Kripto ve Bitcoin Kredileri İçin En İyi Şirketler

Bitcoin kredileri, kriptolarını satmak zorunda kalmadan likidite arayan kripto yatırımcıları arasında popüler hale geliyor..

Kriptoyu teminat olarak kullanmak, bir ev satın almak, bir işletmeye fon sağlamak veya yüksek maliyetli borçları ödemek gibi şeyler yapmanın harika bir yoludur. Ek olarak, kripto ödünç almanın vergi avantajları olabilir. Kriptonuzu satmanın aksine, kripto veya bitcoin destekli bir kredi, sermaye kazancı vergisi olayını tetiklemez ve işlem yaparken baş ağrısından kurtarır. kripto vergileri. Kripto ve bitcoin kredileri sunan şirketler, yatırımcılara bu tür bir hizmeti sunmak için her yerde ortaya çıkıyor. Bu makale, bu kripto ödünç verenlerin en iyilerini açıklıyor.

Bitcoin Kredisi

BlockFi

New Jersey merkezli, BlockFi kripto para sahiplerinin dijital varlıkları ile daha fazlasını yapmaları için finansal ürünler sunar. Şirket, faiz getiren hesaplar ve kripto ile desteklenen düşük maliyetli ABD doları kredileriyle 47 ABD eyaleti de dahil olmak üzere dünya çapındaki müşterilere hizmet veriyor. BlockFi, Galaxy Digital, Susquehanna, Akuna Capital, Fidelity, Recruit Strategic Partners, Coinbase Ventures, CMT Digital, SoFi, ConsenSys Ventures ve Morgan Creek Digital gibi etkileyici bir yatırımcı listesine sahiptir..

Kredi almak için teminat olarak Bitcoin, Litecoin veya Ethereum koyarsınız. Şirket şu anda kripto paranız için% 50’ye kadar Kredi / Değer (LTV) oranı sunuyor.

Bu, 25.000 $ ‘lık bir kredi almak için, yaklaşık 10.06 BTC’yi teminat olarak koymanız gerekir (bu yazının yazıldığı sırada şu anda yaklaşık 50.000 $ değerinde). 12 ay kredi süreleri ile faiz oranları% 4,5’ten başlıyor.

bitcoin kredisi

Zincirsiz Sermaye

Austin, TX merkezli, Zincirsiz Sermaye başka bir kripto ve bitcoin kredisi sağlayıcısıdır. Şirket, kredi almak için 3 aşamalı hızlı bir süreç izliyor. Kolay süreç ile tek bir günde 1.000.000 dolara kadar kripto kredisini onaylayabilirler..

Unchained, gözaltına almak ve kredinizi güvence altına almak için benzersiz bir yaklaşım benimser. Çoklu imzalı bir depolama modeli geliştirerek, kripto saklama konusundaki tek hata noktası modelini ortadan kaldırırlar..


Üç bağımsız anahtar sahibi, teminatı korumak için işbirliği yapar ve bu daha sonra, harcamak için 2’ye 3 anahtar gerektiren çoklu imzalı adreslerde saklanır. Bu anahtarlar siz (ödünç alan), Unchained ve üçüncü taraf bir anahtar temsilcisine aittir. Hiç kimse veya kuruluş tek bir başarısızlık noktası değildir. Bu akıllı güvenlik öğesi, Zincirsizler için büyük bir değer teklifidir..

İlişkili: Kripto Kredileri, DeFi ve Marjin Ticaretinin vergi uygulamaları hakkında bilgi edinin.

bitcoin kredileri

Tuz Ödünç Verme

Denver, CO merkezli, Tuz Ödünç Verme kripto ve bitcoin kredisi oluşturma için bir başka popüler platformdur. Orijinal blockchain destekli kredi olduğunu iddia eden Salt, Bitcoin, Litecoin ve Ethereum’da% 50 LTV oranında kredi sunuyor..

Şirket, ABD ve Bermuda, Brezilya, Hong Kong, İsviçre, BAE ve Vietnam gibi ülkelere borç verilebilir alanlarını, insanlara ve işletmelere blockchain varlıkları aracılığıyla fiat para birimine erişimin sağladığı finansal özgürlüğe erişim sağlamak için genişletiyor..

Salt ayrıca benzersiz hesabınızın neredeyse gerçek zamanlı izlenmesini sağlar ve varlıklarınızın onlara erişmeniz gerektiğinde sizin için orada olacağına dair belirli garantiler sağlar..

SpectroCoin kripto kredisi

SpectroCoin

Litvanya merkezli, SpectroCoin 2013’ten beri Avrupa kripto aracı kurumları arasında en iyi tercih olmuştur. Şirket kısa süre önce kripto destekli bir kredi hizmeti başlattı ve sadece 25 EUR ile piyasadaki en düşük minimumlardan birini sunuyor, ancak 1 milyon EUR’ya kadar kredi verebiliyor. Ayrıca, SpectroCoin, pazar lideri% 75 LTV oranına sahip bir kredi verme seçeneğine sahiptir..

Şirket teminat para birimleri olarak BTC, ETH, XEM ve DASH’ı desteklemektedir. Müşteriler, büyük kripto para birimleri ve Euro cinsinden kredileri çekebilir ve geri ödeyebilir.

Şirket, kripto destekli kredilere ek olarak, müşterileri için bir cüzdan, kripto-fiat değişim hizmeti, banka kartları ve özel IBAN’lar da sunmaktadır..

kripto kredileri

Nexo

Merkezi İsviçre’dedir, Nexo kripto kredilerinde küresel liderlerden biridir. Nexo, kullanıcıların Nexo cüzdanlarına bitcoin ve kripto para yatırdıklarında anında kredi limitine erişmelerini sağlar..

Şirket, Bitcoin, Ethereum, XRP, BNB ve Litecoin dahil olmak üzere çok sayıda veya kripto para biriminde kredi sunmaktadır..

dört aşamalı süreç Nexo’dan kredi almak için kripto para birimini güvenli bir Nexo cüzdanına yatırmak ve ardından hemen bir krediye erişim sağlamak, kredi kontrolüne gerek yoktur. Cüzdan tamamen sigortalıdır ve dünya genelinde 45’ten fazla farklı FIAT para birimini ödünç almanıza izin verir.

Kredilere ek olarak, Nexo, kripto para biriminizi kullanan faiz getiren hesaplar ve diğer finansal hizmetler sunar. Şirket bugün şimdiden bir milyar doların üzerinde kripto kredisi çıkardı.

bitcoin kredileri

Kripto Vergisi Yazılımı

Vergilerden tasarruf etmek için kripto ve bitcoin kredileri kullanıyor musunuz? Kripto para birimine karşı borçlanma, vergiye tabi olay. Bununla birlikte, faiz ödemeleri alır ve tüm kripto para birimi işlemleriniz için vergi raporlaması yapmak zor olabilir. Otomatik olarak hesaplayabilir ve kripto vergi borcunuzu bildirin CryptoTrader gibi kripto vergi yazılımlarını kullanarak..

kripto kredileri

CryptoTrader.Tax on binlerce kripto meraklısı tarafından kripto vergilerini idare etmek için kullanılan lider kripto para birimi vergi hazırlama platformudur. Kripto işlem geçmişinizi platforma yükleyin ve gerekli olanı otomatik olarak oluşturun kripto vergi raporları. Bu raporları size verebilirsiniz. vergi uzmanı veya bunları vergi dosyalama yazılımına yükleyin. TurboTax veya TaxAct.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map