Recenzia a sprievodca výmenou Yobit 2020

YoBit je burza kryptomien uvedená na trh v roku 2014 a je jednou z najstarších na trhu. Filozofiou spoločnosti YoBit je udržiavať veci jednoduché. Burza ponúka iba spotové obchodovanie na svojej relatívne intuitívnej a nekomplikovanej platforme. Burza je populárna po celom svete, s obzvlášť početnou komunitou v Rusku a Európe. YoBit však ponúka niektoré jedinečné funkcie, ktoré sa netýkajú obchodovania, ako sú investičné plány, hra s kockami a neustále príležitosti pre používateľov, ako bezplatne zarobiť kryptomeny.

Burza, registrovaná v Paname ako YoBiCrypto Corp, bola vytvorením skupiny európskych vývojárov s vášňou pre kryptomeny. Podľa CoinMarketCap Yobit má obchodovaný objem vo výške viac ako 50 miliónov USD každých 24 hodín

V tejto recenzii sa pozrieme na rôzne funkcie výmeny YoBit a poskytneme používateľom príručku, ako začať. Pozeráme sa tiež na to, či je YoBit v roku 2020 spoľahlivou a bezpečnou voľbou pre obchodníkov s kryptomenami.

Kľúčové vlastnosti

 • Žiadny ozdôbky: YoBit sa odlišuje od svojich konkurentov tým, že je jednoduchý. Túto predstavu o jednoduchosti možno vidieť aj na jej rozhraní. Po prihlásení sa všetky potrebné funkcie a informácie zobrazia prehľadne a sú ľahko prístupné jedným kliknutím.
 • Nevyžaduje sa žiadny KYC: Na registráciu účtu sa nevyžadujú žiadne postupy KYC a od používateľov nezhromažďujú žiadne údaje. Cieľom burzy je chrániť anonymitu používateľov a rešpektovať ich súkromie a dôvernosť. Noví používatelia sa môžu zaregistrovať pomocou svojho e-mailu a začať obchodovať v priebehu niekoľkých minút.
 • Jedinečné vlastnosti: Okrem spotového obchodovania má burza aj jedinečné vlastnosti, ako napríklad InvestBox, hra s kockami, FreeCoins, “YoPony”A spolupráca s fórami CryptoTalk atď.

Pozrime sa postupne na ich hlavné jedinečné vlastnosti.

InvestBox – jednoduchý návod ako na to

Podľa YoBit InvestBox umožňuje používateľom rozširovať svoje portfólio a potenciálne zarobiť od 0,1% do 7% za deň. Účelom InvestBoxu je preklenúť priepasť medzi obchodníkmi s kryptomenami a vývojármi tým, že im pomôže popularizovať ich coiny, a tak môžu obchodníci ťažiť z jej popularity. Burza tvrdí, že platby z týchto programov pochádzajú zo špeciálneho fondu, ktorý sa dopĺňa z provízií získaných z burzy. Používatelia môžu kedykoľvek vybrať svoje prostriedky z plánov a výbery nepodliehajú províziám splatným burze.

Plány sa líšia, čo sa týka mince, ktorú môžete zarobiť, minimálnej výšky investície a požadovaného času a krokov potrebných na získanie platieb. Ako je vidieť na nasledujúcom obrázku, každý plán InvestBoxu má svoje vlastné „pravidlá“:

 • Mince: Typ kryptomeny, ktorá sa má investovať
 • Percento: Percento, ktoré získate
 • Obdobie: Kedy dostanete platby napr. denné, týždenné atď.
 • MinInvest: Vyžadujú sa minimálne investície
 • MaxInvest: Maximum, ktoré môžete investovať
 • Akcia: Aké kroky sú potrebné na získanie platieb. Ak vezmeme YOMI na obrázku nižšie ako príklad „YOMI / BTC: 10 nákupných obchodov + žiadny YOMI nepredáva + BTC: 10 ds“, znamená to, že používatelia: (1) musia na trhu YOMI / BTC kúpiť tokeny YOMI 10-krát; (2) nemôžu predať svoje tokeny YOMI, kým nedostane platbu; a (3) hrajte hru DICE 10-krát (aj keď nezáleží na tom, či vyhráte alebo prehráte).
 • Stav: Či je plán aktívny alebo nie.

InvestBoxPoužívatelia si môžu vybrať z rôznych plánov v Exchange InvestBox

Hra s kockami a YoPony

Populárnou funkciou na serveri Exchange je ich hra s kockami, kde používatelia hádajú, či bude budúci hod kockami menší ako 48 alebo viac ako 52. Ako je uvedené v časti InvestBox, niektoré plány môžu vyžadovať, aby si používatelia túto hru zahrali za určený počet. krát. YoPony je krypto závodná hra, kde uhádnete, ktorý kôň vyhrá závod.

FreeCoins – ako zarobiť kryptomeny na YoBit

Burza rozdáva mince zdarma pre používateľov, ktorí zdieľajú burzu na sociálnych sieťach, aby povzbudila viac ľudí k obchodovaniu na YoBit. Všetko, čo musia používatelia urobiť, je zvoliť si, ktoré mince zdarma by chceli získať, a kliknúť na tlačidlo „Získajte mince zdarma“..

FreeCoinyFreeCoins umožňuje používateľom zarobiť kryptomeny

Potom v rozbaľovacom okne zvoľte, či chcete zverejniť príspevok na Twitteri, Facebooku alebo Vkontakte. Potom budete automaticky presmerovaní na svoj web sociálnych médií, aby ste príspevok zverejnili. Potom budete musieť vložiť odkaz na váš príspevok do panela s adresou a stlačiť „Skontrolovať“, aby YoBit mohol overiť, že ste príspevok zverejnili.

Vyskakovacie oknoVyskakovacie okno vás vyzve na odoslanie a vloženie adresy príspevku na kontrolu


Kampaň YoBit CryptoTalk – ďalší spôsob, ako zarobiť kryptomeny zadarmo

Yobit má tiež kampaň s odmenami CryptoTalk.org, fórum o kryptomene, kde môžu ľudia zarábať bitcoiny zapojením sa do diskusií. YoBit odmení používateľov sumou 0,00001 BTC za príspevok, a to až za 30 príspevkov za deň. Po uverejnení príspevku budete musieť zadať svoje CryptoTalk UID do Stránka kampane CryptoTalk na overenie vašich príspevkov. Po overení moderátormi na fóre CryptoTalk budú udelené odmeny oprávneným príspevkom, ktoré budete môcť poslať priamo na svoj zostatok BTC na burze..

Stránka kampane CryptoTalkStránka kampane CryptoTalk

Podporované kryptomeny

YoBit ponúka obchodovanie s viac ako 442 kryptomenami, čo je dvakrát viac ako u konkurencie, ako je burza Binance. Patria sem niektoré altcoiny, ktoré sú relatívne neznáme, čo z nich robí potenciálne jednu z mála možností pre vážnych obchodníkov s altcoinmi.

Výmena YoBit tiež dáva vyniknúť počtu dostupných obchodných párov. Vďaka tomu má viac ako 4 600 obchodných párov najviac obchodných párov z akejkoľvek burzy na trhu podľa CoinGecko.

Podporované meny a spôsoby platby

YoBit akceptuje USD aj RUB (ruský rubeľ). Pokiaľ ide o spôsoby platby, burza prijíma vklady Visa / Mastercard, AdvCash, Payeer, Perfect Money, Capitalist, Yandex a kryptomeny.

Poplatky YoBit

Poplatky za vklad a výber

Vklady na burzu sú pre väčšinu hlavných platobných metód, ako sú Visa / Mastercard alebo vklady v kryptomenách, bezplatné. Poplatky za výbery sa však môžu pohybovať od 0,0005 pre kryptomeny až po 7% (USD) pomocou služby Payeer alebo 6 USD a 5% pomocou kreditnej karty..

Tu je zoznam poplatkov YoBit za vklad a výber.

Poplatky za obchodovanie

YoBit účtuje 0,20% za každú objednávku nákupu a predaja na burze. V porovnaní s konkurenciou je to všeobecne priemer. Niektoré burzy ako KuCoin alebo OKEx účtujú o niečo menej 0,10%, zatiaľ čo iné burzy ako Coinbase Pro účtujú oveľa viac 0,50% plus ďalšie poplatky.

Podporované krajiny

Burza je k dispozícii používateľom z celého sveta, vrátane USA. Burza podporuje svoju medzinárodnú klientelu a podporuje anglický, ruský a čínsky jazyk. Jednou z ich jedinečných funkcií je živý chat v bočnom paneli, kde môžete chatovať s ostatnými obchodníkmi v reálnom čase. Živý chat je k dispozícii v angličtine, nemčine, arabčine, čínštine a ruštine.

Živý chatŽivý chat

Zabezpečenie – je YoBit bezpečný?

YoBit má dobrú históriu žiadnych hackerov za 6 rokov, ktoré boli uvedené na trh. Exchange má na ochranu svojich používateľov nasledujúce funkcie.

Potvrdenie e-mailového prihlásenia: Po prihlásení do Exchange vám pošle e-mail s oznámením, že ste sa úspešne prihlásili, spolu s podrobnosťami o vašom prihlásení, ako je napríklad vaša IP adresa, umiestnenie a čas prihlásenia. To znamená, že budete upozornení, ak sa niekto iný nesprávne prihlásil do vášho účtu.

Dvojfaktorové overenie (2FA): Používatelia si môžu vo svojich telefónoch nastaviť aplikáciu Google Authenticator na použitie so serverom Exchange. Keď teda používateľ uskutoční vklad alebo výber, bude na dokončenie žiadosti tiež vyzvaný na zadanie jednorazového hesla.

Zmrazenie výberov: Unikátna funkcia, funkcia zmrazenia výberov, sa môže ukázať ako veľmi užitočná, ak máte podozrenie na napadnutie vášho účtu. Na stránke Nastavenia môžete zvoliť možnosť „Zastaviť výbery z môjho účtu (mám podozrenie z hackerstva)“. Po výbere tejto možnosti by akékoľvek výbery z burzy boli zmrazené a používatelia môžu výbery znova povoliť iba prostredníctvom zákazníckej podpory.

Zmraziť výberyZmraziť výbery

Poistný fond: Na stránke Podpora je možnosť požiadať o odškodnenie z poistného fondu.

Poistný fondPoistný fond

O poistnom fonde nie je známych veľa podrobností. Podľa nášho prieskumu však burza v januári 2019 utrpela 51% útok a podľa spoločnosti YoBit boli straty, ktoré utrpel, kryté poisťovacím fondom burzy..

Užívateľská skúsenosť

Burza to so svojou jednoduchosťou skutočne posúva k ďalšiemu kroku. A to natoľko, že na Exchange alebo inde nie sú k dispozícii prakticky žiadne návody ani pokyny. Ak sú teda používatelia zmätení v súvislosti s vlastnosťami a funkciami Exchange, budú si musieť vyhľadať externé webové stránky, prísť na to sami alebo sa opýtať aktívnej a užitočnej komunity YoBit. Pretože je však rozhranie veľmi jednoduché, veľmi zrozumiteľné, najskúsenejší obchodníci by mali byť schopní ovládať YoBit pomerne ľahko a možno by ocenili jeho bezproblémový prístup.

Ako sa zaregistrovať pre účet YoBit

Registrácia je jednoznačná. On Hlavná stránka YoBit, jednoducho kliknite na „Registrácia“, vyplňte formulár a kliknite na „Registrovať“.

Registrácia YoBitRegistrácia YoBit

Potom dostanete e-mail so žiadosťou o aktiváciu vášho účtu kliknutím na jeho odkaz. Na webovej stránke vyberte možnosť „Aktivovať“ a všetko je pripravené!

Proces registrácie bol veľmi jednoduchý a my sme sa mohli zaregistrovať na účet za menej ako 10 minút.

Ako vkladať a vyberať kryptomeny na YoBit

Vklady

Na hornom paneli kliknite na položku „Peňaženky“, aby ste videli svoje zostatky. Vyberte si, ktorú mincu chcete vložiť, a kliknite na tlačidlo „+“. Zobrazí sa vyskakovacie okno s vašou adresou kryptomeny a QR kódom. Odtiaľ buď zadajte adresu, alebo naskenujte QR kód pomocou peňaženky, z ktorej chcete odoslať.

Vklad kryptomienVklad kryptomien

Výbery

Rovnako jednoduché sú aj výbery na YoBit. Kliknite na stránku „Peňaženky“ na hornom paneli, vyberte, ktorú mincu chcete vybrať, a kliknite na „-“. Zobrazí sa vyskakovacie okno na vyplnenie adresy pre výber a množstva, ktoré chcete vybrať. YoBit automaticky vypočíta splatné poplatky za výber a zobrazí sumu, ktorú príjemca skutočne dostane. Potom kliknite na „žiadosť o výber“.

Výber kryptomienVýber kryptomien

Zákaznícka podpora

Spoločnosť YoBit narazila na určité kontroverzie medzi používateľmi, ktorí sa sťažovali, že Exchange pomaly reaguje na požiadavky na svojej stránke podpory. Z používania burzy vidíme, že tento komentár vzali na vedomie a pokúsili sa vylepšiť. Zákazníci YoBit môžu získať podporu nasledujúcimi spôsobmi:

 • Zašlite lístok zákazníckej podpory na ich stránku podpory;
 • Spýtajte sa komunity na živom čete na bočnom paneli Exchange;
 • Na svojom telegramovom chate pošlite správu PM alebo sa opýtajte na hlavnej stránke; a
 • Kontaktujte ich oficiálny účet podpory @YbtSP na telegrame (momentálne v testovacom režime).

Aby sme vyskúšali ich zákaznícky servis, pokúsili sme sa požiadať o pomoc pomocou všetkých vyššie uvedených metód. Odpoveď zo stránky Podpora sme dostali za menej ako 10 minút, čo je dosť pôsobivé. Dostali sme tiež odpovede od ostatných používateľov YoBit v komunite Telegramov a živého chatu, ktorí boli všetci veľmi užitoční.

Zákaznícka podpora YoBitZákaznícka podpora YoBit

Záver: Je YoBit bezpečná a legitímna burza?

YoBit určite plní svoju povesť jednoduchosti. Tu sú niektoré klady a zápory burzy založené na našom výskume a používateľských skúsenostiach.

Pros

 • V porovnaní s inými burzami majú dlhú históriu a históriu žiadnych hackerov.
 • Registrácia je jednoduchá a dá sa vykonať za 10 minút.
 • Čisté a pomerne intuitívne rozhranie.
 • Obrovské množstvo obchodných párov je dobrou voľbou pre nadšencov altcoinov.
 • Veľmi citlivá podpora zákazníkov.

Zápory

 • Ponúka iba spotové obchodovanie a ďalšie neobchodné funkcie, ako sú InvestBox alebo FreeCoins.
 • Prakticky žiadne informácie o sebe ani návody na svojich webových stránkach. Museli sme nájsť informácie o Burze z externých zdrojov alebo si ich sami zistiť.

Celkovo je YoBit vhodný pre používateľov, ktorí majú aspoň nejaké skúsenosti s obchodovaním s kryptomenami alebo vážnych nadšencov altcoinov. YoBit má dobré bezpečnostné záznamy s obvyklými bezpečnostnými prvkami očakávanými od akejkoľvek legitímnej výmeny. YoBit je určite burza, ktorá sa oplatí pozrieť.

Časté otázky

Kde nájdem YoBit na sociálnych sieťach?

YoBit nájdete na Twitter a Telegram, kde majú jednu z najväčších komunít s viac ako 77 000 členmi Anglický kanál. Burza má tiež a Ruský telegramový kanál.

Môžem nájsť nejaké ďalšie recenzie na burze YoBit??

Webové stránky ako napr Trustpilot, Blocknomi a Cryptocompare tiež napísali podrobné recenzie o vlastnostiach a funkciách YoBit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map