Bu makalede, 2016’nın başlarında / ortalarında ortaya çıkan popüler kripto para birimi projelerinden biri olan KIN Coin, tarihi, özellikleri ve Kin coin’i nereden satın alacağınızdan bahsedeceğim.. 

Kin coin nedir?

Kin Coin Nereden Alınır

Kin coin, Kanada merkezli milyar dolarlık kurulmuş bir teknoloji şirketi olan Kik Interactive Inc. tarafından geliştirilen ve sahip olunan bir sosyal ağ ve mesajlaşma para belirtecidir, ana işlevi kullanıcılar arasında değer aktarımı olan blockchain teknolojisi üzerine kurulmuştur..

Kin coin, en çok kabul gören kripto piyasası kapitalizasyon sitesi olan CMC – CoinMarketCap’te listelenmiştir. Coinmarketcap.com’a göre Kin, tüketici uygulamaları ve hizmetlerinden oluşan dijital bir ekosistemde para olarak kullanılıyor. Kin paraları, Kin Rewards Engine veya “KRE” olarak adlandırılan bir teşvik modeli aracılığıyla dolaşıma girer ve bu, etkileşimlerine dayalı olarak Kin ile ilgi çekici kullanıcı deneyimleri yaratan geliştiricileri ödüllendirir.. 

Şu anda, piyasa değeri 3.322.405 ABD doları ve 24 saat işlem hacmi 225.958 ABD doları olup, toplam 10 trilyon Kin madeni arzı vardır ve bunun 1.214.839.705.290 Kin madeni şu anda dolaşımdadır. Şu anki fiyatı 1 Kin coin için 0,000003 USD ve fiyatı bir süre düşüş trendlerine karşı dirençli kaldı.. 

Kin, dijital ağlarda veya topluluklarda daha iyi katılımları teşvik etmek ve miktar ne kadar az olursa olsun bu tür toplulukların üyeleri arasında değer aktarımını sağlamak için inşa edildi. Kin geliştiricileri ve topluluğu / kullanıcıları olan Kin madalyonunun amacı, dijital topluluklardan para kazanmaktır.. 

Kin Coin nedir

Hem iOS hem de Android telefonlar için düzinelerce uygulama Kin ekosistemine çoktan bağlanmış durumda ve topluluk artık para kazandığından bu tür uygulamalardaki etkinlikleri daha ilgi çekici ve tatmin edici hale getiriyor. Değer bir kullanıcıdan diğerine kolayca aktarılabilir. 

Bu uygulamaların örnekleri arasında; İletişim ve Sosyal kategorileri altında Kinny ve Etrafımda, iOS cihazları için oyun kategorisi altında Hız Genius ve PeerBet, Sağlık ve Fitness kategorisi altında PauseFor ve iOS için Haber ve Eğlence kategorisi altında popüler Madlipz. Diğer Android özellikli uygulamalar arasında Kinit, Drump Dance, City Routes, Castle Rush AR, Uwe, Kimeo, KinFit, King VPN, Wicrypt, Syngli, Facts around the world, vb.. 

Birkaç kelimeyle, Kin madeni para kripto ağı / topluluğu, Kin madeni parayı kullanıcıları arasında değer alışverişi için bir araç olarak kullanan bir uygulama ekosistemi olacak şekilde inşa edilmiştir. Şu anda, sorunun Kin coin’i nereden alacağımı biliyorum..

Kin projesi ilk olarak Ethereum blok zincirinde ERC20 özellikli bir token olarak başlatıldı. ICO ve diğer birkaç geliştirme ve eklemeden sonra, Kik geliştiricileri, Changelly ile ortaklaşa Kin tokenlerini Stellar blok zinciri ekosistemine takas etme niyetlerini açıkladılar.. 

Kin projesinin sahip olduğu diğer ortaklıklar arasında, ödeme alma yöntemlerinden biri olarak Shopify ile ve takas sırasında ve sonrasında Kin coinlerini saklamak için resmi cüzdanları haline geldiğinde Freewallet ile ortaklık olması yer alıyor.

Kin Coin Sizin Alternatifiniz mi

Kin Blockchain Nasıl Çalışır??

Kin, blok zincirinin kendi yerel dijital varlığı olmadığı için, ortalama bir kripto madeni paranın saf tanımlarında bir madeni para değildir. Diğer kripto projelerinden farklı olarak Kin, kendi başına bir uygulama ekosistemidir ancak iki farklı blok zinciri ekosisteminin temelleri üzerine kurulmuştur. Kin, dijital dünyadan para kazanmaya, soyut dijital ürünler ve hizmetler, memler, temalar, çıkartmalar, oyun karakterleri, cephanelik veya silahlar, çeşitli uygulamalarındaki diğer kilitlenebilir öğeler gibi görünürde herhangi bir fiat değeri olmayan şeylere değer katmak için inşa edildi. Hala Kin paralarını nereden alacağınızı bilmek istediğinizi biliyorum, bekleyin. 

Kik Tech, yalnızca uygulamaları için Kin’i kullanmaz (bunlar yalnızca projenin kontrol düğmesidir), Kin, çeşitli geliştiricilerin sahip olduğu merkezi uygulamalardan oluşan bir ekosistemde merkezi olmayan bir para birimidir.. 

Kin Nasıl Kazanılır

Kin ekosistemine bağlı çeşitli uygulamaları kullanarak, değerli yaratımlar için ödüllendirilerek Kin kazanılabilir. Kin, KRE – Kin Rewards Engine ile değer yaratma yoluyla şişiriyor ve böylece kullanıcı-kullanıcı etkileşim yoluyla Kin’deki etkileşimleri ve işlem hacmini artırmak için uygulamalarında sürekli olarak yeni deneyimler ve özellikler yaratan ekosistemdeki uygulama geliştiricilerini ödüllendiriyor. Bu KRE, her gün sabit miktarda Kin öder ve bunu, o gün oluşturabilecekleri işlem hacmi ve etkileşimlere göre Kin ekosistemindeki her bir uygulamaya orantılı olarak böler.. 

Kin Coin Nasıl Kazanılır

Dolayısıyla, Steem, Streamit, BAT vb. Gibi, ilgilendiğiniz Kin ekosistemine bağlı birkaç uygulamayı indirerek kolayca Kin kazanabilir ve içindeki diğer kullanıcılarla etkileşim kurmaya başlayabilirsiniz.. 

Kin blok zincirleri hakkında, daha önce Kin’in, yüksek likidite, birinci sınıf güvenlik ve ademi merkeziyet gibi belirli özelliklerinden yararlandığı Ethereum blok zinciri ekosistemi altında bir ERC20 belirteci olarak başlamasından bahsetmiştim. Ayrıca Kin, ölçeklenebilir, hızlı ve ücretsiz bir blok zinciri oluşturmak için yıldız blok zincirini çatalladı. Bu yüzden Kin’in kendi ekosisteminde, yıldız ve Ethereum ile birlikte Kik ekosisteminde çalıştığını düşünüyorum. Şimdi hala Kin Paralarını nereden satın alacağınızı bilmek istiyor musunuz? Tabii ki yaptığını biliyorum! 

Kin Coin Yasal mı?

Kin projesi, paydaş açısından parmakları biraz daha az suçlayan türünün kripto projelerinden biridir. 2017 yılında Kik, halka bir ICO – İlk Para Teklifi gerçekleştirdi ve bunun bir dijital varlık yatırımı şekli olduğunu ve en büyük ve en hızlı ICO satışlarından biri olarak rekor kıran saniyede 100 milyon ABD dolarına yükseldiğini bildirdi. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, SEC., Kik Corporation’a 100 milyon dolarlık ICO’yu yürütmek için dava açtığında sorun başladı çünkü ICO ilk olarak SEC’in ABD yatırım düzenlemelerine göre onlarla kaydedilmedi. yasadışı faaliyet. Ancak bu tek başına Kik projesini – Kin’i bir aldatmaca projesi haline getiriyor mu? Tahminin benimki kadar iyi. 

Kin bir Aldatmaca mı?

Ancak Kik Interactive Inc., SEC’in davasını takiben bir duruşma davası açarken, SEC ise konunun olumlu bir önergeyle çözülebileceğini ve çözülmesi gerektiğini ileri sürdü. Şirket, Mayıs 2020’de bir deneme yapmayı umarken, SEC daha ileri bir tarih için baskı yaptı ve bu da, deneme davasında gecikmelere ve Kik proje ekibinin masraflarının tahmin edilmesine yol açtı..

Bu ve muhtemelen daha fazlası, Kik şirketinin davanın başlamasından bu yana ağır finansal yüklerden şikayet etmesine yol açtı, bu da orijinal Kik mesajlaşma platformunu satmalarına ve yalnızca kripto para birimi ekosistemine odaklanmalarına neden oldu.. 

Borsalar Listeleme Kin Coin

Kin, ICO’sundan sonra popüler oldu ve kaçak Bancor Network, HitBTC, FatBTC, Lykke ve IDEX dahil olmak üzere çeşitli borsalarda listelendi. Kin coin satın almak için önce biraz Ethereum almanız gerekir. Ayrıca, değişim cüzdanlarında bırakmak istemiyorsanız, Kin’inizi saklamak için MyEtherWallet, Imtoken, Trust Wallet gibi Ethereum özellikli bir cüzdana ihtiyacınız olacaktır.. 

Kin Coin Nereden Alınır: Borsalar Listeleme Kin

Kin Coin’e alternatifler

Türüne, kullanım durumuna, özelliklerine ve özelliklerine bağlı olarak, Kin’e alternatif veya benzer kripto jetonları veya madeni paralar arasında Zel (ZEL), SDChain (SDA), Karşı Taraf (XCP), Stream it Coin (STREAM), Steem Jetonları ve Ondori bulunur. (RSTR). 

Sonuç

Kin madeni para, şu anda bu kripto alanında bulunan türden bir projedir. Tüm planlarında başarılı bir şekilde çalışmasına / gezinmesine izin verilirse, Kik Interactive Inc.’in yıl bitmeden önce kriptoda değeri ve tanınırlığı olan olağanüstü ve bariz bir kullanım senaryosuna sahip bir Kin jetonu / madeni para üretme olasılığı vardır. mevcut hayal gücümüzün ötesinde alan.

Kin madeni parası, Kik projesi, akraba madeni paranın nereden alınacağı veya nasıl kazanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sayfası veya topluluklarına katılın telgraf grup. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me