NAJLEPŠIE anonymné bitcoinové peňaženky, ktoré sa majú použiť v roku 2020

Používanie bitcoinu je skvelé.

Používanie bitcoinu anonymne je ťažké.

Skutočné kúzlo sa ale deje iba vtedy, keď bitcoiny používate anonymne.

Je to tak preto, lebo iba vy sa stanete skutočným majstrom v používaní bitcoinu bez toho, aby ste po ňom zanechali stopu. Ale ako som už povedal, anonymné používanie bitcoinov je ťažké a jednoduché to môže byť iba pomocou anonymnej bitcoinovej peňaženky.

Poznámka: Viem, že niektorí z vás premýšľajú? Na prvom mieste to nebol bitcoin anonymný?

Pozri:

V súčasnosti nie je nevyhnutné používať také peňaženky, ktoré zaručujú anonymitu pri transakciách v bitcoinoch.

Názov peňaženky Typ
Ledger Nano X (Odporúčané) Hardvérová peňaženka
Ledger Nano S Hardware & Webová peňaženka
Peňaženka Samourai Mobilná peňaženka
Peňaženka PINT Mobilná peňaženka
Bitcoinpaperwallet.com Papierová peňaženka
BitLox Hardvérová peňaženka
Electrum Desktop & Mobilná peňaženka

Najlepšie bitcoiny Anonymný Peňaženky roku 2020

Začnime s našimi najlepšími výbermi anonymných bitcoinových peňaženiek na bezpečné ukladanie v roku 2020 a ďalších rokoch:

# 1. Ledger Nano X [Odporúčaná peňaženka]

Ledger Nano X Peňaženka je nástupcom Ledger Nano S hardvérové ​​zariadenie.

Nano X bol uvedený na trh tento rok a za tento krátky čas si vytvoril meno pre bezpečné zaistenie vašich kryptomien.

Jedná sa o platené zariadenie a poskytuje pomer ceny a kvality, pretože ide o vysoko mobilné zariadenie s funkciou Bluetooth. Možno ho teda ľahko použiť s ľubovoľnými zariadeniami so systémom iOS a Android.

Na prednej strane zabezpečenia je to neväzobná peňaženka, v ktorej ovládate svoje súkromné ​​kľúče.


Môže byť tiež použitý s infikovaným zariadením a stále vám poskytne pokoj. Ledger Nano X sa dá použiť aj ako spoľahlivá anonymná BTC peňaženka zakryte svojho ISP pomocou VPN a nemal by byť problém.

PS: Vždy kúpiť Ledger Nano X z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli nahlásené ako chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľa.

A ak kupujete akékoľvek zariadenie Ledger určite používať Avira VPN pre úplnú anonymitu, pretože ponúka steal deal 50% ZĽAVA na ich ročný balíček.

 

V budúcnosti môžete očakávať, že na Ledger Nano X bude k dispozícii viac anonymných funkcií, a preto je to aj moja preferovaná peňaženka na ukladanie bitcoinov..

  • Súvisiace: Úplná recenzia Ledger Nano X na rok 2020

Kúpte si Ledger Nano X teraz

# 2. Ledger Nano S [Secure Hardware Wallet]

Peňaženka Ledger Nano S je vlajkovým produktom spoločnosti Ledger SAS od jej uvedenia v roku 2015.

Aj keď Ledger Nano S nemá funkcie ako Ledger Nano X, je to celkom slušná práca pri zabezpečení vašich kryptomien. Ak použijete vhodnú VPN, môžete Ledger Nano S ľahko použiť ako bezpečnú a anonymnú bitcoinovú peňaženku.

Keďže ide o HD peňaženku, ktorá nie je uschovaná, dáva svojim používateľom pokoj, pretože vždy majú svoje súkromné ​​kľúče pod kontrolou. Takže ak máte nízky rozpočet a stále chcete anonymnú hardvérovú peňaženku s bitcoinmi, Ledger Nano S by mohol byť ten pravý !!

PS: Vždy kúpiť Ledger Nano S z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli nahlásené ako chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľa.

A ak kupujete akékoľvek zariadenie Ledger určite používať Avira VPN pre úplnú anonymitu, pretože ponúka steal deal 50% ZĽAVA na ich ročný balíček.

 

Vyskúšajte teraz knihu Ledger Nano S.

# 3. Peňaženka Samourai (Peňaženka Android)

Samourai peňaženka je pre tých posadnutých.

Peňaženka Samourai sa označuje ako „najsúkromnejšia a naj anonymnejšia bitcoinová peňaženka“. 

Je to nová peňaženka do ulíc, vďaka ktorej budú vaše transakcie BTC vždy súkromné, maskovaná vaša identita a vaše prostriedky budú vždy zabezpečené..

A tím za peňaženkou Samourai to s tým, čo robia, myslí mimoriadne vážne, čo sa odráža aj v ich úvode:

Sme aktivisti v oblasti ochrany súkromia, ktorí sme svoj život zasvätili vytváraniu softvéru, ktorý Silicon Valley nikdy nevybuduje, regulačné orgány nikdy nedovolia a do ktorého VC nikdy nebude investovať. Vyrábame softvér, ktorý si Bitcoin zaslúži.

Preto je peňaženka Samourai hlboko odhodlaná udržiavať transakčné súkromie pri transakciách v bitcoinoch a vo svojej mobilnej aplikácii má zavedené nasledujúce funkcie:

  • Žiadne opätovné použitie adresy: Jedná sa o peňaženku HD, ktorá zaručuje, že nebudete opakovane používať žiadnu adresu, a tiež vás upozorní, ak sa chystáte poslať transakciu na predtým použitú adresu. Preto sa vyhnite neúmyselnému opakovanému použitiu adresy.
  • CoinJoin: Pomocou techniky STONEWALL spoločnosti Samourai je možné generovať transakcie s vysokou entropiou, ktoré sa podobajú. CoinJoin.
  • Nepripájajte predchádzajúce výstupy zmien: Spoločnosť Samourai pred vytvorením novej transakcie analyzuje všetky minulé transakcie, aby sa ubezpečila, že z nej nevytekajú cenné metadáta o vás a vašej peňaženke.
  • Tor & VPN povolené: Samourai je povolený s podporou Tor a VPN, čo vám umožňuje smerovať všetky transakcie cez anonymnú IP adresu.

Stiahnite si peňaženku Samourai zadarmo (Iba Android)

# 4. Peňaženka PINT (Mobilná peňaženka)

PINT je viacmenová peňaženka HD, ktorá je vysoko intuitívna na ukladanie, správu, príjem a odosielanie šiestich blockchainových aktív, ako sú Bitcoin Cash (BCH), Ether (ETH), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Dogecoin (DOGE) vrátane bitcoinu.

Je to tiež samoobslužná peňaženka, kde môžete ovládať svoje súkromné ​​kľúče zálohovaním semena so sebou.

Okrem toho pri používaní peňaženky PINT nemusíte zverejňovať žiadne osobné informácie, ako napríklad telefónne číslo, e-mail atď.

Vzhľadom na to, že hovoríme o aplikácii PINT, je to, že má zabudovanú funkciu Tor, ktorá vám pomôže zostať v anonymite pri transakciách v BTC a iných aktívach.

Stiahnite si PINT teraz na svoje zariadenie Android

# 5. Papierová peňaženka

Papierová peňaženka za bitcoiny je tiež vysoko anonymná.

Papierová peňaženka za bitcoiny je jednoducho kúsok papiera, na ktorom je vytlačený váš súkromný a verejný kľúč (alebo adresy). A pomocou tejto peňaženky môže vaše bitcoiny vziať každý, ak sa stratí.

Ale keďže ide o fyzický objekt, ako je papier, je oveľa jednoduchšie ho skryť, a aj keď je to verejne zverejnené, nie je možné z adries zistiť, kto vlastní peňaženku..

Preto sú papierové peňaženky ďalším anonymným, ale zároveň priamym spôsobom, ako udržiavať a prevádzať svoje bitcoiny od jednej osoby k druhej..

Vyskúšajte stránku Bitcoinpaperwallet.com

# 6. BitLox (Hardvérová peňaženka)

BitLox je hongkonský startup, ktorý pre svojich zákazníkov vytvára vysoko bezpečné hardvérové ​​peňaženky s ochranou súkromia.

V súčasnosti vyrábajú tri typy hardvérových peňaženiek, a to:

  • BitLox Advanced
  • BitLox Ultimate
  • Sada BitLox Extreme Privacy Set

Sada BitLox Extreme Privacy nás zaujíma, pretože je to vysoko súkromná a anonymná peňaženka pre opatrných používateľov, ako ste vy.

Okrem toho:

BitLox poskytuje absolútne najlepšie riešenie ochrany osobných údajov vo svojej triede prostredníctvom neprekonateľnej kombinácie BitLox Ultimate Hardware Bitcoin Wallet a BitLox Military Grade USB Vault s predinštalovaným OS TAILS.

Takže pomocou tohto môžete posielať a prijímať prostriedky v absolútnom súkromí pomocou TAILS plus, BitLox a ich webového nástroja kompatibilného s TOR. A takto ste to nakonfigurovali po prvýkrát:

Kúpte si BitLox teraz

# 7. Operačný systém Electrum On Tails (Anonymná mobilná peňaženka)

Používanie peňaženky Electrum na chvostoch ovládajúcich systém je ďalším inteligentným spôsobom anonymity pri používaní bitcoinu.

Zaujíma vás, čo je to Tails?

Tails je operačný systém navrhnutý špeciálne na zabezpečenie súkromia internetu.

„Tails je živý systém, ktorého cieľom je chrániť vaše súkromie a anonymitu. Pomáha vám anonymne používať internet a obísť cenzúru takmer kdekoľvek a na akomkoľvek počítači, bez zanechania stopy, pokiaľ o to výslovne nepožiadate. Jedná sa o kompletný operačný systém navrhnutý na použitie z USB kľúča alebo DVD nezávisle od pôvodného operačného systému počítača. to je Slobodný softvér a založené na Debiane GNU / Linux. “

A pre tých z vás, ktorí Electrum nepoznajú.

Electrum je jednou z najstarších ľahkých peňaženiek pre bitcoiny pôsobiacich v tomto priestore od roku 2011. Byť ľahkým klientom znamená, že pri transakciách nemusíte sťahovať celý blockchain..

Navyše je to samoobslužná peňaženka, kde vždy ovládate svoje súkromné ​​kľúče.

V súčasnosti je k dispozícii pre systémy Windows, Mac OSX, Linux a Android.

Vyskúšajte elektrinu

Vytvorte bezpečné anonymné bitcoinové peňaženky v roku 2020

Mnoho používateľov si myslí, že je dosť ťažké robiť anonymné bitcoinové transakcie.

Ale v skutočnosti to tak nie je.

V súčasnosti, na rozdiel od predchádzajúcich, nemusíte inštalovať veľa nastavení Tor alebo VPN, aby ste mohli robiť anonymné bitcoinové transakcie. Namiesto toho môžete pomocou ktorejkoľvek z vyššie uvedených peňaženiek robiť súkromné ​​a úplne bezpečné anonymné transakcie.

A ak budete stále zmätení, z ktorých si môžete vybrať, budem hlasovať za BitLox a Rahakott, pretože sú jedni z najlepších v tomto odbore..

Na záver všetko:

Je poľutovaniahodné, že anonymná bitcoinová peňaženka pre telefóny iPhone sa na trh zatiaľ nedostala, čoskoro však budú k dispozícii s peňaženkou Samourai..

Poznámka: Nepodliehajte podvodom ako CoinCure čo je absolútna podvodná služba, ktorá tvrdí, že je najbezpečnejšou anonymnou svetovou peňaženkou Tor-Bitcoin. Tiež staré projekty ako Dark Wallet a Bitcoin Fog, ktorých cieľom bolo vytvoriť anonymné peňaženky Tor-Bitcoin, už nie sú funkčné, takže sa od nich tiež držte ďalej..

To je z mojej strany všetko v tomto článku anonymných bitcoinových peňaženiek a dúfam, že vám to pomôže pri výbere tej správnej peňaženky..

Páči sa vám tento príspevok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi na Facebooku & Twitter!!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map