2021’de En İyi Kripto ve Bitcoin Haber Toplayıcıları

Düzinelerce kripto para birimi web sitesi dijital para birimlerini analiz ederken. Şu anda piyasada bulunan en iyi kripto haber toplayıcılarının kapsamlı ama ayrıntılı bir incelemesini sunmak için buradayız.. Kripto haber toplayıcıları toplu Kripto ile ilgili web içeriği, bloglar, çevrimiçi gazeteler ve kolay görüntüleme için popüler kripto yeni web siteleri gibi farklı platformları oluşturur.

Bu makalede, 2021’in en iyi bitcoin toplayıcılarından bazılarından bahsedeceğiz. Liste, haberlerin genel hızı, kullanışlılığı, güvenilirliği ve en önemlisi gerçekliğine dayalı olarak derleniyor. İçeriği keşfetmek için konuyu araştıralım.

Kripto Haberleri Toplama Siteleri Listesi

1. Coinddit

Coinddit bir başka popüler toplayıcıdır. Platform, kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle oldukça etkileyici ve kullanımı kolaydır. Web sitesi tamamen siyah temalıdır, bu da onu ziyaretçiler için daha çekici kılar.

Ana sayfada, farklı kripto para birimleri için en son fiyat grafiklerini gösteren bir tablo göreceksiniz. Grafikler, her kripto paranın ayrıntılı ve zarif bir şekilde incelenmesini gösterir. Dijital para birimleri, her 24 saatte bir hacim ve fiyat değişikliklerine göre masa üzerinde pozisyonlarını otomatik olarak değiştirir..

Ana sayfada kripto dünyasından en popüler haberleri gösteren ayrı bir bölüm var. Orada, sık kullandığınız web sitelerinden bahseden Haber kaynakları adı verilen bu özellik. Toplayıcı otomatik olarak bu web sitesinden haberleri alır ve ilginize göre size gösterir.

Bulut madenciliği web sitelerini kullanarak bitcoin madenciliği yapmak istiyorum? işte 2021’deki en iyi bulut madenciliği siteleri için rehberimiz.

Ayrıca her gün basit görevler yaparak ücretsiz kripto para kazanabilirsiniz. Katılmak için onları farklı sosyal medya platformlarında takip etmeniz yeterli.

2. Coinspectator

Coinspectator şu anda web’de bulabileceğiniz en iyi kripto para birimi haber toplayıcılarından biridir. Platform, beslemesindeki kripto ile ilgili neredeyse her şeyi kapsıyor.

Kripto dünyasındaki en son haberlerden veya güncel olaylardan kripto ile uzaktan bağlantılı herhangi bir şey hakkındaki makalelere kadar her şeyi bulabilirsiniz. Bilgilerini diğer en iyi kripto para web sitelerinden alır.

Site, Coinspectator’ın yalnızca en yüksek on yedi madeni paranın listelerini piyasa değerine ve şu anda kripto pazarında ne kadar popüler olduğuna bağlı olarak gösterdiği ayrı bir bölüme sahiptir. Web sitesi ayrıca size gelecekte başlayacak olan projeler hakkında bilgi verir..


Kendilerini güncellemek isteyen tüm yatırımcılar ve tüccarlar, günlük olarak doğrudan gelen kutunuza piyasada olup bitenlerin güncellenmiş bir listesini alabileceğiniz haber bültenlerine abone olabilirler.

3. CryptoPanic

En iyi kripto toplayıcıları hakkında konuşurken, CryptoPanic şüphesiz onu bir liste haline getirecek. Ana odak noktaları, çeşitli medya kaynaklarını ve haber kaynaklarını ortaya çıkarmaktır..

Haber, yayınlandığı dakikaya göre de sıralanır, ancak sosyal medya bölümleri YouTube’daki etkileyicilerden gelen videoları öne çıkarır..

Bu tür özellikler çok kalabalık bir deneyim sunarken, ancak ne kadar çok kişi haberleri izler ve duygularını ifade ettikçe, o kadar çok haber gerçek olacaktır. Ayrıca portföyünüzü, haberleri sıralamak ve beslemenizi beğenilerinize ve beğenmediğiniz şeylere göre özelleştirmek için hazırlayabilirsiniz..

4. CoinLib

Kripto ticaretinde çok daha kararlı bir yatırımcıysanız ve diyagramlar ve grafikler dahil olmak üzere analiz araçlarına maruz kalmak istiyorsanız mükemmel bir seçimdir..

Raporlamaya ek olarak, platform, uzun makaleleri okumak istemeyenler için mükemmel çizimler ve şemalar sunar. Ayrıca tüm dijital para birimlerinin fiyatlarındaki değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz..

Web sitesi çok kullanıcı dostudur ve kullanıcı arayüzünün kullanımı çok basit ve bakması keyifli. Arayüz basit olmasına rağmen CoinLib portföy yönetim araçlarıyla daha popüler. Portföyünüzü madeni paralara olan ilginize göre oluşturabilir ve takip etmek için en az 8 canlı değişim bağlayabilirsiniz. Toplayıcı ayrıca, oyun mağazasındaki kullanıcıların kullanabileceği bir uygulama sürümüne de sahiptir..

5. CryptoControl.io

Bu toplayıcının görünümü ve arayüzü CryptoPanic’e çok benzer. Sosyal medyayı ve haberleri bir araya getiren ikisi bir arada haber toplayıcıdır.

Platform, kullanıcılarına harika bir özellik sunuyor. Daha çok ilgilendiğiniz bir madeni para seçmenize olanak tanır ve yükseliş çalışmalarının geri kalanı bu toplayıcıların elindedir..

Web sitesi, çeşitli sosyal medya platformlarından ve web sitelerinden tüm bulguları, makaleleri ve güncel haberleri toplar ve ardından seçtiğiniz ilgi alanınıza göre sizin için özelleştirilmiş bir besleme oluşturur. Harika değil mi? Şu anda, Google, Twitter ve Reddit, bu harika özellik için kullanılabilen ana sosyal medya platformlarıdır..

Kullanıcıların daha fazla borsayla bağlantı kurmasını ve ticaret araçlarını kullanmasını sağlamak için CoinLib gibi portföy yönetim sistemleri yapmaya doğru adım atıyorlar. Web sitesi ayrıca premium sürüm için ücretli bir plana sahip bir mobil uygulama da sunuyor..

6. CoinNA

CoinNA hakkında konuşursak, 2020’deki en iyi toplayıcılardan biridir. Verileri en iyi haberler ve hikayeler olarak sınıflandıran başka bir yaygın ancak popüler toplayıcıdır..

Ayrı bir özel öğretim bölümlerine sahipler ve bu da bu platformu oldukça eğitici bir forum haline getiriyor. Bir arama motoru aracının yardımıyla ne tür haberler aradığınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, kripto ile ilgili şeylere ayrıntılı bir genel bakış sağlarlar ve ayrıca farklı kriptolar hakkında ülke bazında raporlar yayınlarlar..

Haber beslemelerini düzenli olarak güncellerler. Yeni bir gönderi geldiğinde, eski haberleri beslemenin altına sürükleyerek otomatik olarak eski haberlerin konumunu işgal eder, web sitesinde ayrıca okuyucunun beğenilerine ve ilgi alanlarına göre okumasına yardımcı olabilecek filtreler bulunur..

Web sitesinde ayrıca önde gelen kripto borsası ve cüzdan Coinbase için özel bir bölüm var. Son fakat en az değil, web sitesi daha geniş bir ilk para teklifleri yelpazesi ve hizmetlerini başlatan veya başlatan yeni başlayanlar sunar..

7. CryptoGoat

CryptoGoat, birçok kripto meraklısı tarafından Cryptocurrency ile ilgili çok çeşitli Haberler ve makaleler için mükemmel bir kaynak olarak sınıflandırılmıştır..

Web sitesinin genel görünümü ve arayüzü çok basit ve bir yerlerde ilham verici olmasa da, platformun kullanıcılarına sağladığı içerik aynı zamanda çok yaratıcı ve bilgilendirici..

CryptoGoat’ı diğer tüm toplayıcılarda öne çıkaran şey, platformun sağladığı haberle ilgili Özelliklerin miktarıdır ve bu, toplayıcıyı çekici kılan şeydir. CryptoGoat’un en önemli özelliklerinden biri, tüm yanlış haberleri filtrelemesi ve beslemenizde sponsorlu olarak işaretlenen gönderileri yüksek bir verimlilikle görüntülememesidir..

Haberlerin gerçekliği gerçektir, çünkü toplayıcılar bunu kripto endüstrisindeki popüler haber zincirlerinden birinden, yani Coindesk, Cointelegram vb..

8. Ccowl

Crypto Coin Owl şu anda piyasada bulunan iyi tasarlanmış başka bir kripto toplayıcı web sitesi olduğu için Ccowl kısaltılabilir..

Kullanıcıyı kripto haber akışından fiyatlar bölümüne herhangi bir acele etmeden kolayca yönlendirebilme seçeneğinde kullanışlıdır. Platform, haberlerini Coindesk, NewsBTC ve Bitcoin.com gibi en iyi haber sitelerinden birinden alıyor..

Bu platformun ana odak noktası, çeşitli ve çok çeşitli kripto para birimlerinin davranışını kapsamaktır. Toplayıcı, ana sayfasında yalnızca ilk 3 yükseliş ve düşüş kriptolarını göstermesine rağmen. Platformun arayüzü oldukça kullanıcı dostu ve portföy yatırımlarıyla ilgilenen tüccarlar için büyük artı.

Ayrıca, kripto rütbesini değiştirdiğinde size otomatik olarak bir uyarı gönderdiği, rütbe uyarısı adı verilen bir özelliğe sahiptir. Tüm kripto paraların kaynaklarını ve mevcut oranlarını almak için kripto toplayıcıları en otantik CoinMarketCap’i kullanır..

9. Cryptopys

Cryptopys, 100’den fazla güvenilir endüstri kaynağından gerçek zamanlı olarak kripto ile ilgili haberleri toplamak için olağanüstü bir kaynaktır. Bu toplayıcıları diğerlerinden ayıran şey, bu uygulamanın dillerde 18’den fazla yabancı yapı sağlaması desteğidir..

Platform, içeriği kamu yararına dayalı olarak sergilemek için halktan gelen öneriler kavramı üzerinde çalışır. Aynı zamanda büyüyen kaynak aracı nedeniyle toplayıcı yapar. Web sitesinin genel tasarımı çok basit ancak çok şık ve erişimi kolay. Kullanıcılar, ilgili kripto varlıklarını tek bir tuşla kolayca izleyebilirler..

Tek tuşla, içeriğe erişmenin çok kolay olduğu ve içeriğine erişmek için karmaşık bir işlem olmadığı anlamına geliyor. Bu toplayıcının uzun vadeli üyeleri, haberleri yükseliş, düşüş veya FUD olarak işaretleme erişimine sahiptir..

Sonuç

Kripto piyasası kesinlikle köprüsünü kazanıyor. Günümüzde piyasa, okuyucumuzu gelecekte kendilerine fayda sağlayacak daha iyi yatırımlar yapmayı seçmeye teşvik eden harika kripto haber toplayıcılarla dolu. Ayrıca, tüm toplayıcılar, kullanıcının kripto pazarını daha verimli ve modern bir şekilde tanımlamasına ve analiz etmesine de yardımcı olur. Bu listenin kesinlikle bir yerden başlamanıza yardımcı olacağına inanıyoruz..

Bu gönderiye bir şey eklemek istiyorum. Henüz hangi kripto toplayıcılarını denediniz? Deneyimin nasıl? Hikayeyi sizin tarafınızdan duymaktan memnuniyet duyarız. Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map