Mnoho ľudí je skeptických, pokiaľ ide o používanie pokročilého softvéru na obchodovanie s kryptami, ako je napríklad bitcoinový šampión. Je to pochopiteľné, kvôli volatilnej povahe trhu s kryptomenami budú investície vždy riskantné, najmä pre nových používateľov s malými alebo žiadnymi obchodnými skúsenosťami. Začnime vyšetrením, čo to vlastne bitcoinový šampión je a ako táto obchodná platforma funguje.

Čo je bitcoinový šampión?

Bitcoin Champion je automatizovaná obchodná technológia, ktorá sa používa na investovanie do kryptomeny. Je to jedna z mnohých technológií na obchodovanie s kryptami, ktoré môžu využiť všetci investori a nové skúsenosti na generovanie peňazí online. Vyskúšali sme pre vás všetky vlastnosti tejto technológie a našli sme veľa dôvodov, prečo sa skúsení investori rozhodli použiť bitcoinového šampióna ako svoju obchodnú technológiu podľa vlastného výberu.

Je šampión bitcoinu Ponziho schéma?

Nie. Bitcoin Champion nie je Ponziho schéma. Skutočné Ponziho schémy zvyčajne sľubujú investorom veľmi vysoké výnosy bez toho, aby investovali veľa. Taktiež sľubuje malé až žiadne riziká pre svojich potenciálnych investorov. V prípade Ponziho schémy musia investori tiež získavať zamestnancov, priateľov a rodinu a je od nich sľubovaný stimul alebo ešte vyššia ziskovosť. 

Tu je príklad, ako rozpoznať bitcoinovskú Ponziho schému:

 • Nereálne sľuby: investori musia vedieť, že každá investícia prichádza s určitou úrovňou rizika. Možno vám je známa fráza „čím vyššia je investícia, tým vyššia je odmena“, takže keď sa zoznámite s investíciou, ktorá ponúka veľmi nízke riziká, pravdepodobne niečo nie je v poriadku..
 • Veľmi časté výnosy z investície: Na trhu s kryptomenami sú vaše výnosy často kolísavé v závislosti od toho, čo sa na trhu deje. Buďte vždy opatrní, keď je vaša investícia vždy výnosná bez ohľadu na zmeny na trhu.
 • Neregulované investície: pri obchodovaní na trhu s kryptomenami je dôležité, aby ste mali na dohľad nad svojimi účtami makléra alebo správcu účtu. Plachý od investovania do nástrojov, ktoré nie sú regulované.

Ako začať obchodovať s bitcoinovým šampiónom

Krok 1: Registrácia 

Nový účet si môžete zaregistrovať vyplnením nižšie uvedeného formulára. Registrácia je na Bitcoin Champion bezplatná a zistíte, že je to celkom jednoduché. Po vytvorení účtu vám bude pridelený vyhradený správca účtu.

Krok 2: Vklad

Odporúčame vložiť minimálny vklad 250 GBP / 250 EUR. Toto je minimálna suma potrebná na začatie obchodovania s bitcoinovým šampiónom. Začínať od malého je najlepšie pre používateľov, ktorí nikdy predtým neobchodovali. Tento vklad je potrebné vykonať skôr, ako bude môcť používateľ aktivovať živý obchod. Váš vklad je možné uskutočniť pomocou kariet MasterCard, Visa alebo Maestro. Pred začatím obchodovania budete musieť potvrdiť svoj účet a identitu.

Krok 3: Funkcia ukážkového obchodovania

Funkcia demo obchodovania je dosť pôsobivá. Aj keď sú voliteľné, odporúčame všetkým novým používateľom využívať ukážkovú funkciu. V zásade ide o repliku živej obchodnej platformy bez použitia reálnych finančných prostriedkov. Funkcia ukážkového obchodovania bola vytvorená s cieľom pomôcť novým používateľom vyskúšať si platformu a otestovať jej funkčnosť. 

Krok 4: Živé obchodovanie 

Toto je vzrušujúca časť, ktorá sa vysiela naživo! Skôr ako začnete, odporúčame vám nastaviť obchodné limity. To pomôže chrániť vaše investície a minimalizovať riziko obrovských strát. Ak si nie ste istí, ako to urobiť, váš správca účtu vám rád pomôže nakonfigurovať vaše nastavenia. Nastavenia, ktoré zavediete, sa použijú každý deň, keď obchodujete, okrem prípadov, keď ich zmeníte pred uskutočnením obchodu. 

Ako to funguje 

Z našich testov a analýz sme zistili, že bitcoinový šampión je kompetentný v troch kľúčových oblastiach. Veríme, že práve preto je obchodný systém taký úspešný. Uvádzame ich nižšie: 

 • Algoritmické obchodovanie s presnosťou

Systém obchodovania s bitcoinovými šampiónmi je založený na veľmi inteligentnom algoritme s veľmi vysokou úrovňou presnosti. Niektorí v skutočnosti tvrdili, že obchodný systém má úroveň presnosti 99,4%. To znamená, že bitcoinový šampión má schopnosť poskytovať vám vysoko ziskové obchody. 

 • Líder v odbore špičkových obchodných systémov

Bitcoinový šampión sa považuje za predstihujúci čas, pokiaľ ide o obchodné systémy. Bitcoinový šampión sa tiež ľahko používa a orientuje, takže je ideálny pre začiatočníkov a je jedným z jeho jedinečných predajných miest. 

 • Intuitívne a ziskové 

Bitcoinový šampión vyžaduje len malé alebo žiadne ľudské zásahy. Algoritmus dokáže skenovať obchodné signály v priebehu niekoľkých sekúnd. Po využití funkcie demo obchodu sa v živej obchodnej platforme zorientujete pomerne ľahko. Aj keď je obchodný systém veľmi intuitívny, odporúčame vám, aby ste na svojom účte strávili každý deň aspoň 20 – 30 minút. 

Stručné fakty o šampiónovi bitcoinov 

Z našich analýz a skúseností je Bitcoin Champion považovaný za lídra v priemysle vo svete obchodných technológií. Vieme, že niektorí z vás môžu byť stále skeptickí, a preto sme sa rozhodli vymenovať niektoré fakty o bitcoinovom šampiónovi nižšie: 

 • Rozhranie je užívateľsky prívetivé a ideálne pre nových používateľov vstupujúcich na trh s kryptomenami.
 • Úspešnosť je viac ako 90%. 
 • Všetko, čo potrebujete, je 250 € ako minimálny vklad a tento vklad je tiež vašou úplne prvou investíciou.
 • Proces transakcie je rýchly a transparentný. Registrovaní používatelia účtov môžu svoje zisky pripísať na svoje účty okamžite. 
 • Používatelia musia skontrolovať svoje účty najmenej 30 minút denne.
 • Zákaznícky servis je veľmi citlivý a je k dispozícii 24 hodín denne sedem dní v týždni prostredníctvom e-mailu, telefónu a živého chatu.

Výhody obchodovania s bitcoinovým šampiónom 

Tu sú niektoré z významných výhod obchodovania s bitcoinovým šampiónom:

 • Rýchly obchodný proces

S bitcoinovým šampiónom sú transakcie hotové za pár sekúnd. To znamená, že počas živého obchodovania môžete zarobiť viac peňazí.

 • Vysoké zisky

Na základe našej analýzy, testu a posudkov napísaných ostatnými používateľmi môžeme potvrdiť, že každá živá obchodná relácia má pre vás obrovský potenciál zárobkov. 

 • Užívatelsky prívetivý 

Zistili sme, že bitcoinový šampión je veľmi užívateľsky príjemný a ľahko sa v ňom orientuje. Bitcoinový systém je ideálny pre začiatočníkov. 

 • Bezpečný 

Ak nedôjde k nedbanlivosti, nemusíte sa obávať odcudzenia svojich osobných údajov alebo napadnutia vášho účtu. Bitcoin Champion je chránený certifikátom SSL. To znamená, že vaše informácie sú chránené šifrovaním. 

Celebrity, ktoré majú záujmy v kryptomenách:

 • Gwyneth Paltrow – V roku 2017 sa Gwyneth Paltrow pripojila k startupu Bitcoin Wallet Abra ako poradkyňa počas epizódy série Apple Planet of the Apps..
 • Mike Tyson – V roku 2016 Mike Tyson uviedol na trh bitcoinovú peňaženku v partnerstve so spoločnosťou Bitcoin Direct.
 • Snoop Dogg -V roku 2013 Snoop tweetoval: „Môj ďalší rekord v bitcoinoch n je dodávaný v dronoch.“ V roku 2017 bol Snoop Dogg ako dar pre svoj mládežnícky futbalový program obdarovaný 1 500 SparkleCOINmi od spoločnosti v hodnote približne 55 500 dolárov.
 • Ashton Kutcher – Investované do blockchainu športových stávok Unikrn spolu s miliardárom Markom Cubanom.
 • Jamie Foxx – V roku 2017 Jamie Foxx podporil burzu kryptomien Cobinhood na twitteri: „Teším sa na účasť v novom tokene @cobinhood! NULOVÉ obchodovanie s poplatkami! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“
 • Roseanne Barr – Jeden z prvých priaznivcov bitcoinu. V roku 2013 tweetovala: prvý postapokalyptický zákon: otroctvo vo všetkých formách je dnes nezákonné – vrátane dlhového otroctva. #BITCOIN.
 • Mel B. – V roku 2013 Mel B oznámila, že bude prijímať platby bitcoinom za jej nový singel. Povedala: Milujem, ako nám nové technológie uľahčujú život, a to je pre mňa vzrušujúce. Bitcoin spája mojich fanúšikov po celom svete pomocou jednej meny. Môžu len platiť pomocou bitcoinov.
 • Drew Carey – Raz tweetnuté: Len som sa pokúsil kúpiť raňajky za bitcoiny. Odmietnuté. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness
 • Floyd Mayweather ml. – V roku 2017 tweetoval svoju fotografiu s popisom, ktorý znel: „Výdavky bitcoinov ethereum a iných druhov kryptomeny v Beverly Hill.“
 • Richard Branson Článok bola zverejnená správa, že Richard Branson investoval 30 miliónov dolárov do platformy platieb v kryptomene BitPay.

Recenzia šampióna bitcoinov: náš verdikt!

Výsledok našej analýzy na platforme Bitcoin Champion nás vedie k podpore tvrdení, že bitcoinový šampión je stopercentne legitímny a môže pomôcť novým a skúseným obchodníkom pri generovaní pasívneho príjmu a zveľaďovaní ich bohatstva. Tvrdí sa, že nový používateľ môže každý týždeň zarobiť od 200 do 1 000 EUR. To úplne závisí od toho, koľko peňazí používateľ investuje a stále investuje.

Našli sme dostatok recenzií a výskumov, ktoré naznačujú, že bitcoinový šampión je spoľahlivý a vhodný na ďalšie zváženie investícií. Platforma Bitcoin Champion je dostupná používateľom vo viac ako 150 krajinách.

Časté otázky

 • Čo je bitcoinový šampión?

Bitcoin Champion je automatizovaný obchodný softvér naprogramovaný na rozpoznávanie trhových príležitostí kryptomeny pre používateľov, ktorí majú záujem začať obchodovať. 

 • Je ziskové investovať do bitcoinového šampióna? 

Existujú investori, ktorí tvrdia, že majú výnosy vyššie ako 5 000 EUR denne. Používatelia však musia na získanie takýchto výnosov investovať veľké sumy peňazí. Novým používateľom odporúčame, aby začínali s minimálnym vkladom 250 EUR a aby odtiaľ zvýšili svoj zisk.

 • Ako fungujú aplikácie na obchodovanie s kryptami? 

Obchodné aplikácie pracujú pomocou inteligentného algoritmu. Skenujú a analyzujú obrovské objemy dát, aby našli kryptomenu za veľmi nízke ceny. Tieto kryptomeny sa potom kupujú a predávajú za vyššiu cenu neskôr. 

 • Sú moje informácie bezpečné na bitcoinovom šampiónovi? 

Uvádza sa, že Bitcoin Champion používa certifikát SSL, čo je online bezpečnostný protokol, ktorý šifruje dôverné informácie na webe.

 • Aký je poplatok za otvorenie nového účtu?

Za otvorenie nového účtu šampióna Bitcoin sa neúčtuje žiadny poplatok. Je to úplne zadarmo. 

 • Môžu byť bitcoiny vybrané z obchodného systému po dosiahnutí zisku?

To bohužiaľ nie je možné. Obchodný softvér prevádza vaše príjmy do miestnej meny a vaše príjmy sa ukladajú na bankový účet prepojený s vaším účtom bitcoinového šampióna. 

 • Existujú alternatívne kryptoobchodné platformy? 

Áno. Existujú podobné obchodné platformy ako Bitcoin Code, Bitcoin Revolution a Bitcoin Era, medzi inými dôveryhodnými platformami na obchodovanie s kryptomenami. 

 • Existuje maximálna hranica zisku, ktorú môžem dosiahnuť??

Nie. Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa toho, aký veľký potenciál zárobku máte v bitcoinoch.

 • Je šampión bitcoinu pyramídová hra?

Nie. Bitcoin Champion je ocenený softvér, ktorý vám umožňuje uskutočňovať ziskové obchody s kryptomenami.

 • Koľko času tomu budem musieť venovať?

Odhaduje sa, že priemerný používateľ strávi na tejto obchodnej platforme najmenej 20 minút denne.

 • V ktorých krajinách je bitcoinový šampión k dispozícii?

Bitcoin Champion je k dispozícii vo viac ako 100 krajinách a pre vaše pohodlie existuje niekoľko platobných možností. Návratnosť svojich investícií môžete ľahko začať prakticky kdekoľvek na svete, pokiaľ je vo vašej krajine legálne používať bitcoinového šampióna.

 • Je vhodné investovať všetky svoje peniaze do bitcoinového šampióna?

Nie, nikdy neinvestujte peniaze, ktoré potrebujete alebo si nemôžete dovoliť stratiť, musíte použiť iba disponibilný príjem. Trh s kryptomenami je nestály a časovo citlivý, čo z neho robí vysoké riziko a vysokú odmenu. Odporúčame začať v malom. Ako každá investícia, aj tu existujú riziká, ale funkcia stop-loss chráni potenciálnych investorov pred obrovskými stratami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me