• Bitcoin sahibi olmak ister misin?
  • Siz veya eşiniz çevrimiçi alışveriş yapmayı seviyor musunuz?

Yukarıdaki sorulara cevabınız evet ise (!), Bugün sizinle paylaşmak istediğim özel bir şey var.

Bu satırı okumanız gerçeği bana şunu söylüyor, bitcoinleri biliyorsunuz ama bu ürkütücü bir konu olabilir. Hatta bazılarınız başlamak isteyebilir ama nereden başlayacağınızı bilmiyor.

Öte yandan, nereden başlayacağını bilen ancak başlama konusunda çok şüpheci olanlar da olabilir..

Ama tüm bunlar anı değiştiriyor.

Lolli ile tanışın

Alışverişi ve Bitcoin’i seviyorsanız Lolli’yi seveceksiniz.

Ama Bitcoin arasında alışverişin nereden geldiğini düşünebilirsiniz..

Bekle ona geliyorum.

Lolli üzerinden çevrimiçi alışveriş yaptığınızda ücretsiz bitcoinleri ödüllendiren bir alışveriş uygulamasıdır.

Harika değil mi !!

En azından benim için öyle.

Birkaç ay önce Lolli’yi ilk keşfettiğimde, basitliği karşısında şaşkına dönmüştüm. Dahası, Bitcoin’in benimsenmesine yönelik bu kadar çok karmaşıklığı ortadan kaldırabilme yeteneğine kredi verin. (bunun hakkında daha sonra daha fazlası…)

Lolli, alışveriş yapmak kadar kolay bir şeyi alıyor ve bu soyutlama katmanını büyük bir grup insanın Bitcoin kazanması için bir araç olarak kullanıyor..

Lolli’nin İş Modeli


Lolli’nin iş modeli basittir.

Birisi Lolli üzerinden alışveriş yaptığında, Lolli’ye mutabık kalınan bir komisyon yüzdesi ödeyen çok sayıda çevrimiçi markayla ortaklık yapıyorlar..

Lolli daha sonra ortaklarından aldıkları komisyonun bir yüzdesini size bitcoin şeklinde nakit olarak geri vermek için paylaşır..

Lolli’nin Misyonu & Değer

Bazı insanlar Bitcoin’e şüpheyle yaklaşıyor ve olmayanlar nereden başlayacaklarını bilmiyor çünkü Bitcoin çok karmaşık, başlangıçta.

Öte yandan, Bitcoin madenciliği ve ticareti herkesin çayı değildir.

Ancak iki gerçek var:

  • Birincisi, herkes çevrimiçi alışveriş yapmayı sever.
  • İkincisi, çoğunlukla herkes denemek ve biraz bitcoin almak ister.

Lolli bu iki anlayışa dayanıyor. Bu yüzden Bitcoin’e dayalı bu teşvik sistemini geliştirdiler. Sonuçta, çok sayıda insanı eğitmenin tek yolu, onları bunu yapmaya teşvik etmektir..

Böylece Lolli, çevrimiçi alışveriş yaptıklarında onlara ücretsiz bitcoin vererek insanları teşvik ediyor..

Bu kadar. Basit ama güçlü.

Lolli’ye Nasıl Başlanır?

Lolli’yi kullanmaya başlamak, uygulamaları için sahip oldukları minimalist tasarım göz önüne alındığında son derece basittir.

Sadece Lolli tarayıcı uzantısını indirmeniz ve ardından e-postanızı veya mevcut Facebook hesabınızı kullanarak kaydolmanız gerekir..

Şimdi web siteleri veya tarayıcı uzantıları aracılığıyla ortak mağazalarına gidin ve o mağazadan alışveriş yaparak bitcoin tasarruflarının yüzdesi hakkında uyarılacaksınız..

Lolli üzerinden mağazalardan birine gitmeyi seçtikten sonra, anlaşmanız etkinleştirilir ve normalde yaptığınız gibi alışverişe devam edebilirsiniz..

Özetle, başlamak için:

Not: Bitcoin’de minimum 15 ABD doları bakiyesine ulaştığınızda, Bitcoin’inizi adresinize transfer etmek veya bağlı banka hesabınıza nakde çevirmek arasında seçim yapabileceksiniz. Ancak ödüller onaylandıktan sonra kullanılabilir hale gelir. İş ortağının ödül kilitleme süresi dolduktan sonra ödül onayı gerçekleşir. Bu, genellikle ilk satın alma işleminizden veya konaklamanızın tamamlanmasından sonraki iade süresi olan 30-90 gündür..

Şu an itibariyle Lolli, erkek, çocuk ve kadın kıyafetleri, aksesuarlar ve ayakkabılardan ev dekoruna, elektronik eşyalar, oyuncaklar, otel rezervasyonları, uçuşlar ve daha fazlasına kadar ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz 500’den fazla çevrimiçi mağazayı destekliyor..

Bu yüzden sadece alışveriş yapın ve Bitcoin’e geri dönün % 30.

Alışveriş Yapanlar için Lolli

Alışveriş yapanlar için Lolli, Bitcoin’i basitleştirmek için oluşturulmuştur. Alışveriş yapanlar için bu, bitcoin kazanmak için çok iyi bildiklerinden, yani Alışverişten yararlanmak gibidir..

Ve buradaki alışverişçilerin, gözden kaçırdıklarını düşündüğüm ikili faydaları var, yani, alışveriş için Bitcoin nakit geri ödemeleri alıyorlar ve Satoshis’te (Bitcoin’in en küçük birimi) aldıkları nakit geri ödeme, zamanla bugün olduğundan çok daha değerli hale gelebilir..

Örneğin, Jet.com’dan Lolli üzerinden 100 $ ‘a bir şey satın aldıysanız ve size 184.000 Satoshi (bugün itibariyle 10 $) getirdiyse. Ama bu gelecekte 30 dolar değerinde olabilir.

Hatta 5-10 yıl içinde 100 $ bile olabilir, yani temelde ücretsiz alışveriş yaptınız, hahaha !!

Tüccarlar İçin Lolli

Kabul edelim:

Her çevrimiçi satıcı Amazon ile rekabet ediyor.

Tıpkı Amazon gibi onlar da alışveriş yapanları.

Ne Lolli tüccarlar için yaptığı şey, Bitcoin’in ortalama bir joe’nun zihninde yakaladığı halihazırda mevcut zihinsel alanı kullanmasıdır..

Bu tür bir kullanıcı Bitcoin ile başlamak istiyor, ancak şüphecilik nedeniyle başlamıyor olabilir. Ancak, sadece çevrimiçi alışveriş yaparak küçük bitcoin kazanabilmek bahse girerim ki almaya istekli ve rahattır..

Böylece birdenbire Lolli’yi entegre eden tüccarlar, Bitcoin’in farkında olan ve alışveriş yapmaya istekli olan bu benzersiz müşteri türüne erişiyor..

Her halükarda, tüccarların çok fazla uyum sağlamasına gerek yoktur, çünkü onlar için bitcoin olarak nakit para vermek, Lolli’nin kendi adına halihazırda ilgilendiği ödül veya geri ödeme puanı vermeye benzer.

Herkes kazanır:

  • Satıcı daha fazla müşteri çekerek kazanır.
  • Alışveriş yapanlar nakit para kazanıyor ve Bitcoin’e el atıyor
  • Lolli, ikisi arasındaki bu sinerjiyi yaratarak kazanır..

Ancak tüccarların, müşterilerin kendilerine Lolli aracılığıyla geleceğine inanmaları gerekiyor çünkü alışveriş yaparken başka kimsenin sunmadığı Bitcoin’i sunuyorlar..

Bu, satıcıların gözden kaçırmayı göze alabilecekleri Lolli’nin UPS’idir.

Paylaşarak Kazanın & Alışverişle Kazanın

Daha fazlasını nasıl yapacağınızı düşünüyor olabilirsiniz Lolli?

Basit. Alışveriş yaparak kazanın veya paylaşarak kazanın.

Alışveriş hakkında zaten çok konuştum, ancak Lolli’yi başkalarıyla paylaşarak da bitcoin kazanabilirsiniz..

İster Lolli’den Bitcoin geri ödemesi almış bir birey olun, ister bu benzersiz alışveriş grubuna erişmek için Lolli’den yararlanan bir işletme olun, bitcoinlerde daha fazla kazanmak için Lolli’yi arkadaşlarınıza ve diğer işletmelere yönlendirebilirsiniz..

Şu andan itibaren, Lolli’yi arkadaşlarınızla paylaşırsanız, tavsiyeniz aracılığıyla alışveriş yaptıklarında 5 $ değerinde bitcoin kazanabilirsiniz.!

Not: Bunlar için, Bitcoin nakit geri ödemelerinin eşik geri ödeme miktarını doğrudan banka hesaplarından da çekmesini istemezsiniz.

Neden ‘Lolli’ Adı & Nerede Kullanabilirsiniz?

Kurucu ortağı Alex Adelman’ın sözleriyle:

“Ben gençken, babam kız kardeşimi alırdı & bankaya beni. Bankaya gitmeyi hiç sevmedim ama her zaman sonunda lolipopu dört gözle bekledim. Bitcoin’in geleceğin bankası olduğuna inanıyorum & tüm eksik olan Lolli. “

Lolli adı bu yüzden. Bitcoin’e bakmanın çok havalı ve insancıllaştırıcı bir yolu olan.

Şu an itibariyle ABD’de Lolli’yi kullanabilirsiniz..

Lolli’ye Daha Fazlası Ne Geliyor?

Yeni tüccarları entegre etmeyi ve kullanıcıların benimsemesini sağlamayı planladıklarını söylemeye gerek yok, böylece bir kahve içerken bile para kazanabilirsiniz..

Lightning Network ile de test ediyor ve oynuyorlar. (Umm, henüz Lightning hakkında bilmiyormuşsunuz gibi görünüyor, Bitcoin’in geleceği, farkında değilseniz bunu okuyun !!)

Tüccarları doğrudan Bitcoin’i kabul etmenin faydalarından haberdar etmek için daha fazla çalışma aynı anda devam ediyor. Sonuçta, bunu yapmak mantıklıdır çünkü o zaman tüccarlar işlem ve ters ibraz ücretlerinden tasarruf ederek kullanıcıları daha fazla teşvik edebilir..

Lolli İçin Ayrılık Düşüncelerim: Kripto dünyasında en çok küçümsenen şirket !!

Bence Lolli, şu anda kripto dünyasında en çok küçümsenen şirket. Bitcoin’i gelecek 100 milyon insana götürme ve Bitcoin’i ortalama kitlelere devrederek yeni olasılıkları ortaya çıkaracak güce ve geçmişe sahipler..

Bunu söylüyorum çünkü harcadım iki yıl bu alanda ve ondan önce biraz zaman geçirdim ekonomi okumak.

Lolli, kullanıcılarını ve ürününü anlar. Bunu anlamak zor !!

Lolli, her tür kullanıcının Bitcoin özel anahtarları veya cüzdanlarıyla rahatça ilgilenemeyeceğini bilir..

Herkes Bitcoin ekonomisinin farkında değil, herkes Bitcoin podcast’lerini dinlemiyor ve kripto twitter’a bağlı değil. Bunlar, günlük işleri olan çok çalışan insanlardır, bunu yapamazlar ve çoğu Bitcoin’i idare edecek kadar teknik olarak yeterince bilgili değiller..

Bu ortalama bir insan için fazlasıyla ezici..

Ancak bu ortalama insanlar Bitcoin’i biliyor. Bunu duymuşlar. Denemek istiyorlar.

İyi ya da kötü, Bitcoin’in fiyatı onlar için önemli olan tek şeydir. Arkadaşlarının ve akrabalarının bundan para kazandıklarını gördüler. Onlar da bir kapasiteyle gemiye binmek istiyorlar.

Ve Lolli onlara yardım ediyor !!

Lolli onları taşıyor; hayatınızın tasarrufunu Bitcoin’e koymakla ilgili değil. Bu, halihazırda yaptığınız bir şeyi alıp ondan para kazanmak gibi, yani Alışveriş yapmak gibi, Bitcoin’e yavaş bir geçişle ilgilidir..

Satın aldığın zamanki gibi 100 $ Lolli’nin iş ortağı mağazalarında değerinde bakkaliye alın ve 15 ABD doları Bitcoin değerinde. Bu Bitcoin’i bir dahaki sefere kontrol ettiğinizde, değerinde 25 ABD doları, ve alışveriş yapanların daha fazla dahil olmasının zihinsel bir kancaya dönüştüğü yer burasıdır..

Son olarak, Lolli’nin yaklaşımı yeni ve basittir. Bana akıl hocamın sözlerini hatırlatıyor:

Her zaman yaptığımız gibi eyleme geçmeye devam edersek, yeni bir şey başaramayız. Attığımız ilk adımlar, sonuçları 10 hatta 50 yıl sonra belirleyebilir. – Daisaku Ikeda, SGI Başkanı.

Bizi bu düzeyde benimseyen hileler bizi bir sonrakine götürmeyecek ve Lolli bunu anlamış gibi görünüyor.

Bir yabancının bakış açısına göre, Lolli’de, şimdiden çok ciddi düşündüklerini düşünüyorum. sonraki 100 milyon veya bir milyar insanı Bitcoin’e nasıl getirebilirim? & Kripto?

Ve şimdi bunu yürütüyorlar.

Lolli’yi Şimdi Deneyin !!

Bu makaleyi beğendiyseniz, Bitcoin kullanmaya başlamak isteyen ancak başlamak için fazla şüpheci olan çevrenizdeki kişilerle paylaşın. !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector