Phemex je a profesionálny stupeň Burza kryptomien ponúkajúca bitcoinové spoty a obchodovanie s opciami. Burza ponúka inovatívne model obchodovania s nulovými poplatkami kde sa za transakciu neúčtujú poplatky. Phemex ponúka aj futures na bitcoin, ethereum a chainlink perpetual. Burzu budujú bývalí riadiaci pracovníci Morgan Stanley, ktorej cieľom je poskytovať inštitucionálne obchodné nástroje a bezpečnosť. Obchodovanie s derivátmi umožňuje obchodníkom zvýšiť svoju expozíciu voči určitým aktívam a schopnosť „skratovať“.

Kľúčové vlastnosti Phemexu

 • Bezplatné obchody na spotovej burze (prémiový účet)
 • Obchodovanie a bezpečnosť na inštitucionálnej úrovni
 • Robustné obchodné poistenie
 • Poplatky za vklad zadarmo
 • Schopnosť pákového efektu až 100-násobná marža

Spotová výmena Phemex & Voľné obchody

Plagát YouTube

Jednou z kľúčových výhod burzy Phemex je schopnosť mať obchody s nulovým poplatkom zadarmo. Tento koncept priekopnícky pre odvetvie výmeny kryptomien, pretože predchádzajúci model si účtoval poplatky za obchodovanie za nákup aj predaj kryptomeny. Tento pocit by sa časom sčítal a mnoho obchodníkov platilo tisíce dolárov na burzách s kryptomenami. So spoločnosťou Phemex môžu títo obchodníci využívať model obchodovania s nulovými poplatkami a platiť iba mesačnú prémiu vo výške 9,99 USD mesačne. Toto je obrovský nástroj na zmenu hier pre obchodníkov s kryptomenami a technických analytikov.

Phemex taktiež ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre účet Premium. Aby to mohli používatelia využiť, musia vložiť vklad nad 0,02 BT a uskutočniť transakciu nad 1 000 USD. Vyskúšajte 30 dní zadarmo Prémiové členstvo tu.

Myslím si, že ide o trend a zodpovednosťou výmeny je znižovať poplatky pre malých používateľov kapitálu. Za inštitucionálnych klientov sú ochotní platiť viac poplatkov, ale majú lepšie služby, čo sa týka údajov, analýz, však? Takže to sú dve rôzne skupiny. Takže my a my sme oznámili svoje povolenie s nulovým poplatkom, len v prospech našich maloobchodných zákazníkov.

Jack Tao, generálny riaditeľ spoločnosti Phemex

Bitcoin Perpetual Futures

Hlavným obchodným produktom, ktorý ponúka Phemex, je obchodovanie s derivátmi kryptomeny, ako napríklad Bitcoin Perpetual Futures. Deriváty sú finančné nástroje, ktoré odvodzujú hodnotu od podkladového produktu – v tomto prípade kryptomeny ako bitcoin. Phemexexchange obchody zmluvy založené na podkladovom aktíve namiesto samotného majetku – to umožňuje vyššia páka a viac druhov výrobkov. Phemexallows až 101x maximálny pákový efekt na derivátové produkty. To znamená, že 1% zmena ceny bitcoinu by mohla mať za následok 100% zmenu výšky financovania – čo potenciálne umožní obchodníkom zdvojnásobiť alebo nič na burze. Tento typ pákového efektu je popularizovaný burzou BitMEX, ktorá umožňuje aj stokrát vyššiu páku.

Podporované krajiny

Výmena Phemex je obmedzené na krajiny v nasledujúcich krajinách a jurisdikciách: USA, Kuba, Quebec, Singapur, Severná Kórea, Sevastopol, Sudán, Irán, Sýria. A všetky ďalšie krajiny, v ktorých je nezákonné obchodovať s kryptomenami.

Podporované kryptomeny

Phemex zatiaľ iba 6 kryptomien: Bitcoin, Ethereum, Ripple, ChainLink, Tezos, Litecoin. Aj keď pre zmluvy ponúka spoločnosť Phemex obchodný pár ZLATO / USD.

Phemex Trading prijíma objednávky na zisk a stop-lossy

Zisk a zastavenie straty spúšťa na Phemexe

Jednou z kľúčových výhod Phemexu je použitie príkazov stop-loss a take profit. Tieto objednávky umožňujú profesionálnym obchodníkom doladiť svoje obchodné stratégie a pripraviť príležitosti na dosiahnutie zisku alebo stop-loss. V predvolenom nastavení má program Phemex rýchle možnosti, ako dosiahnuť zisk 25%, 50%, 75% a 100%. Môžu byť stanovené, keď je východisková pozícia stanovená s jasným uvedením ceny značky a odhadovaného zisku alebo straty. Je dôležité mať na pamäti, že keď dôjde k spusteniu zisku alebo zastaveniu strát, pozícia sa predá ako trhový poriadok – čo znamená, že algoritmus automaticky priradí obchod, aj keď nie je za rovnakú cenu.


Poplatky za Phemex

Poplatky za obchodovanie

Poplatky za obchodovanie na Phemexe sú stanovené na 0,025% pre tvorcov a 0,075% pre príjemcov. Za výmenu sa neplatí žiadny ďalší transakčný poplatok, takže používatelia môžu obchodovať aj s malým množstvom bez obáv z vysokých poplatkov. Poplatky príjemcu sú vyššie, pretože burza podporuje používateľov v plnení kníh objednávok a pri zaisťovaní vyššej likvidity pre burzu.

Miera financovania uvedená na Phemexe

Poplatok za financovanie je vlastnosť, ktorá je pri Phemexe nesmierne dôležitá. Miera financovania sa vypláca priamo držiteľom dlhých alebo krátkych pozícií v závislosti od miery „negatívneho financovania“ alebo „pozitívneho financovania“. Na serveri Phemex sa účtuje poplatok každých 8 hodín a môžu byť negatívne alebo pozitívne – čo znamená, že je to možné zisk alebo prehra peniaze každých 8 hodín. Ak je miera financovania negatívny, držitelia šortiek zaplatia dlhým percentám zo svojej pozície. V príklade vyššie je miera financovania -0,0094%, takže držiteľom krátkych pozícií bude účtovaných 0,0094% z celej ich pozície. To tiež znamená dlho držitelia získajú záujem na ich pozícii.

Vklad / poplatky za výber

Spoločnosť Phemex neúčtuje poplatok za vklad, existujú však minimálne požiadavky na vklad. Čo sa týka výberov, existuje aj minimálny limit pre výber a účtovaný poplatok závisí od kryptomeny. Napríklad spoločnosť Phemex účtuje 0,0005 BTC za výber BTC a 1 USDT za výber USDT.

Poplatky za vklad / výber na serveri PhemexPoplatky za vklad / výber na serveri Phemex

Zistite viac o Poplatky a podmienky spoločnosti Phemex.

Spôsob platby

Spoločnosť Phemex na burzu prijíma iba tieto vklady kryptomeny: Bitcoin, Ethereum, ChainLink, Tether a Ripple. Z dôvodu, že burza nemá zavedené žiadne postupy KYC, nie sú akceptované tradičné spôsoby platby, ako sú kreditné alebo debetné karty a PayPal..

Uvítací bonus Phemex

Burza momentálne ponúka a uvítací bonus 72 USD na nové registrácie prostredníctvom bonusových fondov. To sa dá dosiahnuť vykonaním jednoduchých úloh, ako je napríklad vykonávanie ich úloh sociálne médiá alebo financovanie účtu s ₿0,2 jedným vkladom.

Phemex ponúka 72 USD ako uvítací bonus za registrácie nových používateľov

Funkcia podúčtov

Podúčty Phemex

Phemex ponúka jednoduchú metódu na vytváranie podúčtov – každý so svojimi individuálnymi zostatkami na účtoch a oprávneniami. Táto funkcia umožňuje obchodníkom izolovať svoje rôzne obchodné stratégie od seba – pretože je možné nastaviť obmedzený zostatok pre každý podúčet. Zostatok je možné voľne prevádzať medzi účtami prostredníctvom systému podúčtov. Obchodníci môžu vytvoriť nové účty pre každú novú stratégiu, ktorú chcú vyskúšať. Okrem toho môžu byť podúčty použité na obchodovanie s robotmi – takže automatické obchodovanie je možné vykonávať v kontrolovaných medziach.

Je výmena Phemex bezpečná?

Pri hodnotení, či je Phemex bezpečnou burzou na obchodovanie na burze, je potrebné vziať do úvahy dva kľúčové faktory – ochrana výmenných fondov a obchodovanie s pákovým poistením. Najdôležitejšie je zvážiť, či je burza bezpečná pred hackermi – je to preto, že kryptoburzy sú zvyčajne obrovské b

Phemex vybavuje žiadosti o výber 3x denne, a každá žiadosť je dôsledne preskúmaná operátormi aj zakladateľmi. Na základe našich sofistikovaných skúseností s kontrolou rizík na Wall Street sme schopní odhaliť akékoľvek škodlivé činy a rýchlo konať, aby sme chránili aktíva našich používateľov a platformy. Kvalifikované žiadosti o výber sa tiež spracúvajú prostredníctvom offline podpisu, takže všetky aktíva zostanú 100% uložené v systéme studenej peňaženky so všetkými operáciami vykonanými offline..

Tím Phemex

Jadro tímu Phemex tvoria bývalí riadiaci pracovníci a vývojári spoločnosti Morgan Stanley. Generálny riaditeľ Jack Tao pracuje v spoločnosti Morgan Stanley 11 rokov so skúsenosťami s vývojom algoritmov obchodovania s akciami v USA. Táto práca je rozhodujúca pre dlhodobú stratégiu rastu a poslanie spoločnosti Phemex priniesť profesionálne obchodné nástroje do priestoru kryptomeny.

Základný tím spoločnosti Phemex

Záver: Phemex Exchange klady a zápory

Pros

 • Vyvinutý ex-Morgan Stanley Executives
 • Určovanie priemyselných trendov Obchodovanie s nulovým poplatkom
 • Vedľajšie účty a ľahko použiteľné API
 • Výmena špičkových úrovní a zabezpečenie peňaženky
 • Žiadny KYC pre malé výbery

Zápory

 • Relatívne nový, uvedený na trh iba pred rokom.
 • Regionálne obmedzenia bez poskytovania alternatív používateľom z týchto jurisdikcií.

Referencie:

AltcoinBuzz – Hlavné body výmeny Phemex.

CoinExchangeReviews- Recenzia Phemex

{ "@kontext": "http://schema.org/", "@typ": "Výrobok", "značka": "Blockchain", "názov": "Burza Phemex", "obrázok": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2020/04/phemex-logo.png", "popis": "Phemex je profesionálna burza bitcoinových derivátov, ktorá obsahuje bitcoinové perpetuálne futures s až 100-násobnou pákou na účte. Burzu budujú bývalí riadiaci pracovníci Morgan Stanley, ktorej cieľom je poskytovať inštitucionálne obchodné nástroje a bezpečnosť. Obchodovanie s derivátmi umožňuje obchodníkom zvýšiť svoju expozíciu voči určitým aktívam. ", "preskúmanie": { "@typ": "Preskúmanie", "nadpis": "Recenzie na burzu Phemex – najlepšia obchodná platforma pre obchodníkov?", "názov": "Burza Phemex", "popis":"Phemex je profesionálna burza bitcoinových derivátov, ktorá obsahuje bitcoinové perpetuálne futures s až 100-násobnou pákou na účte. Burzu budujú bývalí riadiaci pracovníci spoločnosti Morgan Stanley", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/Phemex-exchange-review/", "recenziaBody": "Phemex je profesionálna burza bitcoinových derivátov, ktorá obsahuje bitcoinové perpetuálne futures s až 100-násobnou pákou na účte. Burzu budujú bývalí riadiaci pracovníci spoločnosti Morgan Stanley", "dátumZverejnené": "2020-4-10", "reviewRating": { "@typ": "Hodnotenie", "ratingValue": "4.3", "najhoršie hodnotenie":"0", "bestRating": "5" }, "autor": { "@typ": "Osoba", "názov": "Pred Kr" }, "vydavateľ": { "@typ": "Organizácia", "názov": "Boxmining", "logo": { "typu": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "ponuky": { "@typ": "Ponuka", "cenaMena": "Americký dolár", "cena": "0,00", "url":"https://phemex.com/web/user/register?group=205&referralCode = JV7CK" }} Je regulovaná burza Phemex?

Spoločnosť Phemex v súčasnosti hľadá reguláciu prostredníctvom Menový úrad Singapuru (MAS) a SEBA za úschovu klientskych aktív. Podobne ako v prípade iných búrz s derivátmi, ako napríklad BitMEX, PheMEX v súčasnosti nie je regulovaný.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector