SARS-COV-2’nin yaygın yayılmasının ardından küresel nüfusun üçte biri kilit altında iken, insanlar pasif gelir elde etmenin yeni yollarını buluyorlar. Bu makale size Karantina’da takılıp kalırken Bitcoin Living’i nasıl kazanacağınızı öğretecek..

Neden olan virüs COVID-19, bazı popülasyonlar için ölümcül olabilen bir solunum hastalığı. Yeni yerleştirilen hükümet yaptırımlarını ve yönergelerini tanımlamak için “kendi kendine tecrit”, “karantina” ve “yerinde barınma” gibi terimler kullanılmıştır, ancak insanların kullandığı terim “kilitlenme” dir.

Bu görüntü boş bir alt özniteliğe sahip; dosya adı Bitcoin-Passive-Income-1024x576.jpgYerinde barınma yönergeleri, parmaklarınızı karıştırmanıza neden oluyorsa, biraz kripto kazanarak bunları daha iyi kullanmak için kullanın.

“Kilitlenme” muhtemelen evde sıkışıp kalma hissini, yapacak çok az şeyle ama iç karartıcı ortam ve çok fazla kalori tüketerek özetliyor. İtalyanlar, 9 haftadan fazla bir süre önce 10 Mart’ta başlamış ve ardından İngiltere’yi 23 Mart’ta başlatmış olan bunun en büyük darbesini hissediyorlar. ABD, en uzun olmasa da, çoğu eyaletle, yalnızca sonlara doğru kilitlenmeye giriyor. Mart hala yanığı hissetmek bir aydan biraz fazla.

Öyleyse ne yapacaksın? Bazıları boş saatlerini yeni spor rutinlerine girerek, ekmek pişirerek veya çocuklarının eğitimine odaklanarak uzaklaştırırken. Diğerleri, varlıklarını güvence altına almak için ne yapabileceklerini merak ederek diğer bitcoin borsalarına bakarken takılıp kalıyorlar. Herkes için iyi haber – daha önce hiç bitcoin sahibi olmasanız bile, şimdi atlamak için zamanınız olabilir. Çok az maliyet ve çaba ile ya da hiç yok. Her zaman bu fikirleri inceledikten sonra, her zaman gibi değişim platformlarına gidebileceğinizi unutmayın. Bitvavo, kripto para birimi piyasasında ticaret yapmanıza ve varlığınızı sürdürmenize yardımcı olmak için. Bu her zaman iyi bir fikirdir.

Madencilik

Bitcoin ve kripto para madenciliği donanıma sahip olanlar için pasif olarak gelir elde etmenin bir yolu olmuştur. Bitcoin madenciliği söz konusu olduğunda, normal bir bilgisayarsınız kesinlikle işe yaramaz. Tutarlı bir şekilde Bitcoin madenciliği yapabilecek ASIC (uygulamalara özgü entegre devreler) adı verilen özel donanıma ihtiyacınız olacak. ASIC’lerin temel faydası, Bitcoin madenciliğinde son derece verimli olmalarıdır – ancak bunun karşılığında algoritmaya özgü olmalarıdır. Bu, Bitcoin madencilik teçhizatlarının yalnızca SHA-256 algoritması (Bitcoin, Bitcoin Cash ve Bitcoin SV) ile madeni paralar çıkaracağı anlamına gelir..

Maliyeti Ne Olacak

Gerekli donanımı satın almanın ve elektrik talebindeki herhangi bir artışı ödemenin dışında – çok değil. Madencilik, kurulumdan sonra çok az kullanıcı gereksinimi ile tamamen makineniz tarafından yapılır. Bu yüzden tek yapmanız gereken, arkanıza yaslanıp cüzdanınızı nakit olarak izlemek.

Ticaret

Etkin bir şekilde bitcoin ticareti yapmak için yeterli miktarda bilgi gerekirken, deneyimli bir tüccar olmaya gerek yoktur. Aslında, geleneksel pazarlarda becerikli bir el olmak aslında size çözebileceğinden daha fazla sorun çıkarabilir. Dijital varlıklara ve para birimlerine satın alma maliyetinin yüksek olması gerekmez, özellikle de bitcoin kadar iyi bilinmeyen biriyle başlarsanız. Küçük zamanlı kazançlar elde edebileceğiniz, yatırım yapmaya değer binlerce kripto para birimi vardır. Sonra bu kazançları alın ve sonunda bitcoin gibi daha büyük yatırımlara yükseltin.

Maliyeti Ne Olacak

Zaman ve ilk yatırım. Belki de ikisinden en fazla vergilendirici zaman olacaktır. Bitcoin ticaretinin nasıl yapılacağını öğrenmek her zaman kolay değildir, ancak çok mümkündür. Kullanmayı planladığınız dijital varlıkların davranışları hakkında bilgi edinmeniz ve hem günümüzde hem de tarihsel olarak piyasaların nasıl davrandığına dikkat etmeniz gerekecek..

yazı

Bitcoin’deki iyi çabalarınızın karşılığını mutlu bir şekilde ödeyecek farklı serbest mesleklerin uzun ve çeşitli bir listesi var. Özellikle içerik yazma veya blog oluşturma ile ilgili olanlar. Bazı konserler yalnızca içeriklerini paylaşmanıza ve pazarlamanıza yardımcı olmanızı gerektirir. Bazı pazarlar, özellikle de haberi duyurması gereken daha yeni olanlar, yalnızca sitelerine kaydolmak, içeriklerini takip etmek veya yeniden tweetlemek veya sosyal medya platformlarınızda başka bir şekilde paylaşmak için kendi kripto jetonlarını ödeyecekler..

Maliyeti Ne Olacak

Elinizde biraz boş zamanınız olduğu sürece hiçbir şeyin yanında. Zaten biraz söz ustası veya etkileyiciyseniz daha da az. Bu tür işler yüzlerce kişi tarafından mevcuttur, ancak ideal pozisyonlara hemen ulaşmak kolay olmayabilir. İnternette biraz gezinmek veya sağlam bir Upwork veya Freelancing profili oluşturmak için biraz zaman harcamak gerekebilir, ancak ayağınız kapıya girdiğinde bitcoinler ucuza gelir.

Seyretme

Bitcoin musluklar karantinadayken bitcoin toplamanın başka bir sağlam yoludur. Airdrop içeriği yazıp toplamaya benzer şekilde, bazı reklamcılar, firmalar veya kripto ağları, yalnızca içeriklerini izlemek ve anketleri doldurmak için size ödeme yapar. Ayrıca, arkadaş listenizin ara sıra gelen spam’leri önemsememesi koşuluyla, birçok sosyal medya platformunda kolayca erişilebilecek bir dizi hediye veya çizim de vardır..

Maliyeti Ne Olacak

Yine, daha fazla zaman ve muhtemelen bir veya iki arkadaş. İzleme programlarının çoğu, içeriklerini paylaşmanızı veya beğenmenizi gerektirir, bu da beslemenizi takipçilerinizden herhangi biri için biraz gelişigüzel hale getirir. Ancak bunun ötesinde, yalnızca bir bilgisayar ve güvenilir bir internet bağlantısına sahip olarak geçip bitcoin kazanabilirsiniz..

Satış

Halihazırda bir işletmeniz varsa, özellikle de bu süre zarfında diğer anne ve pop dükkanlarının çoğu ile birlikte kapanan bir işiniz varsa, çevrimiçi olun. Kişisel bir web sitesine veya kripto ödemelerine izin verecek bir satıcı merkezine sunduğunuz herhangi bir mal veya hizmeti yüklemek, bitcoin kazanmaya başlamanın ve hiçbir şey yapmadan başlamanın bir yoludur. Bu, müşterilere daha iyi ödeme seçenekleri sunduğundan, mahremiyetlerinin sağlanmasına yardımcı olduğundan ve kağıt paranın mutlu bir şekilde barındırdığı mikroplardan herkesi uzak tuttuğundan, çeşitli şekillerde sizin lehinize çalışır..

Maliyeti Ne Olacak

Halihazırda bir web siteniz yoksa, birisine size bir tane kurması için ödeme yapmak maliyetli olabilir, ancak bu genellikle zorlama değildir. Mevcut sitenize dijital para birimi ödeme platformu atamak inanılmaz derecede kolaydır ve Google, nasıl yapılacağını açıklayan mükemmel kaynaklarla dolup taşmaktadır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me