Son Güncelleme: 28 Aralık 2020

Son derece değişken kripto para piyasasından kar elde etmek, zamanlama ve sağlam ticaret stratejilerine ve teknik analize erişimle ilgilidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce varlık ve 7/24 açık piyasalarla, yeni kripto tüccarları için öğrenme eğrisi çok daha dik ve kayıp potansiyeli genellikle çok daha büyük.. 

Bu nedenlerden dolayı, kripto ticaret botları ve yazılım platformları birçok tüccar için vazgeçilmez hale geldi. Sizin adınıza otomatik olarak ticaret yapacak yazılımı kullanarak, yalnızca günün herhangi bir saatinde alım satım gerçekleştiremezsiniz, aynı zamanda birçok kripto alım satım botu, kendi ticaret stratejilerinizi geliştirmenize ve iyileştirmenize gerçekten yardımcı olan özelliklere sahiptir. Son derece değişken kripto piyasasında, farkında olsanız da olmasanız da muhtemelen botlara karşı ticaret yapıyor olabilirsiniz.. 

Bu kılavuz, en iyi kripto alım satım botlarının ve sağladıkları benzersiz avantajların ayrıntılı bir dökümünü sunar, ancak önce çeşitli kripto ticaret botlarını analiz ederken farkında olmak için en alakalı özelliklerin üst düzey bir genel bakışından geçeceğiz. araçlar ve platformlar.

Ticaret botu nedir ve gerçekten bir tane kullanmanız gerekiyor mu??

Herhangi bir otomatik ticaret sistemi, ne zaman alınıp satılacağını belirleyen bir dizi kurala dayanır. Botlar, endeks fonlarını küratörlüğünü yapmak ve portföyleri çeşitlendirmek için 1980’lerden beri geleneksel borsada kullanılmaktadır. Bu botlar, yatırımcıların tarihsel olarak kendi başlarına yürüttükleri çalışmaları otomatikleştirerek hızlı tempolu kripto piyasasında çok önemli zaman tasarrufu sağlayabilir.. 

Ardından, fiyat hareketlerini tahmin eden ve sinyallere ve göstergelere göre alım satım gerçekleştiren teknik ticaret botları var. Kripto tüccarları, piyasayı kazanan bir stratejiyle yenmek için yarışırken bunlar en yaygın kullanılan botlardır.. 

Kripto ticaret botlarında ve araçlarında aranacak özellikler

Ücretsiz deneme

Bu listede yer alan tüm ticaret botları, çeşitli kripto ticaret topluluklarında ve web sitelerinde iyi bir şekilde gözden geçirilmiştir, ancak hiçbir şey ürünü kendiniz denemekten daha iyi olamaz. Bu listedeki araçların ve platformların çoğu ücretsiz bir deneme sunar, ancak iki kez kontrol ettiğinizden emin olun..

Sosyal Ticaret

Kendi ticaret stratejilerinizi geliştirmenin yanı sıra, diğer tüccarları ve ürünle birlikte kullanılan diğer ortak stratejileri izleme seçeneğini de isteyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz ticaret aracında oluşturulmuş iyi bir strateji pazarı, karlı ticaret stratejilerinden yararlanmayı kolaylaştıracak ve uygun maliyetli hale getirecektir.. 

Geriye dönük test

Geriye dönük test, algoritmanızın veya ticaret stratejinizin gerçek piyasa koşullarında nasıl performans göstereceğini görmek için ticaret stratejilerini geçmiş verilerle test etmenize olanak tanır. Açıkçası, en gerçekçi simülasyonları oluşturan, yani kayma ve gecikmeyi hesaba katan arka test özelliklerine erişmek istiyorsunuz. Bu, geriye dönük test aracının doğruluğunun yalnızca aldığı geçmiş veri kaynakları kadar güvenilir olduğu anlamına gelir. Ayrıca, geri test yapılandırmalarını topluluk forumlarında paylaşan güçlü bir tüccar topluluğu da aramak isteyeceksiniz.. 

Endeksler 

Birçok ticaret aracı portföy otomasyonu sunar ve endekslerini nasıl oluşturduklarını düşünmek önemlidir. Hisse senetleri ve menkul kıymetlerden farklı olarak, kripto piyasasında halihazırda işlem gören tüm kripto paraların tam bir endeksini tutmak mümkün değildir. Bu nedenle, iyi bir ticaret botu, hangi madeni paraların örneklendiğini ve endekste piyasa sınırlarının nasıl ağırlıklandırıldığını ayrıntılarıyla anlatan eğitim içeriğine sahip olmalıdır.. 

Bulut tabanlı ve Sunucu tabanlı

En yeni kripto botlarının çoğu bulut tabanlıdır, bu nedenle kolaylık sizin için yüksek bir öncelikse, bunun farkında olunması gereken bir şeydir. Bir ticaret aracı bulut tabanlı değilse, hiçbir işlemi kaçırmadığınızdan emin olmak için sunucunuzu / bilgisayarınızı her zaman çalışır durumda tutmanız gerekir. Ticaret yazılımını kendi sunucunuzda çalıştırmak için bazı teknik bilgi birikimi gerektirse de, iyi tarafı daha özelleştirilebilir olması ve genellikle daha yüksek performansa sahip olmasıdır. Bu sizin için bir öncelikse, bu listede bazı harika açık kaynaklı programlar var.. 

Ticaret Toplulukları

Ticaret söz konusu olduğunda, bir ürünün etrafındaki topluluk genellikle ürünün kendisi kadar önemli olabilir. Sadece teknoloji için değil, onu en etkili şekilde kullanmanıza yardımcı olacak yaşam kılavuzu için de ödeme yapıyorsunuz. Ticaret yazılımınızdan gerçekten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, onu kullanan ticaret topluluğuna göz atmak iyi bir fikirdir. Bu listedeki ticaret araçlarının çoğu, topluluk gelişimine büyük yatırımlar yaparken, diğerleri yalnız kurt tüccarları için daha uygundur. Ticaret topluluklarının Telegram, Reddit veya Discord’da ne kadar aktif olduğunu karşılaştırın. Tüm dünyada kripto düzenlemeleri farklı olduğundan, ticaret topluluğunun ülkesini ve dilini dikkate almanız da önemlidir.. 

Destek & Öğreticiler

Hangi ticaret araçlarına yatırım yapacağınızı düşünürken, sitede bulunan eğitim içeriğine bir göz atın. Büyüyen yeni kripto tüccar pazarına ulaşmak için, bu listedeki platformların çoğu, kullanıcılarını eğitmek için eğitim modülleri, bloglar ve videolar geliştirdi. Ayrıca işler kaçınılmaz olarak ters gittiğinde sunulan desteği de göz önünde bulundurun. Duyarlı sohbet veya telefon desteği ile, hatalar ve güncellemeler derhal ele alınabilir, böylece ticarete devam edebilirsiniz; aksi takdirde e-postayla yanıt almak için günler veya haftalar bekleyerek değerli zamanınızı boşa harcayabilirsiniz. 

Kripto Vergisi Yazılım Entegrasyonları

Kripto botlar ve otomatik araçlar ile alım satım yaparken çok sayıda alım satım yapmak kolay olabilir. Bu, doğru yazılıma sahip değilseniz, kripto kazanç ve kayıplarınızın vergilerinize ilişkin raporlamasını zorlaştırabilir. Tercih ettiğiniz ticaret platformuyla uyumlu kripto vergi yazılımı şirketlerine bakmak önemlidir.. CryptoTrader.Tax bu listedeki en iyi kripto ticaret botları, terminalleri ve araçlarıyla ortak olan lider kripto vergi yazılımıdır. Kripto ticaret stratejinizi destekleyen iyi bir kripto vergi yazılımına sahip olmak, vergi raporlamanızı son derece kolay ve stresten uzak tutacaktır.. 

Ödeme bu rehber kripto vergi raporlamasının nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

En İyi Kripto Ticaret Botları Bilgi Grafiği

Tercih Edilen Ticaret Platformlarımız:

Yeni Başlayanlar İçin En İyisi 

– Karides

– CryptoHopper

– Coinrule

Gelişmiş için en iyisi 

– Coinigy

– 3 virgül

– HaasOnline

En İyi Fiyat

– Zignaly

– HodlBot

UI için en iyisi

– Kryll

– Karides

Topluluk için en iyisi

– 3 virgül

– Gunbot

En İyi Kripto Ticaret Botlarını Yıkmak:

1. CryptoHopper

Cryptohopper ticaret botu

CryptoHopper piyasada en çok kullanılan ticaret botlarından biridir ve yeni başlayanların araması gereken birçok özelliği sunar: kağıt ticareti, geriye dönük test, takip eden stop-loss ve ticaret stratejinizi özelleştirmeyi kolaylaştıran bir strateji tasarım aracı 130’dan fazla gösterge yardımıyla. Yeni başlayanlar için sağlam bir eğitim bölümünün yanı sıra uzman tüccarlardan en iyi stratejileri ve şablonları satın alma seçeneği var. Sinyal veren kontrol panelleri içinde birçok harici sinyale abone olmayı kolaylaştırırlar. CryptoHopper bulut tabanlıdır ve 12’ye kadar borsayı destekler ve her zaman daha fazlasını eklerler. Gelişmiş tüccarlar için CryptoHopper, kendi stratejinizi özelleştirmek için teknik göstergelerle birleştirebileceğiniz ücretsiz ve ücretli sinyallerin bulunduğu bir pazara sahiptir.. 

Fiyat:% s

El ile alım satım ve portföy yönetimini mümkün kılan ücretsiz bir Pioneer paketine sahipler, ancak ticaret botları hakkında gerçekten bir fikir edinmek istiyorsanız, Explorer paketinin 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü denemelisiniz. Aylık abonelik için 19 $ ile 99 $ arasında değişen üç paketleri var.. 

Borsalar

Binance, Binance.us, Bitfinex, Bittrex, Coinbase Pro, Bitvavo, HitBTC, Huobi, Kraken, KuCoin, OKEx, Poloniex

2. Bit aralığı

Bitsgap Kripto Botu

Bitsgap önceden oluşturulmuş algoritmalarla otomatik ticarete izin veren piyasadaki daha yeni bir bottur. Bu algoritmalar, kullanıcıların dalgalı piyasa hareketlerinden yararlanmasına ve ideal olarak her ticarette kâr elde etmesine olanak tanır. Kullanıma hazır algoritmalara ek olarak, Bitsgap, kullanıcılara kısa veya uzun vadede en güçlü potansiyele sahip madeni paralar konusunda sizi uyaran sinyaller sunar..

Bitsgap aracı ayrıca, kullanıcıların doğrudan uygulamada işlem yapmalarına olanak tanıyan eksiksiz bir ticaret terminali sunar. Ödeme Bitsgap burada.

Fiyat:% s

Şirket, başlamak için 14 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor. Katmanlı planlar, ücretsiz deneme süresi dolduktan sonra ayda 19 ila 110 ABD doları arasında değişir.

Borsalar

Binance, Bitfinex, OKEX, Huobi, HitBTC, Bittrex, Kucoin, Exmo, Kraken, CEX.IO, Livecoin, Poloniex, Bitstamp, Coinbene, Coinex, Gemini, Gate.io, Liquid, Yobit, Bibox, Bit-Z, DDEX, BigOne, Bithump

3. HaasOnline

HaasOnline kripto ticaret platformu

HaasOnline gelişmiş tüccarlar için en popüler otomatik işlem platformlarından biridir ve 2014’ten beri kanıtlanmış bir rekoru vardır. Sunucu tabanlı bir platformla başladılar ancak son zamanlarda bulut tabanlı bir seçenek de eklediler. 

Haasonline, 56 haftaya kadar geçmiş verilerden yararlanan güçlü bir arka test motoruna sahiptir. Başlıca özelliklerinden biri, seçtiğiniz pazarda bir yayılı sipariş stratejisi uygulamanıza izin veren Flash çarpışma botudur. Şu anda 22 borsayı destekliyorlar ve marj tüccarları, mevcut çok çeşitli vadeli işlem platformlarından memnun kalacaklar. Gelişmiş tüccarlar için harika bir seçenek olsa da, Görsel Editörleri kodlamadan ticaret stratejileri oluşturma sürecini basitleştiriyor. 

Fiyat:% s

Haasonline, Yeni Başlayanlar için 047 BTC, Basit için 0,083 BTC ve Gelişmiş için 135 BTC’lik tek seferlik ödeme için üç paket sunmaktadır. Tamamen ücretsiz bir deneme sunmuyorlar, ancak premium planlarını indirimli olarak 2 hafta deneyebilirsiniz.. 

Borsalar

Binance, Bilance Futures, Binance.us, Bitfinex, BitMEX, Bitpanda Pro, Bitstamp, Bittrex, Cex.io, Coinbase Pro, Deribit, Gemini, HitBTC, Huobi Global, Ionomy, Kraken, Kraken Futures, KuCoin, OkCoin, OKEx, OKEx Vadeli İşlemler, Poloniex

4. 3 virgül

3Comas Ticaret Botu

3 virgül Ticaret kararlarını bildirmek için Dolar Maliyet Ortalamasını kullanan otomatik ticaret botu alanında yeni bir rakip.Bu platform özellikle takip eden durdurma aracı ile öne çıkıyor. Bu, ani bir fiyat rallisinden yararlanabileceğiniz anlamına gelir, çünkü takip eden stop, fiyat yükseldikçe pozisyonunuzu açık tutacaktır. Fiyat tersine döner dönmez, pozisyonunuz otomatik olarak kapatılacaktır. 3Commas’ın bir diğer harika özelliği de çoklu para birimi desteği sunmalarıdır.. 

3Commas, bulut tabanlı bir platformdur ve 20’ye kadar alışverişi destekler. Yeni başlayanlar, stratejilerini test etmek için kağıt alım satım özellikleriyle başlayabilirler. Gelişmiş tüccarlar, geliştirilmiş arayüzlerinden birden fazla borsa ve çiftten alım satım yapmaya izin veren SmartTrading araçlarından değer elde edecekler.. 

3Commas ayrıca partner CryptoTrader.Tax ile kullanıcılarına otomatik vergi raporlaması getirmek için.

Fiyat:% s

3Commas, tüm özelliklerini denemenizi sağlayan Pro paketi için 3 günlük ücretsiz bir deneme sunar. 22 $, 37 $ ve 75 $ arasında değişen aylık abonelik planları var. 6 aylık abonelik için% 15, yıllık abonelik için% 25 indirim vardır. Pazarları aracılığıyla ek bir abonelik olan pazar yeri sinyallerine erişmek istiyorsanız. 

Borsalar

Binance, Binance DEX, Bilance Futures, Binance.us, BitMEX, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, Bybit, Cex.io, Coinbase Pro, Exam, Gate.io, HitBTC, Huobi Global, Kraken, KuCoin, OKEx, Poloniex, YoBit

5. Karides

Karides kripto ticaret botu

Karides otomatik ticaret için araçlar da sağlayan bir portföy yönetim platformudur. Shrimpy, otomatik yeniden dengeleme portofolio aracıyla ünlendi; ancak, kısa süre önce Shrimpy birden fazla borsada ticaret yapmak için kendi terminalini kurdu. Terminal, bir borsaya gitmek zorunda kalmadan doğrudan Shrimpy arayüzünden ticaret yapmanızı sağlar. Bu, aerodinamik kullanıcı arayüzü ve güçlü eğitim bölümü için gerçekten öne çıkan başka bir platformdur. Geriye dönük test, sosyal ticaret ve portföy yeniden dengeleme gibi çok sayıda özellik sunarlar. 

Shrimpy harika bir topluluğa ve yerleşik sosyal ticaret özelliklerine sahiptir. Diğer kullanıcıların bu aracı nasıl kullandığı ve kar elde ettiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Reddit, Telegram veya Discord aracılığıyla topluluğa ulaşabilirsiniz..

Shrimpy’de ayrıca ortak CryptoTrader.Tax ile kullanıcılarına vergi raporlaması için basit bir çözüm sunar. Karides kullanıcısı olursanız, bu CryptoTrader ile vergi bildiriminizin otomatik hale getirilebileceğini bilerek huzur içinde uyuyabilirsiniz..

Fiyatlandırma

Otomatik portföyünüzü oluşturmaya başlamak ücretsizdir. Daha gelişmiş özelliklere geçtiğinizde, Shrimpy aylık 13- $ 19 dolar. Ayrıca, ticaret için yazılımlarından yararlanmak isteyen işletmeler ve kripto şirketleri için kurumsal fiyatlandırma sunarlar.. 

Borsalar

Bibox, Binance, Binance.us, Bitfinex, BitMart, Bitstamp, Bittrex, Bittrex Global, Coinbase Pro, HitBTC, Huobi Global, Kraken, KuCoin, OKEx, Poloniex

6. Coinigy

Coinigy Kripto Ticaret Botu

Coinigy piyasadaki lider kripto para birimi terminallerinden biridir. Bu listedeki birkaç diğerine benzer şekilde, Coinigy platformu, doğrudan tercih ettiğiniz borsalar ve tüm platformlardaki ticaret ile doğrudan Coinigy kullanıcı arayüzünden entegre olmanıza olanak tanır..

Coinigy, web’e ek olarak, ürününün iOS ve android uygulamalarını sunan ve kullanıcıların mobil cihazlar aracılığıyla ticaret yapmalarına olanak tanıyan bulut tabanlı bir platformdur. Coinigy’nin 75’ten fazla teknik göstergeden oluşan paketini, uygulamalarını ve üçüncü taraf entegrasyonları bir ticareti asla kaçırmadığınızdan emin olmak için.

Coinigy platformu, bugün kendi ticaret araçları paketini kullanan yüz binlerce kullanıcıya sahiptir, bu nedenle emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz.. 

Ek olarak, Coinigy ekibi, platformunda işlem yapan tüm kullanıcılarının kolay vergi raporlamasına erişmesine izin vermek için CryptoTrader.Tax ile ortaklık kurdu. Coinigy kullanıcıları, alım satımlarını doğrudan CryptoTrader.Tax’a aktarabilir ve yazılım, geçmiş ticaret verilerine dayanarak ihtiyaç duydukları vergi formlarını otomatik olarak oluşturacaktır. Bununla ilgili daha fazlasını görün burada ortaklık.

Fiyat:% s

Aylık abonelik ücretsiz (yeni başlamak için), 18.66 $ ve 99 $ arasında değişir. Daha yüksek katmanlar, daha derin özellik ve araçlara erişim sağlar.

Borsalar

Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CEX.IO, Coinbase Pro, Huobi Pro, Kraken, Kucoin, Poloniex

7. Zignaly

Zignaly Kripto Ticaret Botu

Zignaly kağıt alım satım seçenekleri ile ücretsiz deneme sunan bir başka yeni ticaret terminalidir. Kripto para birimi sinyallerinin en iyi sağlayıcısı olarak başlayan şey, tüccarlar için tam teşekküllü bir kripto ticaret platformu ve araçlar paketi haline geldi.. 

Zignaly, platform içinde kopya ticareti, ticaret botları ve tam bir kripto terminali sunar. Bulut tabanlı bir yazılımdır ve ekip, tüm süreci baştan sona basitleştiren giriş platformunun önündeki düşük engel olmaya odaklanmıştır.. 

Zignaly’nin en iyi özelliklerinden biri, sinyal entegrasyonlarının derinliğidir. Bu sinyallerde otomatik olarak işlem yapmak için favori sinyal sağlayıcınızdan sinyalleri alabilirsiniz.. 

Zignaly, kullanıcılarına otomatik vergi raporlaması sunmak için CryptoTrader.Tax ile ortaklık kuran başka bir ticaret platformudur. Hakkında daha fazlasını görün burada ortaklık.

Fiyatlandırma

BEDAVA. Zignaly, çeşitli kripto para birimi borsalarıyla olan ortaklıklarının bir sonucu olarak tamamen ücretsizdir. Bu, rakip ürünlere göre çok büyük bir avantajdır ve platforma hiç düşünmeden denemeyi sağlar.!

Borsalar

KuCoin, Binance, Daha fazlası yakında …

8. Kryll

Kryll kripto ticaret botu

Kendi ticaret stratejilerinizi oluşturmaya gelince Kryll.io olağanüstü kullanıcı arayüzü ile pazara liderlik ediyor. Strateji editörü, grafiksel olarak bir ticaret stratejisi oluşturmanıza olanak tanıyan sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü sunar. Daha sonra stratejinizi demo modunda ücretsiz olarak deneyebilirsiniz; sadece gerçek işlemler için kullanmaya başladığınızda ödeme yapmanız gerekir.

Kryll, Pazarını platform için rekabetçi bir özellik haline getiren çok aktif bir ticaret topluluğuna sahiptir. Kazanan bir strateji oluşturduğunuzu düşünüyorsanız, stratejinizi Pazar yerinde yayınlamayı seçebilir ve onu kullanan her tüccardan komisyon kazanabilirsiniz. Yeni başlayan tüccarlar, Pazar yerinden bir strateji kiralayarak başlamak isteyebilir.. 

Fiyat:% s

Kryll’in fiyatlandırma modeli işlem başına işlem ücretlerine dayanmaktadır. Tüm ücretler KRL belirteci olarak ödenir ve bu ücretleri KRL tutarak düşürebilirsiniz. Ücretsiz bir deneme sunmazlar, ancak kullanım başına ödeme modeli, bir abonelik taahhüt etmeden ürünü her seferinde biraz denemenizi sağlar. Kryll, ortaklıkları Binance alım satım ücretlerinizi% 20’ye kadar azaltabileceğinden, Binance kullanıcıları için özellikle iyi bir seçenektir..

Borsalar

Binance, Binance.us, Bitstamp, Bittrex, HitBTC, Kraken, KuCoin, Sıvı 

9. Coinrule

Coinrule kripto ticaret botu

Bot ticaretini ilk kez denemek istiyorsanız, Coinrule başlamak için harika bir yerdir. Birleşik Krallık merkezli Coinrule, piyasadaki en yeni ticaret botlarından biridir ve odak noktaları, ticaret stratejisi tasarımını olabildiğince erişilebilir hale getirmektir. Güzel kullanıcı arayüzü ve basit terminoloji ile yazılmış geniş bir eğitim bölümü ile bu platform yeni başlayanlar düşünülerek tasarlandı. Coinrule isminin ruhuna uygun olarak, ticaret emirleri Kurallar olarak anılır. Bu stratejileri, IFFTT mantığını kullanarak Kural Sayfası bölümünde geliştirebilirsiniz (Eğer-Bu-Sonra-Öyleyse) Bu şekilde, Kural Sayfası arayüzü, işlemleriniz için Koşulları ve Eylemleri belirleme sürecini, kodlama arka planı gerektirmeden gerçekten basitleştirir.. 

Coinrule, bu listedeki diğer seçeneklerden bazıları gibi herhangi bir vergi raporlama ortaklığına sahip değildir..

Fiyat:% s

Coinrule, ürünü 1 değişim ve 2 kurala kadar denemenizi sağlayan ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. Ücretli seçenekler için, aylık veya yıllık abonelik için 3 paketleri vardır. İşte aylık oranları: Hobi paketi 29 dolar, Tüccar paketi 59 dolar ve ardından tam Pro hesabı 449 dolar. 

Borsalar 

Bitpanda Pro, Bitstamp, Bittrex, Coinbase Pro, HitBTC, Kraken, Liquid, Poloniex, OKEx

10. Ticaret Noel Baba

TradeSanta kripto botu

TradeSanta hem harika bir ücretsiz plan hem de temel planlarının 5 günlük deneme sürümünü sunan başka bir bulut tabanlı platformdur. Ücretsiz planları en fazla 2 botla ticaret yapmanıza ve temel plan 49 bota kadar işlem yapmanıza olanak tanır. 

TradeSanta web sitesi, otomatik ticareti basitleştirmede gerçekten çok başarılı. Harika öğreticiler ve 7/24 desteğe sahipler. Stratejinizi Uzun veya Kısa şablonlarını kullanarak oluşturabilir veya kendi stratejinizi sıfırdan özelleştirebilirsiniz. Şu anda yakında gelecek olan BitMEX desteği ile 6 borsayı destekliyorlar. 

Fiyat:% s

Aylık aboneliklere dayalı 4 fiyatlandırma planları vardır: Ücretsiz, 20 $ / ay, 100 $ / ay. Özel bir ortaklığın parçası olarak bir planları daha var. HitBTC’de% 0 işlem ücreti ile 30 $ / ay olan HitBTC. Her planda sınırsız alım satım çifti ve borsa elde edersiniz. Tek fark, daha yüksek fiyatlı planlarla daha fazla bota erişiminizin olmasıdır.. 

Borsalar

Binance, Bitttrex, Bitfinex, HitBTC, Huobi, Upbit

11. HodlBot

Hodlbot

Holdbot portföy oluşturma, endeksleme ve yeniden dengeleme için bulut tabanlı bir ticaret botudur. Zaten zaten yapmakta olduğunuz görevleri otomatikleştirmek isteyen bir yatırımcıysanız, HodlBot harika bir seçenektir. En güçlü özelliği, karekök piyasa değerine göre ilk 20 madeni paradan oluşan kripto piyasa endeksleridir. Portföyünüzdeki en iyi varlıkları korumak için iyi araştırılmış bir endekse ihtiyacınız vardır ve bu HodlBot’un sağladığı avantajdır. 

Fiyat:% s

HodlBot’u 7 günlük deneme süresi ile ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ve bundan sonra fiyatlandırma portföy değerine göre belirlenir. 500 ABD Dolarının altındaki hesaplar ayda 3 ABD Dolarıdır. 500 $ – 100 $ arası bir abonelik aylık 6 $ ‘dır. 1000 ABD doları ve üstü, aylık 14 ABD dolarıdır. 

Borsalar

Binance, Kraken, Kucoin

12. 4C-Ticaret

4C Ticaret

4C-Ticaret çeşitli kripto ticaret araçlarına abonelikler sunan bir platformdur. Botları ve sinyalleri eklemeden önce Ticaret Odası paketiyle başlamanız gerektiğinden, yaklaşımları diğer platformlardan biraz farklıdır, ancak bu, eğitimli bir kullanıcı tabanı oluşturma taahhüdü ile kurulmuştur. Ticaret Odası, yeni başlayanlar için bir eğitim modülü, her gün yeni bir ticaret eğitimi ve üç TradingRoom göstergesine, özel olarak oluşturulmuş bir Trend İzleyici göstergesine ve haftalık piyasa Elmas Raporu’na erişim içerir. Ticaret Odasına aylık abonelik, yıllık 99 $ veya 900 $ ‘dır. 

Ticaret Odası aboneliği ile, botlara ve sinyallere abone olma seçeneğine sahip olacaksınız. Telegram ile entegre Akıllı USD İşlem Botu, BTC / USDT çifti üzerinde tam otomatik işlem yapan yeni Binance yatırımcıları için harika bir seçenektir. Bu bot, portföylerini istikrarlı bir şekilde büyütmek isteyen yeni başlayanlar düşünülerek tasarlandı. Bu karşılaştırma tablosu ile, aksi takdirde BTC’lerini soğuk bir cüzdanda saklayacak olan HODLER’lara hizmet vermeye odaklandıkları açıktır..

Yeni tüccarlar için bir başka harika araç, Binance ve Bitmex için Ticaret alım satım sinyallerini kopyalama aboneliğidir. Bir abonelikle, API aracılığıyla otomatik kopya ticareti seçeneğiyle Telegram aracılığıyla ayda yaklaşık 20-30 sinyal almayı bekleyebilirsiniz. Kendi araştırmasını yapmak isteyenler için 4C, sinyallerinin performansını ve sonuçlarını 4C Dashboard’da gösterir..

Fiyat:% s 

Ticaret Odasına aylık abonelik, yıllık 99 $ veya 900 $ ‘dır. Smart Bot’un eklenmesi aylık 199 $ veya yıl için 1788 $ ‘dır. Ticaret Sinyalleri ayda 75 $ veya yılda 900 $ ‘dır.

13. ProfitTrailer

ProfitTrailer Bot

ProfitTrailer 16’dan fazla strateji yürüten sunucu tabanlı bir teknik ticaret botudur. Ayı piyasası, boğa piyasası ve tarafsız piyasa stratejileri arasından seçim yapabilirsiniz. Düşük performanslı varlıkları elden çıkarmanıza yardımcı olan Dolar Maliyet Ortalaması gibi temel özelliklerin kullanımını kolaylaştıran şık bir düzene sahiptir. ProfitTrailer, gelişmiş tüccarlar için harika bir seçenektir, ancak ticaret stratejilerinizi geliştirirken gelişmiş ve temel strateji düzenleyicileri arasında geçiş yapabilirsiniz.. 

Fiyat:% s

Sitede canlı demolarını ve ücretsiz kağıt alım satım seçeneğini kullanarak satın almadan önce ürünlerini kontrol edebilirsiniz. Binance ve Bybit ile ortaklaşa iki ücretsiz sürüm de bulunmaktadır. Ücretli sürümler, aylık 30 $ abonelikten 799 $ veya 999 $ ‘lık iki ömür boyu pakete kadar değişir

Borsalar

Poloniex, Bittrex, Binance, BinanceUS, Binance Vadeli İşlemleri, Binance Jersey, Binance DEX, Kucoin, Huobi, BitMEX, Bybit

14. Zenbot

Zenbot

Zenbot tamamen ücretsiz olan açık kaynaklı bir bottur. Yüksek frekanslı ticaret için daha iyi destek sağlamasıyla kendisini Gekko Bot’tan ayırır. Node.js ve MongoDB kullanan bir komut satırı kripto para birimi ticaret botu olan Zenbot’u kullanmak için teknik olarak bilgili olmanız gerekir..

Bot, tam otomatik bir teknik analiz tabanlı ticaret yaklaşımına sahiptir. Ayrıca, yerleşik simülatörü geçmiş verilere karşı geriye dönük test stratejileri için de kullanabilirsiniz..

Otomatik kripto alım satım stratejileriyle uğraşmak isteyen bir geliştiriciyseniz, Zenbot strateji geliştirmenizi hızlandırmanıza yardımcı olacak harika bir araç olabilir..

Fiyatlandırma

Ücretsiz ve Açık kaynak.

Borsalar

Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CEX.IO, GDAX, Gemini, HitBTC, Kraken, Poloniex, TheRockTrading

15. silah botu

Gunbot kripto ticaret botu

Gunbot gelişmiş tüccarlar için oldukça özelleştirilebilir bir ticaret botudur. Bulut tabanlı değildir ve kendi sunucunuzu kurmanızı gerektirir, bu nedenle gizliliğinizi korumakla ilgileniyorsanız bu harika bir seçenektir. Gunbot, binlerce tüccarın hataların giderilmesine ve ürün performansının iyileştirilmesine katkıda bulunduğu coşkulu ticaret topluluğuyla tanınır, bu nedenle 100’den fazla borsayı desteklemeleri şaşırtıcı değildir. Yeni başlayan biriyseniz, önceden belirlenmiş stratejileriyle başlayabilirsiniz. Aksi takdirde kendinizinkini özelleştirebilirsiniz. 

Bu botu kendiniz kurarken rahat olduğunuzdan emin olun. Kodlama ve kendi programınızı kurma konusunda deneyim ve rahatlığa sahip olmalısınız. 

Fiyat:% s

Gunbot’u sınırsız güncelleme ve destek içeren tek seferlik bir ödeme karşılığında satın alabilirsiniz. Fiyatlar indirmek için 0,02 BTC ile 0,125 BTC arasında değişiyor..

Borsalar

100+

Kripto Vergisi Yazılımı + Ticaret Botunuz

CryptoTrader.Tax

En sevdiğiniz bot veya platformla ilk otomatik ticaret stratejinizi başlatmadan önce, vergi raporlaması için bir planınız olduğundan emin olmalısınız..

Kripto para birimi, IRS (ABD’nin gelir departmanı) gibi devlet kurumları tarafından mülk olarak kabul edilir; bu, yıllık vergi beyannamenizde her bir kripto para birimi alım satımınızdan elde ettiğiniz sermaye kazançlarınızı ve sermaye kayıplarınızı bildirmeniz gerektiği anlamına gelir.. 

Çeşitli borsalarda bir dizi işleminiz varsa, bunu elle yapmak zor olabilir. Cryptocurrency vergi yazılımı gibi CryptoTrader.Tax herhangi bir manuel işlem yapmanıza gerek kalmaması için tüm kripto vergi raporlamanızı otomatikleştirmek için tasarlanmıştır. Borsalarınızı bağlayın ve tek bir düğmeyi tıklayarak vergi raporlarınızı oluşturun. 

CryptoTrader.Tax Adım 1

CryptoTrader.Tax, bu listedeki birçok ticaret botu ve platformuyla ortaklık kurmuştur, bu nedenle vergi raporlamanızın kolay olacağından emin olabilirsiniz..

Kripto para birimlerinin nasıl vergilendirildiği, nasıl rapor edileceği ve CryptoTrader.Tax’ın süreci nasıl otomatikleştirebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, şu makaleye göz atın: Kripto Para Birimi Vergilerine İlişkin Eksiksiz Kılavuz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me