Bitcoin, devasa, dağıtılmış bir bilgisayar ağı tarafından desteklenen merkezi olmayan bir dijital para birimidir. Günümüzde, kahve satın alabileceği veya ürün satın almak için kullanabileceği insanların yaşamlarının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Walmart. Şimdi soru, Walmart’ta Bitcoin satın almanın mümkün olması.. 

Eskiden alım satım yoluyla Bitcoin satın alabiliyordunuz, ancak o günler uzak bir anı. Şu anda onları yakındaki perakende satış noktalarında satılan çeşitli yerlerde bulabilirsiniz. Aslında, onları Walmart’tan edinebilirsiniz. 

Oyunda yeniyseniz, bu durum kafa karıştırıcı bir döngü olabilir. Strese girmeyin, arkanızdayız. Aşağıda, ilk işleminizi stressiz bir şekilde nasıl yapacağınıza dair adım adım talimatlar bulacaksınız..

Bir Walmart’ta bitcoin satın almak o kadar kolay olmayabilir, ancak mümkündür. Bitcoin’in para biriminin yerini alan bir itibari para olması için, insanlar onu takas etmek yerine mağazadan satın almaya başlamalıdır. 

Bu yazıda okuyuculara nakitle nasıl Bitcoin satın alabileceklerini ve alışveriş merkezlerinin nasıl kolayca Bitcoin satın alabilecekleri bir yere dönüşebileceğini gösterecek.

HIZLI KILAVUZ: Walmart’ta Nakit ile Bitcoin nasıl satın alınır 1. Bir hesap oluşturun ve LocalBitcoins üzerinden P2P değişimine giriş yapın

2. İçeri girdikten sonra hızlı satın alma seçeneğine gidin.

3. Ödeme yöntemini Walmart 2 Walmart olarak değiştirin.

4. Satıcılar listesine göz atın ve birini seçin.

5. Satış koşullarını kabul edin.

6. Ödemeyi satıcıya aktarmak için Walmart 2 Walmart ile herhangi bir Walmart çıkışında nakit ödeme yapın.

Nakit ile Bitcoin’leri Nereden ve Nasıl Satın Alabilirim?

Walmart'ta Nakit ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır

Walmart2Walmart Para Transferi ile Eşler Arası Ticaret Mekanları

Yapmanız gereken ilk şey, bu sitelerden biri olan LocalBitcoins’de bir satıcı bulmaktır., Paxful, veya LocalCryptos, bir Walmart2Walmart para transferi. LocalBitcoins, Paxful ve LocalCryptos, bitcoin satın almak ve satmak için makul derecede güvenli bir alan sağlayan emanet hizmeti sundukları için öneriyoruz..

Bu hizmetleri kullanarak, oyununuzun zirvesinde olmanız ve dolandırıcılara dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda çok sayıda alım satım yapan iyi bir üne sahip kullanıcıları arayın. Bu hizmeti kullanmanın primi pahalıdır.

Tüm hizmet kullanıcıları piyasa değerinin çok üzerinde satış yapar, alıcıların da piyasa değerinin çok altında satış yapmayı teklif etmelerine izin verilir, bu nedenle önemli olan piyasayı zamanlamaktır..

Bir satıcı seçtikten ve ticareti taahhüt ettikten sonra, Walmart’a gitmeniz ve depozito veya Walmart2Walmart para transferini yapmanız ve beklemeniz gerekir, BTC, ödeme alındıktan kısa bir süre sonra hesabınıza bırakılmalıdır..

Walmart, bir transfer acentesi gibi çalışır ve paranızı nasıl harcadığınızdan sorumlu değildir. Taraflardan hiçbirinin para transfer etmek için Walmart’ta bir hesap oluşturması gerekmez ve böylece dolandırılırsanız Walmart’ı müşteri sorumluluklarından kurtarır. Walmart ayrıca bir müşteri olarak kaydolmanızı ve bir tür sözleşmeyi kabul etmenizi gerektirmez.

Bitcoin ATM ve Walmart

Walmart'ta Nakit ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır

Bitcoin ATM’leri

Varsayalım ki nakit paranız var ve evden çıkmaya hazırsınız. Bitcoin ATM’leri, nakit ile bitcoin satın almak için bir sonraki en iyi adımınız olacaktır. Bitcoin ATM’leri ABD’nin her yerinde mevcuttur ve daha fazlası her yerde sürekli olarak ortaya çıkmaktadır..

Maalesef, KYC doğrulamanız için bir eyalet kimlik kartına ve bitcoin satın almak için bir cep telefonuna ihtiyacınız olacak. Her zaman ön ödemeli bir telefon kullanmayı tercih edebilirsiniz, bu da kimliğinizi daha da gizler..

Dünyanın geri kalanı için, bir bitcoin ATM (BATM) kullanmak çok basittir. İhtiyacın olacak; nakit, bir cep telefonu ve belki bir mobil cüzdan. Bir önlem olarak, BATM’ler tarafından basılan kağıt cüzdanlara dikkat edin. Birisi onu kolayca tarayabilir ve BTC’nizi çalabilir.

BATM’nin konumlarında, sizi potansiyel risklere maruz bırakan kağıt cüzdanı görüntüleyebilen CCTV kurulmuş olabilir.. 

Ayrıca onu kaybedebilir, hatta yanlışlıkla başka makbuzlarla atabilirsiniz. Bu nedenle bir mobil cüzdan öneririz. Mobil cüzdanınızı şu şekilde bağlayabilirsiniz: Wasabi Cüzdan veya Samourai Cüzdan ekstra güvenlik için bir donanım cüzdanına.

Kripto para birimlerinizi kavurucu bir cüzdanda saklamaktan kaçının. Güvenlik karışımınızda her zaman bir donanım cüzdanınız olsaydı en iyisi olur. Güvenlik avantajları, bunları kullanmanın getirdiği zorluklardan çok daha ağır basar.

Bitcoin ATM kullanmak da bir primle birlikte gelir ve BTC’nin spot fiyatından daha yüksek bir ödeme yaparsınız. Bir kripto para birimi değişimi ile uğraşmak zorunda olmadığınız ve bozuk paralar alma olasılığınız daha düşük olduğu için bu, güvenlik için makul bir uzlaşmadır.. 

Walmart’ta Bitcoin ATM’si 

BATM ile Walmart’ta bitcoin almak henüz mevcut değil. Walmart’ın şu anda fiziksel bitcoin BATM’leri yok ve sayaçlarına paraya çevrilebilir bitcoin kuponları koymuyorlar.

Bu, doğrudan Walmart’tan bitcoin satın alamayacağınız, bunun yerine Walmart’tan finansal cihazlarını kullanarak bitcoin satın alabileceğiniz anlamına gelir. Walmart2Walmart para transfer sistemi, daha önce tartıştığımız gibi, nakitten ve bitcoin’e nakit para yatırmanın bir yolunu sunar..

Hızla artan BATM sayısı ile, size en yakın Walmart’ta birinin ortaya çıkma ihtimali yüksektir.. 

Bitcoin Satın Almak için Walmart Hediye Kartı

Walmart bu tür işlemleri desteklemez. Bir kullanıcı fazladan Walmart Hediye Kartına sahipse, Bitcoin’e sahip birini bulabilir ve kullanıcıyla paylaşabilir. İkisi de aynı fikirdeyse ve Walmart Kartlarını BTC ile takas etmek için bir anlaşma varsa. Her ikisi için de bir kazan-kazan durumu.

Fiziksel Buluşma

Tek alternatif, değiş tokuş yapmaya istekli birini bulmaktır. Çevrimiçi ortamda sohbet ettiğiniz kişilerle gerçek hayatta tanışmak genellikle iyi bir fikir değildir, bir toplantıya para dahil etmek onu daha da güvensiz hale getirir. Bir polis merkezinde veya kalabalık bir yerde buluşsanız bile, yine de tavsiye etmiyoruz, ancak bu iyi bir başlangıç ​​olur.

Malları Nakit Karşılığında Takas Etmek

Walmart hediye kartlarıyla bitcoin satın almak zorunda kaldıysanız, en az değeri neyin kaybettiğini görmek için önce bir rehin dükkanına bakarsınız. Bunları Walmart’taki hediye kartlarıyla satın alın ve ardından bunları rehinci dükkanında satın.

Daha sonra satıştan elde ettiğiniz geliri bir bitcoin ATM’sinde kullanırsınız. Ayrıca arkadaşlarınızdan ve ailenizden hediye kartlarını sizden satın almalarını ve ardından bitcoin satın almak için bir bitcoin ATM’sini kullanmalarını isteyebilirsiniz..

Herkese bitcoin ve kullanımları hakkında bilgi vermenin harika bir fikir olduğunu düşünsek de, güvenlik nedeniyle insanlara bitcoin sahibi olduğunuzu söylemenin iyi bir fikir olduğunu düşünmüyoruz..

Çevrimiçi Eşler Arası

Mevcut tüm hizmetlere ek olarak, artık Paxful’da bitcoin satın almak için Walmart Hediye Kartını da kullanabilirsiniz. Paxful, Walmart Hediye Kartı ile BTC satın alma sürecini çok daha basit hale getirir. İşlem doğrulanır doğrulanmaz Paxful cüzdanınızda bitcoin olması için Walmart Hediye Kartı ile ödeme yapın.

Walmart Hediye Kartını kullanarak satıcılar tarafından listelenen birçok tekliften birini satın alabilir veya bitcoin’inizi Walmart Hediye Kartı bakiyesinde satmak için kendi teklifinizi oluşturabilirsiniz. Paxful’da satıcılar kendi oranlarını belirleyebilir ve marjlarına karar verebilir. Dönüştürme şansı en yüksek olan teklifleri satın alırken ve oluştururken size en uygun teklifi seçin.

Walmart'ta Nakit ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır

Ön Ödemeli Kartlarla Bitcoins Nasıl Satın Alınır?

Bu, ön ödemeli karta bağlıdır, ancak Yerel Bitcoins, Paxful veya LocalCryptos kullanabilirsiniz. Bu, tercih ettiğimiz gizlilik yöntemimiz olacaktır. Ön ödemeli bir kart ve ön ödemeli bir telefon, alıcıya en fazla anonimliği sunar. Bu, işlem yaptığınız miktara ve hangi hizmeti kullandığınıza bağlıdır..

Önceden yüklenmiş bir kartla Bitcoin satın almanın en iyi yolunu bulma şansınız varsa, bu noktada, Visa ve Mastercard’ı kabul eden sayısız aşamanın bu alternatifi sunduğunu fark etmekten mutluluk duyacaksınız..

Bitcoin Revolution, insanların kripto mekanize bir değişim yoluyla kripto pazarına girmesine normal şekilde yardımcı olduğunu iddia ediyor. 

Ön yüklü kartlar, mali kayıtlarınıza bağlı olmadıklarından, ücret kartları ile aynı değildir. Önceden yüklenmiş kartlar, şimdiye kadar kartta biriktirdiğiniz nakit ile ürün veya idare satın almanıza izin verir.. 

Bitcoin’leri güvence altına almaya yönelik bu stratejinin en yaygın yöntem olup olmadığına bakılmaksızın, önceden yüklenmiş kartları kullanarak paraları satın almanızı sağlayan birkaç yönetim vardır..

Walmart'ta Nakit ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır

Sonuç

Artık Walmart’ta nakitle nasıl bitcoin satın alacağınızı öğrendiğinize göre. Bir sonraki soru, Walmart’ta bitcoin satın almalı mısınız? Öyle düşünmüyoruz, ancak bu, bunun sizin için en iyi hareket tarzı olmayacağı anlamına gelmez. Bitcoin ve kripto para ekosisteminde bulunan sistemleri ve araçları kullanmak tehlikeli olabilir.

Ancak, biraz araştırma yapıp insanların nasıl dolandırıldığını, hangi hizmetlerin sunulduğunu ve bu hizmetlerin risk parametrelerinizle çalışıp çalışmadığını görürseniz bunun sizin deneyiminiz olması gerekmez.

Kripto ekosistemini kullanarak harika zaman geçireceksiniz. Her şey sıfırdan güvenlik düşünülerek tasarlandı. Mevcut araçları nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, anonimlik de mevcuttur. Mastering Bitcoin’den başlayarak çok sayıda okuma yapmanızı öneririz. Hızınız bu değilse, bitcoin’in ekonomisini araştıran The Little Bitcoin Book veya The Bitcoin Standard’ı okuyabilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me