Bitcoin kullanmak harika.

Bitcoin’i anonim olarak kullanmak zordur.

Ancak gerçek sihir yalnızca Bitcoin’i anonim olarak kullandığınızda gerçekleşir.

Bunun nedeni, o zaman Bitcoin’i kullanma izini bırakmadan yalnızca sizin gerçek usta olmanızdır. Ama dediğim gibi, anonim olarak Bitcoin kullanmak zordur ve sadece anonim bitcoin cüzdanı kullanılarak kolaylaşabilir..

Not: Bazılarınızın düşündüğünü biliyorum. İlk etapta Bitcoin anonim değildi?

Bak:

Bitcoin ile işlem yaparken anonimliği garanti eden bu tür cüzdanların kullanılması bu noktada çok önemli hale geliyor..

Cüzdan Adı Tür
Ledger Nano X (Önerilen) Donanım Cüzdanı
Ledger Nano S Donanım & Web Cüzdanı
Samourai Cüzdan Mobil Cüzdan
PINT Cüzdan Mobil Cüzdan
Bitcoinpaperwallet.com Kağıt Cüzdan
BitLox Donanım Cüzdanı
Elektrum Masaüstü Bilgisayar & Mobil Cüzdan

En iyi Bitcoin Anonim 2020 Cüzdanları

Anonim Bitcoin Cüzdanlarının 2020 ve sonrasında güvenle saklanması için en iyi seçimlerimizle Başlayalım:

# 1. Ledger Nano X [Önerilen Cüzdan]

Ledger Nano X Cüzdan halefidir Ledger Nano S donanım aygıtı.

Nano X bu yıl piyasaya sürüldü ve bu kısa sürede kripto para birimlerinizi güvenli bir şekilde güvence altına almak için bir isim yaptı..

Ücretli bir cihazdır ve Bluetooth özelliğine sahip oldukça mobil bir cihaz olduğu için paranın karşılığını verir. Böylece herhangi bir iOS ve Android cihazla rahatlıkla kullanılabilir..

Güvenlik cephesinde, özel anahtarlarınızı kontrol ettiğiniz gözetim dışı bir cüzdandır..


Ayrıca, virüs bulaşmış bir cihazla kullanılabilir ve yine de size gönül rahatlığı sağlar. Ledger Nano X, güvenilir bir anonim BTC cüzdanı olarak da kullanılabilir. ISS’nizi VPN kullanarak gizleyin ve sorun olmamalı.

Not: Her zaman Ledger Nano X’i bu resmi web sitesinden satın alın, Amazon gibi diğer kaynaklar üzerinden yapılan satın alımların hatalı olduğu bildirildi ve bu da kullanıcının fonlarının tehlikeye atılmasına neden oldu.

Ve eğer satın alıyorsan herhangi bir Ledger cihazı emin ol Avira VPN kullan hırsızlık teklifi sunduğu için tam anonimlik için Yıllık Paketlerinde% 50 İndirim.

 

Gelecekte, Ledger Nano X’te daha fazla anonim özelliğin bulunmasını bekleyebilirsiniz ve bu, benim de bitcoin depolamayı tercih ettiğim cüzdandır..

  • İlişkili: Ledger Nano X 2020 için tam inceleme

Ledger Nano X’i Şimdi Satın Alın

# 2. Ledger Nano S [Güvenli Donanım Cüzdanı]

Ledger Nano S Cüzdan, 2015’teki lansmanından bu yana Ledger SAS şirketinin amiral gemisi ürünü olmuştur..

Ledger Nano S, Ledger Nano X gibi özelliklere sahip olmasa da, kripto para birimlerinizi güvence altına almak için oldukça iyi bir iş çıkarır. Uygun VPN kullanırsanız, Ledger Nano S’yi güvenli ve anonim bir Bitcoin cüzdanı olarak kolayca kullanabilirsiniz..

Gözetim dışı bir HD cüzdan olması, her zaman özel anahtarlarını kontrol ettikleri için kullanıcılarına gönül rahatlığı sağlar. Dolayısıyla, bütçeniz düşükse ve yine de anonim bir Bitcoin donanım cüzdanı istiyorsanız, Ledger Nano S, !!

Not: Her zaman Ledger Nano S’yi bu resmi web sitesinden satın alın, Amazon gibi diğer kaynaklar üzerinden yapılan satın alımların hatalı olduğu bildirildi ve bu da kullanıcının fonlarının tehlikeye atılmasına neden oldu.

Ve eğer satın alıyorsan herhangi bir Ledger cihazı emin ol Avira VPN kullan hırsızlık teklifi sunduğu için tam anonimlik Yıllık Paketlerinde% 50 İndirim.

 

Ledger Nano S’yi Şimdi Kontrol Edin

# 3. Samourai Cüzdan (Android Cüzdan)

Samourai cüzdanı takıntılı olanlar içindir.

Samourai cüzdanı kendisini “en özel ve anonim bitcoin cüzdanı” olarak etiketler. 

BTC işlemlerinizi gizli tutmak, kimliğinizi gizlemek ve paranızı her zaman güvende tutmak için sokaklar için yeni bir cüzdandır..

Ve Samourai cüzdanının arkasındaki ekip yaptıkları konusunda son derece ciddidir ve bu aynı zamanda buradaki girişlerine de yansır:

Hayatımızı Silikon Vadisi’nin asla geliştirmeyeceği, düzenleyicilerin asla izin vermeyeceği ve VC’lerin asla yatırım yapmayacağı yazılımları yaratmaya adayan gizlilik aktivistleriyiz. Bitcoin’in hak ettiği yazılımı geliştiriyoruz.

Bu nedenle Samourai cüzdan, Bitcoin’de işlem yaparken işlem gizliliğini korumaya son derece bağlıdır ve mobil uygulamasında aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Adresin Yeniden Kullanılmaması: Herhangi bir adresi birden fazla kez tekrar kullanmamanızı sağlayan ve ayrıca daha önce kullandığınız adrese herhangi bir işlem göndermek üzereyseniz sizi uyaran bir HD cüzdandır. Bu nedenle, yanlışlıkla adres yeniden kullanımından kaçının.
  • CoinJoin: Samourai’nin STONEWALL tekniğini kullanarak benzer yüksek entropi işlemleri oluşturmak mümkündür. CoinJoin.
  • Önceki değişiklik çıktılarını bağlamaktan kaçının: Samourai, siz ve cüzdanınız hakkında değerli meta verileri sızdırmadığından emin olmak için yeni bir işlem oluşturmadan önce tüm geçmiş işlemleri ayrıştırır..
  • Tor & VPN Etkin: Samourai, tüm işlemleri anonim bir IP adresi üzerinden yönlendirmenize olanak tanıyan Tor ve VPN desteğiyle etkinleştirilmiştir..

Samourai Cüzdanını Ücretsiz İndirin (Yalnızca Android)

# 4. PINT Cüzdan (Mobil Cüzdan)

PINT, Bitcoin Cash (BCH), Ether (ETH), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Dogecoin (DOGE) gibi altı blok zinciri varlığını depolamak, yönetmek, almak ve göndermek için son derece sezgisel olan çok para birimine sahip bir HD cüzdandır. Bitcoin dahil.

Ayrıca, tohumu yanınızda yedekleyerek özel anahtarlarınızı kontrol ettiğiniz, kendi kendine barındırılan bir cüzdandır..

Bunun dışında PINT cüzdanını kullanırken telefon numarası, e-posta vb. Kişisel bilgilerinizi açıklamanıza gerek yoktur..

PINT uygulamasından bahsetmemizin nedeninin, BTC ve diğer varlıklarda işlem yaparken anonim kalmanıza yardımcı olan dahili Tor özelliğine sahip olması olduğunu söyledik..

PINT’i Şimdi Android Cihazınıza İndirin

# 5. Kağıt Cüzdan

Bitcoin için kağıt cüzdan da oldukça anonimdir.

Bitcoin için kağıt cüzdan, özel ve genel anahtarınızın (veya adreslerin) üzerine yazdırıldığı bir kağıt parçasıdır. Ve bu cüzdanı kullanarak, kaybolursa herkes bitcoinlerinizi alabilir.

Ancak kağıt gibi fiziksel bir nesne olduğu için onu gizli tutmak çok daha basittir ve kamuya açıklansa bile cüzdanın sahibinin adreslerden öğrenilmesi imkansızdır..

Bu nedenle kağıt cüzdanlar, bitcoin’lerinizi bir kişiden diğerine tutmanın ve işlem yapmanın başka bir anonim ancak basit bir yoludur..

Bitcoinpaperwallet.com’a göz atın

# 6. BitLox (Donanım Cüzdanı)

BitLox, müşterileri için son derece güvenli gizlilik dereceli donanım cüzdanları oluşturan Hong Kong merkezli bir başlangıçtır..

Şu anda üç tür donanım cüzdanı yapıyorlar:

  • BitLox Gelişmiş
  • BitLox Ultimate
  • BitLox Extreme Gizlilik Seti

BitLox Extreme Gizlilik seti, ilgilendiğimiz şeydir çünkü sizin gibi temkinli kullanıcılar için oldukça özel ve anonim bir cüzdandır..

Onun ötesinde:

BitLox, önceden yüklenmiş TAILS OS ile BitLox Ultimate Hardware Bitcoin Wallet ve BitLox Military Grade USB Vault’un rakipsiz bir kombinasyonu aracılığıyla sınıfının en iyisi gizlilik çözümünü sunar.

Dolayısıyla, bunu kullanarak TAILS plus, BitLox ve TOR uyumlu web araçlarını kullanarak mutlak gizlilik içinde para gönderip alabilirsiniz. Ve ilk kez bu şekilde yapılandırırsınız:

BitLox’u Şimdi Satın Alın

# 7. Electrum On Tails İşletim Sistemi (Anonim Mobil Cüzdan)

Sistemi çalıştıran kuyruklarda Electrum cüzdan kullanmak, Bitcoin kullanırken anonim olmanın başka bir akıllı yoludur..

Kuyrukların ne olduğunu merak ediyorum?

Tails, internet gizliliğini korumak için özel olarak tasarlanmış bir işletim sistemidir..

“Tails, gizliliğinizi ve anonimliğinizi korumayı amaçlayan canlı bir sistemdir. İnterneti anonim olarak kullanmanıza ve hemen hemen her yerde ve herhangi bir bilgisayarda sansürü atlatmanıza yardımcı olur, ancak açıkça istemediğiniz sürece iz bırakmaz. Bilgisayarın orijinal işletim sisteminden bağımsız olarak bir USB bellekten veya DVD’den kullanılmak üzere tasarlanmış eksiksiz bir işletim sistemidir. Bu Ücretsiz yazılım ve Debian GNU / Linux’a dayalı. “

Ve Electrum’u tanımayanlarınız için.

Electrum, 2011’den beri bu alanda faaliyet gösteren Bitcoin için en eski hafif cüzdanlardan biridir. Hafif bir müşteri olmak, işlem yaparken tüm blok zincirini indirmenize gerek olmadığı anlamına gelir..

Dahası, özel anahtarlarınızı her zaman kontrol ettiğiniz, kendi kendine barındırılan bir cüzdandır..

Şu anda Windows, Mac OSX, Linux ve Android için mevcuttur.

Electrum’u Kontrol Edin

2020’de Güvenli Anonim Bitcoin Cüzdan Uygulamaları Oluşturun

Birçok kullanıcı anonim Bitcoin işlemleri yapmanın oldukça zor olduğunu düşünüyor.

Ama gerçekte öyle değil.

Günümüzde, daha önce olduğu gibi, anonim Bitcoin işlemleri yapmak için çok fazla Tor veya VPN kurulumu yüklemenize gerek yok. Bunun yerine, özel ve tamamen anonim işlemler yapmak için yukarıdaki cüzdanlardan herhangi birini kullanabilirsiniz..

Ve o zaman hangisini seçeceğiniz konusunda hala kafanız karıştıysa, BitLox ve Rahakott’a oy vereceğim çünkü onlar bu sektördeki en iyilerden biri..

Hepsinden önemlisi:

İPhone’lar için anonim Bitcoin cüzdanının henüz piyasaya çıkmamış olması üzücü, ancak yakında Samourai cüzdanıyla çıkacaklar..

Not: Gibi dolandırıcılıklara kanmayın CoinCure Bu, dünyanın en güvenli anonim Tor-Bitcoin cüzdanı olduğunu iddia eden mutlak bir aldatmaca hizmetidir. Ayrıca, anonimlik için Tor-Bitcoin cüzdanları yapmayı amaçlayan Dark Wallet ve Bitcoin Fog gibi eski projeler artık işlevsel değil, bu yüzden onlardan da uzak durun.

Bu anonim Bitcoin cüzdanları makalesinde hepsi benim tarafımdan ve umarım bu doğru cüzdanı seçmenize yardımcı olur.

Bu gönderiyi beğendiniz mi? Facebook’ta arkadaşlarınızla paylaşın & Twitter!!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector