Celý svet je ohromený dramatickými zmenami v hodnotách kryptomien. V roku 2017 sme videli veľa kryptomien, ktoré sa dotýkali historicky vysokých hodnôt. Bitcoin zoznam je na vrchole Ethereum a XRP ako nasledovníci. Celkový trhový strop všetkých mien prekročil 700 miliárd dolárov. To všetko sa deje kvôli užitočnosti blockchain technológia v týchto menách. Celkovým zameraním všetkých týchto platforiem je urýchlenie cezhraničných transakcií. Vlnenie si v tomto prípade vyslúžil špeciálne vyznamenanie, pretože jeho blockchain spracuje cezhraničné transakcie do troch sekúnd.

Čo je to Ripple XRP?

čo je zvlnenie

XRP je kryptomena. Ripple je platobná platforma založená na protokole otvoreného zdroja. Rovnako ako všetky ostatné virtuálne meny využíva technológiu blockchain na rýchlejšie cezhraničné transakcie. Za posledných pár mesiacov sa vďaka spoľahlivosti, bezpečnosti a škálovateľnosti tejto platformy stala jednou z najlepších platobných platforiem a kryptomien na svete. Platobný protokol spoločnosti Ripple spracuje cezhraničnú transakciu len za tri sekundy. Profesionálny tím v pozadí Vlnenie vynašiel mnoho riešení založených na blockchaine. Medzi ne patrí kryptomena XRP, xCurrent žiadosť pre banky, xRapid – pre spracovateľov platieb a – xVia pre podniky.

XRP za posledný decembrový týždeň 2017 pokorila veľa rekordov historického maxima. Mena sa dokonca dotkla historického maxima 3,80 USD. To z neho tiež urobilo druhú najväčšiu kryptomenu na svete s trhovým stropom nad 140 miliárd dolárov. Tento nárast hodnoty Ripple (XRP) bol spôsobený spojením veľkých bánk a platobných platforiem. Druhá najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa prevodom peňazí MoneyGram tiež oznámila prijatie platobného protokolu spoločnosti Ripple na prevod cezhraničných platieb. Spojenie spoločností American Express, Santandar a mnohých veľké japonské banky a spoločnosti vydávajúce kreditné karty zohrala rozhodujúcu úlohu pri zvyšovaní ceny tejto digitálnej meny.

Nasleduje niekoľko rozdielov medzi XRP a ďalšie kryptomeny, vďaka ktorým sa stala jednou z najlepších platobných platforiem na svete.

Rýchlosť transakcie 1

rýchlosť zvlnenia xrp

Úplne prvý rozdiel medzi XRP a ďalšie kryptomeny je rýchlosť transakcií. XRP prekonáva všetky ostatné kryptomeny pri spracovávaní cezhraničných transakcií. Vzhľadom na proces ťažby v iných kryptomenách trvá dokončenie transakcií dlhšie. V systéme Ripple sa cezhraničná transakcia dokončí za tri až štyri sekundy.

2-ťažobný proces

XRP je tiež lepší ako ostatné kryptomeny, pretože ich nevytvárajú používatelia prostredníctvom procesu ťažby. Namiesto toho spoločnosť sama vytvorila 100 miliárd XRP mincí. Tu je tiež dôležité spomenúť, že 55 miliárd z nich sa uloží ako podmienená platba, aby sa zvýšila spoľahlivosť tejto platobnej platformy.

3-decentralizácia

Investovanie do XRP je tiež výhodné, pretože pracuje na decentralizovanej blockchainovej sieti. To znamená, že investori môžu kúpiť alebo predať Ripple (XRP) prostredníctvom zabezpečeného systému spoločnosti. Na druhej strane, ďalšie kryptomeny sa kupujú alebo predávajú prostredníctvom centrálnych búrz, ktoré môžu kedykoľvek zlyhať a spôsobiť používateľom veľkú stratu.

Poplatok za 4 transakcie

xrp najnižšia cena


Ako Vlnenie funguje ako platobný protokol, vyžaduje si malý transakčný poplatok. Tieto poplatky sa však postupne minimalizujú. Ostatné kryptomeny berú viac transakčných poplatkov ako Ripple. Teda, XRP aj tu je jednoznačne víťazom.

5-sledovanie informácií

Ripple ponúka väčšiu bezpečnosť, pretože spoločnosť môže sledovať akékoľvek informácie vo svojej sieti. Ostatné kryptomeny tieto sledovanie informácií neponúkajú. Môžu sledovať iba prílev alebo odliv mincí, zatiaľ čo Ripple dokáže sledovať dokonca aj zostatok na účte používateľov.

Ako funguje Ripple XRP?

zvlnenie funguje

Väčšina ľudí si myslí, že XRP funguje ako všetci kryptomeny. Myslia si to tiež ako mincu, ktorá s postupom času zvyšuje hodnotu. Realita však nie je taká. Po prvé, Ripple nie je minca, ale je to platobná platforma, ktorá pomáha pri rýchlom spracovaní cezhraničných platieb. Pri tomto druhu prevodu nahradzuje banky Ripple. Pri prevode peňazí z jedného miesta na druhé funguje úplne rovnako ako banky. Na spracovanie transakcií si starostlivo vyberá svoje uzly.

Jedna vec, ktorá je pri jej fungovaní veľmi pôsobivá, je, že neumožňuje žiadnej tretej strane zasahovať do transakcií. To znamená, že kontroluje transakcie prostredníctvom svojej vlastnej blockchain sieť. To skracuje čas dokončenia transakcií. To zvyšuje bezpečnosť, spoľahlivosť a škálovateľnosť transakcií. Umožňuje prevod mincí z jedného účtu na druhý prostredníctvom jedinečných a overených uzlov. Spracovanie transakcií sa uskutočňuje dvoma spôsobmi overenia.

Všetky transakcie sa ukladajú do hlavnej knihy online, ktorú program Ripple neustále aktualizuje. Všetky informácie o transakciách spoločnosť ukladá a k úniku informácií nedochádza. Na rozdiel od všetkých ostatných kryptomien, Ripple vie všetko o účtoch, ich zostatkoch, rôznych transakciách a oveľa viac.

Oplatí sa XRP kúpiť v roku 2021?

Ripple XRP vykázal nárast asi 35 000% počas roku 2017. Mena začala svoju cestu od 0,006 USD v januári 2017 a na konci decembra dosiahla takmer 2,80 USD. Nielen to, XRP sa v prvom týždni roku 2018 dotkla historicky maxima 3,80 USD. Celý tento boom bol spôsobený prijatím Blockchainová technológia spoločnosti Ripple mnohými veľkými bankami a platobnými spoločnosťami. Správa o pripojení mnohých japonských bánk a platobných spoločností zvýšila dôveru investorov v menu.

Krypto odborníci sú toho názoru XRP je kryptomena to bude v roku 2020 vykazovať veľa býčích znakov. Je to tak kvôli spojeniu mnohých veľkých bánk, finančných inštitúcií a spoločností vydávajúcich kreditné karty. Ekosystém spoločnosti Ripple sa rýchlo rozširuje a čoraz viac spoločností sa k nemu pridáva. Najmä spojenie American Express a Santandar to veľmi prospelo. Ripple XRP je jediný kryptomena čo uľahčilo prevod peňazí medzi Amerikou a Európou. Podniky medzi týmito dvoma krajinami sa rozširujú.

veľa japonských bánk oznámilo, že prijali Ripple ako spôsob platby. Mnoho japonských spoločností vydávajúcich kreditné karty sa tiež pripojilo k spoločnosti Ripple, aby platila svojim zákazníkom. Prijatie Zvlnenie spoločnosťou SBI v Japonsku a Ázii je v tomto ohľade veľmi dôležitá.

Tri veľké spoločnosti tiež ohlásili pripojenie k platobnému protokolu spoločnosti Ripple pre cezhraničné prevody peňazí. Druhý najväčší prevod peňazí na svete firma MoneyGram začala testovacie spustenie. Ripple aj MoneyGram oznámili svoje prepojenie. To zohralo rozhodujúcu úlohu pri zvyšovaní ceny Ripple XRP.

Tu je dôležité spomenúť Cena XRP a všetky kryptomeny vykázali v roku 2018 dočasný pokles, a preto môže byť stále veľmi rozumné investovať, zatiaľ čo ceny sú nízke.

Ako si môžete kúpiť Ripple XRP?

Ako bude Ripple v roku 2020 sa oplatí kúpiť kryptomenu, tu je potrebné spomenúť spôsoby nákupu tejto meny. XRP je možné kúpiť buď prostredníctvom USD pomocou debetnej / kreditnej karty, alebo prostredníctvom výmeny s inými kryptomenami ako Bitcoin, Ethereum a Litecoin Poďme si obidve tieto nákupné metódy podrobne vysvetliť.

Skôr ako začneme, prečítajte si tento článok:  Ako prevádzať bitcoiny (BTC) na XRP

1 – Nákup XRP prostredníctvom spoločnosti Coinmama

coinmama zvlnenie xrp

Coinmama je jednou z najväčších kryptobúrz, ktoré ponúkajú obchodovanie s rôznymi kryptomenami po celom svete. Táto ústredňa má ústredie v Izraeli a pôsobí po celom svete. Burza má viac ako 1 00 000 000 zákazníkov po celom svete. Výmena sa uskutočnila nedávno oznámila podporu pre Ripple XRP. Investori toto rozhodnutie vrelo privítali, pretože burza tiež ponúka nakupovať kryptomenu prostredníctvom kreditných / debetných kariet. Jednou z najatraktívnejších funkcií tejto burzy je, že ponúka vyššie limity nákupu tokenov XRP ako všetky ostatné kryptoburzy pôsobiace po celom svete. Používatelia môžu kúpiť XRP naraz žetóny v hodnote 5 000 dolárov. Zákazníci tiež môžu kúpiť XRP žetóny v hodnote 20 000 dolárov za mesiac. Je to tiež jedna z tých búrz, ktoré akceptujú aj veľké množstvo fiat mien.

Výmena si vyžaduje takmer 6% transakčných poplatkov vo výške 6%. To znamená, že výmena si vyžaduje trochu vyšší poplatok ako iné burzy. Je to preto, lebo rastúca databáza burzy zvyšuje likviditu burzy. Nasledujú výhody a nevýhody tejto kryptoburzy.

PROS

  • Má širšie pôsobenie po celom svete.
  • Burza má veľmi pekné a atraktívne užívateľské rozhranie.
  • Ponúka obchodovanie s mnohými kryptomenami.
  • Prijíma tiež platby v mnohých miestnych menách.
  • Ponúka vyššie nákupné limity ako iné burzy.
  • Väčšia likvidita.
  • Poskytuje množstvo bezpečnostných prvkov.
  • Prijíma platby prostredníctvom kreditných kariet.

ZÁPORY

  • Neponúka možnosť predaja kryptomeny, ale poskytuje iba možnosť obchodovania.
  • Nie je k dispozícii za pár Štáty USA.

Ako nakupovať Ripple XRP prostredníctvom tejto burzy?

Nákup Ripple XRP prostredníctvom tejto burzy je ako nákup ďalších coinov. Užívatelia si môžu kúpiť ktorýkoľvek z dostupných tokenov obchodovaním alebo platbami prostredníctvom svojich kreditných / debetných kariet. 

Úplne prvý krok pre nákup Ripple XRP prostredníctvom tejto výmeny je registrácia na burze. Tu stojí za zmienku, že táto burza funguje prostredníctvom webovej stránky a nemá mobilnú aplikáciu. Používatelia sa môžu zaregistrovať na burze do návšteva webovej stránky burzy. V pravom hornom rohu webovej stránky sa nachádza karta Registrácia. Kliknutím na kartu Registrácia sa otvorí formulár na vyplnenie. Používatelia musia vyplniť svoje meno, priezvisko, priezvisko, e-mailovú adresu a potom pomocou šípky nadol zvoliť krajinu svojho bydliska. Prijatím podmienok výmeny vytvoríte používateľský účet.

Burza ponúka na zakúpenie XRP tokeny v hodnote 150 dolárov bez akéhokoľvek overenia. Pre nákup veľkého množstva kryptomeny však musia používatelia prejsť procesmi overenia KYC a AML. Tieto procesy môžu vyžadovať cestovný pas, vodičský preukaz alebo preukaz totožnosti používateľov. Poskytnuté dokumenty by mali mať zreteľne viditeľné vaše meno, vek, pohlavie, adresu, dátum narodenia. Registračný proces je dokončený za pouhých 10 minút. Po dokončení procesu si môžu používatelia kúpiť mince Ripple XRP v hodnote 500 dolárov súčasne.

Používatelia musia zvoliť menu, ktorú majú zaplatiť, a množstvo tokenov XRP, ktoré chcú kúpiť, a kliknúť na tlačidlo kúpiť. 

  začnite krypto

2 – Nákup XRP prostredníctvom kreditných / debetných kariet pomocou Changelly

meniť kryptomenu

Jedným z najväčších problémov, ktoré musia investori pri kúpe Ripple mať, je nákup Ripple XRP v banke, debetná karta a kreditná karta. Je to preto, že iba zopár výmeny vám dá možnosť priamo nakupujte XRP prostredníctvom svojich kreditných / debetných kariet. Väčšinou musíte kúpiť bitcoin alebo inú kryptomenu a potom ju vymeniť za Ripple XRP.

Teraz sa nemusíte obávať, pretože Changelly tento problém vyriešil ponúknutím kúpy Ripple XRP prostredníctvom kreditných / debetných kariet. Tu je tiež dôležité spomenúť Changelly sa stala veľmi populárnou vďaka ponuke kryptomien priamo prostredníctvom kreditných / debetných kariet. Potrebujete iba platný údaj Zvlnená adresa peňaženky nakupovať mince z tejto burzy. Nasledujú kroky na nákup produktu Ripple XRP prostredníctvom tejto burzy.

1-Zaregistrujte sa u Changelly

premenlivo singup

Registrácia na tomto webe je dosť jednoduchá a bezplatná. Registrovať sa môžete pomocou tlačidla registrácie v pravom hornom rohu stránky. Registrácia vyžaduje iba platné e-mailové ID, aby vám webová stránka mohla posielať používateľské meno, heslo a ďalšie potrebné informácie súvisiace s registráciou. Tu je tiež dôležité spomenúť, že tento web si neúčtuje žiadny poplatok. Musíte platiť iba pri transakcii.

2-Vyberte digitálnu menu

Po vytvorení profilu na Changelly musíte prejsť na domovskú stránku pre výber kryptomeny, ktorú chcete kúpiť. Môžete si tiež zvoliť menu, v ktorej chcete platiť za mince Ripple. Po správnom výbere pomocou klávesov so šípkami môžete stlačiť ďalšie tlačidlo na stránke. Ak nie ste prihlásení, dostanete sa na prihlasovaciu obrazovku. Ak ste však už prihlásení, stlačením tlačidla Ďalej sa dostanete na stránku s potvrdením objednávky. Tu je tiež dôležité povedať, že Changelly vám na tejto stránke poskytuje aj výmenné kurzy pre rôzne meny a vy si môžete zvoliť menu podľa vlastného výberu zobrazením týchto výmenných kurzov..

Potvrdenie 3-objednávky

premenlivo zvlnenie

Tu sa zobrazí výzva, aby ste skontrolovali všetky podrobnosti svojej objednávky a stlačte tlačidlo Ďalej. Táto stránka vám tiež oznámi odhadovaný čas dosiahnutia XRP do vašej peňaženky.

4-Zadajte adresu peňaženky

Coinpayment XRP najlepšia peňaženka

Ako už bolo spomenuté, na ukladanie mincí musíte mať platnú adresu peňaženky. Existuje veľa online peňaženiek, ale Ledger Nano S je najlepší zo všetkých. Tu je potrebné spomenúť, že niektoré peňaženky ponúkajú používateľom adresné štítky. Po vstupe do adresa penazenky a štítok s adresou, ak je k dispozícii, môžete pokračovať stlačením nasledujúceho tlačidla. Tu opäť Changelly požiada o potvrdenie.

Prečítajte si náš článok O: 7 najlepších peňaženiek Ripple XRP pre rok 2021

Podrobnosti o kreditnej alebo debetnej karte

premenlivo vízum

Ako sa chystáte kúpiť Ripple XRP prostredníctvom kreditnej / debetnej karty, na obrazovke sa zobrazí platba kartou Visa / Master Card. Kliknutím na túto kartu sa dostanete na novú stránku, kde budete musieť zadať údaje o svojej kreditnej karte. Po vyplnení všetkých informácií kliknite na tlačidlo platiť. Tu sa opäť zobrazí suma, ktorú idete zaplatiť.

Potvrdenie 6-SMS

premenlivo telefón

Changelly vás požiada o potvrdenie zaslaním SMS na vaše zaregistrované číslo mobilného telefónu. Zadaním tohto kódu na stránku potvrdíte svoju platbu a objednávku. Môžete to potvrdiť aj inými spôsobmi, okrem potvrdenia SMS. A to buď prostredníctvom kódu na e-mailovú adresu, alebo vašej fotografie s občianskym preukazom alebo pasom v rukách. V takom prípade vám bude do 15 minút zaslaný jedinečný kód. Zadaním tohto kódu bude potvrdená vaša platba a objednávka.

Mince Ripple XRP so 7 príjmami

Po zadaní potvrdzovacieho kódu bude vaša transakcia dokončená a svoje mince dostanete do 5 – 30 minút. Čas príjmu mincí tiež závisí od adresa penazenky. Ledger Nano S, tu sa opäť ujíma vedenia, pretože k prenosu mincí v tejto peňaženke dochádza rýchlo. Tu stojí za zmienku jedna vec, že ​​prvá transakcia trvá pomerne dlho, pretože spoločnosť vyžaduje veľa potvrdení. Rýchlosť prenosu mincí závisí aj od politiky peňaženiek.

changelly coin kúpiť

V dnešnej dobe existuje veľké množstvo ďalších spoľahlivých zdrojov a búrz, kde je možné XRP kúpiť. V blízkej budúcnosti ich pokryjeme.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector