Logo EnjinCraftEnjinCraft – Enjin prináša do Minecraftu ekonomiky blockchainu

EnjinCraft vdýchol do Minecraftu nový život tým, že priniesol to najlepšie z digitálnych ekonomík a zbierkových predmetov NFT (Non-fungible Token). Aj keď je Minecraft najväčšou sandboxovou hrou na svete, vždy mu chýbala skutočná ekonomika. Enjinova nová integrácia Minecraft a SDK umožňujú hráčom skutočne vlastniť položky a presúvať ich cez servery. So spustením Minecraft plugin 28. mája 2020 môžu majitelia serverov pomocou jednoduchého doplnku povoliť použitie blockchainových položiek v ich svetoch Minecraftu.

Vďaka Enjincraft môžu hráči vybaviť aktíva ERC-1155 priamo ako položky Minecraftu. To tiež umožňuje obchodovanie s položkami mimo hry a do peňaženky Enjin. Nová integrácia spoločnosti Enjin umožňuje priame obchodovanie s aktívami ERC-1155, ethereom a enjincoinom priamo v Minecrafte.

Hráči budú môcť vstúpiť do „Enjincraft”A nájdite v hre poklady ako meče, brnenie a nástroje. Po nájdení týchto predmetov môžu mať hráči skutočné vlastníctvo predmetov, pretože sú to nefungovateľné aktíva (tokeny ERC-1155). Predmety môžu byť priamo uložené v peňaženke Enjin, čo umožňuje ľahké obchody alebo dokonca tavenie.

Prvý svet Enjincraft

Prvý svet Enjincraft je plný úloh, príbehov a mnohých preskúmateľných miest. Pre tých, ktorí sa odvážia objavovať, je svet nabitý pokladničkami a tajomstvami, ktoré je možné vyriešiť. Pokladnice v hre rozdávajú skutočné predmety ERC-1155, ktoré majú hodnotu založenú na Enjin Coin.

Mapa Enjincraft

Pre začiatočníkov je mapa sveta veľmi užitočná, pretože označuje všetky hlavné miesta v hre. Túto mapu je možné nájsť vo Witekovom dome v prvom meste (po hlavnej ceste do mesta).

Viazanie peňaženky Enjin

Hráči si môžu nechať cenné predmety Enjincraft prostredníctvom peňaženky Enjin. Proces registrácie je veľmi jednoduchý:

  1. Prihlásiť sa enjincraft.com
  2. Hra vám dá 5-miestny záväzný kód.
  3. Otvorte si peňaženku Enjin na svojom mobilnom telefóne
  4. Prejdite na „Prepojené aplikácie“
  5. Vyberte si peňaženku a zadajte kód väzby

Enjincraft s prepojenou Peňaženkou

Tento proces by mal trvať asi 1 minútu a potom bude účet viazaný a pripravený na hranie. Stav peňaženky sa zobrazí ako prepojený a na paneli Enjin Coin sa zobrazí zostatok ENJ a ETH peňaženky. Vďaka tomu je Minecraft veľmi podobný hrám pre viac hráčov ako World of Warcraft.

Položky Enjincraft ERC-1155

Položky Enjincraft sú naprieč servermi a môžu sa pohybovať medzi oblasťami. V súčasnosti môžu byť vlastníci položiek prehľadávaní pomocou súboru Prieskumník blockchainu Enjinx.

V našom Sprievodcovi Enjin sa dozviete viac.

Čo je EnjinCraft?

Plagát YouTube Diskusia a rozhovor s Enjincraftom s technickým riaditeľom Enjin Witekom Radomskim

EnjinCraft je najnovší plugin spoločnosti Enjin pre Minecraft servery. Doplnok EnjinCraft umožní majiteľom serverov plne integrovať blockchain ekonomiku do Minecraftu.

To znamená, že majitelia serverov Minecraft budú môcť poskytnúť hráčom konkrétne vlastníctvo herných aktív a mien. Herné prvky je možné použiť v chatovacích miestnostiach vlastníkov serverov, na webových stránkach a v multijazyku Enjin.

Stormwall je príkladom toho, že mnohonásobnými aktívami spoločnosti Enjin je Stormwall. Je to hrateľný predmet vytvorený Enjinom, ktorý je možné použiť v 32 Enjinových hrách.

DonationCraft bol prvý doplnok Minecraftu spoločnosti Enjin. Umožnilo serverom MineCraft prijímať platby cez Paypal a kreditné karty. Podľa Enjina, DonationCraft má viac ako 5 miliónov stiahnutí a umožňuje majiteľom serverov zarobiť milióny dolárov.

Ako prvýkrát uviedol Asia Crypto Today, aby sme ľuďom predstavili doplnok Enjin MineCraft, spoločnosť Enjin uviedla uzavretú beta verziu aplikácie EnjinCraft Server One, server Minecraftu postavený s Enjinovým doplnkom.

EnjinCraft Server One má zbrane, brnenie a príslušenstvo založené na blockchaine pre hráčov, aby mohli hráči nájsť a vyhrať.

Vyhľadávajte a zbierajte aktíva blockchainu v expanzívnom vesmíre MinecraftuVyhľadávajte a zhromažďujte aktíva blockchainu v expanzívnom vesmíre Minecraftu

Položky v hre sú zálohované s Enjin Coin (ENJ). Hráči môžu získať mince Enjin ich roztavením prostredníctvom peňaženky Enjin. Po roztopení Enjin Coinu môže byť prevedený do ďalších kryptomien. Enjin Coin je možné použiť aj na nákup darčekových kariet od bežných maloobchodných predajcov. Napríklad Amazon, Apple a Uber.

Enjin Blockchain SDK pre Javu

Sada SDK pre jazyk Java umožňuje vývojárom v prostredí Java vytvárať a integrovať prostriedky blockchain na svoju platformu.

Pre Enjinova sada Java SDK, Spoločnosť prijala otvorený zdrojový kód. Používatelia sady Java SDK preto môžu sadu SDK upravovať a stavať na nej, ako chcú. Enjin uvádza, že povzbudzujú ducha spolupráce a dúfa, že používatelia môžu pomocou SDK vytvoriť veci, ktoré by si nikdy nedokázali predstaviť..

Hráči môžu svoje herné aktíva premeniť na skutočnú hodnotu.Hráči môžu svoje herné aktíva premeniť na skutočnú hodnotu.

Používatelia budú môcť pomocou platformy Enjin integrovať blockchainovú ekonomiku do svojich serverov. To bude znamenať, že používatelia môžu integrovať blockchainové ekonomiky do hier, webových aplikácií a dokonca aj aplikácií rr.

S Blockchain SDK môžete začať stavať vytvorením účtu Enjin tu.

Po prihlásení sa do programu skorej adopcie Enjin Spark získajú používatelia rôzne výhody skorej adopcie. To im pomôže predávať, financovať a speňažovať ich projekty.

Môžete sa zaregistrovať do programu Enjin Spark tu.

Záver

Plagát YouTube Predstavujeme EnjinCraft: Prvý svetový server Minecraft využívajúci blockchain

Vidieť herné predmety ako obyčajné pixely je minulosťou. Enjin umožňuje vývojárom integrovať blockchainové ekonomiky do online sveta pomocou Java SDK od Enjin.

A s MineCraft Server One ukazuje Enjin, ako môžu tieto ekonomiky fungovať v bežných hrách. Dúfajme, že sa konečne dočkáme výhodnej situácie pre vývojárov a hráčov. Vývojári sú schopní vytvárať väčší zisk. Zatiaľ čo umožňuje hráčom získavať skutočnú hodnotu prostredníctvom predmetov v hre.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií, pozrite si našu recenziu Enjin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me