Podcasty bitcoin a kryptomena sú cenným východiskom pre nadšencov a investorov, ktorí chcú získať primárne informácie od vedúcich predstaviteľov odvetvia. Či už ste v aute na dlhú jazdu alebo len chcete rozšíriť svoje vedomosti a znalosti o krypto priemysle, je tu pre vás podcast! Poďme sa ponoriť do ôsmich najlepších podcastov kryptomeny, ktoré by ste mali vyskúšať v roku 2020. 

Pompový podcast

1. Podcast Pomp

Anthony Pompliano, hostiteľ Pompový podcast, je spoluzakladateľom spoločnosti Morgan Creek Digital. Toto je tiež náš obľúbený podcast v zozname. Pomp je vtipný a poučný. Jeho podcast nie je určený iba pre bitcoinerov, ale aj pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o financie a ekonomiku. Anthony mal na svojej šou takmer všetkých špičkových podnikateľov z odvetvia kryptomien. Hostia od CZ (Generálny riaditeľ spoločnosti Binance), David Kemmerer (Generálny riaditeľ CryptoTrader.Tax) Jamesonovi Loppovi, cypherpunkovi. Vďaka viac ako 300 epizódam, z ktorých si môžete vyberať, budete určite zaneprázdnení a získate veľa informácií o svete blockchainu a kryptomeny..

Pompov podcast je pravdepodobne najvplyvnejším na zozname, pričom sa na ňom zúčastňujú špičkoví kryptografickí lídri. Ak si chcete vypočuť generálnych riaditeľov kryptomeny, bude tento podcast tým najlepším na začiatok.

Vyklápací podcast

2. Preklopenie

Clay Collins je hostiteľom Flippening, čo je podcast pre kryptomenu pre investorov. Toto je ďalší z osobných favoritov nášho tímu. Clay je mimoriadne inteligentný a jeho šou je kvalitne spracovaná. Tu sa dozviete o rôznych projektoch na blockchaine, ktoré narúšajú tradičné financovanie. Ak vás zaujíma špekulatívna cena kryptomeny, potom si tento podcast určite získa vašu pozornosť.

Flippening nie je nový podcast a momentálne sedí na viac ako 110 epizódach podcastov Apple. Ak máte čas nazvyš, môžete si sadnúť na hodinové podcasty alebo si vypočuť denné kryptoklipy, aby ste získali prehľad o novinkách.

Nepotvrdený podcast

3. nepotvrdené

Nepotvrdený by Laura Shin je týždenný podcast, ktorého cieľom je rekapitulovať významné titulky správ a vysvetliť ich dôležitosť v krypto priemysle. Patrí medzi popredných novinárov v krypto priestore. Priemerný podcast je pol hodiny, čo vám umožní počúvať po dlhom pondelku. Laura vyrobila 130 podcastov, čo predstavuje zhruba 65 hodín zasväteného krypto obsahu v celom priemysle.

Podcast obsahuje veľa noviniek, ktoré sa dejú v krypto svete. Ak sú pre vás najdôležitejšie udalosti kryptomeny dôležité, budete sa chcieť naladiť na Lauru.

Čo bitcoin urobil podcast

4. Čo urobil bitcoin

Peter Mccormack hostí Čo urobil bitcoin so senzačnými 235 epizódami. Cieľom podcastu je diskutovať o predchádzajúcich udalostiach, ktorými bitcoin prešiel. Odborníci v oblasti blockchainu a bitcoinu sú pravidelne privádzaní, aby diskutovali o kritických témach, takže vám v prostredí blockchainu s rýchlym vesmírom nič neunikne.

Čo urobil Bitcoin, sa odporúča každému, kto má osobitný záujem o bitcoin a chce sa dozvedieť viac o rôznych silách, ktoré zohrávajú úlohu v jeho úspechu.

Príbehy z krypto podcastu

5. Príbehy z krypty

Rozprávky z krypty je bitcoinový podcast hostený Martym Bentom. Marty prináša do vesmíru špičkových influencerov a diskutuje o rôznych témach spojených s bitcoinom. Ak sa stanete fanúšikmi, budete mať viac ako 260 epizód, ktoré môžete dohnať a užiť si ich. Tento štýl podcastov má tendenciu bežať dlhšie ako väčšina relácií a niektoré epizódy trvajú aj dve hodiny. Ak veľa dochádzate, môže to byť ten, ktorý vyskúšate.

To, čo Bitcoin urobil, je opakom príbehov z krypty, pretože táto šou sa zaoberá všetkým, čo sa týka kryptomeny, či už je to litecoin alebo etheruem..

Epicentrum podcast

6. Epicentrum

Epicentrum je skôr firemná blockchainová šou, pretože je tu veľa hostiteľov, napríklad Sebastien Couture, Brian Fabian Crain, Meher Roy, Sunny Aggarwal a Friederike Ernst. Epicentrum jedinečne pojednáva o rôznych dôsledkoch kryptomeny, ktoré iné relácie nepokrývajú, napríklad o sociálnych dopadoch. Podcast beží každý týždeň a obsahuje 300 epizód, vďaka ktorým budete na chvíľu zaneprázdnení. Ak ste na pokraji decentralizovaného financovania, potom je táto šou pre vás ideálna!

Epicenter sa bude zaoberať globalizáciou bitcoinu a jeho použiteľnosť sa líši od krajiny k zemi.

a16z podcast

7. Podcast a16z

Podcast a16z vyrába spoločnosť rizikového kapitálu Andreessen Horowitz. Tento podcast bude určený pre vás, ak sa zaujímate o hedžové fondy a ich úlohu v priemysle kryptomien. S viac ako 250 vystúpeniami určite nájdete niečo, čo sa vám páči. V našom ôsmom zozname podcastov bude a16z najlepším miestom na zoznámenie sa s inštitucionálnymi investíciami, keď budú realizovať svoje myšlienky týkajúce sa špekulácií s kryptomenami.

Podcast sa nezameriava iba na bitcoin, ale skôr na riešenie finančných problémov a nápadov vo svete.

Zlý krypto podcast

8. Zlý krypto podcast

Zlý krypto podcast je ukážka, ktorá sa pokúša pomôcť novým používateľom kryptomeny navigovať vo vesmíre. Joel Comm a Travis Wright moderujú show a diskutujú o problémoch s horúcimi gombíkmi okolo priestoru kryptomeny. Šou sa vyznačuje ľahkým a komickým pohľadom na priemysel, ktorý umožňuje ľahké počúvanie. Majú ohromujúci tristo epizódový podcast, ktorý sa pohybuje okolo hodiny. Na rozdiel od ostatných, ktoré ste videli v tomto zozname, je užitočné začať tento podcast skôr na začiatku ako v najnovšej epizóde.

Hostiteľské duo môže byť tým najlepším miestom pre začatie a osvojenie si kryptomien, ak ste v kryptomene nováčikom..

CryptoTrader.Tax

CryptoTrader.Tax – daňový softvér pre kryptomenu

Začínate s investovaním do kryptomeny len teraz? Či už ste začiatočník alebo dlhoročný veterán, je dôležité mať správne nástroje, ktoré umožnia váš úspech ako investora. Softvér na automatickú registráciu daní pre všetky vaše investície do kryptomeny je nevyhnutnosťou.

CryptoTrader.Tax je a krypto daňová kalkulačka a softvérovú platformu, ktorá vo vašom mene spracúva správy o kryptomene. Softvérová platforma dnes využíva viac ako 30 000 kryptoinvestorov na celom svete a začiatky sú úplne zadarmo!

Vďaka integrácii s hlavnými burzami a platformami umožňuje CryptoTrader.Tax používateľom importovať svoje historické transakcie priamo do svojho účtu. Po importovaní týchto údajov môžu používatelia kliknutím na tlačidlo vygenerovať prehľady kapitálových ziskov a strát a automaticky vyplnený formulár 8949..

Tieto daňové správy, ktoré CryptoTrader.Tax generuje na základe vašich historických údajov, je možné preniesť na vášho daňového profesionála alebo importovať priamo do vášho preferovaného softvéru na registráciu daní, ako je napríklad TurboTax alebo TaxAct.

Ďalšie informácie o tom, ako IRS na daňové účely zaobchádza s kryptomenami, nájdete v našom kompletnom sprievodcovi: Sprievodca daňou z kryptomeny v roku 2020.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me