Zdá sa, že hľadáte najlepšie miesto na nákup kryptomeny.

Musím povedať, že ste na správnom mieste.

V spoločnosti TheMoneyMongers veríme v dôkladný výskum a odporúčanie. A tentokrát sme tiež pochopili vašu potrebu a v posledných týždňoch sme pokračovali v používaní početných búrz s kryptomenami.

Napriek tomu sme prišli so zoznamom spoľahlivých búrz kryptomeny pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.

Pred zdieľaním zoznamu by sme vám však chceli povedať, aké všetky parametre sme si pri výbere týchto výmen ponechali v pamäti:

 • Výmena uptime & prestoje
 • Reputácia spoločnosti & tím
 • Poplatky & štruktúra zliav
 • Likvidita výmeny
 • Systém podpory zákazníkov atď.

Na základe týchto vecí sme teda zostavili tento zoznam búrz, kde môžete nakupovať / predávať kryptomeny a altcoiny nespočetnými rôznymi spôsobmi.

Bez ďalšieho doplnku je tu zoznam:

PS: Vytvorte si účet na 3-4 burzách pomocou tohto zoznamu, aj keď plánujete obchodovať iba na jednej z nich, pretože niekedy kvôli veľkému prílivu nových používateľov tieto burzy pozastavujú nové registrácie, prístup k viacerým burzám je dobrá voľba.

Populárne kryptoburzy Odkazy na rýchly nákup
CEX.io (Všetky krajiny) Vyskúšať
bitFlyer [EÚ, Japonsko, USA] Vyskúšať
Coinbase (Spojené kráľovstvo, USA, Európa, Kanada atď.) Vyskúšať
CoinSwitch (Všetky krajiny) Vyskúšať
Changelly (Všetky krajiny) Vyskúšať
Coinmama (Všetky krajiny) Vyskúšať
Wirex (Európa & UK) Vyskúšať
Binance.je (Spojené kráľovstvo & Európa) Vyskúšať
Binance (Okrem USA) Vyskúšať
LocalBitcoins (Všetky krajiny) Vyskúšať
Bitit (USA, Spojené kráľovstvo, Európa, Austrália, Kanada atď.) Vyskúšať

Najlepší prehľad o výmene kryptomeny

# 1. CEX.io

Obchodné páry dostupné na Fiat
Bitcoin BTC / USD
Ethereum ETH / USD
Hviezdna XLM / USD
XRP XRP / USD
Litecoin LTC / USD
Zcash ZEC / USD
Bitcoinová hotovosť BCH / USD
Pomlčka DASH / USD
Bitcoinové zlato BTG / USD

CEX.io je jednou z najstarších búrz kryptomeny pôsobiacich v tomto priestore od roku 2013. CEX sídli mimo Londýna vo Veľkej Británii, ktorá je považovaná za trochu uvoľnenejšie prostredie pre kryptomeny.

CEX som začal používať v roku 2016 a odvtedy je mojou výmennou burzou za nákup populárnych kryptomien za fiat alebo BTC.

Môžete si tiež kúpiť BTC v rôznych fiat menách od CEX.

Ak však chcete začať pracovať na CEX, musíte sa najskôr zaregistrovať pomocou svojho e-mailového ID a dodržiavať ich pravidlá AML-KYC. Po overení (čo môže trvať až 24 hodín) môžete vkladať a obchodovať pomocou fiat mien ako USD alebo EUR.

Jedna vec, ktorá sa mi na CEX enormne páči, je, že vám umožňuje nakupovať kryptomeny priamo cez vašu kartu Visa / MasterCard, ale predtým musíte svoju kartu overiť (overenie zvyčajne trvá niekoľko hodín). Proaktívne tiež pracujú na vývoji svojej obchodnej platformy s maržou bitcoinu.


Okrem toho je CEX rovnako bezpečný ako Coinbase a má vynikajúce bezpečnostné prvky, ako je dvojfaktorová autentifikácia a zákaznícka podpora 24/7.

Zaregistrujte sa na CEX zadarmo

# 2. bitFlyer

bitFlyer je jednou z najstarších stojacich búrz kryptomeny na svete. V tomto priestore pôsobia od roku 2014 a slúžili miliónom používateľov po celom svete na nákup / predaj kryptomien.

Sú najväčšou burzou v Japonsku a jedinou burzou s licenciou na prevádzkovanie v Japonsku, EÚ a USA (46 štátov vrátane New Yorku)..

Infraštruktúru bitFlyer budujú veteráni z Wall Street pre profesionálnych obchodníkov so všetkými funkciami a výkonom, ktoré by ste od jednej z najväčších svetových búrz očakávali. Pomocou bitFlyer môžete ľahko obchodovať s bitcoinmi, éterom a inými menami na báze 24 × 7 s obrovskými likviditnými fondmi.

bitFlyer k dnešnému dňu dosiahol objem 250+ miliárd dolárov a spoločnosť CryptoCompare je klasifikovaná ako burza „AA“. BitWise ich tiež zaradil do zoznamu top 10 búrz so skutočnými objemami s rôznymi typmi objednávok a štruktúrami konkurenčných poplatkov, ktoré máte k dispozícii..

Bankové vklady a bankové prevody sú na bitFlyer prijateľné a dajú sa občas použiť, kedykoľvek chcete kúpiť kryptomeny ako BTC, ETH, ETC, LTC, & BCH, tak na čo ešte čakáš, vyskúšaj to.

Zaregistrujte sa na bitFlyer zadarmo

# 2. Coinbase

 • Krajiny poskytujúce služby: Coinbase slúži 42 krajinám.
 • Podporovaný Fiat: USD, EUR, GBP (prostredníctvom SEPA)
 • AML / KYC požiadavky: Vyžaduje sa povinná AML / KYC

Coinbase je jednou z najstarších stálych a najlepších bitcoinových búrz, z ktorej môžete nakupovať / predávať populárne kryptomeny. Bola založená v roku 2012 a od tej doby pomohla viac ako 10 miliónom používateľov dostať sa na cestu kryptomeny.

Burza sídli mimo USA a slúži zákazníkom vo viac ako 90 krajinách. Najmä ak ste z USA, Veľkej Británie, Kanady, Singapuru, Austrálie atď.

Coinbase broker podporuje BTC, ETH, BCH, & LTC odteraz.

Ale bude to lepšie:

Ďalšou dobrou vecou s touto najobľúbenejšou kryptoburzou je, že vám umožňuje obchodovať populárne kryptomeny ako BTC, ETH, LTC, ETC, BCH atď. Proti fiat párom.

Takže ak ste niekým, kto chce nakupovať bitcoiny za fiat meny ako USD, EUR atď. Alebo chcete obchodovať BTC za fiat, je tu miesto, kam ísť !!

Na záver môžu noví používatelia Coinbase získať ďalší bonus 10 $ v BTC keď sa zaregistrujú pomocou tohto odkazu a urobia transakciu minimálne 100 dolárov !!

Zaregistrujte sa zdarma Coinbase

# 4. CoinSwitch

CoinSwitch je agregátor výmeny kryptomien, ktorý sa pripája na rôzne burzy ako Bittrex, Binance, KuCoin atď., Aby vám priniesol likviditu pre váš obchod kryptomena.

A dobré na tom je, že nevyžaduje, aby ste si vytvorili účet alebo zaregistrovali sa na akejkoľvek burze, dokonca ani na CoinSwitch..

Okrem toho môžete vidieť, aké najlepšie ponuky máte k dispozícii pre konkrétny pár kryptomien, s ktorým chcete obchodovať.

Takže stačí kúpiť, predať, obchodovať s viac ako 300 kryptomenami, altcoinmi, tokenmi ako Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) atď. Pomocou CoinSwitch.

Vyskúšajte CoinSwitch teraz

# 5. Changelly

Changelly je služba okamžitej výmeny / výmeny kryptomeny, vyžaduje však, aby ste sa zaregistrovali pomocou svojho e-mailového ID.

Môžete to však jednoducho obísť pomocou aliasového e-mailového ID a na oplátku získate prístup k celej auditovateľnej histórii transakcií vo vašom účte Changelly..

Toto je jeden z najjednoduchších spôsobov, ako priamo zameniť kryptomeny bez toho, aby vás to rozbúrili knihy objednávok. Changelly teraz podporuje viac ako 130 kryptomien a jeho používateľské rozhranie považujem za celkom čisté, aby to pochopil aj noob. Môžete si tiež prečítať našu špecializovanú recenziu na službu Changelly Exchange Service.

A bude to lepšie:

Účtujú si pomerne nízky provízny poplatok (0,25%) a ponúkajú najlepšiu dostupnú sadzbu v okamihu dokončenia transakcie.

Vyskúšajte teraz Changelly

# 6. Coinmama

Obchodné páry dostupné na Fiat
Bitcoin BTC / USD
Ethereum ETH / USD
ADA ADA / USD
XRP XRP / USD
Litecoin LTC / USD
QTUM QTUM / USD
Bitcoinová hotovosť BCH / USD
Ethereum Classic ETC / USD

Chcete kúpiť / predať viac rôznych kryptomien?

Mali by ste sa pozrieť na Coinmama – najlepšie miesto na nákup kryptomeny.

Coinmama je nepochybne najjednoduchší a najrýchlejší spôsob nákupu kryptomien za fiat z rôznych krajín po celom svete.

Služba je aktívna od roku 2012 a slúži už miliónom zákazníkov, takže sa nemusíte obávať ich spoľahlivosti.

Nakupujte kryptomeny priamo za pár minút pomocou svojich kreditných / debetných kariet Visa alebo MasterCard, ale predtým sa musíte zaregistrovať v Coinmame a dokončiť overenie (overenie zvyčajne trvá niekoľko hodín, až keď zadáte svoje dokumenty)

Virtuálne teda môžete nakupovať kryptomeny (8 kryptomien) v akejkoľvek mene prostredníctvom svojej debetnej / kreditnej karty cez Coinmama takmer okamžite.

Zaregistrujte sa na Coinmama zadarmo

# 7. Wirex

Wirex je ďalšia služba, ktorú môžete použiť, ak máte záujem o populárne kryptomeny ako BTC, ETH, LTC, XRP, DAI.

Táto služba je renomovaná, pretože funguje od roku 2015 mimo Londýna vo Veľkej Británii. Je zaujímavé, že kryptomena je prepojená s plnohodnotným bankovým účtom pôsobiacim v Británii a Európe, ktorý využíva kryptomeny..

Vydáva tiež krypto debetné karty, ale jeho hlavným USP je ľahká výmena vašich fiat peňazí za kryptomeny.

Kryptobankový bankový účet je regulovaný a umožňuje vám udržiavať viac mien vrátane bitcoinu, USD, EUR, GBP. Môžete si tiež doplniť účet fiat menami z iných bankových účtov a kúpiť z neho kryptomeny.

Poznámka: Spoločnosť Wirex tiež začala podporovať krajiny ako Austrália, Hongkong, Malajzia, Singapur, Južná Kórea a Taiwan. Tiež pri použití debetnej karty Wirex, získate 0,5% cashback v bitcoinoch.

Vyskúšajte zadarmo Wirex

# 8. Binance.je

Binance.je (burza Binance Jersey) je sesterská burza Binance zahájená špeciálne pre obyvateľov Veľkej Británie a Európy, ktorá im pomáha nakupovať BTC, BNB, LTC, ETH alebo BCH vo fiat menách ako EUR alebo GBP.

Na tejto burze samozrejme musíte absolvovať KYC, ale proces je o niečo jednoduchší ako pri iných burzách. Takže ak ste obyvateľom Európy alebo Veľkej Británie, ktorí chcú nakupovať kryptomeny v ich fiat menách, Binance je spôsob, ako ísť !!

Binance.je

# 9. Binance

Už máte BTC alebo ETH a chcete obchodovať s inými kryptomenami?

Musíte teda vidieť výmenu kryptomeny Binance.

Burza kryptomien Binance ovládla trh v roku 2019 a pravdepodobne tak urobí aj v roku 2020.

Binance je burza iba pre kryptomeny, kde môžete obchodovať so stovkami tokenov a kryptomien vkladom mien podobných BTC alebo ETH.

Binance začala v roku 2017 z Číny a teraz sa stala najväčšou kryptoburzou z hľadiska likvidity a používateľov.

Jedná sa o burzu kníh objednávok, kde môžu kryptoví nadšenci ako vy zadávať ponuky v reálnom čase a využívať ďalšie pokročilé funkcie vytvárania grafov.

Pri výmene Binance nemusíte absolvovať prísnu kontrolu KYC, ale ak si chcete vychutnať vyššie limity pre výber, mali by ste absolvovať jednoduché overenie Binance.

 • Overený účet: vyberte 100 BTC za 24 hodín
 • Neoverený účet: vyberte 2 BTC za 24 hodín

A nakoniec, pokiaľ ide o obchodné poplatky, Binance je jednou z nákladovo najefektívnejších obchodných platforiem, pretože účtuje iba 0,1% ako obchodný poplatok, v ktorom tiež môžete získať zľavu až 50%, ak sa rozhodnete zaplatiť obchodný poplatok v Binance Coin ( BNB), podľa daného rozvrhu.

Zaregistrujte sa na Binance teraz

# 10. LocalBitcoins

LocalBitcoins alias LBC, ako naznačuje jeho názov, je výmena peer-to-peer iba za bitcoiny, kde môžete stretnúť skutočných kupujúcich / predávajúcich bitcoinov vo viac ako 200 krajinách.

Môžete ich stretnúť online alebo offline podľa ponuky nákupu / predaja, s ktorou sa rozhodnete spolupracovať, a služba je momentálne prítomná vo viac ako 15 000 mestách po celom svete..

Okrem toho je to služba založená na úschove, takže sa nemusíte obávať toho, že by niekto utiekol s vašimi bitcoinmi, pretože sú zadržiavané v úschove..

A jeho poplatok za úschovu je tiež tak nízky ako 1%, čo je podľa mňa úplne spravodlivé pre dohľad nad obchodmi s bitcoinmi na jeho platforme..

Tak na čo čakáš?

Vytvorte si účet LocalBitcoin teraz

# 11. Bitit

Spoločnosť Bitit má sídlo mimo Francúzska a v tomto priestore pôsobí od roku 2015.

Jediným cieľom spoločnosti Bitit je uľahčiť bezproblémový nákup kryptomien a k tomu majú na svojej platforme integrovaných 10+ fiat mien a 15+ kryptomien..

Pri používaní služby Bitit môžete použiť rôzne spôsoby platby, ale najobľúbenejšími spôsobmi sú bankový prevod a kreditné karty.

Takže ak ste niekto, kto chce rýchlo kúpiť bitcoin alebo iné kryptomeny v krajinách ako Veľká Británia, Európa, Austrália, Kanada, Francúzsko atď., Môžete si pozrieť Bitit.

Vyskúšajte bitit

Teraz k tebe

Viem:

Výber slušnej burzy s kryptomenami môže byť náročná úloha vzhľadom na skutočnosť, že máme toľko možností.

Pamätajte však:

Nemali by ste sa slepo spoliehať na žiadnu burzu a pred rozhodnutím by ste si mali vždy skontrolovať jej bezpečnostné opatrenia, likviditu, ponuku mincí, zákaznícku podporu.

Viem, že niektorí z vás si možno myslia, ako viete o zákazníckej podpore?

Využili sme všetky tieto burzy a potvrdili sme to aj prostredníctvom najlepších spätných väzieb o kryptomenách prostredníctvom Redditu..

Niektorým z vás môžu chýbať výmeny ako Kraken a BitStamp, ale prepáčte, príliš som ich nepoužil, preto som ich tu neuviedol..

Ďalej dúfam, že ste dosť chytrí na to, aby ste svoje kryptomeny neudržiavali na týchto burzách, pretože žiadna burza nie je pre úložisko kryptomien bezpečná..

Zaobstarajte si tiež hardvérovú peňaženku ako Ledger Nano X alebo Trezor, ktorá vám pomôže ušetriť 90% týchto kryptomien, ktoré si chcete kúpiť.

Predtým, ako skončíme, chcem odpovedať na niektoré z nich Časté otázky rýchlo?

 • Aká je najlepšia burza kryptomien pre začiatočníkov?

Cex.io a Changelly sú najlepšou burzou kryptomien pre začiatočníkov. Ich systém podpory je tiež navrhnutý tak, aby pomohol začiatočníkom začať s kryptovaním.

 • Aká je najlepšia burza kryptomien na denné obchodovanie

Binance je najlepšia kryptoburza pre denné obchodovanie. Má najvyššiu likviditu na trhu a to je to, čo potrebujete, keď robíte denné obchodovanie.

 • Čo je najlepšia burza kryptomien v USA a Veľkej Británii & India?

Pre USA-Coinbase Pro, Veľká Británia & USA- CEX.io a pre Indiu- Wazirx jedli najlepšie kryptoburzy, kde môže ktokoľvek ľahko obchodovať s kryptomenami

Na záver dúfam, že tento zoznam vám pomôže zvoliť správnu burzu; Odporučil by som vám mať účet aspoň na 4-5 burzách, pretože diverzifikácia z hľadiska búrz je tiež vynikajúcim spôsobom, ako minimalizovať riziko.

Ale aj tak sa s nami podeľte o to, ktorú burzu si nakoniec vyberiete?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector