Kryptoinvestori zvyčajne robia dve veci, t. J. Nakupujú & Predať.

Predávajú, keď je cena vysoká, a nakupujú, keď je cena nízka. Mnoho investorov však kvôli FOMO premešká čas na nákup a predaj.

Ale nemyslíte si, že by vo vašich kryptomenách malo byť viac. Mám na mysli spôsoby, ako urobiť viac so svojimi digitálnymi menami, ako sú bitcoiny, ethereum atď.

Napríklad požičiavanie a požičiavanie kryptomien !!

A dobrá správa je, že to už nie je hypotetický príklad. Okrem nákupu / predaja vašich kryptomien ich teraz môžete požičiavať a požičiavať aj vy. Požičiavanie a požičiavanie kryptomeny má niekoľko výhod, o ktorých sme hovorili v našom predchádzajúcom článku o krypto pôžičkách.

V reálnom živote navyše existujú takí, ktorí nechcú predať svoje aktíva, ale sú k tomu nútení kvôli nedostatku možností. Pre takýchto jednotlivcov sú kryptoúvery perfektné.

A jednou z takýchto spoločností, ktorá vyniká v poskytovaní tejto služby, je Nexo, a preto si dnes povieme niečo o pôžičkách Nexo. Poďme sa teda gúľať:

Aktualizácia: Pozerali sme sa na to YouHodler – služba požičiavania kryptomien ktorý sa javí ako lukratívnejšie ako ich úrokové sadzby sú lepšie s najvyššími dávkami LTV a množstvom kryptomien na výber.

Určite si zaobstarajte svoju 25 dolárov ako uvítacia bonusová odmena keď ty vziať si pôžičku v hodnote 100 dolárov alebo viac použitím tento náš promo odkaz.

Recenzia pôžičiek Nexo & Kontrola požičiavania Nexo

Platforma Nexo Lending je platforma založená na blockchaine, ktorá poskytuje svojim zákazníkom pôžičky kryté kryptomenou. Tieto pôžičky Nexo je možné využiť tak, že svoje kryptomeny ponecháte ako kolaterál s platformou Nexo.

Preto je pôžička Nexo známa aj ako okamžitá kryptomena, kde je možné získať ďalšie peniaze v USD alebo EUR bez toho, aby ste sa súčasne museli vzdať vlastníctva kryptomien..

Týmto spôsobom získa dlžník krypto pôžičky potrebnú likviditu pre kryptomeny, ktoré nechce predať, a zároveň si ponecháva právo požadovať späť svoj krypto kolaterál, pretože v budúcnosti by to mohlo mať ešte väčšiu hodnotu.

Ako funguje Nexo pôžička?


Spôsob, akým pôžičky Nexo fungujú, je celkom priamy a ľahko pochopiteľný ako tradičné pôžičkové cykly.

Navyše takmer všetky kritické časti platformy sú automatizované prostredníctvom inteligentných kontraktov založených na blockchaine, takže sa nemusíte obávať ľudských chýb.

Takže keď si beriete pôžičku cez Nexo, máte štyri kroky na vysokej úrovni.

# 1. Preneste kryptoasety do peňaženky Nexo

Zaregistrujte sa na Nexo a rýchlo sa zbavte svojho KYC. Akonáhle je to hotové, preneste svoje krypto kolaterály do peňaženky Nexo a počkajte, kým sa kolaterálové mince nepotvrdia v blockchaine.

# 2. Získajte okamžitú výpožičku

Akonáhle je kolaterál potvrdený na blockchaine, Nexo oracle vyhodnotí vašu kvalitu kolaterálu a jeho hodnota pre vás určila vhodnú LTV. Po vypočítaní LTV môžete svoje prostriedky dostať priamo v hotovosti na svoj bankový účet alebo v stabilnej minci. Napríklad vaša LTV, ako navrhuje Nexo, je 50% a celková hodnota vášho kolaterálu je 10 000 dolárov, potom môžete získať pôžičku až do 5 000 dolárov.

# 3. Splácanie pôžičky

Splácanie pôžičky je v spoločnosti Nexo pomerne flexibilné, pretože nie ste povinní splácať mesačne, kým váš zostatok nie je nižší ako limit pôžičky. Môžete tiež využiť 50% zľavu z úrokovej sadzby, ak je vaša záruka alebo splátka v tokenoch Nexo. Svoju pôžičku alebo jej časť môžete kedykoľvek splatiť bankovým prevodom alebo pomocou kryptomeny vrátane majetku uloženého vo vašej peňaženke Nexo..

# 4. Vyberte svoje zabezpečenie

Po splatení celej výšky pôžičky spolu s úrokmi môžete svoje krypto kolaterály z peňaženky Nexo ľahko vybrať do inej kryptomeny, ktorú máte pod kontrolou..

Ako získať okamžitú kryptoúver od spoločnosti Nexo?

Teraz, keď viete všetko o pôžičkách Nexo a spoločnosti, je čas krátko diskutovať o tom, ako získať okamžité pôžičky kryptomeny od spoločnosti Nexo?

Tu je malé video vysvetľujúce to isté:

 • Najskôr sa zaregistrujte a prihláste sa do Nexo [Vy ste lepší je, vyskúšajte teraz]
 • Vyplňte svoj základný KYC a získajte pôžičky až do výšky 10 000 dolárov – dokončite podrobný KYC predložením príslušných dokladov totožnosti s fotografiou a získate pôžičky až do výšky 2 miliónov dolárov.
 • Po dokončení KYC vložte svoje kryptomeny do peňaženky Nexo, proti ktorej si chcete vziať pôžičku. Napríklad vklad BTC, ETH, XRP atď.
 • Teraz, keď sú tieto vklady potvrdené na blockchaine, choďte do sekcie „výber pôžičky“ a uvidíte úverový limit, ktorý máte k dispozícii podľa zloženého kolaterálu.
 • Vyberte si preferovaný spôsob výberu pôžičky a podľa toho pridajte svoje bankové údaje alebo adresu stablecoinu, aby ste dostali svoju pôžičku Nexo

Vlastnosti pôžičiek Nexo

 • Minimálny úverový limit Nexo: 500 dolárov
 • Maximálny limit pôžičky Nexo: 2 milióny dolárov
 • Pomer Nexo pôžičky k hodnote (LTV): 20% – 50%
 • Termín pôžičky na Nexo: do 1 roka
 • Úroková sadzba pôžičky Nexo: 8% (s tokenmi Nexo), inak 16%
 • Kalkulačka pôžičiek Nexo: Zabudovaná na platforme Nexo
 • Ktoré kolaterálne mince Nexo akceptuje?

Platforma Nexo odteraz prijíma ako zábezpeku sedem kryptomien, a to sú konkrétne BTC, ETH, XRP, NEXO, BNB, LTC, stablecoiny.

Samozrejme, existujú plány na pridanie nových mincí a žetónov, ktoré môžu slúžiť ako kolaterál. V súčasnosti sa tu hlasuje o nových minciach, ktoré sa majú pridať, a hlasovať za ne môžu iba držitelia tokenov NEXO..

Existujú niektoré exkluzívnejšie vlastnosti pôžičiek Nexo, ktoré z nej robia ideálnu voľbu na prijímanie pôžičiek krytých kryptomenou. O tom si povieme v našej ďalšej časti, prečo si zvoliť práve Nexo pre krypto pôžičky?

Prečo si zvoliť Nexo pre pôžičky kryté kryptomenou?

Nexo je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Credissimo, ktorá je poprednou fintechovou skupinou slúžiacou miliónom ľudí v celej Európe viac ako 10 rokov. To je hlavný dôvod, prečo dôverovať spoločnosti Nexo, pretože za ňou stojí skúsená spoločnosť, ktorá podniká v oblasti pôžičiek už viac ako desať rokov..

Navyše, iba za sedem mesiacov od uvedenia sa spoločnosť Nexo etablovala ako popredná svetová služba požičiavania kryptomien a spracovala viac ako 300 miliónov dolárov na rastúcu užívateľskú základňu, ktorá v súčasnosti presahuje 170 000.

A zatiaľ nedošlo k žiadnemu porušeniu alebo významnému zlyhaniu krypto pôžičiek prostredníctvom pôžičkovej platformy Nexo, pretože pôžičky sú zvyčajne nadmerne zabezpečené, čo automaticky ovplyvňuje divokú volatilitu kryptotrhov.

Nexo má tiež najväčšiu sieť. Je to najvyspelejší a najdôveryhodnejší poskytovateľ okamžitých pôžičiek na kryptomeny v globálnom meradle, ktorý poskytuje služby vo viac ako 45 menách vo viac ako 200 jurisdikciách..

Od tejto chvíle to bude lepšie:

Platforma na poskytovanie pôžičiek Nexo poskytuje dividendy aj držiteľovi tokenov Nexo a pre veriteľov ponúka úrokové sadzby až do výšky 6,5%, čo je 2 až 3 krát vyššie ako tradičné úroky zo sporiaceho účtu..

 • Nexo Dividendy

Držitelia tokenov Nexo dostávajú z ich podielov dividendy vo výške 30%. Týchto 30% sa platí zo zisku spoločností a vypláca sa iba oprávneným držiteľom Nexo. Tu sa dozviete, kto je oprávneným držiteľom Nexo na vyplácanie dividend

 • Záujmy Nexo

Prostredníctvom platformy Nexo môžu veritelia získavať úroky zo svojich stablecoinov. Vložte stabilné coiny ako DAI, PAX, USDC, USDT & TUSD na platforme Nexo a zarobiť 6,5% p.a. Zloženie úroku vyplácané každý deň. Tento proces je plne automatizovaný a je k dispozícii pre všetky peňaženky Nexo bez minimálnych súm & žiadne obmedzenia poplatkov. V neposlednom rade sú tieto vklady poistené až do výšky 100 mil. USD a ešte viac, čoskoro budú k dispozícii aktíva, ktoré vám pomôžu zarobiť na vašich kryptomenách.

Takže zo všetkých týchto dôvodov je Nexo vynikajúcou platformou na využitie vašich krypto pôžičiek, a to je z našej strany v dnešnom hodnotení platformy Nexo.io všetko..

Ak ste niekto, kto už túto platformu používal? Potom sa s nami podeľte o svoje skúsenosti, a pokiaľ ste Nexo nekontrolovali, urobte tak, pretože registrácie by sa mohli uzavrieť kvôli zvýšeniu popularity pôžičiek krytých kryptomenou !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector