Chainlink sa za chvíľu stal jedným z najlepších poskytovateľov Oracle v odbore. My tu vás prevedieme aktuálnymi informáciami Predikcie cien reťazca (LINK). Budeme hovoriť o všetkom, od toho, ako sa minca líši od ostatných mincí, ako reťazový reťazec rieši väčšinu natívnych problémov s Blockchainom až po najbližších 5 rokov, čo sa týka predpovedí ceny mince. Ale predtým, ako sa do toho pustíme, poďme sa len stručne zoznámiť s tým, čo je LINK a ako pomáha Blockchainu pri riešení ich problémov.

O spoločnosti Chainlink

Projekt chainlink prvýkrát vznikol v roku 2014 pod názvom „smartContract.com„. Sieť prešla po počiatočnom vydaní niekoľkými zmenami. Spoločnosť premenovala značku na retiazka lepšie reprezentovať základnú sieť platformy. Po vydaní, v roku 2017 ICO držala spoločnosť chainlink, ktorá bola v tom čase najväčšou udalosťou v tomto roku. Po udalosti bol chainlink hlavným reflektorom v komunite po mnoho rokov. Sieť sa chválila takmer 32 miliónmi dolárov od ICO.

S pomocou tohto financovania sa spoločnosť Chainlink pokúsila posunúť obmedzené hranice verejného blockchainu, bezpečnosti a spoľahlivosti Oracle na nové výšky. V roku 2019 došlo k jednému z najvýznamnejších partnerstiev so spoločnosťou chainlink. Spoločnosť Chainlink vyvinula strategické partnerstvo so spoločnosťou Google. Pomocou tejto dohody so spoločnosťou Google boli protokoly Chainlink integrované do inteligentnej zmluvy google.

Toto partnerstvo bolo pre analytikov a investorov veľkým úspechom, pretože umožňovalo používateľom spojiť sa s najobľúbenejšími poskytovateľmi cloudových služieb pomocou chainlink.

Čo je to Chainlink (Chainlink Crypto)?

Chainlink Blockchain?

Jedným z najväčších problémov Blockchainu je spôsob prenosu a komunikácie informácií z jedného uzla do druhého. Spravidla tento typ úlohy vykonáva spoločnosť Oracle. Orákulá sa však považujú za centralizované. Oracle je určený na uzatváranie inteligentných zmlúv. Toto je týždenné miesto, kde centralizovaná spoločnosť Oracle vystavuje riziku celý Blockchain.

Na druhej strane je zadávanie údajov rozhodujúcou súčasťou vytvárania blockchainu. Ako všetci vieme, Blockchain je nemenný a nepružný. Takže ak sú akékoľvek informácie, ktoré Blockchain dostane, nesprávne, je veľmi ťažké tieto informácie z Blockchainu vymazať a opraviť.

To sa deje vo väčšine blockchainov. V krypto komunite je tento problém označený ako I Oracle Problem. To je miesto, kde chainlink príde vhod. Vďaka integrácii protokolov novej generácie je možné vyriešiť tieto problémy reťazovým reťazcom.

  1. Hviezdna predpoveď cien na roky 2021 – 2025 XLM $ 5 Možných?
  2. Predikcia cien spoločnosti Tezos (XTZ) na roky 2021 – 2025
  3. Predpoveď ceny Cardano na roky 2021 – 2025 | Dosiahne ADA niekedy 10 dolárov?

Analýza ceny reťaze & história

Rok 2018 bol rokom obrovského rozmachu kryptomien s výrazným zvýšením cien vo väčšine najväčších digitálnych mien sveta – a pre LINK neexistovala žiadna výnimka. Potom hodnoty klesali takmer tak rýchlo, ako rástli, a mnoho kryptomien sa nedokázalo spamätať. Chainlink sa našťastie prestaval a rok 2019 je jedným z najlepších rokov tejto mince. LINK sa 1. januára 2019 obchodoval za 0,299 USD a jeho cena rástla od začiatku roka, až kým 20. mája 2019 nedosiahla hranicu 1 $ v amerických dolároch. Ceny stúpli.


Rok 2020 bol rokom reťazenia článkov. Sieť spustila program financovania, zdvojnásobila svoj tím a pridala aj nové prípady v oblasti poistenia a hier. Sieť bola uznaná Svetovým ekonomickým fórom a bola zaradená medzi 100 najsľubnejších priekopníkov v oblasti technológií do roku 2020. Spoločnosť Chainlink bola integrovaná do viac ako 300 projektov v roku 2020. Vďaka zabezpečeniu miliardových hodnôt a posilneniu svojej bezpečnosti a auditu bola spoločnosť Chainlink najštatistickejšou menou. v roku 2020. V súčasnosti, retiazka (LINK) sa obchoduje s hodnotou 14,19 USD s poklesom o 17,51% za posledných 24 hodín.

Predikcia ceny reťaze

LINK Predikcia cien na roky 2021 – 2023

Podľa predikcie ceny Trading Beasts Chainlink zostane budúca cena LINKu konštantná aj počas roku 2021. Očakáva sa, že spoločnosť Chainlink sa bude predávať v rozmedzí 13 až 18 dolárov v roku 2021. V ďalších rokoch bude spoločnosť Chainlink pokračovať v expanzii a nebude pod 20 dolárov. V budúcnosti by do roku 2023 mohol Chainlink podľa Trading Beasts dosiahnuť 27 dolárov.

Predpoveď ceny reťazového reťazca na roky 2021 – 2025

Cena LINKu bude podľa CoinSwitch v nasledujúcich rokoch stúpať. Spoločnosť Chainlink tiež splnila svoj odhad ceny 14 dolárov v roku 2020 a dokonca aj to, že splnila cieľovú cenu reťaze 13 dolárov, ktorá bola predpovedaná pred rokom na rok 2025. Za predpokladu, že sa ich býčia predpoveď nezmení, je veľmi úžasné a bolo by prekvapením ako ďaleko Chainlink siaha. Predpokladá sa, že cieľová cena reťaze (LINK) sa do konca roku 2025 priblíži k 67 USD.

Predikcia cien Chainlink na roky 2022, 2023, 2024 a 2025

Cena DigitalCoinPrice je veľmi optimistická, pokiaľ ide o budúce predpovede nástroja LINK. Sadzby zobrazené na webových stránkach ukazujú, že Coinlink je predaná investícia v nasledujúcich rokoch. Vidím pod grafom, očakáva sa, že do roku 20 bude Link stúpať s priemernou cenou 40,45 dolárov.

S nárastom 2 020% oproti základnej hodnote to znamená, že budeme obchodovať s LINKom s priemernou cenou 48,42 USD. Táto predpoveď je dosť prekvapujúca a zároveň optimistická. Miera predpovede na 5 rokov ukazuje, že LINK v nasledujúcich 5 rokoch prekročí hranice 50 USD. Vydržte, pretože nám určite budú držať palce v dosahovaní lepších investičných príležitostí v nasledujúcich rokoch.

Chainlink predikcia ceny na Currency.com

Predpoveď ceny reťazového reťazca na rok 2021 | ODKAZ na ďalšie lietanie v roku 2021?

Predikcia odkazu 2021 od Mind Math Money

Chainlink Price Předpoveď ceny !!!!!! LINK - Cenové správy Chainlink - Chain Link Crypto - Analýza 2021

Ako nakupovať Chainlink (LINK)?

Chainlink (LINK) je k dispozícii na väčšine hlavných búrz. Binance je jednou z hlavných búrz zameraných na získanie reťazového reťazca. Z hľadiska trhového stropu je Binance najväčšou burzou na trhu. Existuje mnoho ďalších búrz, ale Binance je na čele. Na burze je široká škála ďalších coinov a poplatky sú tiež veľmi konkurenčné.

Zaregistrujte si účet na burze a preukážte svoju totožnosť. Financujte svoj účet fiat menou a nakupujte ETH a BTC. Odkaz si nemôžete kúpiť priamo na žiadnej burze. Na záver vyberte obchodný pár s LINK a vaše kryptomena LINK bude na vašej burze za pár minút.

Ak často obchodujete alebo plánujete obchodovať s LINKom, môžete ho uložiť v peňaženke na burze. Je to však najmenej bezpečný spôsob ukladania mincí. Ak ale plánujete uložiť obrovské množstvo LINKu, najlepšou dostupnou voľbou je hardvérová peňaženka.

Časté otázky o predikcii cien reťaze

Dosiahne reťazový reťazec 100 dolárov?

Podľa najväčšej cenovej predikcie a po vynaložení úsilia na ich uzavretie sa zdá, že 100 dolárov je dosť ambiciózna suma. V nasledujúcich rokoch sa očakáva rast spoločnosti Chainlink (LINK), ktorá na konci roku 2025 dosiahne 100 dolárov.

Je chainlink (LINK) bezpečná investícia?

Podľa mnohých analytikov a obchodníkov je chainlink veľmi dobrou a solídnou investíciou už veľmi dlho. Táto hodnota je prekvapivo prekvapená. Je zaručené, že z investície prinesie pekný zisk.

Pôjde Chainlink (LINK) hore?

Šanca na spájanie reťazí je obrovská. Tím dosiahol toľko a popularita mincí je obrovská, že investori sú veľmi ambiciózni. Mince v budúcnosti určite porastú.

Záver

Poskytli sme vám našu aktuálnu predpoveď Chainlink (LINK). Mince sa v súčasnosti veľmi dobre stavajú na povstanie a zdá sa, že rok zakončí pozitívnou poznámkou. Všetky vyššie uvedené hodnotenia a závery sú iba technickými hodnoteniami a pozorovaniami vykonanými renomovanými analytikmi a členmi tímu našej platformy. Poskytnuté údaje sú pozorovacie, ale hodnotia sa podľa minulej cenovej analýzy spoločnosti LINK.

Pred investíciou si urobte prieskum. Skúmajte čo najviac, aby ste dosiahli konečné rozhodnutie. Po zapojení do spoločnosti Google zanechal Chainlink veľmi pozitívny dopad na komunitu. Tento vplyv určite ovplyvní budúce ceny mince. Stále máte na mysli nejaké otázky? Komentujte nižšie a pokúsime sa odpovedať čo najskôr.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector