Anthony Pompliano, Kurucu & Morgan Creek Digital’deki iş ortağı diyor ki “Tarih, Bitcoin’i erken tanıyan ve hiçbir şey yapmayanlara kaba olacak.”

Ve ben onunla ikinci oldum.

Ayrıca şunu da eklemek isterim ki, ‘Tarih, genel olarak kripto para birimlerini ve blok zinciri teknolojisini uyarlamak ve benimsemek istemeyenler için kaba olacaktır.’

Hatırlamak:

Bunu sadece yatırım alanında değil, genel olarak bütünsel bir şekilde kastettim.

Ancak dijital para biriminin geleceği olabilecek bu teknolojiye yatırım fırsatınız varken neden yapmayasınız??

Çoğunuz 90’ların internet patlamasına katılamadınız, öyleyse neden şimdi olmasın? Kapını çalma fırsatın olduğunda.

Tabii ki, kimseyi ikna etmek için burada değilim, ancak düşüncelerimi paylaşmak ve 2020’de yatırım yapmak için en iyi kripto para biriminin hangisi olduğunu söylemek istiyorum.!!

Ancak bu teknolojiye yatırım yapma fırsatınız olduğunda, neden bunu yapmayasınız??

Bunlardan biriyseniz, kripto para ticareti yapan arkadaşlarınıza sorun 2020’de Hangi Kripto Para Birimlerine Yatırım Yapılır? ‘

Doğru yerdesiniz !!

Not: Bu yatırım tavsiyesi değildir ve TheMoneyMongers Ekibi veya Yazar herhangi bir Kazanç veya Kayıptan sorumlu değildir. Kripto para birimlerine yatırım yapmanın nedenlerini bilmek isteyenler sonuna kadar bunu okumalı..

Öyleyse içeri girelim:

Kripto para birimleri 2020’ye yatırım yapacak Hızlı Satın Alma Bağlantıları
Bitcoin Şimdi BTC Satın Alın 
 Eterum Şimdi ETH Satın Alın
Tezos XTZ’yi Şimdi Satın Alın
Litecoin LTC’yi Şimdi Satın Alın
Binance Coin Şimdi BNB Satın Alın
Monero XMR’yi Şimdi Satın Alın
Nexo Nexo’yu Şimdi Satın Alın
Cardano Şimdi ADA Satın Alın
VeChain Şimdi VET Satın Alın
Bancor BNT’yi Şimdi Satın Alın

2020’de Hemen Satın Alınacak En İyi Kripto Para Birimi

İşte 2020’de şu anda yatırım yapabileceğiniz En İyi 10 Kripto Para Birimlerinin listesi:


# 1. Bitcoin (BTC)

İlk önce:

Bitcoin’i görmezden gelmeyin.

Bitcoin satın almak, şüphesiz 2020’de kripto para piyasası kapitalizasyonuna yapılacak en iyi uzun vadeli yatırımdır. Bitcoin fiyatı şimdi daha makul ve satın alınacak çok az bitcoin kaldı.

Her şey söylendi ve yapıldı, Bitcoin hala yatırım yapmak için en güvenli kripto para birimlerinden biri ve tüm kripto para birimlerinin piyasa değeri paralel olarak hareket ediyor. Bunu gelecek yılların veya on yılların dijital para birimine yatırım olarak düşünün.

Ayrıca, Bitcoin’in Segwit, Schnorr imzaları, MAST, MimbleWimble, Bulletproofs, Gizli İşlemler, Yan Zincirler, Sürücü Zincirleri, Lightning Network ile teknik yeterliliği her geçen gün büyüyor ve diğer kripto para birimlerinin yetişmesini daha da zorlaştırıyor..

Coinbase gibi herhangi bir popüler Cryptocurrency değişim platformundan Bitcoin satın almak kolaydır ve Bitcoin’inizi güvenle saklamak için çok çeşitli Web ve Bitcoin için donanım cüzdanları mevcuttur. Bu yüzden kimsenin portföyünde Bitcoin olmaması için herhangi bir neden görmüyorum ve toplam portföyün% 40-50’si kadar yüksek olabilir.

Şimdi, 2020’ye ve Litecoin’e yatırım yapmak için en iyi kripto para birimleri listesindeki bir sonraki kriptoyu tanımak için sabırsızlanmanız gerektiğini biliyorum..

Şimdi Bitcoin Satın Alın

# 2. Ethereum (ETH)

Ethereum kripto konusunda her zaman yükselişte oldum, ancak son zamanlarda ölçeklendirme sorunları dünya için büyük bir açık sır haline geldi.

Ancak Ethereum hedefinin aynı zamanda “dünyanın bilgisayarı olma” konusunda da çok hırs olduğunu ve bu nedenle aralarında bu tür aksaklıkların beklemenin oldukça normal olduğunu unutmamalıyız..

Ethereum ile ilgili dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da, dünyanın üzerine bina edildiği ve dünyadaki en önemli geliştirici havuzuna sahip olmasıdır..

Ayrıca Ethereum, merkezi olmayan uygulamalar ve kendi başına büyük bir faktör olan akıllı sözleşmeler alanında bir öncüdür..

Bununla birlikte, Ethereum’un programında çok geride olduğu ve ciddi ölçeklendirme ve yönetişim sorunları ile karşı karşıya olduğu gerçeğinden habersiz değilim, ancak sorunsuz bir şekilde geri döneceğini düşünüyorum.

Şu anda fiyatlar dibe vurdu ve uzun vadeli bir kripto portföyü veya ticareti için oldukça çekici görünüyor..

Açıklama: Cüzdanımda% 10 Ethereum tutuyorum ve şimdi 2020’de yatırım yapacağım ilk 5 kripto para birimimden sonra, sonraki beşini paylaşacağım. Ayrıca, ethereum’unuzu güvenle saklamak için kullanabileceğiniz en iyi Ethereum cüzdanlarından bazılarına göz atmayı unutmayın..

Şimdi Ethereum Satın Alın

# 3. Litecoin (LTC)

Charlie Lee tarafından oluşturulan, Bitcoin’in açık kaynaklı ve merkezi olmayan çatalı olan Litecoin, HODL’ye en sevdiğim ikinci kripto para birimleri arasında yer alıyor..

Litecoin, Bitcoin’i Bitcoin altınına gümüş olarak tamamlamak için yaratıldı ve şu ana kadar 2012’den beri ilk 10 kripto para listesinde yer alarak bunu başardı..

Ayrıca Litecoin kripto, ana ağında segwit, atomik takas ve yıldırım uygulamalarına öncülük ederek Bitcoin için bir test ortamı görevi gördü..

Plus Litecoin, makul bir ticaret hacminde kullanıldığı tek ödeme kullanım alanına sahiptir. Bu yavaş pazarda, ortalama bir Litecoin’in her gün 25.000 işlem gerçekleştirdiğini göreceksiniz..

#PayWithLitecoin’in anlatısını ilerletmeyi taahhüt eden Litecoin Vakfı tarafından ölçeklendirme ve gizlilik tarafında daha fazla çalışma yapılıyor.

Litecoin’de% 10-15 kripto portföyüm var ve eğer piyasa değeri şu anki değerinin altına düşerse 2020’de birikmeye devam edeceğim, çünkü en son LTC 7 ay içinde 4 $ ‘dan 370 $’ a çıktı.

Şimdi Litecoin Satın Alın

# 4. Binance Coin (BNB)

Binance coin (BNB) olarak da bilinen Binance, Binance borsasının yerel kripto para birimidir..

Binance’in kendi kripto tabanlı madeni parası, Binance borsası kullanıcılarına işlem ücreti muafiyetini kolaylaştırmak için borsasının başlatılmasıyla Ağustos 2017’de piyasaya sürüldü.

Ancak şimdi Binance, erişimini hızla genişletiyor ve kendi Binance Chain’in yanı sıra bu BNB coinin daha fazla fayda bulacağı Binance DEX’i başlatmak üzere..

Artı Binance coin dolaylı olarak kullanıcılarına fayda sağlıyor çünkü her çeyrekte kârlarının% 20’sini BNB coinlerini geri almak ve BNB kripto sahiplerini ödüllendirmek için dijital kıtlık yaratmak için yok etmek için kullanıyorlar. Ve bu, sonunda tüm BNB’nin (100M)% 50’sini geri satın alana kadar devam edecek..

Bu, coin sahiplerini ödüllendirmenin mükemmel bir yolu ve Binance Chain ve Binance DEX ile BNB, daha fazla fayda ve likiditeye sahip olacak ve bu da sonunda 2020 ve sonrasında bir fiyat artışına neden olacak.

Şimdi Binance Coin Satın Alın

# 5. Tezos (XTZ)

Tezos ’, ICO’sunda 232 milyon dolar topladıktan sonra bile çok titrek bir başlangıcı olan bir Ethereum rakibi..

Ancak şimdi Tezos, ana ağını başlattı ve merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler için bir sonraki baskın platform olmaya hazırlanıyor..

Tezos, kendini yükselterek gelişebilen bir blok zinciridir. Paydaşlar, teklifler üzerinde sosyal bir fikir birliğine varmak için dijital oylama prosedürünün kendisinde yapılan değişiklikler de dahil olmak üzere protokol değişikliklerini oylar. Tezos, akıllı sözleşmeleri destekler ve dijital merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için bir platform sunar.

Son olarak, Temmuz 2018’de Cameron ve Tyler Winklevoss, Winklevoss Capital’larına (portföy şirketleri) sessizce Tezos kripto para birimini (XTZ) eklediler ki bu da başlı başına bir yükseliş sinyali. Ayrıca, XTZ’nizi güvenle saklamak için kullanabileceğiniz en iyi Tezos cüzdanlarından bazılarına göz atmayı unutmayın..

Şimdi Tezos Satın Alın

# 6. Monero (XRM)

Kripto portföyünüzde özel ve anonim bir şey aramak?

Monero tam size göre.

Monero, dijital gizliliğine ve güvenliğine değer veren insanlar arasında popüler olan açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir kripto para birimidir..

Monero oldukça özeldir ve bu ona bir kullanım alanı verir. Ve ilginç bir şekilde Monero da ağırlıklı olarak deep web’deki işlemlerde kullanılıyor ve izlenmesi imkansız..

Bununla birlikte, mahremiyetin sürekli bir süreç ve hatta Monero olan bir şey olduğunu da belirtmeme izin verin. bu yılın başlarında bazılarını sızdırdı işlem bilgileri, ancak lider geliştiricisi Riccardo’nun önerdiği gibi “kolay bir çözüm yoktur”.

Ancak Monero, işlemlerini ve gizlilik yetkisini iyileştirmek için Halka imzalar, RingCT, Kovri ve Gizli adres olarak bilinen heyecan verici teknikler üzerinde çalışıyor, işte yatırım söz konusu olduğunda Zcash’ten daha güçlü bir rakip olmasının nedeni bu.

Artı, Monero’nun enflasyon oranı Zcash’ten çok daha düşüktür, bu da portföyünüzde en az% 3-5 Monero olması için iyi bir neden. Ayrıca, XMR’nizi güvenle saklamak için kullanabileceğiniz en iyi Monero cüzdanlarının listesine göz atmayı unutmayın..

Şimdi Monero Satın Alın

# 7. NEXO (NEXO)

Nexo – Dünyanın ilk anında kripto destekli kredileri, 10 yıllık bir geçmişe sahip önde gelen bir Avrupalı ​​FinTech grubu olan Credissimo tarafından desteklenmektedir..

Dolayısıyla, bu ayı kripto pazarında kripto para birimlerinden ayrılmaya istekli olmayan biriyseniz ve yine de bunun için hisse senedi istiyorsanız, Nexo’yu kullanabilirsiniz..

Nexo kredileri, kripto para birimlerinizi teminat altına aldığınızda anında verilir. Şu an itibariyle Nexo, 200’den fazla yargı bölgesini ve 40’tan fazla popüler parayı destekliyor ve Nexo token sahiplerine S’den bile daha fazla gerçek temettü veriyor.&P500 şirketleri.

Öyleyse, paydaşları için çalışan ve kar sağlayan bir blockchain projesi arıyorsanız, şu anda bakmanız gereken Nexo’dur..

Nexo’yu Şimdi Satın Alın

# 8. Cardano (ADA)

Cardano, merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler geliştirmek için üçüncü nesil blockchain platformudur..

Aynı zamanda Ethereum gibi açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir platformdur, ancak daha yüksek bir ölçeklenebilirlik, yönetilebilirlik ve birlikte çalışabilirlik vaadi üzerine inşa edilmektedir..

Ayrıca, Cardano’yu geliştirmeden önce, makalesi hakem tarafından kapsamlı bir şekilde incelenmiştir ve yalnızca yüksek kaliteli akademik araştırmalara dayanmaktadır..

Uzun vadeli yatırım arıyorsanız, Cardano coin, kripto para portföyünüz için gerçekten uygun olabilir. Cardano, birkaç ay içinde tamamlanacak gibi görünmeyen çok uzun bir yol haritasına sahip ancak blok zinciri yayında.

Next Cardano, geliştiricilerin ilgisini çekmesi biraz zaman alacak yeni bir akıllı sözleşme diline sahip.

Bu nedenle Cardano uzun vadeli bir yatırım ama kesinlikle Ethereum ve başka bir akıllı sözleşme platformu için şiddetli bir rakip olacağına inanıyorum. Ayrıca, XMR’nizi güvenle saklamak için kullanabileceğiniz önerilen listemizdeki popüler Cardano cüzdanlarından bazılarına göz atmayı unutmayın..

Cardano’yu Hemen Satın Alın

# 9. VeChain (VET)

Vechain, kendi kendine dolaşan ve ölçeklenebilir olan, güven içermeyen ve dağıtılmış bir iş ekosistemi oluşturmak için blockchain teknolojisinden yararlanmayı amaçlayan kurumsal düzeyde yeni bir blockchain çözüm sağlayıcısıdır..

2017’nin başlarında, IoT tabanlı teknolojiyi kullanan bir tedarik zinciri yönetimi blok zinciri olmaya odaklandılar, ancak daha sonra vizyonlarını genişlettiler..

Şimdiye kadar lüks ürünler, likör ve tarım gibi çeşitli sektörlerde başarılı bir şekilde blockchain teknolojisi çözümlerini uyguladılar..

Ve beni yanlış anlamayın çünkü bu kullanım senaryoları Kavram Kanıtı seviyesinin ötesine geçiyor ve halihazırda dünya çapında piyasaya sürülüyor..

VeChain kısa süre önce yeni vizyonuyla VeChain Thor olarak yeniden markalandı ve şimdi gelecekteki ölçeklenebilirlik için geliştirilmekte olan kendi blok zincirine sahip..

VeChain’i Şimdi Satın Alın

# 10. Bancor (BNT)

Bancor’u buraya koyduğum için benimle aynı fikirde olmayabilirsiniz, ancak Bancor’un likidite ağı, özellikle menkul kıymet jetonları tükendiğinde, bu son derece likit olmayan piyasa değerinde bahsetmeye değer.

Bancor, blockchain tabanlı varlıklar arasında sürekli zincir içi likidite sağlayarak insanların değer yaratma ve paylaşma şeklini yeniden tasarlayan dünyanın ilk merkezi olmayan likidite ağıdır..

Ve Bancor protokolü ile ilgili iyi olan şey, kripto dünyasında nadir olan hemen hemen her token için likidite elde edebilmenizdir..

Ve rezerv tutmaya ve likidite sağlamaya yardımcı olan yerel BNT tokenine sahiptir, bu yüzden bence portföyünüzde olması gereken bir mücevher.

Şimdi Satın Alın

Yine de Kafası Karışık?

Hatırlamak:

Kripto para yatırımı (merkezi olmayan, açık kaynaklı olanlar) ülkenize veya coğrafyanıza bağlı olmadığından, nerede olduğunuz önemli değil !! İngiltere, ABD, Avustralya veya Hindistan’dan bu kripto para birimlerine yatırım yapmaktan çekinmeyin.

Son olarak, zaman zaman kripto para birimlerine yatırım yaptığınızda, paranızı güvende tutmak için iyi cüzdanlara sahip olmalısınız. Bu yüzden burada sadece bu kripto para birimlerini tutacak uygun cüzdanları olan kripto para birimlerini listeledim..

Not: Kripto para birimlerimin çoğunu korumak için Ledger Nano S ve Trezor’a sahibim. [Şu anda Ledger Nano X’in her iki cüzdandan çok daha üstün olduğu için tadını çıkarıyorum, burada Ledger Nano X incelememi okuyun. ]

Yani bugün hepsi benim tarafımdan ve şimdi bize hangilerinin favoriniz olduğunu veya 2020 için hangi kriptoları seçeceğinizi söylüyorsunuz?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector