Najlepšie britské akcie by mohli zdvojnásobiť vaše peniaze

Ste začiatočníkom v obchodovaní s akciami a hľadáte investovanie na britskom akciovom trhu? Možno ste investor, ktorý sa rád drží medzinárodných akcií, ale uvažuje o kúpe akcií vo Veľkej Británii? Bude rok 2021 dobrým rokom na investovanie na britskom akciovom trhu? Aké akcie Veľkej Británie by mohli byť najlepšou návratnosťou investícií v roku 2021? Pozrime sa!

V tomto článku sa pozrieme na potenciálne niektoré z 10 najlepších akcií Spojeného kráľovstva, ktoré by sa v roku 2021 mohli potenciálne zdvojnásobiť!

Najlepšie akcie vo Veľkej Británii, ktoré by mohli zdvojnásobiť vaše základné imanie

Rok 2020 bol pre britský akciový trh ťažkým rokom a následne pre jednotlivé britské akciové trhy.

Zdá sa, že britský obchodný trh je jedným z najpopulárnejších obchodných trhov, ak nie úplne nepopulárnym, a to kvôli zničujúcemu dopadu, ktorý na nás začiatkom roku 2020 vyvolala pandémia koronavírusov..

Vrátane indexu FTSE 100, ktorý utrpel najhorší rok od roku 2008, keď index Spojeného kráľovstva poklesol o takmer 14,5%.

Z tohto dôvodu sa trh začal vracať koncom roka a očakáva sa, že v roku 2021 bude opäť prosperovať spolu s mnohými britskými akciami, aby získal späť alebo dosiahol svoj úspech..

Vrátane britského indexu FTSE 100, ktorý je na začiatku do roku 2021 na vzostupe.

Aké sú teda niektoré z britských akcií, ktoré by potenciálne zdvojnásobili vaše peniaze v roku 2021 a neskôr? Pozrime sa na to, pretože sme vybrali našich 10 najlepších britských akcií, ktoré by mohli zdvojnásobiť vaše peniaze.

Takže bez ďalších okolkov …

Top 10 najlepších britských akcií, ktoré by mohli zdvojnásobiť vaše peniaze v roku 2021:

 1. Lloyds Banking Group
 2. HSBC Holdings PLC
 3. EasyJet
 4. BP PLC
 5. Barclays PLC
 6. Auto Trader Group PLC
 7. Taylor Wimpey Plc
 8. Barrattov vývoj
 9. BT Group
 10. Burberry Group PLC

Náš zoznam 10 britských akcií na nákup, ktoré by mohli zdvojnásobiť vaše peniaze, ponúka kombináciu rozmanitosti, silných minulých výkonov a zdravého pozitívneho potenciálneho budúceho výhľadu pre popredné značky..

10 britských akcií na kúpu v roku 2021 by sa mohlo v roku 2021 zdvojnásobiť:

1. Lloyds Banking Group PLC (LLOY)


Banková spoločnosť Lloyds Banking Group je na zozname jednej z 10 britských akcií, ktoré by mohli potenciálne zdvojnásobiť vaše peniaze. Ak nie v krátkodobom horizonte, potom je táto zásoba určite vhodná na dlhodobé investovanie.

Rovnako ako všetky odvetvia v tomto roku, aj bankový priemysel bol zasiahnutý pandémiou Covid-19 a mal niektoré deštruktívne účinky. Veríme však, že výzvy, ktoré Covid-19 priniesol tejto bankovej spoločnosti, iba posilnia značku vpred.

29. októbra spoločnosť Lloyds zverejnila výsledky spoločnosti za tretí štvrťrok, ktoré ukázali iný druh výsledkov, aké je popredná banka zvyknutá prezentovať.

Čistý príjem v 3. štvrťroku vo výške 3,4 miliardy GBP bol v porovnaní s predchádzajúcim štvrťrokom 2 nižší o 2%, ostatné príjmy spoločnosti vo výške 1,0 miliardy GBP sa považovali za ovplyvnené nižšou úrovňou aktivity zákazníkov a poplatkami AMMR2.

Spolu so skutočnosťou, že v rámci značky došlo k významnému vnútornému predaju ich akcií za posledné tri mesiace, sa tiež ukázal varovný signál pre bankovú akciu.

Ale pre veľké pozitíva pre bankovú spoločnosť LLOY vykázala čistý rast hypoték vo výške 3 miliárd libier v období spoločností Q3, čo by bolo podporené vládnym programom Stamp Duty Holiday, ktorý vstúpil do platnosti s cieľom podporiť sny jednotlivcov vstúpiť do trhu nehnuteľností alebo pre majiteľov domov, aby mali nový začiatok.

Spoločnosť má tiež nárast otvorenej hypotekárnej knihy o 3,5 miliárd GBP, silný potenciál a 22% -ný súhlas s podielom na trhu. A má vylepšený zákonný zisk v Q3 s RoTE o 7,4%.

Spoločnosť má od roku 2020 rekordné skóre v oblasti digitálneho zapojenia a spokojnosti zákazníkov, čo dokazuje, že ich stratégia sa osvedčuje.

Strategické plány do budúcnosti, ktoré sa dozvedeli z pandémie koronavírusu, potvrdila značka, že budúci pokrok bude pracovať v prospech značky..

Predpovedá sa, že príjmy spoločnosti budú rásť o 51,61% ročne, zatiaľ čo Lloyds bude mať zdravú finančnú pozíciu s hodnotou spolu s budúcim rastom.

Spoločnosť bola predpovedaná analytikmi s priemernou ročnou predpoveďou o 0,14 pb viac o 2,02% a dvojročnou predikciou 0,21 pb o 58,47%.

Spoločnosť má popri tom v súčasnosti 52-týždňové rozpätie od 23,98 do najnižšej hodnoty na 58,50 najvyššej, so ziskom 0,04 GBP na akciu (EPS).

LLOY akciová ROE sa tiež považuje za silnú, pretože má prognózu 32,95%.

O spoločnosti Lloyds Banking Group je tiež známe, že vypláca dividendy, ktorým, ak sa dividenda zvýši, je to tiež ďalšia výhoda pre túto akciu. V súčasnosti je dividendový výnos Lloyds Banking Group 3,6%.

Do budúcnosti veríme, že Lloyds Banking Group je akciová spoločnosť, ktorá by vám mohla ponúknuť potenciál zdvojnásobenia vašich peňazí, ak nie v krátkodobom horizonte, ako s najväčšou pravdepodobnosťou veríme v dlhodobú investíciu..

2. HSBC Holdings plc (HSBA)

Pokiaľ ide o bankovníctvo, HSBC Holdings prichádza na rad ako akcia, ktorá by mohla zdvojnásobiť vašu investíciu.

V súčasnej situácii má Spojené kráľovstvo v súčasnosti v celej krajine zavedené tri vakcíny, ktoré majú pomôcť zaistiť alebo zabrániť tomu, aby sa prepuknutie koronavírusu stalo smrteľným v budúcnosti..

Z tohto dôvodu sa bankový sektor usiluje oživiť, pretože tieto pozitívne udalosti napredujú a finančné čísla vyzerajú atraktívne.

HSBC Holdings má za sebou náročný rok, ako sa ukázalo v spoločnostiach, ktoré oznámili výsledky za Q3.

Spoločnosť vykázala pokles v rôznych smeroch vrátane vykázaného zisku po zdanení na úrovni 2,0 miliárd dolárov, čo je pokles o 46%, a zisku spoločnosti pred zdanením sa znížila o 36% na 3,1 miliardy dolárov. Medzinárodná prítomnosť spoločnosti bola tiež plošne hitom, pretože vírus nabral rýchlosť.

Brexit tiež mierne ovplyvnil správy o značke, ale teraz, keď je dohodnutá dohoda, malo by to stabilizovať budúce vyhliadky spoločnosti.

HSBC drží dobrú a zdravú súvahu vzhľadom na dopady, ktoré priniesol rok 2020. Spoločnosť smeruje aj do roku 2021 a ďalej.

Na základe 19 správ analytikov sa domnievajú, že budúci rast spoločnosti HSBC pre spoločnosť sa má dobre zvýšiť a že spoločnosti HSBC Holdings poskytla predpokladaný ročný rast výnosov 48,6%, keďže spoločnosť bude v nasledujúcich 3 rokoch zisková v zelenej farbe..

Aj keď by spoločnosť mohla mať konsenzusné hodnotenie „Hold“ od rôznych výskumných spoločností a analytikov, neznamená to, že táto zásoba tento rok nemohla dosiahnuť alebo prekročiť svoj potenciál a viesť v nasledujúcich rokoch.

„V prípade HSBC nekupujete iba akcie. Kupujete tiež pohodlie, spoľahlivosť, bezpečnosť a dôveru. “- Správa HSBC.

3. Easyjet PLC (EZJ)

Tento rok by mohol byť rokom, v ktorom letecký priemysel začne byť svedkom toho, že medzinárodné cestovanie je čoraz častejšie, ako ho poznáme. Vzhľadom na to, že sa realisticky pozerá do polovice roka 2021, v leteckom priemysle bude jeho prevádzka častejšia.

Pretože v Spojenom kráľovstve prebieha registrácia očkovania národa, je to o krok bližšie k tomuto realistickému snu všetkých leteckých spoločností. Preto je spoločnosť Easyjet dodávaná ako akcia, ktorá môže z dlhodobého hľadiska zdvojnásobiť vaše peniaze.

Akcie EZJ v posledných dňoch získali pôžičku v hodnote 1,8 miliárd dolárov (1,4 miliardy) rozloženú na 5 rokov, aby ich bolo možné prekonať krízou Covid-19, ktorá znižuje a spravuje svoje debetné výplaty spolu s chválením sa súvahou spoločnosti..

Generálny riaditeľ EZJ Johan Lundgren vystúpil vo vyhlásení s oznámením pôžičky pre značku a potvrdil pozíciu spoločnosti, keď sa značka vráti do éteru.

„Úverový rámec poskytovaný za komerčných podmienok odráža konštruktívnu a spoluprácu založenú na spolupráci spoločnosti EasyJet, viacerých bánk a britského exportného financovania. Vďaka našej neprekonateľnej sieti na krátke vzdialenosti a dôveryhodnej značke má EasyJet dobrú pozíciu, keď sa zákazníci v roku 2021 vrátia späť do neba. “

V súčasnej podobe je spoločnosť Easyjet na vzostupe so svojou cenou akcií, aj keď občas udelená ukazuje volatilitu.

Letecká spoločnosť má tiež 52-týždňový priemerný rozsah medzi 470,70 a 1 152,00, ktorý je najvyšší.

Budúci rast je to, čo pevne stojí na tejto akcii, ktorá pri nákupe tejto akcie za správnu cenu môže vyzerať, že vám poskytne veľký potenciálny výnos.

Ak sa pozrieme na potenciál spoločnosti pre budúci rast, vybrali sme si túto akciu ako akciu, ktorá by mohla z dlhodobého hľadiska pridať významnú hodnotu, pretože sme opäť schopní cestovať po oblohe.

4. BP Plc (BP)

Cez 2020 BP. akcie boli všeobecne nepopulárne pre investorov a ich súčasných akcionárov. Ropná a plynárenská spoločnosť by však mohla kráčať správnym smerom, a to až do roku 2021 na základe pozitívnych správ o vakcínach, ktoré nás všetkých posunú o krok bližšie k normálu.

Spolu s mnohými vplyvmi, ktoré koronavírus priniesol do mnohých priemyselných odvetví, mala spoločnosť BP Plc veľké plány na zastavenie výroby a zastavenie veľkého odvetvia, ktoré BP dodáva a dodáva svoje ropné služby leteckému priemyslu..

Ďalšou oblasťou, ktorá mala na značku tvrdý dopad, bolo používanie jazdených automobilov.

Pretože opatrenia týkajúce sa pobytu doma boli vynútené svetom a umožnili fungovanie iba základného cestovania, bol to ďalší pridaný bod spoločnosti.

Okrem toho, že je na ceste menej automobilov, elektrické vozidlá sa v súčasnosti považujú za budúcnosť v cestovaní, pretože do ďalších rokov povedieme našimi ekologickými spôsobmi, ktoré by potom mohli mať obrovský vplyv na zásoby v budúcnosti..

Ale vzhľadom na to svet realisticky potrebuje ropu, nech sa na ňu pozriete z ktorejkoľvek strany a v súčasnej podobe je väčšina vozidiel na dnešných cestách stále poháňaná fosílnymi palivami..

Ako teda môže BP vyzerať, že v budúcnosti zdvojnásobí vaše zárobky?

Aj keď je sklad spoločnosti BP vo veľkej miere zapojený do dvoch vyššie spomenutých sektorov, spoločnosť sa angažuje aj v iných odvetviach, pretože jej hlavným prívlastkom je dodávať rozmanitú škálu energetických produktov po celom svete podnikom aj jednotlivcom..

Spoločnosť sa tiež zamerala na to, že má na jar 2021 predstaviť nové plány v oblasti vynájdenia spoločnosti BP. Nový obchodný model sa bude v nasledujúcich rokoch rozširovať, keď značka poslúchala a prispôsobovala sa zmenám, ktoré im boli zmarené. zmena spotrebiteľských požiadaviek, investorov a vlád.

Generálny riaditeľ spoločnosti BP Bernard Looney dal jednotlivcom príležitosť vidieť spôsoby, ako je táto spoločnosť vedúca, a pokračovať v ďalšom napredovaní. Looney radil, že strategické plány spoločnosti sú väčšinou zamerané na energetické riešenia budúcnosti a radil, že spoločnosť bude iná energetická spoločnosť, keď dosiahneme rok 2030.

S posledným dodatkom, že stratégia, ktorá bola vydaná v roku 2020, je postavená na troch hlavných zameraných oblastiach činnosti a troch zdrojoch diferenciácie na zvýšenie hodnoty..

V súčasnom stave sa predpokladá, že príjmy spoločnosti vzrastú o 77,29% ročne a takisto jej bol daný priemerný 1 rok výnosu na akciu vo výške 1,32 GBP + 51%, pričom v priebehu 3 rokov bude naďalej rásť, návratnosť vlastného imania spoločnosti ( ROE) bola tiež predpovedaná v dobrom svetle na obdobie 4 rokov na 60,26%.

Keďže dopyt po rope je stále zrejmý a nové objavné spôsoby spoločnosti, ktoré vstupujú do hry na jar 2021, veríme spoločnosti BP. akcie sú dobrou potenciálnou akciou, ktorá by mohla zvýšiť váš kapitál.

5. Barclays PLC (BARC)

Poslednou spoločnosťou poskytujúcou finančné služby na zozname je Barclays PLC.

Pretože FTSE 100 naberá na sile na začiatku roku 2021, je BARC jednou z akcií, ktorá by mohla nasledovať tento príklad.

Barclays PLC v súčasnosti ponúka akciové ceny na 151,32, čo bolo na konci hry 14. januára 152,86. Pomer P / B (cena za knihu) 0,4%, čo vedie k domnienke, že akcia je v súčasnosti podhodnotená.

V správe spoločnosti za Q3 spoločnosť zdieľala niektoré pozitívne správy spolu s niektorými negatívnymi výsledkami, ktoré v spravodlivosti investori s najväčšou pravdepodobnosťou očakávali vzhľadom na dopad, ktorý mala Covid-19 vo všetkých priemyselných odvetviach.

V správe za Q3 dosiahol Barclays zisk skupiny YTD pred zdanením 2,4 miliardy GBP od Q3 2019 YTD, RoTE 3,6% v porovnaní s Q3 1019 5,1% a zisk spoločnosti na akciu (EPS) 7,6p v porovnaní s Q3 2019 10.4 p.

Spoločnosť tiež potvrdila príjmy vo výške 5,6 miliárd GBP, čo je medziročný pokles o 6%.

Ak to zúžime iba na Spojené kráľovstvo, príjmy Spojeného kráľovstva medziročne poklesli o 12% na 4,7 miliárd GBP, RoTE na 2,5% v porovnaní so 17,2% v 3. štvrťroku 2019, zisk pred zdanením bol, v porovnaní s, 300 miliónov GBP v porovnaní na 1 899 miliónov GBP v 3. štvrťroku.

Spoločnosť zaznamenala prudký nárast rovnako ako ostatné banky, ktoré boli svedkami hypoték, ale spoločnosť Barclays zaznamenala nárast RWA (rizikovo vážených aktív) na 76,2 miliárd GBP zo 74,9 miliárd GBP v decembri 2019.

Pokiaľ ide o medzinárodnú prítomnosť banky, príjem spoločnosti Barclays International je v porovnaní s rokom 2019 v súčasnosti až 11% na 12,4 GBP.

Ako teda vidíte, spoločnosť Barclays má väčší priestor na rast, keď pôjdeme ďalej do roka a ďalej a keďže prognóza výnosov spoločnosti má rásť o 40,85% ročne, pretože potvrdené príjmy v minulom roku vzrástli o 12%..

Posledné výkony spoločnosti Barclays, ich výhľad a predpovedané prognózy dokazujú, že táto britská banková akcia by mohla byť akciou, ktorá by mohla zdvojnásobiť vaše peniaze, ak v roku 2021, tak z dlhodobého hľadiska.

6. Auto Trader Group PLC (AUTO)

Britský automobilový reklamný priemysel by mohol byť dobrou zásobou, na ktorú sa treba pozerať v roku 2021 a z dlhodobého hľadiska, pretože dúfame, že sa pomaly uvoľníme späť k normálu vzhľadom na zavedenie očkovania..

Pretože autosalóny zatvárajú svoje brány v celej krajine v 3. národnom uzamknutí národov, Auto Trader sa chystá hľadať stratu, pretože spoločnosť implikuje bezplatnú reklamnú službu, ktorá by spoločnosti mohla vrátiť prevádzkovú stratu približne 7 miliónov libier mesačne..

Keďže má veľkú výhodu v tom, že je poprednou britskou platformou pre online reklamu na automobily, je zrejmé, že táto zásoba má pred sebou hrboľatú cestu, keď prechádzame neistým 3. uzamknutím bez jasného svetla na konci tunela.

Avšak po tom, čo dôjde k potvrdeniu konca 3. výluky a keď spotrebitelia trávia čas doma skúmaním a výberom nového vozidla alebo potenciálne viacerých vozidiel, dôjde k zvýšeniu akcií spoločnosti a uvidí sa finančné údaje spoločnosti stúpajú, predpokladá sa.

V poslednej štvrťročnej finančnej správe spoločnosti sa vo väčšine oblastí zaznamenal pokles.

Potvrdilo sa, že tržby spoločnosti klesli o 37% na 118,2 milióna GBP v porovnaní s 186,7 miliónmi GBP v prvom polroku, tržby z obchodu klesli na 100,2 milióna GBP, 38% v porovnaní so 161,8 miliónmi GBP, čo sa potvrdilo že pokles bol výsledkom vlastnej voľby spoločnosti, ktorá umožnila zákazníkom bezplatne inzerovať v obdobiach blokovania od apríla do júna, aby pomohli a prispôsobili sa potrebám spotrebiteľov.

Zisk spoločnosti na akciu (EPS) tiež klesol o 50% na 5,6 p. V porovnaní s prvým polrokom o 11,1 p..

Auto Trader tiež v apríli potvrdil, že spoločnosť umiestnila 46 miliónov akcií, čo zvýšilo výnosy bez všetkých poplatkov, čo potvrdilo, že posilnila bilančnú a likvidnú pozíciu spoločnosti.

AUTO v súčasnosti vykazuje atraktívny pomer PE k hodnote 35%. Priemer za 52 týždňov sa pohybuje medzi 364,70, čo je najnižšia cena, a 609,80, čo je najvyššia cena.

Pohodlná finančná pozícia spoločnosti Auto Traders z jej súvahy je silným pozitívom pre automobilovú značku, pretože by mohla stále čeliť smerom hore a dole, najmä preto, že si momentálne nie sme istí, kedy bude konečný dátum pre L3.

Keď sa pozrieme na akcie spoločnosti AUTO, ktoré dokazujú finančnú pozíciu, jej minulú výkonnosť v prvej polovici roku 2020 a analytikov, ktorí dávajú vedomé hodnotenie „Hold“, a jej atraktívny pomer PE, privádza nás k týmto akciám ako také, ktoré majú veľký potenciál zdvojnásobiť vaše investície do 2021.

7. Taylor Wimpey (TW)

Spoločnosť zaoberajúca sa stavbou domov Taylor Wimpey zverejnila predčasné finančné vyhlásenie pred zverejnením číselných údajov spoločnosti z marca 2021.

Od oznámenia čísel spoločnosti zmenila predpovede analytikov na akciu, keď hodnotenie Zacks Rank zmenilo jej konsenzusný rating z hodnotenia „Buy“ na „Hold“.

Spoločnosť je však v súlade s trhovou hodnotou a je pripravená splniť predpokladané prognózy pre rok 2021.

Z výročnej správy spoločnosti zverejnenej 14. januára spoločnosť potvrdila zmes noviniek, pretože ukázala, že celkové dokončené prírastky v Spojenom kráľovstve sa v roku 2020 znížili o 39% na 9 609 v dôsledku druhého obdobia blokovania, ktoré spôsobilo oneskorenú výrobu, v porovnaní s 15 719 v roku 2019..

Miera zrušenia bola tiež nad úrovňou bežných sadzieb pre tento rok na úrovni 20% v porovnaní s rokom 2019 na úrovni 15%, čo je však obrovský vplyv, ktorý spoločnosť Covid-19 priniesla spoločnosti, ale ku koncu roka sa nakoniec vyrovnala na 16%.

Spoločnosť nakoniec potvrdila, že tento rok ukončila so silnou čistou hotovosťou vo výške 719 miliónov GBP v porovnaní s čistou hotovosťou 545,7 milióna GBP v roku 2019. Potvrdila však, že hoci im zostáva silná pozícia, plány spoločnosti na ďalší vývoj sa prejavia suma hotovosti klesá, keď sa snažia o kúpu ďalších nových pozemkov.

Spoločnosť tiež potvrdila, že očakáva obnovenie výplaty dividend počnúc dividendou 2020, spolu s preskúmaním osobitnej dividendy v roku 2021 na výplatu v roku 2022..

Posledné výsledky bytového podniku ukazujú, že stále existuje priestor na zlepšenie, pretože pandémia koronavírusu zastavila proces budovania v druhom štvrťroku.

Spoločnosť na konci roka uzavrela knihu objednávok v hodnote 2,68 miliárd GBP, čo je o 2,18 miliárd libier viac na konci decembra 2019. A k 16. decembru TW. začala prijímať rezervácie v rámci schémy Help to Buy a do 31. decembra 2020 má 650 rezervácií, ktoré majú byť dokončené v 2. štvrťroku 2021.

Aj keď sa spoločnosť zastavila vo výrobe v roku 2020, trh s bývaním dostal zelenú, aby zostal otvorený a bezpečne fungoval v súlade s bezpečnostnými opatreniami Covid-19. Pretože spoločnosť plánuje expanziu, táto zásoba by mohla v dlhodobom výhľade poskytnúť viac.

8. Barratt Developments plc (BDEV)

Jedným z najväčších developerov nehnuteľností vo Veľkej Británii je tiež akciová spoločnosť, ktorá v budúcnosti uvidí dobrý zárobkový potenciál, rovnako ako TW.

Je pravda, že táto zásoba je skôr dlhodobou ako krátkodobou, pretože ekonomika sa snaží napredovať a uvidí viac jednotlivcov, ktorí urobia skok, aby si kúpili svoje prvé domovy alebo zmenili scenériu.

Akcie BDEV vydávajú v poslednej dobe dobrý hluk, pretože im nedávno bolo udelené odporúčané hodnotenie Zacks Rank # 2 „Buy“ pre akciu z jej predchádzajúcej pozície „Hold“.

Keďže dopyt po domoch rástol v dôsledku schémy Stamp Duty Holiday, ktorú zaviedla vláda, spoločnosť Barratt Developments dodala v roku 2020 „lepšiu, ako sa očakávalo“ druhú polovicu roka.

V nedávno zverejnenej aktualizovanej správe o finančnom obchodovaní spoločnosti za rok 2020 sa zdá, že táto akcia bude archivovať viac úspechov, keď pôjdeme vpred a jedna bude súčasťou.

Spoločnosť uviedla, že celkový forwardový predaj (vrátane JV) sa k 31. decembru 2020 zvýšil o 14,3% na 13 588 domov v porovnaní s 11 885 domami v roku 2019, v hodnote 3 212,1 milióna GBP, čo je o 19,4% viac ako v predchádzajúcom roku. A ako to vyzerá, Barratt Developments sa v tomto finančnom roku predávajú cez 90% dopredu.

Spoločnosť tiež potvrdila, že v roku 2019 stúpa o 9,2%, pokiaľ ide o dokončovanie domov, pretože ich bolo 9 077 v porovnaní s 8 314 v roku 2019.

Domáca developerská spoločnosť je v ešte lepšej pozícii, a to vzhľadom na to, že vláda Spojeného kráľovstva umožňuje vývojárom nehnuteľností, aby pokračovali v činnosti po celú dobu výluky po zavedení všetkých bezpečnostných opatrení..

Na čo sa spoločnosť pevne zameriava vpred, pretože ich predajné kancelárie sú otvorené iba na základe dohody, výstavba stále pokračuje v rámci bezpečnostných opatrení a do budúcnosti sa plánuje investícia do pozemkov..

Barratt Developments má priemerný 52-týždňový rozsah od 364,70 do najnižšej hodnoty na 878,40 a PE pomer 17,84.

Ďalšou pozitívnou poznámkou pre značku nehnuteľností je obnovenie vyplácania dividend, ktoré bude potvrdené v priebežných výsledkoch spoločnosti 4. februára 2021..

Zdravá finančná pozícia spoločnosti vrátane jej pomeru P / E, ktorá vyzerá sľubne, je snahou o väčší úspech a reputáciu značky na trhu s nehnuteľnosťami, veríme, že akcie spoločnosti Barratt vám môžu poskytnúť dobrú návratnosť, keď sa spoločnosť presúva do budúcnosti.

9. BT Group plc (BT)

Britská nadnárodná telekomunikačná spoločnosť BT Group vyzerá ako dobrá zásoba, ktorá by mohla ďalej kvitnúť v roku 2021 a mohla by vám tiež dobre zarobiť..

BT.A cena akcií za posledné dva mesiace dobre vzrástla a má 52-týždňové rozpätie 97,86 na najnižšej úrovni a 184,12 na najvyššej úrovni s pomerom P / E 9,27%.

S týmito údajmi sa akcia považuje za podhodnotenú, čo sa týka jej potenciálu.

V súčasnosti sa so spoločnosťou BT Group deje veľa vecí. Spoločnosť potvrdila plány vpred v novej generácii vytvorením novej digitálnej jednotky technológie, ktorá bude tlačiť a viesť svoju digitálnu prítomnosť, ktorá bude účinná od 1. apríla 2021. Nová digitálna technológia sa má zamerať na vývoj a dodávku inovatívne produkty a služby v oblastiach, ako sú údaje a zdravotná starostlivosť.

Popri oznámení o budúcich vyhliadkach skupina tiež otriasla svojím vedením, pretože sa potvrdilo, že Mike Sherman, hlavný riaditeľ pre stratégiu a transformáciu, opúšťa skupinu BT..

Posledné manažérske správy, strategické plány spoločnosti vpred a finančný výhľad spoločnosti sú dôkazom toho, ako by tieto akcie mohli v nasledujúcich rokoch kvitnúť.

Analytici v súčasnosti dostali akciu s konsenzuálnym hodnotením „Hold“ s konsenzuálnou cieľovou cenou 148,80 GBP, potenciálnym rastom 5,83%.

Táto akcia má tiež dividendový výnos 13,27%. Avšak z dôvodu vplyvu koronavírusu na mnohé priemyselné odvetvia spoločnosť znížila svoju dividendu, ale očakáva sa jej obnovenie v budúcom roku..

BT Group má do finančných výsledkov značky zapracované aj ďalšie cesty, vrátane spoločnosti BT Consumer, ktorá má populárne kanály BT Sports a ktorá tiež čerpá z primeraných výnosov vysielanie významných športových udalostí. Kvôli nárazu Covid-19 bola táto cesta opäť tvrdo zasiahnutá. Ako sa však 2021/2022 pozerá, dúfajme, že aj tento prúd naberie na tempe.

Predpokladá sa, že príjmy spoločnosti budú dopredu rásť o 7,87% ročne.

Táto akcia FTSE 100 sa chystá do budúcnosti investovať a mohla by sa z dlhodobého hľadiska pekne vyplatiť.

10. Burberry Group plc (BRBY)

Poslednou akciou na našom zozname 10 britských akcií, ktoré by sa mohli v roku 2021 zdvojnásobiť, je Burberry Group Plc.

Popredná ikonická britská módna značka so sídlom v Londýne priťahuje dobrú pozornosť a príjmy z celého sveta.

Ale vo svetle pandémie koronavírusov bola značka rovnako ako väčšina maloobchodných predajcov módy veľkým hitom. Je pravda, že to nie je taký zničujúci zásah, ako sme boli svedkami zatvárania obchodov niektorých z britských známych značiek, ako je napríklad uznávaná maloobchodná spoločnosť Debenhams, ktorá v tomto priemysle pôsobí už viac ako 250 rokov..

Burberry Group bola počas roku 2020 tvrdo zasiahnutá, pretože musela zavrieť svoje brány v mnohých svojich obchodoch po celom svete a musela sa spoliehať iba na to, že sa spolieha na digitálnu online prítomnosť spoločnosti..

Spoločnosť však mala určité pozitíva medzi negatívnymi aspektmi, medzi ktoré patria úplne nové a čerstvé dizajny, ktoré boli posunuté vpred a boli dostupné online. Cieľom posunúť dizajny vpred a sprístupniť ich online bolo zvýšiť predaj, zatiaľ čo fyzická prítomnosť značky v jej maloobchodných predajniach zostala uzavretá, na čo nové dizajny získali pozitívnu spätnú väzbu.

Vpred v móde vyzerá BRBY ako silný uchádzač, ktorý chce dobre rásť s novým módnym výhľadom značky. Niet pochýb o tom, že nové dizajny prilákajú nových spotrebiteľov, pretože ich dizajny oslovujú širšiu škálu jednotlivcov a zároveň pokračujú v silnom ázijskom dopyte..

Cena akcií Burberry Groups má 52-týždňové rozpätie od 1 085,00 do najnižšej a 2 329,00 do najvyššej.

Spolu s predpovedaným rastom výnosov o 30,59% ročne potvrdzuje, že príjmy spoločnosti budú v období 1-3 rokov silno rásť. Predpokladá sa tiež rast budúcej ROE (návratnosti kapitálu) spoločnosti o 26,8%.

Napriek tomu, že Burberry má za sebou náročný rok, mierne povedané, módna akcia pozerá hore, pretože investori už túto akciu hľadajú alebo si túto akciu pridávajú do svojho portfólia kvôli potenciálu rastu výnosov.

Ako investovať do 10 najlepších akcií vo Veľkej Británii?

Teraz máte porozumenie a dôkladnejší rozpis toho, čo sú najlepšie britské akcie s najlepšou výkonnosťou 10, ktoré by sa mohli v roku 2021 zdvojnásobiť, teraz je čas pozrieť sa na to, ako sa stať súčasťou ich úspechu.

Investovanie do akýchkoľvek akcií na trhu, tak na britskom trhu, ako aj na medzinárodnej úrovni, nikdy nebolo také jednoduché a ľahké ako dnes.

Najdôležitejším bodom je najskôr preskúmať a zvoliť si sprostredkovateľa pre svoju obchodnú cestu. Môžete si však tiež zvoliť poprednú obchodnú platformu, kde si budete môcť otvoriť účet u dôveryhodného licencovaného brokera a mať všetky svoje obchodné služby takpovediac pod jedným pásom..

Platforma, ktorú odporúčame, je popredná online a ocenená obchodná platforma, eToro.

Prepojenie viac ako 15 miliónov aktívnych investorov s ich vybranými akciami sa rozdeľuje na 16 medzinárodných trhoch, ktoré sú k dispozícii. Vďaka vynikajúcemu prírastku nulových províznych poplatkov, čo znamená, že môžete investovať do svojich vybraných akcií bez provízií, ktoré ste povinní platiť..

Otvorenie účtu pomocou eToro je rýchle, jednoduché a ľahké.

Všetko, čo musíte urobiť, je jednoducho postupovať podľa pokynov online. Váš účet bude otvorený a pripravený u sprostredkovateľa pripraveného na obchodovanie v priebehu niekoľkých minút..

Po otvorení obchodného účtu je to vašim vlastným tempom, kedy chcete začať obchodovať s akciami.

eToro – Nakúpte najlepšie akcie vo Veľkej Británii s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Kľúčové informácie:

 • 10 britských akcií na kúpu, ktoré by mohli zdvojnásobiť vaše peniaze, majú pozitívne výhľady, ale predstavujú svoje vlastné rizikové faktory.
 • Auto Trader Group, HSBC a Lloyds Bank sú tri z najlepších 10 britských akcií by sa mohlo v roku 2021 zdvojnásobiť. Obaja naďalej preukazujú veľa sily v nasledujúcom roku.
 • Všetkých týchto 10 britských akcií ponúka zdravé finančné výhľady na zdravie spolu s budúcim rastom.
 • Aj keď má 10 britských akcií minulosť, je rozumné skúmať a porozumieť tomu, ako si spoločnosť v minulosti počínala. Pretože to nie vždy naznačuje, je to tak v prípade zásob v budúcnosti.
 • Pred investovaním sa odporúča hlbší prieskum vašich vybraných akcií.
 • Nakoniec neexistujú žiadne záruky pri investovaní do obchodovania s akciami. Byť rozumný, múdry a venovať si čas sú tie najlepšie prvky, ktoré môžete nosiť so sebou na svojej obchodnej ceste.

Čítaj viac:

1. 7 najlepších britských akcií, ktoré treba hľadať v roku 2021 a ďalších rokoch

2. 7 Rastové akcie, do ktorých sa bude investovať v roku 2021

3. Top 5 dividendových akcií, do ktorých sa má investovať do roku 2021

4. Čo je to najlepších 10 podhodnotených akcií, ktoré si môžete kúpiť vo Veľkej Británii do roku 2021?

Ak sa vám páčilo čítať 10 akcií Veľkej Británie, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021, mohli by vaše peniaze zdvojnásobiť, zdieľajte ich s kýmkoľvek, o kom si myslíte, že by to mohlo zaujímať.

Poznámka: Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcej výkonnosti. Hodnota investícií môže klesať aj stúpať. Akékoľvek názory, správy, výskumy, analýzy, ceny alebo iné informácie obsiahnuté na tomto webe sú poskytované ako všeobecný komentár trhu a nepredstavujú investičné poradenstvo. Trading Education nezodpovedá za žiadne straty vyplývajúce z akýchkoľvek investícií na základe akýchkoľvek odporúčaní, prognóz alebo iných poskytnutých informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector