Bazı araçları iyi ya da kötü olmalarına rağmen sevmemek anlaşılır.

Bu, herhangi biriyle olabilir ve esas olarak, seçim yapabileceğiniz çok fazla seçeneğiniz olduğunda bu, kripto dünyasında geçerlidir..

Bazı nedenlerden dolayı, 3Commas aracından memnun kalmadığınız ve bir alternatif aradığınız görülüyor..

Doğru yerde olduğunuzu söylemeliyim çünkü son haftalarda 3Commas alternatiflerinden bazılarını test etme şansına sahip oldum..

Durum tespiti sürecinizi etkili bir şekilde tamamlayabilmeniz için bulgularımı bu yazıda sizinle paylaşmak isterim. İşte listem:

3Commas Ücretsiz Alternatif

İşte 3commas hizmeti için en iyi alternatifler ve tüm bu 3commas rakipleri ticaret niyetinizi yerine getirecek kadar iyidir:

# 1. Pionex

Aşağıdaki Basit Adımları İzleyerek Pionex Grid Trading Botunu Risksiz Deneyin:

 • Bu bağlantıyı kullanarak Pionex’e kaydolun
 • Pionex Uygulamasını indirin, ana sayfanın üst kısmında “Sizinkini kazanın, bizimkini kaybedin” banner’ını göreceksiniz.
 • Kampanyadaki adımları izleyin, Pionex’te ilk grid ticaret botunuzu oluşturmanız için size yol gösterecektir.. Pionex, o bottan herhangi bir şey varsa, zararı karşılayacaktır ve o bottan tüm karı alabilirsiniz. Wowww!!

Pionex yerleşik ticaret botlarına sahip dünyanın ilk borsalarından biridir ve fazlasıyla ÜCRETSİZDİR. Binance ve Huobi Global’den gelen likiditeyi bir araya getirir ve en büyük Binance brokerlerinden biridir..

En büyük Binance brokerlerinden biri olan Pionex, Binance ve Huobi Global’in likiditesini ve Pionex borsasından kendi likiditesini bir araya getiren derin likidite sağlar..

Derin likiditeye ek olarak Pionex, kullanıcıların piyasaları her zaman kontrol etmeden 24/7 işlemlerini otomatikleştirebilecekleri 12 ücretsiz ticaret botu sağlar..

Pionex’in bazı olağanüstü özellikleri şunlardır:

 • Pionex, perakende yatırımcılar için 12 ücretsiz ticaret botu sağlar.
 • Alım satım ücreti, büyük borsaların çoğuna kıyasla en düşüktür. Pionex’te işlem ücreti, yapıcı ve alıcı için% 0,05’tir.
 • Grid Trading Bot, pionex’teki en popüler ticaret botlarından biridir. Tüccarların belirli bir fiyat aralığında düşük alım yapmalarına ve yüksek satış yapmalarına olanak tanır..
 • Kaldıraçlı Izgara Botu 5 kata kadar kaldıraç sağlar.
 • Spot-Vadeli İşlem Arbitraj botu, yatırımcıların düşük riskle pasif gelir elde etmelerine yardımcı olur. Bu stratejinin tahmini getirisi% 15 ~ 50 APR’dir.
 • Pionex ayrıca kripto pazarındaki en iyi Kaldıraçlı Jetonlardan birini yayınladı..
 • Ek olarak, Akıllı Ticaret terminali, yatırımcıların zararı durdurma, kar elde etme ve tek bir işlemde takip etmelerine olanak tanır. Pionex, ABD FinCEN’in MSB (Para Hizmetleri İşletmesi) Lisansı ile verilmiştir..

Pionex’i Şimdi Deneyin


# 2. Dörtlük

Bu Basit Adımları İzleyerek Quadency Pro’ya ÜCRETSİZ Yükseltin

 1. Kayıt ol & Bu bağlantıyı kullanarak Quadency oturum açın.
 2. Ardından, mevcut döviz hesabınızı veya yeni döviz hesabınızı aşağıdaki gibi bağlayın: (Binance, Kucoin, Liquid, OKeX) Herhangi bir depozito tutarı ile Quadency ile.
 3. Yürüt 1 manuel veya otomatik bot ticareti Quadency’den iş ortağı değişimi ile.

Başarılı bir işlemin ardından, hesabınız otomatik olarak Pro sürümüne yükseltilecektir. ÜCRETSİZ (49 $ değerinde) yaklaşık 1 saat içinde, onaylamak için bir e-posta bildirimini tetikler.

Daha entegre ve kullanımı daha hafif bir şey isteyin?

Quadency’ye Dön.

Quadency, kripto para birimlerinizi yönetmenin ve ticaret yapmanın daha akıllı bir yoludur, bu da onu iyi bir 3Commas alternatifi haline getirir.

3Commas gibi, on popüler kripto borsasına ulaşırsınız ve 880’den fazla alım satım yapılabilir kripto varlığında ellerinizi otomatik olarak kirletersiniz..

Ayrıca, Quadency’deki dahili botların yürütmenize yardımcı olabileceği TA stratejilerinizi formüle etmek için gelişmiş grafik araçları ve göstergeler elde edersiniz..

 • Derinlemesine kontrol etmek ister misiniz? Sizin için Quadency incelememize göz atın !!

Özellikle arka test özelliklerini seviyorum, bu da karanlıkta çekim yapmak yerine verilere ve sayılara göre yaptığınız anlamına geliyor..

Quadency’yi Şimdi Deneyin

# 3. TradeSanta

TradeSanta’nın sloganı, otomatikleştirilmiş kripto ticaretinin basitleştirilmesidir. Bu oldukça açıklayıcı ve TradeSanta’nın ticaret için bir kripto botu ve 3Commas’a bir alternatif olduğunu gösteriyor..

Bununla birlikte, temel olan şey, aynı anda ticaret yapmanıza yardımcı olmak için Binance, Bittrex, HitBTC, Bitfinex gibi dört büyük kripto borsasına bağlanma yeteneğidir..

3Commans gibi, TradeSanta’yı kullanarak, ticaret stratejilerinizi formüle etmek ve uygulamak için bu dört borsada her yerde bulunabilirsiniz..

Artık TradeSanta kripto ticaretini kullanmak sizin için tam zamanlı bir iş olmayacak ve herhangi bir kayma olmadan büyük işlem hacimleriyle uygulanabilecek uzun ve kısa stratejilerden yararlanın.

TradeSanta’yı Şimdi Deneyin

# 4. Cryptohopper

3Commas’a bir alternatif daha öğrenmeye ne dersiniz??

Sizi Cryptohopper ile tanıştırayım. Cryptohopper, otomatik kripto ticaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için endüstrinin eksiksiz ticaret araçlarıyla dolu olduğu için 3Commas’tan biraz daha üstündür..

Cryptohopper’ın 130 göstergesini tek bir tıklamayla kullanabilir, uzman tüccarları kopyalayabilir, zarar durdurabilir veya kar elde edebilir ve aynı anda on kripto borsasında çok daha fazlasını yapabilirsiniz..

Simüle ticaret yapmak, on kripto borsasında abitraj yapmak ve bazı popüler kripto para birimlerini kısaltmak Cryptohopper kullanarak çok mümkün..

Son olarak ekmeği & tereyağı, geçmiş verilerin geriye dönük testidir, bu nedenle bir çaylak aracı kullanarak ticaret yaptığınız gibi değil.

Cryptohopper’ı Şimdi Deneyin

# 5. Karides

Sık alım satım yapmıyorsanız ve stratejiniz çoğunlukla HODL üzerindeyse, arkadaşınız olarak Karides’i seçmelisiniz..

Nedenini söyleyeyim !!

Elbette, Shrimpy bir 3Commas alternatif botu ve bu yüzden onu burada listeliyorum. Ancak özellikle portföy yönetimi, indeksleme, yeniden dengeleme ve stratejik geriye dönük test için tasarlanmış bir bottur..

Sadece HODL eski yöntemdir, ancak Shimpy tarafından sağlanan yeniden dengeleme ayarlamalarına sahip HODL, kripto varlıklarınızı en üst düzeye çıkarmanın yeni yoludur..

Özel endeks fonlarınızı oluşturun, geri test edin ve 10+ kripto borsasında yürütme için otomatikleştirin.

Shrimpy’i Şimdi Deneyin

# 6. Zignaly

Zinglay, 3Commas gibi başka bir bottur ve son zamanlarda iyi bir çekiş gücü kazanmaya başlamıştır..

Şimdiye kadar topluluğumda adını birkaç kez duydum. Henüz kullanmadım ama ilk incelemede etkileyici görünüyor.

İşte bulduğum şey:

Zignaly, ticaret stratejilerini otomatikleştirmek isteyen günlük kripto para tüccarları için bir araçtır. TradingView stratejilerinizi, Binance, Bittrex, Poloniex, KuCoin, BitMex gibi beş büyük kripto borsasında sizin için ticaret yapmak için Zignaly dış kaynak kullanın.

Bu şekilde, Zignaly’yi tek bir tıklama ile ticaret yapabileceğiniz 1000 kripto para birimine erişim sağlamak için ticaret terminaliniz yaparsınız..

Zignaly’yi Şimdi Deneyin

Şimdi Size

Reddit, insanların ücretsiz alternatifler aramak için ilk gittikleri yer olduğunu biliyoruz ve size bunun için kolay bir cevap olmadığını söyleyeyim..

Ücretsiz araçlara inanmıyorum ve bu yüzden Reddit’te herhangi bir 3Commans alternatifi aramadım. İsterseniz bunu yapabilirsiniz, ancak kripto para birimlerinin vahşi, değişken dünyasında ücretsiz araçlara güvenmek akıllıca bir şey değildir.

Şimdiye kadar, 3Commas için bu güvenilir alternatifleri bulabildim ve daha fazlasını öğrenmek için bir arayış içindeyim.

Onları bulduğumda, burada daha fazla alternatif listeleyeceğim ama size dikkat edin; tıpkı yukarıda listelenenler gibi ücretli araçlar olacaklar.

Ve bence aylık veya yıllık olarak birkaç dolar ödemek, gönül rahatlığıyla makul getiri elde etmek isteyen ciddi tüccarlar için sorun olmamalı..

Bugün hepsi benden ve şimdi diyorsun: En çok hangi aracı seviyorsun? Kripto ticaretiniz için herhangi bir 3Commas benzeri bir araç kullanıyor musunuz? Şimdiye kadarki deneyiminiz nasıldı?

Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin; seni duymak için sabırsızlanıyoruz &# 128578;

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector