktarda ücretsiz kar elde etmesini sağlayacak. İngiltere stratejisinin hareketi.

Analistlerin bu hisse senedi için düşünceleri ve tahminleri nelerdir??

Gelir gelirlerinin gerisinde olmasına rağmen, şirket geçen yıl hala% 3,7 oranında büyüdü..

İleriye dönük olarak, 5 şehir analistinden 4’ü bu hisse senedine, en düşük 540p ile en yüksek 1,263p arasındaki aralık fiyat hedefleriyle birlikte, ortalama on iki aylık fiyat hedefi 880,60p olan bir “Satın Al” notu vermiştir..

2. Hukuk & Genel Grup PLC (LGEN.L)

Temettü Verimi:% 6,97

Sigorta şirketi Legal & General, satın almayı düşünmeniz gereken güvenilir ve istikrarlı bölünmüş bir İngiltere hissesidir..

LGEN’in sunduklarının bir dökümünü vermek için şirket, Emeklilik, Yatırım Yönetimi, Sermaye ve Sigorta dahil olmak üzere çeşitli segmentlerde faaliyet gösteren, dünyanın her yerinde hizmetlerini sunmanın yanı sıra çeşitli sigorta ürünleri sunmaktadır..

Şirket, 2020 yılında hisse başına 4.93p temettü ödedi ve bu 24 Eylül 2020’de ödenmiştir..

2020’nin hepimize gösterdiği belirsizliğin ardından, bu sigorta grubu geçen yıl iyi bir performans sergiledi ve ileriye bakıldığında sigorta şirketine yıllık% 9,24’lük bir büyüme kazanç tahmini verildi..

Son on yılda sürekli olarak çift haneli kazanç sağlayan sigorta şirketi, Kasım 2020 raporundaki son rakamlarında 2020’nin bir ‘Duraklatma’ yılı olduğunu, çünkü tüm işletme 2019’un 2,3 £ ‘luk işletme karına ulaşmayı hedeflediğini belirtti. milyar, son olaylar ışığında.

Ancak, şirketin beş güçlü iş alanının tamamında ilerleyen hedeflerinin küresel olarak daha da genişleyeceği tahmin ediliyor. Çözümlerle birlikte yeni ürünler sunmaktan uygulamaya koyma stratejilerine kadar.

Analistler bu hisse senedinin gelecekte ne getirebileceğine inanıyor?

En son yatırım haberlerini takip ederseniz, bu İngiliz hisse senedine revize edilmiş Zacks Rank konsensüs derecelendirmesi “Hold” olarak verilmiştir. Daha büyük resimde, bu aslında şu anda bu hisse senedine giriş yapmak için iyi bir zaman olabileceği anlamına gelir..

12 şehir analistinden bu hisse daha çok tercih edildi ve 5 analist tarafından “Satın Al” derecesi verildi, 4 hisseye “Tut” ve 3 “Sat” derecelendirmesi verildi.

Analistler ayrıca bu hisse senedine on iki aylık 245.82p fiyat hedefi, 165.00p düşük fiyat hedefi ve 344.00p yüksek fiyat hedefi verdiler..

Bu hisse senedinin notu tersine çevrilmiş olmasına rağmen, bu temettü hissesi, büyüme beklentisi ve temettü getirisi açısından iki büyük faktör dahil olmak üzere hala birçok potansiyel sunuyor. Bunu satın alınacak 7 İngiltere temettü hissesinden biri yapmak.

3. GlaxoSmithKline PLC (GSK.L)

Temettü Verimi:% 5.51

İngiliz çokuluslu ilaç şirketi, muhtemelen son birkaç ayda bu hisse senedinin çoğunu duymuş veya görmüşsünüzdür, çünkü ilgiyi hak ediyor..

2020, Coronavirus enfeksiyonu tarafından devralındığı için, bu sektördeki tüm şirketlerin bakması gereken şirketler oldu, ancak GSK’nın diğerlerinden daha fazla sunabileceği biraz daha var..

Bugün dünyanın en büyük ilaç şirketlerinden biri olan şirket, yakın zamanda ViiV markası altında yeni buluşu ‘Cabenuva’yı gördü ve yetişkinlerde HIV-1 enfeksiyonunun tedavisi için ilk uzun ömürlü ilaç olan FDA onaylı oldu..

2014 yılında ilk Sıtma aşısı olan RTS, S’yi teslim eden şirket ile birlikte.

İlaç şirketinin birçok cadde macerası var ve hatta 2018’de tüketici sağlığı bölümlerini birleştiren lider kuruluş Pfizer ile bir takım oluşturdu..

Şirketin son mali raporunda, farmasötik segmentinin küresel marka içindeki en önemli rakip olduğu açıkça görülüyor, çünkü geliri diğer segmentlerin üzerinde 4,2 milyar £ -3 ile Aşı segmentine kıyasla 2,0 milyar £ – % 9 ve tüketici segmenti 2.4 milyar £ +% 2.

Sağlık markası tarafından 2020’de bazı etkileyici sonuçlar gösterildi.

Şirketin son temettü hissesi 14 Ocak 2021’de hisse başına 19.00p olarak hissedarlara ödendi..

Analistler bu ilaç temettü hissesinin ilerlemesi hakkında ne düşünüyor??

Şirketin kazançlarının geçen yıl% 39,7 arttığı gerçeğine bakıldığında, şirketin 2021’e doğru daha fazla büyümeyi arşivleyeceği tahmin edilmesine şaşmamak gerek..

Kazançların yılda% 4,76 oranında artacağı tahmin edilmektedir; 19 Wall Street analisti hisseye 10 analist tarafından verilen bilinçli bir ‘Tut’ notu verirken, 7 analist hisseye ‘Satın Al’ ve 2’si hisseye ‘Sat’ verir. değerlendirme.

On iki aylık fiyat hedefi 1.732.38P, düşük fiyat hedefi 1.300,00P ve yüksek fiyat hedefi 1.732.38P olarak verildi..

% 5,51’lik güvenilir bir temettü ödeyen şirket ile birlikte.

Dünyanın şu anda yaşadıklarının ışığında ve doğal olarak, gelecekte daha fazla aşı ve ilaca ihtiyacımız olacak, bu İngiltere temettü hissesini satın alınacak bir hisse haline getiriyor, ancak aynı zamanda çok uzun süre elinde tutacak, mükemmel emeklilik yatırımı.

4. Unilever PLC (ULVR.L)

Temettü Verimi:% 3.4

Pekala, İngiliz çokuluslu tüketim malları şirketi Unilever Plc, satın alınabilecek 7 İngiltere temettü listesindeki en küçük temettü getirisini muhtemelen elinde bulunduruyor. Bununla birlikte, bu hisse senedi birçok nedenden ötürü listeye girdi ve bunun bir nedeni, elbette, zor zamanlarda bile güvenilir temettüdür..

Unilever (ULVR), Dove, Hellman’s ve Lipton da dahil olmak üzere dünyanın tanınmış markalarından bazılarına ev sahipliği yapan bir İngiliz tüketim malları şirketidir. Bu, lider tüketici markasının toplamda 400’ün üzerinde markasının kanatları altında olduğundan bahsetmiyorum bile..

Tüketici temel gıda maddeleri sektöründe, bu hisse senedi, yalnızca İngiltere’den değil, dünyanın dört bir yanındaki tüketiciler tarafından talep edilen etkileyici bir marka koleksiyonuna sahiptir..

2020 yılında, Brexit anlaşması ışığında şirket, Unilever N.V.’yi 30 Kasım 2020’de açıklanan Unilever plc ile birleştirme kararını alarak şu anda bir hisseye sahip olduğunu doğruladı..

Şirket ayrıca sabun, el dezenfektanı, çamaşır suyu ve yiyeceklerde 100 milyon Euro’nun üzerinde bağışta bulunarak yardım ettiği için Covid-19 salgını ışığında sağlık çalışanlarına ve ülke çapında desteklerini sergiledi..

Şirketin Ekim 2020 raporunda, şirket, 2019’a göre% 4,4’lük temel satış büyümesi ve% 1,4’lük dokuz aylık bir USG bildirdi..

Şirket, bitki bazlı et ve süt ürünleri alternatiflerinde yıllık satışlarını 5-7 yıl arasında 200 milyon Euro’ya çıkarmayı planladıklarını teyit ettiklerinden, görünümlerini değiştirmek ve daha çevre dostu olmak istiyor. 2030 yılına kadar fosil yakıt karbonunu temizlik ürünlerinden çıkarmayı amaçlayan CleanFuture stratejisini hayata geçirmenin yanı sıra.

Şirket, odak noktasının ‘büyüme, mutlak kâr ve serbest nakit akışı sağlama’ olmaya devam ettiğini duyurduğunda.

Şirket için gelecek nasıl görünüyor?

Unilever’e% 3,4’lük güvenilir temettü oranıyla birlikte yıllık% 5,63 kazanç büyüme tahmini verildi..

Bu hisse senedini kapsayan 10 Wall Street ve şehir analistine göre, hisseye “Satın Al”, 2 “Tut” ve 3 “Sat” derecelendirmesi verilen 5 analistle bilinçli bir “Tut” derecesi verildi. Hisse senedi için on iki aylık fiyat hedefi 4.822,00, düşük fiyat hedefi 3.800P ve yüksek fiyat hedefi 5.500P olarak tahmin edildi.

5. Moneysupermarket.com Grup PLC (MONY.L)

Temettü Verimi:% 4,33

Birleşik Krallık karşılaştırma web sitesi tartışmasız en iyi bilinenlerden biridir ve ülkelerden biri bugün piyasadaki karşılaştırma web sitelerini seçmiştir..

Bireylerin sigorta, ev hizmetleri, ipotek, seyahat sigortası, kredi kartları ve daha fazlası için en iyi fırsatları karşılaştırmasına izin veren finansal hizmetler içinde uzmanlaşmak. Firma, özellikle zor zamanlarda, her zaman iyi veya daha iyi bir anlaşma arayışında olan bireylerle ülke çapında başarılı olmuştur..

Maliyetleri düşürmek ve azaltmak için başvuran ülkelerden biri olan finans gurusu Martin Lewis, şirketi 2012’de Moneysupermarket’e satana kadar Money Saving Expert’in sahibiydi..

Şirketin son temettü 11 Eylül 2020’de hisse başına 3,10p olarak ödendi.

Bu hisse senedi için gelecek nasıl görünüyor?

Bu hisse senedinin gelecekteki görünümü olumlu görünmeye devam ediyor. Şirket, büyüme beklentileri ile birlikte rahat bir finansal sağlık pozisyonunda oturuyor ve borçları iyi karşılanıyor.

Analistler, hisse senedine yıllık% 12,84’lük bir kazanç tahmini ve 11 şehir analistinden 6’sı tarafından verilen bir konsensüs ‘Tut’ notu verdiler ve 5’i hisseye ‘Satın Al’ verdi.

Bu hisse senedi, bu benzeri görülmemiş ve zorlu zamanları çevreleyen tüm belirsizlikler göz önünde bulundurulduğunda, iyi bir satın alma gibi görünüyor, bireyler tüm yollarda en iyi fırsatları arayacaklar. Ve zamanlar daha normal hale geldiğinde, iyi bir anlaşma yapmak insan doğasıdır.

Şirketin şu anda% 4.33 temettü getirisi var.

6. Tate & Lyle PLC (TATE.L)

FTSE 250’nin rakibi Tate & Lyle Plc, 2021’de satın almak için güvenilir bir temettü hissesi olarak geliyor.

Küresel yiyecek ve içecek tedarikçisi, iki ürün kategorisini adlandırmak için sağlıklı ve sağlıklı gıda bileşenlerinin yanı sıra besleyici tatlandırıcılar sunmaktadır..

Son haberlerde, marka tapyoka bazlı nişasta serisini genişlettikçe şirket için büyüme planlarını doğruladı. Bu, iyileştirilmiş bir süreçle üstün ürünler geliştirmek ve sunmaktır.

Marka, şirketin portföyüne eklemenin yanı sıra, Mayıs 2021’de iktidara gelecek bir CFO da duyurdu..

Daha iyi bir yaşam yaratma hedefiyle, şirketin 2020 mali raporunda şirketin satışları 2.882 milyon sterline, vergi öncesi karı ise yıldan yıla 296 milyon sterline yükseldi ve düzeltilmiş ücretsiz vergi akışı, 2019’da 212 milyon £ ‘dan 247 milyon £’ a yükseldi ve son olarak% 17.5 oranında sermaye getirisi.

Hisse senetleri tahmini gelecek için nasıl görünüyor??

İleriye baktığımızda, bu stok, talep açıkça görüldükçe dünya çapında en iyi ve sağlıklı gıda bileşenlerini ve içecekleri sunma konusunda kararlı görünüyor..

Geçen yıl kazançlar% 6,9 artarken, yıllık kazanç tahmini% 4,84 olarak belirlendi..

9 analistten 5’i hisse senedine fikir birliği “Tut” derecesi vermiş, 3’ü hisse senedine “Al” ve 1 “Sat” derecesi vermiştir. Ortalama on iki aylık fiyat hedefi 706.67P, düşük fiyat hedefi 630 ve yüksek fiyat hedefi 770P..

Şu anda Birleşik Krallık’ta uygulanan kilitleme ölçümleri ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı tercih eden daha fazla kişi ile bu temettü hissesi, uzun vadeli bir yatırım olarak mükemmel görünüyor..

7. Wm Morrisons Süpermarketleri (MRW.L)

Temettü Verimi:% 4,1

Cazip bir gelir akışı sunabilen ilk 7 hisse senedinin sonuncusuna gelen son İngiltere temettü hissesi Wm Morrisons Supermarket (MRW).

Şirket, 25 Ocak 2021’de 4,00 sterlinlik özel bir temettü ödediğinden, konu temettü ödemeye geldiğinde İngiliz süpermarket markası güçlü bir rakip haline geliyor..

MRW, 24 Haziran 2021’de bir sonraki temettü ödemesini yapacak..

Bu özel temettü, önde gelen süpermarket markasının yıl boyunca ve dahası şirketin sonraki aylarında getirdiği etkileyici gelir sonuçlarından gelir ve iyi bir Noel bayramı satışlarıdır..

Bununla birlikte, Morrison’ın süpermarketi, çalışanlarının ulusal asgari ücretini saatte 10 £ ‘a çıkaracaklarını duyurdu; bu ücret karşılığında, çalışanlarına bu ücreti ulusal asgari ücrete en çok sadık kalarak ödeyen tek lider süpermarket MRW’dir..

Morrison’s, Covid-19’un getirdiği bu zorlu ve zor zamanlarda müşterilerine ulaşmanın yeni yollarını arıyor, çünkü çevrimiçi mağazaları Amazon Prime Aboneliği aracılığıyla sipariş edilebilen aile engelleriyle birlikte iyi çalışıyor..

Son haberlerde, Morrisons süpermarketleri, gıda bankalarını bu belirsiz ve zorlu zamanlarda stokta tutmak için 5 milyon sterlinlik bir taahhütte bulundukları için gıda bankalarına desteklerini daha da fazla gösterdiklerini doğruladı..

Analistler geleceğe bakan bu hisse senedi hakkında ne düşünüyor??

6 analistten 3’ü hisse senedine “Satın Al” derecelendirmesi verdi, 2’si hisseye “Tut” ve 1’i hisse senedine “Sat” derecesi verdi.

Süpermarket markası için ortalama on iki aylık fiyat hedefi, 175P düşük fiyat hedefi ve 221P yüksek fiyat hedefi ile 194P’dir..

Yılda% 16,27 artması beklenen bir kazanç tahminiyle birlikte.

Bu süpermarket markası, son 10 yılda temettü payı ile rakip olan ve gelecekte daha da ileriye gitmeyi amaçlayan bir İngiltere temettü hissesidir..

İngiltere Temettü Hisse Senetleri – Özet

Ve işte size yıl boyunca cazip bir gelir akışı sağlayabilecek ve uzun vadeli iyi bir yatırım için ayarlayabilecek, göz önünde bulundurmanız gereken 7 İngiltere temettü hissemizi seçtiniz..

İngiltere’deki bu en büyük 7 temettü hisse senetleri, büyümeye devam ettikleri için 2020’de zorlu bir yılda sadece iyi sonuçlar göstermekle kalmadı, aynı zamanda uzun yıllar boyunca güçlü bir performans geçmişine sahip olduklarını kanıtladılar ve geleceğe doğru ilerlerken büyümeye devam ediyorlar..

Sonuç olarak, bu hisse senetleri büyüme, güvenlik ve çekici bir temettü getirisi gösteriyor, temettü hisse senetlerine yatırım yaparken bakılması gereken üç temel unsur.

Bununla birlikte, bu hisse senetleri geçmişte etkileyici sonuçlar vermiş olsa da, yatırım yapmaya çalışırken bir hisse senedinin geçmişine gitmemek akıllıca olacaktır. Hisse senedinin nasıl performans gösterdiğine ve nasıl performans gösterdiğine dair size bir fikir verse de, yatırım yapmadan önce düşünülmesi gereken bir risk unsuru vardır..

İngiltere Temettü Hisse Senetlerine Nasıl Yatırım Yapılır?

Şimdi İngiltere’nin en iyi 7 temettü hissesine baktık, şimdi onlara yatırım yapmaya ve sizi eylemin bir parçası haline getirme yolculuğunuza nasıl başlayacağınıza bir göz atalım..

Hisse senetlerine yatırım yapmak bugün sadece heyecan verici ve çok popüler değil, aynı zamanda açık, basit ve kolaydır. Doğru rehberliğe ve doğru zihniyete sahip olduğunuz sürece, ticaret yolculuğunuz boyunca durum bu olacaktır..

Bu bağlamda, kendi araştırmanızı yapmadığınız ve bu hisse senedinin bir parçası olmak istediğiniz bir şey olduğunu kesin bir şekilde anlamadığınız sürece, bireyler tarafından ‘ihbarlar’ veya ‘ağızdan ağıza’ ipuçları almamak akıllıca olacaktır. nın-nin.

İlk olarak, ilk adımınız, seçtiğiniz hisse senetlerine yatırım yapacak bir komisyoncu edinmeye bakmaktır..

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ticaret brokeri var, eminim ki biraz araştırma yaptıysanız, aralarından seçim yapabileceğiniz bireysel brokerlerin yanı sıra bol miktarda ticaret platformu olduğunu göreceksiniz..

Ancak, brokerinizi akıllıca seçmek ve broker veya ticaret platformunun ticaret yapmak için doğru lisanslara sahip olduğundan emin olmak için çok büyük bir faydalı tavsiye..

Düzenlenmiş lisanslar, çevrimiçi ticaret platformları web sitesinde bulunabilir ve broker lisansları mevcut veya talep üzerine bulunabilir..

Seçtiğiniz komisyoncuyu veya çevrimiçi ticaret platformunu bulduğunuzda, gerçekçi bir şekilde gitmeye hazırsınız.

Hisse senedi alım satımına uzun ve başarılı bir yol arıyor olsanız da, seçtiğiniz hisse senetlerini veya ilgi çekici hisse senetlerini araştırmak için zaman ayırmanız ve çaba göstermeniz gerekir..

Yatırım yolculuğunuza başlamak için güvenilir bir çevrimiçi ticaret platformu arıyorsanız, ödüllü çevrimiçi ticaret platformunu şiddetle tavsiye ederiz., eToro.

Güvenilir çevrimiçi ticaret platformu eToro, yolculuğunuza yeni başlayan bir yatırımcıysanız mükemmel bir platformdur. Basit düzeni ve yardımcı rehberliği ile yakında ticaret yolculuğunuzu gerçeğe dönüştüreceksiniz. Kurslardan okuma materyallerine kadar birçok eğitim materyaline sahip olmanın ek faydasının yanı sıra, tüm şüphelerinizi profesyoneller tarafından yanıtlayabilmeniz için çevrimiçi öğretmen sınıfları ile.

Etoro şu anda dünya çapında 19 milyondan fazla müşteriye ev sahipliği yapıyor ve işlem yapabilmeniz için 16’dan fazla uluslararası pazara erişim sağlıyor ve bu 7 Birleşik Krallık temettü hissesi ile çok daha fazlasını içeriyor. Tüm bunlar, seçtiğiniz hisse senetlerine yatırım yaparken sıfır komisyon ücreti sunmanın ek avantajıyla birlikte.

İle bir hesap açmak için eToro Yapmanız gereken tek şey, şirketin ana sayfasındaki basit adımları takip etmektir. Dakikalar içinde, bir yatırımcı portföyünü öğrenmeniz, uygulamanız ve oluşturmanız için 100.000 $ değerinde sanal fonla öğrenip pratik yapabilmek için sanal bir çevrimiçi platforma erişim sağlayan, seçilen bir broker ile birlikte bir ticaret hesabınız olduğunu göreceksiniz..

Hisse senedi ticareti dünyasında sorunsuz, basit ve kolay bir işlem için eToro, ticaret çabalarınızın sorunsuz çalışmasını ve gerçekleşmesini sağlayan güvenilir platformunuzdur..

eToro – Komisyonsuz İngiltere’nin En İyi Temettü Hisse Senetlerini Satın Alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Anahtar noktaları:

İngiltere’nin En Büyük 7 Temettü Hisse Senedi’nden Şimdi Almak İçin Herhangi Bir Şey Hatırlıyorsanız, Bu Önemli Noktalar.

  • Bugün satın alabileceğiniz 7 İngiltere temettü hissesi, ek finansal gelirinize ekleyebileceğiniz çekici bir gelir akışı sunar.
  • Temettü hisse senetleri, size Temettü olarak bilinen finansal ödemeler sunan hisse senetleridir..
  • Temettü genellikle hissedarlarına her üç ayda bir (3 ayda bir) ödenir ve bu, bir şirketin birikmiş kazançlarından gelir..
  • Temettü hisse senetlerinin daha güvenli olduğu ve büyüme hisse senetlerine kıyasla biraz daha güvenilir olduğu biliniyor..
  • Temettü hisse senetleri, karışıma büyüme hisse senetleri de eklemek istiyorsanız, portföyünüze büyük çeşitlilik sunar..
  • Temettü hisse senetleri fantastik uzun vadeli yatırımlardır.
  • Temettü hisse senetleri birçok avantaja sahip olsalar da, kendi risk unsurlarıyla birlikte gelirler; bu, seçtiğiniz hisse senetlerine yatırım yapmadan önce ek araştırma yapmanız önerilir..
  • Hisse senedi alım satım yolculuğunuzda size katılmak için güvenilir bir komisyoncu ve ticaret platformu seçin.
  • Daima kendi imkanlarınız dahilinde yatırım yapın.

Lütfen Unutmayın: Geçmiş performans gelecekteki performansın bir göstergesi değildir. Yatırımların değeri yükselebileceği gibi düşebilir. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir fikir, haber, araştırma, analiz, fiyat veya diğer bilgiler genel piyasa yorumu olarak sunulmuştur ve yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Trading Education, herhangi bir öneri, tahmin veya sağlanan diğer bilgilere dayalı herhangi bir yatırımdan kaynaklanan zararlardan sorumlu olmayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector