11 lukratívnych bitcoinových a kryptopridružených programov, o ktorých potrebujete vedieť – 2020

Bitcoinové a kryptopridružené programy ponúkajú účinný spôsob, ako speňažiť svoje konkrétne krypto publikum. Či už prevádzkujete populárny blog, spravodajské webové stránky, kanál YouTube alebo účet na Twitteri, kryptopridružené programy môžu priniesť opakujúci sa tok výnosov, na ktorý sa môžete spoľahnúť ešte mesiace a niekedy aj roky.. 

Bohužiaľ existujú stovky programov. Pokúšať sa nájsť tie najlepšie je mimoriadne časovo náročný proces. Náš tím výskumníkov našťastie urobil za vás všetku tvrdú prácu! Strávili sme hodiny a hodiny prehľadávaním internetu najlepších bitcoinových a krypto affiliate programov. Táto príručka odhaľuje naše zistenia.

Top 11 kryptopridružených programov

kryptopridružený program cryptohopper

1. CryptoHopper

CryptoHopper je automatizovaný kryptoobchodný robot, ktorý je možné použiť na rôznych burzách. Softvér umožňuje intuitívne nastaviť obchodné stratégie, spätne ich otestovať na historických údajoch a zarobiť peniaze obchodom na kryptotrhoch. Náš tím vo veľkej miere využíval partnerský program CryptoHopper a je výkonný. Zarábali sme stovky dolárov mesačne pomocou nášho pridruženého odkazu iba od spoločnosti jediný blogový príspevok!

Pokladňa niektoré z Štatistiky pridruženého programu CryptoHopper tu. Za posledných pár rokov vyplatili pobočkám viac ako 250 000 dolárov a ich výrobky propaguje viac ako 10 000 ľudí. Tieto štatistiky hovoria samy za seba.

V priebehu rokov tím mierne znížil výplaty províznych predajcov, ale stále stojí za to vidieť, že budete dostávať výplaty mesiac čo mesiac, pretože CryptoHopper je predplatený produkt. Nižšie môžete vidieť, ako niektoré pridružené spoločnosti propagujú produkt prostredníctvom videí so vzdelávacím obsahom.

Partnerský program HaasOnline

2. HaasOnline

HaasOnline je jednou z najpopulárnejších automatizovaných obchodných platforiem pre pokročilých obchodníkov a má osvedčené výsledky od roku 2014. Podobne ako Cryptohopper, aj tu funguje HaasOnline ako obchodný robot, ktorý môže za vás automaticky obchodovať pomocou výnosných obchodných stratégií. Tento nástroj podporuje viac ako 22 búrz a dá sa s ním obchodovať na všetkých burzách.

Partnerský program HaasOnline je tiež mimoriadne konkurenčný. K dnešnému dňu vyplatila pridruženým spoločnostiam, ktoré propagujú jej výrobky, viac ako 1 216 962 dolárov. Ak máte publikum obchodníkov s kryptomenami, ktorému hľadáte propagáciu produktov, jedná sa o pridružený program, ktorý musíte skontrolovať..


Dnes sa do programu HaasOnline zaregistrovalo viac ako 8 000 pridružených spoločností. Priemerná výplata provízie je 72 dolárov. Pozrieť sa ďalej do HaasOnline pridružený program tu.

krypto affiliate program paxful

3. Paxful 

Paxful je platforma, ktorá vám umožňuje nakupovať a predávať bitcoiny. Investovali značné množstvo času a prostriedkov spoločnosti do zavedenia ich partnerský program to je pre pridruženú spoločnosť mimoriadne výhodné. 

S pridruženým programom Paxful získate 50% z poplatkov za výmenu vždy, keď jeden z vašich odporúčaných zákazníkov zakúpi bitcoin prostredníctvom platformy. Môžete tiež poslať správu ich tímu a požiadať o vyplatenie, keď aj vaše pobočky predávajú bitcoiny.

Ďalšou výkonnou funkciou programu Paxful je, že dostanete provízie 10% za províziu, keď si používatelia odporúčaní na 2. úrovni zakúpia bitcoin. To znamená, že môžete zamestnať ďalšie pridružené spoločnosti, aby sa zapojili do programu sprostredkovania Paxful, a zarábať, keď si ich odporúčaní zákazníci zakúpia bitcoin. Toto je v odbore veľmi jedinečné a umožňuje vám vybudovať armádu pridružených spoločností.

bitcoin affiliate program cryptotrader.ax

4. CryptoTrader.Tax

Odkedy IRS zaviedol svoje oficiálne daňové usmernenie pre kryptomenu a začal tvrdo zakročiť na kryptoinvestorov, krypto daňové kalkulačky sa stali nástrojom vo výzbroji mnohých obchodníkov. Jednoduchým pripojením výmenných účtov pomocou kľúčov API alebo importom CSV môžu používatelia kliknutím na tlačidlo vygenerovať potrebné daňové správy na základe svojich historických údajov. Tieto správy je možné importovať do služby TurboTax alebo poslať daňovému odborníkovi.

CryptoTrader.Tax ponúka 25% doživotný provízny pridružený program – najlepší v daňovom priemysle. To znamená, že akonáhle niekto klikne na váš odkaz a stane sa zákazníkom, získate pasívny príjem za každý rok, keď vygeneruje svoje daňové správy!

Okrem provízie váš partnerský odkaz poskytuje ľuďom automaticky zľavu 10%, takže majú motiváciu preklikávať sa pomocou vášho partnerského odkazu. Môžete sa dozvedieť viac o CryptoTrader.Tax pridružený program tu.

V príklade nižšie môžete vidieť, ako youtuberi využívajú affiliate program.

Partnerský program bitcoin IRA

5. Bitcoin IRA

Dnes viac ako 50 000 držiteľov bitcoinov a kryptomien používa bitcoinovú IRA na držanie kryptoaktív na svojich dôchodkových účtoch.

Nie je žiadnym tajomstvom, že investovanie prostredníctvom dôchodkového účtu môže mať za následok obrovské výhody v oblasti daňových úspor. Vďaka tomu je držanie bitcoinu a ďalších kryptomien prostredníctvom účtu IRA mimoriadne atraktívne pre dôvtipných investorov, ktorí chcú chrániť svoje bohatstvo pred daňovým úradníkom..

The Partnerský program bitcoin IRA umožňuje zarobiť až 75 dolárov za každého sprostredkovaného zákazníka, ktorý sa zaregistruje na bitcoinový účet IRA. Vďaka 30-dňovému trvaniu súborov cookie a objemu transakcií viac ako 400 miliónov predstavuje program dobrú voľbu pre niektorých pridružených marketingových pracovníkov.

Partnerský program CoinRule

6. CoinRule

Keď čoraz viac retailových investorov začína nakupovať a predávať kryptomeny, neustále hľadá automatizovanejšie riešenia, ktoré by im pri obchodovaní pomohli. CoinRule je platforma, ktorá vám umožňuje vytvárať automatizované obchodné riešenia bez potreby kódovania.

Môžete si vybrať z viac ako 150 pravidiel, ako napríklad stop loss, vyváženie trendov, špičkový denný výkon a ďalšie.

The Partnerský program CoinRule ponúka 20% opakujúce sa provízie z plánov pridruženým spoločnostiam. Je to vynikajúci program pre pridružené spoločnosti, ktoré majú krypto publikum a ktoré majú radi automatické obchodovanie!

bitcoinový pridružený program

7. Bybit

Bybit je derivátová kryptomenová burza, ktorá sa v poslednom čase zvyšuje na popularite. Pravdepodobne ste ich už videli na Twitteri, YouTube alebo na webe, ak ste vôbec pripojení k odvetviu. Dôvod, prečo ste ich videli: ich pridružený program je jedným z najlepších a ich pridružené spoločnosti zarábajú pekné peniaze propagáciou novej burzy derivátov..

Partnerský program Bybit vám umožňuje získať províziu pre ľudí, ktorých odporúčate, ako aj pre ľudí, ktorých odporúčate, ktorí odporúčajú iných ľudí. Je to systém pyramídového typu, ktorý môže dosahovať výsledky. 

Môžete sa dozvedieť viac o Partnerský program Bybit tu.

krypto sprostredkovací program coinbase

8. Coinbase 

Keďže ide o takúto značku v priemysle, je zrejmé, že Partnerský program Coinbase môže priniesť výsledky pre promotérov. Coinbase je často prvou spoločnosťou, ktorá pripojí ľudí do sveta kryptomeny. Je rozumné túto skutočnosť využiť vo svoj prospech.

Partnerský program ponúka 50% províziu za všetky poplatky za obchodovanie počas prvých 3 mesiacov, keď je používateľ na Coinbase.com. Počet ľudí, ktorých môžete odporučiť, nie je nijako obmedzený.

Ak chcete začať, musíte sa do programu prihlásiť vyplnením tento formulár. Po schválení môžete začať propagovať pomocou vlastného prepojeného odkazu. Tento program má tiež možnosti prehľadného sledovania kampaní a prehľadov pridružených spoločností.

trezor krypto affiliate program

9. Trezor

Ďalším menom domácnosti v krypto svete – Trezor je hardvérová peňaženka, ktorá vám umožní bezpečne uložiť vaše kryptomeny offline. Trezory sú všade a jedným z dôvodov, prečo odporúčame tento pridružený program, je práve táto skutočnosť! Konverzia publika na zákazníkov je oveľa ľahšia, keď si značka vybudovala dôveryhodnosť.

The Partnerský program spoločnosti Trezor ponúka províziu za odporúčanie 12-15%. Jedna vec, ktorú na tomto pridruženom programe milujeme, je to, že môže platiť v bitcoinoch. 

Hardvérové ​​peňaženky sú základom v strednej a vyspelej sfére kryptomien. Ak máte publikum, ktoré je v tejto fáze, môže to byť vynikajúci affiliate program, ktorý môžete využiť. Rovnako ako iné vyššie uvedené, bohužiaľ nemá súčasť predplatného, ​​takže nevytvára pasívny tok príjmu.

Partnerský program Kucoin

10. Kucoin

Kucoin je jednou z najpoužívanejších búrz kryptomeny na svete. Podľa ich stránok je každý štvrtý držiteľ kryptomeny na celom svete v spoločnosti Kucoin. Toto poskytuje pridruženým spoločnostiam skvelú príležitosť propagovať platformu a zarábať peniaze pomocou Partnerský program Kucoin.

Pridružené spoločnosti Kucoin môžu dostávať 30 – 50% z poplatkov za obchodovanie v závislosti od počtu jednotlivcov, ktorí sa na platformu dostali. Toto je jedna z najkonkurencieschopnejších partnerských kurzov na burze na trhu. Pretože partnerský program spoločnosti Kucoin je stále taký nový, musíte sa zaregistrovať ako registrovaný partner manuálne. Môžete sa zaregistrovať a zaregistrovať práve tu.

premenlivo pridružený program

11. Changelly

Používaná viac ako 2 miliónmi ľudí, Changelly je populárna burza kryptomien, ktorá ponúka 24-hodinovú podporu živého chatu a viac ako 150 kryptomien. Vďaka transparentnej štruktúre poplatkov a užívateľsky prívetivej platforme to môže byť skvelá výmena na propagáciu pre pokročilejšie krypto publikum, ktoré hľadá alternatívy k Coinbase, Binance atď.. 

Ešte lepšie je Partnerský program Changelly je dosť lukratívne. Za všetkých odporúčaných používateľov ponúkajú 50% provízie. Tento pridružený program prilákal popredné krypto média ako CoinTelegraph, Coin Market Cap, Coin Gecko a ďalšie, aby propagovali Changelly prostredníctvom tohto pridruženého programu. Ak prevádzkujete mediálne vlastníctvo, môže to byť skvelá voľba. Majú tiež widget, ktorý je možné nainštalovať priamo na vaše stránky a ktorého cieľom je zvýšiť počet konverzií. 

Záver

To je zatiaľ všetko! Náš tím bude naďalej monitorovať rôzne ďalšie kryptomeny pridružené programy a bude ich dopĺňať, keď ich identifikujeme. Nezabudnite to skontrolovať tak často. Ak prevádzkujete partnerský program pre kryptomeny, neváhajte kontaktovať náš tím. Radi to skontrolujeme a ak je dosť dobré, pridajte ho do tohto blogového príspevku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map