Stále nie je neskoro, aby si investori dnes vyskúšali svoje najlepšie rastové akcie na súčasnom trhu. Aj po veľkom rozbehu trhu v roku 2020 niektoré populárne technologické akcie stále nie sú prekúpené a investori majú dobrú príležitosť investovať do týchto rastových akcií práve teraz.

Investovanie do rastových akcií má svoje výhody. Cieľom je v zásade zabezpečiť bohatú budúcnosť na dlhé trate. Zvyšujú svoje príjmy rýchlejšie ako priemerné podniky na trhu, čo z nich robí najlepšiu dlhodobú investíciu. Tu sú tri najlepšie akcie, ktoré si práve teraz môžete kúpiť pre zaistenú budúcnosť.

Najlepšie rastové akcie, ktoré je najlepšie kúpiť hneď

Niektoré z najlepšie rastúcich akcií zostávajú lukratívnym poľom pre investorov a zaslúžia si svoje prémiové ceny. Tu je bližší pohľad na tri najlepšie rastúce akcie na súčasnom trhu, ktoré vám pomôžu zistiť, ktoré akcie teraz kúpiť, aby ste dosiahli výnosný výnos.

# 1: Twilio (TWLO)

Vďaka pôsobivým metrikám starostlivosti o zákazníka sa Twilio, špecialista na cloudovú komunikáciu, vyšplhal na novú úroveň. Vďaka strojovému učeniu, cloudovým výpočtom a mobilným aplikáciám Twilio pomáha podnikom každodenne komunikovať so svojimi zákazníkmi. Po globálnej pandémii sa svet stal úplne digitálnym. Preto sa cloudové výpočtové platformy, ako napríklad Twilio, stali vzrastajúcimi, keď ľudia prešli z fyzických kontaktných centier na cloudové platformy. Vďaka veľkému nárastu podielu na výnosoch sa špecialisti spoločnosti Twilio viac ako strojnásobili.

Napriek tomu, že spoločnosť Twilio dosiahla koncové dvanásťmesačné príjmy menej ako 2 miliardy dolárov, mohla sa pochváliť trhovou kapitalizáciou takmer 70 miliárd dolárov. Jej tržby vzrástli v prvom štvrťroku o 57%, v druhom štvrťroku o 46% a v treťom štvrťroku 2020 o 52%. S nárastom o 65% v štvrtom štvrťroku spoločnosť Twilio vykázala tržby 548,1 milióna dolárov, čo z nej robí jeden z najlepšie akcie, ktoré si teraz môžete kúpiť.

K septembru malo Twilio 208 000 aktívnych zákazníckych účtov, čo sa celkovo zvýšilo na 221 000. Vďaka silnému rastu zákazníkov a drastickému zlepšeniu stimulovala dynamika spoločnosti Twilio výrazný nárast, keď jej vrcholná položka medziročne vzrástla o 59%. Jeff Lawson, ktorý zdôraznil svoju dynamiku, uviedol spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Twilio, "technologická spoločnosť zarába na a "generačná príležitosť."

Vďaka diverzifikovanej zákazníckej základni a prudkému vysokému nárastu vo štvrtom štvrťroku majú akcie dostatok priestoru na svoj rast na dlhé trate. Spoločnosť Twilio taktiež vynakladá celkom slušné množstvo prostriedkov na procesy back-office, predaj a marketing a má v úmysle zamerať sa na nové príležitosti. Investori môžu mať šancu na dobrý výnos, pretože spoločnosť Twilio je pripravená na ďalší rast a príležitosti v budúcej budúcnosti.

# 2: Facebook (FB)

Facebook, gigant v oblasti sociálnych médií, zažil epické obdobie od svojho vystavenia verejnosti v roku 2012. Uplynulé roky boli pre Facebook ťažkým obdobím, ktoré sa týkalo otázok týkajúcich sa súkromia, politických a niekoľkých právnych záležitostí, ktoré dokonca prevzali aj médiá. Ale počas všetkých týchto náročných období dosiahol Facebook za prvé tri štvrťroky 2020 čistý príjem 17,9 miliárd dolárov. Facebook bol vysoko ziskový a do konca tretieho štvrťroka 2020 dosiahol príjmy 57,9 miliárd..


Obrovský globálny prírastok k aktívnym predplatiteľom spôsobil, že akcie Facebooku vzrástli takmer o 450%. Napriek všetkým kontroverziám okolo Facebooku sa jeho mesačný priemerný počet používateľov zvýšil oproti predchádzajúcemu roku takmer o 14%. To z neho robí jednu z najbohatších organizácií a jednu z najlepšie rastúcich akcií s dostatkom príležitostí pre investorov.

Facebook a jeho dcérske spoločnosti Instagram a WhatsApp zostávajú populárne ako kedykoľvek predtým, pričom zákazníci hlasujú za ich čas a doláre. Spoločnosť má takmer 2,6 miliardy aktívnych používateľov denne v rámci celej rodiny sociálnych sietí, ktoré zahŕňajú Facebook, Messenger, WhatsApp a Instagram. A v nasledujúcich rokoch sa očakáva, že táto základňa používateľov bude s digitálnou transformáciou dramaticky rásť. Facebook riadi polovicu svojho zisku z reklám v tomto prostredí digitálnej reklamy a rast svojho podnikania v oblasti virtuálnej reality Oculus.

Vďaka bohatej aktívnej užívateľskej základni a lukratívnemu podnikaniu na trhu je Facebook pripravený na prémiovú akciu so ziskovou dlhodobou hodnotou. Ak hľadáte rastovú populáciu, ktorá by vám mohla na dlhej trati zbohatnúť, je to ono.

# 3: Tesla (TSLA)

Vďaka zvýšeniu svojich tržieb a výnosov za posledných pár rokov má Tesla na dnešnom trhu do očí bijúcu hodnotu. Je to jedna z najlepších akcií, ktoré sa dajú kúpiť teraz, pretože je podľa hodnoty najväčším výrobcom automobilov na svete. Aj počas pandémie sa príjmy spoločnosti Tesla výrazne zvýšili. Je to akcia, ktorá má dostatočný priestor na rast v nasledujúcich rokoch a nádej pre investorov.

Ako sa uvádza v americkom trhovom indexe Morningstar, Tesla je šiestou najväčšou spoločnosťou podľa kapitalizácie akciového trhu s trhovou hodnotou 825 miliárd dolárov. Má za posledné roky rekordný počet výroby aj dodávok, čo z Tesly urobilo najväčšiu automobilovú spoločnosť na svete. Spoločnosť sa takmer priblížila k dodaniu 499 647 produktov po celom svete.

Vedúci tím spoločnosti Tesla vidí v nadchádzajúcej budúcnosti väčší priestor pre dodávky. Spoločnosť Tesla uzavrela rok 2020 so silnejšou štvrtinou a je tak vynikajúcim doplnkom vášho investičného portfólia. Odhady hovoria, že predaj automobilov Tesla vzrastie z pol milióna v roku 2020 na ročnú mieru predaja 3,6 milióna ľahkých vozidiel v roku 2029.

Existuje nádej na rast trhovej hodnoty spoločnosti Tesla s jej súčasnou mierou výroby a predaja. Oznámením dodávky 189 750 elektrických vozidiel vo štvrtom štvrťroku spoločnosť Tesla plodne vytvorila nový štvrťročný rekord a zostáva jednou z najlepších rastúcich akcií na súčasnom trhu..

Neprehliadnite: Predikcia cien akcií spoločnosti Tesla na rok 2021 a ďalšie roky

Najlepšie akcie, ktoré si teraz môžete kúpiť: Záverom

Akciové trhy poskakujú s dvojnásobnou silou, pretože následné následky pandémie sa pomaly usadzujú. Je najlepší čas investovať svoje ťažko zarobené úspory do rastových akcií, pretože majú potenciálnu nádej na dobré budúce výnosy. Vyššie uvedené tri akcie preukázali určitú obchodnú dynamiku, silné historické výnosy a potenciálny dlhodobý rast, čo z nich robí najlepšie akcie, ktoré je možné kúpiť teraz a v dohľadnej budúcnosti..

eToro – nakupujte akcie s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Odhlásiť sa:

9‌ ‌Zásoby‌ ‌To‌ ‌Mohol‌ ‌Urobiť‌ ‌Vy‌ ‌A‌ ‌Milionár

Top 15 akcií exploduje v roku 2021

5 nezastaviteľných zásob pri maximálnych hodnotách, ktoré si stále môžete kúpiť

7 najlepších dlhodobých akcií „milionárov“, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021

Top 10 britských akcií, ktoré sa majú zvážiť do roku 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector