BitQS nedir? 

BitQS, yeni ve deneyimli kullanıcıların kripto para piyasasında başarılı olmasına yardımcı olmak için oluşturulmuş son teknoloji bir kripto para birimi ticaret sistemidir. Ticaret sistemi tamamen otomatiktir, yani piyasayı karlı ticaret sinyalleri için taramak için bir algoritmaya güvenir. Bu alım satım sinyalleri daha sonra kullanıcılar adına alım satım yapmak için kullanılır. Algoritma, ticaret modellerini takip edebilir, teknik analiz yapabilir ve küresel finans haberlerini tarayabilir. İşlem yapılırken tüm bu faktörler dikkate alınır. Soruları yanıtlamak için programlanmış bir algoritma. BitQT, her işlem oturumundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için birlikte çalışan bu algoritmalardan 200’ünden oluşur.. 

BitQS bir aldatmaca mı? 

Dahili ekibimiz tarafından yapılan testlerden, BitQS’nin güvenilir ve verimli bir ticaret sistemi olduğunu bulduk. Aslında, resmi BitQS web sitesini ziyaret ederseniz, ticaret sistemini kullanarak olumlu deneyimler yaşamış kullanıcılar tarafından bırakılan bir dizi yorum bulacaksınız. Ayrıca şunu bulduk: 

 • BitQS size çok yüksek bir başarı oranı sunuyor.
 • Ticaret sistemi, düzenlenmiş ve lisanslı brokerlerle çalışır.
 • İşlem yapmak için minimum Є250 depozito gereklidir. Diğer benzer ticaret sistemlerinden daha düşük olan.
 • Sistem güvenli ve güvenlidir ve kullanıcıların, hesaplarında ihmal edilmedikçe bilgilerinin çalınması ile ilgilenmesine gerek yoktur.. 

BitQS ile İşlem Yapmaya Başlayın

Kayıt işlemi basittir. Bu süreci tamamlamanız önemlidir, çünkü yapmazsanız ticaret yapamazsınız. Süreç boyunca size adım adım yol göstereceğiz. 

 • Kayıt 

Bu, kaydın ilk adımıdır. Temel bilgilerinizle bir form doldurmanız gerekecektir. Bu form doldurulduktan sonra, hesabınızı idare edecek özel bir komisyoncu sizinle iletişime geçecektir. Bir komisyoncunun sizinle başarılı bir şekilde iletişime geçebilmesi için lütfen çalışan bir telefon numarası ekleyin. Aşağıdaki formu doldurabilirsiniz: 

 • Depozito

Yatırabileceğiniz maksimum bir miktar olmamasına rağmen, Є250 olan minimum depozitoya bağlı kalmanızı öneririz. Bu, bu alandaki ortalama mevduatın çok altında. Ayrıca, ilk yatırım girişiminizde büyük miktarda para beklemeden herkesin işlem yapmasına izin verir.. 

 • Demo hesabı 

Demo hesap özelliği gerçekten BitQS’nin en önemli özelliklerinden biridir. Gerçek canlı ticaretin bir kopyasıdır. Geçmiş verilere dayanarak, bu özellikler üzerinde sahte alım satımlar uygulayabilir ve yerleştirebilirsiniz. Demo hesabını kullanmak isteğe bağlıdır, ancak kullanmanızı tavsiye ederiz. 

 •  Canlı ticaret hesabı

Canlı ticaret hesabının kullanımı, demo hesap sürümü kadar kolaydır. Hesap yöneticinizin yardımıyla yapmanız gereken tek şey, hesap parametrelerinizi ayarlamak ve ticaret oturumlarını ne zaman açıp kapatacağınız ve stop-loss limitinizi de dahil olmak üzere ayarları yapılandırmaktır.. 

Başlamak Gerçekten Göründüğü Kadar Kolay mı? Evet.

Platformda yolunuzu bulduğunuzda BitQS’ye başlamanın hızlı ve kolay olduğunu gördük. Bu, özellikle ticaret uygulamalarının nasıl çalıştığını bilmeyen yeni kullanıcılar için harika bir haber..

Başlamak için tek ihtiyacınız olan bir dizüstü bilgisayar, masaüstü veya akıllı telefon ve güvenli bir internet bağlantısıdır. Birçok çevrimiçi kullanıcı, hesaplarını akıllı telefonlarından izlemeyi tercih ediyor. Bu, ticaret süreçlerini dünyanın her yerinden izleyebilecekleri anlamına gelir. Herhangi bir ticaretin başlayabilmesi için ilk depozito gereklidir. İyi olan şey, depozitonun çok uygun olmasıdır. Yeni bir kullanıcının tüm ihtiyaçları 250 € ‘dur. Bu depozito daha sonra bir başlangıç ​​yatırımı olarak kullanılır. BitQS herhangi bir kayıt veya abonelik ücreti almaz. Bu temelde yeni bir kullanıcının başlaması gereken tek şeydir. Herhangi bir sorun varsa, hesap yöneticileri ve müşteri destek personeli çok duyarlıdır.

Ticaret Sistemi Nasıl Çalışır?


BitQS, sizin için en karlı işlemleri bulmak için piyasaları, küresel ve finansal haberleri tarayan algoritma ve yapay zekaya tamamen bağlıdır. İyi haber şu ki, algoritmalar ve yapay zeka artık kripto para birimlerinde işlem yaparken aranıyor ve hızla tercih edilen yöntem haline geliyor. Bu algoritmalar çok hızlıdır ve birkaç saniye içinde işlem yapar. Söylemeye gerek yok, manuel ticaret, rekor sürede mükemmel sonuçlar elde etmek için tasarlanmış bir ticaret sistemiyle rekabet edemez. Bu algoritmalar ayrıca duygulara dayalı kararlar veremez. İşlemleri gerçekleştirmek için karmaşık matematiksel formüller ve yapay zeka kullanırlar. Bu, kar kaybetme riskinizi azaltır ve insan hatası faktörünü ortadan kaldırır..

İşte BitQS’nin bazı Ek Özellikleri 

Daha önce de belirtildiği gibi, BitQS piyasada oldukça yeni olan tam otomatik bir canlı ticaret sistemidir. Sistem güvenilir ve saygın. Testlerimiz sırasında sizin için faydalı olacak biraz daha bilgi bulduk. 

Temel hesap bilgileri

 • Ücretsiz demo hesabı
 • Dört dili destekleyin: EN, ES, FR, DE, IT, NL
 • Minimum depozito: Є250 USD

Kripto ticaret çiftleri

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Dalgalanma
 • Litecoin

Önemli Çevrimiçi Özellikler

Başarılı bir canlı işlem seansına ve BitQS ile genel deneyime sahip olmak. Sistemi test ederken birçok önemli ticaret özelliği bulduk ve olasılıkların sonsuz olduğunu size temin edebiliriz.. 

Hoşunuza gideceğini düşündüğümüz çevrimiçi özelliklerden bazıları şunlardır: 

 • Ödeme Özelliği 

BitQS, otomatik ödeme özelliğine sahiptir. Bu harika bir haber, çünkü otomatik bir ödeme sistemi herhangi bir uyarı olmadan çalışıyor. Canlı ticaret oturumunuz sona erdikten sonra, ödeme sistemi kazançlarınızı otomatik olarak hesaplar ve fonlar hesabınıza yatırılır. 

 • Karınızı Çekmek 

BitQS ile kazandığınız para kolayca çekilebilir. Tek yapmanız gereken bir para çekme talebini tamamlamaktır ve paranın verdiğiniz banka hesabına yansıması 24 saat sürecektir.. 

 • Demo ticaret 

Kaydolduktan sonra, demo ticaret hesabına otomatik olarak erişebilirsiniz. Tamamen ücretsizdir ve herhangi bir paraya ihtiyaç duymadan işlem yapmanıza izin verir. Yerleştirdiğiniz demo alım satımları geçmiş verilere dayanacaktır. Demo hesabını kullanarak değerli bilgiler elde edebileceksiniz ve tüm yeni yatırımcıların demo hesabını kullanmasını tavsiye ederiz.. 

 • Müşteri servisi

Testimizden, kullanıcı saniyeler içinde müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilir. Bunu yapmanın iki yolu var. Web sitesi üzerinden e-posta gönderin ve e-posta gönderin veya canlı sohbeti başlatın. Alternatif olarak, hesap yöneticinizle görüşebilirsiniz.. 

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgilerim güvende mi BitQS?

BitQS’nin sitedeki gizli bilgileri şifreleyen çevrimiçi bir güvenlik protokolü olan bir SSL sertifikası kullandığı bildirildi..

Yeni hesabı açma ücreti ne kadar?

Yeni bir BitQS hesabı açmak için herhangi bir ücret alınmaz. Tamamen ücretsizdir.

Bitcoins, kar elde ettikten sonra ticaret uygulamasından çekilebilir mi??

Maalesef bu mümkün değil. Ticaret uygulaması kazançlarınızı yerel para birimine dönüştürür ve kazançlarınız BitQS hesabınıza bağlı banka hesabına yatırılır..

Alternatif kripto ticaret platformları var mı?

Evet. Diğer güvenilir kripto para birimi ticaret platformlarının yanı sıra Bitcoin Kodu, Bitcoin Devrimi ve Bitcoin Era gibi benzer ticaret platformları vardır..

Elde edebileceğim maksimum kar limiti var mı?

Hayır. Bitcoin’de ne kadar kazanç potansiyeline sahip olduğunuza dair bir sınır yoktur.

Dır-dir BitQS bir piramit şeması?

Hayır. BitQS’nin karlı kripto para ticareti yapmanızı sağlayan ödüllü bir yazılım olduğu bildirildi..

Buna ne kadar zaman ayırmam gerekecek?

Ortalama bir kullanıcının bu ticaret platformunda günde en az 20 dakika geçirdiği tahmin edilmektedir..

Tüm paranızı yatırmanız tavsiye edilir mi? BitQS?

Hayır, asla ihtiyacınız olan veya kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmayın, yalnızca harcanabilir geliri kullanmalısınız. Kripto para piyasası uçucudur ve zamana duyarlıdır, bu da onu yüksek riskli ve yüksek ödüllü hale getirir. Küçük başlamanızı öneririz. Her yatırımda olduğu gibi riskler vardır ancak zararı durdur özelliği potansiyel yatırımcıları büyük kayıplardan korur..

Yeni Kullanıcılar BitQS ile Zengin Olabilir mi??

Yeni kullanıcıların BitQS ile hatırı sayılır miktarda servet üretmesi mümkündür. Bu ticaret uygulamasının kapsamlı bir analizini yaptık ve BitQS’nin yeni bir kullanıcının başarılı olmasına yardımcı olmak için gereken tüm gerekli özelliklere sahip olduğunu doğrulayabiliriz..

Yeni bir kullanıcının platformda başarılı olmasına yardımcı olmak için birkaç ipucu hazırladık:

 • Demo hesabını kullanın: Demo hesabının nasıl çalıştığını incelemeye başladığınızda, döviz piyasasında otomatik ticaret ve canlı ticaret sırasında en iyi döviz çiftlerini nasıl seçeceğiniz konusunda daha net bir anlayışa sahip olacaksınız..
 • Araştırma yapın: Kripto para piyasasının analiz edildiği dijital forumlara kayıt olun ve mevcut trendlerle güncel kalın.
 • Minimum depozito ile başlayın: Yatırım yolculuğunuza minimum 250 € depozito ile başlamak her zaman en iyisidir. İlk karınızı yaptıktan sonra, yatırımınızı kademeli olarak artırabilirsiniz..

Sonuç:

En etkili ve güvenilir otomatik ticaret uygulamaları listemize BitQS’yi ekledik. BitQS deneyimimiz hoş bir deneyimdi. Bu ticaret uygulamasının, herhangi bir kullanıcının deneyimini mükemmel bir deneyim haline getirmek için gerekli tüm özelliklere sahip olduğunu onaylıyoruz. BitQS, kripto para piyasasında para kazanmak isteyen yeni kullanıcılar için yeni olanaklar sunar.

Diğer Ticaret Sistemleri

 1. Bit sinyali
 2. Anında Bitcoin
 3. Bitcoin Faydası
 4. Bitcoin Döngüsü
 5. Bitcoin Özgürlüğü
 6. Bitcoin Gücü
 7. Bitcoin Kar
 8. BitQL
 9. BitQS
 10. BitPremium
 11. Brexit Tüccarı
 12. İngiliz Bitcoin Kâr
 13. Crypt EX
 14. Kripto Sözleşmeleri
 15. Kripto Grubu
 16. Kripto Kar
 17. Fin Formülü
 18. Anında Kâr
 19. Başbakan Avantajı
 20. Kar Devrimi
 21. Kar Sırrı
 22. Kuantum Ticareti
 23. Singapur Formülü
 24. Yıldız Kar
 25. Stok Yöntemi
 26. Servet Matrisi
 27. Büyük Para Acele
 28. BitTrader
 29. Bitcoin Sermaye

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector