Mnoho ľudí je skeptických, pokiaľ ide o používanie pokročilého softvéru na obchodovanie s kryptami, ako je napríklad jeden bitcoin za deň. Je to pochopiteľné, kvôli volatilnej povahe trhu s kryptomenami budú investície vždy riskantné, najmä pre nových používateľov s malými alebo žiadnymi obchodnými skúsenosťami. Začnime vyšetrením, čo to vlastne jeden bitcoin za deň je a ako táto obchodná platforma funguje.

Čo je jeden bitcoin za deň?

One Bitcoin A Day je softvér na obchodovanie s kryptomenami zameraný na pomoc investorom, ktorí nikdy predtým neobchodovali, dosiahnuť zisky na trhu s kryptomenami.

Obchodný softvér funguje s inteligentnou technológiou podloženou strojovým učením a AI. Jeden bitcoin za deň sa ľahko používa a orientuje sa a je jednou z najlepších obchodných platforiem používaných na trhu s kryptomenami.

Je jeden bitcoin denne legitímny alebo podvod?

Existuje veľa otázok a mýtov týkajúcich sa jedného bitcoinu za deň a jeho legitimity, najmä potenciálu zárobkov pre investorov so záujmom o obchodovanie. Musíme si uvedomiť, že trh s kryptomenami je nestály a časovo citlivý. Aj keď je investičné riziko zvládnuteľné pomocou softvérových algoritmov, vždy tu bude.

 • Noví používatelia môžu vyskúšať ukážku. Ak ste spokojní, na spustenie živého obchodovania je potrebný malý minimálny vklad 250 GBP / 250 EUR.
 • Na ochranu používateľov a investícií pred volatilitou sú zavedené limity vkladov a zastavenia strát
 • Výhru až 88% je možné dosiahnuť využitím maklérov & obchodné signály na platforme. Pre obchodníkov, ktorí vo všeobecnosti uskutočňovali výskum v oblasti automatizovaného obchodného softvéru, je u skúsených sprostredkovateľov možná efektivita dosahovania vysokých výnosov.
 • Platforma je ľahko ovládateľná a užívateľsky príjemná.

Ako začať obchodovať s jedným bitcoinom denne

Registrácia

Ak sa chcete zaregistrovať, začnite tým vytvorenie bezplatného účtu prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Po úspešnej registrácii vám bude pridelený osobný sprostredkovateľ, ktorý vás prevedie overením účtu & proces nastavenia:

Záloha

Odporúčame minimálny vklad 250 GBP / 250 EUR. Začínať od malého je najlepšie pre používateľov, ktorí nikdy predtým neobchodovali. Tento vklad musí byť vykonaný skôr, ako môže používateľ aktivovať funkciu živého obchodovania.

Vklady je možné vkladať pomocou kariet MasterCard, Visa alebo Maestro. Používatelia však budú musieť potvrdiť svoj účet & pred začatím obchodovania. Na nových používateľov, ktorí sa obávajú o bezpečnosť svojej karty alebo osobných údajov, sa vzťahujú pravidlá GDPR a SSL certifikáty späť všetky transakcie. To znamená, že všetky vaše dôverné informácie sú na webe šifrované a zabezpečené.

Demo účet

Odporúčame používať funkciu ukážkového obchodovania, najmä pre nových a neskúsených používateľov. Demo funkcia je v podstate replikou živej obchodnej platformy bez použitia skutočných peňazí a je zameraná na pomoc používateľom vyskúšať si platformu, dozvedieť sa viac o živých obchodoch a otestovať jej funkčnosť..

Živé obchodovanie

Pred začatím živého obchodu navrhujeme, aby všetci noví používatelia stanovili obchodné limity. To zabezpečí akúkoľvek investíciu alebo aspoň minimalizuje riziko obrovských strát. Keď používateľ nakonfiguruje počiatočné nastavenie limitu, bude sa uplatňovať každý deň obchodovania, s výnimkou prípadu, keď používateľ zmení nastavenia pred uskutočnením obchodu. Pred prechodom na živý obchod je opäť vhodné použiť funkciu demo obchodu.


Jeden bitcoin denne oproti iným platformám

Jeden bitcoin denne Ostatné platformy
 • Bezproblémová registrácia
 • Ostatné platformy na obchodovanie s bitcoinmi vyžadujú zdĺhavý proces registrácie a overovania.
 • Viaceré spôsoby platby
 • Používatelia môžu zistiť, že iné platformy majú prísne platobné obmedzenia, ktoré bránia možnosti začať obchodovať na trhu s kryptomenami.
 • Skutočné pozitívne ohlasy
 • Mnoho ďalších obchodných platforiem získalo nespočetné množstvo zlých recenzií a sťažností.
 • Automatizované súbežné obchodovanie
 • Ostatné obchodné platformy majú systém transakčných radov s pomalým tempom, ktorý znemožňuje súčasný vplyv obchodu.

Aké sú výhody obchodovania s jedným bitcoinom za deň

 • Užívateľsky prívetivé funkcie – pre nového používateľa je ľahké sa na tejto platforme orientovať. Funkcie sú základné a ľahko pochopiteľné.
 • Proces overovania – overenie osobných údajov klienta je to, čo musí urobiť licencovaná obchodná platforma.
 • Online zákaznícka podpora – je tu chat podpory zákazníkov & telefónny tím k dispozícii nepretržite.
 • Demo režim obchodovania – používatelia sa môžu dozvedieť o mechanizmoch obchodovania pred investovaním peňazí. Chráni tiež nových používateľov pred investovaním vysokých súm peňazí na trh, ktorému zatiaľ nerozumejú.
 • Rýchle výbery – výbery je možné uskutočniť do 24 hodín od prvého obchodu.
 • Skúsení makléri – do portfólia používateľa možno priradiť osobného makléra & môže vykonávať rôzne investičné stratégie v mene klienta.

Čo je potrebné zvážiť pred obchodovaním s jedným bitcoinom za deň

 1. Investujte s rozumom – začnite s minimálnym vkladom 250 GBP / 250 EUR.
 2. Skorší výber zárobkov – odporúčame vám vybrať si zárobky a ponechať počiatočnú sumu investície v systéme na ďalšie obchodovanie. Týmto spôsobom si môžete užívať svoje zárobky, zatiaľ čo počiatočný kapitál, ktorý ste investovali, stále prináša zisk.
 3. Neinvestujte svoje úspory – navrhujeme, aby noví používatelia využili svoj disponibilný príjem namiesto toho, aby použili všetky svoje úspory na financovanie svojho prvého obchodu. Pamätajte, že trh s kryptomenami je nestály a veci sa rýchlo menia.

Je obyvateľom USA k dispozícii jeden bitcoin denne?

Nie, Američania nemôžu používať jeden bitcoin za deň, v USA je však zaregistrovaných množstvo alternatívnych obchodných platforiem pre ľudí zaujímajúcich sa o obchodovanie s kryptomenami.

Existuje aplikácia za jeden bitcoin za deň?

Nie, obchodovanie sa môže uskutočňovať iba na počítači alebo iných mobilných zariadeniach prostredníctvom webovej stránky.

Má v médiách jeden bitcoin denne??

Existujú rôzne fámy, že jeden bitcoin za deň bol schválený v televíznych šou, ako napríklad Dragon’s Den, Shark Tank a This Morning. Neexistuje dôkaz, že tieto povesti sú presné. Taktiež nedošlo k schváleniu jedného bitcoinu denne zo strany celebrít, aj keď mnohí prejavili záujem porozumieť trhu s kryptomenami.

Existuje epizóda Dragons Den One Bitcoin A Day?

Dragons Den je slávna britská šou, na ktorej majú začínajúci podnikatelia 3 minúty na to, aby predložili svoj podnikateľský nápad panelu úspešných podnikateľov v nádeji, že naštartujú investície a posunú svoj podnikateľský nápad do ďalšej fázy. Akýkoľvek produkt spojený s touto šou by získal úspech cez noc. Nenašli sme žiadne spojenie medzi One Bitcoin A Day a Dragons Den.

Existuje epizóda Shark Tank One Bitcoin A Day?

Shark Tank je americká investičná šou podobná Dragons Den. Podnikatelia dostanú pár minút na to, aby predložili svoj nápad panelu milionárov v nádeji, že títo milionári investujú peniaze do svojho nápadu. Ak by jeden bitcoin za deň mal podporu Shark Tank, dalo by sa povedať, že by to malo byť vo všetkých správach, je však veľmi nepravdepodobné, že jeden bitcoin za deň nemá licenciu pre amerických spotrebiteľov.

Celebrity, ktoré majú záujmy v kryptomenách:

 • Gwyneth Paltrow – V roku 2017 sa Gwyneth Paltrow pripojila k startupu Bitcoin Wallet Abra ako poradkyňa počas epizódy série Apple Planet of the Apps..
 • Mike Tyson – V roku 2016 Mike Tyson uviedol na trh bitcoinovú peňaženku v partnerstve so spoločnosťou Bitcoin Direct.
 • Snoop Dogg -V roku 2013 Snoop tweetoval: „Môj ďalší rekord v bitcoinoch n je dodávaný v dronoch.“ V roku 2017 bol Snoop Dogg darovaný 1 500 SparkleCOINov od spoločnosti v hodnote približne 55 500 dolárov ako dar pre jeho mládežnícky futbalový program.
 • Ashton Kutcher – Investované do blockchainu športových stávok Unikrn spolu s miliardárom Markom Cubanom.
 • Jamie Foxx – V roku 2017 Jamie Foxx podporil burzu kryptomien Cobinhood na twitteri: „Teším sa na účasť v novom tokene @cobinhood! NULOVÉ obchodovanie s poplatkami! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“
 • Roseanne Barr – Jeden z prvých priaznivcov bitcoinu. V roku 2013 tweetovala: prvý postapokalyptický zákon: otroctvo vo všetkých formách je dnes nezákonné – vrátane dlhového otroctva. #BITCOIN.
 • Mel B. – V roku 2013 Mel B oznámila, že bude prijímať platby bitcoinom za jej nový singel. Povedala: Milujem, ako nám nové technológie uľahčujú život, a to je pre mňa vzrušujúce. Bitcoin spája mojich fanúšikov po celom svete pomocou jednej meny. Môžu len platiť pomocou bitcoinov.
 • Drew Carey – Raz tweetnuté: Len som sa pokúsil kúpiť raňajky za bitcoiny. Odmietnuté. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness
 • Floyd Mayweather ml. – V roku 2017 tweetoval svoju fotografiu s popisom, ktorý znel: „Výdavky bitcoinov ethereum a iných druhov kryptomeny v Beverly Hill.“
 • Richard Branson Článok bola zverejnená správa, že Richard Branson investoval 30 miliónov dolárov do platformy platieb v kryptomene BitPay.

Jedna recenzia bitcoinu za deň: náš verdikt!

Výsledok našej analýzy na platforme One Bitcoin A Day nás vedie k podpore tvrdení, že One Bitcoin A Day je 100% legitímny a môže pomôcť novým a skúseným obchodníkom pri generovaní pasívneho príjmu a zveľaďovaní ich bohatstva. Tvrdí sa, že nový používateľ môže každý týždeň zarobiť od 200 do 1 000 EUR. To úplne závisí od toho, koľko peňazí používateľ investuje a stále investuje.

Našli sme dostatok recenzií a výskumov, ktoré naznačujú, že jeden bitcoin za deň je spoľahlivý a vhodný na ďalšie zváženie investícií. One Bitcoin A Day je dostupný používateľom vo viac ako 150 krajinách.

Časté otázky

 • Čo je jeden bitcoin za deň?

One Bitcoin A Day je automatizovaný obchodný softvér naprogramovaný na rozpoznávanie trhových príležitostí kryptomeny pre používateľov, ktorí majú záujem začať obchodovať.

 • Je ziskové investovať do jedného bitcoinu denne

Existujú investori, ktorí tvrdia, že majú výnosy vyššie ako 5 000 EUR denne. Používatelia by však na získanie takýchto výnosov museli investovať veľké sumy peňazí. Novým používateľom odporúčame, aby začínali s minimálnym vkladom 250 GBP / 250 EUR a odtiaľ obchodovali iba so svojimi ziskami.

 • Aký je poplatok za otvorenie nového účtu?

Za otvorenie nového účtu One Bitcoin A Day sa neúčtuje žiadny poplatok. Je to úplne zadarmo.

 • Môžu byť bitcoiny vybrané z obchodného systému po dosiahnutí zisku?

To bohužiaľ nie je možné. Obchodný softvér prevádza vaše príjmy do miestnej meny a vaše príjmy sa ukladajú na bankový účet prepojený s vaším účtom One Bitcoin A Day.

 • Existujú alternatívne kryptoobchodné platformy?

Existujú podobné obchodné platformy ako Bitcoin Code, Bitcoin Revolution a Bitcoin Era, medzi inými dôveryhodnými platformami na obchodovanie s kryptomenami.

 • Existuje maximálna hranica zisku, ktorú môžem dosiahnuť??

Nie. Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa toho, aký veľký potenciál zárobku máte v bitcoinoch.

 • Je jeden bitcoin denne pyramídová hra?

Nie. Jeden bitcoin za deň je ocenený a hlboko technický softvér, ktorý vám umožní uskutočňovať ziskové obchody s kryptomenami.

 • Koľko času tomu budem musieť venovať?

Odporúča sa, aby priemerný používateľ musel na túto obchodnú platformu vložiť najmenej 20 minút denne.

 • V ktorých krajinách je k dispozícii jeden bitcoin denne?

Jeden bitcoin denne je k dispozícii vo viac ako 150 krajinách a pre vaše pohodlie existuje niekoľko platobných možností. Návratnosť svojich investícií môžete ľahko začať prakticky kdekoľvek na svete, pokiaľ je vo vašej krajine legálne použitie jedného bitcoinu denne

 • Je vhodné investovať všetky svoje peniaze do jedného bitcoinu denne?

Nie, nikdy neinvestujte peniaze, ktoré potrebujete alebo si nemôžete dovoliť stratiť, musíte použiť iba disponibilný príjem. Trh s kryptomenami je nestály a časovo citlivý, čo z neho robí vysoké riziko a vysokú odmenu. Odporúčame začať v malom. Ako každá investícia, aj tu existujú riziká, ale funkcia stop-loss chráni potenciálnych investorov pred obrovskými stratami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector