Zvlnenie mince už nevyžaduje žiadne predstavenie. Investori sa s týmto dňom zo dňa na deň vďaka svojej miere rastu zoznamujú digitálna mena ktorý bol vynájdený v roku 2004, ale oficiálne uvedený na trh v roku 2012. Jedným z dôvodov je Zvlnenie mince populárni sú jeho investori. Je to rizikový kapitál, do ktorého milióny formálnych spoločností vrátane spoločnosti Google investovali.

Rok 2017 je skutočne rokom podobných digitálnych mien Bitcoin a Zvlnenie mince. Za posledných pár mesiacov sa hodnota týchto dvoch digitálnych mincí zvýšila s mimoriadne bežným tempom rastu. Priemerná miera rastu mince Ripple je síce viac ako 75% za deň, ale pôvodný rast jej ceny voči doláru je viac ako 3 800% od jeho uvedenia na trh. Z týchto dôvodov si teraz investori vyberajú XRP na investičné účely. V skutočnosti sú bitcoiny tam, kde môžu investori investovať, ale cena bitcoinu je v súčasnosti dosiahnutá veľmi vysoko, čo sťažuje malým a stredným investorom investovanie. Preto je ich druhá voľba Zvlnenie mince a preto sa spoločnosť Ripple umiestnila na treťom mieste medzi najobľúbenejšími digitálnymi menami.

Predtým, ako začnete čítať túto príručku, prečítajte si náš článok: Má Ripple Coin cenu na kúpu v roku 2021?

Môžete si kúpiť toľko ako Zvlnenie mincí chcete voči EUR, USD, INR a BTC atď. Rovnako ako bitcoin neexistuje minimálna suma XRP sú potrebné na nákup a investovanie na investičný účel. Väčšina z týchto webov, ktoré sa zaoberajú BTC, tiež ponúka svojim investorom riešenie nákupu XRP. Pre nových investorov, ktorých prilákala miera rastu mince Ripple, by pre nich mohlo byť ťažké vedieť, ako a ako môžu investovať do mince Ripple. kúpiť zvlnenie mince. Preto som sa rozhodol napísať tento článok a pomôcť tým, ktorí nevedia, ako kúpiť Ripple a do čoho investovať, aby dosiahli zisk?

Ako kúpiť XRP?

Oficiálna webová stránka uviedla zoznam ich schválených spoločností, z ktorých môžete kúpiť zvlnenie mince vytvorením účtu na webových stránkach. Každá webová stránka má svoje vlastné požiadavky a pracuje s rôznymi menami. XRP je možné zameniť so všetkými populárnymi menami sveta vrátane USD, BTC, CAD, JPY, EUR, CNY, ETH a oveľa viac. Oficiálna webová stránka tiež zdieľala podrobný písomný návod pre každú webovú stránku, aby pomohla investorom. Spomenuli tiež zoznam bánk, ktoré sa zaoberajú mincami Ripple. Nie je teda vôbec ťažké nájsť spoľahlivú spoločnosť na nákup Ripple na investičné účely. Rovnaká webová stránka, ktorá vám umožňuje nakupovať mince Ripple, vám tiež umožňuje predať ich späť.

Väčšina z týchto webových stránok, ktoré vám umožňujú nakupovať XRP, tiež zdieľa kurz Ripple a iných mien v reálnom čase. Tieto štatistiky vám umožňujú vytvoriť stratégiu a rozhodnúť sa, v ktorom okamihu by ste mali nakupovať a predávať Ripple na generovanie výnosov.

Čítajte tiež: Ako nakupovať zvlnené xrp mince kreditnou / debetnou kartou

Nákup XRP funguje rovnako ako nákup akejkoľvek inej meny online. Aj keď existuje veľa webových stránok a spoločností, z ktorých môžete kúpiť XRP ale najpopulárnejšie a najspoľahlivejšie sú Bitstamp, GateHub, a Kraken.

Ako nakupovať Ripple na Bitstamp?

bitstamp domov

Nákup XRP od Bitstamp je úplne zadarmo. Účtovať budete až pri uskutočňovaní transakcie. Registrácia na webe už nestojí nič navyše. Iné ako len XRP, webová stránka sa zaoberá aj BTC, USD a EUR. Musíte teda mať jednu z týchto mien nákup XRP.

Krok 1: Zaregistrujte sa na webovej stránke pomocou tohto odkazu: https://www.bitstamp.net/account/register/. To vyžadovalo, aby ste pridali veľmi základné informácie, ako je meno a e-mailová adresa.

Krok 2: Po dokončení prvého kroku dostanete e-mail s používateľským menom a heslom. Použite odkaz (https://www.bitstamp.net/account/login/) a informácie potrebné na prihlásenie na webovej stránke.

Krok 3: Pred vložením peňazí musíte skontrolovať svoj účet Bitstamp. Môžete to urobiť pomocou tohto odkazu: https://www.bitstamp.net/account/verify/. Všetko, čo musíte urobiť, je poskytnúť požadované informácie.

Krok 4: Po dokončení procesu overenia. Ďalším krokom je vloženie peňazí. Môžete to urobiť kliknutím na možnosť vkladu v hlavnej ponuke alebo kliknutím na tento odkaz: https://www.bitstamp.net/account/deposit/. Na výber sú rôzne možnosti. Vyberte ten pravý a odošlite informácie.

Krok 5: Proces vkladu môže trvať niekoľko sekúnd až 2 dni (v závislosti od možnosti, ktorú ste vybrali). Zostatok môžete overiť pomocou tohto odkazu: https://www.bitstamp.net/account/balance/. Teraz navštívte sekcia nákupu a predaja alebo použite tento odkaz: https://www.bitstamp.net/market/order/instant/ previesť zostatok na XRP.

Krok 6: V sekcii predaja a nákupu sa zobrazí kurz XRP v reálnom čase. Teraz teda záleží na vás, kedy si kúpite mincu Ripple. Môžete počkať niekoľko sekúnd až pár minút, kým nakúpite za nízke ceny a použijete rovnakú stratégiu v čase predaja.

Ako nakupovať Ripple na Krakene?

kraken zvlnenie

Proces na tejto webovej stránke je rovnaký, ako je uvedené vyššie, s výnimkou toho, že musíte kúpiť XBT najskôr vložením peňazí do kúpiť XRP.

Krok 1: Zaregistrujte sa na webovej stránke pomocou tohto odkazu: https://www.kraken.com/signup.  Musíte vyplniť formulár užívateľským menom, heslom a e-mailovou adresou.

Krok 2: Akonáhle dostanete aktivačný e-mail. Proces aktivácie jednoducho kliknete na odkaz uvedený v e-maile.

Krok 3: Rovnako ako v prípade Bitstamp musíte svoj účet overiť na webových stránkach Kraken. Na tento účel ponúkajú rôzne možnosti úrovní. Postupujte teda podľa pokynov uvedených na každej stránke úrovní. Bude to tiež vyžadovať, aby ste nahrali naskenovanú kópiu svojho identifikačného čísla fotografie.

Krok 4: Predtým, ako sa zobrazí možnosť vkladu, dostanete e-mail s overením totožnosti. Kliknite na možnosť Vklad, ktorá sa nachádza v časti Účet > Financovanie > Vklad v hlavnom menu. Najprv musíte zadať objednávku na nákup XBT. Na stránke objednávky uvidíte veľa možností, vyberte si, ktorá vám najviac vyhovuje.

Krok 5: Po vykonaní objednávky uvidíte možnosť výmeny XBT za XRP. Opäť kliknite na novú objednávku a vyberte možnosť Jednoduché. Teraz budete môcť pomocou svojho XBT kúpiť XRP. Jednoducho zadajte sumu a kliknite na tlačidlo kúpiť XRP.

Ako nakupovať Ripple na GateHub?

zvlnenie brány

GateHub sa zaoberá mnohými menami vrátane JPY, BTC, ETH, USD, CNY a EUR atď. Na tejto platforme teda máte veľa možností nákupu XRP.

Krok 1: Zaregistrujte sa na webovej stránke pomocou tohto odkazu: https://signin.gatehub.net/signup. Zadajte základné informácie, napríklad e-mailovú adresu a heslo. Na tejto stránke si môžete stiahnuť obnovovací kľúč, ktorý môžete v budúcnosti použiť, ak zabudnete svoje heslo.

Krok 2: Aktivujte si svoj účet jednoducho kliknutím na odkaz, ktorý dostanete e-mailom.

Krok 3: Teraz sa zaregistrujte na webe a overte svoju totožnosť. Na tento účel musíte mať mobilné číslo, na ktoré vám spoločnosť pošle štvormiestny overovací kód.

Krok 4: Pred vložením peňazí si musíte vytvoriť bránu. Z tohto dôvodu musíte na domovskej stránke kliknúť na možnosť s názvom pripojiť bránu. Odtiaľ vyberiete menu ako EUR (alebo inú) a kliknite na potvrdiť.

Krok 5: Brána vám umožní uložiť peniaze. Kliknite na možnosť Vklad a vyberte možnosť vloženia peňazí. Na tento účel môžete použiť bankový účet.

Krok 6: Akonáhle úspešne vložíte peniaze do svojho Účet GateHub, sumu uvidíte v peňaženke. Na toto množstvo sa dá zvyknúť kúpiť XRP. Kliknite na možnosť Výmena EUR na XRP a zadajte sumu. Na tejto stránke uvidíte mieru XRP v reálnom čase. Kliknite na zelené tlačidlo kúpiť XRP.

Čítajte tiež: Ako nakupovať zvlnené xrp mince kreditnou / debetnou kartou

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me