Najlepšie akcie na nákup v roku 2021: (hĺbková kontrola)

Chcete sa stať súčasťou špičkových akcií rozbíjajúcich sa od sily k sile, umiestnených pekne na vrchole? Zaujíma vás, aké sú najlepšie akcie na nákup v tomto roku? Hľadáte 20 najlepších akcií na kúpu v roku 2021? Máme pre vás krytie! Máme najvýkonnejšie akcie, ktoré by mal každý investor zvážiť alebo doplniť do svojho rastúceho portfólia pre rok 2021.

Top 20 akcií, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021

Vybrať iba niekoľko najlepších a najlepšie fungujúcich akcií, ktoré budú súčasťou v roku 2021 a uchovať si ich dlhodobo, je skutočne ťažká voľba..

Existujú niektoré veľkolepé akcie, ktoré majú za cieľ a dosahujú vynikajúce finančné výsledky, ktoré v priebehu rokov nabrali obrovskú silu a v súčasnosti a pri prenose do budúcnosti sa budú zlepšovať iba.

Pretože tieto špičkové akcie čoskoro nevyjdú z módy, je čas zapojiť sa do akcie.

To, že sa stanete súčasťou takýchto mega zásob, závisí výlučne od finančnej situácie jednotlivca.

Ak ste v obchodovaní s akciami začiatočníkom, stojí za to vykonať čo najviac výskumu.

Ak si chcete prečítať a získať dôkladné porozumenie pri osvojovaní si schopností obchodovať s akciami, náš Sprievodca obchodovaním s akciami a prežitie s akciami obsahuje všetky informácie, ktoré pre vás nájdete..

Od toho, ako sa naučíte na trhu s akciami, až po to, že budete pevne sledovať, čomu sa treba vyhnúť, skôr ako sa chystáte investovať svoje peniaze. Celý sprievodca je nabitý dôležitými informáciami a podrobným sprievodcom po vašej ceste obchodovania s akciami.

Bez ďalšieho odkladu sa pozrime na 20 najlepších nápadov na výkonné akcie, keď sa ponoríme do súhrnov jednotlivých akcií, čo je ideálne pre vás ako potvrdzujúcu voľbu pri zvažovaní pridania ktorejkoľvek z týchto najlepších akcií do vášho portfólia..

Top 20 akcií, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021:

1. Netflix (NFLX)

2. Amazon.com Inc (AMZN)

3. Facebook Inc (FB)


4. Diamondback Energy Inc (FANG)

5. PayPal Holdings Inc (PYPL)

6. PepsiCo Inc (PEP)

7. Etsy Inc (ETSY)

8. AbbVie Inc (ABBV)

9. Airbnb (ABNB)

10. Tesla Inc (TSLA)

11. Docusign Inc (DOCU)

12. Johnson a Johnson (JNJ)

13. Apple Inc (AAPL)

14. Coca-Cola Co (KO)

15. Chevron Corporation (CVX)

16. Microsoft Corporation (MSFT)

17. Intuitívna chirurgia (ISRG)

18. Honeywell International Inc (HON)

19. Lendingtree Inc (TREE)

20. McDonald’s Corp (MCD)

Všetky tieto najlepšie akcie, ako aj mnoho ďalších, môžete kúpiť na eToro a zaplatiť 0% poplatky!

A tu je, zoznam 20 najlepších akcií pre rok 2021.

Dobrá kombinácia 20 najsilnejších, najsilnejších, dobre známych a v porovnaní s nováčikmi v porovnaní s najvýkonnejšími akciami, ktoré majú zabezpečiť ďalší rast do roku 2021 a v nadchádzajúcich rokoch.

5 najlepších rastových akcií v roku 2021 zo zoznamu

Dobre, všetky vyššie spomenuté akcie samozrejme za tie roky zaznamenali obrovský rast, čo viedlo k tomu, že sa tieto akcie stali jednými z najlepších na trhu a boli umiestnené tam, kde sú v súčasnosti.

Existujú však niektoré zásoby, ktoré majú rásť lepšie ako iné.

Takže sme ich pre vás rozdelili.

Tu je našich najlepších 5 rastových akcií, z ktorých budeme mať dlhodobú súčasť.

1. DocuSign

2. Airbnb

3. Pôžičkový strom

4. Intuitívne chirurgické

5. PayPal

Rastúca akcia, ak ste začiatočníkom obchodovania s akciami, je akýkoľvek podiel v spoločnosti, o ktorom sa predpokladá, že bude rásť vyššie ako priemerné tempo rastu na finančnom trhu..

Budete svedkami toho, že rastové akcie sa líšia od dividendových akcií.

S rastovými akciovými spoločnosťami, akonáhle budú generované ich príjmy, budú reinvestovať svoje peniaze priamo do podnikania s cieľom urýchliť ich rast v krátkodobom horizonte a postupovať do dlhodobých.

Čo z vyššie uvedeného znamená, že rastové akcie zvyčajne nevyplácajú dividendy, pretože spoločnosť vracia peniaze späť do svojho podnikania s cieľom dosiahnuť viac..

Z krátkodobého hľadiska sa veľa investorov domnieva, že cena akcií pre rastúce akcie je zvyčajne drahšia v porovnaní s ostatnými.

Ale všimnite si, že nie všetky rastové ceny akcií sú veľmi vysoké; môžete nájsť šťastnú rovnováhu medzi rastom akcií a rozumnou cenou akcií, aj keď zvyčajne sú cenovo vyššie ako iné akcie.

Realita je však taká, že ich cena akcií a ich pomer P / E (pomer ceny a výnosov) môžu alebo sa zdajú byť vysoké, ale z dlhodobého hľadiska môže byť potenciál potenciálneho rastu a kapitálu z týchto výkonných akcií obrovský.

1. DocuSign (DOCU)

akciový graf docu

DocuSign predstavuje cestu pre svet a jednotlivcov na elektronické podpisovanie. V časoch, keď potrebujete podpis dohody v ktoromkoľvek odbore, vám DocuSign umožňuje podpisovať z ľubovoľného zariadenia a odkiaľkoľvek na svete.

Progresívna spoločnosť sa do roku 2020 iba nezvýšila kvôli Covid-19 s prísnymi bezpečnostnými opatreniami, DocuSign si počínal pred pandémiou mimoriadne dobre.

Od podpisu právne záväzných zmlúv s veľkým majetkom po podpísanie dohody o menšom záväzku ide spoločnosť vpred do elektronickej budúcnosti.

Podľa správy spoločnosti z tretieho štvrťroka v októbri sa celkové tržby DocuSignu zvýšili o 53% na 382,9 milióna dolárov (285,9 milióna libier). Spolu s celkovými príjmami spoločnosti sa predplatné značky zvýšilo o 47% a príjmy jej ďalších služieb sa zvýšili na 16,3 milióna dolárov, čo je nárast o 43%.

Generálny riaditeľ Dan Springer svojím vyjadrením k výkonnej a rastúcej cloudovej platforme trafil klinec po hlavičke.

„Spoločnosti, ktoré urýchľujú digitálnu transformáciu svojich obchodných a dohodových procesov, má východ DocuSignu úlohu základnej cloudovej platformy, ktorá neustále rastie.“

S trhovou kapitalizáciou vo výške 45,9 miliárd dolárov a cenou akcií v súčasnej hodnote okolo 280,00, čo, ako vidíte, nie je najlacnejším z akcií, ale ani najdrahším..

Aj keď sa táto značka už etablovala ako vedúci obchod, ktorého súčasťou musí byť, určite existuje väčší priestor pre obrovský rast, pretože svet ide ďalej do digitálneho sveta.

DocuSign je rastová akcia, ktorá sa dôrazne odporúča pre investorov, ktorí hľadajú rozšírenie rastovej akcie do svojho portfólia.

2. Airbnb (ABNB)

Dobre, keďže svet je realisticky pozastavený takmer 12 mesiacov a bol svedkom takmer úplného zastavenia medzinárodného cestovania, napriek tomu Airbnb stále celkovo vykazuje dobré výsledky..

Tento rok bol pre nás búrlivým rokom Airbnb vykazujúc 32% pokles svojich tržieb a s upravenou hodnotou vykázala v prvom štvrťroku čistú stratu vo výške 341 miliónov dolárov.

Spoločnosť však do druhého, tretieho a posledného štvrťroka zaznamenala pozoruhodné oživenie a je v čele s pokrokom v oblasti dnešných rezervácií, viac ako v prípade značiek veľkých značiek..

Pretože svet sa usiluje o morálku práce na diaľku a s jednotlivcami, ktorí netrpezlivo očakávajú dovolenku alebo len malú malú prestávku po celom svete, sú to len dva silné faktory, ktoré robia z tejto spoločnosti rastúci kapitál.

K dnešnému dňu predstavuje ocenenie Airbnb 34,6 miliárd dolárov, čo je dobrý nárast z 18 miliárd dolárov na začiatku roka.

Navyše cena akcií Airbnb k dnešnému dňu predstavuje 165,34.

S novým rokom, ktorý sa blíži k nám a je všetko v poriadku, dúfame, že sa vrátime k novému normálu, ktorým je možnosť opäť prúdiť po celej planéte..

Vďaka čomu je tento rastový fond dobrým doplnkom k vašej kategórii rastových akcií.

3. LendingTree (STROM)

LendingTree neuveriteľne ukazuje svetu, čo môžu akcie so strednou tržnou kapitalizáciou dosiahnuť a ktoré by mohli v budúcnosti viesť k transformácii na akciu so strednou tržnou kapitalizáciou. (všetko je možné).

Tento rok, LendingTree prežila mnohých občanov a vlastníkov firiem po celých Spojených štátoch.

Online obchodná platforma spája jednotlivcov, ktorí si chcú prostredníctvom pôžičky pozrieť pôžičky v podobe kreditných kariet, pôžičiek, poistenia a oveľa viac..

Platforma umožňuje dlžníkom nakupovať za konkurenčné ceny a iné formy finančných služieb spolu s prepojením dlžníkov s investormi na získanie najlepších produktov vhodných pre ich individuálne potreby..

LendingTree má k dnešnému dňu trhový strop 3,58 miliardy dolárov s cenou akcií 275,63 k tejto správe.

Ako potvrdzujú správy spoločnosti za tretí štvrťrok, LendingTree je nastavený na potenciálny prudký vzostup do roku 2021 a svetlá budúcnosť do budúcnosti.

Poďme byť realisti, koronavírusy alebo nekoronavírusy, finančné služby sú vždy v dopyte.

Vo svetle tohtoročných udalostí značka nepochybne umožnila a archivovala fantastické výsledky, možno ešte lepšie, ako sa očakávalo na začiatku roka..

Vďaka čomu je LendingTree skvelým rastom akcií, ktoré sa dajú hľadať v roku 2021.

4. Intuitívna chirurgia (ISRG)

Intuitive Surgical – tvorcovia robotického chirurgického zariadenia vrátane majstrovského diela, chirurgického systému da Vinci.

Da Vinciirurgický je robotický chirurgický systém, ktorý musí obsluhovať ľudský operátor.

Chirurgovia sú schopní vykonávať minimálne invazívne operácie, ktoré sa vykonávajú pomocou malých prístrojov. Každý nástroj je umiestnený na konci troch alebo štyroch operačných ramien, pričom vedľa je pridaná 3D kamera, aby bolo videnie jasnejšie.

Tento majstrovský dizajn technológie sa má stať meničom hier v medicínskych kinách po celom svete.

Medzi výhody tohto produktu patrí lepší prístup do ťažko prístupných oblastí, lepšia návšteva, ktorú prosté oko nemusí vidieť, a vyššia chirurgická presnosť, aby sme vymenovali len tri veľké výhody produktu..

V lekárskej oblasti však nič nie je lacné.

Každá z týchto súčastí je stanovená na 2 milióny dolárov, čo je pre podniky veľká suma na vyplatenie.

Vo svetle toho, ISRG zašiel o krok ďalej a vytvoril leasingovú zmluvu pre nemocnice, aby mohli mať neobmedzený prístup k tomuto fantastickému vybaveniu v rámci svojej nemocnice.

V druhom štvrťroku bolo na celom svete nainštalovaných necelých 6 000 chirurgických systémov da Vinci, čo predstavuje medziročný nárast o 9%..

Aj keď táto akcia nie je lacná, uvidíte, že cena akcií je pomerne vysoká, keď jej P / E (pomer ceny k výnosom) dosahuje 89,89.

Napriek tomu spoločnosť Intuitive Surgical ťahá čísla a dopyt po silnejších po celom svete, čo z tejto akcie robí nielen rastovú, ale aj veľkú spoločnosť, ktorá je pre túto chvíľu dokonalým doplnkom vášho portfólia a pre budúcnosť.

5. PayPal (PYPL)

Ďalším pokrokovým rastom, o ktorom by už mnohí počuli, je PayPal.

PayPal je lídrom v oblasti digitálnych platieb, pretože svet sa posúva pomalšie k bezhotovostným platbám a svet sa postupne posúva online.

Pokiaľ ide o mnoho veľkých i malých podnikateľov na celom svete, ktorí videli, že produkty musia byť „nevyhnutné“ namiesto produktov „ber alebo nechaj“, bezkontaktné platby sa stali jedným z tých, ktoré všetci potrebovali.

PayPal sa ukazuje byť lídrom v revolúcii digitálnych platieb s viac ako 321 miliónmi aktívnych účtov na celom svete, pretože jej členská základňa rastie do budúcnosti. V treťom štvrťroku bolo vytvorených 15,2 milióna nových účtov, čo predstavuje medziročný nárast o 55%.

Spoločnosť PayPal sa tento rok tiež zapísala do histórie svojho podnikania a dosiahla najväčší celkový príjem 5,46 miliardy dolárov.

Popredná spoločnosť tiež ponúka zákazníkom bezúročné splátky typu „Buy now pay later“ s rôznymi možnosťami pre občanov USA a Veľkej Británie.

Táto skladba, ako je väčšina spomenutá vyššie, stojí za to byť súčasťou.

Aktuálna cena akcií PayPalu je 240,42, ale na konci toho má spoločnosť štatistiku ceny predaných 14. To je solídny stredný údaj.

Okolo tejto rastúcej populácie je veľa humbuku. Po sledovaní a prezeraní čísel, ktoré spoločnosť priniesla, a očakáva, že ich prinesie, sa usiluje o ďalší rozvoj a silný rast v priebehu roka a mnohých ďalších rokov.

Rastové zásoby v roku 2021 – Posledná poznámka

Aj keď to nie je uvedené v tomto zozname, jedným z sektorov, ktoré sa v nasledujúcich rokoch budú veľmi rozvíjať, je kanabisový priemysel.

A jedna z akcií, ktorá vyčnieva z radu, je Canopy Growth.

Popredná kanadská konopná spoločnosť podniká od roku 2013. V priebehu rokov bola vedúcou spoločnosťou vyrábajúcou a predávajúcou lekársku marihuanu, kým Kanada legalizovala rekreačné užívanie marihuany, čo umožnilo značke mať všetko..

V roku 2018 vstúpil americký výrobca a marketingový pracovník Constellations Brands do rastúcej značky s obrovským 38% podielom v spoločnosti.

Pretože USA sa usilujú potenciálne legalizovať rekreačné užívanie kanabisu vo väčšine štátov USA, alebo ak nie vo všetkých, jedného dňa, jedná sa o rastúce zásoby, ktoré určite obohatia vaše portfólio..

Ak si chcete prečítať a dozvedieť sa viac o statike Canopy Growth a dozvedieť sa viac o najlepších zásobách konope, máme pre vás k dispozícii všetky štatistiky v našich 11 najlepších konopných zásobách s najlepším výkonom..

Pripravení sa ponoriť do Akciový trh?

Top 5 akcií pre začiatočníkov investorov

Ak ste v obchodovaní s akciami nováčikom a momentálne hľadáte svoje nohy, pravdepodobne sa pýtate, ktoré akcie sú solídne a výkonné..

Tu máme prvých päť na zozname, ktoré sú ideálnymi počiatočnými zásobami, ktoré môžete pridať do svojho začínajúceho portfólia.

Aj keď je uvedených päť na zozname rastúcich akcií, spomínaných päť je tiež dobrých akcií, do ktorých je potrebné investovať, môže však vykazovať trochu väčšiu volatilitu ako tieto veľké mená.

5 akcií pre začiatočníkov

1. Facebook

2. Amazon.com

3. Microsoft Corporation

4. Netflix

5. Apple Inc.

Dá sa dosť dobre povedať, že ste už počuli o týchto piatich najlepších hráčoch, o ktorých sa hovorilo vyššie, a existuje veľa jasných dôvodov spolu s mnohými ďalšími faktormi, prečo vytvorili tento zoznam, aby boli solídnymi akciami pre začínajúceho obchodníka s akciami..

Ako začiatočnícky obchodník s akciami je najskôr rozumné vykonať čo najviac prieskumu vami vybraných akcií.

Napriek tomu, že akcie s veľkou kapitalizáciou budú menej volatilné ako akcie s nízkou kapitalizáciou, stále predstavujú určité rizikové prvky, pretože pri investovaní nie je nikdy zaručené nič..

1. Facebook (FB)

Platforma sociálnych médií, ktorá posunula sociálne médiá na vyššiu úroveň.

Facebook má pod svojimi technologickými strechami aj Instagram, WhatsApp a Facebook Messenger, čo z neho robí najúspešnejšiu technologickú spoločnosť v oblasti sociálnych médií v závode.

Z posledných septembrových správ spoločnosti z tretieho štvrťroka vyplynuli príjmy spoločnosti oproti minulému roku o 22%, vrátane zvýšenia jej ceny akcií o 28%.

Facebook je nastavený na ďalší úžasný rast v roku 2021 a v dohľadnej dobe, keď sa spoločnosť bude vyvíjať a usilovať o budúcnosť sociálnych médií so svojimi najnovšími prírastkami a aktualizáciami.

Keďže sa jeho trhová kapitalizácia pohybuje okolo 780 miliárd dolárov, môže byť cena akcií lacnejšia ako cena, ktorú si možno myslíte, najmä v porovnaní s inými akciami s veľkým kapitálom..

V súčasnej podobe je cena akcií spoločnosti 267,09.

Inou poznámkou, aj keď z obchodnej stránky spoločnosti vyzerá skvele, môžu existovať potenciálne súdne spory, ktoré by mohli skončiť zmiešaním.

To bolo vždy problémom globálnej značky, pretože ide o platformu sociálnych médií a situácie môžu vzniknúť neočakávane, ale môžu sa stať nákladnými..

Z širšieho hľadiska je však Facebook s najväčšou pravdepodobnosťou naďalej najväčšou a dominantnou platformou sociálnych médií na svete do roku 2021 a po mnoho ďalších rokov.

2. Amazon.com (AMZN)

Amazon, Amazon, Amazon Odkiaľ začínate s týmto megahitom po celom svete.

Mega-hit online maloobchod má k dnešnému dňu viac ako 112 miliónov amerických predplatiteľov Amazon Prime, čo umožňuje predplatiteľom streamovať filmy a hudbu, doručovacie služby v jeden alebo dva dni a oveľa viac.

A aby sme potvrdili, Amazon Prime je platené predplatné, ktoré stojí 120 dolárov ročne alebo 13 dolárov mesačne.

Spoločnosť s rýchlym elektronickým obchodom má trhovú kapitalizáciu vo výške 1,61 bilióna dolárov a má tiež veľmi vysokú cenu akcií v porovnaní s inými veľkými akciovými spoločnosťami..

Rok 2020 mal na značku akcelerujúci vplyv, pretože v priebehu každého štvrťroka zaznamenala prudký nárast tržieb.

Posledná správa spoločnosti, ktorá je jej tretím štvrťrokom, ukazuje ďalšie zvýšenie o 37% oproti výsledkom z predchádzajúceho roka za tretí štvrťrok.

Za posledný mesiac, Amazon tiež oznámila svoje nové dobrodružstvo ponúkajúce online lekáreň na svojom zozname.

Bez známok spomalenia v dohľadnej dobe, iba archivácie a úsilia o väčší úspech, keďže spoločnosť je medziročne vyššia o 77%, tejto dominujúcej globálnej značke nezabráni..

Čo je dôvod, prečo, ak je cena akcie v rámci vašich finančných možností, je to jedna z akcií, ktorú si môžete kúpiť a udržať.

Čítajte viac: Predikcia cien akcií spoločnosti Amazon na rok 2021 a ďalšie roky

3. Microsoft Corporation (MSFT)

Spoločnosť, ktorá nám priniesla systém Microsoft Windows, ktorá zmenila náš život, ako ho poznáme.

Nezahŕňa to, čo archivovali popri týchto výnimočných trhových systémoch.

Spoločnosť Microsoft Corporation začala vytvárať prehliadač Internet Explorer, balík Microsoft Office Suite, elektroniku, osobné počítače a ďalšie.

Rastový potenciál magnátskej spoločnosti, ktorý sa považuje za jednu z „veľkej päťky“, je stále obrovský.

V tomto roku boli miliardy na celom svete obmedzené na prácu na diaľku z domu vďaka COVID-19, ktorý zaznamenal tržby spoločnosti Mircroft na vysokej úrovni 143,02 miliárd dolárov.

Spoločnosti v oblasti cloud computingu od spoločnosti Microsoft sa vyvíjajú dobre, čo zahŕňa Office 365 a Azure, čo nie je vzhľadom na tohtoročné udalosti žiadnym prekvapením.

Cena akcií spoločnosti Microsoft, ktorá je momentálne na 222,10, sa v novom roku predpovedá vyššie. To bolo svedkom skoku v cene akcií spoločnosti Microsoft s novou závislosťou, Azure Sphere.

Spoločnosť Morgan Stanley’s označila titul spoločnosti Microsoft za „jeden z našich najlepších výberov do roku 2021“.

A táto mega-značka robí náš zoznam silných začiatočných akcií na nákup pre vaše začínajúce portfólio.

4. Netflix (NFLX)

Jedna vec je istá, väčšina z nás tento rok bola Netflix – bingers v tom či onom bode.

Produkčná spoločnosť, ktorá ukazuje veľké množstvo filmov od klasiky až po ich vlastné originály Netflix, doteraz dosiahla takmer 200 miliónov predplatiteľov, pričom USA a Kanada vyťažili maximum.

Aj keď sú správy o očkovaní poučné a my sa snažíme smerovať k normálnosti, reťazec nového šírenia vírusu spôsobuje u mnohých pochybnosti.

Ale pre Netflix by to mohlo pre podnik len potenciálne priniesť ešte väčší úžitok, pretože presadzovanie zásady zostať doma doma je umiestnené po celom svete.

Pri pohľade do budúcnosti Netflixu sa tiež hovorí o tom, že senzačná produkčná spoločnosť by sa mohla dokonca prepracovať k nákupu značiek kín, pretože pokračuje v úspešnej ceste.

Nový úspech pôvodnej adaptácie Netflix „The Queen’s Gambit“ bol označený za najsledovanejšiu sériu na streamovacej platforme..

Zábavná spoločnosť, ktorá je spoľahlivým a spoľahlivým doplnkom pre začatie vašej cesty skladom. Keďže zábavná spoločnosť nejaví známky spomalenia, v skutočnosti je to naopak, pretože sa zdá, že sa rozvetvuje ďalej.

5. Apple Inc (AAPL)

Výrazné ikonické logo jablka, s ktorým už bude každý oboznámený, je Apple.

Apple má úžasný trhový strop odhadovaný na 2,24 bilióna dolárov, čo je už len samotné uvedenie tohto čísla dosť ohromujúce.

Americká výrobná spoločnosť však nejaví známky spomalenia, pretože značka každý rok vytvára a vydáva svoje inovované telefóny iPhone, počítače, počítačový softvér a ďalšie..

Jeden z najnovších výtvorov spoločnosti AAPL, ktorý bol tento rok uvedený na svet, nový iPhone 12 pro max.

IPhone nepriťahuje zákazníkov spoločnosti Apple len kvôli svojej novej aktualizácii, ale telefón obsahuje aj najnovšiu generáciu 5G.

Značka vie, ako veci načasovať tiež, pretože telefón prichádza na trh v čase, keď sa blížime k sviatočným obdobiam.

Rovnako ako väčšina vyššie uvedených spoločností, aj v roku 2020 spoločnosť Apple pokračovala v ziskoch, keď sa riadil predaj a príjmy, ktoré sa zvýšili počas období intenzívneho blokovania.

Rovnako ako všetky spoločnosti, ktoré sú na zozname, je kľúčový nákup správnych akcií v správny čas.

Akonáhle ocenenie vyzerá ideálne, je to najpríhodnejšie obdobie na to, aby ste sa stali súčasťou a potenciálnym kúpou v príslušnej spoločnosti.

Pretože Apple bude v dohľadnej dobe, táto mega-cap akcia je tou, ktorá je pripravená na dlhodobé obdobie a je skvelým doplnkom v rámci vašej obchodnej cesty s akciami..

8 najlepších dividendových akcií, ktoré môžete pridať do svojho portfólia v roku 2021

Mnoho investorov hľadá najvýkonnejšie dividendové akcie, alebo prinajmenšom všetky dobré potenciálne dividendové akcie, ktoré majú potenciál.

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa investori snažia mať tieto akcie nielen kvôli príjmu, ale aj kvôli tomu, aby preukázali a vykazovali rozmanitosť vo svojom portfóliu.

Dividendové akcie sú známe, rovnako ako všeobecné akcie majú veľa výhod a nevýhod.

Hlavná výhoda a to, čo je dividendová akcia, čo je pravidelná platba, ktorá vypláca akcionárom z výnosov spoločnosti. Väčšina spoločností ponúkajúcich dividendy sa vypláca akcionárom štvrťročne (štyri každý rok).

Aj keď kľúčovým lákadlom pre dividendové akcie je, aby investori dostávali určitý príjem zo svojich zvolených akcií, možnosť hrať si program DRIP (reinvestičný program dividend) je tiež veľkým investorom.

Investičný plán pre dividendy je účinným nástrojom pre investorov.

DRIP umožňuje akcionárom automaticky reinvestovať svoje zisky do nákupu ďalších akcií, zvyčajne za zníženú alebo províziu.

A navyše, niektoré z dividendových akcií sú v skutočnosti akcie s najlepším výkonom na akciovom trhu.

Jasný rozdiel medzi akciami s dividendami a nedividendovými akciami je dosť jasný.

Zatiaľ čo dividendové akcie poskytujú tento príjem svojim akcionárom generovaný z jej výnosov, nedividendové akcie reinvestujú svoje výnosy z výnosov späť do podnikania s cieľom dosiahnuť väčší rast.

Čo potom povedie k vyššej cene akcií pre spoločnosti.

Teraz sa pozrime na 8 dividendových akcií, ktoré podľa všetkého majú mať dobrý rok 2021.

1. Honeywell international

2. PepsiCo

3. AbbVie

4. Johnson a Johnson

5. Chevron

6. Coca-cola

7. Energia Diamondback

8. McDonald’s

1. Honeywell International Inc (HON)

Predpokladá sa, že spoločnosť Honeywell International bude jednou dividendovou akciou, ktorá bude mať pravdepodobne sľubný rok 2021, ako sa ukázalo tento rok, a je tiež dlhodobou oporou vo vašom portfóliu..

Dosiaľ disponujúci 1,7% dividendový výnos, ktorý sa počíta vydelením ročnej výplaty dividendy aktuálnou cenou akcie spoločnosti.

Spoločnosť Honeywell International po náročnom prvom a druhom štvrťroku zaznamenala zvýšenie ceny svojich akcií a v súčasnosti je označovaná za jednu z najväčších amerických priemyselných spoločností na trhu..

Keď sa spoločnosť Honeywell naďalej snaží napredovať, akcionári, ktorí boli súčasťou žiarivých dividendových akcií od začiatku alebo blízko, zaznamenali v priebehu rokov výnosné výnosy na trhu.

Pretože sa uvádza, že za posledných 10 rokov dosiahla celková návratnosť spoločnosti 493%.

Spoločnosť sa zameriava na pevný vývoj v dátovom poli, keďže budúci rast bude v najbližších rokoch pravdepodobne obsahovať veľké príjmy..

HON je dobrá dividendová akcia na doplnenie vášho portfólia.

2. PepsiCo (PEP)

Obrovská značka šumivých nápojov, ktorá bola založená v roku 1965, je pravdepodobne jednou z najlepších značiek nápojov a občerstvenia na trhu dodnes..

Prekonáva svoju najväčšiu rivalku Coca-Cola v tomto roku, ktorú má Pepsi veľkú výhodu oproti svojim rivalom vďaka svojej divízii občerstvenia a jedla, ktorá dobre drží poprednú ikonickú značku.

V súčasnej podobe je budúci dividendový výnos spoločnosti PepsiCo 2,84%, čo je v porovnaní s rokom 2020 nárast o 6%..

Za posledných 12 mesiacov sa priemerná miera rastu dividend na akciu spoločnosti PepsiCo umiestnila na 5,00%.

Ale v širšom meradle za posledných 10 rokov bola miera rastu dividend na akciu spoločnosti PepsiCo 8,10% ročne.

Vďaka stabilnej medzinárodnej prítomnosti značky a jej priestoru pre rast v nadchádzajúcich rokoch budú príjmy značky určite neustále rásť, ako predpovedajú spoločnosť a analytici.

3. AbbVie (ABBV)

Výskumná biofarmaceutická spoločnosť bola tento rok opakovaným hráčom na mnohých zoznamoch, pretože bola najlepšou dividendovou zásobou, ktorej súčasťou bude aj v budúcnosti..

Značka, ktorá je doposiaľ najpopulárnejšou tvorbou, je Humira. Liečivo, ktoré sa používa na liečbu rôznych foriem artritídy, Crohnovej choroby a ďalších.

S trhovou kapitalizáciou viac ako 185 miliárd dolárov táto obrovská biofarmaceutická spoločnosť tiež dokončila akvizíciu a pridala Allergan k mega-značke.

Dnes je dividendový výnos 4,56%.

Za posledné tri roky dosiahla rastová miera dividendy na akciu 87,72%.

Spoločnosť bude v nasledujúcich rokoch dobre rásť so svojím „revolučným“ liekom Humira, pretože bude naďalej distribuovaná po celom svete..

4. Johnson a Johnson (JNJ)

Ďalšou globálnou spoločnosťou v oblasti zdravotníctva známou po celom svete je Johnson and Johnson.

JNJ, akciová spoločnosť s modrým čipom, ktorá každoročne naďalej zvyšuje príjmy a vypláca dividendy svojim akcionárom spolu s kontinuálnym rastom dividend.

Toto je v skutočnosti jedným z hlavných lákadiel investorov pri kúpe tejto akcie a pokračuje v tom už viac ako 50 rokov.

Aj keď značka môže tento rok mierne zaostávať za spoločnosťou AbbVie, pokiaľ ide o cenu akcií, spoločnosť JNJ je stále pevne rozhodnutá pre svoj rastový priestor spolu s ukazovaním pokračujúcich výsledkov.

Spoločnosti Johnson and Johnson sú rozdelené do troch obchodných jednotiek, ktorými sú farmaceutické výrobky, lekárske prístroje a výrobky pre zdravie spotrebiteľa, ktoré majú pod hlavičkou známe známe značky..

Geografický predaj spoločnosti je samozrejme hlavným faktorom pre značku, pričom USA tvoria polovicu jej predaja.

Aj keď spoločnosť JNJ tento rok čelila výzvam, potvrdzuje to v posledných správach lekárske prístroje značky, kde bol sektor najviac postihnutý z dôvodu zahltenia nemocníc súčasnou pandémiou Covid-19..

Výnos z dividend na úrovni 2,64%, čo je pre spoločnosť s viac ako 50-ročnými skúsenosťami impozantné, pretože ukazuje svoju spoľahlivosť tým, že sa každým rokom zvyšuje.

5. Chevron Corporation (CVX)

Aj keď bol tento rok pre ropný priemysel ťažkým rokom, spoločnosť Chevron sa prispôsobila a svoj čas využila múdro.

Spoločnosť Chevron v októbri dokončila akvizíciu spoločnosti Noble Energy, vďaka ktorej je spoločnosť teraz najväčšou ropnou spoločnosťou z hľadiska trhovej kapitalizácie.

Tento rok nebol pre spoločnosť najlepším výkonom, stále však existuje veľa pozitív, prečo je táto globálna dividendová akcia jedným z doplnkov rozmanitosti vášho portfólia..

Spoločnosť zvýšila svoju dividendu na štedrých 6%, čo je nádej, že mnoho investorov archivuje z akcií do jedného roka.

Od roku 2020 Chevron rástol takmer o 8% pri výpočte 1,29 USD na akciu.

Zatiaľ čo sa ukazuje štedrosť novej dividendy, časť hľadá aj súvaha spoločnosti.

Pre spoločnosť, ktorá je najväčším producentom ropy podľa trhovej kapitalizácie, je jej súvaha pôsobivá a to, čo sa kreslí v očiach mnohých, a ktorá si vedie lepšie ako jej konkurenti, vrátane najnižšej čistej dlhovej pozície.

Niet divu, že S analytikov sledovalo 10 analytikov&Spoločnosť P Global Market Intelligence nazýva túto dividendovú akciu silným nákupom.

6. Coca-Cola (KO)

Pretože sme hovorili o jej najväčšom konkurentovi a vzhľadom na výkonnosť spoločnosti za tie roky, samozrejme, Coca-Cola urobí z tohto zoznamu dobrý dividendový fond.

Značka nápojov za posledných viac ako 50 rokov prešla návratnosťou dividend a analytici predpovedali ďalší nárast tržieb pre značku v roku 2021 o 36,6 miliárd dolárov.

Jej dividendový výnos, ktorý v súčasnosti predstavuje 3,1%, čo prinieslo 41 centov za kmeňovú akciu, bol vyplatený akcionárom pri jeho poslednej výplate 15. decembra 2020..

Aj napriek globálnej pandémii, aj keď to nemusí byť najvyššia priorita na zoznamoch spotrebiteľov, je spoločnosť Coca-Cola odhodlaná robiť väčšie kroky, keď ideme do nového roka s novými nádejami na normálnosť.

7. Diamondback Energy (FANG)

Keď pôjdeme do budúcnosti, bude energetický sektor naďalej hrať dôležitú a kľúčovú úlohu vo svete.

Analytici veľmi ocenili spoločnosť Diamondback Energy, keď spoločnosť pozorne sledujú a tiež ju označili za „veľkorysú“ dividendovú akciu pre súčasnosť i budúcnosť..

S trhovým stropom vo výške 7,55 miliárd dolárov a dividendovým výnosom na úrovni 3,33% je táto ropná spoločnosť nielen poprednou dividendovou akciou, ale je aj akciou, ktorá sa predpovedá a vykazuje fantastický rast..

Z tohto dôvodu sú analytici veľmi optimistickí, pokiaľ ide o dlhodobý rast spoločnosti s celkovým výnosom 20%, ktorý sa má dosiahnuť v roku 2021.

8. McDonald’s (MCD)

Čo nemá rád na tomto ikonickom reťazci rýchleho občerstvenia, ktorý chytil miliardy sŕdc po celom svete, McDonald’s.

McDonald’s má dividendový výnos 2,4% a napriek srdcervúcim účinkom, ktoré priniesol COVID-19 na podniky, videl, že podniky v sektore pohostinstva znižujú svoje dividendy.

Na druhej strane McDonald’s urobil pravý opak, keď predstavenstvo v októbri oznámilo zvýšenie o 3,2% z predchádzajúcej ceny akcií na 1,25 USD za akciu.

Ak môže McDonald’s zvýšiť svoju dividendu v jednom z najtestovanejších svetových rokov, je pre spoločnosť všetko.

Spoločnosť McDonald’s, ktorá sa datuje pred takmer 50 rokmi, je známa ako silný dividendový kľúčový hráč, pretože každý rok naďalej zvyšuje svoje celkové príjmy..

Vzhľadom na to, že svet sa viackrát obmedzil na dlhodobé opatrenia na zablokovanie, spoločnosť McDonald’s vo svojej správe za tretí štvrťrok uviedla celkové príjmy vo výške 5,4 miliárd dolárov, čo je medziročný pokles iba o 2%..

Pretože sa spoločnosť novým bezpečnostným opatreniam adaptovala pôsobivo rýchlo, McDonald’s upútal pozornosť mnohých investorov, keď zaznamenal nárast jej akcií o 8,6%.

McDonald’s sa momentálne obchoduje za 212,02 na akciu s ročným dividendovým výnosom 2,4%.

Ak ste investorom hľadajúcim stabilitu s dividendovými akciami, spoločnosť McDonald’s sa ukázala byť jedným z výkonných nástrojov odporúčaných pre investorov, aby pridali do svojho portfólia.

Ako začať svoju cestu obchodovania s akciami?

Ak máte pocit, že ste pripravení začať svoju obchodnú cestu s akciami, teraz musíte vedieť, kde začať.

Existuje veľa online obchodných platforiem, ktoré sú dostupné online a dajú sa nájsť tak rýchlo, ako poviete „Prejsť“.

Nájsť správneho makléra na správnej obchodnej platforme sa však nielen odporúča, ale je tiež dôležité, aby ste si vybrali rozumne. Ako posledná vec, ktorej sa chcete stať obeťou, je krivý broker, ktorého účelom je dávať pozor len na jednu osobu, seba samého.

Pri hľadaní na začiatku obchodnej cesty sa odporúča nájsť online obchodnú platformu s regulovanými licenciami a rovnakou pre sprostredkovateľa konajúceho vo vašom mene..

eToro, popredná svetová sociálna a obchodná platforma ponúka všetko vo vašom voľnom čase. Vďaka online obchodnej platforme je váš štart do obchodovania s akciami jednoduchý, bez stresu, efektívny a rýchly.

Vďaka dostatočnému množstvu dostupného obchodno-recitačného materiálu, ktorý je k dispozícii kedykoľvek máte pocit, že je to potrebné.

Vyhľadanie makléra a otvorenie obchodného účtu sa dá s eToro uskutočniť spolu s prístupom ku všetkému, čo potrebujete, do niekoľkých minút.

Ak máte pocit, že pred tým, ako skočíte, musíte trénovať ďalej, eToro vám ponúka prístup k virtuálnej obchodnej platforme, kde môžete cvičiť, kým nenapadne vaše srdce..

Osvojenie si stratégií, poznanie fungovania obchodovania s akciami a pochopenie obchodovania pred vašimi očami je najlepší spôsob, ako sa naučiť a dôkladne porozumieť obchodovaniu s akciami..

S ďalšou výhodou neinvestovania vlastných peňazí.

Pri obchodovaní s akciami sa nemusíte ponáhľať, vždy je rozumné venovať si čas, dôkladne sa oboznámiť s fungovaním obchodovania s akciami a vždy investovať v rámci svojich finančných možností..

Šťastné obchodovanie.

eToro – špičkový maklér akcií, nakupujte akcie cez 0% provízia

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Konečný kľúč so sebou

Ak si pamätáte niečo z našich najlepších akcií na nákup v roku 2021, urobte z nich tieto kľúčové body.

  • 20 najlepších akcií, ktoré si môžete kúpiť a pridať do svojho portfólia na rok 2021, má silné pozitíva aj svoje vlastné rizikové prvky.
  • Medzi dividendovými akciami a nedividendovými akciami je jasný rozdiel. Pred investovaním sa uistite, čo chcete získať.
  • Z rovnakej poznámky: Pred investovaním sa oplatí vykonať ďalší alebo čo najviac prieskumu vami vybraných akcií.
  • Byť múdry pri investovaní je kľúčovým prvkom. Odporúča sa vytvárať rozpočtové listy a viesť samostatné účty.
  • Ak ste začiatočník, je rozumné nedať si tip-off alebo si dopriať penny stock.
  • A nakoniec, prax je v rámci vašej obchodnej cesty dokonalá. Urobte si čas na cvičenie na online virtuálnej platforme, aby ste pochopili a dozvedeli sa, ako funguje obchodovanie s akciami.

Ak sa vám páčilo čítať naše 20 najlepších akcií na kúpu v roku 2021 – vrátane najlepších akcií, ktoré by každý investor mal hľadať vo svojom portfóliu, zdieľajte s kýmkoľvek iným, o ktorom si myslíte, že by to mohlo zaujímať.

Poznámka: Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcej výkonnosti. Hodnota investícií môže klesať aj stúpať. Akékoľvek názory, správy, výskumy, analýzy, ceny alebo iné informácie obsiahnuté na tomto webe sú poskytované ako všeobecný komentár trhu a nepredstavujú investičné poradenstvo. Trading Education nezodpovedá za žiadne straty vyplývajúce z akýchkoľvek investícií na základe akýchkoľvek odporúčaní, prognóz alebo iných poskytnutých informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector