Je pochopiteľné, že sa vám niektoré nástroje nepáčia, aj keď sú dobré alebo zlé.

To sa môže stať s kýmkoľvek, a hlavne to platí v kryptosfére, keď máte toľko možností na výber.

Z nejakého dôvodu to vyzerá, že s nástrojom 3Commas nie ste spokojní a hľadáte alternatívu.

Musím povedať, že ste na správnom mieste, pretože počas posledných niekoľkých týždňov som mal to šťastie, že som otestoval niektoré z alternatív 3Commas..

Rád by som sa s vami podelil o svoje zistenia v tomto príspevku, aby ste mohli efektívne dokončiť svoju náležitú starostlivosť. Tu je teda môj zoznam:

3Commas bezplatná alternatíva

Tu sú najlepšie alternatívy služby 3commas a všetci títo konkurenti 3commas sú dosť dobrí na to, aby splnili vaše zámery obchodovania:

# 1. Pionex

Vyskúšajte robota Pionex Grid Trading bez rizika podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Zaregistrujte Pionex pomocou tohto odkazu
 • Stiahnite si aplikáciu Pionex, v hornej časti hlavnej stránky sa zobrazí banner Zisk, stratte naše.
 • Postupujte podľa krokov v kampani a prevedie vás vytvorením prvého mriežkového obchodného robota na Pionexe. Spoločnosť Pionex pokryje stratu, ak z tohto robota nejaké existuje, a vy môžete z tohto robota brať všetky zisky. Páni!!

Pionex je jednou z prvých búrz na svete so zabudovanými obchodnými robotmi, ktorí sú tiež ZDARMA. Agreguje likviditu od spoločností Binance a Huobi Global a je jedným z najväčších sprostredkovateľov spoločnosti Binance.

Ako jeden z najväčších sprostredkovateľov Binance poskytuje Pionex hlbokú likviditu, ktorá agreguje likviditu Binance a Huobi Global spolu s vlastnou likviditou z burzy Pionex.

Okrem hlbokej likvidity poskytuje Pionex 12 bezplatných obchodných robotov, pomocou ktorých môžu používatelia automatizovať svoje obchodovanie nepretržite bez toho, aby vždy kontrolovali trhy..

Niektoré vynikajúce vlastnosti Pionexu sú:

 • Pionex poskytuje 12 bezplatných obchodných robotov pre retailových investorov.
 • Poplatok za obchodovanie je najnižší v porovnaní s väčšinou hlavných búrz. Poplatok za obchodovanie na Pionexe je 0,05% pre tvorcov a príjemcov.
 • Grid Trading Bot je jedným z najpopulárnejších obchodných robotov na pionexe. Umožňuje obchodníkom nakupovať nízko a predávať vysoko v konkrétnom cenovom rozpätí.
 • Páková mriežka Bot poskytuje až 5-násobnú páku.
 • Robot Spot-Futures Arbitrage pomáha retailovým investorom dosiahnuť pasívny príjem s nízkym rizikom. Odhadovaný výnos pre túto stratégiu je 15 ~ 50% APR.
 • Pionex tiež vydal jeden z najlepších tokov pákového efektu na kryptotrhu.
 • Terminál Smart Trade navyše umožňuje obchodníkom nastaviť stop-loss, profitovať a sledovať v jednom obchode. Spoločnosť Pionex bola udelená americkou licenciou FinCEN MSB (Money Services Business).

Vyskúšajte Pionex teraz


# 2. Kvadrant

Inovujte na Quadency Pro ZADARMO podľa týchto jednoduchých krokov

 1. Registrovať & prihlasovacie kvadrant pomocou tohto odkazu.
 2. Ďalej pripojte svoj existujúci výmenný účet alebo nový výmenný účet, napríklad (Binance, Kucoin, Liquid, OKeX) s kvadrantom s ľubovoľnou výškou vkladu.
 3. Vykonať 1 manuálny alebo automatizovaný obchod s robotmi s výmenou partnerov z Quadency.

Po úspešnom vykonaní obchodu sa váš účet automaticky inovuje na Pro ZDARMA (v hodnote 49 dolárov) približne do 1 hodiny, čo spustí potvrdenie e-mailom.

Chcete niečo ešte integrovanejšie a ľahšie použiteľné?

Obráťte sa na kvadrant.

Quadency je inteligentnejší spôsob správy a obchodovania s vašimi kryptomenami, čo z neho robí slušnú alternatívu 3Commas.

Rovnako ako 3Commas, aj vy môžete dosiahnuť desať populárnych kryptomien a zašpiniť si ruky nad 880+ obchodovateľnými kryptomenami, ktoré tiež automatizovaným spôsobom.

Okrem toho získate pokročilé nástroje na vytváranie grafov a indikátory na formulovanie svojich stratégií TA, v ktorých vám môžu zabudované roboty v Quadency pomôcť vykonať.

 • Chcete si to pozrieť do hĺbky? Vyskúšajte našu kompletnú kontrolu Kvadencie !!

Obzvlášť sa mi páči ich funkcia spätného testovania, čo znamená, že to robíte na základe údajov a čísel namiesto toho, aby ste to fotili v tme.

Vyskúšajte Quadency

# 3. TradeSanta

Slogan TradeSanta je automatické obchodovanie s kryptami, ktoré je jednoduché. Toto je do veľkej miery vysvetľujúce a naznačuje, že TradeSanta je krypto robot na obchodovanie a alternatíva k 3Commas.

Podstatná je však jeho schopnosť spojiť sa so štyrmi hlavnými kryptoburzami, ako sú – Binance, Bittrex, HitBTC, Bitfinex, ktoré vám pomôžu s nimi obchodovať súčasne..

Rovnako ako 3Commans, aj vďaka TradeSanta sa môžete na týchto štyroch burzách stať všadeprítomnými, aby ste mohli formulovať a vykonávať svoje obchodné stratégie.

Teraz nebude použitie kryptoobchodovania TradeSanta pre vás prácou na plný úväzok a využijete dlhé a krátke stratégie, ktoré je možné implementovať s veľkým objemom obchodovania bez akýchkoľvek sklzov..

Vyskúšajte TradeSanta teraz

# 4. Kryptohopper

Čo tak vedieť ešte jednu alternatívu k 3Commas?

Predstavím vám Cryptohopper. Cryptohopper je o niečo lepší ako 3Commas, pretože je nabitý kompletnými obchodnými nástrojmi odvetvia, aby čo najlepšie využil vaše automatizované obchodovanie s kryptami.

Môžete použiť 130 indikátorov Cryptohopperu na jedno kliknutie, kopírovať odborných obchodníkov, sledovať stop-loss alebo získať zisk a oveľa viac na desiatich kryptoburzách súčasne.

Pomocou Cryptohopperu je veľmi možné simulované obchodovanie, abitrage na desiatich kryptoburzách a skrat niektorých populárnych kryptomien..

Na záver ich chlieb & maslo spätne testuje historické údaje, takže sa vám nepáči, že obchodujete pomocou nástroja noob.

Vyskúšajte Cryptohopper teraz

# 5. Krevety

Ak neobchodujete často a vaša stratégia je väčšinou zameraná na HODL, mali by ste si zvoliť spoločníka Shrimpy.

Poviem ti prečo !!

Určite je Shrimpy alternatívnym robotom 3Commas, a preto ho tu uvádzam. Ale je to robot špeciálne navrhnutý pre správu portfólia, indexáciu, rebalancovanie a strategické spätné testovanie.

Iba HODL je starý spôsob, ale HODL s úpravami vyváženia, ktoré poskytuje spoločnosť Shimpy, je nový spôsob, ako maximalizovať svoje kryptomeny.

Vytvorte si vlastné indexové fondy, vykonajte ich spätné testovanie a automatizujte ich na vykonávanie na viac ako 10 kryptoburzách.

Vyskúšajte Shrimpy Now

# 6. Zignaly

Zinglay je ďalší robot ako 3Commas a nedávno začal mať slušnú trakciu.

Doteraz som v mojej komunite párkrát počul jej názov. Zatiaľ som to nepoužil, ale pri počiatočnej kontrole to vyzerá pôsobivo.

Tu som našiel:

Zignaly je nástroj pre obchodníkov s kryptomenami, ktorí chcú automatizovať svoje obchodné stratégie. Využite svoje stratégie na TradingView na outsourcing Zignaly, aby pre vás obchodoval na piatich hlavných kryptoburzách, ako sú Binance, Bittrex, Poloniex, KuCoin, BitMex.

Týmto spôsobom nastavíte Zignaly ako svoj obchodný terminál, aby ste dosiahli dosah 1 000 kryptomien, s ktorými môžete obchodovať jediným kliknutím na Zignaly..

Vyskúšajte Zignaly teraz

Teraz k tebe

Vy a ja viem, Reddit je prvé miesto, kde ľudia hľadajú bezplatné alternatívy, a poviem vám, že na to neexistujú ľahké odpovede.

Neverím v bezplatné nástroje, a preto som na Reddite nehľadal žiadnu alternatívu spoločnosti 3Commans. Ak chcete, môžete tak urobiť, ale spoliehať sa na bezplatné nástroje v divokom a nestabilnom svete kryptomien nie je rozumné robiť..

Doteraz sa mi podarilo nájsť tieto spoľahlivé alternatívy pre 3Commas a hľadám ďalšie informácie.

Ako som ich našiel, uvediem tu viac alternatív, ale pozor; budú to platené nástroje rovnako ako tie, ktoré sú uvedené vyššie.

A myslím si, že platiť pár dolárov mesačne alebo ročne by nemal byť problém pre serióznych obchodníkov, ktorí chcú mať pokoj na duši slušné výnosy..

To je odo mňa dnes všetko a teraz hovoríte: Ktorý nástroj sa vám páči najviac? Používate na obchodovanie s kryptami nejaký nástroj ako 3Commas? Aká bola tvoja doterajšia skúsenosť?

Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie; tešíme sa na vás &# 128578;

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector