Pamätajte na toto nahlas a zreteľne:

Vaše kryptomeny sú iba také bezpečné ako vaša krypto peňaženka.

Napriek tomu robíme kompromisy v získavaní hardvérovej peňaženky kryptomeny.

Ale ešte zopakujem.

Často stále počúvame, že táto najlepšia bitcoinová burza alebo kryptomena bola napadnutá hackermi, ale stále sa nepoučujeme zo svojich chýb.

Stále stále veríme zabudovaným online peňaženkám týchto búrz a niekedy sa nadmerne spoliehame aj na naše mobilné alebo desktopové peňaženky, pretože na ne ukladáme veľké množstvo kryptomien..

Ale toto môže byť fatálne.

Ak si pre svoje BTC nevyberiete spoľahlivú hardvérovú peňaženku & najlepšie kryptomeny podobné bitcoinu, nie je príliš ďaleko v deň, keď prídete o celý svoj kryptomena tento bohatý chlapík, ktorý hackol svoju mobilnú peňaženku, prišiel o 24 miliónov dolárov.

Okrem toho by ste sa nemali spoliehať na žiadnu alebo všetky hardvérové ​​peňaženky kryptomeny, pretože nie všetky sú vyrobené rovnako. Tu uvádzame niektoré z kritérií, prostredníctvom ktorých chceme prehľadávať tipy na našu hardvérovú peňaženku:

  • Tím: Mal by mať dobrý vývoj & marketingový tím
  • Jednoduchosť použitia: Peňaženka by mala mať ľahko použiteľné používateľské rozhranie & UX.
  • Kompatibilita: Malo by byť kompatibilné & dostupné v rôznych operačných systémoch
  • Zabezpečenie: Malo by to byť nekompromisné z hľadiska bezpečnostných štandardov
  • Komunita: Mal by mať aktívnu komunitu používateľov

Na základe týchto kritérií pre vás máme nasledujúce návrhy, ak hľadáte dobrú a robustnú hardvérovú peňaženku pre vaše kryptomeny ako bitcoin alebo ethereum.

Porovnanie bitcoinovej hardvérovej peňaženky Naše hodnotenia
Ledger Nano X 9,5 / 10
Ledger Nano S 9/10
Trezor Model T 8,5 / 10
Studená peňaženka Ellipal 9/10
Trezor Jeden 10. 10.

Porovnanie bitcoinovej peňaženky v roku 2020

Neriskujte svoje Cryptos! Vyberte si ktorúkoľvek z týchto najlepších hardvérových peňaženiek, aby ste mohli bezpečne ukladať svoje bitcoiny a ďalšie kryptomeny v roku 2020 a ďalších rokoch:

# 1. Ledger Nano X

Hľadáte ďalšie možnosti, ktoré by sa dali použiť ako najbezpečnejšia bitcoinová peňaženka?

Dostali sme vás zakryté ďalšou hardvérovou peňaženkou známou ako Ledger Nano X. Peňaženka Ledger je produktom spoločnosti Ledger (globálny líder v zabezpečovaní kryptomien) a má sídlo mimo francúzskeho Paríža..

Spoločnosť Ledger inovuje svoje hardvérové ​​peňaženky pre kryptomenu od roku 2014, keď uviedla na trh svoju prvú produktovú peňaženku Ledger Nano. Ale jeho rok 2020, teraz a oni vylepšili svoju hardvérovú peňaženku na Ledger X.

Ledger Nano X je najmodernejšie zariadenie na zabezpečenie vašich kryptomien na hardvérovom zariadení, ktoré vyzerá ako USB disk. Pokiaľ ide o jeho fyzický dizajn, Ledger X má dve bočné tlačidlá a OLED obrazovku na ovládanie vášho zariadenia.

Svoje transakcie môžete ľahko spravovať zo svojho smartphonu alebo počítača pomocou aplikácie Ledger Live, ktorá je k dispozícii pre mobilné aj stolové zariadenia.

Lepší sa to:

Vaša táto hardvérová peňaženka je podporovaná technológiou Bluetooth a umožňuje úplné šifrovanie pre ďalšie zabezpečenie pri transakciách cez mobilný alebo stolný počítač..

Aj keď si niektorí myslia, že Bluetooth nie je tou najlepšou vlastnosťou na zabezpečenie finančných prostriedkov, nevidím problém v jeho bezpečnom používaní. Ak chcete verziu rovnakého Nano S bez technológie Bluetooth, môže vám poskytnúť záchranu.

Nakoniec je zálohovanie vášho 12 alebo 24-slovného obnovovacieho jadra pomocou zariadenia Ledger Nano X pomerne jednoduché a musí sa vykonať v čase samotnej inicializácie zariadenia..

Toto semeno je schopné produkovať súkromný kľúč pre každú z verejných adries pre všetky uložené meny, pretože Nano X je tiež HD peňaženka.

Túto peňaženku používam už nejaký čas a môžem povedať, že ide o jednu z najintuitívnejších hardvérových peňaženiek, ktorá ponúka potrebné zabezpečenie, ktoré by ste na centralizovaných burzách alebo softvérových peňaženkách, kde momentálne držíte svoje mince, nemali..

PS: Vždy kupujte Ledger Nano X z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli hlásené chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľov..

Kúpte si Ledger Nano X teraz

# 2. Ledger Nano S

Čo je najpopulárnejšia bitcoinová peňaženka na trhu?

Určite to musí byť hardvérová peňaženka Ledger Nano S..

Ledger Nano S je produktom tej istej spoločnosti, ktorá uviedla na trh Ledger Nano X. Spoločnosť samozrejme inovuje od roku 2014 a má skúsenosti s výrobou krypto hardvérových peňaženiek.

Ledger Nano S, predchodca zariadenia Ledger Nano X, ale na vrchole bola najpredávanejšou hardvérovou peňaženkou v kryptomene v priemysle.

Odteraz milióny zákazníkov používali Ledger Nano S, pretože poskytuje neprekonateľné zabezpečenie v porovnaní s akýmkoľvek iným režimom ukladania. (Prečítajte si naše podrobné porovnanie produktov Ledger Nano X a Ledger Nano S)

Aj ja už takmer rok používam Ledger Nano S a Trezor Model T a môžem pohodlne povedať, že tieto zariadenia výkonovo súperia takmer od krku po krk..

Cena značky Ledger Nano S je však odteraz o niečo nižšia, takže ak ste niekým, kto chce investovať menej ako 100 dolárov do hardvérovej peňaženky kryptomeny, nemali by ste hľadať nič iné ako Ledger Nano S.

Získate všetky potrebné funkcie, ako je zálohovanie obnoveného semena, PIN kód, dve bočné tlačidlá, OLED obrazovka, pracovná plocha & mobilná aplikácia atď., aby ste mohli bezpečne spravovať svoje kryptomeny.

Plus Nano S je tiež schopný ukladať a spravovať viac ako 1 000 kryptomien a žetónov, ale prostredníctvom služby Ledger Live nemôžete používať všetky meny súčasne, zatiaľ čo program Ledger X poskytuje väčšiu flexibilitu. Ak teda chcete používať súčasne viac mien, musíte si skontrolovať hardvérové ​​peňaženky Ledger X.

Nakoniec, kedykoľvek hovoríte o najlepších hardvérových peňaženkách v rozpočte, nemôžete si dovoliť minúť Nano S, pretože to je peňaženka, ktorá priniesla hardvérové ​​peňaženky do hlavného prúdu. Je to ľahko najlepšia bitcoinová peňaženka na ukladanie súkromného kľúča od všetkých verejných adries naraz.

PS: Vždy kupujte Ledger Nano S z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli hlásené chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľa..

Kúpte si Ledger Nano S teraz

# 3. Trezor Model T

Bitcoinová peňaženka Trezor je najbezpečnejšia bitcoinová peňaženka, ktorú na trhu zatiaľ nájdete.

Vyvinula ju spoločnosť SatoshiLabs, spoločnosť so sídlom v Českej republike, ktorá je priekopníkom v oblasti bitcoinovej hardvérovej peňaženky. Spoločnosť SatoshiLabs začala v roku 2013 vyrábať niektoré z najlepších hardvérových peňaženiek pre bitcoiny a ďalšie kryptomeny a odvtedy pokračuje v inováciách.

V súlade s tým je Trezor Model T kryptomena a bitcoinová hardvérová peňaženka novej generácie navrhnutá opatrne, aby fungovala ako digitálny trezor pre vaše digitálne aktíva..

Pri používaní modelu Trezor Model T váš súkromný kľúč nikdy neopustí vaše zariadenie a môžete získať prístup k interaktívnemu používateľskému rozhraniu pracovnej plochy, aby ste získali úplnú kontrolu nad svojimi kryptomenami..

Zálohovanie vašich súkromných kľúčov pomocou Trezor Model T je ešte jednoduchšie, pretože stačí zálohovať 12 alebo 18-slovné obnovovacie jadro. Môžete tiež nastaviť mnemotechnickú prístupovú frázu na svojom modeli Trezor Model T, aby ste zvýšili úroveň zabezpečenia svojich prostriedkov.

Trezor Model T má iba jeden čip alebo jeden mikrokontrolér na generovanie a ukladanie súkromných kľúčov. Tento čip je dôkladne skontrolovaný a vo všeobecnosti sa považuje za bezpečnejší ako čipy so zabezpečeným prvkom, ktoré sú uzavretého zdroja a nie veľmi recenzované..

A konečne, Trezor Model T odteraz podporuje viac ako 1000+ kryptomien a tokeny ERC20 vrátane bitcoinov a je to ľahké zariadenie podobné USB, ktoré používajú milióny kryptomien HODLers, ktorí to so zabezpečením svojich kryptomien myslia vážne..

PS: Vždy kupujte Trezor Model T z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené prostredníctvom iných zdrojov, ako je Amazon, boli hlásené chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľov..

Kúpte si Trezor Model T teraz

# 4. Peňaženka Ellipal Titan

Hardvérová peňaženka Ellipal Titan je ďalšia peňaženka, ktorú by ste si mali v 21. storočí pozrieť, aby ste udržali svoje krypto aktíva v bezpečí.

Peňaženka Ellipal, ktorá bola založená v roku 2018 a má ústredie v HongKongu, sa stala čoraz obľúbenejšou voľbou pre mnohých, ktorí si nechávajú uchovávať svoje kryptomeny..

Ellipal Titan má 100% vzduchovú medzeru a bez ďalších funkcií Bluetooth alebo USB pre vyššiu bezpečnosť. Namiesto toho používajú úplnú integráciu QR kódu, čo je podľa mňa najlepší spôsob aj preto, že je odolný voči akémukoľvek typu sieťového útoku.

Po dizajnovej stránke je to úplne zapečatený kovový kryt proti nedovolenej manipulácii s krytím IP65, ktorý útočníkovi ťažko napadne fyzicky, ale aj keď je nejako otvorený, dôjde k jeho poškodeniu a pre útočníka to nebude užitočné..

Na prednej strane používateľského rozhrania je jednoduché použitie a manipulácia s veľkou dotykovou obrazovkou spolu s mobilnou podporou pre používateľov kryptomeny, aby ich mohli používať kdekoľvek na cestách.

Ellipal odteraz podporuje 34 blockchainových aktív vrátane populárnych aktív ako Bitcoin, Ethereum, Litecoin atď., Kde ovládate všetky aktíva a transakcie pomocou 12-slovnej mnemotechniky.

Kúpte si peňaženku Ellipal Titan teraz

# 5. CoolWallet S

CoolWallet S je najjednoduchšia hardvérová peňaženka na kryptomenu, ktorá je na trhu k dispozícii, a je trefne označovaná ako peňaženka „kryptomena na cestách“..

CoolWallet S je hardvérová peňaženka veľkosti kreditnej karty pre vaše bitcoiny, ethereum, litecoiny, XRP, bitcoinové peniaze v hotovosti a ERC20 tokeny atď..

Tým, že nie je ako iné hardvérové ​​peňaženky s bitcoinom, ktoré sú zvyčajne zariadeniami typu USB, otvára CoolWallet S príležitosť na priamu integráciu s mobilnými zariadeniami.

Táto hardvérová peňaženka sa ľahko spáruje s aplikáciou CoolWallet na vašom mobile, aby vám poskytla bezproblémový zážitok z používania vašich kryptomien na mobilných zariadeniach bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť vašich súkromných kľúčov..

Rovnako ako iné hardvérové ​​peňaženky, aj CoolWallet S vám umožňuje zálohovať vaše obnovovacie jadro a je dôveryhodným produktom viac ako 150 000 zákazníkov po celom svete..

Nakoniec ide o nabíjateľné zariadenie s funkciou nabíjania kontaktov, ktoré trvá 2 hodiny, kým nebude úplne nabitá. Toto z neho robí najpokročilejšiu a najchladnejšiu hardvérovú peňaženku, ktorá je na trhu momentálne k dispozícii, a dokonca aj Bobby Lee – priekopník v oblasti kryptomien:

Kúpte si CoolWallet S teraz

# 5. Trezor One (hardvérová peňaženka Trezor)

Trezor One je prvý vlajkový produkt spoločnosti SatoshisLab, ktorá bola priekopníkom v ére hardvérových peňaženiek. Táto peňaženka je tiež ľudovo známa ako hardvérová peňaženka Trezor.

To, že ste predchodcom modelu Trezor Model T, má samozrejme menej funkcií, ale je stále použiteľné a poskytuje vašim kryptoasetom slušné zabezpečenie..

Napriek tomu je to každý deň lepšie ako ktorákoľvek mobilná alebo výmenná vstavaná peňaženka, ktorú teraz používate. Takže ak ste niekto, kto má od dnešného dňa nízky rozpočet a stále chce zabezpečiť svoje kryptomeny ako BTC, ETH, LTC atď., Určite by ste si mali kúpiť túto peňaženku Trezor.

Rovnako ako iné peňaženky, aj Trezor One vám umožňuje zálohovať vaše obnovené počiatočné slová a vždy zostať pod kontrolou vašich súkromných kľúčov.

Tento Trezor je zariadenie USB 2.0 kompatibilné s Windows, Linux a macOS (10.8 alebo novší) a chráni vás ako keyloggery ako vektory útoku.

PS: Vždy kupujte Trezor One z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli hlásené chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľa..

Kúpte si Trezor One teraz

Čo sú najlepšie hardvérové ​​peňaženky za bitcoiny & Altcoiny?

Viem, že niektorí z vás môžu byť stále zmätení, ktorú hardvérovú peňaženku pre kryptomenu si zvoliť. Nemali by ste však byť, pretože sme tu neuviedli dlhý zoznam peňaženiek, ako sú iné weby, aby sme vás zámerne zmiali.

Všetkých šesť peňaženiek, ktoré sme uviedli, je najlepších v odbore a z týchto šiestich peňaženiek používame päť peňaženiek. Ak však chcete od nás jediné odporúčania, nemali by ste hľadať nič iné ako Ledger Nano X alebo Ledger Nano S.

Dokonca vám navrhujeme, aby ste mali obe tieto peňaženky na diverzifikáciu z hľadiska bezpečnosti vašich finančných prostriedkov. Ktovie, v budúcnosti by tieto dve peňaženky mohli byť nejakým spôsobom interoperabilné !!

Niektoré často kladené otázky týkajúce sa hardvérových peňaženiek …

Čo je najlepšia hardvérová peňaženka pre kryptomeny?

Je ťažké odpovedať, ale podľa mňa Ledger Nano X & Ledger Nano S sú najlepšou hardvérovou peňaženkou pre kryptomeny a sú ideálne pre každého, kto chce mobilné a ľahko prenosné hardvérové ​​peňaženky..

Aj tam budem hodnotiť peňaženku Trezor, pretože sú open source a oveľa recenzovanejšie ako iné bitcoinové hardvérové ​​zariadenia.

Mali by ste teda mať aspoň jednu z týchto hardvérových peňaženiek, ak máte čo i len trochu viery v potenciál kryptomien, pretože nikto nevie, ktorá kryptomena sa stane ďalšou, ktorá masívne ocení.

Plus 1 000+ podporovaných coinov a žetónov je možné uložiť a spravovať prostredníctvom jediného hardvérového zariadenia, tak prečo do nich neinvestovať kvôli ochrane svojho celkového krypto portfólia.

Aká je najlepšia a najbezpečnejšia bitcoinová peňaženka?

Ak si chcete iba uložiť bitcoin, najlepšou hardvérovou peňaženkou pre bitcoiny je bezpochyby peňaženka Ledger Nano Xand Trezor. Môžete si vybrať ktorékoľvek z nich, pretože obidve sú nákladovo efektívne a poskytnú vám dostatočný pokoj pre bezpečnosť vašich mincí, pretože sú to najlepšie možnosti skladovania v chlade dostupné na trhu..

Takto je súkromný kľúč vašich bitcoinov a iných kryptomien vždy offline v bezpečnom zariadení, s ktorým je takmer nemožné manipulovať, pokiaľ neurobíte niečo strašne zlé.

Ak sa ma spýtate, používam tri hardvérové ​​peňaženky, tj. Nano X, Nano S a Model T. Tri peňaženky, pretože nedôverujem žiadnej zo softvérových peňaženiek a chcem diverzifikovať svoje kryptomeny aj na úrovni peňaženky..

Čo je najlepšia hardvérová peňaženka na zvlnenie kryptomeny?

Ledger Nano X je najlepšia hardvérová peňaženka na zvlnenie kryptomeny, pretože bola prvou peňaženkou, ktorá vyriešila problém so značkou Ripple pri odosielaní a prijímaní mincí Ripple.

To v žiadnom prípade nie je ľahká úloha, navyše Ledger Nano X má najlepšiu podporu bitcoinu, ako aj podporu ďalších 1000+ podporovaných coinov. S Nano X získate aj funkciu Bluetooth, ktorá umožňuje ľahké bezdrôtové použitie aj na mobilných zariadeniach

Ako funguje hardvérová peňaženka?

Spoločnosť Ledger SAS, ktorá je priekopníckou spoločnosťou v oblasti výroby najlepších hardvérových riešení pre zabezpečenie kryptomien, využíva dvojčipovú architektúru v jednom zariadení, tj v Ledger X aj Ledger S. Máte univerzálny MCU a ďalší zabezpečený prvok MCU (SE MCU).

Zabezpečený prvok je zodpovedný hlavne za bezpečnosť vašich seed / private kľúčov a druhý MCU slúži ako abstrakčná vrstva na uľahčenie komunikácie medzi SE a smartphonom / počítačom používateľa..

Vo vnútri týchto MCU je operačný systém BOLOS, ktorý je patentovaným systémom spoločnosti Ledger SAS, a táto časť nie je dôkladne recenzovaná, pretože nejde o otvorený zdroj..

Ale s týmito obmedzeniami tiež nemožno hardvérové ​​peňaženky Ledger ľahko hacknúť, pokiaľ niekto nemá fyzický prístup k vášmu zariadeniu a nepozná váš PIN kód. V opačnom prípade nie je možné hacknúť.

Na druhej strane:

Trezor Model T & Trezor One má iba jeden čip alebo jeden mikrokontrolér na generovanie a ukladanie súkromných kľúčov do ich hardvérových peňaženiek.

Je hardvérová peňaženka nevyhnutná?

Pretože v živote nie je nič povinné, ak sa tak rozhodnete vidieť, podobne, ak nedržíte značné množstvo kryptomien alebo ak to so zabezpečením svojich kryptomien nemyslíte vážne, potom pravdepodobne hardvérové ​​peňaženky nie sú pre vás..

Ak držíte malé množstvo mien na experimentálne účely a neveríte, že zhodnotia, bude vám lepšie so softvérovými peňaženkami..

Ale niektoré z najlepších bitcoinových peňaženiek sú hardvérové ​​peňaženky, takže ak ste dlhodobým hráčom, odporúčame vám zaobstarať si aspoň jednu z vyššie uvedených hardvérových peňaženiek..

Záver: Najlepšia kryptografická hardvérová peňaženka

Takže to je od nás všetko v tomto podrobnom sprievodcovi najlepšími hardvérovými peňaženkami kryptomeny, ktoré môžete použiť na ukladanie svojich bitcoinov a altcoinov..

Na záver by som chcel povedať, že nebuďte skromní.

Prešli ste dlhú cestu. Dozvedeli ste sa o bitcoinoch a kryptomenách. Vykonali ste prieskum a potom investovali do týchto mien príliš slušnú sumu.

Prečo potom teraz robiť kompromisy v ich maximálnej bezpečnosti. Ak stratíte svoje mince, aký to bude mať zmysel, keď ste sa najskôr naučili a hľadali investície do nich?

Porozmýšľaj o tom.

Získajte najlepšiu hardvérovú peňaženku v bitcoinoch, ak držíte BTC a ak držíte aj iné meny, MUSÍTE získať najlepšiu hardvérovú peňaženku bez ohľadu na to, ak utratíte o pár dolárov viac

Teraz nám hovoríte: Ktorá peňaženka je podľa teba najlepšia? Používate niektorú z týchto peňaženiek? Akú peňaženku plánujete kúpiť, aby ste ochránili svoje kryptomeny?

Povedzte nám to v komentároch nižšie a neváhajte a spýtajte sa, čakáme na vaše otázky &# 128578;

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me