Satın almak için en iyi hisse senetlerini mi arıyorsunuz? Bu rehber, 2021’de size bir servet kazandırabilecek ilk 9 hisse senedini sayıyor ve bu en iyi hisse senetlerini nasıl seçeceğinizi gösteriyor..

Yatırım yapmaya yeni başladıysanız ve piyasadaki hangi hisse senetlerinin size iyi getiri sağlamaya hazır olduğunu tespit etmek istiyorsanız, doğru büyüyen hisse senetlerine akıllıca yatırım yaparak zengin olma hedefinizi arşivlemeye çalışan 9 hisse senedine bir göz atın..

Sizi Zengin Yapacak En İyi 9 Hisse Senedi

İşte en iyi 9 hissemize hızlı bir genel bakış, 2021’de size bir servet kazandırabilir:

  1. PinterestBenzer fikirler
  2. ETSY
  3. Böğürtlen
  4. Meydan
  5. Adobe
  6. PayPal
  7. Sezgisel Cerrahi
  8. Facebook
  9. Cresco Laboratuvarları

Tüm bu en iyi hisse senetlerinin yanı sıra diğer pek çok hisse senedini şu adresten satın alabilirsiniz: eToro ve% 0 ücret ödeyin!

Seçilen 9 hisse senedi, bu hisse senetlerini, yatırım yapmasalar bile, yıla doğru ilerlerken yatırım yapmaya bakmaları için radarınızda tutmalarını sağlayan birçok olumlu ve güçlü özelliğe sahiptir. Bu hisse senetlerinin nasıl performans gösterdiğine ve gelecekte bu hisse senetleri daha uzun vadede sunmaya çalıştıkça size neler sunmayı düşündüklerine daha yakından bakalım..

Sizi Zengin Yapmak İçin En İyi Hisse Senetleri

Yatırımcılar için, sizi zengin edecek belirli hisse senetlerini veya birden fazla hisse senedini bulmak çoğu kişinin amacıdır. Bir sonraki talep edilen Covid-19 aşısı veya piyasadaki en iyi esrarı sağlayan şirket gibi herhangi bir alanda bir sonraki ‘mucize harikasını’ kuracak belirli bir şirket aramak.

Daha sonra, bu talep stoklarının yıllar içinde olağanüstü bir büyüme sağlamaya çalıştıkları için uzun vadede kalmasına neden olur. Bu, birçok yatırımcının bulmayı umduğu şeydir ve evet, bu rüya ulaşılabilir olandan daha fazlasıdır..

Yatırıma yeni başlayan biriyseniz ve sizi zenginleştirebilecek bu tür hisse senetleri bulmanın peşindeyseniz, hangi hisse senetlerinin büyük potansiyele sahip olduğu konusunda zaten fikirleriniz olabilir. Bununla birlikte, çeşitli hisse senetlerinin temelleri hakkında daha fazla araştırma yapmak, hisse senetlerinin geçmişini, en son performansını ve belirli faiz hisse senetleri için ileriye bakanları içeren daha büyük bir resmi görebileceğiniz için yaygın olarak tavsiye edilir..

2020 yılı yatırımcılara pek çok ders verdi, bu da pek çoklarının küresel salgın nedeniyle çalkantılı kayalık bir yola sahip olması nedeniyle büyüme hisse senetlerine karşı oldukça temkinli kalmasına neden oldu ve bu da yatırımcıların ya büyük sermaye büyüme hisse senetlerine bağlı kalmasına neden oldu (ki bu da büyük büyümeye sahip. daha az oynaklığa sahip potansiyel) veya hatta temettü hisselerine yatırım yapmayı düşünen (daha güvenli yatırımlar olarak kabul edilir).

Büyüme hisse senetlerinin hepsi kendi risk unsurlarını teşkil etmelerine rağmen, müthiş büyüme beklentileri sunduklarını ve bu yatırımları uzun vadede devam ettirmeyi düşündüğünüzde sizi çok zenginleştirebilecek büyük başarılara, uzun yıllara götürecek başarılara yol açabileceklerini söyledi. durum tespiti ile birlikte.

Sizi Zengin Yapmak İçin Görünebilecek En İyi Hisse Senetleri Nasıl Seçilir

Herhangi bir hisse senedine yatırım yapmak istediğinizde, doğrudan herhangi bir hisse senedini satın almaya başlamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken çok sayıda faktör vardır..

birinci olarak, İlgilendiğiniz hisse senetleri üzerine ödevinizi yapmak için zaman ayırmak başlangıç ​​noktanızdır, ardından potansiyel olarak ufkunuzu genişletmeye ve birden fazla hisse senedine baktıktan sonra size neler sunabileceklerine bakmak ve bir hisse senedini değerlendirmek için daha iyi bir anlayışa sahip olmaktır..

Bu, ticaret yolculuğunuza başlarken veya devam ederken en hayati ve en önemli adımdır. Her hisse senedinin gelecekteki potansiyeli de dahil olmak üzere temellerini incelemek, herhangi bir hisse senedinde iyi bir değer bulmaya çalıştığınız için, özellikle de yüksek getiri elde etmek için uzun vadede bir hisse senedi elde tutmak istiyorsanız, anahtardır..

Kısaca belirtildiği gibi, bir şirketin temelleri, bir şirketin P / E oranı gibi çeşitli değerleme ölçütlerine bakmayı içerir, çünkü bu, bir hisse senedi fiyatının bir şirketin kazançlarına kıyasla ne kadar iyi performans gösterdiğini görmenize yardımcı olacaktır; servet eklemek için en iyi hisse senetlerine bakıldığında yatırımcılar tarafından yaygın olarak incelenir.

İkincisi, Bir şirketin ne kadar borcu olduğunu dikkate alın. Bir şirketin borç / özkaynak oranına bakmak, dikkate alınması gereken diğer bir kilit unsurdur. Bir hisse senedinin özsermayeye kıyasla yüksek bir borcu varsa, bu hisse senedi yüksek risk altındadır ve maliyetli olabilir..

Bir şirketin hisse fiyatına bakmak, bir hisse senedinin ne kadar iyi performans gösterdiğini de gösterir. Bir hisse senedinin hisse fiyatı önemli bir artış gösteriyorsa, bu, çoğu durumda şirketin büyüme ve kazanç potansiyeli sunduğunun açık bir göstergesidir..

Bir hisse senedinin temel finansal unsurlarını inceledikten sonra, şirketin ileriye dönük stratejileri ve büyüme planları ile gelecekteki ilerlemeyle ilgili olarak hissenin neyi hedeflediğine bakmak akıllıca olacaktır..

Tüm bu faktörleri hesaba katmak, bir hisse senedinin yükselişte olup olmadığını belirlemeye çalışırken kilit unsurlardır. Özellikle sizi zengin edecek hisse senetleri ararken, büyük resme bakmak akıllıca olacaktır..

Pazara ve nasıl işlediğine bakın, piyasada bu listeyi yapan bir hisse senedi gibi, farklı sektörlere hizmet sunan hisse senetleri var mı, BlackBerry Inc. Bu hisse, otomotiv endüstrisi ile bağlantılıdır. hangi elektrikli araçlar önümüzdeki 20 yıl boyunca ve diğer caddelerle birlikte yollara hakim olmak istiyor.

Bununla birlikte, bu listede yer alan 9 hisse senedine bir göz atalım. Bu seçilmiş hisse senetleri, başarı öykülerine devam etmek ya da ya iyi adapte olduklarından ya da bu zorlu yıla akıllıca yerleştirildiklerinden daha fazla büyüme başarısı sağlamak için güçlü temellere sahipler ve önümüzdeki yıllara doğru ilerlerken baktığımızda iyi bir konumda oturuyorlar..

Bu nedenle, sizi önümüzdeki yıllarda öne çıkarabilecek en iyi hisse senetlerinin bir listesini hazırladık..

1. Pinterest

Zayıf sosyal medya platformu Pinterest Inc, yalnızca diğer sosyal medya platformlarına kıyasla benzersiz olmayan, aynı zamanda benzersizliği ile yatırım yapmanız gereken bir sosyal medya hissesi olduğunu kanıtlayan bir hisse senedi. Bireyler benzersiz olmak için bu siteye akın ediyor. , yaratıcı ve uygun fiyatlı stiller, tasarımlar ve ilhamla birlikte çok daha fazlası.

2020 yılı içinde, bu sosyal medya stoğu, bireylerin en son trendleri araştırırken ileri görüşlü moda ve yaratıcı ilham arayışıyla mükemmelleşti ve bu, platformun Ağustos 2020 itibariyle 400 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olduğu doğrulandı. şirket, bireylerin en sevdikleri tasarımları çeşitli ruh hali panolarına veya daha yaygın olarak ‘panolar’ olarak bilinen aramalarına ve ‘Sabitlemelerine’ ve seçtikleri tasarımları satın almalarına olanak tanır..

PINS, diğer sosyal medya platformlarına kıyasla daha eğlenceli, pozitif, yaratıcı bir platform olarak görülüyor, ayrıca GIF’lere ve keyfini çıkarabileceğiniz videolara da erişebiliyorsunuz..

Bu hisse senedi, sosyal medya dünyasında adını duyurduğu ve bugüne kadar 50,66 milyar dolarlık piyasa değerine sahip büyük sermayeli bir şirket haline geldiği için, 2009’un sonlarında kurulduğundan bu yana iyi bir şekilde büyüdü..

Son günlerde sosyal medya hizmeti şirketi en son 2020 dördüncü çeyrek ve tam yıl sonuçlarını açıkladı ve çocuk bu hisse senedini hayal kırıklığına uğratmadı.

Şirket, bir önceki çeyreğe göre% 76’lık bir ciro artışı ile 706 milyon $ ‘a ulaştı ve 2020 geliri yıldan yıla neredeyse% 50 artarak 1.693 milyon $’ a ulaştı. Bu gelirin arkasında, şirket,% 37’lik bir büyüme ile 459 milyona ulaşan global aylık aktif kullanıcıları artıran yeni kullanıcıları ağırlamak için Pinterest tarihindeki en iyi yıl olan 2020’de 100 milyondan fazla aktif kullanıcı kazandığını doğruladı. yıldan yıla.

Raporda yer alan CEO Ben Silbermann ve CFO Todd Morgenfeld, bu yılın şirket için harika bir başarı olduğunu ve bu hisse senedinin başarısını devam ettirmek için şirketin gelecekteki büyüme planlarını teyit ettiğini doğruladı..

“4. çeyrek, Pinterest için dikkate değer bir büyüme yılını tamamladı. Devam eden ürün inovasyonu, uygulaması ve daha erken ve daha uzun bir tatil sezonu, yıldan yıla% 76 gelir artışı sağlamamıza yardımcı oldu, “dedi Pinterest CFO’su Todd Morgenfeld.

CEO Ben Silbermann, “Geleceğe bakarken, odak noktamız daha ilham verici ve alışveriş yapılabilir içerik sunmaya ve reklamverenlerin platformumuzun değerini ve pozitifliğini fark etmelerine yardımcı olmaya devam edecek.”

Bu hisse senedinin gelecekteki görünümünün ardından, şirketin 2021 için stratejik plan öncelikleri, desteklemeye ve büyümeye devam ederken, çalışan sayısını daha da artırmak için şirketin yatırım yapmaya çalışacağı Pinner deneyimi, reklamveren başarısı ve alışveriş caddesidir. uzun vadeli büyüme.

Şubat 2020’ye kıyasla, PINS hisse fiyatı, geçen yıl 25.20 $ ‘a kıyasla bugün 80.44 $’ dan neredeyse üç kat arttı ve bu hisse senedinin şu anda gerçeğe uygun değerine bakıldığında biraz fazla değerlendiğine dair bir izlenim bıraktı. . Ek olarak, bu hisse senedinin hisse fiyatı yol boyunca bazı hafif artışlar gösterdi, ancak son aylarda çok fazla kesinti olmadan hızlanmayı başardı..

Bu hisse senedini Facebook (FB) gibi kendi başına iyi rakamlar elde eden biriyle karşılaştırdığınızda, sadece geçen yıl değil, uzun yıllar boyunca PINS, Facebook’a kıyasla yeni aylık aktif kullanıcıların% 37’sinde bir artış gördü. tüm platformları genelinde sırasıyla% 14 oranında ilgi gördü.

PINS hisse senedi, tahmini kazançlar ve sırasıyla yaklaşık% 50 artacak olan gelir ile birlikte kusursuz bir bilançoya sahiptir ve bu hisse senedinin arşivlemeye devam edebileceğine dair hiçbir şüphe bırakmaz..

PINS hissesi, şirketin rakamlarına göre% 70’lik bir rehberlik geliri ile 1. çeyreğe başlamak istediğinden, bu sadece başarılı bir yıl değil, aynı zamanda bu büyüyen pozitif sosyal medya platformu için pek çok yıl olabilir. zamanla iyi kazanç elde etmenizi sağlamaya bakabilir.

Muhtemelen Pinterest’ten gelecek çok daha fazlası var. Bu yüzden en iyi hisse senetleri listemizde dikkate alınması gereken bir numara.

Şimdi% 0 Komisyonla PINS Hisse Senedi Satın Alın

2. ETSY

Modaya uygun ve yaratıcı trendlere sadık kalırken, getirileriyle yaratıcı olmaya bakabilecek bir sonraki hisse senedi Etsy Inc’dir (ETSY).

Şimdi, ETSY hissesi, vermeyi hak ettiği için geçen yıl ve daha yakın günlerde övgü dolu eleştiriler aldı.Bu yaratıcı Amerikan e-ticaret web sitesi, bireylerin 2020 boyunca işlerinde kalmalarına ve benzersiz özellikleriyle gelir elde etmelerine yardımcı olduğu için ev dekorundan giyime kadar kurnaz tasarımlar.

Önde gelen çevrimiçi pazar şu anda satıcıların ürünlerini dünya çapında pazarlamalarına ve satmalarına olanak tanıyor ve her liste 0,20 dolara mal oluyor ve Etsy her ürünün nihai satış fiyatının% 5’ini alıyor. Satıcılar daha sonra kendi pazarlarında faaliyet gösterebilmek için Etsy Inc.’e aylık bir ücret öderler..

2020 boyunca, dünyanın dört bir yanındaki mağazaların kapılarının birkaç kez kapalı olduğunu görmesi ve birçok ülkede şu anda mağazaların kapalı tutulması konusunda kısıtlamalar olması nedeniyle, çevrimiçi satışlar yoluyla gelir elde etmek için çevrimiçi pazar yerlerinden ayrılması ve Etsy’nin bu oyunda net bir kazanan.

Şubat 2021’in sonunda 4.Çeyrek ve Tam Yıl sonuçlarını açıklayacak olan şirket, dünya çapındaki yatırımcılar tarafından çoktan alındı ​​ve hakkında konuşuldu..

Yatırımcılar, bu hisse senedinin son çeyreğinde ne çektiğini ve bu hisse senedinin yıl boyunca ne ürettiğini görmek için sabırsızlıkla beklerken, e-ticaret sektörü 2020’de pazara hakim oldu. Etsy şokunun% 330’un üzerinde arttığı gerçeği Yıl boyunca, hisse senedi, özellikle Noel bayram dönemindeki satışları içereceği için, beklenen fantastik getiriler sunmaya hazırlanıyor..

Şirketin 3.Çeyrek raporunda, ETSY Inc’in geliri üçüncü çeyrekte% 128 artarak 451.478 $ ‘a yükseldi ve bu rakam, 30 Eylül’de 1.108.270 $ ile sona eren dokuz aylık dönemde% 102.1 artış gösterdi..

Aktif satıcılar, aktif alıcılarla birlikte% 42 artarak% 55,4’e yükseldi ve bu, alışveriş yapanların benzersiz tasarımlar aradığını doğruladı..

Bugün ETSY’nin hisse fiyatı 229,15 $ ‘dır ve 52 haftalık bir aralık en düşük seviyesinde 29.95 $ ve en yüksek 239.47 $ arasındadır. Ancak şu anda elinde bulundurduğu 118 hisse fiyatı ve P / E oranı da dahil olmak üzere şirketin istatistiklerine göre, bu hisse senedini en azını söylemek için aşırı değerleniyor. Ancak, hisse senedi fiyatı düşecek gibi görünüyorsa, bu hisse senedi kesinlikle portföyünüze eklenecek ve tüm benzersizliği ile büyük büyüme beklentilerine sahip olduğu için büyük uzun vadeli yatırımı elinde tutacak bir hisse senedi..

Birçok uzman, ETSY hissesinin gidecek uzun bir yolu olduğunu iddia eder. Bu nedenle, hisse senetlerini uygun bir fiyata satın alma şansınız var.

Şimdi% 0 Komisyonla ETSY Hisse Senedi Satın Alın

3. BlackBerry

Kanadalı çok uluslu şirket BlackBerry, zamanın sınavına giriyor ve akıllı telefon sektöründeki varlığını sürdürüyor. BB Stock, Apple Inc (AAPL) gibi şirketlerin kesinlikle gerisinde kalacak, ancak BlackBerry Inc, son yıllarda siber güvenlik hizmetleri ve Nesnelerin İnterneti çözümleri dahil olmak üzere diğer yollara odaklandığı için kesinlikle güçlü bir oyuncu. Bu hisse senedinin çeşitlilik yeteneğine sahip olduğunu ve bu büyüyen caddede başarılı olabileceğini kanıtlamak.

Son günlerde BB’nin hisse fiyatı dramatik bir şekilde arttı; BlackBerry bile, yatırımcıların potansiyel olarak gelişmekte olan özel bir şeyi zaten görüyor olmasının yanı sıra, talepteki ani büyük artışla ilgili kesin nedenden emin olmadıklarını bildirdi. BlackBerry’nin dünyası diğer büyüyen endüstrilerle kayarken gelecek.

BlackBerry hala akıllı telefon sektörüyle çalışıyor olsa da, öncü olan siber güvenlik çözümleri. Aslında, BlackBerry’nin mükemmel olabileceği bir cadde, Akıllı Araç Veri Platformu (IVY) içindedir. Bu veri platformu, otomobil üreticilerinin daha iyi bir sürüş deneyimi sağlamak için araçlara eklenecek ek bilgiler oluşturmanın yanı sıra sürdürebilmek veya dengelemek için doğru ve güvenli araç verilerini elde etmesine yardımcı olur..

Bununla birlikte, elektrikli arabalara yönelik büyük değişimin hedeflediği ve ona doğru ilerlediği yol, bu, BB hisselerinin mükemmel olmasına güzel bir şekilde bakabilecek ve önemli ölçüde iyi büyümeye devam edebilecek devasa bir cadde. IVY ile birlikte, BlackBerry’nin QNX yazılımı 2020 ortalarından itibaren dünya genelinde 175 milyondan fazla araca kurulmuştu ki bu, şirketin 2019 raporuna göre çok büyük bir artıştı..

Şirketin araç endüstrisindeki büyüyen yolunun yanı sıra, bilgisayar virüslerinin önlenmesi ve engellenmesi de BlackBerry’nin iyi göründüğü ve sağladığı bir yoldur. BlackBerry, zaman içinde çeşitli şirketleri satın aldı ve biri 2019’da, başarıları için birçok ödül kazanan ve 2019’da 100,1 milyon dolarlık gelire sahip bir yazılım firması olan Cylance, BlackBerry Inc tarafından 1,4 milyar dolara satın alındı..

BlackBerry Stock Bugün Nasıl Görünüyor??

BlackBerry Inc şu anda 13.17 $ ‘lık bir hisse fiyatına sahip ve 52 haftalık aralığı en düşük 2.70 $ ve en yüksek 28.77 $ aralığında tutuyor. Ancak BB hissesinin hisse fiyatı, sadece son aylarda değil, son yıllarda da gösterdiği gibi oldukça değişken..

Bu hisse senetlerinin temellerine baktığınızda, BB hissesinin oldukça riskli göründüğünü ve bir dereceye kadar haklı olduğunuzu görebilirsiniz. Ancak bu hisse senedi için geçerli olan bir başka olumlu da, BlackBerry’nin hem kısa hem de uzun vadeli yükümlülüklerini fazlasıyla aşan kısa vadeli varlıkları da dahil olmak üzere sağlıklı bir finansal pozisyonda oturmasıdır..

Şirketin son Q3 raporunda, Canadain hissesinin başka bir sağlam performansa sahip olduğu doğrulandı. Şirket, üçüncü çeyrek için 259 milyon dolar olan şirketlerin ikinci çeyreğinin altında 218 milyon dolarlık bir GAAP geliri bildirdi, ancak yine de üçüncü çeyrekte yazılım ve hizmetlerle birlikte güçlü bir talep gösteren GAAP geliri 162 milyon dolar olsa da, bu rakam şirketin gerisinde kalıyor. 262 milyon dolarlık 2019 rakamı. Düşüş, Covid-19 salgını dahil olmak üzere kolektif katkıda bulunan faktörlerden kaynaklanıyordu ve hala ekonomiyi tutmaya devam ediyordu..

Şirketin Toplam nakit, nakit benzerleri, kısa vadeli ve uzun vadeli yatırımları da güzel bir şekilde 757 milyon $ olarak belirlendi ve işletme faaliyetlerinden elde edilen net nakit 29 milyon $ oldu..

Şüphesiz caddeler hızlanmaya devam ederken, siber güvenlik sektörü önümüzdeki yıllarda yollara hakim olmak isteyen elektrikli araçlarla birlikte uzaktan çalışmaya devam eden bireyler görecek, bu faktörlerin hepsinde bu büyüme caddelerinin içinde BB stoku var..

Bu, BlackBerry Inc’in, önümüzdeki üç yıllık görünüm için tahmin edilen kazançların yılda% 89 artacağı tahmin edildiğinden, büyük finansal getiri sağlayacak gibi görünen, zayıf bir oyuncu gibi görünebilecek bir hisse senedi olduğunu doğrulamaya yol açıyor. ve bu büyüme stoğunun yapımında pek çok avantaj var.

Şimdi% 0 Komisyonla BB Hisse Senedi Al

4. Kare

Amerikan finansal hizmetler şirketi Square Inc (SQ), bu hisse şu anda piyasada başka bir hakim hisse senedi olduğu için zaten aşina olabileceğiniz bir hisse senedidir..

Bu hisse senedi, ABD piyasasında en iyi performans gösteren hisse senetlerinden biridir ve birkaç yıldır olmuştur, çünkü her iki tüketici talebi de açıktır, bu da yatırımcıların bu performans gösteren hisse senedine atlamasına neden olmuştur..

Bu hisse senetleri yıllar içinde performans gösteren bir şirket olmasına rağmen, birçok analist, koronavirüs salgını nedeniyle bu hisse senedinin geçen yıl beklentileri karşılamayacağını düşünüyordu. Ağırlıkla Square Inc’i kullanarak faaliyet gösteren konaklama sektörü ağır darbe aldığı için adaletli olan bu cadde, hisse senedi için büyük bir kayıp olarak kabul edildi. Ancak SQ için tasarruf sağlayan bir lütuf, hisse senedi için tasarruf sağlayan ve devam eden ve potansiyel olarak Covid-19 sonrası güçlü bir şekilde devam edebilecek olan Nakit Uygulamasıdır..

Nakit Uygulaması, kullanıcıların kolaylık ve verimlilik sağlamak için cep telefonu uygulamasını kullanarak birbirlerine para aktarmalarına izin verecek şekilde tasarlanmıştır..

Cash App ile bağlantılı olarak bu hisse senedinde dikkat çekilmesi gereken bir diğer önemli nokta da Square’in Kasım 2020’de Kredi Karma Vergisi almayı hedeflediğini açıklamış olmasıdır. Kredi Karma Vergisi, bireylerin ve işletme sahiplerinin bu hizmeti parmaklarının ucunda kullanabilmesini sağlayan bir “kendin yap” vergi dosyalama hizmetidir..

Bireylerin bu fütüristik uygulamayı kullanabilmesinin birçok yolu var, bu da bu çiçek açan hisse senedine bir bütün olarak daha fazla büyüme olasılığı ekliyor. Aşı uygulaması devam ederken, ağırlama endüstrisinin tamamen açılma umutları, bu stoğun bir kez daha geliştiğini görecek kartlarda..

Devam eden Covid-19 salgını nedeniyle Square hissesi düşürüldü, ancak yine de otelcilik sektörü güneye giderken analistlerin hisse senedine verdikleri revize edilmiş tahmin beklentilerini çok iyi aştı.

Bugün hisse senedinin hisse fiyatı 262.24 $ ‘dır ve Mart 2020’den itibaren hisse senedi, 20 Mart 2020’de en düşük fiyatı olan 38.09 $’ a büyük bir düşüş yaşadı. Ancak bundan sonra hisse senedi bir kez daha etkileyici bir şekilde yükseldi ve bu esas olarak Nakit Uygulaması.

Bazıları, aslında bu hissenin, hisse senetlerinin PE oranına göre önemli ölçüde aşırı değerlendiğini iddia edebilir..

Şirketin 3. Çeyrek raporunda Square Inc, Cash App Ekosisteminin, Cash App müşterilerinin sayısının 2019’un 3. çeyreğinden neredeyse iki katına çıkmasıyla birlikte artan katılım gördüğünü doğruladı. Bu haberle, Cash App’in brüt kârı, bir önceki yıla göre% 212 artışla 385 milyon $ ‘a ulaştı. -yıl.

Daha sonra bu, şirketin 3. çeyrek döneminde şirkete yıllık bazda% 140 artış sağlayan 3.03 milyar $ ‘lık Toplam Net Gelirine bakmanızı sağlar. Bitcoin hariç toplam net gelir, yıldan yıla% 25 artışla 1.40 milyar dolar arttı.

Kare Stoktan Ne Beklemeli??

Square Inc hissesi analistler tarafından karışık eleştiriler aldı, Covid-19 salgınının dünya üzerinde yükselişe geçtiğine dair süregelen belirsizlikle çevrili ileriye bakarken, 36 Wall Street analistinden 18’i bu hisse senedine ‘Güçlü Al’ notu verdi, 2 verdi hisse senedi bir ‘Satın Al’, 13 hisseye bir ‘Tut’ derecesi, 1 ‘Sat’ derecesi ve 2 ‘Güçlü Sat’ derecesi vererek bu hisse senedine ‘Satın Al’ derecesi verir.

Zacks Investment Research, hisse senedi için konsensüs “Hold” notu verirken, büyüme için ilgili bir A notu verdi. Öngörülen kazançların önümüzdeki üç yıl içinde her yıl sağlıklı bir şekilde% 76 oranında artması bekleniyor..

Bu hisse senedi, işlemlerini gerçekleştirirken tüm dünyadaki kullanıcılar için mevcut uygulamalarını daha basit ve verimli hale getirmek için ek yazılımlar eklemeye devam ettiği için güçlü ve umut verici bir uzun vadeli büyüme potansiyeline sahiptir. Bu stoğu sağlam bir hisse senedi koleksiyonunuza eklemek isteyebileceğiniz, ancak ideal olarak bu hisse senedini fiyat doğru olduğunda eklemeyi düşündüğünüz bir stok yapmak.

Şimdi% 0 Komisyonla Square Hisse Satın Alın

5. Adobe

Amerikan çok uluslu bilgisayar yazılımı şirketi Adobe Inc (ADBE), son yıllarda, özellikle de dünya genelindeki bireylerin sosyal medya platformlarında ve resim ve video düzenlemeleriyle daha da yaratıcı hale gelmesiyle son derece popüler hale geldi. Adobe, Adobe Illustrator, Photoshop görüntü düzenleme yazılımı, Adobe Creative Suite, Adobe Flash web yazılımı ekosistemi, ancak en popüler Adobe Creative Cloud dahil olmak üzere birçok yazılım ürününü çalıştırmaktadır..

Sosyal medyanın bugün gerçekliğimizde güçlü bir varlık haline gelmesine karşın, ‘İçerik Oluşturucular’, ‘Etkileyenler’ gibi iş unvanlarına sahip bireyler ve çok daha fazlası, bu uygulamanın düzenleme ararken gitmeleri şaşırtıcı değil. onların görüntüleri. Bundan yola çıkmak, belli bir mesleğin içinde olmayan başka bireylerin bu hisse senetlerinin özelliklerini keşfetmelerine ve onları dijital varlıklarına uyarlamalarına neden olmuştur..

İşletmenin yaratıcı tarafı başarılı olmaya devam ederken, internette gezinirken büyük olasılıkla diğer Adobe ürünleriyle karşılaşacaksınız. Büyük yazılım şirketi, sunucu yazılımından e-Öğrenim yazılımına kadar, ses düzenleme ve web tasarım programlarına yol açan hizmetlere sahiptir. 2020 yılı boyunca, evden çalışma kısıtlamaları tüm dünyayı kasıp kavururken Adobe, kendi yazılım sektöründen yararlandı. Bu yazılım şirketi, kendi bölümünde herhangi bir taş bırakmamayı hedefliyor ve şimdiye kadar hepsi bir başarı olduğunu kanıtladı..

Hisse senedi, Aralık 2018’de hisse fiyatında hafif bir düşüş yaşasa da, bu hisse senedi yükselişte olduğundan ve iyi bir şekilde yükseldiğinden beri, pandemi finansal piyasayla birlikte dünyayı sarsarken Mart ayında 295,34 dolara hafif bir düşüş yaşadı. Bugün hisse senedi, 52 haftalık en düşük 255,13 $ ve en yüksek 536,88 $ aralığı ile 493.76 $ ‘da oturuyor ve şu anda sektör ortalamasının altında olan 44.55 P / E oranı ile..

Şirketin en son Dördüncü Çeyrek ve 2020 Tüm Yılı raporunda bu hisse senedi, yıldan yıla büyümesini sürdürerek 4. çeyrekte bir büyüme kaydetti. Adobe, 2020 yılında yıllık% 15 büyüme ile rekor yıllık geliri 12.87 milyar $ ‘a ulaştı, Adobe çeyreklik geliri% 14 artışla 4. çeyrekte 3.42 milyar $’ a ulaştı, dijital medya segmenti yıldan yıla% 20 artışla 2.50 milyar $ ‘a ulaştı. Dijital Deneyim segmenti gelirinin bir önceki yıla göre% 10 artarak 819 milyon $ ‘a yükselmesini sağladı.

Dijital Deneyim aboneliğinde% 14’lük bir gelir artışı ile birlikte.

Bu hisse senedi, 2020 boyunca işletme nakit akışlarında 5,7 milyar dolar yaratmış olması da dahil olmak üzere yıldan yıla% 15 arttığı için geliri de dahil olmak üzere tahmin tahminlerini aştığından, şu anda bu hisse senedini iyi finansal pozisyonda konumlandırıyor..

Hisse senedi raporlarına göre, Adobe Inc’in gelecek tahmini geliri 2021 için% 18,7 artmayı hedefliyor, ancak Hisse Başına Kazanç Sağlayan şirketler 2020’deki bir vergi avantajı nedeniyle net gelirdeki düşüş nedeniyle daha büyük olasılıkla azalacak. Bu hisse senedinin mevcut kazançlarına dayalı olarak yıldan yıla% 15 daha yüksek bir gelir tahminiyle büyümede hala artış arıyor.

Wall Street analistleri, hisse senedini kapsayan 16 analistten 12’si bu yaratıcı ADBE hissesini ‘Güçlü Alım’ olarak değerlendirdiğinden, bu hisse senedinin 14.03’lük bir yükseliş için ortalama bir hisse senedi fiyat tahmini verdiğini doğruladı. %.

Yıl içinde kazançlar% 80’in altına düştü ve bu hisse senedi ile büyümeye devam etmek için hala büyük bir alan var. Şu anki dünya durumu göz önüne alındığında, uzaktan çalışma hala yerleşik olduğundan ve hatta bazıları bunun Covid-19 sonrası çalışmanın yeni yolu olabileceğini ve bu hisse senedinin yaratıcılığıyla birlikte olabileceğini söyleyebilir, Adobe Inc kesinlikle size harika görünebilecek bir şey. önümüzdeki yıllarda değer.

Şimdi% 0 Komisyonla Adobe Stock Satın Alın

ticaret hisse senetleri

6. PayPal

Dünya çapındaki çevrimiçi ödeme sistemi, kendisiyle birlikte büyük bir değer sunan sağlam bir büyüme stokudur..

Dünya dijital dünyaya daha fazla yön verirken, geçen yıl daha çok PayPal Holdings’i birçok yatırımcının dikkatini daha da çekmiştir. Doğal olarak hem olumlu hem de olumsuz çeşitli nedenlerden dolayı muhtemeldir. Son günlerde, şirketin son mali sonuçlarını açıkladığı gibi, bu hisse senedi, şirketin son teyitlerinin ardından hisse fiyatının yükselmesiyle bir kez daha yükseldi..

Halen PayPal Holdings Inc, 2020 yılının en büyük ve tarihi yılına tanık oldu, şirketlerin geliri 4. çeyrekte 6.11 milyar dolara yükseldi, tahmin tahminlerini geçip% 23 arttı ve kendi kazancını bir çeyrekte 6 milyar doları aşarak yıllık gelir olarak 6 milyar doları aştı. 21,45 milyar dolara oturan% 22 büyüdü.

PayPal Holdings Inc, dördüncü çeyrekte 16 milyon net yeni aktif müşteri ekledi ve hisse senedinin 377 milyon aktif hesapta sona erdiği yıl boyunca 73 milyon net yeni aktif rekoru kırdı ve bir önceki yıla göre% 24 artış gösterdi. Şirket son olarak, gelecek için 2021’de 50 milyon net yeni aktif hesap daha eklemeyi beklediklerini doğruladı..

Gelecekteki beklenti konusundayken, PayPal’ın kazanç tahmininin pazar ortalamasını geçerek yılda% 18 artması bekleniyor. Wall Street analistlerinin yanı sıra, bu hisse senedini teslim etmeye devam etmesi için tercih ettiler ve şu anda PayPal hisselerini kapsayan 35 analistten 29’u tarafından bu hisse senedinin genel olarak “Satın Al” değerlendirmesi için bir “Satın Al” derecelendirmesi verildi..

PayPal Holdings,% 28’lik bir birinci çeyrekte gelir artışı beklediklerini doğruladı, ancak bu hisse senedi, geç şartlar göz önüne alındığında finansalları ile gerçekçi olsa da, hisse senetleri 2020’nin tarihi yılından itibaren düşebilir, ancak yine de teslim etmeyi hedefleyecektir. EPS 0,35 $ düşebilir gibi görünebilir.

Aralık sonu itibarıyla PayPal’ın Hisse başına Kazanç 3,58 $ idi ve hisse başına kazanç tahmini 2,59 $ gibi düşük bir tahminle, 2021 için 4,16 $ gibi yüksek bir tahmin verildi..

Şirket bugün 282.17 $ ‘lık bir hisse fiyatıyla oturuyor ve Mart 2020’nin 85.26 $’ lık hisse fiyatının düşüklerine kıyasla, bu hisse senedi fiyatı, bugünün neredeyse 4 katına yükseldi ve bu hisse senedinin nerede olduğunu ve nerede olduğunu net bir şekilde anlamanızı sağlar. başlık.

Yine bu hisse senedi şu anda aşırı değerlendiğine dair işaretler gösteriyor, ancak rakamları sindirmek için zamana sahip olmak ve dünya kısa bir süre içinde bu hisse senedi fiyatını açmaya başladığında, hisse senedi fiyatı biraz düşebilir ve eğer öyleyse, almanız için ideal zaman olacaktır. gemide ve bu hisse senedini uzun vadede portföyünüzde tutmak için.

Bu eğilim yakında yavaşlayacak gibi görünmeyecek, Paypal hissesi şüphesiz uzun yıllar boyunca iyi durumda kalacak. Ancak hisse senedi, hisse fiyatında hafif bir düşüş yaşarsa, bu hisse senedinin sizi zaman içinde zenginleştirme potansiyeline sahip olması nedeniyle tam olarak yararlanın. Sonuç olarak, Paypal’ın uzun yıllar boyunca satın alınabilecek en iyi hisse senetleri portföyümüzde kalması muhtemeldir..

PAYPAL Hissesini Şimdi% 0 Komisyonla Satın Alın

7. Sezgisel Cerrahi

Intuitive Surgical Inc, mevcut uzun vadeli yatırımcılarına yıllar içinde harika kazançlar sağlayan Amerikan şirketi Healthcare hissesi, çünkü bu hisse senedi, birçok görkemli nedenden ötürü parçası olmak isteyeceğiniz bir hisse senedi haline geldi. biri değer olmak.

Intuitive Surgical Inc, klinik ameliyatlar için kullanılan ürünleri geliştiren, üreten ve pazarlayan bir Amerikan şirketidir..

Markanın en son robotik ürünü olan da Vinci Surgical sistemi, kendi içinde bir güç haline geldi ve bu stoğu yeni zirvelere taşıyor. Bu robotik ekipman ucuza gelmiyor ve 1 milyon ila 1,5 milyon dolar arasında değişebiliyor ya da şirketin 2009’da piyasaya sürdüğü da Vinci SI’nın en çok değiştirilmiş ekipman parçasına bakıyorsanız, bu parça size yaklaşık 1.8 milyon ila 2 dolara mal olacak. parça başına milyon.

Sistem, bir tıp mesleğinin kontrolü ele aldığı yerleşik bir insan konsolu ile tasarlanmıştır ve bacaklar, makinenin uçlarına yerleştirilmiş ekipman ile makinenin parçasından uzanarak cerrahların daha net, daha kesin bir görüntü elde etmesini sağlar. daha karmaşık ve yoğun cerrahi prosedürlerde daha iyi performans gösterir.

Geçen yıl 1,2 milyondan fazla prosedür gerçekleştirildi, ancak bu harika bir haber olmasına rağmen, Covid-19 salgınının getirdiği aksaklık nedeniyle prosedürlerde hala bir aksaklık yaşanıyordu. Ancak, Covid-19 enfeksiyonu hafiflemeye başladıkça, daha fazla sağlık tesisi bu ekipmanı tesislerine eklemeye çalıştıkça, potansiyel olarak bu hisse senedi geliriyle övünen daha fazla operasyon gerçekleşmeye başlayacaktır..

2019’un sonundan 2020’ye kadar dünya çapında 5.000 da Vinci Cerrahi sistemi yerleştirilmiştir..

Sezgisel Surgical Inc hisseleri bugün 782,06 $ seviyesinde olduğundan ucuz gelmiyor, bu hisse senedinin değerlemesine göre 84,1 p / e oranıyla aşırı değerli olduğunu gösteriyor.

Ancak bu hisse senedinin aşırı değerlenmesine rağmen, Wall Street analistleri tarafından 10 “Satın Al” derecesi ve hisseye genel olarak bir “Tut” derecesi veren 8 “Tut” derecesi verildi. On iki aylık fiyat hedefi 736,06 $ olarak belirlendi, bu da açık bir dezavantaja işaret ederken, 879,00 $ ‘lık yüksek fiyat hedefi ve 410,00 $’ lık düşük bir fiyat hedefi ile birlikte..

Covid-19 ile mücadelede ilerledikçe, bu, ISRG stokunun, halihazırda açıkça görüldüğü gibi ölçeğin dümdüz yükselmesi için ayarlanmış bir sağlık hizmeti stoğu olmasına yol açacak olan sağlık hizmetleri endüstrisinde diğer önemli operasyonların gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. bunu yapmak için iyi konumlandırılmış.

ISRG satın al Şimdi% 0 Komisyonlu Stok

8. Facebook

Güç merkezi sosyal medya devi Facebook (FB), herkesin aşina olduğu bir hisse senedidir, yatırım yapmak için yeni olsanız bile, hisse senedinin bugün piyasada nerede durduğuna dair bazı göstergeleriniz olması muhtemeldir..

2020’nin zorlu yılında, salgın FB’yi sosyal medyadaki varlığı boyunca daha fazla kazanımı arşivlemeye zorladı, ancak Facebook Reklamlarının bu hisse senedinin geliri içinde büyük bir faktör olduğunu ve Covid-19 sonrası dünyaya bakmanın bazı belirsizliklere yol açtığını söyledi. . Ancak bu, büyük olmasına rağmen yalnızca bir cadde, Facebook’un bu konuda önümüzdeki yıllarda ve potansiyel olarak beklenenden daha kısa sürede büyük getiriler getirecek gibi görünen başka güçlü yolları ve büyüyen yolları da var..

Şirketin en son Dördüncü Çeyrek ve Tam Yıl sonuçlarında, Facebook günlük aktif kullanıcılarının ortalama% 11 artarak 1,84 milyara, Facebook’un aylık ortalama kullanıcılarının da bir önceki yıla göre% 12 artışla 2,80 milyara yükselmesiyle talep açıkça görülüyor..

4. çeyrekte toplam gelir% 33 artarak 28.072 $ ‘a yükselirken, tüm yıl toplam geliri% 22 artarak 85.965 $’ a ulaştı. Nakit ve nakit benzerleri ve menkul kıymetler Aralık 2020’nin sonunda 61,95 milyar dolardı ve ek Personel Sayısı yıldan yıla% 30 artışla 58.604’e yükseldi..

Facebook kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, şirketin zorlu zamanların ışığında gösterdiği performanstan memnun kaldı ve 2021’de gelecekler için heyecanlandığını sözlerine ekledi..

Zuckerberg’in bahsettiği bu caddelerden biri, şirketin teknoloji sektörü olan Oculus Facebook teknolojileri içindedir. Bu sektörde olduğu gibi, Facebook markası Oculus Quest 2 sanal gerçeklik kulaklıkları için başka bir hit yapımcı olmaya devam edebilecek bir fütüristik ekipman parçası var. Bu yeni değiştirilmiş kulaklık, tüm ekstraları ve güncellenmiş özellikleriyle bugün piyasanın en iyisi olarak tanımlandı..

Facebook’un hisse senedi temellerine bakıldığında, FB hisse senedinin sağlıklı ve kusursuz bir bilançoya sahip olduğu ve aynı zamanda borçsuz olduğu aşikar. Mega hisse senedi şu anda 26.08 P / E oranına ve 269.38 $ ‘lık hisse fiyatına sahip..

Facebook’un son raporunda hisse senedi, 2019’da hisse başına 2,56 ABD dolarından üç ayda bir hisse başına 3,88 ABD doları kazanç elde etti..

Facebook hisseleri 2021’de şimdiye kadar% 3’ün biraz altında düşmüş olsa da, şirketin planları hareket halindeyken 2021’de potansiyel olarak iyi bir şekilde hızlanacağı için bu hisse senedine girmek için harika bir zaman olabilir ve bu hisse senedi teslim edebileceğini bildiğimiz.

FB, zengin olma hedeflerinize bir adım daha yaklaşmanız için pastanın kreması olabilir. FB, yatırımcılar için büyük bir kazanç olacaktır ve bu şirketin bilançosunun gücünü düşündüğünüzde tamamen makul görünüyor.

Şimdi% 0 Komisyonla FB Hisse Senedi Al

9. Cresco Laboratuvarları

CRLBF hisse senedi

Sizi zengin edecek gibi görünen son hisse senedi, bu yıl hızla hızlanmak isteyen bir sektördeki hisse senedi setidir Cresco Labs Inc..

ABD, 2021 yılında daha fazla ABD eyaletinde esrarı hem tıbbi hem de eğlence amaçlı kullanım için yasallaştırmaya hazır göründüğü için, bu Amerikan kenevir şirketinin temelleri, çiçek açan bir kenevir endüstrisinde büyüyen stoklardan biri haline gelmeye kararlıdır..

2013 yılında kurulan Chicago merkezli kenevir şirketi, bugün piyasadaki en büyük kenevir stoklarından biri olmayabilir, ancak bu hisse senedinin yakın zamanda açıklandığı gibi, sektördeki markalı ürünler pazarındaki en büyük toptancıdır. Yalnızca 2020’de 90,5 milyon dolarlık toptan satış gelirinde.

Şirket, son çeyrek raporunda, şirketin üçüncü çeyrek geliri de dahil olmak üzere, 2020 yılının ikinci çeyreğinin 153,3 milyon dolar olan gelirinin% 63 oranında arttığını bildirdi. Düzeltilmiş FAVÖK, yüksek gelirden dolayı% 182 artışla 46,4 milyon $ ‘a yükseldi.Şirketin işletme faaliyetlerinden sağlanan net nakit, 2. çeyreğe kıyasla 17,8 milyon $’ a yükseldi..

Bu kenevir stoğu, eyalet genelinde sağlam perakende varlığını sürdürdüğü için Illinois’de hakim olduğundan, yasalar bir bütün olarak eyalet genelinde onaylandığında, bu, bu hissenin halihazırda artan satış gelirine oldukça iyi bir şekilde ekleyerek Cresco Labs gelirini artırmalıdır..

Cresco Labs, 2019 yılında esrar endüstrisindeki en büyük kamu edinimi olan Origin House’u 850 milyon dolar karşılığında satın alması, esrarın yasallaştırılması, Origin House’un ürünlerinin satılması nedeniyle Kaliforniya’da hakim olduğu için bu hisse senedinin gelişmesine yardımcı olacaktır. 450’den fazla dispanser.

Bu hisse senedinin başarmaya çalıştığı şeyin arkasında, Cresco Labs hisse fiyatı zaten yılın başından beri yükseldi ve bu hisse senetlerinin büyüme potansiyeli ile potansiyel olarak yükselişini sürdürmesi bekleniyor. Bugün hisse fiyatı, 52 haftalık bir aralıkla en düşük 1.94 dolar ve en yüksek 16.30 dolar arasında bir aralıkla 16.30 dolarda oturuyor..

Bu hisse senedine 7 Wall Street analisti tarafından hisse senedini kapsayan bir ‘Satın Al’ derecesi verilirken, ortalama on iki aylık fiyat hedefi 14,96 dolar iken,% 3,94’lük bir olumsuzluk verildi. Cresco Labs hissesinin düşük fiyat hedefi 4,20 $ iken yüksek bir fiyat hedefi 24,00 $ olarak belirlendi..

Bu yıl hızlanacak bir sektördeki bu hisse senedi, sadece kenevir endüstrisindeki varlıklarını güçlendirmek için değil, aynı zamanda yüksek getiri sağlamak için harika gelir sonuçları sağlamak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olduğunu kanıtlıyor. fırsat kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

% 0 Komisyonla En İyi Hisse Senedi Nasıl Satın Alınır

Artık size bir servet kazandırabilecek ilk 9 hisse senedinin ne olduğunu biliyorsunuz, hisse senedi yatırımlarına başlamak için sağlam bir temele sahipsiniz. Bir sonraki adım, bir borsa komisyoncusu bulmaktır

En iyi hisse senetlerinden birine veya daha fazlasına yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, incelemenizi öneririz. eToro. Bu çevrimiçi broker size 1.800’den fazla hisse senedine erişim sağlar (bu sayfada listelenen 9 seçim dahil) – bunların tümü bir komisyonsuz temel.

Burada hisse senedi satın almak için yapmanız gerekenler eToro:

Adım 1: eToro’da Hesap Açın – Hisse Senetlerinde% 0 Komisyon Ödeyin

Adım 2: Para Yatırın

3. Adım: Hisse Senetlerini Arayın

4. Adım: Komisyonsuz Satın Alma Siparişi Verin

Hisse senedi almaya başlamak istiyorsanız, bunu yapmak için daha iyi bir yer yoktur. eToro.

En İyi Hisse Senetleri Sizi Zengin Yapabilir – Sonuç

Umarım bu hisse senetlerinin 2021’de size bir servet kazandıracağını ve çeşitli farklı yatırımcılar için iyi bir satın alma olabileceğini göstermişizdir..

Özetlemek gerekirse, görebileceğiniz gibi, bu hisse senetleri, onları konumlandıran güçlü temel unsurlara ve yıl içinde ve önümüzdeki yıllarda güzel bir şekilde hızlanabilen hisse senetlerine sahiptir..

Yatırım yapmaya yeni başlayan biriyseniz ve iyi sonuç verebilecek daha güvenli bir hisse senedine bağlı kalmak istiyorsanız, Facebook (FB) gibi bir hisse senedi ideal ilk yatırımınız olabilir. Bu, size daha sağlam bir istikrar parçası sağlamakla birlikte büyümeye devam edecek gibi görünmektedir..

Daha gelişmiş yatırımcılar için veya yeni başlayan bir yatırımcıysanız, ancak yükselen ve gelecek hisse senetlerine bakmaktan daha emin hissediyorsanız, kenevir endüstrisi 2021’de girmek isteyebileceğiniz bir yoldur ve Cresco Labs Inc’e eklenecek bir hisse bırakarak. çeşitli koleksiyonunuz.

Bu hisse senetlerinin geçmiş bir geçmişi olmasına rağmen, bu hisse senedinin büyüme açısından nereye gittiğini ve elde ettiği finansal teslimatları iyi bir şekilde anlamanızı sağlar, ancak geçmiş hisse senetlerinin tamamını dikkate almamak akıllıca olacaktır. tüm umutları bu iletilen bilgiye bağlamak için. Tüm hisse senetleri kendi risk unsurlarına sahip olduğundan, seçtiğiniz hisse senetlerine yatırım yapmadan önce ek araştırma yapmanız şiddetle tavsiye edilir..

Buna ek olarak, herhangi bir hisse senedine yatırım yaparken finansal araçlarınıza yatırım yapmanız da şiddetle tavsiye edilir..

eToro -% 0 Komisyonla En İyi Hisse Senetlerini Satın Alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Daha fazla oku:

2021’de En Büyük 15 Hisse Ne Patlayacak??

2021’de Alınacak En İyi 100 FTSE Hisse Senedi

Şimdi Satın Alınacak En İyi Hisse Senetleri Nasıl Seçilir

2021’de İngiltere’den Alınacak 10 Hisse Paranızı İkiye Katlayabilir

Cazip Bir Gelir Akışı Sağlayan Şimdi Satın Almak İçin 7 İngiltere Temettü Hisse Senedi

Lütfen Unutmayın: Geçmiş performans gelecekteki performansın bir göstergesi değildir. Yatırımların değeri yükselebileceği gibi düşebilir. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir fikir, haber, araştırma, analiz, fiyat veya diğer bilgiler genel piyasa yorumu olarak sunulmuştur ve yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Trading Education, herhangi bir öneri, tahmin veya sağlanan diğer bilgilere dayalı herhangi bir yatırımdan kaynaklanan zararlardan sorumlu olmayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me