Bitcoin existuje z jedného dôvodu.

Je tu na to, aby vám poskytla alternatívne prostriedky na zabezpečenie vašej kúpnej sily.

Kúpna sila, ktorú vaša vláda neustále narúša deň čo deň a mesiac čo mesiac.

Ale myslím, že tieto veci už vieš. To by mohol byť dôvod, prečo ste tu tiež na to, aby ste si kúpili nejaké bitcoiny na zaistenie svojej finančnej budúcnosti.

Dovoľ mi povedať ti:

Je to predovšetkým veľké rozhodnutie.

Mali by ste aspoň nakúpiť urážlivo malé množstvo bitcoinov a tentokrát vystúpiť z nuly. Nejde o nákup celého bitcoinu. Môžete si tiež kúpiť zlomok bitcoinu za pouhých 100 dolárov.

V tomto podrobnom sprievodcovi vám pomôžeme kúpiť vaše prvé bitcoiny. V tomto smere využijeme službu Coinbase, ktorá je podľa mňa užívateľsky najpríjemnejšia bitcoinová burza. Sú tiež k dispozícii vo viac ako 100 krajinách a je pravdepodobné, že sú k dispozícii aj vo vašej krajine &# 128578;

Pozrime sa teda, ako na tento účel používať Coinbase:

Ako nakupovať prvé bitcoiny v roku 2020?

Krok 1. Prejdite na Coinbase.com a vyplňte podrobnosti registrácie do Coinbase pomocou svojho e-mailového ID, ako je znázornené na obrázku nižšie. Bonus: Získajte tiež bitcoin v hodnote 10 dolárov, keď dnes na Coinbase nakúpite najmenej 100 dolárov !!

USA, Veľká Británia, Európa, Austrália, Singapur & veľa krajín si môže kúpiť BTC pomocou tejto služby.

Poznámka: Počas tohto procesu majte pri sebe doklady s fotografickým preukazom, pretože bez neho nebudete môcť proces dokončiť, a teda nebudete môcť nakupovať bitcoiny..


Krok 2. Po kliknutí na ikonu „Sing Up“ tlačidlo, uvidíte túto obrazovku s výzvou, aby ste šli skontrolovať doručenú poštu a potvrdili svoj e-mail.

Krok č. Prejdite do svojej doručenej pošty a vyhľadajte poštu z Coinbase. Skontrolujte tiež priečinok so spamom, ak nedokážete nájsť poštu. Akonáhle nájdete poštu, kliknite na „Overiť e-mailovú adresu“ ako je znázornené na nasledujúcom obrázku:

Krok č. Ako kliknete na  „Overiť e-mailovú adresu“ ako je zobrazené vyššie, obrazovka uvedená v kroku č. 2 sa zmení na túto a zobrazí výzvu na zadanie telefónneho čísla, ako je uvedené nižšie. Zadajte telefónne číslo a kliknite na „Poslať kód.“

Krok č. Ako kliknete na „Poslať kód“ uvidíte túto obrazovku nižšie a na svoje telefónne číslo dostanete aj 7-miestny kód. Musíte zadať tento kód na overenie svojho mobilného čísla:

Krok č. 6. Po zadaní kódu kliknite na „Odoslať“, ako je uvedené vyššie, a uvidíte túto obrazovku so žiadosťou o zadanie svojich osobných údajov. Všetky údaje sú povinné.

Krok č. 7. Zadajte všetky podrobnosti, ktoré požadovali, a kliknite na tlačidlo „Pokračovať“, ako je to znázornené na obrázku vyššie.

Krok č. 8. Ďalej uvidíte túto obrazovku so žiadosťou o overenie vašej totožnosti predložením ktoréhokoľvek z relevantných dokumentov, ktoré máte. Rýchlo nahrajte dokumenty, ktoré máte so sebou !!

Poznámka: Zvyčajne sú akceptované štátom vydané ID, ako je vodičský preukaz alebo občiansky preukaz, alebo cestovný pas.

Krok č. 9. V tomto tutoriále použijeme príklad ID fotografie; Môžete však vyskúšať aj iné možnosti. Klikni na „ID fotky“ ako je uvedené vyššie, a na obrazovke nižšie sa zobrazí výzva na nahranie dokumentov.

Krok č. 10. Kliknite na možnosť „Nahrať súbor“ zobrazenú na obrázku vyššie, zobrazí sa táto obrazovka so žiadosťou o nahranie prednej a zadnej strany preukazu totožnosti..

Krok č. 11. Ako kliknete na ‘Ďalej’ ďalej sa zobrazí výzva na nahranie selfie so svojím dokladom totožnosti. Toto je povinný krok a nemôžete ho obísť. Keď to urobíte, vaša totožnosť bude potvrdená o niekoľko minút. Po potvrdení vašej totožnosti vás tiež informujú prostredníctvom e-mailu. Poznámka: Tento krok je zásadný; bez vykonania tohto kroku nebudete môcť kúpiť žiadny bitcoin, buďte preto trpezliví.

Krok č. 13. Po dokončení sa vám môže zobraziť táto obrazovka. Ak sa táto položka nezobrazuje, navrhujem, aby ste sa znova prihlásili do svojho účtu Coinbase pomocou rovnakého e-mailového ID a telefónneho čísla, aby ste videli tento informačný panel:

Krok č. 14. Ďalej kliknite na ikonu „Pridať spôsob platby“ ako je uvedené vyššie, a dostanete sa na ďalšiu obrazovku so žiadosťou o pridanie vhodného spôsobu platby. Táto obrazovka sa môže trochu líšiť v závislosti od vašej krajiny, ale navrhujem zvoliť možnosť kreditnej / debetnej karty, pretože to je najrýchlejší spôsob, ako získať svoje bitcoiny.. Poznámka: Môžete si tiež zvoliť iné metódy tu uvedené.

Krok č. 15. V tomto návode klikneme na možnosť „Debetná karta“, ako je to znázornené na obrázku vyššie, a keď na ňu kliknete, uvidíte túto obrazovku so žiadosťou o pridanie podrobností o karte. Sem zadajte podrobnosti o karte a kliknite na „Pridať kartu“.

Krok č. 16. Na ďalšej obrazovke sa od vás bude vyžadovať overenie karty. Je to pre vašu vlastnú bezpečnosť. Za týmto účelom budete musieť zadať dve najväčšie čiastky zadržané Coinbase. Podrobnosti o tom istom môžete získať nahliadnutím do histórie transakcií vášho bankového účtu. Po zadaní súm kliknite na ikonu „Overiť kartu“ vaša karta bude okamžite overená. Poznámka: Nerobte si starosti, suma zadržaná spoločnosťou Coinbase je vratná.

Krok č. 17. Teraz choďte na možnosť „Kúpiť / Predať“ vľavo hore. Vyberte bitcoin a možnosť platby ako „Visa / Mastercard“ alebo čokoľvek, čo ste pridali predtým, ak ešte nie sú vybrané. Zadajte čiastku v USD alebo miestnej mene, ktorú chcete vymeniť za BTC, ako je to znázornené na obrázku nižšie, a kliknite na tlačidlo „Okamžite nakupujte bitcoiny“ tlačidlo.

Krok č. 18. Ďalej uvidíte túto obrazovku so žiadosťou o potvrdenie nákupu. Stačí kliknúť na ikonu „Potvrdiť nákup“ ako je zobrazené na obrazovke nižšie.

Krok č. 19. Ako potvrdíte, váš nákup BTC bude okamžite úspešný a BTC sa okamžite pripíšu na váš účet Coinbase.

Krok č. 20. Na záver stačí skontrolovať svoj účet Coinbase a overiť, či tam boli pripísané BTC, ako je potvrdené na obrázku nižšie.

Gratulujem !! Dokázali ste to !!

Ako & Kde kúpiť malé množstvo bitcoinu?

Coinbase je miesto, kam ísť, ak si chcete kúpiť malé množstvo bitcoinu. Minimálny limit nákupu je však 2 USD (alebo 2 EUR alebo ekvivalent), preto vám odporúčame kúpiť za minimálne 100 dolárov alebo euro a získať výhodu získania ďalších 10 dolárov v hodnote bitcoinu.

Zaregistrujte sa teraz na Coinbase zadarmo (pred pozastavením registrácie)

Plus Coinbase je dosť rýchly. Ak máte kreditnú / debetnú kartu, použite Coinbase a ak ste z európskeho alebo britského regiónu, môžete použiť prevody SEPA, ale nie sú také rýchle. Podobne aj prenos Swift alebo ACH trvá trochu času, ale sú to dobré možnosti, ktoré môžete vyskúšať, ak chcete.

Ako (vy) nakúpite bitcoin?

Bitcoin sa v dnešnej dobe predáva ako horúci zemiak, najmä na býčích trhoch.

Ale aj na trhu s medveďmi ho niektorí stále kupujú bez ohľadu na cenu. Je to preto, lebo veria v stávkovanie satoshi a myslia si, že BTC bude v budúcnosti obrovský.

Preto teraz dúfam, že rozumiete tomu, ako si môžete kúpiť bitcoin pre seba? Bitcoin je skvelý aj ako darček. Ale každopádne, buď ho chcete kúpiť ako investíciu, alebo ho niekomu darovať, nezabudnite udržiavať svoje bitcoiny v bezpečí.

Na zaistenie bezpečnosti existujú bitcoinové peňaženky na špeciálne účely a niektoré z najbezpečnejších bitcoinových peňaženiek sú tu na vašu kontrolu..

Ak ale hľadáte jediné odporúčanie, navrhujem vám ísť na Ledger Nano X, ktorý predstavuje najnovšiu a najmodernejšiu bitcoínovú hardvérovú peňaženku..

Na záver nikdy nenechávajte svoje bitcoiny na burzách, odkiaľ mince kupujete. Nikdy neznamená, NIKDY.

Žiadna výmena nie je dostatočne bezpečná. Nedávno došlo k hacknutiu aj údajne najspoľahlivejšej kryptoburzy Binance. Takže sa vyhnite tomu, aby ste kryptomeny držali na burzách za každú cenu.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás v sekcii komentárov nižšie. Pri odpovediach na ne sa budeme snažiť. Do tej doby sa naďalej zúčastňujte na bitcoinovej revolúcii s TheMoneyMongers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector