Lolli: Teraz môže ktokoľvek, kto môže nakupovať online, zarobiť bitcoin !!

  • Chcete mať bitcoiny?
  • Vy alebo váš partner radi nakupujete online?

Ak je vaša odpoveď na vyššie uvedené otázky áno (!), Dnes s vami musím zdieľať niečo špeciálne.

Skutočnosť, že čítate tento riadok, mi hovorí, že viete o bitcoinoch, ale môže to byť odstrašujúca téma. Niektorí z vás by dokonca chceli začať, ale nie od miesta, kde začať.

Na druhej strane môžu byť ľudia, ktorí vedia, kde začať, ale sú príliš skeptickí, pokiaľ ide o to, ako začať.

Ale to všetko sa mení hneď v okamihu.

Predstavujeme Lolli

Ak radi nakupujete a bitcoin, bude sa vám páčiť Lolli.

Môžete si však myslieť, kde prišlo nakupovanie medzi bitcoinmi.

Počkaj, prídem k tomu.

Lolli je nákupná aplikácia, ktorá vám odmeňuje bitcoiny zadarmo, keď cez ňu nakupujete online.

Nie je to úžasné !!

Aspoň pre mňa je.

Keď som prvýkrát pred pár mesiacmi objavil Lolli, bola som unesená jeho jednoduchosťou. Okrem toho si zaslúži uznanie za schopnosť odstrániť toľko komplikácií pri prijímaní bitcoinu. (viac o tom neskôr …)

Lolli trvá niečo tak ľahké ako nakupovanie a využíva túto vrstvu abstrakcie ako médium na to, aby veľká skupina ľudí mohla zarábať bitcoiny.

Lolliho obchodný model


Obchodný model spoločnosti Lolli je jednoduchý.

Spolupracujú s mnohými online značkami, ktoré spoločnosti Lolli vyplácajú dohodnuté percento provízie, keď niekto nakupuje prostredníctvom spoločnosti Lolli.

Lolli potom opäť zdieľa určité percento provízie, ktorú dostali od svojich partnerov, aby vám vrátili peniaze v podobe bitcoinov.

Lolliho misia & Hodnota

Niektorí ľudia sú voči bitcoinu skeptickí a tí, ktorí tak neurobia, nevedia, kde začať, pretože bitcoin je na prvý pohľad taký zložitý.

Na druhej strane, ťažba a obchodovanie s bitcoinmi nie sú šálkou čaju každého.

Existujú však dva fakty:

  • Každý najskôr rád nakupuje online.
  • Po druhé, väčšinou chcú všetci vyskúšať nejaké bitcoiny.

Lolli jazdí na týchto dvoch porozumeniach. Preto prišli s týmto motivačným systémom založeným na bitcoine. Jediným spôsobom, ako vyškoliť veľké množstvo ľudí, je motivovať ich k tomu.

Lolli tak motivuje ľudí tým, že im pri nákupe online poskytuje bitcoiny zadarmo.

To je všetko. Jednoduché, ale výkonné.

Ako začať s Lolli?

Začíname s Lolli je mŕtve jednoduché vzhľadom na minimalistický dizajn ich aplikácie.

Musíte si len stiahnuť rozšírenie prehliadača Lolli a potom sa zaregistrovať pomocou svojho e-mailu alebo už existujúceho účtu na Facebooku.

Teraz choďte do ich partnerských obchodov prostredníctvom ich webových stránok alebo rozšírenia prehliadača a budete upozornení na to, aké percento úspor v bitcoinoch dosiahnete nákupom v danom obchode..

Keď ste sa rozhodli prejsť cez Lolli do jedného z obchodov, vaša ponuka sa aktivuje a môžete pokračovať v nakupovaní tak, ako by ste to zvyčajne robili.

Stručne povedané, na začiatok:

Poznámka: Akonáhle dosiahnete minimálny zostatok 15 dolárov v bitcoinoch, budete si môcť vybrať medzi prevodom svojich bitcoinov na svoju adresu alebo výberom z vášho prepojeného bankového účtu. Odmeny však budú k dispozícii až po ich potvrdení. Potvrdenie odmeny nastane, keď uplynie obdobie uzamknutia odmeny partnera. Zvyčajne ide o 30-90 dní, čo je lehota na vrátenie tovaru, po pôvodnom nákupe alebo dokončení pobytu.

Odteraz podporuje Lolli viac ako 500 online obchodov, kde nájdete všetko, čo potrebujete, od pánskeho, detského a ženského oblečenia, doplnkov a obuvi až po domáce dekorácie, elektroniku, hračky, hotelové rezervácie, letenky a ďalšie..

Takže stačí nakupovať a zarábať bitcoiny až po 30%.

Lolli pre nakupujúcich

Lolli pre nakupujúcich je zostavený tak, aby boli bitcoiny mŕtve jednoduché. Pre kupujúcich je to ako využiť, keď vedia, že veľmi dobre zarábajú bitcoiny, t. J. Nákupy.

A kupujúci tu majú dvojité výhody, ktoré podľa mňa prehliadajú, t. J. Získavajú bitcoinové cash backy za nákupy a cash back, ktorý dostanú v satoshi (najmenšia jednotka bitcoinu), sa môžu časom stať oveľa cennejšími, ako sú dnes.

Napríklad, ak ste si kúpili niečo za 100 dolárov z Jet.com cez Lolli a prinieslo vám to 184 000 satoshi (10 dolárov k dnešnému dňu). Môže sa však stať, že v budúcnosti bude mať hodnotu 30 dolárov.

Za 5 – 10 rokov sa to môže stať dokonca 100 dolárov, takže ste v zásade nakupovali zadarmo, hahaha !!

Lolli pre obchodníkov

Zmierte sa s tým:

Každý online obchodník súťaží s Amazonom.

Rovnako ako Amazon, aj oni chcú nakupujúcich.

Čo Lolli pre obchodníkov je to, že využíva už existujúci mentálny priestor, ktorý Bitcoin zachytil v mysliach priemerného joe.

Tento typ používateľov chce začať s bitcoinom, ale možno nezačína kvôli skepse. Ale tým, že je schopný zarobiť málo bitcoinov, stačí sa nakupovať online, že je ochotný zarobiť a je mu dobre.

Takže zrazu dostanú obchodníci, ktorí integrujú Lolli, prístup k tomuto jedinečnému množstvu zákazníkov, ktorí sú si vedomí bitcoinu a sú ochotní nakupovať.

V každom prípade sa obchodníci nemusia veľmi prispôsobovať, pretože vrátenie peňazí v bitcoinoch môže byť pre nich podobné ako pri odmeňovaní alebo vrátení peňazí, o ktoré sa už Lolli stará v ich mene..

Každý vyhráva:

  • Obchodník vyhráva získavaním ďalších zákazníkov.
  • Nakupujúci dostanú späť peniaze a dostanú do rúk bitcoiny
  • Lolli vyhráva vytvorením tejto synergie medzi nimi.

Obchodníci však musia veriť, že zákazníci k nim prídu prostredníctvom spoločnosti Lolli, pretože pri nákupoch ponúkajú bitcoiny, ktoré neponúka nikto iný..

To je UPS spoločnosti Lolli, ktorú si môžu obchodníci nechať ujsť.

Zarábajte zdieľaním & Zarábajte nakupovaním

Možno si hovoríte, ako na to Lolli?

Je to jednoduché. Zarábajte nakupovaním alebo zarábajte zdieľaním.

O nakupovaní som už hovoril veľa, ale bitcoiny môžete zarobiť aj zdieľaním o Lolli s ostatnými ľuďmi.

Či už ste jednotlivec, ktorý dostal späť hotovosť v bitcoinoch od spoločnosti Lolli, alebo obchodník, ktorý využíva spoločnosť Lolli na prístup k tejto jedinečnej množine nakupujúcich, môžete spoločnosť Lolli odkázať svojim priateľom a iným firmám, aby zarobili viac v bitcoinoch.

Ak odteraz zdieľate Lolli s priateľmi, môžete pri nákupe prostredníctvom vášho odporúčania získať bitcoiny v hodnote 5 dolárov.!

Poznámka: Pre tých, ktorí nechcete, aby bitcoinové cash backy mohli tiež vyberať svoje prahové hodnoty cashbacku priamo z ich bankových účtov.

Prečo názov „Lolli“ & Kde ho môžete použiť?

Slovami jej spoluzakladateľa Alexa Adelmana, ktorý hovorí:

“Keď som bol mladý, môj otec by vzal moju sestru.” & ja do banky. Nikdy som nerád chodil do banky, ale vždy som sa na konci tešil na lízanku. Verím, že bitcoin je banka budúcnosti & chýba už len Lolli. “

Preto meno Lolli. Čo je veľmi cool a humanizujúci spôsob pohľadu na bitcoin.

Odteraz môžete Lolli používať v USA.

Čo bude ďalej Lolli?

Netreba dodávať, že plánujú integráciu nových obchodníkov a podporu adopcie používateľov, aby ste mohli zarábať aj pri káve.

Skúšali a hrali sa aj s Lightning Network. (Hmm, vyzerá to, že o Lightningu, jeho budúcnosti bitcoinu, ešte nevieš, ak si to nevieš, prečítaj si ho!)

Súčasne prebiehajú aj ďalšie práce zamerané na to, aby si obchodníci uvedomili výhody priameho prijatia bitcoinu. Koniec koncov, má to zmysel, pretože potom môžu obchodníci viac stimulovať používateľov tým, že ušetria na transakciách a poplatkoch za vrátenie platby.

My Parting Thoughts For Lolli: Most undercened company in cryptosphere !!

Lolli je podľa mňa najviac podceňovanou spoločnosťou práve v kryptosfére. Majú moc a zázemie previesť bitcoin ďalších 100 miliónov ľudí a uvoľniť nové možnosti odovzdaním bitcoinu priemerným masám.

Hovorím to preto, lebo som minul dva roky v tomto priestore a predtým som strávil nejaký čas štúdium ekonómie.

Spoločnosť Lolli rozumie svojim používateľom a svojim produktom. Pochopiť to je ťažké !!

Lolli vie, že nie každému typu používateľov vyhovuje manipulácia s bitcoinovými súkromnými kľúčmi alebo peňaženkami.

Nie každý vie o bitcoinovej ekonomike, nie každý počúva bitcoinové podcasty a nie je závislý ani na krypto twitteri. Jedná sa o ťažko pracujúcich ľudí, ktorí majú denné zamestnanie, to nemôžu robiť, a mnohí ešte nie sú technicky gramotní na to, aby zvládli bitcoin.

Pre priemerného človeka je to príliš ohromujúce.

Ale títo priemerní ľudia o bitcoinoch vedia. Počuli o tom. Chcú to vyskúšať.

Či už je to v dobrom alebo zlom, cena bitcoinu je pre nich jediná dôležitá vec. Videli svojich priateľov a príbuzných, ktorí na tom zarábali peniaze. Aj oni sa chcú dostať na palubu v nejakej funkcii.

A Lolli im pomáha !!

Lolli ich prenáša; nejde o to, aby ste svoj život zachránili v bitcoinoch. Jedná sa o pomalý prechod na bitcoin, ako napríklad vziať si niečo, čo už robíte, a potom cez to zarobiť, t. J. Nákupy.

Ako keď kupujete 100 dolárov v obchodoch Lolli a získate 15 dolárov v hodnote bitcoinu. Pri ďalšej kontrole tohto bitcoinu sa jeho hodnota ocení 25 dolárov, a to je miesto, kde sa stáva mentálnym háčikom pre nakupujúcich, aby sa viac zapojili.

A nakoniec, prístup Lolli je nový a jednoduchý. Pripomína mi to slová môjho mentora:

Ak budeme pokračovať v konaní rovnakým spôsobom, aký máme vždy, nemôžeme dosiahnuť nič nové. Počiatočné kroky, ktoré podnikneme, môžu určiť výsledky od 10 do 50 rokov. – Daisaku Ikeda, prezident SGI.

Triky, ktoré nás dostali na túto úroveň adopcie, nás nedostanú na ďalšiu a zdá sa, že to dokáže Lolli.

Z pohľadu outsidera si myslím, že v Lolli už vážne zvážili ako priviesť ďalších 100 miliónov alebo miliardu ľudí do bitcoinu & Krypto?

A teraz to vykonávajú.

Vyskúšajte Lolli teraz !!

Ak sa vám tento článok páčil, zdieľajte ho s ľuďmi vo svojom okolí, ktorí chcú začať s bitcoinom, ale sú príliš skeptickí, aby mohli začať !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map