EOS kripto piyasasında birçok hararetli tartışmaya neden oldu. Madeni para Ethereum ile rekabet edecek mi? Bugün bizim EOS fiyat Tahmin, Madeni para, projede kullanılan temel, tarihsel fiyat analizi ve EOS fiyat tahmin formu uzmanları ile ilgili tüm bilgileri bir araya getirdik. Bu makalenin sonunda, yatırımcıların ve tüccarların herhangi bir yatırım yapmadan önce EOS hakkında bilmesi gereken neredeyse tüm bilgileri ele almış olacağız. Başlayalım

EOS Nedir – Hikaye?

EOS rekor kıran ICO’su ve özel işlevselliği ile medyanın güçlü ilgisini çekmeye devam eden yeni neslin bir Blockchain platformudur. EOS.IO topluluğu, merkezi olmayan uygulamalar (Dapps) yapmayı ve akıllı sözleşmelerin programlanmasını ve entegrasyonunu basitleştirmeyi amaçlayan özellikle popülerdir..

EOS.IO platformunun en şaşırtıcı özelliği, özel çerçevesi sayesinde işlem ücretlerini neredeyse tamamen ortadan kaldırmasıdır. Platform ayrıca inanılmaz derecede esnektir. EOS.IO, raporlarda belirtildiği gibi, saniyedeki işlemler için Visa gibi büyük kredi kartlarını aşabilir. Böylece EOS, Dapp geliştiricilerine mükemmel bir platform sunar.

Daps, tor veya Blockchain gibi merkezi olmayan ağlar aracılığıyla çalışan protokollerdir. Sektör içindeki işbirliğini kolaylaştırmak için, Dapps bir dizi standarda bağlıdır. Bu nedenle Dapps, topluma daha sürdürülebilir bir iş çözümü sunar.

EOS nedir? O nasıl çalışır?

EOS Coin Ne İçin Kullanılır??

EOS, diğer Blockchain’ler gibi, sadece EOS olarak bilinen yerel bir kripto para birimine sahiptir. Ethereum Blockchain’i kullanırken işlem ücreti ödemeniz gerekir. Buna, giderek daha fazla kullanıcı ağı kullandığı için oldukça maliyetli olan GAS denir. Bu nedenle ağ, minimum miktarda para göndermek söz konusu olduğunda küresel düzeyde uygun değildir. Bunun dünya çapında bir faydası yoktur, bu nedenle küçük miktarlar göndermeye değmez. Ethereum bu yüzden inşa edildi. İnsanlar ağa erişmeleri gerektiğinde, işlem ücreti gerektiren Ethereum’un sanal makinesini kiralarlar..

Ancak EOS modeli farklıdır: EOS para sahipleri, bilgi işlem gücünü “kiralamak” yerine ağa sahiptir. EOS madeni para, başka herhangi bir kripto para birimi ile birlikte çalışır. Herhangi bir cüzdan arasında kolayca işlem yapabilirsiniz. Sadece birkaç saniye içinde gemideki herkese ücretsiz olarak para gönderebileceğiniz için mükemmel bir ödeme sistemidir..

Milyarlarca doları ile ICO, EOS’un ilk günlerde büyük borsaların çoğunda listelenmiş olması şaşırtıcı değil. Ağ, ana ağını resmi olarak Nisan 2018’de başlattı. Lansman, EOS’u tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 21,46 dolara yükseltti.

EOS Fiyat Analizi & Tarih

EOS’un değeri geçen yıl önemli ölçüde değişti – aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, fiyat Şubat 2020’ye kadar önemli ölçüde arttı, ancak 15 Şubat’tan sonra aniden dibe vurdu. EOS o zamandan beri istikrarlı bir şekilde düştü – bir istisna dışında: Ağustos 2020’deki ikinci artış ve sonrasında düşüş.


Yıl boyunca, EOS, token başına 5,36 ABD doları ile tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı. EOS fiyatı Bu yıl jeton başına 1,86 ABD doları. Bu, iki yıllık düşüş ve düşüş piyasası nedeniyle tüccarlara çok iyi bir fırsat verdi. Eylül ayının sonbaharından bu yana EOS, yükseliş başarısını 3 doların üzerine çıkaramadı. Dahası, düşen bir üçgen, EOS değerinin 1,75 $ ‘a düşebileceğini gösterir. Üçgenin bu alçalan modeli 2018’de oluşturuldu – yani yapıldı ve yapıldı. Madeni para şu anda 2.65 $ ‘dan işlem görüyor.

EOS Fiyat Tahmini 2021

Ticaret

Ticaret EOS için fiyat tahmini daha hoş. Madeni paranın Mayıs ayına kadar 2.00394 dolara ulaşması bekleniyor. Bu görüldüğüne ilişkin potansiyel bekleniyor. EOS’un Aralık 2021’e kadar 2.54680 $ değerinde işlem görmesi bekleniyor..

Cüzdan Yatırımcısı

Göre Cüzdan Yatırımcısı, EOS, uzun vadeli yatırım için en iyi seçenektir. Ancak kısa vadede kötü bir yatırım olarak kabul edilir. Platformlarına göre, madalyonun 0,263 – 4,5 Dolar arasında işlem gördüğüne inanılıyor. Şu anda EOS’a yatırım yapmak için fazla kapsam olmadığını belirten.

EOS Fiyat Tahmini 2022

Ticaret

TradingBeasts’in algoritması, EOS fiyat tahminleri için daha muhafazakar bir yaklaşıma sahiptir. Madeni paranın şu anda işlem gördüğü fiyat için, EOS’un 2.37010 $ ila 2.90390 $ arasında değişmesi bekleniyor. Aralık 2022’ye kadar, madalyonun ortalama fiyatı 3.22002 dolar olacak..

Cüzdan Yatırımcısı

Wallet Investor’dan aldığımız pek hoş bir sonuç değil. Söylemek gerekirse, Cüzdan Yatırımcısının bu kripto para için pek fazla umudu yok. Tahminlerine göre, kripto para Mayıs 2022’de 3.088 $ işaretine ulaşacak. Maksimum erişim fiyatı 5.291 $ olarak tahmin ediliyor. Ancak yükselişten sonra, ölü bir düşüş olacak ve yine 0.151 ila 0.783 $ arasında işlem görecek..

EOS Fiyat Tahmin 2023

Ticaret

Tahmin doğruysa, yakında bu madalyonun gerçek potansiyelini göreceğimizi söylemek güvenlidir. Madeni para geçmişte o kadar iyi yaptı ki analistler ve tüccarlar yükselişi görmek için iyimser. EOS’un 2022’de tahmin edilen fiyatının% 53.98 üzerinde performans göstermesi bekleniyor. TradingBeasts’in analist ekibi, EOS’un 2023’e kadar ortalama bir fiyattan 4.00341 $ civarında işlem göreceği sonucuna vardı..

Cüzdan Yatırımcısı

EOS, fiyat modellerini tahmin etmek için çok fazla geçmişe sahip değil. Coin daha kötü görüldü, Cüzdan Yatırımcısı tarafından ortalama bir yatırım olarak kabul ediliyor. 2024 yılına kadar EOS’un 1 doların üzerinde işlem görmesi ihtimali yok. Aylık olarak listelenen tahminlerine göre, EOS’un Aralık 2024’te 0,0274 $ ‘a ulaşması bekleniyor. Oldukça farklı olarak Haziran 2024, fiyatın 0.118 $ civarında kanatlanacağı tahmin edildiğinden biraz karlı olacak..

EOS Fiyat Tahmini 2024

Ticaret

EOS fiyatının 2024 ortasına kadar 4.37182 $ ‘a ulaşacağı tahmin ediliyor. Piyasanın oynaklığı tahmin edilemez. Piyasa dalgalanırsa, 2024 ihtiyacına kadar, 1 EOS tokeninin fiyatının Aralık 2024’e kadar 4.71557 $ olması bekleniyor..

Cüzdan Yatırımcısı

Kripto meraklıları, önümüzdeki birkaç yıl içinde EOS fiyatları için depoda neler olabileceğini görmek istiyor. Gerçi fazla umut kalmadı. Cüzdan Yatırımcı tahminleri oldukça diplomatik ve inanması kolay. Fiyatların 0.3478 $ ile maksimum 0.87 $ arasında olması bekleniyor. Beklenmemesi için, tahmin açıkça gösteriyor ki EOS için 1 $ işaretini aşmak çok zor olacak..

2025 için EOS Fiyat Tahminleri

EOS’un bir kripto para birimi olan Blockchain olarak performansı, ekibinin şeffaf ve topluluk ihtiyaçlarına duyarlı kalmaya yönelik başarısına, tutarlılığına ve istekliliğine bağlı olacaktır. TradingBeasts’in fiyatların 5 $ işaretinin üzerine çıkacağını tahmin ettiği durumlarda, Cüzdan yatırımcısı oldukça hayal kırıklığı yaşıyor. Fiyatların 2025 sonunda 0,15 dolara düşebileceğini tahmin ettiler. Yukarıdaki tahminlerin ikisi arasındaki fark çok fazla..

2021, 2023 ve 2025 için EOS Fiyat Tahmini

EOS coin için fiyat artışı Coinliker tarafından tahmin ediliyor. Beklenen 5 yıllık büyüme, EOS başına 130 $ için% 5000’in üzerindedir. Tahmin, her yıl olumlu bir karlı artış olacağını gösteriyor. Bizim bilmediğimiz bir şeyi biliyor olabilirsiniz, ancak EOS Coinliker’ın fiyat tahminine göre harika bir yatırım.

Coinliker tahminleri aynı zamanda oldukça şüpheli ve şaşırtıcı. Diğer analiz platformlarının böyle bir hayal kırıklığı seviyesi gösterdiği yerde, Coinliker bizi şaşırtmayı asla bırakmıyor. 2023 yılına kadar EOS’un 90.91 $ fiyatına ulaşması bekleniyor. 2025, EOS için harika bir yıl olacak. EOS 130,27 $ karşılığında işlem yaparak uzun vadeli iyi bir yatırım fırsatı arıyor.

EOS Fiyat Tahminlerine bakışımız

EOS, geliştiricilerin ve mühendislerin merkezi olmayan uygulamaları sorunsuz bir şekilde oluşturmasına olanak tanır. Yatırımcılar ve teknoloji meraklısı insanlar, sonuçları çıkarmak için çok çaba sarf ediyor. Kısa vadeli değil, uzun vadeli EOS için bakılması gereken en iyi fırsat olabilir. Analistlerimiz EOS’un önümüzdeki yıllarda Ethereum kadar büyüyeceğini tahmin ettiler. Madeni paranın ölçeklenebilirliği, ekibimizin söylediği gibi, madalyonun önümüzdeki birkaç yıl içinde 5 dolar değerinde işlem göreceğini söyledi. Tabii ki, bitcoin değeri madalyonun büyümesini büyük ölçüde etkiler. Ancak yine de, kuruluşun büyümesinde önemli bir rol oynayan marka görünürlüğü ve pazar payı gibi başka faktörler de var..

EOS nasıl satın alınır

EOS satın almak çok kolay. Binance, Poloniex veya KuCoin gibi EOS ticareti yapan herhangi bir büyük borsaya bakarak başlayabilirsiniz. Fiat para birimi ile onlardan doğrudan EOS satın alamazsınız. Daha sonra EOS ile ticaret yapmak için bitcoin satın almanız gerekir.

Burada bir BTC / EOS ticaret çifti bulmanız yeterlidir. Daha sonra istediğiniz kadar BTC’yi EOS ile takas edebilirsiniz. Bu ticareti sadece saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

EOS’nizi Nerede Saklamalısınız?

EOS’nizi saklamak için en güvenli yer Trezor gibi soğuk bir cüzdan çevrimdışıdır. EOS’niz, çevrimiçi tehditlere karşı koruması nedeniyle güvendedir. Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, Blockchain ile birlikte gelen Açık Kaynak Komut Satırı Arayüzünü (CLI) kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu, bir sonraki gitmenin en güvenli yoludur. Esneklik istiyorsanız, dikkate almanız gereken çok sayıda üçüncü taraf cüzdan vardır. işte bir liste en iyi EOS cüzdanları 2021’de paralarınızı saklamak için.

EOS Fiyat Tahminiyle İlgili SSS

EOS daha iyi bir yatırım mı?

Uzun vadeli bir yatırım olarak düşünüldüğünde EOS’un önümüzdeki yıllarda iyi performans gösterebileceği çeşitli platformlar tarafından öngörülüyor. Piyasa tahminlerine göre, EOS’un 2025 yılına kadar 5 dolar değerinde olması bekleniyor..

EOS, Ethereum’dan daha mı iyi??

EOS, her iki platformu karşılaştırarak, kripto topluluğu için baskın akıllı sözleşme platformu olarak ETH’nin yerini alabilir. Kısacası, EOS, işlem ücretleri, ölçeklenebilirlik ve daha merkezi bir model gibi birçok yönden doğaçlama bir Ethereum biçimidir..

EOS 100 $ işaretine ulaşacak mı?

Yapılan tüm tahminlere göre, büyük analistler 100 $ ‘ın dikkate alınması gereken oldukça ulaşılmaz bir miktar olduğunu düşünüyorlar. EOS, 2025 yılına kadar toplulukta neredeyse 8 yıl geçirecek. Gelecekte Ethereum’un yerini alarak, 2030 yılına kadar 50 $ işaretine ulaşılabileceğini söyleyebiliriz..

Sonuç

EOS, geliştiriciler ve mühendisler tarafından merkezi olmayan uygulamalar tasarlamak için mükemmel bir platformdur. Bu para, yenilikleri ve altında yatan kavramlar nedeniyle profesyonel yatırımcılara adanmıştır. EOS projesi, madeni paraya ve tecrübeli ekibine yapılan büyük yatırımla gelecekte başarı için istediği her şeye sahiptir..

EOS’a yatırım yapmadan önce mümkün olduğunca çok analiz yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Gelecekteki tahminlerle ilgili en son pazar eğilimlerine ve uzman görüşlerine bakın. Herhangi bir sorunuzla ilgili olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aşağıya yorum yapın ve sorularınızı olabildiğince hızlı yanıtlamaya çalışalım.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector