Čo je to bitcoinový kód?

Bitcoin Code je program krypto technológie určený na automatické uskutočňovanie obchodov pre jeho používateľov, program je vysoko intuitívny a pokročilý. Generuje signály pomocou svojich algoritmov a po vyhodnotení obchodných kritérií program analyzuje trh s kryptomenami pomocou svojej technológie na identifikáciu najvýnosnejších obchodných príležitostí pre investora. 

Bitcoinový kód je kompatibilný s rôznymi operačnými systémami vrátane iOS, Android a PC. Vďaka tomu je bitcoinový kód pohodlným a efektívnym programom.

Je bitcoinový kód podvod?

Zistili sme, že bitcoinový kód je legitímnou obchodnou platformou spojenou s regulovanými maklérmi. Ponúka najnovšie obchodné technológie, demo účet a vzdelávací obsah, ktorý vám pomôže začať.

Ako pri každej investícii, aj tu možno očakávať určité riziko. Je dôležité poznamenať, že trhy s kryptomenami sú volatilné a časovo citlivé. Navrhujeme vykonať dôkladný prieskum, napríklad prečítať si túto recenziu, aby ste sa vzdelali, a využiť všetky zdroje poskytované platformou, ako je napríklad demo účet, a začať obchodovať s malými množstvami, aby ste minimalizovali riziko a zvykli si na platformu a priemysel..

Ako si vytvoriť účet s bitcoinovým kódom

Krok 1: Registrácia

Prvým krokom je vytvorte si bezplatný účet prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Po úspešnej registrácii vám bude pridelený osobný maklér, ktorý vás prevedie procesom nastavenia:

Krok 2: Vklad 

Budete musieť urobiť vklad, minimálne 250 GBP / 250 EUR. Tieto peniaze sa premietnu do vášho obchodného účtu. Nejde o poplatok, ale o peniaze, ktoré použijete na obchodovanie.

Krok 3: Začnite obchodovať 

Úplne posledný krok k založeniu účtu zahŕňa konfiguráciu účtu a nastavenie vašich obchodov.

Ako funguje bitcoinový kód?

Po financovaní účtu môže obchodovanie začať okamžite. Program môže pracovať manuálne a automaticky. 

Program Bitcoin Code má tri jedinečné vlastnosti, aby maximalizoval svoju efektivitu. Oni sú: 

 • Obchodné signály: program Bitcoin Code generuje vysoko presné a ziskové obchodné signály prostredníctvom svojho intuitívneho algoritmu. Tento algoritmus sa používa na dôkladnú analýzu trhov s kryptomenami.
 • Obchodná technológia: obchodná technológia je navrhnutá na vstup a výstup zo ziskových obchodov na trhu s kryptomenami. Táto technológia sa riadi obchodnými parametrami nastavenými investorom počas procesu nastavenia účtu. 
 • Štít na ochranu súkromia: Bitcoinový kód berie bezpečnosť každého investora veľmi vážne a na ochranu investorov zaviedol určité protokoly. Každý sprostredkovateľ je dôkladne preverený, aby sa zabezpečilo, že o investora a jeho peniaze je dobre postarané. 

Aké sú výhody obchodovania s bitcoinovým kódom?

Uvádza sa, že obchodovanie s bitcoinovým kódom má veľa výhod. Niekoľko z nich je uvedených na zváženie. 

 • Slobodný softvér

Technologický program Bitcoin Code je úplne zadarmo. Potenciálni investori nie sú povinní za používanie programu platiť žiadne skryté poplatky, platby alebo provízie. Získané zisky patria investorovi. 

 • Obchodujte s viacerými kryptomenami

Bitcoin môže byť jednou z najpopulárnejších kryptomien, ale nie je jediný prístupný pomocou programu Bitcoin Code. Potenciálni investori môžu obchodovať s inými kryptomenami, ako sú ETH, BCH, Dash, LTC, XRP a mnoho ďalších. Uvádza sa, že program Bitcoin Code obchoduje aj v nekrytých menách. 

 • Webový softvér

Bitcoinový kód nevyžaduje stiahnutie a nepotrebuje pravidelnú aktualizáciu. Tento program je úplne založený na webe. Potenciálny investor potrebuje iba prístup na internetové pripojenie a webový prehliadač. Je kompatibilný s notebookmi, smartphonmi, stolnými počítačmi a tabletmi. 

 • Efektívnosť a presnosť obchodu 

Existujú tvrdenia, že bitcoinový kód vedie priemysel s úspešnosťou 99,4%. Táto miera úspešnosti je akreditovaná podľa efektívnosti a presnosti výsledkov obchodovania programu, ktoré dosahuje. Je zjavne ideálne pre nových a skúsených investorov a klientov, ktorí dokážu generovať zisky z počiatočnej investície. 

 • Ľahko sa začína

Program Bitcoin Code tvrdí, že obchodný proces je ziskový aj zábavný. Preto ich rýchly a ľahký registračný proces. 

 • Pravidelný zárobok

Ako už bolo uvedené v mnohých recenziách, s programom Bitcoin Code je možné z vašej investície vyťažiť denné príjmy bez ohľadu na skúsenosti.

 • Rýchle overenie účtu

Overenie účtu zvyčajne zahŕňa vyplnenie dlhých formulárov a poskytnutie nadmerných informácií. Tento proces overenia môže trvať niekoľko dní, kým bude schválený. Bitcoin Code však tvrdí, že tento proces pre potenciálnych investorov skrátil. Overenie účtu by malo trvať iba pár minút. Platobné podrobnosti sú povinné a osobné informácie investora musia byť stopercentne presné. Program berie bezpečnosť investora veľmi vážne a jedným zo spôsobov zabezpečenia účtu je poskytnutie presných informácií. 

 • Ľahký vklad a výber

Podľa kódu bitcoinu je proces vkladu a výberu fondu veľmi jednoduchý. Investorom je k dispozícii široká škála platobných možností vrátane debetných / kreditných kariet a elektronických peňaženiek, ako je Neteller. Po odoslaní formulára žiadosti o výber ho sprostredkovateľ schváli a do 24 hodín odošle prostriedky. Program tiež tvrdí, že nie sú spojené žiadne poplatky za sprostredkovanie ani výber. 

 • Demo obchodný účet

Ďalšou významnou vlastnosťou bitcoinového kódu je demo obchodný účet. Táto funkcia umožňuje novým a skúseným investorom otestovať a porozumieť platforme pred aktiváciou funkcie živého obchodovania. Demo obchodný účet možno použiť na vyskúšanie stratégií a vytvorenie jedného na obchodovanie. Pomôže potenciálnym investorom oboznámiť sa s technológiou, ktorá riadi tento program. 

 • Starostlivosť o zákazníka 

Program Bitcoin Code má linku starostlivosti o zákazníka nepretržite. To má za cieľ pomôcť novým a skúseným investorom pomocou, ktorú potrebujú, aby boli úspešní v programe a na trhu kryptomien. 

 • Minimálne vklady na obchodovanie

Podobne ako vývoj bitcoinu a obchodník s bitcoinmi, kód bitcoinu vyžaduje iba minimálny vklad 250 GBP / 250 EUR na začatie počiatočnej investície. 

Kľúčové vlastnosti bitcoinového kódu

 • Výkon: Teraz vieme, že trh s kryptomenami je nestály a časovo citlivý a môže ovplyvniť výkonnosť programu. Bitcoinový kód však tvrdí, že v programe môžete denne zarobiť až 2 000 EUR. Tieto tvrdenia zatiaľ nemôžeme potvrdiť. 
 • Zabezpečenie: Podľa informácií o bitcoinovom kóde je program spoľahlivou technológiou. Tvrdil tiež, že je jednou z najpoužívanejších a najdôveryhodnejších platforiem. 
 • Nízka provízia: Bitcoinový kód neúčtuje žiadne ďalšie provízie, iba tie, ktoré už boli zavedené. Registrácia je bezplatná. 
 • Sprostredkovatelia: Bitcoin Code spolupracuje so sieťou maklérov. Makléri robia všetku prácu pre investorov pri obchodovaní. 

Bitcoinový kód vs. iné technologické programy na obchodovanie s kryptami

Bitcoin Ostatné programy 
✔️ Registrácia je jednoduchá a bezproblémová. Registrácii by novým investorom nemalo trvať dlhšie ako 20 minút. Iné programy môžu zahŕňať vyplnenie dlhých formulárov nadmerným počtom informácií. 
✔️ Bitcoinový kód tvrdí, že má 99,4% úspešnosť, čo z neho robí spoľahlivý program. Ostatné programy nie sú také úspešné a môže im chýbať výkon potrebný na vygenerovanie tejto úspešnosti. 
✔️ Minimálna suma na začatie obchodovania je 250 GBP / 250 EUR. Ostatné programy nie sú také spoľahlivé a môžu obsahovať skryté poplatky a transakčné náklady.
✔️ Potenciálni investori môžu vkladať ľahko prostredníctvom zabezpečeného procesu Iniciovanie výberu iných programov môže trvať týždne.

Niekoľko tipov na používanie bitcoinového kódu

Pre nových preventívnych investorov, ktorí by chceli minimalizovať riziko potenciálnej straty, máme dva dôležité tipy: 

 • Začnite od minima

Navrhujeme, aby noví investori začínali s minimálnym vkladom, ktorý je 250 EUR. Možno by tiež bolo lepšie použiť disponibilný príjem. Investori môžu kedykoľvek reinvestovať po dosiahnutí prvého zisku. 

 • Najskôr sa naučte čo najviac 

Funkcia demo obchodovania je skvelý spôsob, ako sa začať učiť o trhu s kryptomenami a o programe Bitcoin Code. Navrhujeme, aby sa potenciálni investori ubezpečili, že vedia čo najviac, a to tak, že si prečítajú recenzie, ako je tento, a referencie investorov, ktorí predtým používali bitcoinový kód. 

Má bitcoinový kód mobilnú aplikáciu?

Existujú recenzie, ktoré hlásili, že bitcoinový kód obsahuje aplikáciu pre Android. Zatiaľ to nemôžeme potvrdiť. Z preskúmania však vyplýva, že mobilná aplikácia bude v neskoršej fáze kompatibilná s inými mobilnými telefónmi okrem systému Android. 

Bol bitcoinový kód uvedený v médiách?

Existuje veľa tvrdení, že program Bitcoin Code bol uvedený v bežných médiách a bol schválený známymi osobnosťami. V tejto chvíli nemôžeme tieto tvrdenia potvrdiť. Neexistuje legitímny dôkaz, že bitcoinový kód bol vysielaný v televízii. Tu sú niektoré televízne programy, o ktorých sa hovorí, že vysielajú bitcoinový kód: 

Bol bitcoinový kód uvedený na Dragon’s Den?

Dragon’s Den je program britskej televízie, ktorý moderuje Evan Davis. V tejto šou získajú začínajúci podnikatelia tri minúty na to, aby svoje obchodné nápady predložili piatim multimilionárom, ktorí sú ochotní investovať do ďalšieho skvelého nápadu. Existujú tvrdenia, že spoločnosť Dragon’s Den schválila bitcoinový kód, avšak tieto tvrdenia sú v tejto fáze iba fámami.  

Bol bitcoinový kód uvedený v Shark Tank?

Shark Tank je americká investičná šou podobná Dragons Den. Podnikatelia dostanú pár minút na to, aby predložili svoj nápad panelu milionárov v nádeji, že títo milionári investujú peniaze do svojho nápadu. Ak by mal bitcoinový kód podporu Shark Tank, dalo by sa povedať, že to bude v správach, ale nemôžeme potvrdiť, že tieto tvrdenia sú pravdivé. V tejto fáze nedošlo k nijakému spojeniu medzi bitcoinovým kódom a Shark Tank. 

Bol dnes ráno uvedený bitcoinový kód?

Dnes ráno je britská televízna šou vysielaná každý deň. Hostia ho Phillip Schofield a Holly Willoughby. Objavili sa správy, že táto šou obsahovala obchodný nástroj podporujúci bitcoinový kód. Môžeme však potvrdiť, že tieto správy nie sú pravdivé. 

Bol bitcoinový kód schválený známymi osobnosťami?

Existujú tvrdenia, že bitcoinový kód schválili medzinárodné celebrity. Pozrime sa na niektoré z týchto povestí. 

Bol bitcoinový kód schválený Elonom Muskom? 

Elon Musk je renomovaný inžinier, priemyselný dizajnér a technologický podnikateľ. Hovorilo sa o ňom, že na trhu s kryptomenami podporuje veľa vecí. Aj keď Musk vyjadril zvedavosť okolo Bitcoinového kódexu, nemôžeme potvrdiť, že medzi Muskom a programom existuje nejaké prepojenie alebo že ho podporil. Môžeme však potvrdiť, že Elon Musk vlastní nejaké bitcoiny.

Bol bitcoinový kód schválený Martinom Lewisom? 

Martin Lewis je finančný poradca celebrít, ktorý je prepojený na známu porovnávaciu stránku Money SuperMarket. Môžeme potvrdiť, že medzi bitcoinovým kódom a Martinom Lewisom neexistovala žiadna súvislosť. Martin v skutočnosti verejne odsúdil akúkoľvek účasť na bitcoinovom kóde. 

Bol bitcoinový kód schválený Petrom Jonesom?

Peter Jones je britský podnikateľ a televízna hviezda reality šou v populárnej investičnej šou Dragons Den a americkej televíznej šou American Inventor. Odhaduje sa, že jeho čisté imanie je takmer 500 miliónov dolárov, preto ak by niekto z jeho finančného postavenia podporil investičný produkt, investovalo by doň aj veľa ľudí. Hľadali sme prípady, ktoré Peter Jones podporil Bitcoinový kód, avšak nič sme nenašli.

Zatiaľ sa zistilo, že všetky tvrdenia týkajúce sa rôznych celebrít schvaľujú bitcoinový kód, sú nepravdivé. Upozorňujeme, že tieto tvrdenia robia marketingoví pracovníci, a nie samotná platforma bitcoinového kódu. Za pravdivé by sa mali považovať iba informácie zverejnené na webovej stránke Bitcoin Code.

Celebrity, ktoré majú záujmy v kryptomenách:

Bill Gates– v roku 2014 začal Bill Gates prejavovať vášnivý záujem o trh s kryptomenami. 

Povedal: 

“Bitcoin je lepší ako mena v tom, že nemusíte byť fyzicky na rovnakom mieste a samozrejme pri veľkých transakciách môže byť mena dosť nepríjemná.”

Ashton Kutcher– v roku 2010 založil Ashton Kutcher svoju vlastnú investičnú spoločnosť (Unikoin Gold) spolu s miliardárom Markom Cubanom a bol silným zástancom bitcoinu. 

Hugh Laurie– v roku 2015 Hugh Laurie investoval do bitcoinu. Uvádza sa, že Laurie investovala do bitcoinu v hodnote 5 000 dolárov po tom, čo to navrhol priateľ. 

Lionel Messi– v roku 2017 sa stala ambasádorkou značky pre izraelskú spoločnosť Sirin Labs, ktorá vyrába prvý krypto smartphone na svete. 

Mel B.– v roku 2014 bolo oznámené, že Mel B, slávna Spice Girl, začala prijímať bitcoiny ako platbu za svoj vianočný singel z roku 2014. 

Povedala: 

„Páči sa mi, ako nám nové technológie uľahčujú život, a to je pre mňa vzrušujúce,“ uviedla umelkyňa a oznámila, že bude prijímať krypto platby. „Bitcoin spája mojich fanúšikov po celom svete s použitím jednej meny“.

Gwyneth Paltrow– v roku 2017 sa uvádzalo, že Gwyneth Paltrow je novou tvárou bitcoinovej peňaženky Abra a zároveň sa stáva poradkyňou pre tieto spoločnosti. 

Paris Hilton– V roku 2017 sa uvádzalo, že záujem spoločnosti Paris Hilton o bitcoiny rástol. 

Slávne citáty bitcoinu

 1. “Bitcoin je techno tour de force.” – Bill Gates
 2. „Bitcoin je pozoruhodný kryptografický úspech a schopnosť vytvárať niečo, čo v digitálnom svete nie je duplikovateľné, má obrovskú hodnotu.“ – Eric Schmidt (Google CEO)
 3. „Bitcoin je veľmi vzrušujúci vývoj, ktorý by mohol viesť k svetovej mene. Myslím si, že v nasledujúcom desaťročí sa z neho stane jeden z najdôležitejších spôsobov platby za veci a prevodu majetku. “ – Kim Dotcom (Generálny riaditeľ spoločnosti MegaUpload) 
 4. “Rozhodli sme sa dať svoje peniaze a vieru do matematického rámca, ktorý neobsahuje politiku a ľudské chyby.” – Tyler Winklevoss (Spoluautor Facebooku)
 5. “Bitcoin má v skutočnosti rovnováhu a stimuly správne, a preto sa začína rozbiehať.” – Julian Assange (zakladateľ Wikileaks)
 6. “Takže bitcoin je mena kybernetického snoba …” – William Shatner (Herec v Star Trek TOS)
 7. „Virgin Galactic je odvážna podnikateľská technológia. Je motorom revolúcie a Bitcoin robí to isté, čo sa týka vynájdenia novej meny. “ – Sir Richard Branson (Zakladateľ skupiny spoločností Virgin)
 8. “Mám veľmi rád bitcoin.” Vlastním bitcoiny. Je to sklad hodnoty, distribuovaná účtovná kniha. Je to skvelé miesto na umiestnenie aktív, najmä na miestach, ako je Argentína so 40% infláciou, kde dnes má 1 € hodnotu 60 centov za rok a vládna mena neudrží hodnotu. Je to tiež dobrý investičný nástroj, ak máte chuť na riziko. Mena to však nebude, kým sa volatilita nespomalí. “ – David Marcus (Generálny riaditeľ spoločnosti Paypal)
 9. “Myslím si, že skutočnosť, že vo vesmíre bitcoinov nahrádza algoritmus funkcie [vlády] …, je v skutočnosti skvelá. Som veľkým fanúšikom bitcoinu. “ –  Al Gore (45. viceprezident USA)
 10. “Bitcoin môže byť TCP / IP peňazí.” – Paul Buchheit (tvorca Gmailu)

Záver

Po vykonaní analýzy sme zistili, že bitcoinový kód je plne funkčný technologický program. Potenciálni investori môžu využiť linku starostlivosti o zákazníka a získať ďalšie informácie o fungovaní programu. Po prechode cez internet sme tiež zistili, že zatiaľ čo niektorí ľudia prišli o peniaze, existuje veľa ľudí, ktorí zarábajú 2 000 EUR týždenne. Odporúčame vám, aby ste začínali od minima s minimálnym vkladom 250 EUR a pred investovaním väčších súm sa dozvedeli, ako platforma funguje.

Časté otázky

 • Aké výnosy by som mal očakávať pri bitcoinovom kóde?

Uvádza sa, že keď si otvoríte účet pomocou bitcoinového kódu, môžete denne zarobiť asi 1 300 EUR. Toto sa ešte len potvrdí. 

 • Aký je denný čas, ktorý budem musieť venovať bitcoinovému kódu?

Programu by ste mali venovať minimálne 20 minút denne.

 • Aký je maximálny zisk, keď použijem bitcoinový kód?

Zjavne neexistuje žiadny limit na zisk, ktorý môžete zarobiť pomocou programu bitcoinového kódu. 

 • Aký je stav bezpečnosti a legitimity kódu bitcoinu?

Uvádza sa, že program Bitcoin Code je úplne bezpečný a používa legitímny softvér. Veľa recenzií potvrdilo, že program poskytuje 99,4% úspešnosť. 

 • Ako bol spustený bitcoinový kód?

Podľa ďalších recenzií bol program Bitcoin Code vyvinutý tak, aby odrážal program Bitcoin Trader. Algoritmus dáva bitcoinovému kódu náskok pred ostatnými programami.

 • Čo by ma stálo za používanie softvéru na bitcoinový kód?

Program Bitcoin Code je úplne zadarmo a neexistujú žiadne skryté poplatky ani provízie. 

 • Počul som o pridruženom marketingu a pyramídových hrách; v čom sa líši bitcoinový kód od nich?

Bitcoinový kód nefunguje ako pyramídová hra. Pred dosiahnutím zisku nemusíte nikoho predstavovať. Nie je to ani schéma pridruženého marketingu. 

 • Existujú poplatky, o ktorých by som mal vedieť?

Nie, nemali by ste vedieť o žiadnych poplatkoch, otvorených ani skrytých. 

 • Ako získam účet s bitcoinovým kódom?

Otvorenie účtu je rýchle a ľahké. Mali by ste navštíviť oficiálnu webovú stránku a vyplniť prihlášku / registračný formulár na domovskej stránke. Po overení účtu by ste mali mať možnosť začať.

Slovníček pojmov

Termín Definícia
Fiat Fiat sa tradične označuje ako papierové peniaze, ktoré nemajú skutočnú hodnotu, ale ktorých hodnotu v zásade určuje ich tvorca, vo väčšine prípadov by to bola vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajne najpopulárnejšou kryptomenou na svete. Bitcoin beží na bitcoinovom blockchaine a je to decentralizovaná mena, ktorá funguje nezávisle od centrálnych bánk a autorít
Ethereum Ethereum je rovnako ako bitcoin kryptomena, ktorá je decentralizovaná. Tu môžu investori prevádzať a vymieňať si hodnoty.
Litecoin Litecoin je tiež kryptomena a blockchain odrážajúci bitcoin.
Výmena Kryptoburza je v podstate online platforma, na ktorej sa kryptoterminári môžu zamieňať za rôzne kryptomeny za iné kryptomeny.
Ťažba bitcoinov K ťažbe bitcoinu dochádza, keď sú bitcoinové transakcie overené a potvrdené pred pridaním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peňaženka Kryptomena je softvérový program, ktorý ukladá súkromné ​​a verejné kľúče investorov. Používateľom tiež umožňuje prevádzať, prijímať, míňať, ukladať a kontrolovať svoje zostatky.
Cirkulujúci prívod Týka sa to množstva danej kryptomeny alebo tokenov, ktoré sú verejne dostupné a cirkulujú na trhu medzi kupujúcimi a predávajúcimi..
Tržná kapitalizácia Trhový strop predstavuje trhovú hodnotu všetkých kryptomien dostupných na trhu za deň.
Altcoiny Bitcoin bol prvou a najúspešnejšou zo všetkých kryptomien. Všetky ostatné mince sú zoskupené do kategórie altcoinov.
Blokovať prieskumníka Online nástroj na skúmanie a analýzu blockchainu kryptomeny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet blokov pripojených v blockchaine.
Blokovať odmenu Stimul poskytnutý bitcoin minerovi, ktorý úspešne vypočítal hash (overenie) v bloku.
Prepojenie reťaze Prevod jednej kryptomeny do druhej. To si vyžaduje, aby sa transakcia uskutočnila v dvoch samostatných blockchainoch.
Konzorciový blockchain Súkromný a prevádzkovaný blockchain.
Kryptografia Proces šifrovania a dešifrovania informácií.
Decentralizovaná autonómna organizácia Týka sa organizácií, ktoré sú riadené počítačovými programami alebo softvérom, a nie ľudským vstupom. V tejto súvislosti neexistuje ústredný orgán.
Token Tokeny sú pevne spojené s ICO a sú často postavené na už existujúcom štandarde zo zavedených „inteligentných kontraktov“ blockchainov ako je Ethereum.
ICO Toto je skratka pre Initial Coin Offering a znamená novú revolučnú metódu získavania finančných prostriedkov pre projekty.
Vidlička Z hľadiska kryptomeny je fork udalosť, pri ktorej sa existujúca kryptomena rozdelí na dve variácie kódu.
Peňaženka Kryptomenová peňaženka je hlavným spôsobom, ako majú vlastníci kryptomien prístup k svojim coinom.
Skladovanie za tepla a za studena Týka sa to miesta, kde je hostená konkrétna peňaženka. Hot storage označuje peňaženku, ktorá je prístupná z internetového pripojenia, zatiaľ čo úložisko typu hot storage označuje hosťovanie vašej peňaženky offline na samostatnom hardvéri..
Podmienené Podmienené viazanie je finančné dojednanie, v ktorom tretia strana drží a reguluje platby finančných prostriedkov požadovaných pre dve strany zapojené do danej transakcie..
Inteligentná zmluva Blokový reťazec Ethereum umožňuje nasadenie kódu doň vo forme inteligentnej zmluvy. Táto zmluva je v podstate súborom matematických pravidiel, ktoré určujú fungovanie transakcií
Proof-of-Work (PoW) Aby sa transakcie potvrdili a pridali do hlavnej knihy Blockchain, boli vyvinuté rôzne prístupy na dokončenie tohto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptomenách založených na PoS je tvorca nasledujúceho bloku vybraný pomocou rôznych kombinácií náhodného výberu a bohatstva alebo veku.
Dôkaz o dôležitosti (POI) Toto je štýl dôkazu, ktorý bol priekopníkom mince NEM ako tretia alternatíva k PoW a PoS.
TA Zkratka pre technickú analýzu alebo analýzu hodnôt mincí na základe historických pohybov cien a sofistikovaných ukazovateľov.
Uzol počítač, ktorý je pripojený k sieti konkrétnej kryptomeny.
Ťažba Ťažba je proces overovania nových transakcií v distribuovanej knihe kryptomien.
Mesačný výstrel Týka sa to kryptomeny, ktorá dramaticky strieľa smerom nahor.
Medvedie a býčie trhy Býčí trh sa vzťahuje na rastúce ceny a optimistické nálady, ktoré nabádajú k nákupu. Medvedie trhy sa považujú za opak býčích trhov s klesajúcimi cenovými trendmi a pesimistickým sentimentom, ktorý podporuje predaj
Veľryba Vzťahuje sa na niekoho, kto vlastní veľké množstvo kryptomeny
HODL Odkazuje na stratégiu pasívneho investovania ignorovania turbulencií na trhu a čakania na dlhodobé výnosy.
Hard Fork Týka sa typu vidlice, ktorá vytvára trvalú zmenu štandardného protokolu digitálnej meny
Dlhá / dlhá poloha Vzťahuje sa na stávku, že hodnota určitého majetku nakoniec stúpne na hodnote.
Súkromný kľúč Informácie, ktoré sú prezentované ako reťazec písmen a číslic, ktoré môže investor použiť na prístup k svojej digitálnej mene
Verejný kľúč Adresa, na ktorej môže investor získať svoju digitálnu menu kombináciou písmen a číslic.
Rekt Nastáva, keď investor príde na trhu s kryptomenami o veľké sumy peňazí
Skrat / skrat Nastáva, keď investor zaujme krátku pozíciu a urobí stávku, že hodnota majetku alebo meny poklesne
Ťažobný stimul Odmenu získavajú baníci za potvrdenie transakcie a ich ťažbu do blokov
Zelenáč Odkazuje na nových investorov na trhu s kryptomenami.
DApp Odkazuje na decentralizovanú aplikáciu.

Ostatné kryptoobchodné systémy

Kryptoobchodník Obchodník s bitcoinmi Bitcoin Loophole Životný štýl bitcoinov
Bitcoin Rush Vývoj bitcoinu Bitcoinová revolúcia Zisk bitcoinu

Zrieknutie sa zodpovednosti: Obsah na tejto stránke by sa nemal považovať za finančné poradenstvo. Slúži iba na informačné účely. Nikdy neinvestujte to, čo si nemôžete dovoliť stratiť. Pred akýmkoľvek finančným rozhodnutím vždy čo najviac preskúmajte a poraďte sa s certifikovaným finančným poradcom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me