Hľadám najlepší a dôveryhodný web o cloudovej ťažbe? No, dobre, ste na správnom mieste. Sme tu, aby sme vám ponúkli zoznam najlepších lokalít na ťažbu cloudu, ktoré sa na internete rozširujú.

Máte ťažkosti s tým, aby ste si hardvérové ​​vybavenie prenajali sami? Cloudová ťažba vám v tomto smere môže pomôcť. Prejdeme si všetko a všetko od toho, čo je cloudová ťažba, až po to, ako si môžete prenajať zariadenie, aby ste zabezpečili bezproblémový priebeh ťažby. Poďme sa do toho ponoriť!

Čo je cloudová ťažba?

Cloudová ťažba je proces, pri ktorom sa zúčastňujete ťažobného fondu a kupujete určité množstvo „Hash Power“. Rovnaký podiel na zisku je rozdelený medzi všetkých účastníkov, ktorí sa zúčastňujú ťažobného fondu, na základe pridelenej hashovej sily. Umožňuje vám ťažiť kryptomenu bez inštalácie akéhokoľvek hardvéru. Existuje veľa spoločností, ktoré túto tvrdú prácu robia za vás a podieľajú sa na cloudovej ťažbe za vás za veľmi základné náklady. Ak hľadáte bezplatný zisk kryptomeny alebo bitcoinu, tu je náš dokonalý sprievodca pre najlepšie bitcoinové faucety.

Najlepšie weby na ťažbu cloudu do roku 2021

Ak chcete začať s cloudovou ťažbou, existujú rôzne najlepšie legitímne cloudové stránky, ktoré zaisťujú najlepšiu bezpečnosť vašich aktív a poskytujú komplexný zoznam funkcií. Nasledujú najlepšie a najlepšie hodnotené bitcoinové cloudové weby na trhu.

1. Ťažba IQ

Koncom roka 2016 začala IQ mining poskytovať svoje služby. V dnešnej dobe existujú pomerne pozitívne ohlasy zákazníkov.

Spoločnosť poskytuje vzdialené zariadenia, ktoré umožňujú používateľom prenajať si ich a pripojiť sa k cloudovej ťažbe. V obmedzenom čase spoločnosť IQ Mining získala takmer 50 000 používateľov. K dispozícii sú tri rôzne balíčky v závislosti od vašich želaní a investícií.

  • Bronzové balíčky
  • Strieborný balíček
  • Zlaté balíčky

Existuje veľa kryptomien, z ktorých si môžete zvoliť ťažbu. Registrácia je bezplatná bez poplatkov za predplatné. Na zníženie rizík sú k dispozícii inteligentné zmluvy.

IQ Mining má veľmi mäkké a užívateľsky prívetivé rozhranie. Pretože má platformu v Európe, poskytujú štyri hlavné jazyky (francúzsky, španielsky, rusky a anglicky). Prognózy zisku sú v porovnaní s investíciami, ktoré nie sú pochopiteľné, dosť vysoké. Platforma je vhodná pre malé investície, kým nezíska väčšie uznanie od zákazníkov. prečítajte si túto príručku pre najlepšie cloudové weby na ťažbu ethereum

2. Ťažba Genesis


Genesis mining je jednou z najväčších cloudových ťažobných spoločností, ktorá ponúka projekty ťažby bitcoinov. Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2013, si udržala reputáciu na trhu poskytovaním inteligentných a ľahkých investičných riešení.

Spoločnosť má viac ako 2 milióny zákazníkov z celého sveta. Pokiaľ ide o hashovaciu silu, ťažba Genesis je najväčším poskytovateľom hashovacej energie pre altcoiny a bitcoiny.

Platforma ponúka ťažbu bitcoinov aj altcoinov. Môžete ťažiť rôzne mince súčasne pomocou hashovacej sily, ktorú ste vlastnili. Môžete napríklad použiť rôzne kryptomeny na diverzifikáciu rizika svojich investícií. Spoločnosť sa stará o baníkov a údržbu, aby sa zbavili ťažkostí.

Spoločnosť Genesis Mining ponúka množstvo cenových balíkov na základe vašej hashovej sily a typu mince, ktorá vás zaujíma. V porovnaní s inými platformami cloudovej ťažby sú trochu drahé, ale poskytujú vynikajúce skúsenosti a podporu.

3. Shamining

Ťažobné pole so sídlom v Spojenom kráľovstve, ktoré bolo spustené v roku 2018, je so svojimi farmami v Londýne, San joe a Capetowne jednou z najvhodnejších ťažobných platforiem pre baníkov s minimálnymi znalosťami procesu ťažby kryptomeny..

Užívateľsky prívetivé webové rozhranie spoločnosti Shamining s animovaným alebo skôr herným spracovaním ťažby je funkcia, vďaka ktorej vyniká Shamining medzi ostatnými. Ktokoľvek s minimom 100 dolárov môže začať ťažiť pomocou platformy Shamining. Zaručuje 1,43-násobnú návratnosť investícií (400 dolárov z 1000 dolárov). poskytuje tiež zákaznícku podporu nepretržite. Od roku 2018 vlastní komunitu 8 000 plus kryptoinvestorov. Ďalšou užitočnou funkciou, ktorú ich web ponúka, je zabudovaná investičná kalkulačka.

Shamining Ponúka štyri typy zmlúv: CPU, GPU, ASIC a Individuálne zmluvy.

CPU ponúka výkon 23 580 GH / s za 0,0120 USD za GS / ss udržovacím poplatkom 0,0108 USD za GH / s denne. Ziskovosť = 143%

GPU ponúka výkon 94 340 GH / s za 0,0113 USD za GH / s s udržovacím poplatkom 0,0106 USD za GH / s denne. Ziskovosť = 149%

ASIC ponúka výkon 235 849 GH / s za 0,0109 USD za GH / s s udržovacím poplatkom 0,0104 USD za GH / s denne. Ziskovosť = 156%

Ako je zrejmé z vyššie uvedených informácií, vysoký výkon systému ponúka vysokú ziskovosť a ak si užívateľ nie je istý, ktorej zmluvy by sa malo dosiahnuť, zákaznícky servis je k dispozícii nepretržite..

Ak chcete začať ťažiť bitcoiny na Shaminingu, zaregistrujte si svoj účet už teraz a získajte 37% bonus na vašu prvú investíciu.

Vkladajte populárne mince kryptomeny do roku 2021, prečítajte si nášho sprievodcu Najlepší Coin Coins (POS) mince 2021

4. ECOS

ECOS je jedným z najlepších poskytovateľov cloudovej ťažby v tomto odbore. Bola založená v roku 2017 v Arménsku v Slobodnej ekonomickej zóne spolu s dohodou podpísanou medzi arménskou vládou a spoločnosťou, ktorá stojí za týmto poskytovateľom cloudovej ťažby. ECOS bol vyvinutý s cieľom pokryť potreby klientov, ktorých vkus spočíva v cloudovej ťažbe kryptomeny a ktorí chcú získať úľavu od samoťaženia. Okrem ústredia v Arménsku má spoločnosť sídlo aj v krajine Rusko.

ECOS je poskytovateľ cloudovej ťažby, ktorému môžete dôverovať, pretože je jedným z prvých poskytovateľov cloudovej ťažby, ktorí majú právny štatút. Spoločnosť ECOS, ktorá je považovaná za jedného z najlepších poskytovateľov cloudovej ťažby, ponúka svojim klientom služby cloudovej ťažby iba pre jednu digitálnu menu, ktorá je Bitcoinom najväčšou kryptomenou na svete z hľadiska trhovej kapitalizácie. V súčasnosti spoločnosť ponúka svoje služby viac ako 40000 používateľom z celého sveta.

Spoločnosť ponúka používateľom obrovské množstvo ťažobných zmlúv. Minimálna cena za ťažobnú zmluvu, ktorá bola špecifikovaná, je približne 125 dolárov. Táto zmluva zostáva v platnosti po dobu šiestich až päťdesiatich mesiacov. K dispozícii máte rôzne možnosti, ktoré môžete použiť na vklady alebo výbery. Patria sem kreditné karty a kryptomeny ako Bitcoin, Ethereum (ETH), XRP a Litecoin (LTC).

Pri ťažbe pomocou ECOS môžete získať veľa výhod. Jednou z výhod ťažby v systéme ECOS je, že noví používatelia dostanú bezplatnú promo zmluvu na jeden mesiac. Medzi ďalšie výhody patria daňové stimuly, dostupná elektrina, prevádzková podpora, moderné vybavenie a široká škála zmlúv.

5. Krypto vesmír

Kryptomena, ktorá je otvorená od roku 2018, je ďalším projektom cloudovej ťažby, ktorý umožňuje používateľom zarobiť si na kryptoťažbe so ziskovými plánmi a zmluvami.

Platforma poskytuje svoje služby hlavne v Ruskej federácii. Miera elektrickej energie je v severnej oblasti nízka a pre krypto vesmír je to veľká výhoda. K dispozícii sú 3 rôzne programy s názvom štandardné, VIP a tarifa 2025 pre dlhodobé výhody.

Používatelia môžu ťažiť prostredníctvom 2 typov zmlúv “Cloud Miners”A‘Ťažba BTC“. Platforma umožňuje svojim používateľom nakupovať vybavenie na ťažbu. Používatelia môžu zariadenie ďalej predať baníkom a na konci zmluvy môžu vziať späť svoje finančné prostriedky.

Pretože trh s kryptomenami zažíva boom, zvyšuje sa hodnota ťažobného vybavenia a používateľom to môže dať ďalšiu maržu na zisku. Rozhranie webových stránok je celkom užívateľsky prívetivé. Existuje veľa plánov s nízkymi investíciami a bez skrytých poplatkov. Existuje mnoho kryptopridružených programov, prostredníctvom ktorých môžu zákazníci zarobiť.

6. HashShiny

Hashshiny je ťažobná platforma na ťažbu bitcoinov (BTC), ktorá je bezpečnejšia na použitie a funguje rýchlejšie. Bol vyvinutý v roku 2017 a od tej doby pracuje v tomto odbore a ponúka služby cloudovej ťažby pre kryptomeny vrátane najväčšej kryptomeny na svete, bitcoinu. Vývojári z HashShiny tvrdia, že vyvinuli špičkovú cloudovú ťažobnú platformu na svete integrovanú s najnovšou technológiou nasadenia.

Je to jedna z najlepších platforiem cloudovej ťažby kryptomeny. Ponúka okolo 1,5 percenta bitcoinovej (BTC) hash rýchlosti na svete.

Hashshiny.io v súčasnosti podporuje rôzne významné kryptomeny vrátane bitcoinovej digitálnej meny (BTC), kryptomeny Ethereum (ETH), Zcash (ZEC), Litecoin (LTC), Dash (DASH) a Decred (DCR)..

Ak chcete začať ťažiť s HashShiny.io, potom má spoločnosť balíček pre nových používateľov. Novým používateľom ponúka bezplatnú hash rýchlosť 5TH / S SHA-256 (BTC).

Ako spustiť cloudovú ťažbu pomocou HashShiny.io

Aby ste mohli začať s cloudovou ťažbou pomocou HashShiny.io, musíte vykonať iba tri jednoduché kroky:

Krok 1: Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vytvoriť si účet na HashShiny.io a zaregistrovať sa. Ak chcete zaregistrovať účet, musíte vyplniť registračný formulár na oficiálnej webovej stránke a poskytnúť osobné údaje, ako je vaše meno, priezvisko, e-mailová adresa atď..

Krok 2: Ďalším krokom, ktorý musíte dodržať, je zvoliť si plán. Existuje šesť plánov ťažby cloudu pre šesť rôznych digitálnych mien. Máte možnosť vybrať si ktorýkoľvek z nich.

Týchto šesť plánov zahŕňa SHA-256 CLOUD MINING (pre cloudovú ťažbu BTC, ETHASH CLOUD MINING (pre cloudovú ťažbu ETH), SCRYPT CLOUD MINING (cloudovú ťažbu LTC), X11 HASH CLOUD MINING (pre cloudovú ťažbu DASH), BLAKE256R14 CLOUD MINING (pre Cloudová ťažba DCR) a EQUIHASH CLOUD MINING (pre cloudovú ťažbu ZEC).

Krok 3: V treťom kroku musíte zaplatiť za plán, ktorý si vyberiete, a potom ste pripravení začať s cloudovou ťažbou pomocou HashShiny.io.

Okrem toho Hlavné rysy ponúkané spoločnosťou HashShiny sú pridelenie fondu, služba odborného tímu, bezpečnosť, denné platby, mobilné aplikácie, prepínanie ťažby a nízky poplatok za údržbu.

7. Hashing24

Hashing24 je najbežnejšia bitcoinová kryptomenová platforma, ktorá poskytuje legálne služby cloudovej ťažby. Organizácia funguje od roku 2016 a jej výskumný tím sa od roku 2012 zameriava na dopyt po kryptomenách.

Spoločnosť Hashing24 má oficiálne sídlo vo Veľkej Británii, Thajsku a na Ukrajine. V porovnaní s inými platformami poskytuje hashing24 svojim používateľom neobmedzené zmluvy, do ktorých môže investovať.

Na hashing24 neexistujú žiadne pevné zmluvy. Zákazníci si sami vyberajú hashovaciu silu a spôsob platby. Podľa predpokladaného zisku si môžu zvoliť požadovaný plán. Bitcoin je jediná mena, ktorú podporujú vo svojich dostupných kryptomenách. Spoločnosť svojim zákazníkom platí bezodkladne.

8. Hashflare

Niekedy okolo roku 2015 stránka spustila svoje služby pre svojich používateľov a odvtedy sa výrazne rozrástla. V súčasnosti má stránka každý mesiac okolo 1 milióna návštevníkov.

Hashflare je služba, ktorá ponúka zmluvy o cloudovej ťažbe. Používatelia môžu prostredníctvom tejto platformy ťažiť päť rôznych kryptomien, napríklad ZCASH, DASH, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) a bitcoin (BTC). Platforma ponúka rôzne riešenia ťažby bazénov. Môžete sa rozhodnúť pre svoj vlastný bazén na základe svojich preferencií a Hashrate.

Zisk sa rozdeľuje medzi všetkých zákazníkov na základe Hashrate. Najlepšie na Hashflare je, že na začiatok nepotrebujete veľké investície. Výplaty sú pri rôznych spôsoboch platby veľmi transparentné. Ponúka štatistiku ťažby v reálnom čase, aby ste mohli ľahko sledovať, aký vysoký zisk ste dosiahli. tu je náš sprievodca po najlepších miestach na nákup bitcoinov v roku 2021

9. Ultra Miner (nefunguje)

Bola spustená pred rokom a je to platforma na ťažbu bitcoinov venovaná poskytovaniu najlepších skúseností s cloudovou ťažbou a vysoko kvalitným zákazníckym službám.

Získali toľko popularity a podpory u svojich zákazníkov po celom svete za to, ako veľmi sú úprimní a profesionálni. Platforma poskytuje štyri balíčky pre cloudovú ťažbu bitcoinov. Má najnižšie investičné plány zo všetkých ostatných ťažobných platforiem. Je to neregulovaná platforma.

Províziu môžete získať aj odporúčaním od niekoho. Poskytujú VIP služby pri nákupe 1 000 TH / s, ktoré zahŕňajú množstvo výhod a výhod pre ich používateľov.

10. BeMine

Spoločnosť BeMine, ktorá bola založená začiatkom roka 2018, poskytuje svoje služby v Rusku a krajinách SNŠ. Boli priekopníkmi cloudového zdieľania ASIC-baníkov, čo predstavuje opak v porovnaní s predajom ťažobných zmlúv. BeMine prevádzkuje viac ako ~ 70 000 TH / s umiestnených v Irkutsku, Moskve a Čeľabinskej oblasti, na Sibíri, dokonca aj v kazašskom Almaty a neustále sa rozširuje.

BeMine združuje ruské dátové centrá, ako aj baníkov a jednotlivcov, ktorí sa chcú podieľať na kryptomene po celom svete. Baníci sú vyzvaní, aby svoje vybavenie uložili v partnerských dátových centrách, zatiaľ čo používatelia môžu nakupovať a ukladať ťažobné zariadenia bez potreby osobnej prítomnosti počas nákupu, prepravy, inštalácie, konfigurácie a údržby ASIC..

Ak si nechcete kúpiť celý ASIC-miner, môžete vyskúšať aj jeho akcie. BeMine môže za rozumnú cenu predať až 1/100 podielu presného ASIC, čo sa môže stať veľmi užitočným spôsobom, ako začať s ťažbou mincí bez nutnosti nákupu celého drahého stroja samotného. Ale ak máte celý, môžete si kúpiť aj podomovú dodávku ASIC. Teraz majú dokonca zmluvy o cloudových tarifách s ťažbou vkladov.

11. Eobot

Eobot je poskytovateľom služieb cloudovej ťažby a kryptomenníkom. Na trh bola uvedená ešte v roku 2013 v USA. Napriek použitiu tejto platformy vo webovom prehliadači je Eobot k dispozícii aj pre Android aj iOS.

Od uvedenia na trh má Eobot viac ako 2,2 milióna používateľov so stovkami tisíc aktívnych používateľov denne. Tiež uľahčuje obchodovanie v reálnom čase prostredníctvom rôznych digitálnych aktív. Eobot poskytuje svojim používateľom inovatívne ťažobné služby so širokou škálou nástrojov. Poskytuje širokú škálu kryptomien, vďaka ktorým môže používateľ medzi nimi obchodovať.

Existuje funkcia s názvom Eobot krypto faucet, prostredníctvom ktorej web náhodne každý deň daruje používateľom malé množstvo kryptomeny. Členstvo je na burze bezplatné a taktiež nie sú k dispozícii žiadne mesačné poplatky.

Za každú transakciu si však účtuje poplatok 5%. Pretože je ústredňa funkčná, nikdy neohrozujú bezpečnosť. Burza poskytuje aj správu o audite bug bounty, ktorá sa obnovuje každých 60 sekúnd. Umožňuje používateľom sledovať, aké veľké množstvo kryptomeny je ohrozené.

Ako zvoliť webovú stránku s cloudovou ťažbou bitcoinov?

Pokiaľ ide o výber najlepšieho webového servera na ťažbu, proces je veľmi plynulý a jednoduchý. Musíte len zvoliť plán, aby ste videli, ako služba funguje.

Asi najkomplikovanejšou časťou je nájdenie správneho hostiteľa. Vždy si overte pozadie spoločnosti, pozrite sa na jej webové stránky a prečítajte si ich recenzie. Znova skontrolujte, či majú k dispozícii štatistiky svojej predchádzajúcej práce

Záver

Cloudová ťažba sa v poslednej dobe stáva top trendom v krypto a bitcoinoch. Dôvod je veľmi jednoduchý. Vďaka cloudovej ťažbe je ťažba ľahšia a pohodlnejšia. Používaním cloudu sa vyhnete problémom a stresu pri používaní hardvéru vlastným tempom. V tomto ohľade je cloudová ťažba výnosnejšia ako ťažba, ktorú robíte s hardvérom.

Navyše, aj keď cloudová ťažba môže mať určité nevýhody, má výhody. Umožňuje kryptomene a bitcoinom prístupnejšie verejnosti. Cloudová ťažba má v budúcnosti jasný rozsah, existuje však problém s legitimitou toho, či je alebo nie je legitímna.

Mnohé zo spoločností ponúkajúcich služby cloudovej ťažby sú podvodné alebo využívajú neefektívne obchodné modely. Neefektívnym myslím to, že ak pri nákupe alebo držbe bitcoinov riskujete svoje peniaze alebo získate menej, ako by ste mali.

Radi by sme sa dozvedeli, ako sa vaše skúsenosti s cloudom ťažili. Ak potrebujete pomoc, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Aký je najlepší web o cloudovej ťažbe v roku 2021?

výber najlepšej ťažobnej služby nie je ľahká úloha, pretože trh je plný podvodníkov.  Hashflare, Genesis Mining a IQ Ťažba sú ďaleko najlepšími poskytovateľmi cloudovej ťažby. Toto sú najspoľahlivejšie a najsprávnejšie stránky, ktoré ponúkajú riešenia cloudovej ťažby. Pred investovaním však nezabudnite všetko prehľadať a zistiť.

Ktorá cloudová ťažba je zisková?

To úplne závisí od spoločnosti, ktorú si vyberiete. Niektoré spoločnosti poskytujú svojim používateľom páku v mesačných poplatkoch, zatiaľ čo iné spoločnosti účtujú vysoké sumy kvôli registračným poplatkom. Mali by ste sa tiež zamerať na ziskovosť ťažby, aby ste vedeli, ktorá spoločnosť je ziskovejšie z hľadiska zmlúv. V neposlednom rade je to kvalita služieb, ktoré poskytujú. Existuje toľko nevýhod, ktoré sú pri výbere úplne zanedbávané, takže nezabudnite preskúmať všetky tieto aspekty, aby ste dosiahli spodné riadky.

Vyplatí sa cloudová ťažba?

Závisí to od toho, či je platforma legitímna alebo nie. Väčšinou existujú Ponziho schémy a tie si väčšinou účtujú od nováčikov, ktorí ich platia svojim starým zákazníkom a sebe a väčšinou spoločnosť pre rekord zmizne. Pred ponorom teda musíte skontrolovať autentické informácie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector