Investujte do týchto 3 nezastaviteľných akcií

S investíciami na trhoch s akciami nie je stať sa milionárom iba snom, ale aj uskutočniteľnou možnosťou, a to aj pre tých, ktorí majú veľmi skromné ​​prostriedky..

Rok 2020 ukázal, čo je volatilita a ako to môže ísť cez noc hore nohami. Aj keď sa zvýšila miera nezamestnanosti, rok pandémie a medvedie trhy boli nepochybne najlepším časom na investovanie vašich peňazí. Býčie trhy v porovnaní s medveďmi vydržali dlho. Trpezliví investori umožnili ich investíciám hrať sa v priebehu roka a zistili akcie, ktoré by vás mohli stať milionárom aj v neistých časoch.

Teraz sa vynára trvalá otázka, kam investovať a aké sú najlepšie akcie, ktoré môžu splniť sny byť milionárom na dlhé trate. Tu sú tri najlepšie akcie, vďaka ktorým sa vaše milionárske sny stanú skutočnosťou. Relatívne tieto zásoby majú inovácie a nehmotnosť, aby zabezpečili dlhodobé investície a rastový potenciál.

Najlepšie 3 najlepšie akcie, z ktorých by ste sa mohli stať milionárom

1. Pinterest

Pinterest, ktorý bol založený v roku 2010, sa po deviatich rokoch stal verejnou spoločnosťou. Byť spoločnosťou podnikajúcou v sociálnych sieťach nebolo ľahké, ale v týchto neistých časoch to bolo dosť ťažké. Pre Pinterest to bola skutočne jazda na horskej dráhe hore-dole so zdanlivo skvelým začiatkom, ale sklamaním v treťom štvrťroku, po ktorom nasledovala robustnejšia Q4.

Počas vypuknutia Covid-19 akcie prudko stúpli na takmer 500% z nízkej marcovej sadzby. Pre investorov je teda Pinterest skutočne akciová spoločnosť s vrecami potenciálu.

Pinterest využíva takmer 60% mileniálov, a vďaka svojim príjmom z reklám vytvára dobrú silu. To pomohlo Pinterestu v etape Q3 dosiahnuť rekordných 443 miliónov dolárov v celkových príjmoch. Dôkaz o sile prípadu býka pre Pinterest možno vidieť v jeho mesačných aktívnych používateľoch (MUA). Za posledné roky, vrátane pandemických dní, pridali 116 miliónov používateľov, čím stúpli jeho MAU na 416 miliónov, čo je nárast o 39%.

Viac ako 90% nových používateľov pochádzajú z medzinárodných trhov, čo je skutočne významný faktor, ktorý treba poznamenať, pretože pomohol spoločnosti Pinterest pri zdvojnásobení ich medzinárodného ARPU (priemerný príjem na používateľa). Recesie na Pintereste sú veľmi nízke, čo naznačuje, že zámorskí používatelia sú očakávaným zdrojom dlhodobého rastu.

Rozšírený výskyt elektronického obchodu je najzaujímavejším katalyzátorom Pinterestu. Spoločnosť sa pokúša spojiť svojich používateľov s malými podnikmi, ktoré sa špecializujú na produkty a služby zodpovedajúce ich záujmom. Vďaka nezávislej platforme, v ktorej môžu používatelia zdieľať svoje záujmy, Pinterest ďalej rozširuje svoju pobočku pripojením svojich používateľov k rôznym ďalším službám.

Partnerstvo Shopify a niekoľko ďalších integrovaných funkcií, ako sú tlačidlá obchodu, na ktoré je možné kliknúť, pútavé videoreklamy atď., Umožňuje Pinterestu dosiahnuť dvojciferný ročný rastový potenciál. Podľa výskumníkov to do roku 2023 na trhu ľahko prekoná 100 miliárd dolárov, čo z neho urobí lukratívny akciový trh pre investorov na celom svete.

2. Teladoc zdravie


Zdravie Teladoc bolo jedným z jednoznačných príjemcov krízy Covid-19. Potreba zachovať sociálny dištanc a hroziaca obava zo šírenia vírusu viedli k rýchlemu nárastu počtu používateľov telehealth pre predplatiteľov a nepredplatiteľov siete Teladoc. Toto prinieslo revolučnú zmenu v príjmoch z jej podnikania a teraz je gigant telemedicíny nabitý skvelými nástrojmi, vďaka ktorým sa stanete milionárom..

Spoločnosť Teladoc okrem zvýšenia ich predaja dokončila akvizíciu poprednej spoločnosti pre správu digitálneho diabetu Livongo Health za niekoľko miliárd dolárov. To posúvalo jeho zásoby na nové najvyššie hodnoty všetkých čias a zaradilo sa na prvé miesto v zozname obľúbených predajcov. Teladoc Health aj Livongo Health sú zlúčenie v obchode s hotovosťou a akciami.

Riešenia Livongo v oblasti zdravotnej starostlivosti poskytujú pacientom s chronickým zdravotným stavom príležitosť žiť zdravšie. Aj napriek tomu, že sa v USA zaregistrovalo iba 1,2% všetkých diabetikov, počet pacientov liečených liekom Livongo sa medziročne neustále zdvojnásoboval. Spoločnosť tiež generovala tri po sebe nasledujúce štvrťročné zisky. S expanziou do nových indikácií, ako je regulácia hmotnosti a hypertenzia, sa jeho potenciálny počet pacientov zvýši vyššie a zvýši sa jeho hodnota na trhu. Táto smrteľná kombinácia produktov Teladoc a Livongo bude budúcou tvárou presnej medicíny a bude z akcií, z ktorých by ste sa mohli stať milionárom..

Trh s virtuálnou starostlivosťou rastie plným tempom a do roku 2023 spoločnosti Teladoc a Livongo očakávajú tržby viac ako 3 miliardy dolárov a prevádzkové príjmy viac ako 600 miliónov dolárov znížené o nepeňažné výdavky, ako uvádza správa.

3. Námestie

Svet smeruje k bezhotovostným transakciám a tento trend bude v najbližších desaťročiach jedným z najsilnejších a najrýchlejšie rastúcich. Visa a Mastercard budú aj naďalej hrať dôležitú úlohu v kreditných a debetných transakciách. Spoločnosť Square pre oblasť platobných riešení a riešení v mieste predaja však ponúka sľubný rast a je významnou zásobou pre nasledujúce roky. Za posledných päť rokov jeho tržby rástli zloženým ročným tempom rastu 40,9%, s hviezdnym predajom až 140% medziročne.

V roku 2012 vzrástol hrubý objem platieb za ekosystém predajcov spoločnosti (GPV) zo 6,5 miliárd dolárov na 106,2 miliárd dolárov v roku 2019. Existujú dva trendy, ktoré ukazujú, že ekosystém predajcov spoločnosti Square bude aj naďalej dosahovať výšky aj v neistých časoch. Jednou z nich je trvanlivosť ekonomickej expanzie v porovnaní s kontrakciami, ktoré sú dobrým znamením pre spotrebiteľské výdavky. Druhým faktorom je, že spoločnosť Square získava GPV od väčších firiem s ročnou hodnotou GPV najmenej 125 000 dolárov. Ako sprostredkovateľ platieb v malom podniku, ak je možné preniknúť do väčších podnikov, potom jeho obchodné poplatky zasiahnu nekonečné výšky.

Peer-to-peer platobná platforma Square, Cash App, hrá zásadnú úlohu v jej súčasnom raste. Počet aktívnych používateľov aplikácie Cash App (MUA) stúpol od decembra 2017 do júna 2020 zo 7 miliónov na viac ako 30 miliónov. Prevod zostatku sa urýchli, keď používateľ použije na nákup tovaru alebo služieb tradičnú debetnú kartu prepojenú so zostatkom v hotovosti aplikácie jednotlivca. Takto Square generuje veľkú časť svojich výnosov z Cash App. S hodnotou viac ako 100 miliárd dolárov analytici očakávajú medziročný rast zisku na akciu o 38% v priebehu nasledujúcich piatich rokov, čo je ideálny základ na zváženie investovania, pretože z tejto akcie by sa mohol stať milionár..

Na záver

Akciový trh je skutočne úrodnou pôdou pre investorov na pasívny príjem a predstavuje praktický a najpriamejší spôsob zabezpečenia dobre financovanej budúcnosti. Tieto tri nezastaviteľné podniky s dobrým tempom rastu a relatívne významnou trhovou hodnotou sú najlepšími akciami, ktoré z vás môžu urobiť milionára na dlhé trate.

eToro – nakupujte akcie s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Čítaj viac:

Ktorých 15 najlepších akcií exploduje v roku 2021?

Ako si vybrať najlepšie akcie, ktoré si teraz môžete kúpiť

10 akcií Veľkej Británie, ktoré sa majú kúpiť v roku 2021, by mohli zdvojnásobiť vaše peniaze

Čo je najlepších 7 výberov akcií do roku 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector