Zatiaľ čo desiatky webových stránok s kryptomenami analyzujú digitálne meny. Sme tu, aby sme vám poskytli rozsiahly, ale podrobný prehľad najlepších agregátorov kryptospráv dostupných na trhu práve teraz. Agregátory krypto správ agregát webový obsah súvisiaci s kryptografiou tvoria rôzne platformy, ako sú blogy, online noviny a populárne nové kryptografické webové stránky, ktoré umožňujú jednoduché prezeranie.

V tomto článku si povieme o niektorých z najlepších agregátorov bitcoinov roku 2021. Zoznam je zostavený na základe celkovej rýchlosti, užitočnosti, dôveryhodnosti a predovšetkým autenticity správ. Poďme sa ponoriť do skúmania obsahu.

Zoznam lokalít na agregáciu kryptospráv

1. Coinddit

Coinddit je ďalší populárny agregátor. Platforma je veľmi pôsobivá a ľahko použiteľná vďaka svojmu užívateľsky príjemnému rozhraniu. Táto webová stránka je tematicky temná, vďaka čomu je pre návštevníkov atraktívnejšia.

Na domovskej stránke uvidíte tabuľku s najnovšími cenovými grafmi pre rôzne kryptomeny. Grafy zobrazujú podrobný prehľad všetkých kryptomien spôsobom, ktorý je schopný a elegantný. Digitálne meny menia svoju pozíciu automaticky na stole na základe zmien v ich objeme a cene každých 24 hodín.

Na domovskej stránke je samostatná časť, ktorá predstavuje najpopulárnejšie správy z kryptosveta. Tam sa táto funkcia nazýva Zdroje správ, ktoré spomínajú tie webové stránky, ktoré často používate. Agregátor automaticky stiahne správy z tohto webu a zobrazí vám ich na základe vášho záujmu.

Chcete ťažiť bitcoiny pomocou webov o cloudovej ťažbe? tu je náš sprievodca po najlepších lokalitách na ťažbu cloudu v roku 2021.

Kryptomeny môžete tiež získať zadarmo vykonávaním jednoduchých úloh každý deň. Ak sa chcete zapojiť, musíte ich len sledovať na rôznych platformách sociálnych médií.

2. Coinspectator

Coinspectator je v súčasnosti jedným z najlepších agregátorov noviniek o kryptomene, ktoré nájdete na webe. Platforma na svojom informačnom kanáli pokrýva takmer všetko, čo súvisí s kryptomenou.

Nájdete všetko od najnovších správ alebo aktuálneho diania v krypto svete až po články o čomkoľvek vzdialene pripojenom k ​​kryptomene. Informácie získava z iných špičkových webov o kryptomene.

Stránka má samostatnú časť, kde Coinspectator zobrazuje iba zoznam najvyšších sedemnástich mincí, ktoré závisia od trhovej kapitalizácie a od toho, ako veľmi sú v súčasnosti na kryptotrhu populárne. Táto webová stránka poskytuje informácie o nadchádzajúcich projektoch, ktoré sa v budúcnosti začnú.

Všetci investori a obchodníci, ktorí sa chcú informovať, sa môžu prihlásiť na odber noviniek, kde môžete dostávať aktualizovaný zoznam toho, čo sa deje na trhu, priamo do vašej doručenej pošty

3. CryptoPanic

Keď už hovoríme o najlepších agregátoroch kryptomien, CryptoPanic sa nepochybne dostane do zoznamu. Ich hlavným zameraním je získavanie rôznych mediálnych a spravodajských zdrojov.

Správy sú tiež zoradené podľa minúty, keď sú zverejnené, hoci ich sekcia sociálnych médií upozorňuje na videá od influencerov z YouTube.

Takéto funkcie síce ponúkajú veľmi preplnený zážitok, ale čím viac ľudí si prezerá správy a vyjadruje svoj pocit, tým viac správ sa stane autentických. Môžete si tiež vytvoriť portfólio na zoradenie správ a prispôsobenie svojho informačného kanála podľa svojich hodnotení „nepáči sa mi“.

4. CoinLib

Je to dokonalá voľba, ak ste oveľa viac oddaným investorom do obchodovania s kryptami a chcete mať prístup k analytickým nástrojom vrátane diagramov a grafov.

Okrem správ poskytuje platforma vynikajúce ilustrácie a diagramy pre tých, ktorí nechcú čítať zdĺhavé články. Môžete si tiež pozrieť zmeny cien všetkých digitálnych mien v reálnom čase.

Táto webová stránka je veľmi užívateľsky prívetivá a jej užívateľské rozhranie je veľmi jednoduché na použitie a príjemné na pohľad. Aj keď je rozhranie jednoduché, CoinLib je obľúbenejší so svojimi nástrojmi na správu portfólia. Môžete si vytvoriť svoje portfólio na základe vášho záujmu o mince a môžete pripojiť aspoň 8 živých búrz, aby ste mali prehľad. Agregátor má tiež verziu aplikácie k dispozícii používateľom v obchode Play.

5. CryptoControl.io

Vzhľad a rozhranie tohto agregátora sú veľmi podobné CryptoPanicu. Je to agregátor správ dva v jednom, ktorý agreguje sociálne médiá a správy.

Platforma ponúka svojim používateľom úžasnú funkciu. Umožňuje vám vybrať si mincu, ktorá vás viac zaujíma, a zvyšok býčej práce je v rukách týchto agregátorov..

Táto webová stránka zhromažďuje všetky zistenia, články a aktuálne správy z rôznych platforiem a webových stránok sociálnych médií a potom pre vás vytvára prispôsobený informačný kanál na základe vami vybraného záujmu. Nie je to úžasné? V súčasnosti sú hlavnými platformami sociálnych médií, ktoré sú k dispozícii pre túto úžasnú funkciu, Google, Twitter a Reddit.

Kroky smerujú k vytvoreniu systémov správy portfólia rovnako ako CoinLib, aby používateľom umožnili spojenie s viacerými burzami a využívanými obchodnými nástrojmi. Web tiež ponúka mobilnú aplikáciu s plateným programom pre prémiovú verziu.

6. CoinNA

Keď už hovoríme o CoinNA, je to jeden z najlepších agregátorov v roku 2020. Je to ďalší bežný, ale populárny agregátor, ktorý kategorizuje údaje do hlavných správ a správ.

Majú samostatnú vyhradenú časť pre výučbu, čo z tejto platformy robí vysoko vzdelávacie fórum. Pomocou nástroja vyhľadávacieho nástroja môžete skontrolovať, aké novinky hľadáte. Poskytujú tiež podrobný prehľad vecí týkajúcich sa kryptomeny a tiež vydávajú správy týkajúce sa jednotlivých kryptomien v jednotlivých krajinách.

Pravidelne aktualizujú svoje spravodajské kanály. Kedykoľvek príde nový príspevok, automaticky obsadí pozíciu starých správ tak, že staré správy pretiahne do dolnej časti informačného kanála. Webová stránka tiež obsahuje filtre, ktoré čitateľovi pomáhajú čítať na základe jeho / jej záľub a záujmov.

Webové stránky majú tiež vyhradenú sekciu pre popredné kryptoburzy a peňaženky Coinbase. V neposlednom rade ponúka webová stránka širšiu škálu počiatočných ponúk mincí a startupov, ktoré svoje služby spúšťajú alebo spustili.

7. CryptoGoat

CryptoGoat je mnohými kryptomenami klasifikovaný ako vynikajúci zdroj pre širokú škálu noviniek a článkov týkajúcich sa kryptomeny..

Aj keď je celkový vzhľad a rozhranie webovej stránky veľmi jednoduché a niekde inšpiratívne, obsah, ktorý platforma poskytuje svojim používateľom, je veľmi kreatívny a informatívny súčasne.

To, čo robí CryptoGoat stabilným vo všetkých ostatných agregátoroch, je množstvo funkcií týkajúcich sa noviniek, ktoré platforma poskytuje, a to robí agregátor atraktívnym. Jedným z kľúčových aspektov CryptoGoat je, že filtruje všetky nepravdivé správy a dávky, ktoré nezobrazujú príspevky vo vašom informačnom kanáli, ktoré sú označené ako sponzorované s vysokou mierou efektívnosti.

Autenticita správ je skutočná, pretože agregátory ich zhromažďujú od jedného z populárnych spravodajských reťazcov v krypto priemysle, t. J. Coindesk, Cointelegram atď..

8. Ccowl

Ccowl možno skrátiť ako Crypto Coin Owl je ďalšia dobre navrhnutá webová stránka agregátora kryptomien, ktorá je momentálne na trhu k dispozícii.

Šikovná je možnosť, že ľahko naviguje používateľa z informačného kanála kryptových správ do cenovej sekcie bez akéhokoľvek zhonu. Platforma získava svoje správy z jedného z najlepších spravodajských webov, ako sú Coindesk, NewsBTC a Bitcoin.com.

Hlavným zameraním tejto platformy je pokryť správanie rôznych a širokých spektier kryptomien. Agregátor síce na svojej domovskej stránke zobrazuje iba najlepšie 3 vzostupné a vzostupné krypty. Rozhranie platformy je veľmi užívateľsky prívetivé a veľké plus pre obchodníkov, ktorí majú záujem o portfóliové investície.

Má tiež funkciu s názvom rank alert, kde vám automaticky pošle upozornenie vždy, keď kryptomena zmení svoje hodnotenie. Na získanie zásob a aktuálnych sadzieb všetkých mincí používajú agregátory kryptomien najautentickejší CoinMarketCap.

9. Cryptopys

Cryptopys je vynikajúci zdroj na zhromažďovanie správ týkajúcich sa kryptomeny v reálnom čase z viac ako 100 spoľahlivých priemyselných zdrojov. Čím sa tieto agregátory odlišujú od všetkých ostatných, tým, že táto aplikácia poskytuje viac ako 18 zahraničných verzií v jazykoch.

Platforma pracuje na koncepcii odporúčaní verejnosti s cieľom predviesť obsah na základe verejného záujmu. Vďaka svojmu rastúcemu nástrojovému nástroju tiež vytvára agregátor. Celkový vzhľad webovej stránky je veľmi jednoduchý, ale zároveň veľmi elegantný a ľahko prístupný. Používatelia môžu jednoducho sledovať svoje príslušné kryptomeny jediným tlačidlom.

Jediným tlačidlom to znamená, že k obsahu mám veľmi ľahký prístup a k jeho obsahu neexistuje zložitý proces. Dlhodobí členovia tohto agregátora majú prístup k označovaniu správ býčími, medvedími alebo FUD.

Záver

Kryptotrh sa určite opiera o svoj most. V súčasnosti je trh plný úžasných agregátorov kryptospráv, ktoré povzbudzujú nášho čitateľa k tomu, aby sa rozhodol pre lepšie investície, ktoré im môžu v budúcnosti prospieť. Všetky agregátory navyše pomáhajú používateľovi efektívnejšie a efektívnejšie identifikovať a analyzovať kryptotrh. Pevne veríme, že tento zoznam vám určite pomôže začať odniekiaľ.

Chcete k tomuto príspevku niečo pridať. Aké krypto agregátory ste už vyskúšali? Aká je vaša skúsenosť. Boli by sme radi, keby sme si príbeh vypočuli z vašej strany. Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me