Sizi Milyoner Yapabilecek En Büyük 3 Hisse

Bu 3 Durdurulamaz Hisseye Yatırım Yapın

Borsa yatırımlarıyla milyoner olmak sadece boş bir hayal değil, çok mütevazı imkanlara sahip olanlar için bile uygulanabilir bir seçenektir..

2020 yılı, oynaklığın ne olduğunu ve işlerin bir gecede nasıl ters gidebileceğini gösterdi. İşsizlik oranlarını artırsa da, salgın yılı ve ayı piyasaları şüphesiz paranızı yatırmak için en iyi zamandı. Boğa piyasaları, ayı piyasalarına kıyasla uzun süre devam etti. Sabırlı yatırımcılar, yatırımlarının yıl boyunca devam etmesine izin verdi ve belirsiz zamanlarda bile sizi milyoner yapabilecek hisse senetlerini buldular..

Şu anda ortaya çıkan çok yıllık soru, nereye yatırım yapılacağı ve uzun vadede milyoner olma hayallerini gerçekleştirebilecek en iyi hisse senetlerinin hangileri olduğudur. Milyoner hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için en iyi üç hisse senedi. Nispeten bu hisse senetleri, uzun vadeli yatırımlar ve büyüme potansiyeli sağlamak için inovasyona ve soyutluğa sahiptir..

Sizi Milyoner Yapabilecek En İyi 3 Hisse Senedi

1. Pinterest

2010 yılında kurulan Pinterest, dokuz yıl sonra halka açık bir şirket oldu. İşi yürüten bir sosyal medya şirketi olmak kolay bir çalışma değildi, ancak bu belirsiz zamanlarda oldukça zordu. Gerçekten de Pinterest için harika bir başlangıç, ancak hayal kırıklığı yaratan bir üçüncü çeyrek ve ardından daha güçlü bir 4. çeyrek ile iniş çıkışlarla dolu bir hız treniydi..

Covid-19 salgını sırasında hisse senedi, Mart ayının düşük oranından neredeyse% 500’e yükseldi. Bu nedenle, yatırımcılar için Pinterest gerçekten de potansiyeli olan bir hisse senedi..

Pinterest, Y kuşağının neredeyse% 60’ı tarafından kullanılıyor ve reklama dayalı geliriyle iyi bir güç oluşturuyor. Bu, Pinterest’in 3. çeyrekte toplam gelirde 443 milyon dolarlık bir rekora ulaşmasına yardımcı oldu. Pinterest için boğa vakasının gücünün kanıtı, aylık aktif kullanıcılarında (MUA’lar) görülmektedir. Pandemi günleri de dahil olmak üzere geçtiğimiz yıllarda 116 milyon kullanıcı ekleyerek MAU’sunu 416 milyona çıkardı ki bu% 39’luk bir artış anlamına geliyor..

Yeni kullanıcıların% 90’ından fazlası uluslararası pazarlardan geliyor, Bu, Pinterest’in uluslararası ARPU’larını (Kullanıcı Başına Ortalama Gelir) ikiye katlamasına yardımcı olduğu için gerçekten dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. Pinterest’teki durgunluk çok düşüktür, bu da denizaşırı kullanıcıların uzun vadeli büyüme için beklenen bir kaynak olduğunu gösterir..

E-ticaretin hızla yaygınlaşması, Pinterest için en ilgi çekici katalizördür. Şirket, kullanıcılarını, ilgi alanlarına hitap eden ürün ve hizmetlerde uzmanlaşmış küçük işletmelerle buluşturmaya çalışıyor. Kullanıcıların ilgi alanlarını paylaşmaları için bağımsız bir platform olan Pinterest, kullanıcılarını çeşitli diğer hizmetlere bağlayarak şubesini daha da yaymaktadır..

Shopify iş ortaklığı ve tıklanabilir mağaza düğmeleri ve ilgi çekici video reklamlar gibi diğer birçok entegre özellik, Pinterest’in tutarlı bir çift haneli yıllık büyüme potansiyeline sahip olmasını sağlar. Araştırmacılara göre, 2023 yılına kadar bu, piyasada 100 milyar doları kolayca aşacak ve dünya çapındaki yatırımcılar için kârlı bir borsa haline gelecektir..

2. Teladoc Sağlık


Teladoc sağlığı, Covid-19 krizinin kesin faydalanıcılarından biri olmuştur. Sosyal mesafeyi koruma ihtiyacı ve yaklaşan virüsün yayılma korkusu, Teladoc ağındaki aboneler ve abone olmayanlar için tele-sağlık ziyaretçilerinde hızlı bir artışa yol açtı. Bu, ticari gelirinde devrim niteliğinde bir değişiklik yarattı ve şimdi teletıp devi sizi milyoner yapacak mükemmel araçlarla dolu..

Teladoc, satışlarındaki artışa ek olarak, önde gelen dijital diyabet yönetimi şirketi Livongo Health’in milyarlarca dolarlık satın alımını tamamladı. Bu, stoğunu tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkardı ve satıcının favori listesinin en üstüne yerleştirdi. Hem Teladoc Health hem de Livongo Health nakit ve hisse senedi anlaşmasında birleşme.

Livongo’nun sağlık çözümleri, kronik sağlık sorunları olan hastalara daha sağlıklı bir hayat yaşama fırsatı sunar. Livongo’nun diyabet sayısı, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm şeker hastalarının yalnızca% 1,2’sini oluştursa da, yıldan yıla sürekli iki katına çıktı. Şirket ayrıca art arda üç çeyrek kar elde etti. Kilo yönetimi ve hipertansiyon gibi yeni endikasyonlara yayılmasıyla, potansiyel hasta havuzu daha da yükselecek ve pazardaki değerini artıracaktır. Teladoc ve Livongo’nun bu ölümcül kombinasyonu, hassas tıbbın gelecekteki yüzü olacak ve sizi milyoner yapabilecek hisse senetleri olacak.

Bir bildiri.

3. Kare

Dünya nakitsiz işlemlere doğru ilerliyor ve bu eğilim önümüzdeki yıllarda en güçlü ve hızlı büyüyenlerden biri olacak. Visa ve Mastercard, kredi ve borç işlemlerinde önemli bir rol oynamaya devam edecek. Ancak ödeme ve satış noktası çözümleri şirketi Square, umut verici bir büyüme sunuyor ve önümüzdeki yıllar için önemli bir hisse senedi. Son beş yılda, geliri, yıllık% 40,9 bileşik büyüme oranında büyümüştür ve muhteşem satışları yıldan yıla% 140’a kadar yükselmiştir..

2012’de şirketin satıcı ekosistemi brüt ödeme hacmi (GPV) 2019’da 6,5 ​​milyar dolardan 106,2 milyar dolara yükseldi. Square’in satıcı ekosisteminin belirsiz zamanlarda bile zirveye çıkmaya devam edeceğini gösteren iki eğilim var. Birincisi, tüketici harcamaları için iyiye işaret eden ekonomik genişlemenin daralmalara kıyasla dayanıklılığıdır. İkinci faktör, Square’in GPV’sini en az 125.000 $ yıllık GPV ile daha büyük işletmelerden almasıdır. Bir küçük işletme ödeme kolaylaştırıcısı olarak, daha büyük işletmelerle yol almak mümkünse, o zaman tüccar ücretleri sonsuza kadar yükselecektir..

Square’in eşler arası ödeme platformu Cash App, mevcut büyümesinde hayati bir rol oynuyor. Cash App’in aylık aktif kullanıcı (MUA) sayısı, Aralık 2017 ile Haziran 2020 arasında 7 milyondan 30 milyonun üzerine çıktı. Bir kullanıcı mal veya hizmet satın almak için bir kişinin Cash App bakiyesine bağlı geleneksel bir banka kartı kullandığında, aktarılan bakiye hızlandırılır. Square, Cash App’ten gelirlerinin büyük bir kısmını bu şekilde elde ediyor. 100 milyar doların üzerinde bir değere sahip olan analistler, önümüzdeki beş yıl içinde hisse başına kazançta yıllık% 38’lik bir artış bekliyorlar, bu da hisse senedi sizi milyoner yapabileceğinden yatırım yapmayı düşünmek için ideal bir zemin haline geliyor..

Sonuç olarak

Hisse senedi piyasası gerçekten de yatırımcıların pasif bir gelire sahip olması için verimli bir zemindir ve iyi finanse edilmiş bir geleceği güvence altına almanın pratik, en basit yoludur. İyi bir büyüme oranına ve nispeten önemli piyasa değerine sahip bu üç durdurulamaz işletme, sizi uzun vadede milyoner yapabilecek en iyi hisse senetleri..

eToro -% 0 Komisyonla hisse senedi satın alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Daha fazla oku:

2021’de En Büyük 15 Hisse Ne Patlayacak??

Şimdi Satın Alınacak En İyi Hisse Senetleri Nasıl Seçilir

2021’de İngiltere’den Alınacak 10 Hisse Paranızı İkiye Katlayabilir

2021 için İlk 7 Hisse Senedi Seçimi Nelerdir??

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map