Recenzovaný týždeň

Kontroverzné uvedenie spoločnosti Curve Finance $ CRV na trh

14. augusta 2020 anonymný vývojár známy ako „OxChad“ náhle spustil Curve Finance ($ CRV). Dokonca aj tím Curve Finance bol úplne zaskočený a spočiatku sa usiloval odstaviť ďalších, ktorí zverejnili informácie o uvedení na Twitter. Tiež sa ponáhľali overiť, či zmluva nasadená vývojárom mala rovnaký kód a že v zmluvách nemá nič škodlivé.

Curve nakoniec „nezostávalo nič iné, len si ju osvojiť“ a vyhlásiť ju za svoj oficiálny štart tokenu. To komunite kryptomien nesedelo, najmä preto, že v čase medzi vývojárom, ktorý spustil $ CRV a tímom Curve, ktorý vyhlásil spustenie, už niektorí odvážni farmári vyťažili 80 000 tokenov CRV. To mnohých viedlo k sťažnosti, že títo baníci dostali nespravodlivú výhodu, pretože tím Curve predtým oznámil, že medzi nasadením zmluvy a vydaním prvého tokenu bude 24 hodín..

Aj keď bolo toto uvedenie na trh veľmi problematické a škodlivé pre reputáciu spoločnosti Curve Finance, je nepravdepodobné, že by to malo na spoločnosť z dlhodobého hľadiska vplyv. Po uvedení na trh sa ostatní poľnohospodári v skutočnosti usilovali o zavedenie likvidity do protokolu a v súčasnosti je viac ako miliarda dolárov uzamknutá v spoločnosti Curve Finance. Po výrobcoch Maker a Aave je to vôbec tretí projekt DeFi, ktorý to dosiahol. Ceny krivkových financií sa v prvých hodinách uvedenia na trh vyšplhali na viac ako 50 dolárov, klesli však pod 4 doláre, pretože poľnohospodári s výnosmi okamžite predali svoje tokeny $ CRV, aby maximalizovali svoju návratnosť investícií. A je nepravdepodobné, že poľnohospodári budú pokračovať v predaji svojich plodín hneď po zbere, takže tí, ktorí kupujú $ CRV na trhu, musia byť mimoriadne opatrní.

Aukcia SKALE sa oneskorila

Spoločnosť SKALE Network bola založená v roku 2018 ako platforma škálovateľnosti blockchainu, ktorá poskytuje vysokorýchlostný konsenzus a umožňuje dApps realizovať inteligentné zmluvy. To pomôže vývojárom Ethereum Dapp poskytnutím platformy vrstvy 2 s vysokými rýchlosťami, rýchlou konečnosťou a čo je najdôležitejšie, pri nízkych nákladoch.

Token SKALE Network SKALE Network ($ SKL) sa mal dať kúpiť prostredníctvom trojdňovej holandskej aukcie od 17. augusta 2020. Iba niekoľko hodín pred začiatkom aukcie však spoločnosť SKALE oznámila, že dražba sa oneskorí kvôli „ohromnej sume“ dopravy “. Je to pravdepodobné z vĺn ľudí, ktorí sa ponáhľajú dokončiť proces KYC, aby sa mohli zúčastniť aukcie. K 19. augustu 2020 nebolo vydané žiadne oznámenie o dátume a čase odloženej dražby. Aj keď sa zdá, že ľudia nie sú až tak sklamaní (pravdepodobne preto, že tiež čakali na absolvovanie procesu KYC), netrpezlivo čakajú na ďalšie aktualizácie. Ak teda máte záujem zapojiť sa do aukcie, možno budete chcieť proces KYC dokončiť čo najskôr.

Yam Finance sa nevzdáva!

Spoločnosť Yam Finance ($ YAM) spôsobila minulý týždeň obrovský rozruch, keď zhromaždila kolegov farmárov, aby „zachránili yam“. Aj keď poľnohospodári mali dostatočnú podporu, zistilo sa, že chyba bude interagovať s riadiacim modulom a zabrániť úspechu návrhu riadenia. Takže spoločnosť $ YAM už nemôže byť upravovaná správou a na technickej úrovni, bude sa správať podobne ako iné aktíva s rebasingom, ako napríklad Ampleforth ($ AMPL).

YAM sa však nevzdáva! Starý $ YAM bude migrovaný na novú verziu $ YAM, ktorá bude plne auditovanou verziou protokolu YAM. V súčasnosti Peckshield Inc vykonala audit migračnej zmluvy a hlásené bude to úspech a všetky „nízke“ alebo „informačné“ problémy boli vyriešené. Spoločnosť Yam Finance nasadila zmluvu o migrácii, ktorá umožňuje držiteľom $ YAM prejsť na novú verziu. ale Držitelia $ YAM budú mať na dokončenie procesu migrácie iba 72 hodín, t. J. Do 22. augusta 2020 do 16:20 (UTC). Po uplynutí tejto doby nebudú mať tokeny YAM v1 nárok na migráciu. Zbaľte si teda kufre $ YAM a POHYBTE SA!

Podrobnosti o migrácii nájdete tu.

Spustenie a redenominácia spoločnosti Polkadot $ DOT

Polkadot ($ DOT) umožňuje komunikáciu naprieč reťazcami a interoperabilitu, takže blockchainové siete môžu fungovať bez problémov ako ekosystém. Tento projekt je známy tým, že ho založil Gavin Wood – jeden zo spolutvorcov spoločnosti Ethereum. Polkadot je tiež jedným z najviac medializovaných projektov v čínskej komunite kryptomien. Nedávno sme si vymenili poznámky s čínskym manažérom fondov, ktorý je vysoko aktívny v čínskej krypto komunite. Tu je to, čo hovorí o najhorúcejších blockchainových projektoch v Číne.

Polkadot konečne spustený 18. augusta 2020, takže je teraz prenosný, ale čaká sa na redenomináciu $ DOT, ktorá sa vyskytne 21. augusta 2020. Na trhu sú k dispozícii 2 verzie $ DOT, nová verzia $ DOT je stokrát menšia ako stará $ DOT. Väčšina búrz, ako napríklad Binance alebo Kraken, automaticky znásobí vklady používateľov DOT po redenominácii, t. J. Ak ste pred redenomináciou vložili 10 starých $ DOT, automaticky vám bude po redenominácii pripísaných 1 000 nových $ DOT. A aby sa predišlo tejto ochrane používateľov, budú si môcť používatelia vybrať nový $ DOT až po zmene názvu.

Medzitým majte na pamäti, že niektoré výmeny napr. OKEx, MXC atď. Ponúkajú obchodné páry v OLD $ DOT, zatiaľ čo iné napr. Binance a Kraken ponúkajú obchodné páry v NOVOM BODE $. Takže nebuďte ten chlap, ktorého sme videli na Twitteri a ktorý zaplatil 50 dolárov za nový $ DOT, ktorý by mal mať hodnotu iba 3 $. Držitelia $ DOT a obchodníci by si mali overiť na burze, s ktorou obchodujú, aké sú ich zásady pre $ DOT.

Pripravované akcie

„Koniec tohto týždňa“: Laboratóriá SKALE Labs oznámia svoj posunutý čas a dátum aukcie.

21. augusta 2020 o cca. 13:15 (UTC): $ DOT denominácia. Polkadot zmení označenie tokenu $ DOT tak, že starý $ DOT bude rozdelený na 100 nových $ DOT.

21. augusta 2020 o 16:00 (UTC): Verejné uvedenie systému VIMworld so skorým prístupom. VIMworld bude mať tiež predaj na svojich VIM.

22. augusta 2020 o 16:20 (UTC): Termín prechodu na YAM 2.0.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me