Phemex bir profesyonel düzeyde Hem Bitcoin spot hem de opsiyon ticareti sunan kripto para birimi değişimi. Değişim, yenilikçi bir sıfır ücretli ticaret modeli işlem başına ücret alınmadığı durumlarda. Phemex ayrıca Bitcoin, Ethereum ve Chainlink Perpetual vadeli işlemleri sunar. Değişim, eski Morgan Stanley yöneticileri tarafından, kurumsal düzeyde ticaret araçları ve güvenlik sağlamayı amaçlayarak inşa edildi. Türev ürünler ticareti, tüccarların belirli varlıklara maruz kalma oranlarını ve “açığa çıkma” becerilerini artırmalarına olanak tanır.

Phemex’in Temel Özellikleri

 • Spot Exchange’de ücretsiz ticaret (Premium hesap)
 • Kurumsal düzeyde ticaret ve güvenlik
 • Sağlam ticaret sigortası
 • Ücretsiz para yatırma ücretleri
 • Kadar Kaldıraç Yeteneği 100X marj

Phemex Spot Borsası & Serbest ticaret

YouTube Afişi

Phemex değişiminin en önemli avantajlarından biri, ücretsiz sıfır ücret alım satımına sahip olma yeteneğidir. Bu konsept, kripto para birimi borsası endüstrisi için çığır açıyor çünkü önceki model kripto satın almak ve satmak için alım satım ücretleri talep ediyordu. Bu his, birçok tüccarın kripto para borsalarına binlerce dolar ödediği zamanla artacaktır. Phemex ile, bu tüccarlar sıfır ücret alım satım modelinden yararlanabilir ve ayda yalnızca 9,99 ABD Doları tutarında bir aylık prim ödeyebilirler. Bu, kripto para birimi günlük işlemcileri ve teknik analistler için büyük bir oyun değiştiricidir..

Phemex ayrıca Premium hesap için 30 günlük ücretsiz deneme sunuyor. Bundan yararlanmak için, kullanıcıların 0,02 BT üzerinde para yatırması ve 1000 USD üzerinde bir işlemi tamamlaması gerekir. Ücretsiz 30 güne göz atın Premium Üyelik burada.

Bunun bir değişim eğilimi ve sorumluluğu olduğunu düşünüyorum küçük sermaye kullanıcıları için ücretleri düşürmek ve kurumsal müşteriler için daha fazla ücret ödemeye razılar, ancak veri açısından, analiz açısından daha iyi bir hizmete sahip olmak, değil mi? Yani bu iki farklı grup. Bu yüzden biz ve biz sıfır ücret iznimizi duyurduk, sadece perakende müşterilerimize fayda sağlamak için.

Jack Tao, Phemex CEO’su

Bitcoin Sürekli Vadeli İşlemleri

Phemex tarafından sunulan temel ticaret ürünü, Bitcoin Perpetual Futures gibi kripto para türevleri ticaretidir. Türevler, temeldeki üründen değer elde eden finansal araçlardır – bu durumda Bitcoin gibi kripto para birimleri. Phemexexchange esnaf dayanak varlığa dayalı sözleşmeler varlığın kendisi yerine – bu, daha yüksek kaldıraç ve daha fazla ürün türü. Phemex, türev ürünlerde maksimum 101X kaldıraç sağlar. Bu, Bitcoin fiyatındaki% 1’lik bir değişikliğin fon miktarında% 100 değişikliğe neden olabileceği anlamına gelir – potansiyel olarak tüccarların borsada ikiye katlamasına veya hiçbir şey yapmamasına izin verir. Bu tür kaldıraç, 100X kaldıraç oranına da izin veren BitMEX borsası tarafından popüler hale getirilmiştir..

Desteklenen Ülkeler

Phemex değişimi kısıtlı aşağıdaki ülke ve yargı bölgelerinde bulunanlara: Amerika Birleşik Devletleri, Küba, Quebec, Singapur, Kuzey Kore, Sivastopol, Sudan, İran, Suriye. Ve kripto para ticareti yapmanın yasa dışı olduğu diğer tüm ülkeler.

Desteklenen Kripto Para Birimleri

Şu an için sadece 6 kripto para birimi Phemex: Bitcoin, Ethereum, Ripple, ChainLink, Tezos, Litecoin. Sözleşmeler için, Phemex ayrıca bir GOLD / USD ticaret çifti sunar.

Phemex Trading kar emirleri alır ve kayıpları durdurur

Phemex’te Kar ve Zararı Durdur tetikleyicilerini alın

Phemex’in en önemli avantajlarından biri zararı durdur ve kar al emri kullanmaktır. Bu siparişler, profesyonel tüccarların ticaret stratejilerini ince ayarlamalarına ve kar elde etme veya zararı durdurma fırsatları oluşturmalarına olanak tanır. Varsayılan olarak, Phemex’in% 25,% 50,% 75 ve% 100 kârla kar elde etmek için hızlı seçenekleri vardır. Bunlar, başlangıç ​​pozisyonu açık bir gösterge fiyatı ve tahmini kar veya zarar ile belirlendiğinde belirlenebilir. Kâr al veya zararları durdur tetiklendiğinde, pozisyonun bir Market siparişi – algoritmanın, aynı fiyatta olmasa bile otomatik olarak bir ticaretle eşleşeceği anlamına gelir.


Phemex Ücretleri

Ticaret Ücretleri

Phemex’teki işlem ücretleri şu şekilde belirlenmiştir: Yapımcılar için% 0,025 ve Alıcılar için% 0,075. Değişim için ek işlem ücreti yoktur, bu nedenle kullanıcılar çok yüksek ücretler alma korkusu olmadan küçük miktarlarda bile işlem yapabilir. Takas, kullanıcıları sipariş defterlerini doldurmaya ve takas için daha yüksek likidite oluşturmaya teşvik ettiğinden alıcı ücretleri daha yüksektir..

Phemex’te gösterilen finansman oranı

Finansman ücreti Phemex üzerinde dikkate alınması son derece önemli olan bir özelliktir. Fonlama oranı, “negatif fonlama” veya “pozitif fonlama” oranına bağlı olarak, uzun veya kısa pozisyon sahiplerine doğrudan ödenir. Phemex’te ücret alınır 8 saatte bir negatif veya pozitif olabilir; yani kazan ya da kaybet her 8 saatte bir para. Finansman oranı olumsuz, şort sahipleri uzunlara pozisyonlarının belirli bir yüzdesini ödeyecekler. Yukarıdaki örnekte, fonlama oranı -% 0,0094’tür, bu nedenle kısa sahiplerden tüm pozisyonlarının% 0,0094’ü tahsil edilecektir. Bu aynı zamanda şu anlama gelir uzun süre sahipler ilgi çekecek pozisyonlarında.

Para yatırma / Çekme ücretleri

Phemex depozito ücreti almaz, ancak minimum para yatırma gereksinimleri vardır. Para çekme işlemlerinde de minimum para çekme limiti vardır ve alınan ücret kripto para birimine bağlıdır. Örneğin, Phemex, BTC ile para çekme işlemleri için 0.0005 BTC ve USDT ile para çekme işlemleri için 1 USDT alıyor..

Phemex'e para yatırma / çekme ücretleriPhemex’e para yatırma / çekme ücretleri

Hakkında daha fazla bilgi edinin Phemex ücretleri ve koşulları.

Ödeme metodları

Phemex yalnızca Exchange’e şu kripto para yatırma işlemlerini kabul eder: Bitcoin, Ethereum, ChainLink, Tether ve Ripple. Borsada herhangi bir KYC prosedürü bulunmadığından, kredi veya banka kartları ve PayPal gibi geleneksel ödeme yöntemleri kabul edilmemektedir..

Phemex Hoşgeldin Bonusu

Borsa şu anda bir hoşgeldin bonusu bonus fonlarla yeni kayıtlar için 72 ABD Doları. Bu, aşağıdaki gibi basit görevleri yaparak elde edilebilir. sosyal medya veya hesaba tek bir depozitoda ₿0,2 ile para yatırmak.

Phemex, yeni kullanıcı kayıtları için hoşgeldin bonusu olarak 72 USD sunuyor

Alt hesaplar özelliği

Phemex alt hesapları

Phemex, her biri kendi bireysel hesap bakiyelerine ve izinlerine sahip olan alt hesaplar oluşturmak için kolay bir yöntem sunar. Bu özellik, yatırımcıların farklı ticaret stratejilerini birbirinden izole etmelerine olanak tanır – çünkü her bir alt hesap için sınırlı bir bakiye ayarlamak mümkündür. Alt hesap sistemi ile hesaplar arasında bakiye serbestçe transfer edilebilir. Yatırımcılar, test etmek istedikleri her yeni strateji için yeni hesaplar oluşturabilirler. Ek olarak, alt hesaplar ticaret botları için kullanılabilir – böylece otomatik ticaret kontrollü limitler dahilinde yapılabilir..

Phemex Exchange Güvenli mi?

Phemex’in döviz fon koruması ve kaldıraçlı ticaret sigortası ticareti için güvenli bir borsa olup olmadığını değerlendirirken dikkate alınması gereken iki önemli faktör vardır. Göz önünde bulundurulması gereken en önemli nokta, borsa bilgisayar korsanlarına karşı güvenli mi? Bunun nedeni, kripto borsalarının tipik olarak büyük

Phemex para çekme taleplerini günde 3 kez işler, ve her talep hem operatörler hem de kurucular tarafından titizlikle incelenir. Gelişmiş Wall Street risk kontrol deneyimimize dayanarak, kötü niyetli eylemleri tespit edebiliyor ve kullanıcılarımızın ve platformumuzun varlıklarını korumak için hızla harekete geçebiliyoruz. Nitelikli para çekme talepleri de çevrimdışı imza yoluyla işlenir, böylece tüm varlıklar, tüm işlemler çevrimdışı olarak gerçekleştirilen soğuk bir cüzdan sisteminde% 100 saklanır..

Phemex Ekibi

Phemex ekibinin çekirdeğini eski Morgan Stanley yöneticileri ve geliştiricileri oluşturuyor. CEO Jack Tao ABD’de Hisse senedi ticareti algoritmaları geliştirme deneyimi ile 11 yıldır Morgan Stanley’de çalışmıştır. Bu çalışma, Phemex’in uzun vadeli büyüme stratejisi ve profesyonel ticaret araçlarını kripto para birimi alanına getirme misyonu açısından çok önemlidir..

Phemex Çekirdek Ekibi

Sonuç: Phemex Exchange Artıları ve Eksileri

Artıları

 • Eski Morgan Stanley Yöneticileri tarafından geliştirildi
 • Endüstride trend belirleme Sıfır Ücretli Ticaret
 • Alt Hesaplar ve kullanımı kolay API’ler
 • Üst düzey değişim ve cüzdan güvenliği
 • Küçük para çekme işlemleri için KYC yok

Eksileri

 • Nispeten yeni, yalnızca bir yıl önce piyasaya sürüldü.
 • Bu yargı alanlarındaki kullanıcılar için alternatif sunmadan bölgesel kısıtlamalar.

Referanslar:

AltcoinBuzz – Phemex Borsasının Önemli Özellikleri.

CoinExchangeİncelemeler- Phemex İncelemesi

{ "@context": "http://schema.org/", "@type": "Ürün", "marka": "Blockchain", "isim": "Phemex Borsası", "görüntü": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2020/04/phemex-logo.png", "açıklama": "Phemex, 100x’e kadar kaldıraç oranına sahip Bitcoin Perpetual vadeli işlemlerini içeren profesyonel düzeyde bir Bitcoin türevleri borsasıdır. Değişim, eski Morgan Stanley yöneticileri tarafından, kurumsal düzeyde ticaret araçları ve güvenlik sağlamayı amaçlayarak inşa edildi. Türev ürünler ticareti, tüccarların belirli varlıklara maruziyetlerini artırmalarına olanak tanır. ", "gözden geçirmek": { "@type": "gözden geçirmek", "başlık": "Phemex Exchange İncelemesi – Tüccarlar için en iyi ticaret platformu?", "isim": "Phemex Borsası", "açıklama":"Phemex, 100x’e kadar kaldıraç oranına sahip Bitcoin Perpetual vadeli işlemlerini içeren profesyonel düzeyde bir Bitcoin türevleri borsasıdır. Değişim, eski Morgan Stanley yöneticileri tarafından yapılmıştır.", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/Phemex-exchange-review/", "reviewBody": "Phemex, 100x’e kadar kaldıraç oranına sahip Bitcoin Perpetual vadeli işlemlerini içeren profesyonel düzeyde bir Bitcoin türevleri borsasıdır. Değişim, eski Morgan Stanley yöneticileri tarafından yapılmıştır.", "datePublished": "2020-4-10", "reviewRating": { "@type": "Değerlendirme", "ratingValue": "4.3", "worstRating":"0", "en iyi derece": "5" }, "yazar": { "@type": "Kişi", "isim": "M.Ö" }, "Yayımcı": { "@type": "Organizasyon", "isim": "Boks madenciliği", "logo": { "tip": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "teklifler": { "@type": "Teklif", "priceCurrency": "Amerikan Doları", "fiyat": "0.00", "url":"https://phemex.com/web/user/register?group=205&referralCode = JV7CK" }} Phemex Exchange Düzenleniyor mu?

Phemex şu anda aracılığıyla düzenleme arıyor Singapur Para Otoritesi (MAS) ve SEBA müşteri varlıklarının muhafazası için. BitMEX gibi diğer türev borsalarına benzer şekilde, PheMEX şu anda düzenlenmemiştir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector