Myslím, že so mnou budete súhlasiť, keď poviem:

Videli sme dosť zabijakov éteru, ale éter stále prežíva do dnešného dňa.

Ale bude to tak aj po piatich rokoch?

No, nemám to krištáľovú guľu, ale keď som povedal, že to neznamená, že dovtedy nebudeme mať ethereum.

Mám na mysli to, že dovtedy uvidíme ďalších takzvaných zabijakov éteru a len málo z nich by dokonca prevzalo moc nad éterom. (pravdepodobne)

Ale poďme sa pozastaviť:

Pretože jeden taký zabijak éteru v súčasnosti existuje aj v kryptomere a volá sa – Cardano (ADA). Preto je na mojom zozname kryptomien, ktoré prežijú nasledujúcich 5 rokov.

Pre tých z vás, ktorí nepoznajú Cardano, je to platforma blockchain 3.0 pre hosťovanie inteligentných zmlúv a DApps, ktorá sľubuje, že bude škálovateľnejšia, spravovateľnejšia a interoperabilnejšia ako Ethereum..

No, aj tak teraz nechcem hovoriť viac o Cardane, pretože mnohí z vás ho už vlastnia a prišli ste sem, aby ste sa dozvedeli o niektorých z najlepších peňaženiek Cardano na uloženie vašej ADA..

Očakávalo sa to aj preto, lebo už dlhšiu dobu komunita Cardano túži po pohodlnejšom spôsobe interakcie s cardano blockchainom..

Poďme teda k tomu podnikaniu:

Takže ste si kúpili svoje prvé Cardano, dobre! Tu sú niektoré z najlepších peňaženiek Cardano na bezpečné uloženie:

Najlepšia peňaženka Cardano, ktorú môžete vyskúšať v roku 2020

Neviete, kam bezpečne uložiť svoje mince Cardano (ADA)? Nižšie nájdete zoznam najlepších peňaženiek pre Cardano:

Najlepšie peňaženky Cardano (ADA) Názov peňaženky
Hardvérové ​​peňaženky Ledger Nano X [Odporúčané]
Ledger Nano S
Trezor Model T
Peňaženka na plochu Peňaženka Daedalus
Webová peňaženka Peňaženka AdaLite
Peňaženka Yoroi
Mobil (Android & iOS) Aplikácia Peňaženka Peňaženka Yoroi

# 1. Ledger Nano X [odporúčané]


Chcete pre svoju kryptomenu Cardano niečo spoľahlivé a dlhodobé?

Raz by ste sa mali pozrieť na Ledger Nano X, ktorú predstavila nová hardvérová peňaženka spoločnosti Ledger SAS – priekopníka vo výrobe bezpečnostných riešení pre digitálne aktíva, ako je Cardano.

Dobrá vec je, že Cardano podporuje Ledger Nano X a viac ako 1000 ďalších mien. Okrem toho má zariadenie batériu a Bluetooth, pomocou ktorého môžete spravovať svoje tokeny ADA priamo na zariadeniach so systémom iOS / Android.

A nakoniec, Ledger Nano X je samoobslužná peňaženka, kde získate počiatočnú frázu na kontrolu svojej ADA, ako aj iných kryptomien.

PS: Vždy kupujte Ledger Nano X z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli hlásené chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľov..

Kúpte si Ledger Nano X teraz

# 2. Ledger Nano S

Ledger Nano S netreba zvlášť predstavovať.

Je to určite najslávnejšia peňaženka na bitcoiny a kryptomeny vyrobená spoločnosťou Ledger HQ, ktorá teraz podporuje aj Cardano (ADA).

Ak nemáte dostatok prostriedkov na zakúpenie kryptomenovej peňaženky, mali by ste sa pozrieť na knihu Ledger Nano S, pretože tá je teraz dosť lacná. A najlepšie je, že za rovnaký stupeň zabezpečenia platíte menej.

Rovnako ako iné peňaženky, aj Ledger Nano S vám umožňuje zálohovať vaše osivo, nastaviť PIN a nastaviť prístupovú frázu, ak ju potrebujete. Okrem toho na ňu môžete ľahko uložiť viac ako 700 kryptomien a tokenov a prechádzať cez národné hranice. Tu si pozrite podrobnejšie informácie o minciach podporovaných programom Ledger Nano S..

PS: Vždy kupujte Ledger Nano S z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli hlásené chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľov..

Kúpte si Ledger Nano S teraz

# 3. Trezor Model T [Cardano’s Hardware Wallet]

Trezor Model T je nový vylepšený model staršej hardvérovej peňaženky Trezor a dobrou správou je, že podporuje Cardano vrátane stoviek ďalších kryptomien.

Trezor je tiež jedným z priekopníkov v oblasti hardvérových peňaženiek a posledných päť rokov vyvíja riešenia pre peňaženky..

Je to malé zariadenie s mini OLED obrazovkou, z ktorej autorizujete transakcie na obrazovke.

Trezor je samoobslužná peňaženka s vysokým rozlíšením, kde ovládate svoje súkromné ​​kľúče pomocou 12-slovného semena alebo prístupovej frázy, ktorá má v dnešnej dobe prvoradý význam pre ochranu kryptomien..

Ale je potrebné poznamenať, že musíte použiť Trezor Model T s AdaLite, pretože to vám dáva používateľské rozhranie na interakciu s vašim obchodom ADA na Model T.. Poznámka: Iba verzia firmvéru >= 2.0.8 je pre túto funkciu podporované.

Kúpte si Trezor Model T teraz

# 4. Peňaženka AdaLite [webová peňaženka]

AdaLite predtým známa ako CardanoLite je ľahká webová peňaženka na bezpečné a bezpečné uloženie vášho Cardano..

AdaLite je vyvinutý vývojármi Vaccumlabs, ktorí sú fanúšikmi a držiteľmi Cardano pochopili potrebu hodiny vytvoriť užívateľsky príjemnejšiu peňaženku pre používateľov Cardano.

Ak chcete používať AdaLite, nemusíte robiť žiadne registrácie alebo inštalácie. Namiesto toho môžete priamo vstúpiť do peňaženky na adrese AdaLite.io URL.

Pri vytváraní novej peňaženky pomocou AdaLite vygenerujete 12-slovnú mnemotechnickú frázu, ktorá je ako kľúč k vašej peňaženke Cardano. Strata tohto kľúča znamená, že prídete o všetky finančné prostriedky, takže si ho uschovajte veľmi bezpečne.

Vzhľadom na to, že AdaLite je samoobslužná peňaženka a nikto, dokonca ani AdaLite neuchováva vaše údaje ani nechráni akýkoľvek druh zálohovania vašich finančných prostriedkov..

Nakoniec je AdaLite kompatibilný s peňaženkami Trezor Model T a Daedalus, takže máte túto možnosť preskúmať tiež.

Poznámka: AdaLite nepodporuje Cardano Staking.

Vyskúšajte peňaženku AdaLite

# 5. Peňaženka Daedalus [Peňaženka pre počítače]

Daedalus je oficiálna peňaženka pre kryptomenu Cardano.

Jedná sa o desktopového klienta s úplným uzlom, kde sa vyžaduje, aby ste stiahli celý blockchain a počkali nejaký čas na synchronizáciu.

S peňaženkou Daedalus môžete vytvoriť množstvo hierarchicky deterministických (HD) peňaženiek na ukladanie vašich finančných prostriedkov ADA..

Okrem toho je peňaženka Daedalus tiež samoobslužnou peňaženkou, kde získate zárodok na zálohovanie a obnovu. Preto máte naďalej kontrolu nad svojimi prostriedkami a môžete bezpečne odosielať / prijímať / spravovať Cardano pomocou peňaženky Daedalus.

Ďalším dobrým dôvodom na použitie klienta stolnej peňaženky Daedalus je to, že bol vyvinutý tímom Cardano a podporuje tiež stávkovanie Cardano..

Nakoniec môžete vyrobiť papierové peňaženky Cardano aj pomocou aplikácie Daedalus, kde je možné peňaženky exportovať do papierových certifikátov, čo vám dáva maximálnu bezpečnosť pri ukladaní finančných prostriedkov do chladiarenského skladu..

Poznámka: Odteraz žiadna iná peňaženka Cardano nepodporuje vklad Cardano. Vyvíjajú sa tiež ich aplikácie pre iOS a Android.

Vyskúšajte peňaženku Daedalus pre Mac, Linux, Windows

# 6. Peňaženka Yoroi [Web & Mobilná ADA peňaženka – rozšírenie pre Chrome]

Yoroi je svetelná webová peňaženka a jedna z najlepších peňaženiek pre Cardano.

Ľahké peňaženky nemusia sťahovať ani synchronizovať blockchain ako napríklad Daedalus. To znamená, že akonáhle otvoríte peňaženku, môžete okamžite odosielať alebo overovať príjem transakcií.

Ďalším jednoduchým spôsobom, ako to pochopiť: Yoroi je ľahká, hierarchicky deterministická (HD) peňaženka pre Adu (kryptomena), ktorá funguje ako rozšírenie pre Chrome.

Táto peňaženka je tiež oficiálnou peňaženkou mesta Cardano, pretože je vyvinutá spoločnosťou Emurgo a navrhnutá spoločnosťou IOHK, ktorá je oficiálnymi zástupcami projektu Cardano..

Pri prvom nastavení peňaženky Yoroi sa zobrazí 15-slovná fráza obnovenia. Udržujte to veľmi bezpečné, pretože strata by znamenala stratu všetkých vašich finančných prostriedkov.

Yoroi je navyše samoobslužná peňaženka, čo znamená, že súkromné ​​kľúče sa šifrované ukladajú v stroji používateľa iba počas používania Yoroi. Nemusíte sa preto obávať bezpečnosti.

Odporúčam vám však, aby ste si boli vedomí phishingových útokov pri používaní webových peňaženiek, takže majte na pamäti.

Poznámka: Táto peňaženka nepodporuje vkladanie Cardano. Yoroi je k dispozícii aj pre Android a iOS

Teraz použite peňaženku Yoroi

Čo je najlepšia peňaženka ADA na použitie?

Viem, že si mnohí z vás možno myslia, že nie je toľko peňaženiek Cardano, z ktorých si môžete vybrať, ale verte mi, toto je dostatok možností pre blockchain, ktorý tu je len tak krátko.

Keby ste tam boli pred rokom, nenašli by ste ani týchto veľa možností, ako Cardano uskladniť.

Som si tiež istý, že s časom a zrelosťou projektu Cardano môžete očakávať oveľa viac peňaženiek, aké máte teraz pre Ethereum.

Ďalšia vec, ktorá trápi používateľov Cardana, je nedostatok systému Cardano Android & Peňaženky iOS, ktoré sú skutočným záujmom, ale aj tie sa budú triediť, keďže na nich pracuje Daedalus.

K dispozícii je tiež jedna mobilná peňaženka pre používateľov Cardano (iOS a Android), t., Peňaženka Infinito, ale zatiaľ si nie som istý jeho kvalitou, ale ak sa to zmení, uvediem to na svojom zozname.

Dobrá správa je, že Cardano zavítalo do Ledger Nano S, takže ak ho máte, môžete si oddýchnuť alebo si kúpiť Ledger Nano X – hardvérovú peňaženku Cardano novej generácie.

Na záver vás žiadam, aby ste z burzy vytiahli svoje Cardano alebo iné kryptomeny a ak chcete hardvérovú peňaženku Cardano práve teraz, môžete si pozrieť Trezor Model T.

Takže to je z mojej strany všetko v tomto kole najlepších peňaženiek Cardano a tento zoznam budem z času na čas aktualizovať, keď sa na trh objaví viac peňaženiek Cardano. !!

Do tej doby si užívajte a zdieľajte svoje vedomosti o kryptomene so všetkými okolo &# 128578;

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector