Tezos Fiyat Tahmin 2021-2025 | XTZ 100 dolara ulaşabilir mi?

2021-2025 için Tezos Tahminleri peşindeyseniz ve yukarıdaki soruların yanıtlarını istiyorsanız doğru yerdesiniz. 2021 yılı için en iyi Tezos Fiyat Tahminlerini sizlerle paylaşacağız. Geçmiş fiyatlarını analiz edeceğiz Tezos (XTZ) ve uzmanların gelecekteki performansı hakkında söylediklerini öğrenecek. Hadi başlayalım!

Tezos’un (XTZ) Kökeni ve Genel Görünümü:

2017 yılında, Tezos başlangıçta şu saatte başlatıldı: İlk Para Teklifi (ICO). Lansman çok iyi gitti ve yaklaşık 232 milyon dolarlık ilk yatırımıyla inanılmaz rekoru kırdı. O zamandan beri birçok yatırımcı ve tüccar, son performansı nedeniyle yatırım yapmaktan geri adım atıyor. Şimdilik, Tezos büyüme göstermeye başladıkça tablolar dönüyor gibi görünüyor. Bu büyüme, kripto analistlerinin bu dijital varlıkların hangi yatırım beklentilerine yol açabileceğini belirlemesini sağlıyor..

XTZ, zincir içi bir yönetişim modeli kullanır. Akıllı bir sözleşme platformu olduğu için bu, XTZ’yi diğer Kriptolardan ayırır. Tezos üçüncü nesil kripto para birimidir ve geliştiricileri, Bitcoin ve Ethereum gibi eski kripto para birimlerinin içine düştüğü tuzaklardan kaçınmak için çok uğraştı. Tezos’un yerel simgesi XTZ’dir ve XTZ’nin madencilik sürecine “Pişirme” denir.

Coinbase Kazanma: Tezos Nedir? (Ders 1/3)

Tezos (XTZ) Geçmiş Fiyat Analizi:

Madeni paranın önümüzdeki beş yıl içinde nasıl davranacağına dair gelecekteki tahminlere dalmadan önce, XTZ fiyatı lansmanından sonra. Madeni para, ICO’da başarılı bir şekilde piyasaya sürüldükten sonra başlatılacaktı. Ancak ABD’de lansmanı engelleyen bazı yasal güvenlik sorunları vardı. Sorunları çözmek biraz zaman aldı. Vakıf, tüm yasal sorunları çözmek için PwC’nin en iyi denetçilerinden birini işe aldı.

Her nasılsa XTZ, 2018’in sonunda piyasaya sürüldü ve ana ağını piyasaya sürdü. ICO sırasında token fiyatı 0,47 USD civarındaydı. Stake üzerindeki depozito başlangıçta azaldı ve sınırlı gaz arttı. Neyse ki, Tezos’un fiyatları umut verici görünmeye başladı ve bir şekilde kripto para 0,4 dolardan 1,08 dolara geri dönmeyi başardı. XTZ’nin kaydedilen en yüksek fiyatının 12.19 dolar olduğu bir zaman vardı. Bu, tüm kripto para birimlerinin kripto para birimi tarihindeki en büyük boğa koşusunda yükseldiği zamandı..

  1. Yıldız Fiyat Tahmini 2021-2025 XLM 5 $ Mümkün?
  2. Dogecoin Fiyat Tahmin 2021-2025 | DOGE 1 $ ‘a ulaşabilir mi??
  3. Litecoin Fiyat Tahmin 2021-2025

Gelecek Tezos Fiyat Tahminleri

Geleceği görmenin kusursuz bir yolu yoktur ve kristal küreler de çalışmaz. Ancak analistler ve tüccarlar, hem kısa vadeli hem de uzun vadeli yatırımlar için kripto para birimlerinin gelecekteki fiyat tahminlerini tahmin etmek için matematiksel algoritmayı kullanıyor. Bu algoritmaları, Tezos gibi belirli bir jetonun gelecekte umut verici bir yatırım gibi görünüp görünmediğine karar vermek için kullanabiliriz. Kısa vadeli yatırıma bakarsak fiyatlar yükselecek.

Tezos’un yıl bittikten sonra tam bir değişim aşamasına geçmesi bekleniyor. Yukarıdaki grafikte de görebileceğiniz gibi fiyatlar Şubat ayının sonunda yükselmeli ve 2021’i 4,82 $ civarında bitirmelidir. Uzun vadeli yatırımlar konusunda endişelendiğimiz kadarıyla, tüm zamanların en yüksek seviyesini geçmelidir..


Biraz iyimser olmak gerekirse, fiyatın 10.0 $ ‘a kadar yükselmesini bekliyoruz. Ancak her şey pazara ve önümüzdeki iki ila üç yıl içinde gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine bağlı Bull Run.

Tezos Fiyat Tahmin 2021

Tezos, Eylül ve Ekim aylarında düşük bir düşüş aşamasından geçti. Kümülatif düşüş yüzdesi% 16 civarındaydı. 1 Tezos’un (XTZ) şu anki fiyatı 2.4040 dolar. 2021’in başında fiyatın geri kazanılması bekleniyor. Bu da fiyatın şu anki fiyat değerinden% 30-80’lik bir artış olan 3.025 $ ‘a kadar çıkabileceği anlamına geliyor..

Tezos Fiyat Tahmin 2022

Tezos için fiyat tahminleri, madalyonun 2021’in ortasına kadar rekorunu geçebileceğini söylüyor. Ve yıl sonunda, XTZ yaklaşık 6,10 ABD doları değerinde olabilir, bu da mevcut miktarında% 134’lük bir artışla.

Tezos Fiyat Tahmin 2025

5 yıllık tahmin, şimdilik, Kriptolar değişken olduğu için kaba görünüyor ve önümüzdeki dakikalarda tepki verecekleri konusunda kesin bir karar verebiliriz. Ancak, XTZ 2025’in sonunda kalkmış olmalıydı. Fiyat kabaca 24.06 USD olacak. Bu, mevcut fiyatın yüzde 825’ten fazla arttığı anlamına gelir..

TradingBeasts’ten 2021 ve 2023 için Tezos Fiyat tahmini

Tezos’un beklenen minimum fiyatı ticaret canavarları 2021’in sonunda neredeyse 1.5178 $ seviyesinde duracak. XTZ, kripto para birimlerinde güçlü bir uzun vadeli yatırımdır. Tezos’un beklenen fiyatı 2020-2021 yılına kadar 1.58 dolar olacak. Kaynak, bir fiyat düşüşünün olmayacağına inanıyor. Fiyat 2023’te 9,01 dolar olacak.

DigitalCoinPrice Tezos (XTZ) 2024 ve 2025 için fiyat tahmini

Tezos oranı muhakkak ki DigitalCoinPrice. Tezos’a yatırım yapmak karlı. Jeton oranı 2024 yılına kadar 4.01 $ ‘a kadar çıkacak. Gelecekte, XTZ fiyatında büyük iyileştirmeler olmayacak. Varlık 2025’te 5,28 dolar değerinde olacak.

Tezos (XTZ) satın almayı düşünür müsünüz?

Tezos’a yatırım yapacaksanız işte size değecek bazı önemli noktalar.

  • TradingBeasts, Tezos’un (XTZ) piyasa fiyatının 3 dolara yaklaşacağını düşünmüyor..
  • 2020’de bazı geçici Bitcoin analistleri Tezos’un kapanış fiyatının yukarıda tahmin ettiğimizden çok daha yüksek 11.657 $ civarında olacağını düşünüyor..
  • Öte yandan, Cryptocoinsociety.com, Tezos’un (XTZ) 2025 yılını 20 $ değerinde kapatacağını düşünüyor..
  • Unutmamak gerekir ki Tezos, piyasa değeri açısından 19. sırada yer alıyor..

Tezos (XTZ) nasıl satın alınır

Birçok değişim güvenilirdir. Borsalardan birinde bir hesap açın. 2FAC kimlik doğrulamasını etkinleştirin ve para yatırma yönteminizi seçin. Ödemeyi başlatmak için kimliğinizi doğrulamanız gerekir. Bazen hesabınızın onaylanması 2 dakikadan kısa sürer. Onaylandıktan sonra satın almak istediğiniz kriptoyu seçin ve satın alma işlemini onaylayın. Tutarınızı kaybetmek istemediğiniz için işlem ayrıntılarını iki kez kontrol ettiğinizden emin olun..

Tezos Fiyat Tahmini SSS

Tezos almaya değer mi?

Bu sorunun kesin bir cevabı yok. Tezos’a uzun vadeli yatırım stratejisi umut verici görünüyor. Fiyat gelişimi ve tahminleri, grafiklerin zaman zaman yükseleceğini söylüyor. Ancak yukarıda da söylediğimiz gibi, Kriptolar uçucudur. Yani herhangi bir tahmin çok kesin değil.

Tezos 100 dolara ulaşabilir mi??

Önümüzdeki beş yıl içinde Tezos’un 100 dolara ulaşması pek olası değil. 2030’a kadar 100 dolara ulaşmak zor olamaz, ancak 25 dolar beş yıl içinde biraz iyimser bir istek..

Tezos, Ethereum’dan daha mı iyi?

Blockchain’in her ikisi de heyecan verici akıllı sözleşme platformları sağlıyor. Ethereum, bu projenin poster çocuğuyken Tezos, zaman içinde sürekli olarak kendi içinde değişiklik yapmaya devam ediyor. Gelecekte nasıl gelişeceklerini görmeyi çok isteriz.

Nihai Karar: Görüşler ve Değerlendirmeler

Peki Tezos’un potansiyel gücü nedir? Bu Blockchain, fantastik bir merkezi olmayan uygulama oluşturmak için daha fazla geliştiricinin ilgisini çekecek mi? Tahmin algoritmaları, değerlemede uzun vadeli bir artış olacağını öne sürüyor. Öyleyse, etrafınızda fazladan bir paranız varsa ve önümüzdeki beş yıl boyunca onlara yatırım yapmaya hazırsanız, o zaman Tezos bakabileceğiniz bir şeydir..

Her zaman olduğu gibi, yukarıda tartışılan tüm bu Tezos Fiyat Tahmini, gazetecilerin ve Analistlerin bakış açısıdır. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce araştırmanızda bağımsız olmanızı, araştırma yapmanızı ve diğer insanlara danışmanızı tavsiye ederiz. Aşağıda bir inceleme bırakın ve bize deneyiminizden bahsedin. Bize Tezos’un uzun vadeli bir yatırım olup olmadığını söyle. Sen ne düşünüyorsun?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map