Swag.živo je populárna platforma pre zábavu dospelých s viac ako 10 miliónov používateľov na celom svete s viac ako 12 000 000 USD ročným príjmom (zdroj). Spoločnosť SWAG bola priekopníkom v ázijskom priemysle zábavy dospelých a ponúka videá a videá platené za sledovanie pre viac ako 10 000 výrobcov obsahu. Na čele tímu je Sam Liu a jeho pôvod bol na Taiwane. V súčasnosti spoločnosť SWAG zriadila kancelárie v Montreale, ktoré majú na starosti rozšírenie činnosti do Severnej Ameriky a do celého sveta. Spoločnosť SWAG zaregistrovala popredné svetové talenty, ako je Eva Elfie, na výrobu obsahu pre platformu.

Spoločnosť Swag ponúka decentralizovaný token riadenia komunity – SWAG – na pokračovanie expanzie a prechod na Decentralizovaná autonómna organizácia (DAO). Celkovo spoločnosť SWAG vydáva celkovo 540 miliónov tokenov na dosiahnutie decentralizovaného riadenia.

Swag riadiace tokeny

Platforma SWAG Live

Spoločnosť SWAG sa rozhodla, že namiesto centralizovaného rozširovania komunity s malým počtom účastníkov sa rozhodne prijať riadenie komunity. Kľúčom je umožniť viac účastníkov v ich ekosystéme, čo umožní rýchlejšiu iteráciu produktu a lepší dizajn produktu zahrnutím spätnej väzby od komunity a tvorby dizajnu. Kľúčové je využiť moc komunity a decentralizácia posunúť rast spoločnosti SWAG na ďalšiu úroveň. V mnohých ohľadoch je ponuka tokenov spoločnosti SWAG experimentom, pretože priemysel dospelých bol tradične szahalený tajomstvom – s veľkými hráčmi, ktorí robia väčšinu rozhodnutí a väčšinu zisku.

Každý token SWAG má nárok na jeden hlas v správe komunity. Voliči správy budú odmenení prostredníctvom „Squirt pool“, ktoré majú hodnotné odmeny (pozri nižšie).

Informácie o tokene:

Počiatočná ponuková cena: 0,10 USD za SWAG

Celková ponuka SWAG: 625 000 000 tokenov SWAG.

Aby sa zaručilo riadenie komunity SWAG, tím uviedol nasledujúce

  • Tím nebude súkromne koordinovať žiadne rozhodnutia
  • Tím sa nebude aktívne podieľať na riadení DAO
  • Tím nebude platiť za údržbu DAO a vedenie DAO tím nebude najímať.

Ponuka tokenov SWAG – prvá swapová udalosť

Spoločnosť Swag ponúkne žetóny prostredníctvom „Prvá swapová udalosť”(FSE) sa konalo Krém.financie (môžeš prečítajte si náš pohľad na KRÉM tu). Podujatie FSE sa uskutoční 14. októbra 2020 o 14:00 (UTC), s počiatočnou cenou 0,10 USD za SWAG. Cream ponúka možnosť výmeny tokenov prostredníctvom svojej decentralizovanej výmennej zložky. FSE bude začínať s každým tokenom SWAG cez dva fondy 50/50:

SWAG / USDC (500 000/50 000)

SWAG / CREAM (ekvivalent 500 000/50 000 USDC)


Na výmenu za SWAG na FSE budú účastníci potrebovať $ USDC aj $ CREAM spolu s $ ETH (za plynové poplatky). Tím ľuďom pripomína, že po odoslaní transakcie môže trvať potvrdenie 1-2 minúty. CreamSwap tiež beží na mechanizme Automated Market Maker (AMM). Je preto možné, že sa ceny spoločnosti SWAG môžu meniť, kým transakcia čaká na potvrdenie. Ak sa to však stane, transakcia jednoducho zlyhá, ale vaše tokeny sa nestratia.

Po ukončení FSE budú môcť účastníci tiež zarábať ďalšie tokeny SWAG prostredníctvom akcie zameranej na výnosy na CREAMe. Používatelia budú môcť poskytnúť likviditu obchodným párom SWAG, čím sa zvýši veľkosť skupín likvidity pre SWAG. Krémové fondy likvidity fungujú rovnako ako Balancer, takže čím viac likvidity sa pridá, tým stabilnejší bude obchodný pár. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o skupinách likvidity a o tom, ako fungujú, pozrite si náš článok Balancer a skupiny likvidity..

Na odmenenie poskytovateľov komunitnej likvidity budú môcť tí, ktorí poskytujú likviditu párom SWAG / USDC a SWAG / CREAM, vložiť svoje tokeny likvidity (CRPT) za ďalšie odmeny SWAG. Celkovo bolo na výnosové poľnohospodárstvo pridelených 1 015 000 SWAG. Táto udalosť je navrhnutá tak, aby umožnila komunite poskytovať ďalšie obchodovanie s tokenmi likvidity.

Ako sa zúčastniť na prvej výmennej udalosti výmenou SWAG

Ak sa chcete zúčastniť, budete musieť pokračovať Cream Finance. Tam si môžete zvoliť tokeny ERC-20 (buď $ CREAM alebo $ USDC), ktoré chcete vymeniť za SWAG, nezabudnite zvoliť $ SWAG v dolnom riadku. Potom odomknite a vymeňte svoje tokeny ERC 20 kliknutím na „Odomknúť“ a potom na „Zameniť“.

Pool odmeny SWAG

Spoločnosť SWAG bude mať vlastnosti hospodárenia s výnosmi. K dispozícii budú 2 odmeny: $ SWAG / $ CREAM a $ SWAG / $ USDC. Držitelia SWAG, ktorí sa chcú pripojiť k týmto skupinám odmien, musia poskytnúť svoje tokeny známe ako likvidita. Účelom je zvýšiť hĺbku obchodných párov, znížiť pravdepodobnosť cenového sklzu a udržať stabilitu tokenov SWAG. Na oplátku môžu hotely SWAG profitovať z pasívneho výnosu prostredníctvom poplatkov za výmenu.

Ako pridať likviditu do skupín odmien SWAG

Choďte do Cream Finance Pools a vyberte obchodný pár (t. j. buď $ SWAG / $ CREAM a $ SWAG / $ USDC). Odblokujte povolenie na prevod tokenov ERC-20 kliknutím na ikonu zámku pre oba tokeny. Kliknite na „pridať likviditu“ – získate CRPT tokeny.

Potom choďte na Krémové finančné odmeny stránke. Tam vyberte skupinu odmien (t.j. buď $ SWAG / $ CREAM a $ SWAG / $ USDC). Kliknutím na „Povoliť“ odomknete povolenie na prenos CRPT. Potom kliknite na „Vklad“ a vložte svoje žetóny.

Získanie odmien je ľahké, jednoducho kliknite na stránke „Odmena“ na stránke Odmeny na bočnom paneli.

SQUIRT a odmeny pre účastníkov DAO

Komunita SWAG je odmenená vo forme „SQUIRTS“ (áno, tak to vlastne aj sami volajú). SQUIRTS sú odmenou pre držiteľov tokenov SWAG, ktorí sa podieľajú na správe komunity tým, že prispievajú svojim časom na diskusiu o dôležitých otázkach, výskum a diskusiu o dôležitých obchodných veciach, ktoré im pomôžu rozšíriť platformu. Držitelia SWAG sa môžu zapojiť do SQUIRTS a môžu diskutovať o konkrétnom návrhu správy a potom vložiť svoje tokeny SWAG do hlasovania..

Squirts môžu byť odmeny vo forme stablecoinu, tokenu SWAG alebo iných tokenov a sú navrhnuté tak, aby boli odmeňovaní pomerným dielom pre všetkých voličov v SWAG DAO. Odmeny sa delia podľa zadaných hlasov – 1 token predstavuje 1 hlas. Toto drasticky zlepší správu a účasť spoločnosti SWAG, pretože používatelia sú za účasť na DAO odmeňovaní.

PÍSMEŤ 2 prebieha a skončí sa o 10:59 30. októbra 2020 (UTC). Upozorňujeme, že vaše tokeny budú uzamknuté po dobu 7 dní od vášho hlasovania. Bude ich spolu 4 SQUIRTS v novembri 2020, s celkovo 1 miliónom USDC, ktoré sa majú distribuovať takto:

November 2020 SQUIRTSNovember 2020 SQUIRTS

SQUIRT 3: 30. októbra – 6. novembra: 300 000 USDC

SQUIRT 4: 6. novembra – 13. novembra: 200 000 USDC

5. SQUIRT: 13. novembra – 20. novembra 300 000 USDC

6. PÍSMENO: 20. novembra – 27. novembra 200 000 USDC

Ako vložiť SWAG do združenia SQUIRTS

Prejdite na stránku hlasovania. Tam vložte svoje SWAG tokeny kliknutím na „Vkladať token“. Zaregistrujte sa, aby ste hlasovali za návrh, kliknutím na „Zaregistrovať sa, aby ste hlasovali“ a „Pre“ alebo „Proti“ v závislosti od vašej vôle. Kliknutím na „Zhromaždiť“ potom môžete vyzbierať SQUIRT odmeny..

Výmenný fond SWAG na Uniswap

Držitelia tokenov SWAG si môžu svoje tokeny vymeniť prostredníctvom fondu SWAG / USDC a získať tak tokeny Uniswap LP (UNI-V2). Tím tiež vytvoril nový fond odmien pre poskytovateľov likvidity Uniswap, ktorí môžu vkladať svoje LP tokeny do fondu odmien.

Medzi 22. a 28. októbrom 2020 bude ako počiatočný stimul pre poskytovateľov likvidity k dispozícii distribúcia odmien LP Token. Odmeny sa budú rozdávať v každom bloku s 25 000 SWAG k dispozícii denne, spolu 175 000 SWAG za vsádzanie tokenov SWAG / USDC Uniswap LP. Pamätajte však, že pre všetky vsadené LP tokeny bude 3-denný zámok.

Ako vedľajšia poznámka, naša komunita zistila, že medzi výrobkami CREAM a Uniswap existuje rozdiel v cenách. Používatelia, ktorí chcú predať svoj SWAG, môžu chcieť skontrolovať a porovnať ceny na týchto dvoch platformách!

Projekt: Odmeny za odporúčanie – Odporučte priateľa a získajte SWAG

Od 14. októbra 2020 od 12:00 do 14. novembra do 12:00 (UTC + 8) Spoločnosť SWAG bude mať program odporúčaní. Celkovo bude vydaných 50 000 SWAG ako odmena pre tých, ktorí pomáhajú propagovať a rozširovať komunitu SWAG.

Ak sa chcete zúčastniť, navštívte ich webovú stránku udalosti: https://referrals.swag.finance/ a vyplňte ich kontrolný zoznam Odmien za sprostredkovanie. Tento kontrolný zoznam zahŕňa úlohy, ako je sledovanie ich Twitteru, Discordu a Telegramu a následné vyplnenie formulára na webe. Potom budete môcť dostať pozývací kód, ktorý pošlete svojim priateľom.

Vyplnením kontrolného zoznamu Odmien za sprostredkovanie získate 1 vstup. Ak potom odporučíte priateľa, dostanete vy a váš priateľ jeden záznam. Ak napríklad odkážete na 5 priateľov, získate celkom 6 príspevkov. O 18:00 14. novembra 2020 (UTC + 8), tím vyžrebuje 1 000 výhercov, ktorí dostanú ako odmenu 50 SWAG. Nie sú žiadne obmedzenia pre viac vstupov, takže môžete odporučiť viac priateľov, aby ste zvýšili svoje šance na výhru väčšieho počtu SWAGOV!

SWAG NFT

Spoločnosť SWAG bude vyrábať nezameniteľné tokeny (NFT), bola to len otázka času. Trh NFT je obrovskou príležitosťou pre začínajúcich umelcov a zjavne teraz aj pre desaťtisíce SWAGGEROV (t. J. Tvorcov obsahu SWAG).

SWAG NFT budú čoskoro k dispozícii dňa Opensea– trh NFT a ponúka najlepšie SWAGGERY na platforme SWAG. Budú to NFT s obmedzenou edíciou, ktoré budú tiež pripojené k rôznym udalostiam a odmenám SWAG.

SWAG NFT. Už čoskoro. #MAŤ ŠTÝL #SWAGFinancie # NFT pic.twitter.com/Cxb7LDd5oQ

– SWAG.Finance (@swag_finance) 17. októbra 2020

Plán SWAG: Čo bude nasledovať ďalej?

Odmeňujte bazény

Tím SWAG zistil, že veľa držiteľov tokenov SWAG, ktorí sa zúčastnili skupín odmien, sa nemohli zúčastniť hlasovacích stretnutí SQUIRTS. Preto bude v budúcnosti spoločnosť SWAG hostiť udalosti spojené s menším počtom odmien, čo by malo za následok zníženú účasť na SQUIRTS.

SWAG diamantový odkvapkávač

SWAG.Live je jednou z popredných platforiem prémiového obsahu pre dospelých v Ázii a mnoho majiteľov SWAG dolárov má tiež účty na SWAG.Live. Preto ako odmena pre týchto držiteľov, od novembra 2020, spoločnosť SWAG finance vybuduje systém, ktorý by zisťoval sumu $ SWAG v peňaženkách registrovaných SWAG.Live členov. Financie spoločnosti SWAG by potom kvapli z diamantov SWAG, ktoré je možné zhromaždiť a použiť v spoločnosti SWAG. Živá aplikácia na živý chat, prístup k príbehom, priamym prenosom a darom tvorcom obsahu..

Čas distribúcie diamantov: 16:00 každý pondelok (UTC +8).

Pomer diamantov: 1 SWAG. Živý diamant za každých 50 $ SWAG vo vašej peňaženke (vrátane všetkých žetónov vsadených do bazénov SQUIRT)

Metóda distribúcie: SWAG.Živé diamanty sa odošlú priamo na váš účet SWAG.Live.

Obmedzenia: Na jeden SWAG môže byť naviazaná iba jedna adresa Etherea. Živý účet.

Ako sa prihlásiť na odkvapkávanie diamantu SWAG

Spojte svoju peňaženku a SWAG. Live ID:

  1. Ísť do diamanty.vrat.financie a pripojte svoju peňaženku Ethereum.
  2. Zadajte svoje SWAG.Live ID a kliknite na „Prihlásiť a viazať“. Vaše ID SWAG.Live nájdete na webe SWAG.Live v časti „Ja“.
  3. Po dokončení procesu viazania sa každý týždeň budú na váš účet SWAG.Live posielať diamanty SWAG.Live.

VIP skupina

Držitelia s viac ako 200 $ SWAG sa môžu pripojiť k skupine VIP Discord. Okrem prístupu k tomuto exkluzívnejšiemu diskusnému kanálu s ostatnými držiteľmi SWAG sa tím SWAG.Live taktiež zaviazal poskytnúť množstvo výhod, napríklad prístup do zákulisia SWAG. Proces tvorby živého obsahu, obmedzený prístup k SWAG krátky filmy a darčekové predmety SWAG.

Vymeňte výpisy za $ SWAG

Spoločnosť SWAG je v súčasnosti uvedená na zozname Uniswap a Hotbit. Obchodovanie sa začne na Bitmarte od 20. novembra 6. novembra 2020 (HKT).

Tím spomenul vo svojej najnovšej článok že ich strednodobou stratégiou je maximalizácia počtu potenciálnych kupujúcich SWAG a sú v diskusiách s nasledujúcimi burzami, aby vymenovali svoje tokeny: Binance, Upbit, Bitflyer, Bitthumb, Huobi, Bitkub, Probit, Kucoin a ZG.

Naše tipy na najlepšie burzy kryptomien nájdete tu.

Záver

SWAG dôrazne prijíma decentralizáciu a decentralizované riadenie umožňuje účasť na budúcom smerovaní ich platformy pre dospelých. SWAG je už teraz ziskový podnik s ročným príjmom viac ako 12 000 000 USD (zdroj) a rastúce publikum viac ako 10 miliónov používateľov. Táto decentralizovaná autonómna organizácia (DAO) je navrhnutá tak, aby posunula SWAG na ďalšiu úroveň, čo podporí budúci vývoj a globálnu expanziu..

Zdroje:

Swag Live (iba 18+): https://app.swag.live/

Swag Finance Medium: https://medium.com/@swag.finance

Pokrytie Asia Crypto Today: https://www.asiacryptotoday.com/swagfinance/

Pokrytie blokového tempa: https://www.blocktempo.com/adult-streaming-platform-swag-finance-will-issue-swag/

ČTVERCE, bazén odmien & Návod na účasť na FSE: https://medium.com/@swag.finance/squirt-voting-rewards-pool-fse-participation-walkthrough-1dad83cb4348

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector